Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pet City, UAB

PetCity

Laimingų augintinių miestas
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Pet City, UAB

DIDELIS AČIŪ Laurai iš Outlet Vilnius pet city parduotuvės. Matosi, kad žmogus mėgsta tai ką daro. Aptarnavimas pranoko lūkesčius. Tikrai didelis ačiū! Dar sugrįšime tikrai!!!
Iš visos širdies dėkoju gydytojui Laimučiui Paulauskui už nuostabų bendravimą, profesionalumą, nuraminimą.Gydytojas iš Didžiosios raidės.AČIŪ
Vežiau katę į kirpyklą Klaipėdoje poplaukio šukavimui ir likau labai nusivylusi. Katė kaip šėrėsi taip ir tebesišeria. Prieš tai kitoj kirpykloj buvau, užtruko apie 3h ir katė nemetė plaukų ir dar kalną parodė kiek iššukavo, o čia užtruko max 30 min ir apie saują iššukavo. Dar žiūrėjau kaip šukuoja, sakė, kad nedaug plaukų turi (nors matau, kad šukuoja ir vis pasilieka jie šukose). Internete rašė poplaukio šukavimas 15-20€, dar pasitikslinau per el-paštą, ar tikrai tiek, atsakė, kad taip. Po šukavimo man pareiškė, kad reiks sumokėt 30€. Čekį buvo nurodyta už kirpimą, nors katė buvo tik iššukuota. :) Prieš tai kitoj kirpykloj su maudymu sumokėjau 25€. Nerekomenduoju vešt ten kačių. Matyt trūksta žinių su kačių kailio tvarkymu.
Radom mažą 100 g. kačiuką ir tikėjomės, kad mums suteiks visą reikiamą pagalbą ir konsultacijas, kad mažylis išgyventų. Ir jis puikiai augo mūsų pagalba, tačiau vos 400 g mažyliui buvo suduoti vaistai nuo kirminų ir jam iš karto pradėjo blogėti, atvykom prašyti pagalbos, tai vietoj pilno ištyrimo buvo paskirtos žolelių tirpaliukai, ko pasekoje mažylis neišgyveno.
Ačiū Liepai iš Ps Nordikos, labai atsakinga, kruopšti, žmogus 100% atsidavęs savo darbui, šuniukas ir dėkoja už puikią savijautą, labai džiaugiamės suradę Jūsų klinikoje tokią nuostabią vet.gydytoja.AČIŪ
Erzinančiai ilgas pristatymo laikas iš elektroninės parduotuvės. Atrodo, net nesistengia.
2021-04-22 apsipirkinėjau zooparduotuvėje Liepų g.81 Klaipėda, esu pastovus klientas, buvau visada patenkintas aptarnavimo kokybę ir asortimentu, bet tą dieną atsiskaitinėjant už prekes, prekės kaina skyrėsi kas norodyta etiketėje ir kasoje, paklausus kodėl taip yra, buvo pasakyta " kasoje rodo taip ir ne kitaip o jei nepatinka galite nepirkti", Jūsų nemalonios pardavėjos vardas Diana.
Nordikoj dirba puiki suniuku kirpeja Gerda.Darba atlieka kruopsciai, myli gyvunus.Mano spicas po proceduros grazus ir laimingas.Meistre kuri ismano savo darba.Aciu!
Ilgai svarstėme, kol galiausiai pasiryžome sterilizuoti savo auksaspalvę retriverę. Procedūrą patikėjome Ukmergės g. Pet City veterinarei Renatai ir likome labai patenkinti. Veterinarė maloniai ir profesionaliai pakonsultavo prieš ir po operacijos. Pati operacija praėjo greitai ir sklandžiai. Jau kitą dieną po operacijos mūsų augintinis pradėjo elgtis įprastai o po savaitės žaizda pilnai sugijo. Nuoširdus AČIŪ tiek Renatai, tiek visam Pet City kolektyvui.
Labai nemalonus aptarnavimas. Pas darbuotoją domėjausi apie prekę kai priėjo kitas klientas pakeisti katino drbužius, pardavėją atsisuko ir pradėjo bendrauti su juo. Prastovėjau 10 min ir jokios reakcijos.
Gerai kad šalia buvo kitą zoo parduotuvė.
Vilnius, Nordika. 2021-03-19.
Rita Starkuvienė
2021-03-03 10:22:54 IP 5los41fu
Iš visos širdies dėkojame Pet Cyti medikams. Ypač gydytojui Laimučiui Paulauskui, kurio profesionalumas ir meilė savo pacientams, leido išgelbėti mūsų katytės Mėtos gyvybę. Didelis AČIŪ už nuostabų bendravimą ir rūpinimąsi mūsų augintine.Vėl galime džiaugtis mūsų katytės būvimu.
Ne pirmą kartą vežu savo augintinius į šią kliniką, bet šį kartą teko nusivilti Petcity gydytojos Kristinos suteiktomis paslaugomis. Danties ištraukimas ir pūlinio valymas virto košmaru. Atvežėme 7m katinėlį su danties skausmu, o išsivežėme neįgalų gyvūnėlį su priepuoliais, kurie kuo toliau tuo dažniau kartojasi ir šlapimo bei tuštinimosi nekontroliavimu. Gydytoja, net nesiteikia bendrauti, nors skambinau kelis kartus, perduoda per tarpininkus, kad niekuo padėti negali ir net nesiteikia paaiškinti kodėl taip atsitiko.
Iš visos širdies dėkoju gydytojui Laimučiui Paulauskui už išgelbėtą mylimiausio draugo gyvybę - vokiečių aviganės Bagiros.Už atliktą operaciją, už nuostabų bendravimą ir paguodos žodžius.Dėkoju už tai, kad suteikėt viltį ir padovanojot gyvenimo džiaugsmą.
Trumpai ir aiškiai - jei jūsų MYLIMAM ir BRANGIAM augintiniui atsitiko bėda, sveikatos problemos, negaiškite laiko bandydami per įvairias klinikas, kuriose paliksite krūvą pinigų nereikalingiems tyrimams, vaistams - kreipkitės tiesiai pas Laimutį Paulauską ir gyvūnėliui (mūsų atveju šuniukui Jorkšyrui) NEDELSIANT bus nustatyta tikroji diagnozė, paskirtas gydymas, ar profesionaliai atlikta operacija. Svarbiausia tai, kad tai gydytojas, kuris supranta, kad mylimi augintiniai dažniausiai auginami šeimose su vaikais, todėl biudžetas yra ribotas ir pinigėliai šeimose yra skaičiuojami.... Laimutis labai profesionaliai nustato tik būtinas atlikti procedūras/tyrimus paskiria gydymą ir pats atlieka operacijas. Galiu pasakyti tik tiek - verkiau pas jį kabinete, nes negalėjau žodžiais išsakyti dėkingumo, pati jaučiuosi visiškai rami, nes dėl šuniuko padariau viską ką galėjau būtent šioje klinikoje - Ačiū Laimučiui, tai veterinaras iš didžiosios raidės. Drąsiai sakau ir rekomenduoju- gydytojas iš pašaukimo, profesionalas.
Deimante 2020-08-03 13:15:14
Super klinika! Veterinarai - nuostabūs, viską smulkiai paaiškina, rekomenduoja ir atsako į visus klausimus. Visa įranga yra nauja, tyrimai atliekami vietoje, tad viskas vyksta greitai ir efektyviai. Paskutinį sykį klinikoje buvo atlikta dantų higiena (su sedacija) mano dviems kačiukams (+10m). Gydytoja Renata puikiai atliko procedūrą (džiaugiuosi puikiais rezultatais!) bei tuo, kaip švelniai buvo elgiamasi su gyvūnais (matosi iš mažiausių smulkmenų) ir kiek informacijos buvo suteikta po procedūros. Labai didelis ačiū!
Sveiki, o kuriuo adresu ji dirba?Ruošiuosi vežti saviški katina higienai ir ieškau variantu
Judita 2020-09-10 09:29:22
Čia dirba Marytė.Dievo siūsta gydytoja. Daranti stebuklus. Kiti gydytojai arba labai "užsiėmę" arba nedryso operuoti sunkaus klubo lūžio 55kg. Azijatui. O Marytė ėmėsi padarė ir pastatė šunį ant kojų. Ačiū Jums ir visam kolektyvui. Sekmės
Mums šita Marytė pražudė sveiką katiną, bendravimas nemalonus.
Ačiū Pet City Domus Pro Klinikos komandai, kuri atliko katės sterelizaciją bei suteikė tolimesnę visakeropą pagalbą po operacijos. Manyčiau, tikrai vienetai tokių klinikų, kurių personalas be jokių kalbų 3 kartus per savaitę priimtų pakartotinai aprengti augintinį pooperaciniu rūbu (kadangi patiems nebuvo įmanoma susitvarkyti), praėjus trims savaitėms pakartotinai apžiūrėtų užgijusią žaizdą ir už visa tai neimtų jokio atlygio. Taip pat buvome maloniai nustebinti, kuomet, praėjus parai po operacijos, sulaukėme skambučio, kurio tikslas buvo pasiteirauti, kaip laikosi augintinis. Matosi, kad rūpi tiek klientas, tiek jo augintinis. Vienareikšmiškai ir kitiems, esant poreikiui, rekomenduoju rinktis Pet City.
Raginu apeiti „Pet City“ kliniką Ukmergės g. 308 ir pareikšti skundą gydytojui Laimučiui Paulauskui už tyčinį ar netyčinį (čia jau gydytojo sąžinės reikalas) mano katino sveikatai ir gyvybei sukeltą grėsmę ir situacijos nesuvaldymą, kas lėmė staigią gyvūno mirtį. Į kliniką kreipėmės gegužės 13 d. dėl padažnėjusio katino kvėpavimo. Klinikoje katinui sustresavus jis pradėjo lekuoti. Lekavimas jo įprasta reakcija į pasikeitusią aplinką, apie tai gydytoją perspėjau. Po atliktos echoskopijos mane pastatė prieš faktą, kad katinui jau suleisti nuskausminamieji (t. y. nelaukiant mano pritarimo) ir bus skubiai daroma skysčių traukimo iš širdiplėvės procedūra (ir dar be narkozės), ignoruojant mano žodžius ir atmetant tą faktą, kad lekavimas yra natūralus organizmo atsakas į stresą. Gydytojo teigimu ši procedūra turėjo pilnai išspręsti apsunkinto kvėpavimo problemą, tačiau realybėje katino savijauta tik pablogėjo. Kraujo tyrimas buvo atliktas gerokai po procedūros (o ne prieš, kaip tai yra daroma) ir parodė visai kitas sveikatos problemas. Tądien katino grąžinimas buvo perkeliamas mažiausiai tris kartus, kitą dieną - atidėtas iki pat vakaro, aiškinant, kad katinas vis dar lekuoja. Gegužės 14 d. mums atvykus pasiimti katino, jis jau buvo įgrūstas į narvą be galimybės jį apžiūrėti, jautėsi kad gydytojas nori kuo greičiau atsikratyti gyvūno ir išspirti mus pro duris. Tik grįžus namo pamatėme išvargusį, leisgyvį gyvūną, kuris nebevilko galinių kojų ir atrodė neadekvačiu, į aplinką nereagavo. Jis net iš tolo nepriminė tos būklės katiną, kokį perdavėme į gydytojo rankas. Nepraėjus ir 5 min katinas nugaišo. Iškart susisiekiau su gyd. Paulausku, kuris puolė tikinti, kad katinas buvo pristatytas į kliniką „kritinės būklės“, klinikoje jo būklė buvo „stabilizuota“ ir grąžintas „visiškai sveikas“, mat „kažkas jam pasidarė pakeliui namo“ (praėjo viso labo 15 min) ir čia ne jo atsakomybė. Gyvenime visko būna, bet šiuo atveju atkreipiu dėmesį į gyd. Laimučio Paulausko faktų slėpimą, bandymą išsisukti, bandymą atsikratyti gyvūnėlio anksčiau, nei jis nugaiš jo klinikoje. Tai, kad gyvūnas per vieną dieną buvo nukankintas klinikoje ir tai, kad buvo grąžintas būdamas vos gyvas buvo aišku ir man ir mano šeimai, kai tik jį pamatėme. Gydytojas Paulauskas tuo labiau matė ir puikai suprato situaciją, tačiau savo kaltės nepripažino (net iš dalis), vietoj to išrašė sąskaitą už suteiktas paslaugas ir grąžino nukankintą leisgyvį gyvūną, kuris mirė tik pasiekęs namus. Gydytojo Paulausko neprofesionalus darbas ir atsainus požiūris į jam patikėta gyvūną baigėsi tragedija. Aišku, naminis gyvūnas yra tik gyvūnas, bet per daugelį metų jis tapo mūsų šeimos nariu. Skausmas jį netekus neatlėgs niekada, juk tokios beprasmės ir baisios mirties galima buvo išvengti.
Esam nusivyle petcity klinika, niekad skubios pagalbos nesuteikia, neva uzsirasyti reikia, kai suniukas mirsta ant akiu. Siandien taip pat, musu suniuka partrenke masina, silpo ant akiu, kraujuot pradejo, gavom atsakyma jog echoskopa padaryt tik antradieni gales, o jei operacijos reikia tai chirurgas nedirba sekmadieniais, tai kam isvis tada dirbate sekmadieniais jei suteikt pagalbos negalite skubiais atvejais?
Mieli gyvūnų augintojai, jokiu būdų neveskite savo gyvūnėlių į šią kirpyklą https://www.petcity.lt/shops/petcity-kirpykla-nordika-m/, nes kerpant žaloją gyvūnėlį. Gegužės 26 d. kerpant mano šunelį įkirpo jam, dabar sunkiai gyja. Kreipiausi į vet kliniką, gydytojas pasakė, kad tai dažnas atvejis, jis suleido šuniukui vaistų ir pasakė, kad turi užgyti.
Bet dėja žaizdos iki šiol niekaip nepavyksta užgydyti, žaizda vis plečiasi. Jau antrą kartą kreipsiuos pas vet. gydytoją pagalbos.
Dekingi uz puiku gyd. kardiologo darba PetCity, Domus Pro.
Agnė 2018-10-01 12:32:12
Nemalonu atsisakyti Pet City klinikos paslaugų, auginu kelis gyvūnus, tačiau taikstytis su darbuotojo abejingumu gyvūnams nesiruošiu. Norėčiau tikėtis, kad tai tik konkretus darbuotojas toks beširdis ir nekompetetingas. Ar tai klinikos politika?
Praeitos savaitės ketvirtadienį, po 20 valandos, skambinau prašyti pagalbos, kadangi eišiškių plente (Jūsų klinika arčiausiai) vyras partrenkė ir smarkiai sužalojo šunį. Man buvo atsakyta, kad šuns nevežčiau, kadangi yra klientų ir darbas baigiasi 21 valandą. Dar beveik valanda darbo laiko. Nekalbant apie tai, kad tokioje situacijoje turėtų suveikti elementarus žmogiškumas, net ir pasibaigus darbo valandoms.
Ar gali toks žmogus dirbti veterinaru? Jau nekalbu apie tai, kad bijau kraujo ir pati vos nealpau šalia vargšo šunelio, tai beviltiškai ieškodama išeities atsitrenkiau į abejingumo sieną.
Žinoma, radau kitą kliniką, kuri mus priėmė. Labai gaila ir apmaudu, net šlykštu, kad žmonės gali būti tokie beširdžiai.. Pirmą kartą gyvenime rašau tokio pobūdžio atsiliepimą. Manau, kad tokie žmonės neturi dirbti su gyvūnais.
Norėčiau tikėtis, kad mano žodžiai neliks nepastebėti vadovybės. Kas gi dar turėtų labiau rūpintis nuskriaustais gyvūnais?
Sveiki, Agne,

Labai gaila, jog tapote tokio sunkaus atvejo liudininke, ir gera žinoti, kokį didelį ir beatodairišką darbą Jūs atlikote. Labai tikimės, jog šiam gyvūnui pavyko pagelbėti!
Atsiprašome, jog kontaktas su mumis buvo toks, kokį Jums teko patirti - apie šį atvejį buvome informuoti, atlikome vidinį tyrimą.
Labai apgailestaujame, jog šiuo metu negalėjome Jums bei gyvūnui pagelbėti - mus ribojo tikrai ne darbo laikas, o tuo metu vykusi operacija ir viso kolektyvo operatyvaus dėmesio reikalavę pacientai, dėl to Vet. Gydytojas Jums pasiūlė kreiptis į kitus Kolegas.
Kasdien susiduriame su intensyvios terapijos atvejais, dirbdami ir skirdami laiko likimo nuskriaustiems, beglobiams, skausmo ir kančių paliestiems gyvūnams. Mūsų filosofija gyvūnams visuomet buvo ir liks - gyvūnas - tai lygiavertis šeimos narys, kuriam privalome suteikti aukščiausios kokybės paslaugas bet kuriuo metu.
Tikime, jog šis atvejis bus vienkartinis ir Jūsų pastabos paskatins mus tobulėti.

Dėkojame bei tikimės Jus sutikti ateityje,
PetCity kolektyvas
Nuostabi klinika tiek dėmesio rupestingumo, puiki gydytoja, malonus aptarnavimas, o svarbiausia sveikas augintinis
Labai gera klinika, malonūs kompetetingi darbuotojai mylintys gyvūnus :)

Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS VETERINARIJOS KLINIKOJE PAŠILAIČIUOSE. VETERINARIJOS SPECIALISTAI REKOMENDUOJA GYVŪNŲ PROFILAKTINĮ SVEIKATOS PATIKRINIMĄ BENT KARTĄ PER METUS. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA: 8-606 98886:...
Unistark
e-zoo.lt

Adresas: Genių g. 17-81, LT-11213 Vilnius.
Veiklos sritys: naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pašarai, gyvulinis maistas.
UAB „Unistark“ įmonė specializuojasi prekių naminiams gyvūnams prekyba. Mūsų tikslas, kad klientas nepermokėtų, būtų laimingas ir sugrįžtų dar kartą. Mes siekiame, kad klientas gautų prekę per kuo trumpesnį laiką, kuo geresnėmis sąlygomis. Mūsų vizija apjungti kuo daugiau gamintojų bei paslaugų tiekėjų, kad mūsų...
Akvazoo
Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
AKVAZOO PARDUOTUVĖS DIRBA LAIKANTIS SAUGUMO REIKALAVIMŲ IR APRIBOJIMŲ Akvariumai, žuvytės - didmeninė ir mažmeninė prekyba akvariumais, žuvytėmis. Akvariuminių žuvyčių veisimas, auginimas, didmeninė, mažmeninė prekyba. Naminių gyvūnų maistas, priežiūros reikmenys - didmeninė ir mažmeninė prekyba. Atstovai Lietuvoje...
Ateities vartai
Adresas: J. Basanavičiaus g. 6a, LT-69415 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%