Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pieno žvaigždės, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pieno žvaigždės

Atsiliepimai apie Pieno žvaigždės, AB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Pieno žvaigždės, AB

Siaubinga įmonė. Aš ir mano draugai atsisakome visos AB Pieno Žvaigždės produkcijos kol varškės sūreliai "JO" nebus sugrąžinti į prekybą!!!!
Sveiki. Kodėl nuostabieji Jo sūreliai buvo išimti iš prekybos? Mano vaikai ir aš esame labai nusivylę šiuo sprendimu ir laukiame jų sugrįžtant į prekybą TUČTUOJAU.
Nepalaikau šios kompanijos sprendimo išimti iš prekybos JO sūrelius. Kol jie nebus grąžinti, boikotuosiu visą šios kompanijos produkcija ir pasakysiu, kad mano draugai darytų tą patį. Rinksiuosi konkurentus!
Ten dirba tik seni v***s !!! Apsauga - gamyba- sandelis - logystika !!!! Apsauga viska stoguoja !!!!
I Vokietija gamina produkcija daug geresnes kokybes, nei parduoda lietuvoje.Pvz greitine Svalia, varske, varskes surelis ir tp super, o dvaro greitine kaip vanduo... Taip pat buvo kaip jogurtai svalia eksporto variantas i rusija, buvo su uogomis, o i LT be uogu :) Nerekomendoju
Taip atrodo nupirktas jogurtas vos pradarytas, nežinau ar čia bandot taip sutaupyti ar žmones apgaudinėti, įpakavimas didžiausias, jogurto vos puse. Tragedija kažkokia.
Kurybinga.lt - efektyvi reklama internete, puslapių kūrimas
2019-04-23 10:48:56 IP 5ljrvtnm
Puiki produkcija, optimizuotas pardaviminis procesas
Maniau, kad Pasvalio surineje galioja Pieno Žvaigždžiu deklaruojama politika kilti karjeros laiptais, bet pasirodo ne, Pensijon išena automatikos inžinierius o į jo vieta kadru skyrius stato savo žmogu iš kitos ymones, nors yra darbuotojas su MAGISTRO išsilavinimu 20 metu šije įmonėje dirbantis sumanus veržlus automatikas
Sveiki, daug metu naudoju jusu gaminama produkcija, ir tikrai iki siol neturejau pretenziju, bet...Visa laika perkame "Naturalu dvaro piena", 2l pakuotem, tik si karta nezinau ar tai pieno skonis, ar meslo.....labai nusivyliau...Net nezinau koki dabar pirkti?Reikes rinktis kita firma
ex laborante 2018-06-11 12:56:49
Dirbau laborante šioje įmonėje Kaune. Katorga už centus, kuomet nesiskaito su darbuotojais, keliami reikalavimai nežmoniški, stumdymas pirmyn atgal. Kelios bobos susėdę vis apsitaria reikalus kaip vienai ar kitai suknisti grafiką, taip kad gali laisvalaikį planuotis kiek nori, nes dzingt paskambins vieną dieną ir praneš kad dirbi per visas šventes. darbo galo nebūdavo, reiks - dirbsi ir iki 3h nakties jei reikės bereikšmio analizės rezultato, kitą dieną 6val ryto turėsi stovėti žvalus ir vėl dirbti 16os valandų katorgą. Produktai - tirk netyręs, valdžiai nusispjaut, nors ir triedalas iš įrangos pasileis, svarbu prakišt. Sūriai mėtomi ant žemės, kur visokio š. pritrypta, toliau keliami ir parduodami. Na, aišku, už 200 val grafiką gaunant 400 eurų į rankas, gal ir nereikia nieko daugiau tikėtis. niekada negrįžčiau
Didziule zmoniu kaita. Dirba tik tas kam uztenka ir palaikomas. Priima dar naivias studenciokes, kurios iseina greit arba pazistamu pazistamas. Yra kas kruvi tempia, o kas nusukineja darbus. Ne tik kad algu niekas nenori kelt, bet ir yra zmoniu, kurie skundzia ir sokdina visa kolektyva, dergia uz akiu. Bet dirba nesaziningai ir nesa viska i namus ka tik sugeba. Pagavo uz rankos. Gerai. Pavydo ir pykcio irgi netruksta.Maziau plakt liezuviais reikia apie kitus. Pacios prastoj vietoj dirba ir palaikomos is bedos. Problemos ne vien pats darbas ir valdzia, alga, bet ir zmogiskumo nera tarpusavy
nuomones issakymas
2018-04-09 12:35:51 IP 28m946pg
Dirbau šioj įmonėj. Naujas žmogus atėjęs jau pirmą dieną pastatomas VIENAS prie linijos ir be priežiūros. Visi vaikšto kur nori ir kada nori, nors turėtų būti darbo vietoj. Apkalbų centras. Dar kartą nebedirbčiau tokioj vietoj. Pastovi darbuotojų kaita. niekas ilgai ten neištveria kai dirbama už kelis, o atlyginimai vienodi nors dirbi ir vienas.
dirbau panevezuje zodziu gyvatynas.... pesininkai dirba vieni kitus vaiko. darbas prielinijos.atliginimas mokamas laiku valdzia is principo gera bet siaip katorga....tikrai...
sūris, faniera ir valera
2018-01-25 13:02:04 IP 2e7r4382
dvaro sūris yra labai skanus ir jis man labai patinka. jį valgau kiekvieną dieną, nes turiu prisivogęs iš sandelio. dirbu sūrio gamykloj, spjaudau į sūrį, tik ne į savo, nes mano sūris yra geras, o kitų neskanus. gal dėl to, kad į jį spjaudau? ne. jis neskanus dėl to, kad bendradarbiai nemoka daryti sūrio. bendradarbiai atėjo tiesiai iš fanierkės, tai nieko nemoka, nes į fanierkę eina tik tie, kurie nieko nemoka. o sūrio gamykla jiems yra per aukštas lygis. maišo sūrį su fanierą, todėl ir skonis toks blogas, turbūt dar dėl to, kad į jį spjaudau, nors tai gali ir pagerinti skonį, nes jų fanierinis sūris toks neskanus, kad net štiliaus kebabai skanesni. štiliniai kebabai palyginus yra rojus su jų fanieriniu sūriu. ten dirba mano draugas valera, kai jo nieks nemato jis kala fanierą, bet sūrį daro dar neblogą, tik problema, kad jam iš barzdos krenta plaukai, kaip iš kokio senio galvos. todėl mes abu darom sūrius ir bent fanierkoj nedirbau.
"saunuoliai", kad pakeitet bios jogurtu ipakavima ir kad nebeliko langelio, per kuri galima pasiziureti kiek atskiestas tas jogurtas, ir ar ten vis dar jogurtas ar kokios pasukos. ir puiku, kad padidinot kaina. pasirinksim kita gamintoja.
Edgaras 2017-06-19 19:39:04
Ledai pirkti Ukmerges "iki", norėtusi perkant gauti pilna porcija ledu.
Dar viena ledu porcija is ten pat.
Ledai pirkti Ukmerges "iki", norėtusi perkant gauti pilna porcija ledu.
Laba diena, ar taip turi atrodyti ledai?! Pirkta Helios Norfa, Vilnius.
Pirkau pieno paką "žvaigždutė", įpyliau vaikui ir nesupratau ko jis šaukt pradėjo ir spjaudytis, kadangi dar mažai kalba, pauosčiau tai tikrai vos nenukritau mėšlo ar nevalyto tvarto smarvė baisi, jau ne pirmą kartą įsigijau nekokybišką prekę. Tikrai pikta tik nesinori garsiai rėkt, malonu būtų jei darytumėt išvadas, mažiau reklamos daugiau kokybės, tuomet ir pirkėjas bus patenkintas ir galbūt jų daugiau bus.
Praitą savaitę pirkau "Svalia" sūrį lapeliais 150g (IKI PC) ir buvau nemaloniai nustebinta, nes pakuotėje buvo tik 4 sūrio lapeliai, vietoj 6 (kaip suprantu pagal svorį). Pakuotė nebuvo pažeista, ją tikrai pati atidariau.
Inga Mendeikaitė
2016-05-11 06:56:03 IP 28mdurv0
Štai Jusu gaminio kokybe..
Nusipirkome su vyru surelius "Nykstukas" su aguonomis (pieno zvaigzdes), ir likome labao nepatenkinti surelio viduje atrade plaukus. Atkreipkite demesi i darbuotoju spec.apranga KEPURES!
nusipirkau Dvaro pieno. Siaubas. Ko jūs pilate į jį? Smirda, kvapas kaip kokios plastmasės, skonis irgi tragiškas. Nebepirksiu ir kitiem rekomenduosiu nebepirkt "pieno žvaigždės" produkcijos
Sveiki.Nusipirkau "Smilgos" jogurtą - atidariusi radau didžiulį pelėsį ant viršaus, vaizdelis šlykštus. Visada apsipirkinėju "Iki" prekybos centre.
Birute 2015-05-01 23:45:57
Sveiki, nu nezinau kaip ten jum su tais pienais nesiseka…bet kaip as isitikinau, jei parduotuve nelaiko teisingai pieno, jis greit sugenda, ta as senai pastebejau (pati esu sitaip nuvilta ne viena karta pries 4metus)… Nepatingejau tada ir nuvaziavau i pati Pieno zvaigzdziu ofisa vilniuje ir viska issakiau, jie man paaiskino, kad tai parduotuves laikymo salygu kalte ir daznai tai nutinka su 1l pakuote, patare pirkt 2l ir tai pasiteisino!!!! Ir nuo tada esu dvaro pienu labai patenkinta, jis laiko ilgiau nei parasyta ant pakuotes!!!!! perku po 2l ir esu patenkinta labai ir skoniu, ir kokybe!!!!
Tik taip jie ir tegalejo pasiteisint jums suverte kalte prekybos vietai. Bet model skirtingose prekybos vietose laikomas prastai tik Pieno Zvaigzdziu pienas, kuris sugenda greiciau, o kitu imoniu stebuklingai atlaiko prastas salygas laikymo :)))
Jusu patirtis vienokia, mano priesinga, ir nors mane irgi tikino tai's paciais argumentais, bet po trecio karto is kitos prekybos vietos pirkto tiesiog jau pasitikejimo negalejo likt
Ingrida 2015-02-16 11:08:57
Su ta pačia problema ir mes susidūrėme ne vieną kartą, ir būtent su UAB Pieno Žvaigždės Dvaro pienu. Pirmas kartas buvo birželį, dar nesant karščių, su 2l pakuote, pirkta gal 50m nuo namų esančioj parduotuvėj. Likus galiot gal 3d. ir esant butely daugiau nei 1l po nakties tiesiog sušoko/sugižo gabalais. Po savaitės pirkom po 1l tetra pakuotėse, manydami gal išties ‘sušildėm’ tą pieną, šįkart įpylus į kavą sutraukė, paragavus pienas tirštas buvo, nors skonis dar nepakitęs, bet gert jau nemalonu. Susinervavus paskambinau ant pakuotės nurodytu kokybės telefonu ir tik pranešiau, kad jų pienas labai nuvylė ir daugiau jokių šios firmos pieno produktų nebepirksime, tuomet man paaiškino kad jie kuria/bando naują pakuotę, atvažiavo paėmė likusį pieną, atvežė nuostoliam padengt 2l šviežio. Dabar primiršus tą istoriją nupirkau vėl po 1l Dvaro pieno, ir ką jūs manot? Vėl pasikartojo-turėtų galioti dar dvi dienas, o jau sutirštėjęs ir traukia karštyje, nors už lango šaldytuvinė temp :) Tikrai tikrai daugiau mūsų šeima nebepirks Dvaro pieno produkcijos ir nepatariu pirkt niekam-nebent norit sugadintos nuotaikos nuo pat ryto ir nuostolių :)
Dvaro dziovintame varskes sure radau plauka, kuris labai nustebino. Labai megau ir pasitikejau pieno zvaigzdziu produkcija, bet nemanau jog dar noresiu nusipirkti si suri..
400g dvaro varskes pakuoteje radau apie 10cm ilgio juoda plauka. Varske pirkta pc Maxima kovo 21d. Slykstus buvo sekmadienio pusryciai...Dvaro produkcjai - kryzelis, daugiau niekada nepirksiu ir kitiems papasakosiu. Fu!
issipyle ant kilimo, kilima nuvaliau, o kai kita diena pakeliau isvalyti po kilimu, radau idziuvusius pieno miltelius....tikrai daugiau nepirksiu pieno zvaigzdziu produkcijos....
panevezio filijalas totalus kosmaras simucio kur tu ziuri ar negali tu asilu i vieta pastatyti puzaitis segamogas riauba jie zmones vergais laiko puse savo giminiu sukise i darba o paprasta zmogu negru laiko tie nuvare zemyn pieno zvaigzdziu varda kad net is agenturos zmones nebeina dirbti su pinigais ir neaisku kur jie ten nueina masinos furos lauzai plikom padangom veza produkcija saldimas neveikia galetu pradet temperatura matuot o algos 1300 1800 gal tie akcininkai nieko nezino nebent jie nori suszlugdyt imone
Kur dingo Dvaro grietinės 40% riebumas? Gal rusai atėmė?
Apie koki pieno naturaluma galima kalbeti, jei ji pakaitinus issiskiria kazkas panasaus i snarglius, o bandant ji surauginti, jis nerugsta, o pradeda dvokti.Per gyvenima teko isgerti daug karves pieno, Naturalaus, bet su tokiom problemom neteko susidurti, tai gal nerasykit, kad naturalus, nes naturoj naturalaus ten nieko nera
Labai gaila, bet nusipirkus ledus Nykstukas, juose nera nurodyto svorio !!!
Darbo atlygis galėtu būti geresnis o ypač seniem darbuotojams kurie išdirbe nemažai metu kaip sakoma senas arklys vagos negadina o dar blogai tas kad naktinės pamainos darbuotojai vartoja alkoholį o apsauga ir sandelininkai į tai nekreipia nei mažiausio dėmesio, buvo laikas kaip buvo viskas tvarkoje o dabar palaida bala.
Niekam nepatariu, darbintis, investuoti ar panasiu reikalu tureti su sia velnio imone.
Visiskai nesiskaito su daug dirbanciais ir savo darba suprantanciais zmonem.
Butu idomu pakalbet su akcininkais, ka jie sau masto tokia valdzia statydami. Versla savo zlugdo
Atleidinejami zmones pradirbe N metu, nors panevezio filialas buvo pats tvarkingiausias ir tikrai pelningas, jam arteja galas.
nu va ir istorijos tesinys. pasirodo del tos brokuotos varskes kalti ne pieno zvaigzdes, o drauge Maxima! viska issiaiskinom, kai parasem skunda pieno zvaigzdem.
nusipirkom vakar grudetos varskes su priedais, kadangi buvo akcija pirkom kelis pakelius. galiojimas dar 5 d.Atidarius paaiškėjo, kad tai paprasciausia sutrinta varske ir dar neimanomo valgyti skonio...Darom tokia isvada, kad tos akcijos yra tam, kad isparduoti brokuota produkcija.
nusivylusi pirkėja
2013-11-11 19:20:05 IP 28meol66
Atkreipkit dėmesį į sveriamą grietinę.Po to, kai kelis kartus nusipirkau akivaizdų riebalų mišinį (nors parduotuvė juo neprekiauja) daugiau nedrįstu rizikuoti. Patikrinti labai lengva, tik įdėkit šaukštelį gaminio į sriubą ar paprasčiausiai šiltą vandenį. Vaizdelis šlykštus kai apsivelia indo kraštai ir aišku netirpsta...Būkit budrūs, žiūrękite ką perkat, pasitikėt gali tik savimi
Jogurte "Miau" su braškėmis atidarius ir pamaišius radau velniai žino kokio gyvūno plauką ar tai ūsą. Nėra jis plonas, panašus kažkuom į katės ūsus. Baisiai pasišlykštėjau, net nesitikėjau tokį dalyką rasti. Anksčiau mano nuomonė buvo apie šią įmonę gera, tačiau po tokio dalyko vargu ar kada dar norėsiu pirktis šios produkcijos gaminių. Susidariau išvadą, kad viskas gaminasi ir pakuojasi labai nesteriliai ir netvarkingai. Tuo labiau paskaičius kitų žmonių komentarus pasibaisėjau dar labiau!
Tokio pieno, kaip ''Pieno zvaigzdziu'' dar niekad nebuvo teke nusipirkt.Tikiuos, kad ir nebeteks.Pataisiau vaikui sausu pusryciu su pienu.Vaikas paragavo, sako-mama, pauostyk piena.Pauosciau, o siaube-DVOKIA MESLU.Paciu naturaliausiu meslu.Taigi toki piena gerdamas gali ir apsinuodyti nejuokais.O jeigu tokio pieno kudikiui paduosi?Tiesa pasakius netikejau, kad taip is vis gali buti.Daugiau nebepirksiu ju produkcijos.
Verdant NATURALU DVARO 3, 5% piena ji sutraukia todel susidariau tokia nuomone, kad pastarasis gaminamas is pieno milteliu.
dovile 2013-04-15 21:48:17
neperdekite taip nera kaip jus pasakojete as ten buvau ir zinau kaip kas o jai vyras su vidurevo tai nebutinai nuo rezenkos galbut galejo buti tiesok isaukti buvuse infekcija ir ji paumejo ir nerikejo leisti nusividuruoti iki nualpimo
Ką nepasakokit, nusipirkom žvaigdžių pieną, kai atsigėriau tai pamaniau kad i puodeli kas buvo pripylę kokių tepalų ar feirio, paragavau tiesiai iš pakelio, tas pats bjaurus skonis... baisu, mus nuodija pienu o svarbiausia, kad žvaigdžių produktus tiekia į mokyklas vaikams kaip sveikatinimo priemonę, baisu ir pagalvoti, kad metus laiko mano vaikai vartojo kažkiokią tručizną..
...Aciu, aciu zmonems uz Jusu komentarus... As dabar tai jai tikrai ne pirksiu sitos imones produkcija...
Zina Zincenko
2012-10-22 09:11:14
Sveiki, mano šeimoje spalio 19d.atsitiko bėda, didžiausias apsinuodijimas pieno produktu "Riaženka", pagamintu Kauno filialė, galiojimo terminas iki 10.30d.
Vyras 21 val.išgėrė apie 50 gr.jūsų produkcijos, po 1-15 val.pradėjo vemtį, smarkiai vidurioti ir po 20 min. pilnai prarado sąmonę.Atsidurė reanimacijos skyriuje Vilniaus infekcinėje ligoninėje.Ei ne būtų manes, rasčiau vyrą negyvą. Baisu kiek dar gali būti auku.
Kauno piene baisus bardakas. Nuodija zmones chemija, pila ant irengimu belenkiek. Nera ventiliacijos, ten dirba zmones po 18 valandu. Ten kaip koncentracijos stovykloje, tik kad gyvas iseini apsvaiges nuo chemijos. Neduoda jokiu apsaugos priemoniu, tik varyk ark po 18 valandu ir pailsejes 6 valandas varai vel 18. Baisu kas darosi. Chemija garuoja ant varskes o valdziai dzin.
Sveiki, dirbu Svedijos karalysteje, gryzau atostogu ir nusipirkau Jusu atseit naturalaus 100% pieno.Teko pripazinti, kad toki piena is pieno milteliu mes darydavom ir girdydavom verseliams nuo 2savaiciu

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Eurohorecana
Maisto produktų pristatymas įmonėms ir gyventojams

Adresas: Kirtimų g. 61, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto parduotuvės; mėsa, mėsos produktai; miško gėrybės; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; žuvininkystė, žuvies produktai.
EUROHORECANA, UAB pagrindinės veiklos kryptys: Maisto produktų pristatymas gyventojams į namus Maisto produktų tiekimas restoranams, viešbučiams, kavinėms, valgykloms, mokykloms, kebabinėms, įvairioms kitoms maitinimo įstaigoms Maisto žaliavų tiekimas kepykloms, kepyklėlėms, įvairioms maisto gamybos įmonėms...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...

"Ignitis grupės" Mažeikių vėjo parką statys "Nordex Energy"
"Ignitis grupės" Mažeikių vėjo parką statys "Nordex Energy" 11-24 19:38
Valstybės valdomos energetikos bendrovės "Ignitis grupė" vėjo parką Mažeikių rajone statys ir 15 metų prižiūrės Vokietijoje įsikūrusi bendrovė "Nordex Energy SE & Co. KG".
DNR plano rengėjai stebisi jo kritiko dalyvavimu peržiūros grupėje
DNR plano rengėjai stebisi jo kritiko dalyvavimu peržiūros grupėje 11-24 19:35
Naujajai valdžiai ruošiantis peržiūrėti kadenciją baigiančios Vyriausybės parengtą Ateities ekonomikos DNR planą, jo rengėjai kritikuoja būsimos Vyriausybės narių sprendimą į neformalią grupę...
"Vilniaus vandenų" pajamos šiemet augo 13% iki 27,5 mln. Eur
"Vilniaus vandenų" pajamos šiemet augo 13% iki 27,5 mln. Eur 11-24 19:34
Vandentvarkos bendrovė "Vilniaus vandenys" per devynis šių metų mėnesius gavo 27,5 mln. Eur pajamų – 13% daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai (24,35 mln. Eur).

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%