Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Perlas Energija, UAB

Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Perlas Energija, UAB

Valerijus 2021-09-16 16:18:56
Sveiki, Tadai,

peržiūrėjome Jūsų situaciją savo sistemoje ir matome, kad prašymą pinigų grąžinimui užpildėte neteisingai, dėl to pinigai vis dar nėra grąžinti. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai apie tai Jus informavo, tačiau pataisyto prašymo vis dar negavome. Dar kartą su Jumis susisieksime, kad situacija būtų išspręsta ir pinigai grąžinti.
Vienintelė mano klaida kad pasirašiau sutartį su jumis.
Jūsų pirmoji klaida buvo atsiųstas sąskaita 450eurų. Kurią apmokėjau iškarto. Nors turėjau sumokėti tik 120eurų. Nes už kitus mėnesius atsiuntė naujas tekėjas. Po trijų mėnesių kreipiausi kad gražintumėt permoka. Jūsų KONSULTANTAS sakė reikia užpildyti prašymą ir atsiuntė formą (PERLAS ENERGIJA). Užpildžiauja ją sakė per 7dienas gražins. Praėjo 2savaitės pinigų negavau kreipiausi iš naujo. Sakė tada kad ne tokia formą užpildžiau (nors ją atsiuntė man jūsų KONSULTANTAS) sakė reikia užpildyti naują ir atsiuntė naują (PERLAS FINANSING). Ją užpildžiau bet vistiek pinigų neatgavau. Tada pasakė kad suma neteisinga nes PERLUI ENERGIJA turiu skolą 120eurų. O mano pinigus pasisavino PERLAS FINANSING. Tai aš turiu maldauti PERLO FINANSING kad jie gražintų mano skolą PERLUI ENERGIJAI o likusę sumą 330eurų man. Bet skolą galiu gražinti ir pats. Nes sugalvosit vėl naujų priežasčių. Vietoje to kad pripažintumėt savo klaidas jūs dar kaltinate mane kad aš suklydau. Taip aš suklydau kad pasirašiau su jumis sutartį. Klysta visi bet klaidas reikia pripažinti o ne kaltinti kitų. Pasidomėkit šita situacija ir komentuokite tada. Mano kontaktus turite galite ponas Valerijau susisiekti ir aptarti viska telefonu, o ne kaltinti mane kad aš suklydau. Nes mano pinigai dar pas jus. Dabar rugsėjo 17d. O pinigai pas jus jau nuo kovo mėnesio. Jai aš būčiau nesumokėjas įdomu kiek būtų už tokį laikotarpį delspinigių?
Tadas 2021-09-15 22:07:15
Nutraukiau sutartį. Atsiuntė sąskaita apmokėjau. Bet iš naujo tekėjo gavau irgi sąskaitą už tuos pačius rodmenis. Pasirodo perlas negalėjo už ta laikotarpi imti. Tai rašiau prašymą kad grąžintų 450eurų. Sakė gražins, bet jau 6mėn. Dar negrąžino.
Sveiki, Tadai,

Andrius 2021-09-09 23:00:27
Na komentarai apie tiekėją tikrai nieko gero. Kiekvieną mėnesį reikia kažką kažkaip įrodynėti, ir teisybės ieškoti. O tiekėjas rašo, kad atsiprašo už nepatogumus kas kartą ir t.t. Problemų 100%. UAB - viskas tuom pasakyta. Sekmes kariaujantiems !
kylant nesklandumams su mūsų teikiama paslauga, savo klientams rekomenduojame kreiptis mūsų svetainėje perlasenergija.lt/kontaktai nurodytais kontaktais, kad galėtumėme nedelsiant imtis problemos sprendimo, su besikreikiančiais klientais toliau yra bendraujama asmeniškai. Užtikriname, kad visas problemas sprendžiame kaip galėdami greičiau. Mūsų pagrindinis prioritetas - teikti sąžiningą paslaugą ir itin kruopštų bei atsakingą klientų aptarnavimą. Klientų turime jau daugiau nei 85 tūkstančius, tad visai natūralu, jog periodiškai nedidelei daliai iškyla įvairių klausimų, ypatingai turint omenyje, kad elektros energijos tiekimo rinkos liberalizavimas ir elektros tiekėjo pasirinkimas ir keitimas yra dar niekam Lietuvoje anksčiau nepatirtas procesas.
Būsimas vartotojas 2021-09-09 13:53:26
Kažkaip per daug tų neigiamų atsiliepimų apie Perlas tiekėją.Pradedu abejoti patikimumu.: ((
Sveiki!
Elektros tiekėją Perlas Energija jau yra pasirinkę daugiau nei 85 tūkstančiai vartotojų, tai yra tiek žmonių, kiek šiuo metu gyvena visame Panevėžyje. Skaičius - nemažas, tad natūralu, kad nedidelis procentas visų vartotojų susiduria su nesklandumais. Užtikriname, kad visas problemas sprendžiame kaip galėdami greičiau, į visus klausimus ar nusiskundimus atsakome mūsų interneto svetainėje perlasenergija.lt/kontaktai pateiktais kontaktais arba “Perlas” terminaluose, kurių visoje Lietuvoje yra daugiau nei 1500. Juk svarbiausia, kad atsiradus klausimams ar problemoms, jie būtų išspręsti ir tai yra mūsų pagrindinis prioritetas: teikti sąžiningą paslaugą ir itin kruopštų bei atsakingą klientų aptarnavimą.
Būsimas vartotojas
2021-09-09 13:53:26 IP 28mdufca
Reda 2021-08-17 12:52:37
Įmonė nesusitvarko su informacija, nuo metų pradžios iki balandžio mėnesio niekaip negalėjo atnaujinti skaitiklio parodymų nors buvo siųstas mokėjimo kvitas, gegužės mėn. pakeitėm planą liepos mėn. atėjo mokėti sena kaina. Kitam objekte sausį skambinom, kad objektas negyvenamas ir stabdomi mokėjimai - priskaičiavo už sausį skolą, birželį paskambinom pasakėm, kad objektas nenaudojamas, rugpjūčio mėn. pasitikslinom pasirodo niekas niekur neužfiksavo.
Sveiki, Reda,

atsiprašome už nepatogumus, mūsų klientų aptarnavimo centras išnagrinės Jūsų situaciją ir susisieks su Jumis artimiausiu metu.
Arvydas 2021-08-17 15:30:05
Dėl iškilusios skolos 59, 67 eur perdavė skolų išieškojimui. Dėl šios skolos su "Perlas Energija" buvo sprendžiamas klausimas 6 mėnesius (objektas nepriklausė man, todėl sprendė objekto dabartinis savininkas -perlo Energija- "skolininkas"). Paskutinis laiškas buvo citata originali : Dėkojame, kad kreipiatės,
Atsiprašome, kad privertėme Jus ilgai laukti atsakymo.
Sąskaitą mes anuliuosime.....
Po šios žinutės praėjus 2 savaitėms gavome pranešimą, kad skola perduota skolų įmonei.
Ir po to vėl skambinta ir aiškinmasi, bet visi atsakymai yra : kai turėsime atsakymą- Jus informuosime. Jokio konkretaus laiko ir didelė tikimybė, kad kaip ir praėjusiais pranešimais - atsakymo nesulauksiu.
Perlas Energija įmonė kuri be jokios atsakomybės perduoda slolas išjieškotojams. Nerekomenduoju.
Sveiki, Arvydai,

atsiprašome už sukeltus nepatogumus, išnagrinėsime Jūsų situaciją ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Sveiki, Žydrūnai, dėkui už pastebėjimą, kainas nuo 2022 01 01 jau galite rasti mūsų tinklapyje.
Atsiprašome, kad privertėme Jus ilgai laukti atsakymo.
Sąskaitą mes anuliuosime.....
Dalė 2021-07-23 21:13:27
Ketinu prisiregistruoti prie Perlo Energijos (sudaryti sutartį dėl elektros tiekimo). Prisijungiau per Smart ID, bet antrame žingsnyje neleidžia pasirinkti objekto - metą pranešimą (prisegu). Prašau pagalbos:)

Atsiprašome už laikiną sistemos sutrikimą, dėl kurio pasirašant sutartį nepavyko pasirinkti objektų. Sistemos veikimas atnaujintas ir šiuo metu jau galite pasirašyti sutartį ir gauti informaciją apie Jums priskirtus objektus.
Stasys Virbša 2021-07-18 15:04:40
Sveiki, norėtčiau apmokėti už suvartotą elektros energiją internetu, bet nepavyksta?
Deklaruoti ir apmokėti galite savitarnoje https://savitarna.perlasenergija.lt/. Prisijungti galite el.parašu, SMART-ID ar SMS žinute. Susisieksime su Jumis telefonu ir padėsime prisijungti prie savitarnos.
Laima 2021-06-30 18:55:00
Kodėl negaliu savitarnoje deklaruoti parodymų. Neleidžia prisijungti prie sistemos. Mobilaus parašo aš neturiu.
Prisijungti prie savitarnos yra galimybė ne tik m.parašu ar Smart-ID, bet ir su SMS žinute. Susisieksime su Jumis telefonu ir padėsime prisijungti prie savitarnos.
Klijentė 2021-05-13 21:19:32
Prašau pasiaiškinti iš buvusios permokos už viena mėnesį sudaryti 10 €skola ka jus čia maklinat jei viskas yra pildoma pagal skaitiklių rodmenis tai kam tie skaitikliai tuomet jei jūs iš lempos skolas padarot.
Peržiūrėjome Jūsų situaciją ir matome, kad Jums buvo dėl gedimo keistas skaitliukas. Keitimo metu buvo užfiksuoti duomenys ir pagal juos apskaičiuota mokėtina suma. Susisieksime su Jumis telefonu ir aptarsime paskutinio mėnesio sąskaitą.
Regina 2021-05-13 20:21:30
Labai nusivyliau, nepatarciau niekam daryti sutarties su siuo tiekeju.Esu pareiginga piliete, moku saziningai kas menesi ir kaskart yra prikabinama skola, nezinau is kur atsirandanti, turbut is lempos.naepsikentusi uzmokejau, bet si menesi dar diesne skola atsirado.Ir nervu tampymas, skambinejimas, asaros, tau paaiskina ir tu tikrainieko negali padaryti.padariau sutarti su buvusiu tiekeju, nes cia ir paskutines kelnes numaus.tad neapsirikit rinkdamiesi tiekeja.
Sveiki, Regina,
Kaip ir minėjo mūsų klientų aptarnavimo specialistai pokalbio metu, mes nematome Jūsų mokėjimo. Laukiame Jūsų pavedimo kopijos už vasario mėnesį ir tuomet skola bus sudengta.
Regina 2021-05-13 20:21:30
Visiškai su jumis sutinku labai nepatikima bendrovė
Audrius 2021-05-04 13:56:07
Anksčiau apie elektros gedimus ir kada bus sutvarkyta pranešdavo sms, o dabar nieko, elektros jau visa parą nera, pats turiu skambint ir klausti... kas padengs nuostolius?
Elektros sutrikimus ir toliau šalina ESO, į juos kreipkitės telefonu 1852 arba https://www.eso.lt/lt/atjungimai-planiniai-neplaniniai.html. Susisieksime su Jumis telefonu, kad padėtume išsiaiškinti kylančius nesklandumus.
Aldona Butkienė 2021-04-30 18:26:50
Labai dėkinga Perlo energijai už malonų bendradarbiavimą ir patarimus. Perėjome pas jus iš Ignitis, nes ten viskas baisu, tiesiog siaubas. Labai esame patenkinti Perlas energija komandai. Galima prisiskambinti ir pasikonsultuoti. Pradėsime nuo gegužės mėn. mokėti Perlas energijai ir labai džiaugiamės kartu su vyru.Tik Perlas energija verta pagarbos ir pasitikėjimo.Rekomenduojame visiems.
Malonus tiesioginis bendravimas be robotų. Ačiū, kad esame kartu.Be galo jums dėkingi.
Ačiū Jums už įvertinimą.
Aldona Butkienė
2021-04-30 18:26:50 IP 2ju3l7ks
Viktoras Markevicius 2021-04-26 12:11:45
Laba diena, negalima su jumis susisiekti, ignoruojate, neatsiliepiate kai jums skambinu, noreciau suzinoti is kur susidare 52 euru skola jeigu moku pagal skaikliuko parodymus, kam tada reikalingi skaikliukai, jeigu atsiprasau uz toki issireiskima moketi reikia is lubu, noreciau kad paaiskintumete,
Sveiki, Viktorai

atsiprašome už nepatogumus, išnagrinėsime Jūsų situaciją ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Viktoras Markevicius
2021-04-26 12:11:45 IP 2ju3ku2r
Dovilė 2021-04-22 16:45:13
Nerekomenduoju rinktis šio tiekėjo. Dirba labai nesąžiningai.
Norėdami pritraukti kuo daugiau klientų apgaudinėja vyresnio amžiaus žmones. Gražiai pasiūlydami tiesiog patogią mokėjimo knygelę ima ir be jų žinios, be jokio informavimo, savavališkai pakeičia elektros tiekėją į savo.

Užtikriname Jus, kad mūsų bendrovė tokios praktikos nevykdo. Atsiprašome, jei teko susidurti su netinkamu aptarnavimu. Siekiame skaidriai informuoti elektros vartotojus apie paslaugas ir sutarčių sudarymą. Stengiamės visą Perlo terminalų personalą apmokyti aiškiai komunikuoti apie elektros tiekėjo keitimą. Prašome klientų apie visas situacijas, kai aptarnavimas nebuvo tinkamas, informuoti mus tel. 85 2125555 arba info@perlasenergija.lt. Imsimės visų priemonių galimų aptarnavimo problemų sprendimui.
Nerekomenduoju rinktis šio tiekėjo. Dirba labai nesąžiningai.
Vaida 2021-04-20 17:25:08
Sveiki., norėčiau sužinoti, esu nusiuntus duomenys, tačiau niekas neatsiunčia, kiek man reikia už elektra susimojėti
Sveiki, Vaida
susisieksime su Jumis telefonu, kad pasitikslinti sąskaitų gavimo adresą ir būdą. Visas sąskaitas galite rasti savitarna.perlasenergija.lt
Jelena 2021-03-13 11:48:30
Dirba tikri neprofesionalai. Antra mėnesi neimanona susimokėti už elektrą. Savitarna nedirba. Atsiunčia sąskaitą tik 10 diena, kuriį neatsidaroma." Deklaravime ir mokėjime" skiltyje suma nurodyta skirtinga negu sąskaitoje. Pridėda abonentinį mokėstį už ateinantį menesį. Sumokėjus bankinių pavedimų už skaityklio poarodymus, jie, kaškodėl (parodymai + abonentinis mokėsti), jie gauna pavedimą tik už abonentinį mokestį. Kaip taip įmanomą? kaip padarius pavedimą vienai sumai, jie gauna pavedimą tik už abonentinį mokestį. Kaip taip įmanomą???? Visa diena buhalterija nesugeba atsakyti į šitą klausymą, net gavus pavedimo kopiją. Darbuotojai tik atsiprašinėja antrą mėnesį. Kur vadova, . kur buhalteriją? Jeigu nėra. Kreipsimes auksčiau.
Sveiki, Jelena,

Aldona 2021-03-13 07:40:24
Kaip reiks mokėti už elektrą, jeigu pasirenku Perlas energija? Ar kiekvieną mėn.man atsiūsite kainą, ar perlo terminale žinos?
Kažkaip nepatogu, buvo daug psprasčiau, parašai kilovatus ir sumoki, nes žinai padtoviai kiek kainuoja. Negi kiekvieną kartą reiks ieškoti kiek mokėti.
Sveiki, Aldona,

Pasirinkus "Standartinius" planus (https://perlasenergija.lt/kainos/), jums kaina bus pateikta kiekvieną kartą atsiskaitant, kaip buvo ir anksčiau, jums reikės tik pateikti kilovatų kiekį.
Sumokėti už elektrą galėsite:
- www.perlasenergija.lt savitarnoje;
- „Perlas“ terminaluose;
- mobiliojoje programėlėje „Perlas Go“
- tiesioginiu pavedimu
Galina Beloglavko 2021-03-12 12:01:53
Laba diena. Kaip man sumojkėtį už elektros energiją. Savitarnoje nerandau būdą sumokėti. "Persiųsti sąskaią " nepavyko.

Galina
Sveiki, Galina,

Galina Beloglavko
2021-03-12 12:01:53 IP 4ljir80

Galina
Anatolijus 2021-02-22 18:30:20
2020 12 14 Ukmergės terminale sudariau elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartįNr.34886225337365 del elektros teikimo buitiniams poreikiams. Mergaite is karto kazka blogai padarė, liepė ateiti dar karta, bet vel nieko nepataisė, sake ateiti kitą kartą, o kita kartą nuejus jau buvo nauja mergaite, kuri sake, kad ateiti dar karta.Reikalas tame, kad pirma sutarti sudarė su zmona, o reikejo su manimi, kai sudarė su manimi, tai kazkas nesutapo su knygelemis.Zodziu, nuo kovo reikės moketi jums, o nieko nesutvarkyta.Prasau padeti viska susitvarkyti.
Sveiki, Anatolijau,
atsiprašome už nepatogumus, susisieksime su Jumis telefonu ir informuosime apie atsiskaitymo galimybes. Jūsų sutartis pasirašyta ir įsigalios nuo 03.01. Kilus klausimams, kreipkite i mus tiesiogiai 852125555 arba info@perlasenergija.lt
Labai džiaugiuosi, perlo energijos aptarnavimo kokybe.
Angelė 2021-01-20 20:24:13
Sukčių įmonė nieko nepasirašyti o jie atsiuntė info kad aš sudariau sutartį. v***s iš kur paėmėme mano duomenisC
Sveiki, Angele, prašome atsiųskite savo kontaktus el. paštu info@perlasenergija.lt arba paskambinkite mums telefonu +370 521 25555 ir nedelsdami išsiaiškinsime šią situaciją. Pagal Jūsų nurodytą el.paštą nerandame užklausų ar sudarytos sutarties

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Lietuvoje lankosi JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas
Lietuvoje lankosi JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas 09-20 06:39
Lietuvoje lankosi JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas generolas majoras Markas J. Schindleris.
G. Nausėda dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje
G. Nausėda dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje 09-20 06:35
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda nuo pirmadienio iki trečiadienio dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos (JTGA) 76-ojoje sesijoje Niujorke, vėliau vyks į Čikagą susitikti su lietuvių...
"AIMS International Lietuva" vadovas Š. Dyburis: komandinių darbostogų naudos atsveria jų problematiką 09-20 01:38
Ruduo ne veltui laikomas darbingo sezono startu. Intensyvus periodas sutelkia verslą spręsti naujus iššūkius bei įgyvendinti ambicingus planus. Atostogų džiaugsmai praėjo kartu su vasara, todėl...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%