Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Personalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Personalas

Atsiliepimai apie Personalas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Personalas, UAB

Gyt 2020-09-23 11:23:40
Sveiki. Kokia situacija statybose. Per uab personalas. Kaip mokamas atliginimas. Ypač aktualu Norvegijoje. Ar sumoka ką žado ar apgaudinėja?
Net nebandyk.
vaziavau i uogeniu sandeli vokietijoje 2020.06 buvo pasakyta kad gyvensiu viena kambaryje ir kad visi gyvena po viena atseit, atvaziavus apgyvendino po du zmones kambaryje!!!!!!!!! su sulauzytom lovom!!!!!!!!!apgaudineja ir neturi sazines ir teises taip elgtis, vaziuoji uz savo pinigus, ir dar tyciojasi!!!!!!!!!prisegu lovos foto
Laba diena, aš norėčiau paklausti apie darbą skalbykloje, kaip pays darbas gal esate kas dirne, Duseldorfe. Ačiū
Sveiki. Palieku atsiliepima apie UAB Personalas. isvazevau vasarai padirbet ir tikrai likau nenusivyles Rekomendavo draugai kurie jau ne karta dirbo per sita ymone ir buvo neapgauti. Laiku buvo mokamas atlyginimas ir geros darbo salygos. Ypac Dekoju Giedrei kuri labai mandagiai bendravo. Kilus klausimam visada viska isaiskindavo aiskiai. Tikrai rekomenduoju visiem ymone Personalas dirbti tik per juos.
Šaraskina, ragai ir kanopos. Aborigenai 21amžiuje.
sveiki dyrbu su kolega jau ne pirmas menesis ir dar daugiau draugu dyrba per sia agentura. visiems salygos geros ir mokamas atlyginimas laiku ir saziningas. as kaalbu ne vien uz save bet ir uz dauguma nes daug draugu cia dyrba ir seimos nariu. taip reikia dyrbt o ne nuvaziavus tynginiaut ir kalt sotke, tada aisku nieks netiks, jokios salygos. man asmeniskai nesinori gryzt y lietuva nes as cia atvaziavau dyrbt ir uzsidyrbt pinigeliu, tikrai neatostogaut isvaziavau nes uz dyka pinigu nebuna. padekot tikrai noreciau deividui uz laiku net dar anksciau mokamus atlyginimus ir saziningus. giedrei uz tai kad rupinasi mumis kaip mama, viasada randam su ja iseiti kad ir kas atsitiktu. o seip as paprastas rabotega kaip ir visi cia vaziuojantys. aciu personalui
Visi tie teigiami komentarai yra parašyti ju pačiu manau. Nepatikima agentura ysitikinau savo kailiu, viskas ka pasakojo nuvažiavus buvo visiškai kitaip. Nevažiuokit ir nepasitikekit šita šūdfirme, neklausykit ka ta boba pasakoja, nes nuvažiave iškarto galvosit kaip namo gryšt. Nežinau ar ant pinigu apgauna bet nenustebčiau
Mantas 2019-03-04 21:38:06
Sveiki norejau palikti atsiliepima apie imone PERSONALAS UAB :) Viskas sitoje imoneje yra gerai. Jokiu nusiskundimu neturiu :) Ypac noriu padekoti Julijai ;) Sioje imoneje algos laiku, atsiskaito iki cento jokiu bedu nebuvo :) Jau dirbu daugiau nej puse metu ir viskas super :) Taip kas nori dirbti uzsienije per sia imone tikrai rekomenduoju :) :) Tikrai nenusivilsit ir neapgaus ;) I iskilusiu klausimus atsako per kelias valandas :) Nesu dar dirbes kad taip rupintusi zmonemis :) Drasiai vaziuokit ir dirbkit ;) Aisku reik but ir patiems kaip pridera, dirbti reikia uz dyka pinigu niekas nemoka ;) PERSONALAS NUMERIS VIENAS LIETUVOJE ;) Sekmes visiems darbuose ;)
Nu jau neskiesk tikrai toli grazu ne numeris vienas, labai jau saldus tie atsiliepimai
Tikrai patikima įmonė. Visada laiku ir tiksliai mokamas atlyginimas. Draugiškas ir malonus Julijos bendravimas.
Ponios Julijos suteikta darbo vieta labai džiaugiuosi. Pinigai laikų. Kyla klausimų ar kokių niuansų visada padeda
P.S. Jeigu nenorite viesai prasom i emaila. algis.zalalis@gmail.com
Sveiki.Gal yra kas dirbes per sia agentura Niurnberge prie skalbiniu.Mes planuojam vaziuot tenai poroje.As vairuotoju, zmona skalbybloje.Laukiame informacijos.Aciu.
Apgaudineja zmones, viena sako kita daro. Dirbau kambarine, tai net skudurelius savo turejau nusipirkti, gyvenau sandeliuke ir dar pinigus uz tai mokejau, savo atlyginimo turi ieskot. Reikia dirbti savaitgaliais, o uz tai niekas nesumokejo. Daugiau niekada nevaziuociau ir nesiulyciau vaziuoti per sia imone.
Ponia Giedre graziai suokia tik kol idarbina, paskui palieka likimo valiai, tampa labai izuli, o vadovas užsiima aferomis.Tik vargsai ir k******i užkimba už ju kabliuku...
Norėjau palikti atsiliepimą ir tuo pačiu padekoti p. Giedrei bei p. Deividui už suteiktą darbą šioje įmonėje, man teko su jais ir asmeniškai bendrauti tiesiog puikus žmonės. Kiek dirbau šioje įmonėje visa laiką būdavo žiūrima žmogiška puse, tai liečia darbą, užmokestį ir įvairiausias problemas jei tokios iškildavo, padėdavo, isspresdavo be jokių išlygų. Jei ateityje tektų vėl padirbėti svetur be jokių svarstymų rinkčiausi tik šią įmonę, o dabar galiu palinkėti kuo geriausios kloties, išplaukti į dar didesnius vandenis ir duoti pamoka tokioms firmoms jų neminėsiu kurios iš žmogaus tyčiojasi kaip nori. Linkiu Personalui jas nustelbti!
Tikrai gera ir patikima firma. Zmoniu neapgaudineja, ka zada ta ir duoda. Atlyginimus perveda visada laiku ir centas i centa.
Esu dirbes per sia imone ir galiu pasakyti, kad UAB "PERSONALAS" yra tikrai patikima. Atsiskaitymas uz darba yra visuomet mokamas laiku, jokiu pasleptu mokesciu, padeda isspresti iskilusias problemas, ka zada su siulomais darbais, ta ir duoda. Besidomincius darbais uzsienyje tikrai rekomenduociau sia imone.
Jurgita 2018-01-10 09:35:36
Sveiki. Noriu padekoti UAB personalas. Patikima agentūra, laiku mokama alga. As pati dirbu per šią agentūra 5 menesiai Voketijoje, spaudos pakavime. Esu patenkinta ir gerų atlyginimų. Galite neabejoti ir darbintis per šią agentūrą.
Laba diena, gal galetumete su manim susisiekti el pastu? Audre.baranauskaite@gmail.com
Sveiki.
Noreciau palikti atsiliepima apie imone "Personalas".
Viskas labai konkreciai paaiskinama, pinigeliai visada mokami tiek kiek zadeta. Kaip darbdaviai - patikima ir stabili kompanija.Esu dirbusi sitoje firmoje puse metu.
Rekomenduociau cia darbintis be jokiu abejoniu.
Aidas 2018-03-13 20:35:53
taip...kaip žadėjau rašau komentarą, jis teigiamas, firma kaip apibūdino darbą taip ir yra, del algos taipogi, tikiuosi i prieki viskas bus taip pat.Beabejo taip pat didelis ačiū p Giedrei, šiais laikais reta tokių komunikabilių, nuoširdžių žmonių.
Gal galima gauti tos ponios telef (giedres)aš ir norėčiau į vokiečius.
Keliauninke 2018-02-26 14:40:29
Nepatykima agentura.Viena sako, kita gauni.Meluoja apie darbo ir gyvenimo salygas. Nieko nesuarganizuoja. Apgauna su atlyginimais. As nerekomenduociau.
o kas dabar neapgauna lietuvoj, nera patikimu firmu
Viena sako, kita gauni.Meluoja apie darbo ir gyvenimo salygas.As nerekomenduociau.
PIRMIAUASIA NORIU PADEKOTI PONIAI GIEDREI.TAI TIKRAI MALONIAI BENDRAUJANTI MOTERIS, VISADA STENGIASI PADETI PATARTI.TAIP PAT LINKIU SEKMES VISUOSE DARBUOSE VISAM PERSONALUI.
Prisidedu prie teigiamų atsiliepimų. Malonu dirbti su žmonėmis, kurie tikrai stengiasi gerai atlikti savo darbą ir nuoširdžiai rūpinasi savo darbuotojais. Pati įsidarbinau palyginus neseniai, bet tikiuosi, kad ilgam. Kitos įdarbinimo agentūros turėtų ko pasimokyti. Visam kolektyvui linkiu stiprybės, kantrybės ir daug patenkintų darbuotojų.
Labai gera agentura. Geri ir laiku mokami atlyginimai.
Labai gera agentura rekomenduoju visiems
Laiku mokamas ir geras atlyginimas

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus
Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus 10-20 20:21
Seimas sumažino savivaldybių bei vartotojų finansinę naštą, keičiant elektros oro linijas kabelinėmis, taip sudarydamas sąlygas plėsti skirstomąjį tinklą.
M. Barnier ragina JK pasinaudoti "likusiu trumpu laiku" ir siekti susitarimo
M. Barnier ragina JK pasinaudoti "likusiu trumpu laiku" ir siekti susitarimo 10-20 19:10
Europos Sąjungos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier antradienį paragino Jungtinę Karalystę (JK) pasinaudoti dar likusiu trumpu laiku sutarčiai dėl prekybinių santykių po "Brexit" pasiekti.
"OnePlus" vadovas pasitraukė iš kompanijos
"OnePlus" vadovas pasitraukė iš kompanijos 10-20 19:06
Carlas Pei, vienas iš Kinijos technologijų kompanijos "OnePlus" įkūrėjų ir jos generalinis direktorius paliko įmonę. Žinią jis paskelbė bendrovės tinklaraštyje ir "Twitter" platformoje praėjus vos...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Microsoft 214,22 -2,48%
eBay 54,32 -2,70%