Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PERKUU GROUP, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PERKUU GROUP, MB

Atsiliepimai apie PERKUU GROUP, MB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie PERKUU GROUP, MB

Pirmą kartą pirkau tik diržą viskas patiko, todėl užsinorėjau įsigyti daugiau prekių. Realiai visos kitos prekės išgyvenimo rinkinys, pirštinės irkojinės buvo irgi geros kokybės, likau patenkintas. Tik vienintelis laikrodis pasitaikė brokuotas, bet pakeitė į naują, todėl rekomenduociau šią paduotuvę.
Pirkom rinkinius dovanų likom patenkinti greitu pristatymu ir kokybės ir kainos santykiu. Jau kelintą kartą pasiteisino pirkiniai, ačiū jums už papildomas nuolaidas :)
Pirkom stalo įrankius ir peilius iš šios įmonės valdančios fb puslapį Cutlery. Kokybė pasibaisėtina, stalo įrankiai su metalo atplaišomis, neįspaustas logotipas. Įmonė deda įrankius į neva sugadintas pakuotes, kad nebūtų galima grąžinti prekės atgal.
Pirkau lietpalčius šeimai, tai viskas dydžiai tiko, o svarbiausia visiems patiko. Aptarnujantis vaikinas maloniai pakonsultavo ir atsakė į visus klausimus. Sekės darbuose.
Vladimiras
2022-06-19 08:23:49
Retai kada rašau atsiliepimus, bet noriu padėkoti vaikinui, kuris labai maloniai aptarnavo ir padėjo išsirinkti tinkamas prekes dovanai. Prekės atitiko lūkesčius. Brolis liko patenkintas dovana :)
Prekių kokybė atitinka kaina. Patiko geras ir greitas aptarnavimas. Pirkau kelis kart pirštines ir rinkinius tai ir draugui dovanojau viskas tiko bei patiko. Norėtųsi daugiau įdomesnių prekių asortimente.
Pirkau savo vyrams dovanų rinkinukus, tai liko labai patenkinti. Ačiū už greitą pristatymą ir malonų bendravimą.
Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, geros prekės. Patenkintas :)
Užsakiau laikrodį vyrui dovanų tai liko labai patenkintas. Pristatymas užtūko apie savaitę. Konsultanatai atsakė į visus mano klausimus labai maloniai.
Užsisakiau prekes laikrodį ir pirštines tai keliavo apie 15d, tačiau aptarnavimas geras. Prekių kokybė nebloga. Jeigu su pristatymo terminais padirbėtų įmonė būtų labai gerai
Užsisakiau iš jų kelis produktus ir vienas iš jų atėjo prastos kokybės. Pinigus gražino, viskas išsisprende. Puikus klientų aptarnavimas.
NEPIRKIT. Prekės kinietiškas šlamštas. Paveiksliukas ir prekė skiriasi 80proc. Terminų nėra.
Nepatikimas pardavėjas, niekam nepatariu pirkti iš šio tiekėjo. Prekės negaunu, kurią pirkau gruodžio 9 dieną, į laiškus neatsako.
Prekė neateina iki Kalėdų. Rašinėju, neatsako, skambinau pagal rekvizitų nr. nėra tokio tel. Kažkoks čia scamas. Įdomu prekės kokybė kai (jei) ateis.
Prekę siuntė beveik mėnesį.Rašiau, kad užsakymo atsisakau ir noriu susigrąžinti pinigus, atsakymas: pristatysim iki kalėdų, apie mano prašymą grąžinti pinigus nieko. Pagaliau gavom neveikiančią lempučių girliandąĺ, visišką kinietišką šlanštą, už kurią sumokėjom 20€. Noriu prekę grąžinti, į mano laiškus neatsakinėja!! Tek.Nr nenurodytas. a*******i!!
Nepatikimas pardavėjas, meluoja su pristatymo terminais, blokuoja pirkėjus, trina komentarus !!!!
prekes vsiiskai neatitinka pardavinejamu prekiu. girlianda turejusi buti grazi tanki.. atvaziavo 5 lemputes: (imone neskelbia nei tel nieko.
Jau mėnuo nuo užsakymo patvirtinimo, tyla, prekės nėra, informacijos nėra, apie prekės kokybę negaliu pasakyti. Jeigu, vis dėl to prekę gausiu, informuosiu ir apie kokybę.
Parsisiunčia pirštines iš kiniečių po 4€, o lietuvoj pardavinėja kosmoso kainom, o dar rašo, kad akcija. Gėda. s*****s šitas pardavėjas, visus neigiamus atsiliepimus ištrina.
Niekam nepatariu pirkti iš šio tiekėjo.
Siuntos lauksime mėnesį.
O prekes kurias gausite visiškai bus nepanašios negu nurodyta tinklalapį.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Hasbro 84,00 +1,69%
Kraft Heinz Co 38,53 +0,71%