VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EDRAUDA, UADBB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EDRAUDA, UADBB

Atsiliepimai apie EDRAUDA, UADBB

Parašyk savo nuomonę apie EDRAUDA, UADBB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
a*******i, kreipiausi skubiai apsidrausti menesiui, bet negavau nei poliso į el paštą nei jokio patvirtinimo, tik pinigus nuskaičiavo ir padarė draudimą metams, tik po kiek laiko pastebėjau, kad priskaičiuoja prie telefono sąskaitos kas mėnesį, a*******i, kitaip nepavadinsi, net nesiteikė atsiųsti sutarties jokios nei el paštu nei dar kokiu kitu būdu.
Atsakyti
Įmonęs sistemoje buvo galimybė apsidrausti CA mėnesiui, tačiau sutartį sistema sugeneravo metams. Bandant sistemoje ją nutraukti po mėnesio atsirado papildomų kliūčių. Permoką įmonė atsisakė gražinti. Bendrauti jiems irgi sunkiai sekasi.
Atsakyti
Nezinau kas cia pas jus per problemos, bet per juos as jau draudziuosi kokie 5 metai ir nebuvo jokiu problemu, galbut patys kazko nedadarot, susimoki atsiuncia polisa ir metus laiko ramus, is kur cia problemos gali kilt neisivaizduoju, bet visko buna tikriausiai :D
Atsakyti
Kosmariskas aptarnavimas, dvi dienas vargau kol priskambinau, priskambinus iki galo padeti negalejo, nes nezinojo kaip.. gavau dar kelis kartus skambinti jiems, kas yra beveik neimanoma. Perskambinimo funkcija neveikia, vadybininkai taip pat neperskambina nors ir zada ta padaryti. Labai nusivyliau.. sudariau sutarti, ir pasirodo nutraukti negaliu....
Atsakyti
Smulkių žulikų kontora.
Atsakyti
Nesitikėjau, kad ir aš pakliūsiu į jų pinkles. Nesulaukiu draudimo ir negaliu eksploatuoti automobilio. Pinigai jiems pervesti. Į skambučius neatsako, taip pat į el. pašto žinutes. Nesuprantu, kaip tokia š*******o įmonė susikūrė ir gali atstovauti kelias rimtas draudimo kompanijas. Juk direktorė Rima Kazlauskaitė turi atsakyti už įmonės darbą pagal LR įstatymus. Tiesiog reikės kreiptis į tam tikras institucijas, kad patikrintu ir gal net uždraustų užsiimti tokia veikla, nes tai kainuoja nervų ir sveikatos klientams, kurie jais tikėjo ir pasitikėjo.
Atsakyti
Prisidesiu prie visu nuomones. Dejo jie ant visko. Draudima teko issimusti skambuciais kas 5min. Ka sugeba tai dalinti pazadus.
Turejote gauti... jums tikrai issiunte, dar negavote ?.... taip, mes tuoj jums issiusime... kolega kaip tik siuncia, tuoj gausite....kolega katik issiunte jau turite tuoj gauti.... tuoj gris kitas kolega is pietu ir viska sutvarkys...
Atsakyti
Gaila, jog prieš drausdamasis nepaskaičiau komentarų.. Visiška teisybė. Į klientą jiems nusispjaut- jokios reakcijos į užklausimus. Apsidraudžiau automobilį, gavau žinutę, kad polisas išsiųstas el. paštu, tačiau jo taip ir negavau..
Atsakyti
Draudžiau automobilį, pasirinkau apmokėjimas per telefono abonemento sąskaita. Nors draudimą nutraukiau vistiek man nuskaičiuoja jau trečias mėnuo. Kreipiausi į edrauda.lt atsakymo nesulaukiau. Į skambučius neatsako į el.paštą tyla.
Neturėjome jokių reikalų su šią šaraškinu kontora, a*******i, melagiai jie.
Atsakyti
Draudžiausi ir aš šioj bendrovėj automobilį, ko labai gailiuosi. Dvi sav. kai negaliu priskambint į el. laiškus neatsako, žinutės dėl nutraukimo išsisiunčia, bet atėjusi nuoroda, kurią reikia atidaryti pasibaigusiu galiojimu. Apgavikų kontora, nemanau, kad skambinant per dieną po dvi val. visi konsultantai užimti pastoviai. Atsako tik autoatsakiklis. Drausta per tel. sąsk. taip, kad draudimą moku, o auto nėra
Atsakyti
nu tikrai kontora, draudziau 3men.auto sienei parduota, ir toliau nuskaiciuoja, prisiskambinti naimanoma.Rytoj vaziuosiu i prokuratura, gal yra dar norinciu prisijungti skambinki 860144434
Atsakyti
v***s!Gyvenime nesidrausiu pas juos!
Atsakyti
Labai nelanksti ir nepatikima kompanija. Apsidraudus per mobiliają telefono sąskaitą neina atšaukti draudimo ir mokestis skaičiuojamas toliau. Susisiekus ir paaiškinus situaciją vienintelis būdas yra atšaukti draudimą, tačiau perrašyti ar susigrąžinti pinigus už nesuteiktas paslaugas neįmanoma. Aišku ir neatsiunčia prašymo atšaukti draudimo. Na žodžiu visiškai nusivyliau šia bendrove, patarčiau kitiems rinktis atsargiau šios įmonės paslaugas.
Atsakyti
Prisijungiu prie nepatenkintųjų būrio. Aptarnavimas telefonu - košmariškas! Asistentų Tomo Varanausko ir Jolantos Pociūnienės bendravimo (klientų aptarnavimo) maniera kaip auto-atsakiklių: "Taip, padarysim", "Taip, atsakysim", "Taip, informuosim", "Taip, mano kolegė turėjo padaryti... Nepadarė???", "Taip, mano kolega turėjo atsakyti... Ne, neatsakė???" ir panašiai.

Dėl šios bendrovės asistentų klaidų / aplaidumo / užmaršumo mano automobilis važinėjo be draudimo tol (virš 2 mėn.!!!), kol iš VMI ir policijos atėjo pranešimas apie paskirtą baudą už važinėjimą be draudimo! Pavedimą už draudimą 12-ai mėnesių padariau sausio vidury, polisas turėjo įsigalioti po mėnesio. Gegužės pradžioje gaunu pranešimą apie baudą (30 €). Kreipiuosi į juos, o ten: "Ak, jo, matau, pavedimas padarytas sausio vidury, taip... Matau, kolegė nepadarė poliso, bet tuoj padarys...". OK, laukiu. Iki kitos darbo dienos nesulaukiu JOKIO atsako. Skambinu. Asistentas, patikrinęs mano istoriją: "Jo? O su jumis mano kolegė nesusisiekė??? Jo? Taip? Ne??? Jau vakar ji turėjo užsakyti polisą...". Nėra to poliso, ir gaunasi, kad automobilis ir toliau, t. y. šiandien važinėja be draudimo!!! Apdraudė mano auto, kol kabojau ant ryšio.

Panaši užsitęsusi istorija buvo ir su baudos padengimu. Pradžioje asistentas tikino, kad apmokės, siųskit tik visus VMI raštus, sutvarkysim... Baudą reikia sumokėti per 1 mėn. Po 3 savaičių skambinu, nes matau, kad bauda neapmokėta. Asistentas: "Pasitariau DABAR su kolege, tai reikia užpildyti prašymą dėl pinigų grąžinimo". !!!! WTF!!!! Tai jūs dar nesumokėjot?!? Užpildžiau, pinigus grąžino.

Mano išvada: išeina taip, kad asistentams reikia dar asistuoti ir priminti, ką jiems reikia padaryti, nes patys nesusitvarko su savo pareigomis ir užduotimis!!!

Aš į šią bendrovę daugiau niekada nesikreipsiu... Kitiems taip pat patariu!!!
Atsakyti
Košmaras o ne aptarnavimas! Negana to, kad patys privelia klaidų su mokėtinomis už draudimą sumomis ir liepia pačiam klientui ją ištaisyt, palieka tave be draudimo pusei kelionės ir po to jau sumąsto savavališkai draudimą aktyvuoti džiugiai pranešdami, kad likus 2 dienoms iki kelionės pabaigos "jūs jau turite draudimą", tai dar po to bandant išsiaiškinti kas čia per nesusipratimai, jie galiausiai ima tave ignoruoti. Turbūt atsibodau su savo priekaištais.... BAISU!
Viktorija Dominaitė
2017-05-05 10:35:03 IP 195.12.170.71
Atsakyti
2017-01 mėn. buvau sudarius 1 mėn. sutartį civ. atsakomybės draudimui per Bitės operatorių, tačiau ir vasario mėn. ir kovo mėn. ir jau balandžio mėn gavau sąskaitą, kad ėdrauda per Bitės operatorių ir toliau nuskaičiuoja virš 15 eur. Į el. laiškus su klausimu neatsko kodėl taip vyksta. Paprašiau pateikti polisus, kurie tolimesniems mėnesiams nebuvo išrašyti, bet jie teigia kad buvo, tai nutilo ir nebeatrašo visai.
Atsakyti
El. pastu nurodytos kainos skiriasi, nuo siulomu kainu, kurios nurodomos ju tinklalapyje. Uzpildzius prasyma grazinti pinigus, teige jog pinigus grazins per artimiausias darbo dienas, bet to nebuvo. Pinigus grazino tik po savaites, ir pries tai ne vienas darbuotojas (kontaktas - nurodytas ju tinklalapije) neatsakinejo i el. laiskus ir i skambucius, kol neperspejau jog kreipsiuosi i tam tikras istaigas, del pinigu negrazinimo.
Atsakyti
Darbuotojai bendrauja su klientais ypatingai chamiškai. El. laišku atsiųstų pasiūlymų kainos skiriasi nuo tų, kurias bus reikalaujama sumokėti perkant siūlomą draudimą.
Atsakyti
Ausrine 2016-08-09 10:13:23
a*******i!!!
Sudarius vieno menesio sutarti "pratesia" ja toliau ir savavaliskai toliau atskaiciuoja pinigus. Darduotojai nekompetetingi ir nezinantys istatymu. Direktorius net nesiteikia kalbeti, motyvuodamas, kad labai uzsiemes. O atsakymai i kliento klausimus, tai ne jo tiesioginis darbas?
Gerb. Ausrine, susiduriau su ta pacia problema. Ar kreipetes i Vartotoju teises? Galvoju tai daryti, gal kooperuokimes?
Atsakyti
a*******i!!!
Sudarius vieno menesio sutarti "pratesia" ja toliau ir savavaliskai toliau atskaiciuoja pinigus. Darduotojai nekompetetingi ir nezinantys istatymu. Direktorius net nesiteikia kalbeti, motyvuodamas, kad labai uzsiemes. O atsakymai i kliento klausimus, tai ne jo tiesioginis darbas?
Atsakyti
Aferu kontora !!!
Apgaudineja ir tyciojasi is zmoniu zada perskambinti bet to nedaro o klausymus atsakyt nesugeba nutraukti sutarti neimanoma
Atsakyti
Pasirinkome kelionės draudimą dėl rasto pigiausio pasiūlymo internetu. Patiko, kad draudimą gavome greitai (užsakėme penktadienį darbo pabaigoje, draudimą gavome šeštadienį ryte. Nepatiko, kad užsisakėme pigiausią variantą, o draudimą gavome kitos kompanijos brangesnį ir prašymą sumokėti priemoką be jokių paaiškinimų.
Atsakyti
Pinigus nulupo, o dabar dokumentu neatsiuncia ir i kalbas nesileidzia, bedravimas su klientu apgailetinas, paskutinis polisas sitoj s*******o kontoroj!
Atsakyti
Zmoniu apgauadimas sudarai sutarti vienam menesiui a skaicios visus metus dar ir nutraukti ne vien tik zinute kaip rasoma internetu ir darbuotojos kurios labai nemandagiai kalba
Atsakyti
kiek kainuos kasko draudimas
Atsakyti
Žiūriu ne man vienai klaidos veliasi jų internetiniame puslapyje. Gal čia tokia pinigų plovimo taktika, būkite atsargūs. Aptarnavimas labai žemo lygio, darbuotojai nemokyti kaip bendrauti su klientais.
Atsakyti
Apsidraudžiau per juos ir kartu nusipirkau automobilio partempimą po eismo įvykio. Ir neseniai gavau tokį laišką. Cituoju.

"Gerb. kliente,
Jūs esate įsigijęs paslaugos 'Pagalba kelyje' EKO paketą už 19 Lt.
metams. Norime informuoti dėl įsivėlusios klaidos sugeneruotose ir el.
paštu siųstose atmintinėse-liudijimuose, nors prieš įsigyjant paslaugą
ir patvirtinant susipažinus su paslaugos sąlygomis mūsų puslapyje
informacija pateikta teisinga. Esminė sąlyga ta, jog nemokama
automobilio transportavimo paslauga ribojama iki 100 km nuo įvykio
vietos. Ir tokia paslauga suteikiama ne daugiau kaip 2 kartus per
paslaugos galiojimo laikotarpį. Prisegtuke rasite teisingą paslaugos
aprašymą ir sąlygas.

Atsiprašome už kilusius nesusipratimus."

Atseit pusę metų nepastebėjo klaidos. Parašiau jiems, kad naujos sąlygos manęs netenkina ir paprašiau gražinti pinigus. Nes jei būtų iškarto buvę parašyta, kad partempimo teritorija yra ribota, taip kaip laiške rašo, tai net nebūčiau pirkęs tos paslaugos. O dabar jokios reakcijos iš jų nei el.paštu, nei telefonu. Visais numeriais skambinau, duotais jų puslapyje. Belieka laukti laiško su informacija, kad mano ir draudimas negalioja.
Atsakyti
Atsargiai!!!

Uždarajai akcinei draudimo brokerių bendrovei „Edrauda“ skirta bauda 2014 m. birželio 11 d.
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė 10 000 litų baudą uždarajai akcinei draudimo brokerių bendrovei „Edrauda“, UADBB, už tikslinio inspektavimo metu nustatytus teisės aktų pažeidimus.

Bendrovė nepervesdavo reikšmingų draudimo įmokų sumų į atskiras banko sąskaitas, kuriose turi būti laikomos draudėjų, apdraustųjų, naudos gavėjų ir nukentėjusių trečiųjų asmenų lėšos.

Taip pat rekomenduojame

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
"Tele2" naujas biuras: centrinę būstinę perkėlė į "Green Hall 2"
"Tele2" naujas biuras: centrinę būstinę perkėlė į "Green Hall 2" 11-23 08:52
Trečiadienį oficialiai atidarytame, geotermine energija šildomame naujame sostinės verslo centre "Green Hall 2", tarp kitų įmonių, įsikūrė ir telekomunikacijų bendrovė "Tele2". Kviečiame...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Avon 2,10 +6,06%
Manchester United 21,15 +2,17%
Harley-Davidson 47,68 +2,14%
General Electric 18,15 +1,79%
3M 231,58 -1,07%
Texas Instruments 98,08 -1,12%
Red Hat 126,59 -1,49%
Hewlett-Packard 21,34 -4,99%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kiauliena 82,05 +20,22%
Dujos (Rusijos) 6,08 +10,34%
Jautiena 4,17 +0,24%
Benzinas 1,71 -8,56%
Auksas 1279,51 -2,63%
Vištiena 148,38 +5,51%
Mediena 697,44 -1,00%
Apelsinai 0,82 +3,80%