Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pet City, UAB

Atsiliepimai apie Pet City, UAB

PetCity

Laimingų augintinių miestas
Parašyk savo nuomonę apie Pet City, UAB

Esam nusivyle petcity klinika, niekad skubios pagalbos nesuteikia, neva uzsirasyti reikia, kai suniukas mirsta ant akiu. Siandien taip pat, musu suniuka partrenke masina, silpo ant akiu, kraujuot pradejo, gavom atsakyma jog echoskopa padaryt tik antradieni gales, o jei operacijos reikia tai chirurgas nedirba sekmadieniais, tai kam isvis tada dirbate sekmadieniais jei suteikt pagalbos negalite skubiais atvejais?
Mieli gyvūnų augintojai, jokiu būdų neveskite savo gyvūnėlių į šią kirpyklą https://www.petcity.lt/shops/petcity-kirpykla-nordika-m/, nes kerpant žaloją gyvūnėlį. Gegužės 26 d. kerpant mano šunelį įkirpo jam, dabar sunkiai gyja. Kreipiausi į vet kliniką, gydytojas pasakė, kad tai dažnas atvejis, jis suleido šuniukui vaistų ir pasakė, kad turi užgyti.
Bet dėja žaizdos iki šiol niekaip nepavyksta užgydyti, žaizda vis plečiasi. Jau antrą kartą kreipsiuos pas vet. gydytoją pagalbos.
Dekingi uz puiku gyd. kardiologo darba PetCity, Domus Pro.
Agnė 2018-10-01 12:32:12
Nemalonu atsisakyti Pet City klinikos paslaugų, auginu kelis gyvūnus, tačiau taikstytis su darbuotojo abejingumu gyvūnams nesiruošiu. Norėčiau tikėtis, kad tai tik konkretus darbuotojas toks beširdis ir nekompetetingas. Ar tai klinikos politika?
Praeitos savaitės ketvirtadienį, po 20 valandos, skambinau prašyti pagalbos, kadangi eišiškių plente (Jūsų klinika arčiausiai) vyras partrenkė ir smarkiai sužalojo šunį. Man buvo atsakyta, kad šuns nevežčiau, kadangi yra klientų ir darbas baigiasi 21 valandą. Dar beveik valanda darbo laiko. Nekalbant apie tai, kad tokioje situacijoje turėtų suveikti elementarus žmogiškumas, net ir pasibaigus darbo valandoms.
Ar gali toks žmogus dirbti veterinaru? Jau nekalbu apie tai, kad bijau kraujo ir pati vos nealpau šalia vargšo šunelio, tai beviltiškai ieškodama išeities atsitrenkiau į abejingumo sieną.
Žinoma, radau kitą kliniką, kuri mus priėmė. Labai gaila ir apmaudu, net šlykštu, kad žmonės gali būti tokie beširdžiai.. Pirmą kartą gyvenime rašau tokio pobūdžio atsiliepimą. Manau, kad tokie žmonės neturi dirbti su gyvūnais.
Norėčiau tikėtis, kad mano žodžiai neliks nepastebėti vadovybės. Kas gi dar turėtų labiau rūpintis nuskriaustais gyvūnais?
Sveiki, Agne,

Labai gaila, jog tapote tokio sunkaus atvejo liudininke, ir gera žinoti, kokį didelį ir beatodairišką darbą Jūs atlikote. Labai tikimės, jog šiam gyvūnui pavyko pagelbėti!
Atsiprašome, jog kontaktas su mumis buvo toks, kokį Jums teko patirti - apie šį atvejį buvome informuoti, atlikome vidinį tyrimą.
Labai apgailestaujame, jog šiuo metu negalėjome Jums bei gyvūnui pagelbėti - mus ribojo tikrai ne darbo laikas, o tuo metu vykusi operacija ir viso kolektyvo operatyvaus dėmesio reikalavę pacientai, dėl to Vet. Gydytojas Jums pasiūlė kreiptis į kitus Kolegas.
Kasdien susiduriame su intensyvios terapijos atvejais, dirbdami ir skirdami laiko likimo nuskriaustiems, beglobiams, skausmo ir kančių paliestiems gyvūnams. Mūsų filosofija gyvūnams visuomet buvo ir liks - gyvūnas - tai lygiavertis šeimos narys, kuriam privalome suteikti aukščiausios kokybės paslaugas bet kuriuo metu.
Tikime, jog šis atvejis bus vienkartinis ir Jūsų pastabos paskatins mus tobulėti.

Dėkojame bei tikimės Jus sutikti ateityje,
PetCity kolektyvas
Nuostabi klinika tiek dėmesio rupestingumo, puiki gydytoja, malonus aptarnavimas, o svarbiausia sveikas augintinis
Labai gera klinika, malonūs kompetetingi darbuotojai mylintys gyvūnus :)

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Anisana
Kauno veterinarijos praktika

Adresas: Veiverių g. 176A, LT-46415 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; veterinarija.
Kauno veterinarijos praktika – tai smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika, kuri specializuojasi šunų ir kačių gydyme. Vizitui pas veterinarijos gydytoją galima iš anksto užsiregistruoti registratūros telefonu. Ligų diagnostikai naudojama moderni aparatūra. Klinikoje įrengtas erdvus stacionaras, todėl gyvūną galite...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
JAV Kongresas oficialiai pripažino armėnų genocidą
JAV Kongresas oficialiai pripažino armėnų genocidą 12-13 09:41
JAV Kongresas ketvirtadienį oficialiai pripažino genocidu 1915–1917 metais iki 1,5 mln. armėnų gyvybių nusinešusius žiaurumus Osmanų imperijoje.
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Benzinas 1,73 0,00%