Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pet City, UAB

Atsiliepimai apie Pet City, UAB

PetCity

Laimingų augintinių miestas
Parašyk savo nuomonę apie Pet City, UAB

Super klinika! Veterinarai - nuostabūs, viską smulkiai paaiškina, rekomenduoja ir atsako į visus klausimus. Visa įranga yra nauja, tyrimai atliekami vietoje, tad viskas vyksta greitai ir efektyviai. Paskutinį sykį klinikoje buvo atlikta dantų higiena (su sedacija) mano dviems kačiukams (+10m). Gydytoja Renata puikiai atliko procedūrą (džiaugiuosi puikiais rezultatais!) bei tuo, kaip švelniai buvo elgiamasi su gyvūnais (matosi iš mažiausių smulkmenų) ir kiek informacijos buvo suteikta po procedūros. Labai didelis ačiū!
Ačiū Pet City Domus Pro Klinikos komandai, kuri atliko katės sterelizaciją bei suteikė tolimesnę visakeropą pagalbą po operacijos. Manyčiau, tikrai vienetai tokių klinikų, kurių personalas be jokių kalbų 3 kartus per savaitę priimtų pakartotinai aprengti augintinį pooperaciniu rūbu (kadangi patiems nebuvo įmanoma susitvarkyti), praėjus trims savaitėms pakartotinai apžiūrėtų užgijusią žaizdą ir už visa tai neimtų jokio atlygio. Taip pat buvome maloniai nustebinti, kuomet, praėjus parai po operacijos, sulaukėme skambučio, kurio tikslas buvo pasiteirauti, kaip laikosi augintinis. Matosi, kad rūpi tiek klientas, tiek jo augintinis. Vienareikšmiškai ir kitiems, esant poreikiui, rekomenduoju rinktis Pet City.
Raginu apeiti „Pet City“ kliniką Ukmergės g. 308 ir pareikšti skundą gydytojui Laimučiui Paulauskui už tyčinį ar netyčinį (čia jau gydytojo sąžinės reikalas) mano katino sveikatai ir gyvybei sukeltą grėsmę ir situacijos nesuvaldymą, kas lėmė staigią gyvūno mirtį. Į kliniką kreipėmės gegužės 13 d. dėl padažnėjusio katino kvėpavimo. Klinikoje katinui sustresavus jis pradėjo lekuoti. Lekavimas jo įprasta reakcija į pasikeitusią aplinką, apie tai gydytoją perspėjau. Po atliktos echoskopijos mane pastatė prieš faktą, kad katinui jau suleisti nuskausminamieji (t. y. nelaukiant mano pritarimo) ir bus skubiai daroma skysčių traukimo iš širdiplėvės procedūra (ir dar be narkozės), ignoruojant mano žodžius ir atmetant tą faktą, kad lekavimas yra natūralus organizmo atsakas į stresą. Gydytojo teigimu ši procedūra turėjo pilnai išspręsti apsunkinto kvėpavimo problemą, tačiau realybėje katino savijauta tik pablogėjo. Kraujo tyrimas buvo atliktas gerokai po procedūros (o ne prieš, kaip tai yra daroma) ir parodė visai kitas sveikatos problemas. Tądien katino grąžinimas buvo perkeliamas mažiausiai tris kartus, kitą dieną - atidėtas iki pat vakaro, aiškinant, kad katinas vis dar lekuoja. Gegužės 14 d. mums atvykus pasiimti katino, jis jau buvo įgrūstas į narvą be galimybės jį apžiūrėti, jautėsi kad gydytojas nori kuo greičiau atsikratyti gyvūno ir išspirti mus pro duris. Tik grįžus namo pamatėme išvargusį, leisgyvį gyvūną, kuris nebevilko galinių kojų ir atrodė neadekvačiu, į aplinką nereagavo. Jis net iš tolo nepriminė tos būklės katiną, kokį perdavėme į gydytojo rankas. Nepraėjus ir 5 min katinas nugaišo. Iškart susisiekiau su gyd. Paulausku, kuris puolė tikinti, kad katinas buvo pristatytas į kliniką „kritinės būklės“, klinikoje jo būklė buvo „stabilizuota“ ir grąžintas „visiškai sveikas“, mat „kažkas jam pasidarė pakeliui namo“ (praėjo viso labo 15 min) ir čia ne jo atsakomybė. Gyvenime visko būna, bet šiuo atveju atkreipiu dėmesį į gyd. Laimučio Paulausko faktų slėpimą, bandymą išsisukti, bandymą atsikratyti gyvūnėlio anksčiau, nei jis nugaiš jo klinikoje. Tai, kad gyvūnas per vieną dieną buvo nukankintas klinikoje ir tai, kad buvo grąžintas būdamas vos gyvas buvo aišku ir man ir mano šeimai, kai tik jį pamatėme. Gydytojas Paulauskas tuo labiau matė ir puikai suprato situaciją, tačiau savo kaltės nepripažino (net iš dalis), vietoj to išrašė sąskaitą už suteiktas paslaugas ir grąžino nukankintą leisgyvį gyvūną, kuris mirė tik pasiekęs namus. Gydytojo Paulausko neprofesionalus darbas ir atsainus požiūris į jam patikėta gyvūną baigėsi tragedija. Aišku, naminis gyvūnas yra tik gyvūnas, bet per daugelį metų jis tapo mūsų šeimos nariu. Skausmas jį netekus neatlėgs niekada, juk tokios beprasmės ir baisios mirties galima buvo išvengti.
Esam nusivyle petcity klinika, niekad skubios pagalbos nesuteikia, neva uzsirasyti reikia, kai suniukas mirsta ant akiu. Siandien taip pat, musu suniuka partrenke masina, silpo ant akiu, kraujuot pradejo, gavom atsakyma jog echoskopa padaryt tik antradieni gales, o jei operacijos reikia tai chirurgas nedirba sekmadieniais, tai kam isvis tada dirbate sekmadieniais jei suteikt pagalbos negalite skubiais atvejais?
Mieli gyvūnų augintojai, jokiu būdų neveskite savo gyvūnėlių į šią kirpyklą https://www.petcity.lt/shops/petcity-kirpykla-nordika-m/, nes kerpant žaloją gyvūnėlį. Gegužės 26 d. kerpant mano šunelį įkirpo jam, dabar sunkiai gyja. Kreipiausi į vet kliniką, gydytojas pasakė, kad tai dažnas atvejis, jis suleido šuniukui vaistų ir pasakė, kad turi užgyti.
Bet dėja žaizdos iki šiol niekaip nepavyksta užgydyti, žaizda vis plečiasi. Jau antrą kartą kreipsiuos pas vet. gydytoją pagalbos.
Dekingi uz puiku gyd. kardiologo darba PetCity, Domus Pro.
Agnė 2018-10-01 12:32:12
Nemalonu atsisakyti Pet City klinikos paslaugų, auginu kelis gyvūnus, tačiau taikstytis su darbuotojo abejingumu gyvūnams nesiruošiu. Norėčiau tikėtis, kad tai tik konkretus darbuotojas toks beširdis ir nekompetetingas. Ar tai klinikos politika?
Praeitos savaitės ketvirtadienį, po 20 valandos, skambinau prašyti pagalbos, kadangi eišiškių plente (Jūsų klinika arčiausiai) vyras partrenkė ir smarkiai sužalojo šunį. Man buvo atsakyta, kad šuns nevežčiau, kadangi yra klientų ir darbas baigiasi 21 valandą. Dar beveik valanda darbo laiko. Nekalbant apie tai, kad tokioje situacijoje turėtų suveikti elementarus žmogiškumas, net ir pasibaigus darbo valandoms.
Ar gali toks žmogus dirbti veterinaru? Jau nekalbu apie tai, kad bijau kraujo ir pati vos nealpau šalia vargšo šunelio, tai beviltiškai ieškodama išeities atsitrenkiau į abejingumo sieną.
Žinoma, radau kitą kliniką, kuri mus priėmė. Labai gaila ir apmaudu, net šlykštu, kad žmonės gali būti tokie beširdžiai.. Pirmą kartą gyvenime rašau tokio pobūdžio atsiliepimą. Manau, kad tokie žmonės neturi dirbti su gyvūnais.
Norėčiau tikėtis, kad mano žodžiai neliks nepastebėti vadovybės. Kas gi dar turėtų labiau rūpintis nuskriaustais gyvūnais?
Sveiki, Agne,

Labai gaila, jog tapote tokio sunkaus atvejo liudininke, ir gera žinoti, kokį didelį ir beatodairišką darbą Jūs atlikote. Labai tikimės, jog šiam gyvūnui pavyko pagelbėti!
Atsiprašome, jog kontaktas su mumis buvo toks, kokį Jums teko patirti - apie šį atvejį buvome informuoti, atlikome vidinį tyrimą.
Labai apgailestaujame, jog šiuo metu negalėjome Jums bei gyvūnui pagelbėti - mus ribojo tikrai ne darbo laikas, o tuo metu vykusi operacija ir viso kolektyvo operatyvaus dėmesio reikalavę pacientai, dėl to Vet. Gydytojas Jums pasiūlė kreiptis į kitus Kolegas.
Kasdien susiduriame su intensyvios terapijos atvejais, dirbdami ir skirdami laiko likimo nuskriaustiems, beglobiams, skausmo ir kančių paliestiems gyvūnams. Mūsų filosofija gyvūnams visuomet buvo ir liks - gyvūnas - tai lygiavertis šeimos narys, kuriam privalome suteikti aukščiausios kokybės paslaugas bet kuriuo metu.
Tikime, jog šis atvejis bus vienkartinis ir Jūsų pastabos paskatins mus tobulėti.

Dėkojame bei tikimės Jus sutikti ateityje,
PetCity kolektyvas
Nuostabi klinika tiek dėmesio rupestingumo, puiki gydytoja, malonus aptarnavimas, o svarbiausia sveikas augintinis
Labai gera klinika, malonūs kompetetingi darbuotojai mylintys gyvūnus :)

Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Akvazoo
Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pašarai, gyvulinis maistas.
AKVAZOO PARDUOTUVĖS DIRBA LAIKANTIS SAUGUMO REIKALAVIMŲ IR APRIBOJIMŲ Akvariumai, žuvytės - didmeninė ir mažmeninė prekyba akvariumais, žuvytėmis. Akvariuminių žuvyčių veisimas, auginimas, didmeninė, mažmeninė prekyba. Naminių gyvūnų maistas, priežiūros reikmenys - didmeninė ir mažmeninė prekyba. Atstovai Lietuvoje...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...

Prašo verslo atsakingumo: negrąžinti paramos lėšų, jei finansavimas paskirtas
Prašo verslo atsakingumo: negrąžinti paramos lėšų, jei finansavimas paskirtas 08-04 16:44
Teikiantieji prašymus paramai gauti raginami pagalbos lėšų prašyti atsakingiau: apsispręsti, ar pinigus priims dar iki paraiškos pildymo ir neatsisakyti lėšų, kai finansavimas jau skirtas. Taip...
Prezidentūra: ministras A. Veryga negali likti nuošalyje, turi pateikti paaiškinimą 08-04 16:11
Prezidentūra laukia sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Veygos paaiškinimo dėl korupcijos skandalo su koronaviruso pandemija susijusiuose viešuosiuose pirkimuose ir įtarimų viceministrei, sako...
"Bayer" pranešė apie 9,5 mlrd. eurų siekiančius nuostolius antrąjį ketvirtį
"Bayer" pranešė apie 9,5 mlrd. eurų siekiančius nuostolius antrąjį ketvirtį 08-04 15:51
Vokietijos chemijos milžinė "Bayer" pranešė apie 9,55 mlrd. eurų grynuosius nuostolius, patirtus antrąjį ketvirtį ir atspindinčius "išskirtinį poveikį", susijusį su tūkstančių ieškinių patenkinimu...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 216,54 +5,62%
Coca-Cola 46,30 -1,99%