Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Perliukas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Perliukas

Atsiliepimai apie Perliukas, UAB

Be specialistų procedūra nepasidarys, bet be priemonių ji neegzistuos
Parašyk savo nuomonę apie Perliukas, UAB

Dėkoju padedant išsirinkti kokybiškus baldos savo naujam grožio salonui. Tikrai malonus bendravimas ir tikrai nenusivyliau nei vienu pirkiniu. TIkrai matosi, kad įmonė domisi savo parduodamomis prekėmis ir tikrai nėra tie žmonės, kurie nori apgauti parduodami. Visos prekės atvyko pagal susitrimą, o juo labiau man gyvenant Airijoje mane tikrai nustebino.
Pirkau masažinį stalą. Prekė kokybiška. Ačiū
Suradau šia įmone per instagrama, labai patiko jų keliamos prekės, nes jie karts nuo karto ikelia, kaip atrodo jos gyvai. Tada galima susidaryti šiokia tokia nuomone apie prekės išvaizda.Dėlto nusprendžiau užsisakyti
vaško šildykle su vašku, tai labai patiko, kad pakonsultavo ir parinko priemones pagal mano poreikius.

Tikrai pirksiu dar ne karta. AČIŪ
Iš pirmo žvilgsnio įmonė sudarė labai gerą nuomonę. Susiskambino, patikslino, kol galiausiai pasakė kad prekė bus po mažiausiai 3sav. Sutikau, kad grąžintų pinigus. Va tada ir prasidėjo… “Pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą per 14 dienų.” Po 3sav rašau - tyla, dar po kelių dienų paskambinu ir išgirstu “Ką aš galiu padaryti, gal buhalteris kur nors užmetė lapuką” dar po beveik savaitės pinigų nėra, į el. Paštą neatsako.
Tai jei kas norit įšaldyt savo pinigus, likt be daikto ir pasikalbėti su savim ši įmonė kaip tik rai ko reikia!
Gintarė Ažuklienė
2020-12-03 16:44:53 IP 1b2ce8t2
Esu labai patenkinta įmonės prekėmis! Kokybė viršijo lūkesčius! Kainos prieinamos ir dar nuolaidą pritaikė!! Didelis AČIŪ!!!
Antanas Gasparavičius
2020-09-10 23:28:09 IP 2g44dmmk
Robertas 2020-09-10 21:27:53
Aptarnavimas tragedija, negaiškite laiko. Nesugeba atrašyti, reikia pastoviai apie save priminti. Ir tai kartojasi ne vieną kartą net paskambinus. Tokios kontoros išvis turi būti uždarytos. Klientas jiems žemiau plintuso. Labai nerekomenduoju.
Sveiki Robertai, dėkojame už jūsų pastebėjimus, siekiant tobulėti mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Nežinant konkrečios jūsų situacijos, sunku tinkamai sureguoti į jūsų pastabas. Patikrinus užsakymų duomenų bazę, kliento jūsų nurodomu vardu ir pavarde nėra. Jei vis dėl to užsakymą atlikote ne savo vardu, maloniai prašome su mumis susisiekti telefonu +37062237157 ir išspręsime susidariusią situaciją.
Kokybiškas klientų aptarnavimas mūsų darbo prioritetas.

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%