Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Philip Morris Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Philip Morris Lietuva

Atsiliepimai apie Philip Morris Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Philip Morris Lietuva, UAB

Idijotas tu 2020-08-11 16:17:16
Tai nerukyk isviso, rukau jau du metai, ir nera buve neikarto kad, neparukyciau. Ar bent bandei tas HEETS, nes is tavo blevyzgu, panasu kad rukei ir rukai kontrabanda.
Ačiū už patarimą neberūkyti. Džiugu, kad tu parūkai. Aš rašiau apie save ir savo patirtį dėl HEETS. Visdar nerekomenduoju jų.
Qwerty 2020-03-22 23:18:16
Jei kas galvojate pereiti prie Heets su Iqos siulau atsisakyti. Surukysites du kart daugiau ir dar prie visa to jausites neparuke, nes brokuotos. Nesitraukia, tabako beveik nera. Viena kita is pakelio gera. Pereinu prie Kent atgal.
Tai, kad Philip Morris Lietuva negamina heets produkcijos... ne ten purva pilate :D
Kaip galima jausti dūmą, kai tabakas drėgnas. Išardžiau heets ieškodama plastmasės, bet atradau šlapią tabaką. Tai kaip norėt, kad jis smulktų?
is pakelio Heets nuo 5 iki 20 heets nesitraukia !!!!! pinigu svaistymas absurdas !!!
Ar buvo kam nors, kad nusipirkus iqos neįkristų taškai?
Aptarnavimas Megoj kažkokia tragedija..... Apgailėtina, ko paklausi to negausi!
Prasau nesiuntineti man savo reklamu, as nerukau ir nesiruosiu, priesingu atveju kreipsiuos i tarnybas.
Heets cigaretes filtre radau istrigusi klijų gabaliuka. Ir buna daug brokuotu cigareciu kurios nesitraukia.
Paskutiniu metu labai nekokybiška jūsų produkcija - kalbu apie Malboro Gold. Kažkokie kelmai. Pabrango, tačiau kokybė suprastėjo.Informuosiu Vartotojų teises. Pakelio kodas - KLTeVfnKxuYk.
Sveiki.
Nu žinokit nusibodo jau.. kiekviename pakelyje taspats ir taspats, kiek gi galima, šitokias cigaretes prekiauti.. apgailėtina!
Virginija 2020-02-24 07:48:03
Jau daug prirašyta neigiamų atsiliepimų apie heets cigaretes todel mano nuomone ko gero nieko nepakeis bet dar karta žinokit kad už didelę kaina gaminat absoliutų broka 5 cigaretes iš pokelio reikia išmest!Ar jaučiat atsakomybę o gal boikotuot jūsų produkcija?
As visa bloka pirkau ir jame 90proc brokuotu. Neina isvis patraukt...
Su kiekvienu perkamu pakeliu heets pastebi, kad kuo toliau tuo blogiau. Nesitraukia apsoliuciai, tai isideda lengvai, tai per prievarta dedi. Parutuliuot, kad isidet irgi atsibosta. Taip sugadini ne viena ir ne du heets is pakelio. Stikas isvis tai veikia dorai, tai "pjaut gryba" pradeda. Su malonumu pasiemi senaji geraji kent ir parukai.
Kuo toliau tuo baisiau vyksta reikalai su heets... Daugiau negu puse pakelio brokuotu cigareciu. Rūkai orą, tiesiogine ta žodžio prasme. Atsibodo. Kyla noras gryzt prie paprastų cigarečių.
Pradžiai kai tik pradėjau rūkyt iqos pries metus ar daugiau, visi heets būdavo normalūs, o dabar jei nori patraukt vis pagalvoji ar tikrai išeis tau tai padaryt normaliai, viskas daugiau jokių heets, viso gero, geriau einu prisidegsiu ir patrauksiu kento.
Prašau labai rimtai" gerbiamųjų" kurie gaminanate cigaretes heets paaiškinti kodėl dedama plėvelė, celofaninė į filtrą??? Cigaretė kai kaista celofanas lydosi, tai tikrai nesveika ir t.t.manau reikėtų labai rimtai pranešti sveikatos apsaugai, kad ištirtų, jūsų produkcija
Matau, kad daug blogų atsiliepimų, tai pasisakysiu ir aš. Iqos'ą nusipirkau prieš metus, per tuos metus, pakeisti du įqosai, dar atskirai dvi dėžutės buvo pirktos, paskutinis lašas - vėl sugedo lazdelė... Tai nesikrauna, tai nulūžta kažkas, apie kaitinimo geležtes išvis neturiu žodžių, tragedija, net valyti negali normaliai, apsineša po kiekvieno rūkymo. Kaip galima tokį Š pardavinėti ir skelbti visiems, jog tai yra puikus pakaitalas cigaretėms. Kokybės 0, aptarnavimas - 0. Heatsai - plastmasė. Kažkas nenormalaus, į teismą duoti už tokius dalykus, žmonės savo pinigus išleidžia, kad nusipirktų aparatą, kuris sulūžta kaip plastmasinis žaislas po kelių panaudojimų. Niekada taip neužsirekomenduos klientų, kuo toliau, tuo daugiau pasipiktinusių.. Asmeniškai, dar ilgai ištvėriau su šiuo aparatu, nors realiai pastovios problemos su juo buvo, bet po paskutinio gedimo supratau, kad geriau nugalėsiu norą rūkyt nei vėl atiduosiu šiai beviltiškai bendrovei pinigus. Tai yra labiausiai mane nuvylęs pirkinys, kokį tik esu pirkusi. Tikrai GĖDA. Kas ruošiatės pirkti šį aparatą ir skaitote komentarus tai patarimas, NEPIRKIT! Jau geriau cigaretes rūkyti, jei labai norit, bent jau pinigų sutaupysit ir nervų. O šiaip, geriausiai išvis neberūkyti ir neleisti mus nuodyti tokiais dalykais.
Laba diena, esu pasipiktinusi, ką jus dedate į Heets po filtru, agi plastmase.... pridedu failą su nuotraukomis !!! Kaip jus gerbiamieji nuodijate žmones
Net negalėjau patikėti, kad beveik metus rūkiau plastmasę. Siaubas...... Kas įrodys, kad tai nekenksminga?
Ar kas nors yra išardes heets cigarete ir pažiurejes is ko ji padaryta, 50% plastmase susuksta i vamzdeli, surūkius cigarete plastmase pasilydo ir palieka labai kieta, kokiu jovalu dar mus nuodys!!!
Sveiki, vakar apsilankiau Iqos parduotuvėje Vilniaus g. Aptarnavimas buvo tragiškas... Atėjau pasikeisti Iqos įrenginį, kuris man sulūžo po 5mėn. nuo įsigijimo. Mane aptarnavo šviesiaplaukė mergina. Pakeitus įrenginį paprašiau jį išvalyti ir tuo pačiu paklausiau ar turi rožinės spalvos Iqos antgalį, kurį galima įsigyti už sukauptus taškus. Mergina atsakyti nesugebėjo, tad paklausė kolegių, kurios šnekučiavosi sandėlio tarpduryje. Viena iš merginų (rudaplaukė) aiškiai girdėjo mano klausimą apie rožinį antgalį ir jau nuo klausimo pradžios vartė akis ir reiškė nepastenkinimą, tačiau kai kolegė paprašė jos pagalbos, ši apsimetė negirdėjusi klausimo ir priėjusi prie manęs paprašė jį pakartoti. Aš žinoma klausimą pakartojau... Tuomet ji iškarto paklausė ar turiu prisijungimą prie paskyros. Atsakiau, kad turiu ir stebiu kiekvieną dieną. Juolab, kad apie šį antgalį žinau jau senai ir jis tai būna, tai nebūna internetinėje rekyboje ir paskambinus į klientų aptarnavimo centrą mane vis patikina, kad jis bus papildytas. Kadangi buvo proga užeiti pasikeisti įrenginį, tai tuo pačiu norėjau pamatyti šiuos antgalius gyvai... Tuomet rudaplaukė mergina atidarė stalčių, kuriame sudėti visi antgaliai už taškus, tarp jų ir rožinis. Ji toliau išpūtusi akis žiūrėjo į mane nepatenkintu žvilgsniu. Paklausiau jos dar kartą, tai visgi yra jis ar ne, o ji toliau manęs klausė ar turiu prisijungimą... Galiausiai sužinojau, kad šiuo metu to antgalio neturi, nors ekspozicijoje jis yra. Tai jei šio antgalio šiuo metu neturite, tai kodėl dedate jį į ekspožiciją ir klaidinate žmones ir dar priverčiate jaustis kaltais, kad sutrukdėme jums pasišnekučiavimus darbo metu. Galiausiai sulaukiau atsakymo, kad šio antgalio išvis nebebus, nors jis taip ir liko ekspozicijoje... Šiandien paskambinus į klientų aptarnavimo centrą mane vėl informavo, kad šie rožiniai antgaliai visgi bus papildyti... Tai mielos pardavėjos - konsultantės, gal pagaliau susitvarkykite vidinę politiką ir susitarkite tarpysavyje, kokį prekių asortimentą turite, o kokio ne, juolab jei jau prekės šiuo metu neturite, tai kam ją todyti ekspozicijoje? O apie akių drąskymą kliento atžvilgiu net neturiu komentarų. Mano nuomone tokie nekompetetingi darbuotojai tikrai neturėtų dirbti klientų aptarnavimo srityje.
isidarbinau per agentura galvoju normalus ten zmones dirba daug jaunimo bet pasirodo tas jaunimelis operatoriai pagarbos zmogui neturi, jeigu esi is agenturos tai is jo juoktis galima, keletas zmoniu slampineja paleciu nenusiveza, medziagu salia darbo vietos neparuosia su tel zaidzia. pertraukos ir idomu jokios rotacijos dirbi vos nebe pirikuru, meistras is vis kazkoks pasimetes, vienu zodziu balaganas
Heet amber rūkau jau puse metų.Brokuotos iš pakelio būna 30% cigarečių.Nedaklijuotas filtras, arba vien popierius po triju dūmų baigiasi cigarete.Užknisa.Labai užknisa.Neparūkai normaliai beveik niekada.Arba nesitraukia, arba idėti neina nes tabakas labai kietas gabalais kazkokiais.Kreipsiuosi i vartotojų apsaugos tarnybą.Produktas nekokybiškas.Aš su suteikyomis valymo priemonėmis ji valau pagal instrukciją.Pastoviai nesirūko, nesitraukia ir yra netwip kaip buvo seniau kai payi pradzia buvo.Gal pati ideja ir gera, bet neatidirbta iki galo gamyba, nes broko perdaug ir tai itakoja grįžti prie normalių cigarečių.
Iqos produkcijos kokybė tragiska!!! Nerekomenduoju niekam! Nes išleisti pinigų daugiau.
Pritariu ir aš visiškas žmonių apgaudinėjimas prietaiso kokybė baisi.Sulūžus gelezei, viena karta pakeičia nemokamai, kitus kartus reik mokėt per 3 mėn naudojimo daugiau kartų tenka važiuoti į atstovybes dėl gedimų, nei naudotis prietaisu.
Labai geras būdas iš žmonių vilioti pinigus pardavinėjat brokuotus daiktus.Tiesa Klaipėdos salone dirba tai pat merginos kurios kaltę mato tik kliento.Tikrai nerekomenduoju nebent turite daug nervų važinėti ir neturite kur dėti pinigų.
Jau nebeimanoma, heets cigaretes vienas brokas. Arba neina ideti, ir galu gale luzta geleze, arba nesiruko cigaretes. Is kiekvieno pakelio po 3-4 cigaretes minimum metamos lauk. Suluzus gelezei, viena karta pakeicia nemokamai, kitus kartus reik moket, bet atsakymas pardaveju: blogos cigaretes meskit lauk. Viskas kaip ir normaliai, bet kodel as turiu puse pakelio mesti lauk? Niekas nekompensuoja ismestu cigareciu. Nu jau rimtai gal reiketu kazkaip pastebeti ta reikala.
Viskas jau sakau stop. Per truputi daugiau nei metus laiko teko pirkti 3 irenginius tai reiskia jog isviso 6 irenginiai pakeisti per toki trumpa laika. Brokuotas sudas tiek pakrovejas tiek pats kaitiklis daugiau gyvenime neimsiu situ nesamoniu per daug islaidu geriau grisiu prie iprastu cigareciu arba isvis neberukysiu bet daugiau i sita plastmase kuria rukom nebekisiu pinigu...
Kaip gaila, kad nepasiskaičiau atsiliepimų prieš pirkdamas šitą šūdą. Tai va mielieji, pirkau prieš 4 mėnesius, jau DU kartus nešiau atgal brokuotą holderį, nes pirmą kartą nulūžo kaitinimo antgalis paprasčiausiai bevalant taip kaip rekomenduojama, o prieš porą dienų tiesiog nustojo krautis nei iš šio nė iš to ir čia pakeistas jau, mėnuo gal tepraėjo. Apie heetsus išvis patylėsiu, totalus mėšlas, nusiperki ir nežinai ką gausi, nes koks trečdalis išvis nesirūko, neįmanoma pratraukt, dūmo jokio. Chebryte, jau geriau išvis meskit rūkyt, bet tikrai nepirkit šito šūdo, dar už tokią kainą čia išvis pasityčiojimas iš klientų.
HEETS cigaretes nekokybiskos, taip supresuotos kad vos imanoma idet.Dedant nuluzo gelezte, paskambinau i klientu aptarnavimo centra kad pakeistu laikikli i nauja nes turiu garantija, pasiule nusipirkt nauja, ir net nekeite, nors tikrai situo atveju kaltos cigaretes.
Nepastebejote kad jau per daznai pas jus i prekyba iseina brokuoti heatsai?
Kliente 2019-09-19 05:27:12
Vilniaus gatvėje siaubingas aptarnavimas. Tamsi pardavėja išpūtusi akis drasko, kam dirbti su žmonėm jeigu nemoki bendrauti? Gėda
Ir vardas jos speju ponia Rima

Praejo jau dvi savaites, kaip gražinau per DPD iqos ir negaunu pinigu gražinimo 28€, noriu sužinoti kokia yra situacija.

Jolanta Dudaite
Kai pasikeitė pakelių dizainas, pasikeitė ir kokybė, anksčiau reikėdavo pasukiot pirštais heets'a kad lengviau įsidėtų, dabar surūkyti du vieną po kito, nes aiškiai matosi, kad nebėra to tabako tiek kiek būdavo, eilinis produktas, kuris geras buvo tik pradžioje.
Kas cia pas jus per istatymai kad su vaiku negalma i salona uzeiti. Atvaziavau 50kilomietru kad gauti patarimo del iqos naudojimo. O mane tiesiai sviesiai isvare nes buvau su 2 mietu dukra. Atsiprasau mieleji bet rasysiu skunda i tam tinkama istaiga. Veiksmas buvo Ozas salonas.
Heets cigaretės nekokybiškos, brokuotas, laimės dalykas, kad papuls visas geras pakelius! Imi iš pakelio cigaretę kaip loterija "nu ar gera šitą?". Nesiruko, beveik dūmo nėra, trauki "tuščia" cigaretę, jau užkniso. Dar pasitaiko kažkokių sulūžo prie filtro. Galvojau pati sulaužiau, gal įkišau per stipriai į laikiklį, nu ne... Pasirodo papuola ir tokių geriu į 3.40eur kaina! Darykit kažką, nes metimas jau pinigų į balą, o gal čia toks biznis? Žmogus neparuko, ima dar viena iškart, o gal ir dar viena jei dvi iš eilės "tuščios ar suluzusios", taip greičiau baigiasi pakelis, ir dažniau perki :)
Šiandien teko apsilankyti Vilniaus Akropolio salone, tai eilinį kartą jauties kaltas, kad atėjai :) Šį kartą turėjau laukti kol pardavėja baigs susirašinėti mobiliu telefonu. Maža to, kad suteiktų pilną informaciją apie prekę, kurios neturi ir ką daryti, tik pasiūlė bandyti laimę ieškot kitur, kai tuo tarpu jai tik reikėjo pasiklausti kitų salonų, ar ta prekė pas juos yra. Kam dirbti, jei nenori dirbti.
Diana 2019-07-28 20:53:22
Sveiki, pries savaite pirkau IQOS vilniaus akropolio saleleje. praejo savaite o mane vis dar istikes sokas koks prastas aptarnavimas... mane "aptarnavo" smulki, vidutinio ugio, tamsiaplauke mergina. nu zinokit siaubas. paprasiau IQOS 2.4. Ji man tiesiog padave plancete ir liepe uzsiregistruoti. tada paklause cia dovanu ar sau perku. pasakiau kad sau. ji padave dezute, kazka sumurmejo apie garantija, nieko nesupratau bet tiek to. susimokejau, isejau. masinoje, kadangi labai smalsu prasilupau savo pirkini, ir pats IQOS buvo subraizytas (toje vietoje kur sviecia lemputes) taip pat buvo ikrautas iki 2 padalos. kiek zinau visiskai nauji irenginiai neturi buti ikrauti. tuomet as nuejau iki pardavejos ir sakau kad subraizyta, kaip jis gali buti naujas. ji pradejo man sakyt kad cia galbut plevele kuri nusilupa. sakau: tai galbut ar plevele, jus cia gi dirbate jus turite zinoti tokius dalykus? ji tiesiog sako: jei jum netinka as galiu pakeisti blokeli. sakau tai pakeiskit. Ok. pakeite, tada pamaciau kad jis visiskai issikroves. sakau: cia taip turi buti? sako: taip jis issikroves, pirmas krovimas turi buti 30min. IR kad man tai pasakytu as turejau eiti 3 kartus iki jos? ji pardaveja ir turi paaiskinti tokius dalykus ir karto, kad klientui nereiketu vaikscioti po 5 kartus. nei paaiskino kaip valyti irengini, nei pasiule heets, nepakonsultavo su heets skoniais, stiprumais.. cia normalu?? toks jausmas kad atejau i maxima nusipirkt paprastu cigareciu, kur ir vaikui aisku, kad uzsidegi ir trauki. o cia as nezinau.. tikiuosi susitvarkysit su pardaveja, pati dirbu toki darba, tai akivaizdziai matosi neisprusimas arba savo darbo nesidomejimas. tai vadinama, atejau, atstovejau 12valandu ir einu namo. :)
100% pritariu. Pirkau 2 vienetus iqos Akropolyje vln ir buvau apakusi koks siaubingas aptarnavimas. Ko gero ta pati tamsiaplaukė. Nutrenkė plačetę liepė susivest duomenis susimokėti ir nutrenkusi iqosą
net nesivargino pažiūrėti, kad vietoje prašyto juodo padavė mėlyną.
Net nekilo mintis eiti atgal dėl spalvos nes veidelis buvo toks, kad atrodo veidą apsjaus jei ko papildomai paklausi.
Buvau sužavėtas Vilniaus gatvėje esančios iqos parduotuvės darbuotojų aptarnavimu. Niekur tokio aukšto lygio aptarnavimo/ bendravimo neteko matyt Lietuvoje. Atėjau dėl lūžusios geležties, tai pasakius kokiu klausimu, parduotuvės vadovas, atsiprašė ir pasakė, kad reikės luktelt, nes dar žmonės prieš mane irgi dėl gedimų (kadangi sėdėjo tie klientai, tai nemaniau, kad laukia), bei iškart pasiūlė kavos. Atnėšė kavos, paprašius pakrauti telefoną iškart jį pajungė, bei kol ateis eilė pasiūlė pasinaudoti vietoje esančiu iqos multi, bei "pavaišino" heets`u. Kol laukėm mano eilės smagiai pašnekėjome! Dešimtbalėje sistemoje norėtųsi vistiek duoti didesnį įvertinimą, bei pabrėžti, kad taip vertinančių klientus darbuotojų retai kur sutiksi! Didelis AČIŪ!
Šiandien isigyjau iqos 3 Akropolyje, aptarnavo vaikinas. Labai malonus, pora klausimu turėjau atsakė tiksliai ir aiškiai. Viskas puikiai veikia. Ačiū.
Labai prastas vadybininkų (-ių) aptarnavimas, kadangi išvis jo nesulaukiau. Visur tik reklamos su iqos iškabomis, kodukais degalinėse. “Siųsk koduką, tau paskambins vadybininkė”. Dvi dienas jau laukiau, kaip nieko, taip nieko. Na, labai jau nevertinamas klientas ištikro. Ar čia neįdomu jau, ar kaip, bet neturėtų manau taip būti, dingo noras ir pirkti :)
Sveiki, nėra pirkti heets, kad būtų cigarėčių skonio?
O ne, šieno, ar popkornu?
Sveiki, naudojuosi Iqos, viskas tvarkoje, geriau už paprastas cigaretes. Tik noriu, kad atkreiptų dėmesį Philip Morris. Na pradėkite gamint kokybiškesnius Heet’sus. Nes kaip ir daugelis žmonių tam pritars. Kas kart pakelį apie 5-8 heets pasitaiko, kurie ar supresuoti per daug ar kas, na nesitraukia normaliai, kažkokie brokuoti. Atkreipkite į tai dėmesį, žmonės moka pinigus ir jau bus daug geriau, kad pakelyje ras 1 arba nei vieno brokuoto, negu kokius 7. Ačiū
Kodėl dauguma HEETS pakeliuose esančių cigarečių būna stipriai supresuotos? Nepadeda net pasukimas tarp pirštų! Ypač dažnas reiškinys BLUE LABEL pakeliuose. Netinkamų rūkyt stickų būna apie 30% pakelyje (netinkamas yra tas, kuris net neįsistato!!!)
Nekikybiški IQOS pakrovėjai, bet nenuostabu, nes Made in China, po kelių mėnesių plastmasės nulūžta, neužsidaro, nors labai ir prižiūrimas būna, deje pardavėjo garantija tik dėl elektronikos gedimų, o dėl to, kad prastos kokybės plastmasės, jiems garantijos nėra. Gaila, bet labai nekokybiškas įrenginys.
Laba diena, apie brokuotas cigaretes net nepradėsiu, nes puse šiu atsiliepimų apie tai, tačiau patys įrenginiai taipogi labai nekokybiški. Sugedo laikiklis, man ji pakeitė, tačiau po dviejų savaičiu bevalant įrengini iqos krapštuku tiesiog nulūžo pats kaitiklis, nuskilo tartum būtu laužtas, nors valyta sukimo būdu, pagal instrukcija. Taip pat, be jokios priežasties sugedo merginos iqoso kroviklis, tiesiog nebeisijungia.. Grįžau prie įprastų cigarečiu, nes nematau prasmės naudotis tokia nekokybiška preke. Susirūpinkite savo kokybe

ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos 08-11 21:11
Europos Sąjunga antradienį pareiškė, kad savaitgalį vykę Baltarusijos prezidento rinkimai "nebuvo nei laisvi, nei teisingi".
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą 08-11 20:44
Nuo šiol galima prenumeruoti ne tik popierinę, bet ir elektroninę gyvenimo būdo žurnalo "Žmonės" versiją.
Trečias neramumų vakaras Baltarusijoje: protestuotojai keičia taktiką, trauktis neketina 08-11 20:18
Antradienio vakarą Baltarusijos žmonės vėl raginami rinktis į gatves taikiam protestui. Specialiosioms pajėgoms užimant pozicijas strateginėse Minsko vietose, protestuotojai raginami vengti...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%