Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Personalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Personalas

Atsiliepimai apie Personalas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Personalas, UAB

P.S. Jeigu nenorite viesai prasom i emaila. algis.zalalis@gmail.com
Sveiki.Gal yra kas dirbes per sia agentura Niurnberge prie skalbiniu.Mes planuojam vaziuot tenai poroje.As vairuotoju, zmona skalbybloje.Laukiame informacijos.Aciu.
Apgaudineja zmones, viena sako kita daro. Dirbau kambarine, tai net skudurelius savo turejau nusipirkti, gyvenau sandeliuke ir dar pinigus uz tai mokejau, savo atlyginimo turi ieskot. Reikia dirbti savaitgaliais, o uz tai niekas nesumokejo. Daugiau niekada nevaziuociau ir nesiulyciau vaziuoti per sia imone.
Ponia Giedre graziai suokia tik kol idarbina, paskui palieka likimo valiai, tampa labai izuli, o vadovas užsiima aferomis.Tik vargsai ir k******i užkimba už ju kabliuku...
Norėjau palikti atsiliepimą ir tuo pačiu padekoti p. Giedrei bei p. Deividui už suteiktą darbą šioje įmonėje, man teko su jais ir asmeniškai bendrauti tiesiog puikus žmonės. Kiek dirbau šioje įmonėje visa laiką būdavo žiūrima žmogiška puse, tai liečia darbą, užmokestį ir įvairiausias problemas jei tokios iškildavo, padėdavo, isspresdavo be jokių išlygų. Jei ateityje tektų vėl padirbėti svetur be jokių svarstymų rinkčiausi tik šią įmonę, o dabar galiu palinkėti kuo geriausios kloties, išplaukti į dar didesnius vandenis ir duoti pamoka tokioms firmoms jų neminėsiu kurios iš žmogaus tyčiojasi kaip nori. Linkiu Personalui jas nustelbti!
Tikrai gera ir patikima firma. Zmoniu neapgaudineja, ka zada ta ir duoda. Atlyginimus perveda visada laiku ir centas i centa.
Esu dirbes per sia imone ir galiu pasakyti, kad UAB "PERSONALAS" yra tikrai patikima. Atsiskaitymas uz darba yra visuomet mokamas laiku, jokiu pasleptu mokesciu, padeda isspresti iskilusias problemas, ka zada su siulomais darbais, ta ir duoda. Besidomincius darbais uzsienyje tikrai rekomenduociau sia imone.
Jurgita 2018-01-10 09:35:36
Sveiki. Noriu padekoti UAB personalas. Patikima agentūra, laiku mokama alga. As pati dirbu per šią agentūra 5 menesiai Voketijoje, spaudos pakavime. Esu patenkinta ir gerų atlyginimų. Galite neabejoti ir darbintis per šią agentūrą.
Laba diena, gal galetumete su manim susisiekti el pastu? Audre.baranauskaite@gmail.com
Sveiki.
Noreciau palikti atsiliepima apie imone "Personalas".
Viskas labai konkreciai paaiskinama, pinigeliai visada mokami tiek kiek zadeta. Kaip darbdaviai - patikima ir stabili kompanija.Esu dirbusi sitoje firmoje puse metu.
Rekomenduociau cia darbintis be jokiu abejoniu.
Aidas 2018-03-13 20:35:53
taip...kaip žadėjau rašau komentarą, jis teigiamas, firma kaip apibūdino darbą taip ir yra, del algos taipogi, tikiuosi i prieki viskas bus taip pat.Beabejo taip pat didelis ačiū p Giedrei, šiais laikais reta tokių komunikabilių, nuoširdžių žmonių.
Gal galima gauti tos ponios telef (giedres)aš ir norėčiau į vokiečius.
Keliauninke 2018-02-26 14:40:29
Nepatykima agentura.Viena sako, kita gauni.Meluoja apie darbo ir gyvenimo salygas. Nieko nesuarganizuoja. Apgauna su atlyginimais. As nerekomenduociau.
o kas dabar neapgauna lietuvoj, nera patikimu firmu
Viena sako, kita gauni.Meluoja apie darbo ir gyvenimo salygas.As nerekomenduociau.
PIRMIAUASIA NORIU PADEKOTI PONIAI GIEDREI.TAI TIKRAI MALONIAI BENDRAUJANTI MOTERIS, VISADA STENGIASI PADETI PATARTI.TAIP PAT LINKIU SEKMES VISUOSE DARBUOSE VISAM PERSONALUI.
Prisidedu prie teigiamų atsiliepimų. Malonu dirbti su žmonėmis, kurie tikrai stengiasi gerai atlikti savo darbą ir nuoširdžiai rūpinasi savo darbuotojais. Pati įsidarbinau palyginus neseniai, bet tikiuosi, kad ilgam. Kitos įdarbinimo agentūros turėtų ko pasimokyti. Visam kolektyvui linkiu stiprybės, kantrybės ir daug patenkintų darbuotojų.
Labai gera agentura. Geri ir laiku mokami atlyginimai.
Labai gera agentura rekomenduoju visiems
Laiku mokamas ir geras atlyginimas

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Ekspertai: pramonės smukimui įtakos turi ir naftos kainos
Ekspertai: pramonės smukimui įtakos turi ir naftos kainos 11-19 09:40
Rugsėjį pirmą kartą fiksavus metinį Lietuvos pramonės gamybos mažėjimą, ekspertai aiškina, kad tam didelės įtakos turėjo naftos sektorius – išaugus naftos kainoms, eksportuojama mažiau jos produktų.
Kodėl NT plėtotojai nesiveržia imtis architektūrinių konkursų
Kodėl NT plėtotojai nesiveržia imtis architektūrinių konkursų 11-19 06:45
Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai savanoriškai skelbti architektūrinių konkursų nesiveržia dėl ekonominių ir bendruomenių įsitraukimo priežasčių.
"Coca-Cola" ir "Monster" susikirto dėl naujų energetinių gėrimų
"Coca-Cola" ir "Monster" susikirto dėl naujų energetinių gėrimų 11-19 06:45
Bendrovė "Coca-Cola", galvodama apie produktų krepšelio plėtrą, ėmė žvalgytis į naują segmentą – energetinius gėrimus. Ir nors potencialo čia daug, pirmiausia bendrovei teks išsiaiškinti ir rasti...

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%