Įmonė Personalo konsultacijų grupė

Personalo konsultacijų grupė, UAB

Vilniaus filialas

HR Intelligence and Expertize for Longterm Value
Įmonės kodas 303402943
Adresas Vilkpėdės g. 22-3-ias aukštas, LT-03151 Vilnius
Mobilus telefonas Personalo Konsultaciju Grupe Mobilus telefonas
El. pašto adresas Personalo Konsultaciju Grupe El. pašto adresas
Tinklalapis http://personalokonsultacijos.lt
SD draudėjo kodas 2298709
Pardavimo pajamos 2018: 10 001 - 20 000 € be PVM Pajamų istorija »
Įmonės amžius 5 metai 2 mėnesiai 16 dienų
Įvertinimas
7.9 / 10 (įvertino 9)
Filialai:
Personalo konsultacijų grupė, UAB (Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas)

Įmonės aprašymas:

PERSONALO KONSULTACIJŲ GRUPĖ - darbuotojų paieškos ir atrankos profesionalai Vilniuje, puikiai išmanantys personalo rinką ir teikiantys aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais ir kandidatais, todėl efektyviai tenkiname individualizuotus kiekvieno kliento poreikius.

GARANTIJA

Mes atrenkame motyvuotus darbuotojus, išmanančius kliento verslo poreikius ir nusiteikusius priimti iššūkius, laukiančius naujame darbe. Todėl mūsų įmonės paslaugoms suteikiame garantiją. Termino trukmė priklauso nuo darbuotojo pozicijos. Jei įdarbintas kandidatas atleidžiamas iš darbo šiuo laikotarpiu, mes įsipareigojame surasti kitus tinkamus kandidatus be jokio mokesčio.

Iškilo klausimų dėl personalo atrankos? Susisiekime: +370 626 06057

PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Vadovų atranka. Lyderystė, profesionalumas savo srityje, pasitikėjimas savimi – svarbiausios vadovo savybės. Nuo aukščiausio lygmens vadovo paieškos rezultatų priklauso ilgalaikė verslo sėkmė. Vertindami klientų pasitikėjimą, kiekvieną vadovų paieškos ir atrankos atvejį vertiname kaip atskirą projektą, su savo tikslais, uždaviniais ir priemonėmis.

Vadovų atranka skiriasi nuo specialistų ir kito personalo atrankos. Esame sukaupę daugelio metų patirtį tikslinės paieškos srityje, todėl žinome lyderį, kuris ves Jūsų kompaniją į sėkmę.

Specialistų atranka. Kiekvienas įmonėje dirbantis specialistas kuria pridėtinę vertę, jei jo kompetencijos ir gebėjimai atitinka pozicijos reikalavimus, o asmenybės tipas – organizacijos mikroklimatą.

Specialisto atrankos proceso metu naudojame konkrečiu atveju tinkamiausius vertinimo būdus, kurie leidžia atskleisti kandidato kompetencijas, asmenines savybes ir motyvaciją. Esant reikalui pasitelkiame kandidatų vertinimo įrankius, tokius kaip psichologiniai testai, kitos psichometrinės priemonės.

Kito personalo atranka. Kvalifikuoto bei nekvalifikuoto personalo atrankai pasitelkiame savo duomenų bazę bei kitus patikrintus paieškos šaltinius. Didelį dėmesį skiriame kandidato motyvacijai, siekiant užtikrinti ilgalaikę vertę mūsų klientaims.

GARANTIJA

Įmonės paslaugoms suteikiame garantiją. Termino trukmė priklauso nuo darbuotojo pozicijos. Jei įdarbintas kandidatas atleidžiamas iš darbo šiuo laikotarpiu, mes įsipareigojame surasti kitus tinkamus kandidatus be jokio mokesčio.

PROCESAS

Kliento poreikių išsiaiškinimas. Su klientu nuodugniai išsiaiškiname būsimam darbuotojui keliamus reikalavimus, tai pozicijai keliamus tikslus, kokie gebėjimai ir kompetencijos reikalingi konkrečioje pozicijoje. Išsamiai išsiaiškinę šiuos klausimus, galime geriau suprasti Jūsų poreikius darbuotojui bei kandidatams patraukliai pateikti darbo pasiūlymą.

Kandidatų paieška. Suformulavę darbo pasiūlymą, parenkame tai pozicijai tinkamiausius paieškos būdus, siekiant maksimaliai tikslingo kandidatų pritraukimo. Naudojame šias kandidatų paieškos priemones: tiesioginę paiešką, skelbimus interneto darbo pasiūlymų portaluose, socialinius tinklus, forumus, nuosavas duomenų bazes.

Kandidatų atranka. Vykdydami kandidatų atranką vertiname, kaip kandidato kompetencijos atitinka keliamus reikalavimus, koks kandidato motyvacijos lygis, patikriname buvusių vadovų, kolegų rekomendacijas apie kandidatą. Esant reikalui, kandidatą vertiname specialių testų pagalba.

Kandidato pristatymas Klientui. Pateikiame išsamią informaciją apie tinkamiausius kandidatus ir Klientas susitinka su pageidaujamais kandidatais (-u). Pasirašius darbo sutartį pradedame taikyti garantinį laikotarpį.

Informacija ir darbo pasiūlymai ieškantiems darbo

Jei Jūs ieškote naujo darbo arba domitės karjeros galimybėmis, praneškite apie save ir mes įtrauksime informaciją apie Jus savo duomenų bazėje.

Atsiųskite mums savo CV el. paštu cv@personalokonsultacijos.lt su informacija, kokio pobūdžio darbo ieškote ir mes su Jumis susisieksime, kuomet turėsime Jums aktualų pasiūlymą. Konfidencialumą garantuojame. Informacija apie Jus bus pasiekiama tik mūsų įmonės konsultantams.

MŪSŲ VERTYBĖS:

Profesionalumas kiekviename mūsų teikiamų paslaugų etape;

Teikiamų paslaugų nuoseklumas;

Darome tai, ką sakome;

Technologijų, inovacijų ir komandinio darbo sinergija aukščiausio lygio rezultatams pasiekti.

KAIP MES KURIAME VERTĘ JUMS?

  • Siekdami viršyti Jūsų lūkesčius;
  • Kurdami ilgalaikius ryšius su klientu ir kandidatais;
  • Nuolat taikydami pažangiausias darbuotojų paieškos ir atrankos metodologijas;
  • Taikydami į rezultatą orientuotą kainodarą: Jūs mokate tik už įdarbintą darbuotoją – avansinis mokėjimas netaikomas;
  • Suteiktoms paslaugoms taikydami garantinį laikotarpį, t.y. pasiūlome kitą kandidatą/-us į tą pačią poziciją įvykus sutartyje numatytam įvykiui. Garantinis terminas priklauso nuo darbuotojo pozicijos.
  • Nemokamai konsultuodami atrinkto kandidato darbo sutarties sudarymo klausimais;
  • Skirdami didelį dėmesį betarpiškam bendravimui su klientu, taip kuo nuodugniau išsiaiškindami Jūsų poreikius;
  • Lanksčiai pritaikydami savo paslaugų paketą prie individualių Jūsų poreikių.
Įmonės nuotraukos:
Personalo konsultacijų grupė
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Darbuotoju paieska, darbuotoju atranka, darbuotojų paieska, darbuotojų nuoma, darbuotoju nuoma, iesko darbuotoju, darbuotojų nuomos sutartis, darbuotojų nuomos įstatymas, darbuotoju vertinimas, ieskome darbuotoju, ieško darbuotojų, darbuotojų vertinimas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 303402943
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Personalo konsultacijų grupė, UAB (įmonės kodas 303402943) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.