Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Philip Morris Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Philip Morris Lietuva

Atsiliepimai apie Philip Morris Lietuva, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Philip Morris Lietuva, UAB

Šią savaitę nusipirkau bloką Heets cigarečių ir jau kelintas pakelis yra labai blogos kokybės, tiesiog tabakas matyt ka-koks nekokybiškas, nes kiek nori trauk, jokių garų, tiesiog išmesti pinigai. Maniau, kad gal aparatas blogai kaitina, bet kadangi turiu jų 4, tai pabandžius ir su kitais yra tas pats.
Iqos naudoju jau pora metų, bet kuo toliau tuo baisiau darosi su heets cigaretėm. Iš pakelio mažiausiai 10vnt būna brokuota, arba nesikiša (susigruda į vidu heet'so arba pusiau tušti) pinigai kaip į balą. Nusivylus baisiai darausi. Ir taip sako dauguma.
Lavai suprastejusi kokybė!! Heetsai pustuščiai, isidejus pradzioj yra kokie trys dūmai normalūs, o po to nieko nebesitraukia...
Sveiki, labai suprastėjo heetsu kokybė, šiuo metu skonio atžvilgiu, prieš metus viskas buvo tiko patiko, šiuo metu heetsu kokybė tragiška, dūmai kartus ir nebeprimena seno tikrojo skonio kaip buvo prieš tai.. Labai liūdna dėl to..
Nusipirkau Heetsu visas pakleis brokuotas
Sveiki, jau daug kartų pastebėjau, kad suprastėjo iqos heetsu kokybė. Įdedama tikriausiai per mažai komponentų ir tada sunkiau traukiasi ir neišeina dūmų.
Gavau iqos dovanu, rūkiau cigaretes apie 6metus. Naaa ir perėjau aš ant iqos, pirma mėnesį čia gruodį viskas ok buvo. Sausi žiūriu jau vis blogiau ir blogiau traukiasi heetsai, na galvojau gal neteisingai įdedu dar kazkas. Na ir dabar iš viso pakelio čia 20heets susiruko normaliai tik 5-6.. Rūkau turquoise, bandziau taip pat ir kitus.. bet deja tas pats ir su kitom.. surukai ir dar va taip jos atrodo. Nors pirma mėnesį nebuvo tikrai taip.
Pusę pakelio heetsų būna brokuoti, vieni nesitraukia, neišeina jokie garai, kiti išvis neįsikiša. Už ką mokame tokius pinigus?
Labai daug brokiniu cigareciu, uz ka mokame tokius pinigus?!! Kur kreiptis del kompencacijos
Chebra ka jus cia kalbat apie brokotas cigaretes kad nesitraukia, nera dumu, nesiruko!!!! Jus bent mokat teisingai nauduotis IQOS ? Skaitykit instrukcija jej jums kazkas nesiruko. As perejau is paprastu cigareciu i heetsus is viskas normaliai visos cigaretes rukomos, nei vienos brokotos, jus tiesiog nemokat nauduotis teisingai, paskambinkit i iqos jus pakonsultuos kaip nauduoti iqos ir manau tikrai pakeisit savo nuomone, jokiu brokuotu cigareciu cia nera, ismokit teisingai nauduotis!!!!
Sima 2021-01-29 20:27:27
Be galo suprastėjo cigarečių kokybė! Iš pakelio geriausiu atveju 5 cigaretės būna normalios. Trauki ir jokio dūmo net neišeina. Ir išvis net nejauti kad rūkai. Surūkai ir jautiesi neparūkęs, susinervini, imi vėl kitą cigaretę ir tikiesi geresnės. Žodžiu, jei taip ir toliau, reikės ieškot alternatyvų, nes gaila nervų su tokiom cigaretėm...
Man pasireiškė su turkio pakeliais. Perrėjau prie žalių visai kitas reikalas, siūlau ir jums.
š***s visiškas.... Is pakelio 2, 3vnt tik geros cigaretės kurios rūkosi...+tik vienas, kad neisigeria kvapas.
Nerekomenduoju!
Atsiliepimai patys blogiausi, nusipirkau iqos, kokybė prasta, perkant pasakė, kad galėsiu grąžinti per 14d. praėjus 10 d. panorėjau grąžinti, nes nepatiko nei heets'u kokybė nei pats iqos. O dar buvo pirkta naudojant draugo kodą, tai nei taškų buvo gauta nieko, žodžiu tragedija. Dabar nei grąžinti iqos negaliu, nes ale panaudotas, o perkant buvo sakoma kitaip, plius dar taiko jie puslapyje pabandymą 14d, bet man žinoma niekas negaliojo, vadybininkė, kuri su manimi susisiekė iš vis buvo nemaloni ir atrodo, kaip naujokė, nenorėjo nei padėti nei išspręsti šios situacijos, pasakė, kad tai mano reikalas.. Pinigai išmesti kaip į vandenį, tai dabar nei iqos galiu grąžinti nei naudosiu jį, kai tokia įmonės politika į klientus. NEAPSIGAUKIT.
Kokybe tikrai suprastėjo iš paskutinio bloko tai yra iš 200 heetsu ~50 nesitraukia, tai yra užtraukus du dūmus gali išmesti, nes tik svyla, skonis prastas, dūmo kaip ir nebūta, Philip morris turite kreiptis į gamintoją, dėl kokybės. Tikrai gaila 4eu dėl kelių normalių heetsų. Ieškosime alternatyvos :)
Perėjau nuo cigaretės į heets, ir galiu pasakyti
1.nebedingsta apetitas
2.nedingsta kvapai, kaip po cigaretės neužuozdavau nieko
3. Pagerėjo kvėpavimas.
Rekomenduoju tiems kas surūko po 2 pakelius cigarečiu ir sutaupysite ir pagerės savijauta, tuo labiau pabandžiau nuo silpnū heetsu ant stipresnių tai ir noras patraukti sumažėjo tik su kava.
Tokio broko dar neesu mačius ištrauktas heets iš filtriukų.
Paskutiniu metu bent 3 cigaretės iš pokelio yra nerūkomos
Paskutiniu metu Amber heets labai prastos kokybes, gaila....
lilija 2020-10-01 14:39:50
nežinau kur kreiptis, bet turiu pasiūlymą.
Kaip žinote, šiandien Seimas priėmė įstatymą, draudžiantį rūkyti balkonuose. Nerūkantiems - džiaugsmas, rūkoriams - galvosūkis, kaip apeiti įstatymą. O aš noriu, kad visiems būtų gerai, o tam reikia, kad atsirastų žmogus (išradėjas, racionalizatorius, mechanikas, inžinierius ar kt) ir sukonstruotų prietaisą, kuris sugertų ir išvalytų tabako dūmus. Nerūkantiems gerai, rūkoriams ramu, o išradėjas su laiku taps milijonierius.
P.S Tik nesakykit, kad tai galėtų būti, kaip gartraukis virtuvėje ir kad toks prietaisas bus labai brangus. Kažkada ir virtuvės gartraukis kainavo mano tris atlyginimus, o dabar visi nusiperka. Pagarbiai Lilija Sereikienė
Ir kaip jus sau tai isivaizduojat? Kad itraukius dumus iskviepsit i kazkoki tai prietaisa, kuris iskart sugers virs 4000 cheminiu junginiu, randamu tabako dumuose, ir isleis gryna ora? O cigarete jus kaip laikysit? Irga ivta prietaisa isikisius? Nejuokunkit zmoniu. Oro valytuvai jau senai jau yra, bet tai nera kompaktiski pritaisai, veikiantis iskart. O jeigu tsi butu imanoma, toks pritaisas jsu senai butu israstas ir be jusu pasiulimo.
Sveiki! Labai norėčiau palikti atsiliepimą apie klientų konsutavimo darbuotoja Roberta. Aptarnavimas aukščiausio lygio! Maloni, paslaugi, geros nuotaikos. Padėjo, išsprendė ir atsakė. Super, tokie darbuotojai - auksas! Skambutis buvo į IQOS konsultavimą 13:59
labai daug brokuotu, dažnai nesiruko, kieti ir neisikiša i iqos
gaila, parašiau jums laišką, o kur spausti tas atsiųstas nuorodas, nesuprantu. Nesiseka man paskleisti informacijos, nei feisbuke, nei atsiliepimuose, atrodo, kas visi priešinasi geram pasiūlymui.
nežinau kur kreiptis, bet turiu pasiūlymą.
neikėliau dar vienos foto
sveiki va ką radau HEETS cigaretėse nusivyliau produkcija rūkome plastmase ir folija ir tabakas neaiškus.
Tvarkos sergėtoja
2020-09-21 13:41:12 IP 2g5vc4um
IŠKRYPĖLIO IR SMAUKALO ARŪNO DRUNGILO PAIEŠKA 2019-01-25 18:22:52
TEGUL VISI BUVĘ TO IŠSIGIMĖLIO BENDRADARBIAI IR DARBDAVIAI SUŽINO, KAD ARŪNAS DRUNGILAS, DIRBĘS ŠIOJE ĮMONĖJE, GYVENANTIS ŽARDĖJE, KURIO AUTOMOBILIO NR. FEM 060 YRA ŠLYKŠTUS, VEMTI VERČIANTIS IŠKRYPĖLIS IR SMAUKALAS!
Ką čia pjauni asile, tavęs turbut nepapiso? Faktus pateik ir tik tada kalbėk. Už tokį šmeižtą į teismą gali būti paduotas.
Idijotas tu 2020-08-11 16:17:16
Tai nerukyk isviso, rukau jau du metai, ir nera buve neikarto kad, neparukyciau. Ar bent bandei tas HEETS, nes is tavo blevyzgu, panasu kad rukei ir rukai kontrabanda.
Ačiū už patarimą neberūkyti. Džiugu, kad tu parūkai. Aš rašiau apie save ir savo patirtį dėl HEETS. Visdar nerekomenduoju jų.
Qwerty 2020-03-22 23:18:16
Jei kas galvojate pereiti prie Heets su Iqos siulau atsisakyti. Surukysites du kart daugiau ir dar prie visa to jausites neparuke, nes brokuotos. Nesitraukia, tabako beveik nera. Viena kita is pakelio gera. Pereinu prie Kent atgal.
Tai, kad Philip Morris Lietuva negamina heets produkcijos... ne ten purva pilate :D
Kaip galima jausti dūmą, kai tabakas drėgnas. Išardžiau heets ieškodama plastmasės, bet atradau šlapią tabaką. Tai kaip norėt, kad jis smulktų?
is pakelio Heets nuo 5 iki 20 heets nesitraukia !!!!! pinigu svaistymas absurdas !!!
Ar buvo kam nors, kad nusipirkus iqos neįkristų taškai?
Aptarnavimas Megoj kažkokia tragedija..... Apgailėtina, ko paklausi to negausi!
Prasau nesiuntineti man savo reklamu, as nerukau ir nesiruosiu, priesingu atveju kreipsiuos i tarnybas.
Heets cigaretes filtre radau istrigusi klijų gabaliuka. Ir buna daug brokuotu cigareciu kurios nesitraukia.
Paskutiniu metu labai nekokybiška jūsų produkcija - kalbu apie Malboro Gold. Kažkokie kelmai. Pabrango, tačiau kokybė suprastėjo.Informuosiu Vartotojų teises. Pakelio kodas - KLTeVfnKxuYk.
Sveiki.
Nu žinokit nusibodo jau.. kiekviename pakelyje taspats ir taspats, kiek gi galima, šitokias cigaretes prekiauti.. apgailėtina!
Virginija 2020-02-24 07:48:03
Jau daug prirašyta neigiamų atsiliepimų apie heets cigaretes todel mano nuomone ko gero nieko nepakeis bet dar karta žinokit kad už didelę kaina gaminat absoliutų broka 5 cigaretes iš pokelio reikia išmest!Ar jaučiat atsakomybę o gal boikotuot jūsų produkcija?
As visa bloka pirkau ir jame 90proc brokuotu. Neina isvis patraukt...
Su kiekvienu perkamu pakeliu heets pastebi, kad kuo toliau tuo blogiau. Nesitraukia apsoliuciai, tai isideda lengvai, tai per prievarta dedi. Parutuliuot, kad isidet irgi atsibosta. Taip sugadini ne viena ir ne du heets is pakelio. Stikas isvis tai veikia dorai, tai "pjaut gryba" pradeda. Su malonumu pasiemi senaji geraji kent ir parukai.
Kuo toliau tuo baisiau vyksta reikalai su heets... Daugiau negu puse pakelio brokuotu cigareciu. Rūkai orą, tiesiogine ta žodžio prasme. Atsibodo. Kyla noras gryzt prie paprastų cigarečių.
Pradžiai kai tik pradėjau rūkyt iqos pries metus ar daugiau, visi heets būdavo normalūs, o dabar jei nori patraukt vis pagalvoji ar tikrai išeis tau tai padaryt normaliai, viskas daugiau jokių heets, viso gero, geriau einu prisidegsiu ir patrauksiu kento.
Prašau labai rimtai" gerbiamųjų" kurie gaminanate cigaretes heets paaiškinti kodėl dedama plėvelė, celofaninė į filtrą??? Cigaretė kai kaista celofanas lydosi, tai tikrai nesveika ir t.t.manau reikėtų labai rimtai pranešti sveikatos apsaugai, kad ištirtų, jūsų produkcija
Matau, kad daug blogų atsiliepimų, tai pasisakysiu ir aš. Iqos'ą nusipirkau prieš metus, per tuos metus, pakeisti du įqosai, dar atskirai dvi dėžutės buvo pirktos, paskutinis lašas - vėl sugedo lazdelė... Tai nesikrauna, tai nulūžta kažkas, apie kaitinimo geležtes išvis neturiu žodžių, tragedija, net valyti negali normaliai, apsineša po kiekvieno rūkymo. Kaip galima tokį Š pardavinėti ir skelbti visiems, jog tai yra puikus pakaitalas cigaretėms. Kokybės 0, aptarnavimas - 0. Heatsai - plastmasė. Kažkas nenormalaus, į teismą duoti už tokius dalykus, žmonės savo pinigus išleidžia, kad nusipirktų aparatą, kuris sulūžta kaip plastmasinis žaislas po kelių panaudojimų. Niekada taip neužsirekomenduos klientų, kuo toliau, tuo daugiau pasipiktinusių.. Asmeniškai, dar ilgai ištvėriau su šiuo aparatu, nors realiai pastovios problemos su juo buvo, bet po paskutinio gedimo supratau, kad geriau nugalėsiu norą rūkyt nei vėl atiduosiu šiai beviltiškai bendrovei pinigus. Tai yra labiausiai mane nuvylęs pirkinys, kokį tik esu pirkusi. Tikrai GĖDA. Kas ruošiatės pirkti šį aparatą ir skaitote komentarus tai patarimas, NEPIRKIT! Jau geriau cigaretes rūkyti, jei labai norit, bent jau pinigų sutaupysit ir nervų. O šiaip, geriausiai išvis neberūkyti ir neleisti mus nuodyti tokiais dalykais.
Laba diena, esu pasipiktinusi, ką jus dedate į Heets po filtru, agi plastmase.... pridedu failą su nuotraukomis !!! Kaip jus gerbiamieji nuodijate žmones
Net negalėjau patikėti, kad beveik metus rūkiau plastmasę. Siaubas...... Kas įrodys, kad tai nekenksminga?
Ar kas nors yra išardes heets cigarete ir pažiurejes is ko ji padaryta, 50% plastmase susuksta i vamzdeli, surūkius cigarete plastmase pasilydo ir palieka labai kieta, kokiu jovalu dar mus nuodys!!!

Ecodumas
Elektroninės cigaretės ir jų priedai

Adresas: Kulvos g. 14A-9, LT-48493 Kaunas.
Veiklos sritys: tabakas; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba.
ECODUMAS – tai viena pirmųjų, didžiausia elektroninių cigarečių parduotuvė Lietuvoje, siūlanti savo klientams laiko patikrintus, kokybiškus, sertifikuotus, originalius ir kainą atitinkančius produktus, bei profesionalų konsultacijas. Garantuojame savo pirkėjams tik aukščiausios kokybės, įvairių rūšių e. skysčius...

Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams 06-20 15:51
Norvegija artimiausiomis dienomis atšauks virtinę dėl COVID-19 pandemijos įvestų suvaržymų, apie būsimus kelionių, sporto ir pramogų atlaisvinimus pranešė šalies ministrė pirmininkė.
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių?
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių? 06-20 14:49
Olimpinė dziudo medalininkė ir Japonijos olimpinio komiteto valdybos narė Kaori Yamaguchi nustebino savo stulbinančiu pareiškimu – stulbinančiu, tiesa, iš olimpinio komiteto atstovės lūpų. Ji...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%