Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pepo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pepo

Atsiliepimai apie Pepo, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Pepo, UAB

Užsakymą pateikiau 01 06, gavau el. laišką, kad pristatys 01 25 - taip ir yra. Prekės kokybiškos, pristatytos laiku.
Prekiu nepristate, i e-mail neatsako, telefonu neatsiliepia
www.patalynespasaulis.lt prekės nepristatė, susisiekti neįmanoma.
Živilė 2018-11-23 23:06:27
Sveiki. Kada gausiu savo užsakymą Nr. 239680? Prekės jau vėluoja nors žadate pristatyti jas, bet jokios informacijos naugaunu iš jūsų. Arba gražinkite pinigus jei prekių negaunu.
Uzsakymo laukiu dvi savaites kosmosas kazkoks svarbu sugebat pinigus greit pasiimt. Jokio pranesimo kad veluos nors terminas atsiuntimo baiges pries 3 dienas.
Pirkau tris prekes: viena iš jų pasitaikė nekokybiška, kitos dvi atitiko lūkesčius. Gana operatyviai priėmė atgal nekokybišką prekę ir grąžino pinigus bei dar pridėjo dovanėlę-kuponą. Bendravo maloniai, mandagiai, dalykiškai. Priekaištų neturiu. Ačiū.
Nusiskundimų neturiu. Pirmadienį užsisakiau "Merkio" antklodę- ketvirtadienį prekė jau buvo mano miesto paštomate. Dėl kokybės, tai pamiegosim- sužinosim :).
Labai neteisingai elgiasi su tais, kurie gavo ne tokią prekę, kokią užsisakė. Perkant galima pasirinkti atsiėmimą Omniva, tada mokestis mažesnis, o va grąžinant jau gali paimti kurjeris iš namų, o tada mokestis vos ne dvigubas.Pirkau atčiužinį kokį reklamuoja, o atsiuntė tokios spalvos, kad gėda pakloti vaikui.
Ona seiliuvienė 2018-01-19 14:28:44
laba diena
negaunu prekės užs.nr.196074 18, 49eurai
Jūsų užsakymas perduotas kurjeriui, pirmadienį bus jau pas Jus.
laba diena
negaunu prekės užs.nr.196074 18, 49eurai
Agnė 2016-06-12 10:43:04
Viena neprofesionaliausiù įmoniù. Mokėjau didelius pinigus už patalynę, užsakymas vėlavo 3 dienas, nei nuolaidos, nei kažkokios kompensacijos ar paskatinimo pirkti dar (kupono). Venipak - atskiras nesusipratimas, atvažiuoja tik tada, kai gali jie-galėjau pralaukti ir savaitę, kol jiems patogu bus pas mane užsukti. Siūliausi net pati privažiuoti prie kurjerio, nes patalynės reikėjo skubiai. Pakėlus vėjà dėl nesàmoningo kurjerio darbo, patalynespasaulis.lt (uab pepo) prisižadėjo tà patį vakarà patalynę pristatyti į namus mums patogiu laiku. Spėkit, ar atvyko, ar bent paskambino? Patalynę gavom kità dienà kurjeriui patogiu laiku. Profesionalumo lygis -3000. Bendroj sumoj sumokėjau labai brangiai, pralaukiau dvi savaites, susigadinau nervus ir likau kvailės vietoj. Sėkmės Jums, pažadukai.
Pritariu 100 proc. Mano problemos analogiškos. Jau gailiuosi, kad nepasižiūrėjau čia anksčiau. Telefonas nekeliamas, vėluojant prekei- jokios informacijos. Po 14 dienų nuo apmokėjimo pareiškia, kad nemato pavedimo, nors prieš tai jau buvo informavę, kad gausime prekę po 7 dienų nuo užsakymo ir apmokėjimo.
Mantas 2015-04-15 18:52:02
Pepo UAB administruoja vieną sėkmingiausią patalynės internetinę parduotuvė www.PatalynėsPasaulis.lt, interjero detalių parduotuvę www.DekoroPasaulis.lt. Vysto kitus tarptautinius interneto projektus.
Tai jau tikrai, Mantas yra Souvenirbay, UAB direktorius, kurs prieš tai administravo www.PatalynėsPasaulis.lt ir www.DekoroPasaulis.lt tinklapius, bet jie nelabai mėgsta apsimokėti sąskaitų už suteiktas paslaugas ar prekes. Tai atidarė naują įmonę Pepo, UAB kuri yra jo žmonos ir toliau tesia savo veiklą kaip niekur nieko. Paprašius apmokėti sąskaitas pasiunčia labai toli... Nemanau kad su tokiais verta dirbti, patariu pasisaugoti kurie turi reikalų su jais.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%