Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Personalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Personalas

Atsiliepimai apie Personalas, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Personalas, UAB

Sakot normali firma, nejuokaukit kaip jau ir rašiau visa informacija ka radom nuvyke ten, ir teko viešbutyje nakvoti tai jie dar drista skambinti ir gazdinti, ta ponia Margarita kuri siuntė mus i projekta net nesugebejo paskambinti, o skambina ponia Vilma ir gasdina kad neišėjom i darbą atleis iš darbo pagal straipsni del pravaikštos, poto gaunam skambuti iš pono Povilo ten išvis neadekvatus žmogus užduoda klausyma ir neduoda i ji atsakyti vus šneka nesamones kaip tokie vadovai gali dirbti išvis savo darbą tegul eina i turgų ten dirbą ir gales rekauti, žmones atsargiai ten tikrai šaraškinų kontorą.mk
Dirbantis 2021-09-13 12:56:56
Keistoki komentarai... Pats ten dirbau, darbas normalus, pietų pertraukos taip pat normalios..
Nuo 6 ryto iki 8 vakaro niekas niekada nedirbo.. Nežinau iš kur tokia informacija ištraukta:) ten dirba ir vyresni darbuotojai, tempas tikrai nėra didelis..
O kas ką kam pasakoja sunku pasakyti, bet manau reikia pirmiausia pačiam padirbti ir tik tuomet rašyti.. Sėkmės.
Tu juokauji, nuvaziuok paziurek kas ten vyksta, pijoku gvardija surinkta vaiksto pilvus isverte!!!!!
Tada kazka rasyk.
Audra 2021-09-12 21:57:51
Žmonės nevažiuokite per šita firmą, UAB personalas tikri apgavykai, vakar atvykome ten ir radom tikra kiaulydę, ten kaip viešnamis, nors iš vadybininkės girdėjom koks čia rojus, kaip viskas gerai...
Dar susiseke su mūmis panelė kuri vakar išvyko iš ten ir ji papasakojo koks darbas, viska akupavę rūmunai dirbsit kaip vergai, išveža i darbą 6ryto atveža 8vakaro, dirbsit be pietų be poilsio....
Pridedu screenshoot iš čia rašo vadybininkė ir siulo jūms darba o kai atvyksti į vietą ji tepa slydes tipo nieko nežinojo...
Tikri apgavykai, žmones neapsigaukyte...
Tikri apgavykai, žmones neapsigaukyte...
NEPATIKIMA IMONE, SUDO MALUNAI, VIENA KALBA KITA DARO, JU ZODZIAI NEATITINKA REALYBES, NESISKAITO SU KLIENTAIS, SIULAU VENGTI SITU IDARBINTOJU SAIKOS, APSISIKUSI AGENTURA
Tikrai patikima įmonė. Daugiau negu 2 metai darbo su šia įmone, atlyginimas visada mokamas laiku ir tiksliai, bendravimas visada malonus ir draugiškas, bet kokiu klausimu. Tikrai rekomenduoju.
Personalas- puiki sazininga ymone, kurioje dirba savo srities profesionalai.Teko visada bendrauti su Julija, labai rupestinga ir profesionali asmenybe, Imone kelianti y kita lygi.Pinigai visada laiku, ir skaiciuoti tikrai moka!
Viskas sąžiningai, rūpestingai ir laiku. Rekomenduoju. Ačiū Sandrai!
Na beveik visuose teigiamuose komentaruose kartojasi vienas žodis "PINIGĖLIAI". Autorių vardai nurodyti skirtingi, bet manau rašė vienas ir tas pats žmogus....
Labas labai gera firma...as per ja vazevau viskas ok. Neklausikit ka ten raso..tik per sita firma vaziokit dirbt ji sazininga. Vilmai linkejimai.
Julius 2020-10-22 15:35:46
Sveiki, įmonė pati rašo teigiamus atsiliepimus. Pasako viską taip kad žmogus išvyktų, o išvykęs gauna ne ta darbą, kitokį apgyvendinima..totali vergove už minimalų atlygį..dar sumoki didelius pinigus kad galėtum vergauti sunkiose darbovietėse..ofisas įsikūręs Verkių 50 sovietiniame pastate, įtikina žmones ir paiima didelius pinigus už kabutese garantuotai gera darbą.. realybę visai kitokią
Cia Norvegijoje koki darba dirbote. Nes man siulo montuotojo prie moduliniu namu. Ar verta?
Gyt 2020-09-23 11:23:40
Sveiki. Kokia situacija statybose. Per uab personalas. Kaip mokamas atliginimas. Ypač aktualu Norvegijoje. Ar sumoka ką žado ar apgaudinėja?
Net nebandyk.
Laba diena, aš norėčiau paklausti apie darbą skalbykloje, kaip pays darbas gal esate kas dirne, Duseldorfe. Ačiū
Sveiki. Palieku atsiliepima apie UAB Personalas. isvazevau vasarai padirbet ir tikrai likau nenusivyles Rekomendavo draugai kurie jau ne karta dirbo per sita ymone ir buvo neapgauti. Laiku buvo mokamas atlyginimas ir geros darbo salygos. Ypac Dekoju Giedrei kuri labai mandagiai bendravo. Kilus klausimam visada viska isaiskindavo aiskiai. Tikrai rekomenduoju visiem ymone Personalas dirbti tik per juos.
Šaraskina, ragai ir kanopos. Aborigenai 21amžiuje.
sveiki dyrbu su kolega jau ne pirmas menesis ir dar daugiau draugu dyrba per sia agentura. visiems salygos geros ir mokamas atlyginimas laiku ir saziningas. as kaalbu ne vien uz save bet ir uz dauguma nes daug draugu cia dyrba ir seimos nariu. taip reikia dyrbt o ne nuvaziavus tynginiaut ir kalt sotke, tada aisku nieks netiks, jokios salygos. man asmeniskai nesinori gryzt y lietuva nes as cia atvaziavau dyrbt ir uzsidyrbt pinigeliu, tikrai neatostogaut isvaziavau nes uz dyka pinigu nebuna. padekot tikrai noreciau deividui uz laiku net dar anksciau mokamus atlyginimus ir saziningus. giedrei uz tai kad rupinasi mumis kaip mama, viasada randam su ja iseiti kad ir kas atsitiktu. o seip as paprastas rabotega kaip ir visi cia vaziuojantys. aciu personalui
Visi tie teigiami komentarai yra parašyti ju pačiu manau. Nepatikima agentura ysitikinau savo kailiu, viskas ka pasakojo nuvažiavus buvo visiškai kitaip. Nevažiuokit ir nepasitikekit šita šūdfirme, neklausykit ka ta boba pasakoja, nes nuvažiave iškarto galvosit kaip namo gryšt. Nežinau ar ant pinigu apgauna bet nenustebčiau
Mantas 2019-03-04 21:38:06
Sveiki norejau palikti atsiliepima apie imone PERSONALAS UAB :) Viskas sitoje imoneje yra gerai. Jokiu nusiskundimu neturiu :) Ypac noriu padekoti Julijai ;) Sioje imoneje algos laiku, atsiskaito iki cento jokiu bedu nebuvo :) Jau dirbu daugiau nej puse metu ir viskas super :) Taip kas nori dirbti uzsienije per sia imone tikrai rekomenduoju :) :) Tikrai nenusivilsit ir neapgaus ;) I iskilusiu klausimus atsako per kelias valandas :) Nesu dar dirbes kad taip rupintusi zmonemis :) Drasiai vaziuokit ir dirbkit ;) Aisku reik but ir patiems kaip pridera, dirbti reikia uz dyka pinigu niekas nemoka ;) PERSONALAS NUMERIS VIENAS LIETUVOJE ;) Sekmes visiems darbuose ;)
Nu jau neskiesk tikrai toli grazu ne numeris vienas, labai jau saldus tie atsiliepimai
Tikrai patikima įmonė. Visada laiku ir tiksliai mokamas atlyginimas. Draugiškas ir malonus Julijos bendravimas.
Ponios Julijos suteikta darbo vieta labai džiaugiuosi. Pinigai laikų. Kyla klausimų ar kokių niuansų visada padeda
P.S. Jeigu nenorite viesai prasom i emaila. algis.zalalis@gmail.com
Sveiki.Gal yra kas dirbes per sia agentura Niurnberge prie skalbiniu.Mes planuojam vaziuot tenai poroje.As vairuotoju, zmona skalbybloje.Laukiame informacijos.Aciu.
Apgaudineja zmones, viena sako kita daro. Dirbau kambarine, tai net skudurelius savo turejau nusipirkti, gyvenau sandeliuke ir dar pinigus uz tai mokejau, savo atlyginimo turi ieskot. Reikia dirbti savaitgaliais, o uz tai niekas nesumokejo. Daugiau niekada nevaziuociau ir nesiulyciau vaziuoti per sia imone.
Ponia Giedre graziai suokia tik kol idarbina, paskui palieka likimo valiai, tampa labai izuli, o vadovas užsiima aferomis.Tik vargsai ir k******i užkimba už ju kabliuku...
Norėjau palikti atsiliepimą ir tuo pačiu padekoti p. Giedrei bei p. Deividui už suteiktą darbą šioje įmonėje, man teko su jais ir asmeniškai bendrauti tiesiog puikus žmonės. Kiek dirbau šioje įmonėje visa laiką būdavo žiūrima žmogiška puse, tai liečia darbą, užmokestį ir įvairiausias problemas jei tokios iškildavo, padėdavo, isspresdavo be jokių išlygų. Jei ateityje tektų vėl padirbėti svetur be jokių svarstymų rinkčiausi tik šią įmonę, o dabar galiu palinkėti kuo geriausios kloties, išplaukti į dar didesnius vandenis ir duoti pamoka tokioms firmoms jų neminėsiu kurios iš žmogaus tyčiojasi kaip nori. Linkiu Personalui jas nustelbti!
Tikrai gera ir patikima firma. Zmoniu neapgaudineja, ka zada ta ir duoda. Atlyginimus perveda visada laiku ir centas i centa.
Esu dirbes per sia imone ir galiu pasakyti, kad UAB "PERSONALAS" yra tikrai patikima. Atsiskaitymas uz darba yra visuomet mokamas laiku, jokiu pasleptu mokesciu, padeda isspresti iskilusias problemas, ka zada su siulomais darbais, ta ir duoda. Besidomincius darbais uzsienyje tikrai rekomenduociau sia imone.
Jurgita 2018-01-10 09:35:36
Sveiki. Noriu padekoti UAB personalas. Patikima agentūra, laiku mokama alga. As pati dirbu per šią agentūra 5 menesiai Voketijoje, spaudos pakavime. Esu patenkinta ir gerų atlyginimų. Galite neabejoti ir darbintis per šią agentūrą.
Laba diena, gal galetumete su manim susisiekti el pastu? Audre.baranauskaite@gmail.com
Sveiki.
Noreciau palikti atsiliepima apie imone "Personalas".
Viskas labai konkreciai paaiskinama, pinigeliai visada mokami tiek kiek zadeta. Kaip darbdaviai - patikima ir stabili kompanija.Esu dirbusi sitoje firmoje puse metu.
Rekomenduociau cia darbintis be jokiu abejoniu.
Aidas 2018-03-13 20:35:53
taip...kaip žadėjau rašau komentarą, jis teigiamas, firma kaip apibūdino darbą taip ir yra, del algos taipogi, tikiuosi i prieki viskas bus taip pat.Beabejo taip pat didelis ačiū p Giedrei, šiais laikais reta tokių komunikabilių, nuoširdžių žmonių.
Gal galima gauti tos ponios telef (giedres)aš ir norėčiau į vokiečius.
Keliauninke 2018-02-26 14:40:29
Nepatykima agentura.Viena sako, kita gauni.Meluoja apie darbo ir gyvenimo salygas. Nieko nesuarganizuoja. Apgauna su atlyginimais. As nerekomenduociau.
o kas dabar neapgauna lietuvoj, nera patikimu firmu
Viena sako, kita gauni.Meluoja apie darbo ir gyvenimo salygas.As nerekomenduociau.
PIRMIAUASIA NORIU PADEKOTI PONIAI GIEDREI.TAI TIKRAI MALONIAI BENDRAUJANTI MOTERIS, VISADA STENGIASI PADETI PATARTI.TAIP PAT LINKIU SEKMES VISUOSE DARBUOSE VISAM PERSONALUI.
Prisidedu prie teigiamų atsiliepimų. Malonu dirbti su žmonėmis, kurie tikrai stengiasi gerai atlikti savo darbą ir nuoširdžiai rūpinasi savo darbuotojais. Pati įsidarbinau palyginus neseniai, bet tikiuosi, kad ilgam. Kitos įdarbinimo agentūros turėtų ko pasimokyti. Visam kolektyvui linkiu stiprybės, kantrybės ir daug patenkintų darbuotojų.
Labai gera agentura. Geri ir laiku mokami atlyginimai.
Labai gera agentura rekomenduoju visiems
Laiku mokamas ir geras atlyginimas

Biuro
BIURO

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Esame didžiausia įdarbinimo ir personalo atrankų įmonė Baltijos šalyse. Sukaupėme daugiau nei 15 m. patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, dirbdami su gamybos, sandėliavimo, paslaugų, horeca, mažmeninės prekybos įmonėmis. Teikiame šias paslaugas: Laikinasis įdarbinimas (personalo nuoma) Personalo paieška ir...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%