Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Philip Morris Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Philip Morris Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Philip Morris Lietuva, UAB

Raminta Šilkarskytē
2022-06-16 14:31:26
Vilniaus gatvėje 17 Nusipirkau jau tris neveikiančius 2.4 plius Elektroniniú cigarečiú aparatus.. ir pačiú cigarečiú kokybė apgailėtina, jas perku iš ktú šaliú. Labai apmaudi patirtis. Niekam negalėčiau šiú produktú rekomenduoti pirkti Lietuvoje.
supraskit jus viena kart, kad heetsu lietuviu fabrikas negamina ir jiems dzin ant jusu problemu...
MOKU PO 4/50 IR JAU KELINTA SYKI PAPUOLA SU BROKU FILTRO PROBLEMOS O FILTRE PRIEMAIŠOS KAŠKOKIOS.NUODIJAT.
.KAS KO.PENSUOS...Norėjau idėti fotkes jusu supilti cigarečių negalima mat failas per didelis..
Darbuotojas 2022-01-04 00:54:41
Jei kas nori eiti cia dirbti tai turekut oneny kad jei isidarbinsit tiesiogiai- tada jus mokins ir turesit neblogas perspektyvas, bet jei ateisit pagalbiniu per agentura- tada pagalbiniu ir liksit ir apie isidarbinima tiesiogiai galit nesvajoti. Pagalbiniams darbo kruvis yra nerealus, tai kad kazko mokytis paprasciausiai neturesit laiko. Jei matys kad jums gerai sekasi- padidins greiti, ir arsit dar daugiau, o premija uz plano virsijima gaus kiti, tai kad gerai pagalvokit.
O jūs kalbate apie konsultanto poziciją? :))
Apgailėtina tabako kokybė.
Kuo toliau tuo blogiau.
Kainos kyla o kokybė tik krenta.
Iš VISO pakelio su IŠVALYTU IQOS ĮRENGINIU būna gal kokie 3-6 normaliai pilnai rūkomi, kiti pakelyje gal iki 3 dūmų arba išvis 0...
Maniau kad tai priklauso nuo tam tikros parduotuvės laikymo salygų, pasirodo VISUR tas pats.
Gal jau laikas būtų nustot leist pinigus į orą. kas būtų net visai gerai.
Sveiki, matau ne man vienai vaidenasi dėl heets kokybės pasiskaičiau ir esu šoke kai tiek daug nusivylimų ir įmonė nedaro jokių išvadų kad pagerintų kokybės, matau kad netik heets prastėja taip pat ir normalios cigaretės visada rūkiau rothmans plonas bet ir ten š krauna vietoj tabako.
Heetsu kokybė tragiška. Iš pakelio pasiruko kokios 5.ar jų tas tabakas per sausas ar per šlapias nesuprasi.kitas reik ismesti. Reik rašyt skundus ar kažką? Dar nemoku atrinkti nepabandes parukyt, ikisi 2 dūmai tada aišku koks heetsas.kaip jūs atrenkat nepabande.? O čia foto su pakelėje likusiais heetsais.jaučiu is Petro garažo...
IQOS kokybė š..... Bendradarbiauti ir išspręsti problemą įmonė nenori. Žinoma kur norės, nes visi gedimai yra susiję su naudojimu.. jų kaltės nėra. Žmonių a*******i ???? žodis garantinis negalioja. Po metų laiko sugedo kroviklio dangtelio fiksatorius (ištrupėjo). Krovimo nėra. Tai nėra elektroninis gedimas. Ką pasiūlė tai nusipirkti kitą įrenginį... Kaip taisyklė, garantinis pasibaigia, porą savaičių praeina ir daiktas sugęsta. Siūlo mainų programą, aš jiems savo atiduodu ir perku naują už pilną sumą, logikos nėra ???? įdomu kam jiems reikalingi seni įrenginiai. Kam garantinis baiginėjasi būtinai specialiai sugadinkit įrenginį... Kad gautumet naują įrenginį. Senąjį taip sugadinkit, kad nieko panaudojamo nebebūtų. Manau į vandens kibirą geriausiai įmesti, kad sudegtų. Naudokites proga, nes kai atsitiks bėda jums tikrai nepadės. Tai buvo pirmas ir paskutinis kreipimasis pagalbos į IQOS. Prieš mėnesį būčiau žinojusi, kad jie taip nenori bendradarbiauti pati taip būčiau padariusi.
Sveiki jau ne vienas pasisakė bet ir as prisidesiu. Kas pasidarė heets cigaretėmis jau pasityčiojimas, nebuvo pakelio kuriama nebutu brokuotu cigarečių. Vienam pakelio turini netgi 8 buvo brokuotos!!!! Uz ka mokami pinigai tvarkykit situacija ir reaguokit i žmonių atsiliepimus
Kas pas jus darosi su heets cigaretėmis?! Kodel is kievieno pakelio gaminto pas jus cigarečių pakelio naudojamos yra tik 17vnt?!!! Visos kitos nekokybiskos. Nesusmulkintas tabakas ir įsikisa labai sunkiai arba isvis ne. Kitose šalyse tokios problemos nera. Labai liudna, kad Lietuvos piliečiai yar laikomis durniukais. Suprantu, kad tai biznis! Bet gal gana apgaudinet žmones?!
Sveiki, heets suprastėjo ir labai stipriai, niekas nesitraukia, bet vis kaupiu blogus ir nesu į iqos centrą, nenori bet pakeičia vis. Kita situacija, sugedo iqos lazdelė skambinu ar dar dar galioja garantinis nemokamas pakeitimas, prašo padiktuot kodą kuris yra ant iqos, man atsako kad šis iqos kurį aš turiu registruotas ne ant mano vardo, pasakė tik tiek kad inicialai V.G gerai galvoju gal susikeičiau nusipirkau kita, bet jau kai draugei sugedo iqos ir vėl pasakė kad ant V.G registruota tai pakeliau balsą kad niekaip negalėjo susikeisti iqosas su vėl tuo pačiu žmogumi, pokalbis greit baigėsi paskambino jau kitas nr ir atsiuntė kita iqos, sėkmės visiems ir kantrybės ????
Viktorija 2022-02-05 13:55:45
Kai tik pradėjau rūkyti heetsus visada pirkdavau sienna caps, ir pradžioje viskas buvo gerai, bet kas pasidarė dabar, kad heetsai jau kurį laiką tokios prastos kokybės, trauki ir nesirūko, suprasčiau jeigu iqosas nekaitintu, bet su juo viskas gerai. Norit, kad žmonės pirktų heetsus tai ir su kokybę padirbėkit.. perkam tikėdamiesi parukyt o ne orą traukt į save... Nenormalu...
Heetsu forma irgi naujoviška tikriausiai
Kad heetsai suprastėjo lietuviški tai 100%, brokuoti ir faktiškai tas skonis kaip paprastos cigarėtės.Nespėju valytis laikiklio, kad jame dvoko nebūtų.Visad rūkiau ambery.Prieš porą metų to broko irgi pasitaikydavo, bet būvo patrauklesnis aromatas.Patys jie susišika su kokybę.Jau Lt jų nebeperku.Db kaitinu amberi iš Kazaxstano.Nebrokuotos.Jau 4blokus supleškinau ir nepasitaikė brokuotų.
Agnė Snegiriovaitė
2022-01-02 22:33:54 IP 2e7r3qbd
Nesuprantu ką įmonė daro per velnia jei pirkėjams parduodate didžiausia š.... ???? Perku visada „blokais“ ir 80% turiu nešti į IQOS salona, kad pakeistų į gerus???? iš gautų vėl atsirenku ir nešu atgak, nes heetsai tušti ir parūkyti neįmanoma. Gaunu atsakyma daro pustuščius nes geleštės lūžta. O tai čia mūsų problema jei nesugebat gero produkto pagamint? Už ką kainas keliat jei neduodat kokybės o norit, kad pirktumėme??? Gražinkit pinigus už visus bevečius heets ir už išleistus IQOS GAMINIUS!!! Gaila nuotraukuoje negaliu perteikti to pilno ir tuščio heetso vaizdo..
rugil 2021-07-23 16:12:53
Man dar gyvenime neteko turėti nemalonaus, nepagarbaus ir diskriminuojančio bendravimo su įmonę darbo pokalbio metu. Tačiau šitas nemalonus, nepagarbus ir diskriminuojantis pokalbis nutiko būtent su įmonės Phillip Morris vadovu Ed..... Buvau pakviesta Phillip Morris įmonės sudalyvauti darbo pokalbyje online. Darbo pokalbio metu vadovas Ed..... pradėjo kabinėtis prie mano akcento, tas kabinėjimasis toli gražu nebuvo draugiškas, jis sakė, kad mano akcentas labai girdisi, darbo pokalbio metu jis ne kartą akcentavo kaip:, , Nu bet žinok tavo akcentas tikrai labai girdisi“. Ir tada jis pašiepiančiai paklausė: „Tu turbūt iš lenkų šeimos būsi“? Tokio pobūdžio klausimai ir kabinėjimasis, mane privertė jaustis labai nemaloniai ir žeminančiai, vadovas mane privertė jaustis sumenkintai, kad esu kitos tautybės. Tokio diskriminuojančio tipo klausimai yra laikomi Diskriminavimu dėl tautybės ir yra draudžiami pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 169 straispniu. Maža to, vadovas darbo pokalbio metu pradėjo rūkyti elektroninę cigaretę, pasijutau tarsi sedėdama kokiam nors „kabake“ su draugeliu o ne dalyvaujant darbo pokalbyje su įmonės vadovu. Su šiuo veiksmu jis parodė visišką nepagarbą darbo pokalbio dalyviui, sudarė įspūdį, koks jis yra ne kompetentingas įmonės vadovas, atstovaudamas įmonės vardu jis ją parodė iš labai negatyvios ir ne kompetetingos pusės, jeigu darbo pokalbio metu leidžia sau rūkyti elektroninę cigaretę. Kaip ir minėjau per visa gyvenimą man neteko patirti labiausiai nemalonaus, nepagarbaus ir diskriminuojačio darbo pokalbio, kaip aš patyriau su Phillip Morris. Ir tikrai nesitikėjau tokio pokalbio patirti su viena iš didžiausių tarpautinių įmonių.
Jūs turit būt laiminga ir dėkoti Dievui, kad ten nepatekot, nes aš, prie jų įrengimų, su tokiu tempu, kurį jie užduoda, teištvėriau tik 1 d.
Na heetsu kokybė, tai siaubas. Mėgstu bronze kolekcija, pakelis 4V0 DE9 C9V JJH RB26120323, nu fū koks brūdas! Katik surūkiau 2 cig. Iš eilės, tai gavosi kad kokį 80% vienos cigaretės tik parūkiau, 3-5 dumai ir viskas, kažkoks baisus skonis burnoje, dūmų beveik nėra.

Parekomenduokit, kuo keičiat heetsa, gal esat atradę ką nors geriau?
Naudojuosi Iqos nuo pat jų atsiradimo. Buvau patenkintas tiek kokybe, tiek aptarnavimu. Tačiau šiandien galutinai nusivyliau šiuo gamintoju. Sugedo iš pradžių stikas - nebesikrauna, meta klaidas (raudona lemputė), jei užsikrauna pilnai ir parūkai pirmą kartą, iš karto rūkant antrą cigaretę tik pusę gali išrūkyti. Taip pat ir pakrovimo įrenginys pradėjo streikuoti - jei krauni įrenginį, neikraudinėja stiko, pusę vaslandos gali mirksėti įkrovimo lemputė, bet taip ir neįsikrauna. Buvau Ozo salone jau du kartus su tomis problemomis - visda tas pats, palikit pusvalandžiui, męs patikrinsim. Palieki, ateini, sako viskas tvarkoje, įrenginys veikia. Telefonu susiskambinau, paaiškinau problemas, pasakė nuvykit į saloną pakeis. Nyvykstu į tą patį Ozą, vėl palieku, patikrina ir ta pati daina - viskas gerai.
Neapsikenčiau, nusipirkau naują įrenginį.
Negalima taip su klientais elgtis, durnintų jų, kad viskas gerai, esu įgalus nusipirkti ir naują, mano laikas man taip pat brangus, kam reikėjo tris kartus mane vaikyti į tą parduotuvę taip ir nesupratau. Galėjo iš karto pasakyti - nekeisim to įrenginio, nepatinka, nusipirk naują. Galiausiai aš taip ir padariau...
Heets pasidare visiskas slamstas! Buvo viskas gerai, bet kuo toliau tuo graziau.. viskas eina siuksliadeze nes nebesiruko. Siai dienai gal tik DU heets is pakelio geri. Gal kas nori mestis ant ieskinio? Prarades jau kruva pinigu..
Rasau del Iqos. Naudojuosi jau pora metu. Esu patenkints tiek irenginiu, tiek aptarnavimu. Nu bet del Heetsu tai jau truksta kantrybe. Metai eina, klientai skundziasi, o Jus dar nesugebate pagaminti kokybisku Heetsu. Kalbu apie tuos, kai is pakelio nesusiruko kokie 3-5 dazniausiai. Dabar is nusipirkto pakelio jau kokie 8 nesusiruke. Taip, Iquso stickas isvalytas-svarus. Pikta pagalvojus, kiek per pora metu jau ismeciau pinigu, Jusu nekokybiskams heetsams.
Visiška nesamonė su šia įmone, negaliu pasikeist garantinės cigarėtes, paskambini tai nesamoniu klausinėja ir turiu daug laiko atsakyti į ju klausimus, juk garantinė prekė turi keist,
rugil 2021-07-23 16:12:53
Po šitokio komentaro įmonė automatiškai keliauja į šiukšliadėžė.
Jokių kandidtavimų, jokių konkursų.
Kas pigiau parduoda rūkoma Vinston tabaka?
Galetu pilnai susinaudoti heetsuose esantis tabakas, taip jo ten mazai, iskaista viduriukas, 10 dumu kokia ir ate, o sveiko tabako vos ne puse isimeta, o kaina pakelio tokia pati kaip standartinio pakelio cigareciu kur pilnas didelis pakis tabako, gal kas turi kokiu pastebejimu ar pamastymu
Nuoširdžiai dėkoju darbuotojai atsiliepusiai telefonu 20:30, 07.12d ir padėjusiai kantriai išsiaiškinti IQUS neveikimo priežastį. Puikus aptarnavimas.
Prieš keletą metų turėjau iqos, buvo uzregistruotas, aktyvuotas, naudojausi.praradau.mečiau rūkyt.šiemet isigijau per pažystamą, visi mano duomenys irašyti.kodėl salone neranda mano senos paskyros ir verčia pirkt be nuolaidos ir iš naujo registruotis emeilu????
Rukau jau metus neturiu jokiu pretendziju bet dar per petus nebuvo yokio pakelio kur nebutu pora heets brokuotu kurios nesiruko kiekvienam pakeli be išimties ira 5ar 3 heets kurie nesiruko o perki ir moki pinigus jeigu netikit atsidarykyte pakeli ir pabandykit parukyt ir piktis jiema kada lieka butent tie du paskutinej kurie nesiruko o moki pinigus kaip už pilna kaina
Jau geras pusmetis yra labai suprastėjusi kokybė. Perėjusi ant šių cigarečių labai džiaugiausi, bet kuo toliau, tuo labiau nusiviliu. Iš pakelio po pusę cigarečių yra nerūkomos. Negi gamintojai neskaito atsiliepimų, negi neaktuali gaminio kokybė? Nusivylusių žmonių daug, nemažai pažįstamų pakeitė cigaretes. Taip prarasite daug klientų.
Šią savaitę nusipirkau bloką Heets cigarečių ir jau kelintas pakelis yra labai blogos kokybės, tiesiog tabakas matyt ka-koks nekokybiškas, nes kiek nori trauk, jokių garų, tiesiog išmesti pinigai. Maniau, kad gal aparatas blogai kaitina, bet kadangi turiu jų 4, tai pabandžius ir su kitais yra tas pats.
Iqos naudoju jau pora metų, bet kuo toliau tuo baisiau darosi su heets cigaretėm. Iš pakelio mažiausiai 10vnt būna brokuota, arba nesikiša (susigruda į vidu heet'so arba pusiau tušti) pinigai kaip į balą. Nusivylus baisiai darausi. Ir taip sako dauguma.
Lavai suprastejusi kokybė!! Heetsai pustuščiai, isidejus pradzioj yra kokie trys dūmai normalūs, o po to nieko nebesitraukia...
Sveiki, labai suprastėjo heetsu kokybė, šiuo metu skonio atžvilgiu, prieš metus viskas buvo tiko patiko, šiuo metu heetsu kokybė tragiška, dūmai kartus ir nebeprimena seno tikrojo skonio kaip buvo prieš tai.. Labai liūdna dėl to..
Nusipirkau Heetsu visas pakleis brokuotas
Sveiki, jau daug kartų pastebėjau, kad suprastėjo iqos heetsu kokybė. Įdedama tikriausiai per mažai komponentų ir tada sunkiau traukiasi ir neišeina dūmų.
Gavau iqos dovanu, rūkiau cigaretes apie 6metus. Naaa ir perėjau aš ant iqos, pirma mėnesį čia gruodį viskas ok buvo. Sausi žiūriu jau vis blogiau ir blogiau traukiasi heetsai, na galvojau gal neteisingai įdedu dar kazkas. Na ir dabar iš viso pakelio čia 20heets susiruko normaliai tik 5-6.. Rūkau turquoise, bandziau taip pat ir kitus.. bet deja tas pats ir su kitom.. surukai ir dar va taip jos atrodo. Nors pirma mėnesį nebuvo tikrai taip.
Pusę pakelio heetsų būna brokuoti, vieni nesitraukia, neišeina jokie garai, kiti išvis neįsikiša. Už ką mokame tokius pinigus?
Labai daug brokiniu cigareciu, uz ka mokame tokius pinigus?!! Kur kreiptis del kompencacijos
Chebra ka jus cia kalbat apie brokotas cigaretes kad nesitraukia, nera dumu, nesiruko!!!! Jus bent mokat teisingai nauduotis IQOS ? Skaitykit instrukcija jej jums kazkas nesiruko. As perejau is paprastu cigareciu i heetsus is viskas normaliai visos cigaretes rukomos, nei vienos brokotos, jus tiesiog nemokat nauduotis teisingai, paskambinkit i iqos jus pakonsultuos kaip nauduoti iqos ir manau tikrai pakeisit savo nuomone, jokiu brokuotu cigareciu cia nera, ismokit teisingai nauduotis!!!!
Sima 2021-01-29 20:27:27
Be galo suprastėjo cigarečių kokybė! Iš pakelio geriausiu atveju 5 cigaretės būna normalios. Trauki ir jokio dūmo net neišeina. Ir išvis net nejauti kad rūkai. Surūkai ir jautiesi neparūkęs, susinervini, imi vėl kitą cigaretę ir tikiesi geresnės. Žodžiu, jei taip ir toliau, reikės ieškot alternatyvų, nes gaila nervų su tokiom cigaretėm...
Man pasireiškė su turkio pakeliais. Perrėjau prie žalių visai kitas reikalas, siūlau ir jums.
š***s visiškas.... Is pakelio 2, 3vnt tik geros cigaretės kurios rūkosi...+tik vienas, kad neisigeria kvapas.
Nerekomenduoju!
Atsiliepimai patys blogiausi, nusipirkau iqos, kokybė prasta, perkant pasakė, kad galėsiu grąžinti per 14d. praėjus 10 d. panorėjau grąžinti, nes nepatiko nei heets'u kokybė nei pats iqos. O dar buvo pirkta naudojant draugo kodą, tai nei taškų buvo gauta nieko, žodžiu tragedija. Dabar nei grąžinti iqos negaliu, nes ale panaudotas, o perkant buvo sakoma kitaip, plius dar taiko jie puslapyje pabandymą 14d, bet man žinoma niekas negaliojo, vadybininkė, kuri su manimi susisiekė iš vis buvo nemaloni ir atrodo, kaip naujokė, nenorėjo nei padėti nei išspręsti šios situacijos, pasakė, kad tai mano reikalas.. Pinigai išmesti kaip į vandenį, tai dabar nei iqos galiu grąžinti nei naudosiu jį, kai tokia įmonės politika į klientus. NEAPSIGAUKIT.
Kokybe tikrai suprastėjo iš paskutinio bloko tai yra iš 200 heetsu ~50 nesitraukia, tai yra užtraukus du dūmus gali išmesti, nes tik svyla, skonis prastas, dūmo kaip ir nebūta, Philip morris turite kreiptis į gamintoją, dėl kokybės. Tikrai gaila 4eu dėl kelių normalių heetsų. Ieškosime alternatyvos :)
Perėjau nuo cigaretės į heets, ir galiu pasakyti
1.nebedingsta apetitas
2.nedingsta kvapai, kaip po cigaretės neužuozdavau nieko
3. Pagerėjo kvėpavimas.
Rekomenduoju tiems kas surūko po 2 pakelius cigarečiu ir sutaupysite ir pagerės savijauta, tuo labiau pabandžiau nuo silpnū heetsu ant stipresnių tai ir noras patraukti sumažėjo tik su kava.
Tokio broko dar neesu mačius ištrauktas heets iš filtriukų.
Paskutiniu metu bent 3 cigaretės iš pokelio yra nerūkomos
Paskutiniu metu Amber heets labai prastos kokybes, gaila....
lilija 2020-10-01 14:39:50
nežinau kur kreiptis, bet turiu pasiūlymą.
Kaip žinote, šiandien Seimas priėmė įstatymą, draudžiantį rūkyti balkonuose. Nerūkantiems - džiaugsmas, rūkoriams - galvosūkis, kaip apeiti įstatymą. O aš noriu, kad visiems būtų gerai, o tam reikia, kad atsirastų žmogus (išradėjas, racionalizatorius, mechanikas, inžinierius ar kt) ir sukonstruotų prietaisą, kuris sugertų ir išvalytų tabako dūmus. Nerūkantiems gerai, rūkoriams ramu, o išradėjas su laiku taps milijonierius.
P.S Tik nesakykit, kad tai galėtų būti, kaip gartraukis virtuvėje ir kad toks prietaisas bus labai brangus. Kažkada ir virtuvės gartraukis kainavo mano tris atlyginimus, o dabar visi nusiperka. Pagarbiai Lilija Sereikienė
Ir kaip jus sau tai isivaizduojat? Kad itraukius dumus iskviepsit i kazkoki tai prietaisa, kuris iskart sugers virs 4000 cheminiu junginiu, randamu tabako dumuose, ir isleis gryna ora? O cigarete jus kaip laikysit? Irga ivta prietaisa isikisius? Nejuokunkit zmoniu. Oro valytuvai jau senai jau yra, bet tai nera kompaktiski pritaisai, veikiantis iskart. O jeigu tsi butu imanoma, toks pritaisas jsu senai butu israstas ir be jusu pasiulimo.

Ecodumas
Elektroninės cigaretės ir jų priedai

Adresas: Kulvos g. 14A-9, LT-48493 Kaunas.
Veiklos sritys: tabakas; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba.
ECODUMAS – tai viena pirmųjų, didžiausia elektroninių cigarečių parduotuvė Lietuvoje, siūlanti savo klientams laiko patikrintus, kokybiškus, sertifikuotus, originalius ir kainą atitinkančius produktus, bei profesionalų konsultacijas. Garantuojame savo pirkėjams tik aukščiausios kokybės, įvairių rūšių e. skysčius...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?