Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Petjonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Petjonas

Atsiliepimai apie Petjonas, UAB

Darbo drabužiai | Žūklės reikmenys

Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo drabužiais ir priemonėmis, žvejybos reikmenimis
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Petjonas, UAB

Labai malonus bei operatyvus aptarnavimas. Lengva sukontaktuoti tiek telefonu, tiek el. paštu. Jau ne pirmą kartą perkame nitrilines pirštines. Jų kokybė tikrai gera, o kaina konkurencinga. Be to, užsakytas prekes, kurios yra sandėlyje, parduotuvėje galėjome atsiimti tą pačią dieną.
Pirkome puskombizoni moteriska. Kokybe labai gera, o ir aptarnavimas labai geras. Rekomenduoju! :)
Malonus ir greitas aptarnavimas! Darbuotoja pati susisiekė dėl užsakymo detalesnės informacijos, kad tik sekančią d.d. gautume savo užsakymą. Super!
Maloni darbuotoja, suteike mano uzsakymo issamia info, informavo apie prekes issiuntima.Dziugu kad dirba tokie neatmestinai i kluentus ziurintys darbuotojai.Sekmes Jums
AČIŪ už sąžiningumą ir operatyvumą šiuo sunkiu visiems metu, už malonų bendravimą. Geros kloties Jums ir sveikatos!
Be priekaištų ir aptarnavimas, ir operatyvumas pristatant prekes kritiniu momentu, ir prekės.
Ačiū.
UAB " Dezinfekcijos paslaugos"
2020-04-29 11:30:20 IP 2detnsj6
Labai operatyviai dirba ir siunčia prekes, patiko. Mes vėlavome su mokėjimu, bet prekių reikėjo čia ir dabar, pabendravus telefonu klausimą išsprendėme greitai ir prekės buvo išsiūstos. Prekes gavome pačiu laiku, likome patenkinti bendradarbiavimu.
Aldona Vaičienė
2020-04-27 19:55:09 IP 28m92rp3
Laba diena, aptarnavimas buvo labai malonus, net viršijo lūkesčius (paskambino asmeniškai, kad jau perduota kurjerių tarnybai). Ačiū tikrai rekomenduosiu draugams
Puikus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju!!!
Esame patenkinti aptarnavimu. Viskas buvo pristatyta laiku ir operatyviai.
Labai nuoširdi konsultacija telefonu.Prekę pasiėmiau greitai.
Sveikatos!
Viskas labai sklandžiai, ir greitai viena dieną užsakėm kitą jau dieną gavome net į kitą rajoną, aišku truputį patys nepataikėme su dydžiu, bet tikrai del operatyvumo ir kokybės dar sugrįšime.
Raimundas 2020-04-24 21:14:11
Aptarnvimas puikus. Maloni konsultantė. Pirkau pirštines. Tik nepatiko tai kad preke pirkau kaip buvo nurodyta paveiksleli (o butento tokiu ir reikejo) o gavau visai kitas.
Sveiki, Ačiū už Jūsų atsiliepimą ir pastabas. Apgailestaujame, kad prekė neatitiko paveikslėlio. Stengiamės visada išsiųsti prekę kurios klientui reikia, o jei jos neturime, tada sprendžiame kartu klausimą ką daryti, ar keisti į kitą prekę, ar grąžinti pinigėlius. Kitą kartą, kaip gausite prekę ir ja būsite nepatenkintas, nebijokite kreiptis į mus ir mes viską išspręsime. Mums labai svarbu, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų parduodamomis prekėmis ir aptarnavimu. Labai atsiprašome dar kartą.
Dėkoju už labai malonų ir greitą aptarnavimą, prekes gavau jau kitą dieną.
R.Ambraziūno automobilių remonto stotis
2020-04-25 12:08:35 IP 28mbt1jv
Aptarnavimas labai malonus ir greitas.Pirkau kombinezoną, nebuvo reikiamo dydžio konsultantė paskambino pasiūlė kitą, analogišką, kuris dar labiau patiko.Esu patenkintas aptarnavimu ir preke.Pirksiu ir kitą kartą.
Pagarbiai Remigijus
Malonus aptarnavimas ir greitas prekių pristatymas. 10 balų! Sėkmės jums :)
Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras
2020-04-24 08:47:37 IP 2be6cf40
Aptarnauti buvome laiku ir kokybiškai.Ačiū Jums.
Jūratė Curko-Maksimovienė
2020-04-23 15:53:10 IP 2h85a4bs
Noriu padėkoti už puikų, mandagų ir operatyvų aptarnavimą šiuo sunkiu laikotarpiu. Ačiū.
Viskas puikiai. Pirkau apsauginius skydelius, kai kitur buvo neįmanoma nusipirkti, čia nusipirkau, puikius, kokybiškus ir pristatė neįtikėtinai greitai. 10 balų!
V.Vidugirio T*B Vabala
2020-04-23 15:23:00 IP 5f4sos2t
Laba, u=sakymas atliktas operatyviai, moters balsas -su kuria bendravau, labai gerai nuteikė, nes ji viską kantriai, išsamiai paaiškino.Dėkojame jums, linkime sėkmes, tik tokia įmonė dirba ir pasiekia rezultatų.Su geriausiais linkėjimais Vabalos kolektyvas.
Patikima įmonė, prekę gavau Super greitai.
Nitrilinės pirštinės labai geros kokybės.
Rekomenduoju!!!
Labai greitas ir malonus aptarnavimas, viskas aiškiai ir sklandžiai, prekės geros kokybės.
Viskas patiko, prekė kokybiška, aptarnavimas tikslus, aiškus, greitas.Tikrai rekomenduočiau kitiems ir pati pirkčiau dar kartą
Puikus aptarnavimas, prekės teko palaukti, bet gavęs nenusivyliau. Gan platus prekių pasirinkimas, rekomenduoju!
Puikus, dėmesingas, nuoširdus ir šiltas aptarnavimas. Nors toli vykti nuo miesto centro, tikrai verta. 5/5
Labai miela darbuotoja Kristina, kuri visada parekomenduoja/pataria apie darbo rūbus, labai maloniai ir šiltai bendrauja. Operatyviai atlieka užsakymus. Labai malonu bendradarbiauti. Rekomenduojam!
Aistė Marozienė
2020-02-12 14:44:47 IP 28m95ht1
Aptarnavimas puikus, dėmesinga konsultantė, pristatymas greitas.
Įmonės darbuotojai šauniai atliko savo pareigas, operatyviai atliko darbą, puikiai aptarnavo ir maloniai bendravo.
Prekės labai geros kokybės,
Rekomenduoju!
Labai šauni įmonė. Padėjo išsirinkti darbo rūbus, be problemų susitarta dėl siuntimo. Darbuotojai malonūs ir paslaugūs. Taip ir toliau! Sėkmės.
Kris Ty, kuri dirba Silainiuose ir pas kuria teko pirkti 2 vyr striukes, tariu nuosirdu aciu uz malonu aptarnavima, patarimus ir silta bendravima. Kuo didziausios sekmes Jums, o darbdavys turetu tai ivertinti, nes ne visiems taip pasiseka su darbuotojais.:)
Noriu pasakyt labai dideli aciu :) uz greita tvarkinga aptarnavima :)
tikrai gera firma 4metus is eiles apsiperku spec apranga sioje firmoje, ir gera kokybe didelis pasirinkimas ir nuolaidas padaro. labai draugiska pardaveja Genovaite dirba. apsiperkant galima ir seip pasneketi su ja o ne tik apie prekes. tikrai rekomenduoju sia parduotuve visiems tike kam reik avalynes ar rubu darbui iseigai, bet ir zvejibos reikmenu pasirinkimas didelis ir nuolaideles geros. pigiau niekur nerasit nieko geresnio.

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%