Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Philip Morris Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Philip Morris Lietuva

Atsiliepimai apie Philip Morris Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Philip Morris Lietuva, UAB

Kodėl dauguma HEETS pakeliuose esančių cigarečių būna stipriai supresuotos? Nepadeda net pasukimas tarp pirštų! Ypač dažnas reiškinys BLUE LABEL pakeliuose. Netinkamų rūkyt stickų būna apie 30% pakelyje (netinkamas yra tas, kuris net neįsistato!!!)
Nekikybiški IQOS pakrovėjai, bet nenuostabu, nes Made in China, po kelių mėnesių plastmasės nulūžta, neužsidaro, nors labai ir prižiūrimas būna, deje pardavėjo garantija tik dėl elektronikos gedimų, o dėl to, kad prastos kokybės plastmasės, jiems garantijos nėra. Gaila, bet labai nekokybiškas įrenginys.
Laba diena, apie brokuotas cigaretes net nepradėsiu, nes puse šiu atsiliepimų apie tai, tačiau patys įrenginiai taipogi labai nekokybiški. Sugedo laikiklis, man ji pakeitė, tačiau po dviejų savaičiu bevalant įrengini iqos krapštuku tiesiog nulūžo pats kaitiklis, nuskilo tartum būtu laužtas, nors valyta sukimo būdu, pagal instrukcija. Taip pat, be jokios priežasties sugedo merginos iqoso kroviklis, tiesiog nebeisijungia.. Grįžau prie įprastų cigarečiu, nes nematau prasmės naudotis tokia nekokybiška preke. Susirūpinkite savo kokybe
Paskutiniu metu heets'ų pokelyje vos ne pusė brokuoto turinio. Neįsikiša, nesirūko ir susilaužo. Gaila pinigų..
Uzpildai kad jori nusipirkt iqos lauki savaite jokio atsakymo. Nusprendziau nuvaziuot i Iqos vilniaus g.17 vilnius. Kadangi atejau su vaiku tai iskart buvau ir isvarytas. O ka maxima ar iki ar rimi netabako gaminiais prekiauja ir ten ileidzia su vaikais. Praradot klienta su savo tokiu aptarnavimu
Laba rūkau iqos cigaretės ir atkreipiu dėmesį kad iš pokelio cigarečių turiu išmesti po kėlęs cigaretės nes jos papuola neveiksmingos tiksliau pasakius nejauti dūmo arba labai minimaliai kas čia kaltas ir kas konpensuos toky broką, pinigus moku kaip už geras?
laba diena.pusia pokelio nulužuseis filtrais jei jau gaminat nauja gamini tai nors paziurekit kokibes.
IŠKRYPĖLIO IR SMAUKALO ARŪNO DRUNGILO PAIEŠKA
2019-01-25 18:22:52 IP 90.131.46.124
IŠKRYPĖLIO IR SMAUKALO ARŪNO DRUNGILO PAIEŠKA 2019-01-25 18:17:00
JŪSŲ ĮMONĖJE PRIEŠ 3-4 METUS OPERATORIUMI DIRBO IŠKRYPĖLIS IR IMPOTENTAS ARŪNAS DRUNGILAS, GYVNANTIS ŽARDĖJE (TURI GYVENTI ŽARDININKŲ G. 7 NAME, 4 AUKŠTE), JEIGU DAR NEISSINESDINO. JO AUTOMOBILIO NR. FEM 060, SIDABRINĖS SPALVOS VOLVO. BŪDAMAS VISIŠKU IMPOTENTU TAS ISSIGIMELIS IEŠKOJO MEILUŽĖS IR GĖDINGAI APSIJUOKĖ. VISUS METUS APGAUDINĖJO SAVO BOBĄ, SLAPSTĖSI NUO VISŲ, BIJOJO, KAD NIEKAS NESUŽINOTŲ. KAŽKAS TURI PAŽINOTI TĄ IŠGAMĄ, "PHILIP MORRIS " TAS GYVULYS IŠDIRBO APIE 7 METUS.IŠ DARBO TAS IŠSIGIMĖLIS IŠĖJO 2015 METAIS, LAPKRIČIO PABAIGOJE, GRUODŽIO PRADŽIOJE, NES PRADĖJO SVILTI UODEGA. GAL KAS PAŽĮSTA TO GYVULIO SESERĮ, KYRI TAIP PAT GYVENA KLAIPĖDOJE, RAMBYNO G. PAS SESERĮ TAS IŠGAMA MIEGODAVO IS PO NAKTINIŲ PAMAINŲ "PHILIP MORRIS". TO IŠSIGIMĖLIO BOBA NEPRISILEIDO, TAI TAS NUSUSĘS GYVULYS NUOLATOS SMAUKYDAVOSI. TAIGI TAS IŠKRYPĖLIS DAR IR NELAIMINGAS SMAUKALAS. IŠKRYPĖLIO ŠEIMOJE AUGA MAŽAMETIS VAIKAS EIMANTAS (PER BURNĄ GAMINTAS), NES TAS ISSIGIMELIS NEMOKA, NESUGEBA MYLĖTIS.YRA SAKĘS, KAD SAVO BOBAI NULEISDAVO Į BURNĄ. PASISKELBĖ PIZDALAIŽIU, N
BET NET TO NEMOKĖJO, NESUGEBĖJO DARYTI.VAIKUI NE VIETA ŠALIA ŠLYKŠTAUS IŠKRYPĖLIO.JO PIMPALAS NESTOVI PRIEŠ MOTERIS. TAM SMAUKALUI STOVI TIK PRIEŠ RANKĄ IR BENDRADARBIUS "PHILIP MORRIS" DUŠE. REIKĖTŲ TAM IŠSIGIMELIUI NUPJAUTI JO NESVEIKĄ PIMPALĄ IR SUGRŪSTI JAM I GERKLĘ, KAIP TAS NUSUSĘS GYVULYS GRŪSDAVO SAVO NELAIMINGAI BOBAI. TEGUL JO BUVĘ BENDRADARBIAI IR DARBDAVIAI SUŽINO, KAD ARŪNAS DRUNGILAS, GYVENANTIS ŽARDĖJE, KURIO AUTOMOBILIO NR. FEM 060 YRA ŠLYKŠTUS, VEMTI VERČIANTIS IŠKRYPĖLIS! KASTRACIJA ŠLYKŠČIAM IŠKRYPĖLIUI! TAM ŠLYKŠČIAM SMAUKALUI TRŪKSTA NE TIK SVORIO, BET IR PROTO, GROŽIO, SĄŽINĖS, SUPRATIMO. TEGUL VISI, KAM KĄ NORS SAKO ARŪNO DRUNGILO PAVARDĖ SUŽINO KOKS TAI IŠKRYPĖLIS IR IŠSIGIMĖLIS!
TEGUL VISI BUVĘ TO IŠSIGIMĖLIO BENDRADARBIAI IR DARBDAVIAI SUŽINO, KAD ARŪNAS DRUNGILAS, DIRBĘS ŠIOJE ĮMONĖJE, GYVENANTIS ŽARDĖJE, KURIO AUTOMOBILIO NR. FEM 060 YRA ŠLYKŠTUS, VEMTI VERČIANTIS IŠKRYPĖLIS IR SMAUKALAS!
IŠKRYPĖLIO IR SMAUKALO ARŪNO DRUNGILO PAIEŠKA
2019-01-25 18:17:00 IP 90.131.46.124
Ar ten moterys dirba su priauginamais nagais galima su priauginamais nagais dirbti Philipmorise?
Inga 2019-01-15 11:27:30
Ar apsimoka eit i philip morisa dirbt?
Gamyklose visur ta pati vergija. Jei esat geležinės sveikatos, galit bandyt - sąlygos ten geresnės, nei kt. gamyklose.
Dirbęs 2018-10-22 15:31:33
Apie 3.50 €/val. - pagalbinio darbuotojo atlygis. Tik neikit dirbt pagalbiniu prie cigarečių filtrų linijos - nupušit ir ilgai netempsit.
Ar apsimoka eit i philip morisa dirbt?
Sveiki rūkau iqos esu labai patenkinta, žinodama kiek prieš tai surujydavau.... Nebėra blogo kvapo....Tik labai pasigendu savo mieste konsultanto apie iqos, nes žinau dar neviena žmogų kurie nori pabandyti ir įsigyti iqos bet į Taurage kol atvažiuoja kas iš Klaipėdos noras dingsta įsigyti... Tad JIAI norite galiu padėti jums taurages mieste pritraukti kuo daugiau klientų, o tai aš sugebu, prekyboje ir darbas su žmonėmis 20.Ačiū už dėmesį
paskutinį mėnesį-du, HEETS pakeliuose pilna brokuotų cigarečių, kartais vos ne kas antra turi oro tarpelį tarp filtro ir nepriklijuoto popieriaus, kas parūkyma padaro sunkia užduotimi. Kadangi negali iškart pakeist nauja, nebrokuota cigarete, reikia krauti IQOS per naujo, prarandami ne tik pinigai, bet ir laikas.
Klausymas :
kodėl mokėdama už 20 HEETS mėtinių cigarečių, į IQOS aparačiuką galiu įdėti tik 18-19 cigarečių?
1 arba 2 iš pakelio paprasčiausiai NETELPA ?!?!
Ir taip jau iš kokių 10 pakelių. : (
Galvoju, gal sudėti visas netinkamas ir atsiųsti Jums, kad įsitikintumėte?
O man grąžintumėte tinkamas !
Sveiki nusipirkau Marlboro pokeli tabakas nekokibiskas vidui. Kur kreiptis?
Sveiki, šiandiena buvo apsilankiusi jūsų vadybininkė mūsų degalinėje, tikrino ar operatoriai supranta kas yra iqos sistema, dėl to priekaištų neturiu, suprantu, kad jūs siekiate, jog jūsų partneriai kuo kokybiškiau mokėtų pristatyti klientams jūsų produkciją, tačiau būtų labai malonu jeigu jūsų vadybininkai taip pat stengtųsi būti profesionalesni, pasisveikintų jeigu su jais sveikinasi, atsisveikintų, nerodytų pirštais kaip mažamečiai vaikai, bei kalbėtų mandagesniu tonu. Tai būtų tiek, ačiū už vizitą ir iki kito karto! :)
Esu pastovus rūkorius, bet paskutiniuose pirkimuose cigaretės 10-20% nedakimštos, beveik vienas popierius, o ir filtras nepriklijuotas, traukiasisi oras. Atsiprašau, už ką aš moku tokius pinigus? Ar už pakuotę?
P. S.Minimo pakelio banderolės Nr. KGL 774067, ankstesnius išmečiau.
Sveiki. Visada Perku tik Winston Blue ir jau ketvirtą kartą pasitaiko 1 brokuota Cigaretė.
Jūsų gaminamų cigarečių Glamour azure kokybė labai bloga, tabakas tiesiog dvokia, pasitaiko, tokių pokelių, kad uždegus cigaretę, net nerūkant ji sudega per 15 -20 sek. Dvokiantis tabakas pokeliuose ;XMZ QJP 6SV EW2, LNR OMD QM5 JXQ IR KT. KUR ŽIŪRI JŪSŲ TECNOLOGAI, KOKYBĖS KONTROLIERIAI, o gal ir jūs taip kovojate prieš rūkančiuosius
O kiek ten gauna naujokas per agentura?
Sveiki. Kokie atlyginimai technikų? Operatorių?
Valdas Kacilauskas
2017-05-08 17:07:59 IP 10.0.48.55
Jei mano pastaba ir komentaras nebus patalpintas (jis ne zeminantis ir kazkuom netinkamas)) as rasiu buda kaip jpateikt
Savo nuomone visuomeniai- dekui
Visi kurie labai norit įsidarbinti į Philip Morris eikit per agentūras tokias kaip Biuro, Advantus ar panašiai :) Pats neseniai įsidarbinau čia ir esu begalo patenkintas viskuo. Šią įmonę taip pat man parekomendavo draugai, kurie dirbo čia anksčiau ir jiems labai patiko :)
Laba diena.girdejau ir girdziu daug geru atsiliepimu apie jusu imone. Noreciau pas jus isidarbinti. Siuo metu niekur nedirbu.TURIU B C D1 KATEGORIJAS ir ELEKTROPAKRAUTUVO TEISES.DARBO tikrai nebijau.labai tikiuosi jusu demesio. p.s. nezinau kokiu adresu atsiusti savo cv.
laba diena, ruku winston white, jau 10metu, ka su jo atitiko ? kodel ant pakuote parasita white o ant skonio arba silveras ar melinas ? ir filtras kitoks, ne imanoma rukit.... jus dabar pardudate melina winstona uz balta ?
Laba diena, norėjau pasiteirauti ieškau darbo, norėčiau atsiūsti CV, tik niekaip nerandu kokiu elektroniniu paštu galiu jums tiesiai į įmone atsiūsti.
Sveiki, girdejau labai geru atsiliepimu apie jusu firma.Noriu pasjus isidarbinti, bet nezinau kur kreiptis.Siuo metu esu dirbanti, bet noriu gero pastovaus darbo kur yra atsizvelgiama ir i darbuotojus
Sveiki, noreciau pasjus isidarbinti, girdejau labai geru atsiliepimu apie sia firma.Siuo metu esu dirbanti, bet norisi tikrai gero ir pastovaus darbo
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar winston xstyle silver pasirodys prekyboje ar ne?
Sveiki, kur dingo cigaretes winston xstyle??? Niekur neimanoma rasti pirkt... pardavejos nieko nezino ir sako uzsakyta bet negaunam, gal isemet is prekybis?
Sveiki. As taip pat girdejau begalo daug geru atsiliepimu apie sia imone :) Labai noreciau pas jus isidarbinti. Esu is KLAIPEDOS. Sita imone nera toli nuo mano namu tad manau butu labai smagu prisijungti prie jusu kolektyvo i padeti darbe. :) Lauksiu atsakymo.
Pasakysiu taip.
imone isties puiki. Smagus kolektyvas, puiki aplinka, svara, tvarka, viskas sustyguota, i darbuotojus ziuri ne kaip i gyvulius ar pinigus nesancius vergus, o kaip i zmones. Jei blogai jautiesi ar kazko nezinai ar kas nutiko, eini ir klausi. Tikrai gausi pagalbos ir rasi atsakyma.
Labai daug demesio skiriama darbu saugai, todel visi kruviai paskaiciuoti, keltuvai ties kiekvienu perejimu pypina. Jautiesi isties saugiai.
Yra taipogi valgykla. Net nustebau pamates kainas. Valgiau karbonada su bulviu kose padazu ir salotom, sriubos ir sultys. Sumokejau 1.91€. Maistas labai skanus ir jo daug niekur uz tiek pietu nepavalgytum.
Yra pertraukos, poilsio kambariai. Suskirstyti i rukoma ir nerukoma. Kava, pienas, vabduo, arbata nemokami.
Tiesiogiai niekas jusu nepriims. Pirma padirbekit per agentura pvz biuro. Po kiek laiko jei gerai dirbsit pasiulys dirbti tiesiogiai. Jau viena karta biuro paslaugomis nenusivyliau. Manau ir si karta neteks nusivilti. Pilna zmoniu vaiksto fabrike is biuro. Jei butu taip blogai niekas nedirbtu per biuro. Taip kad nebijokit ir eikit. Vieni darba gauna po 2-3 savaiciu, kiti po poros dienu. Priklauso nuo to, ar dirbot seniau biuro ir kaip dirbot. Na ir aisku nuo laisvu vietu skaiciaus.
Negalvokit kad ten nieko nereikia daryti. Dirbti reikia. Ne tik rankom bet ir su galva. Turit mastyt kur toliau eiti ir ka toliau daryti. Ateinat dirbti o ne dindiri musti. Dirbsit ir uzsidirbsit. PML tikrai moka gerai. Biuro sau pasiima nedaug. Tuo jau isitikinau
Manau padejau kam nors apsispresti. Dedu dideli + siai firmai. Kitur lietuvoj tokiu darbo salygu su ziburiu nerasit.
Sveiki, esu pasipiktinus dėl Bond street mint cigarečių. Jau ne pirmi metai jas perku, ir pastebiu brokuotų cigarečiu. Jos buna nekokybiškai sulipdytos, bei daznai jose būna nežymių skylučių, kurios gadina jų kokybę. Pakėlus jų kainą nuo 2.40 iki 2.55 euro jos dar nekokybiškesnės. Kiek perku, tiek kelios cigaretės pakelyje atsilupusios, maža to, kai kuriose neaišku kokio šieno įdėta, rodos rūkai, bet ne dūmų nebūna, tai kas per tabakas?
Ką reikia žinoti rangovams, pradedant dirbti Philip Morris Klaipėda, rašome to ko įmonės darbuotojai jums nepasakys: 1.Tai yra JAV filialas ir jeigu su jumis kalba žemaitiškai, tai visviena yra amerika, kodėl? o todėl kad angliška kalba neturi tiek žodžių kiek lietuviška kalba. Jeigu išgirsite žodį "cigaretės" tai ne žodis bus o klausimas "ar turite su savim cigarečių" 2.jeigu Philip Moris darbuotojas nusišneka nes tai žinokite jus dėl to kaltas esate pats. 3. jeigu atsivešite savo turtą į Philip Morris teritoriją jie turi teisę ją laužyti ir nedaro jokios atsakomybės, Čia jūsų problema. 4.Žinokite jeigu norėsite susitikt su direktorium, tai teks eiti pro gamybos cechus su spec, apsaugos avaline. Tik yra dvi galimybės jūs gali paguosti, tai su savim reikia turėti slaptą kamerą ir viską įrašinėti, kitaip nepaaiškinsite jiems nieko, arba geriausiai aiškus, kad įmonė būtu registruota amerikoje.
Sveiki. Sianien2014.11.14 Panevezyje pardutuveje Maxim pirkau 2 pakelius Marlboro blue ice. Suriukius abiejuose pakeliuose 6 cigaretes buvo be metinio " rutuliuko". Tikiuosi tai nepasikartis ateityje. Kliente Daiva
Na Biuro tikrai pasipiktinau... Pasiule darba Philip Morris, o nuvaziavau be reikalo, nes nieko visiskai nepasake. Gal kas zinot ar neina tiesei per pati Philip Morris eiti dirbti, nes per tarpininkus nieko gero
Moterys, neikit i sia imone per Biuro "dezuciu lankstyt"!!! Vergyste uz juokinga alga!
Sveiki, kaip šioje įmonėje yra įdarbinami darbuotojai, kadangi kiek pastebėjau skelbimų dirbti nėra? :)
Patikima, atsakinga ir svarbiausią moki įmonė, kurioje dirba nemažai žmonių kurie gauna adekvatu atlygi, plius ji duoda darbo ir kitoms Lietuvos įmonėms kuriuose irgi dirba Klaipėdos žmonės, tad tokios įmonės regionuose kelia ekonomika ir mažina nedarba, kuo daugiau tokių įmonių!
petras vaitkus 2013-02-07 20:17:33
na pats nerukau, jau 50 metu nuo gimimo, bet, dievas sukure vyra o poto moteri, poto kai jie prisidare, dievas supyko ir padare achoholi ir cigaretes, pamokslas, nenori nerukyk, nemoki negerk.
Protingo žmogaus pamokslas. Gerbiu.
jiminy 2013-01-07 22:22:24
Daug nekalbėsiu.:
KASTYTIS pvz. PRIMA?
Prie ko čia Bond'as?
Ačiū už tai, kad dar turite MARKETINGO skyrių.
KASTYTIS YRA KASTYTIS.
Po Jūsų rūkysiu BONDA...
KASTYČIO NEBĖRA... TODĖL RŪKAU WALL STREET (LATVIJA, DANIJA...IR T.T.)
Maladec. Visiškai sutinku su tavo nuomone.
Labas vakaras visiems.
Turiu pranešti kad taip pat rūkiau Marlboro, oficialiai 27 diena (vakar) - Marlboro Touch melyna (šviežias produktas už 8.90). Ir po to kai parukiau, efektas - kaip būčiau Marichuanos parūkęs... Kaip suprasti? Kas čia per juokai? Čia jau nebejuokinga...
Sveiki, prapleses Marlboro silver nauja pakeli, 2 cigaretes pakelyje buvo brokuotos. Ties filtru cigaretes suluzusios, o aplink filtra apsuktas suglamzytas popierius. Esu labai pasipiktines tokiu pirkiniu...
ir dar jeigu neturite CV bandykit tiesiogiai nueiti i administracija ir pasneketi del darbo jeigu ko prasys t.y. darbo knygutes su pazyma kazkokios debiliskos sveikatos ar ten<<<,..., >>> krc...
anksciau buvo visokiu cigareciu taip pat ir KLAIPEDA krc klaipiedska rukydavau kol sunaikino ir kazka kito uzdejo, bet tai nereikia kaltint imones del to, kad keiciami cigariuku vardai. Arigatou uz supratinguma... Sayonara
to Adomas 2012-11-19 20:16:38 -

Kastytis...James Kastytis :D Bondas kieciau skamba :DD
Sveiki, noreciau paklausti, ar priimate nauju darbuotoju i savo rata ir kur, kaip siusti CV. Aciu

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nuo liepos į Kaliningradą galima vykti su elektronine viza
Nuo liepos į Kaliningradą galima vykti su elektronine viza 06-26 15:19
Rusija oficialiai patvirtino, kad nuo liepos 1 d. įsigalioja nauja vizų išdavimo tvarka – Lietuvos piliečiai galės keliauti į Kaliningrado sritį su nemokama elektronine viza.
Rastas pradingęs F. Mercury atliktos dainos įrašas
Rastas pradingęs F. Mercury atliktos dainos įrašas 06-26 14:45
Po keletą dešimtmečių trukusių paieškų atrasta "Queen" vokalisto Freddie Mercury įrašytos dainos "Time Waits For No One" pirmoji, originali versija. Kūrinys buvo parašytas 1986 m. pasirodžiusiam...

Kur atostogausite šią vasarą?

Nasdaq 98,00 +1,17%
Microsoft 133,43 -3,16%