Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pepo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pepo

Atsiliepimai apie Pepo, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Pepo, UAB

Na ką, Pepo kolektyve, jei negaunu prekių arba grąžintų pinigų pagal užsakymą Nr. 345347 nežadu žaisti su jokiomis Vartotojų teisių tarnybomis. Finansinius nusikaltimus tiria visai kitos tarnybos, O pirkėjams, kurie galbūį vis dar svarsto ar įsigyti jų prekių, patarimas - nei negalvokit, kuo toliau nuo šios kontoros.
Gal manai vienai iš daugelio pavyko visgi pasiimti iš rankų, radau numerį Manto ‭ (8 678) 82 879‬ pavyko sutarti kad atvažiuosiu į vieta pasiimti, tai nuvykau ir pasiėmiau. Bandykit skambinti šiuo numeriu gal pavyks atgauti prekes. Jų būstinę Laisvės Pr.71 Vilnius. Nes į numeri kuris nurodytas ir el paštas neregavo.
Gaila nepasiskaičiau anksčiau atsiliepimų. Situacija kaip ir daugumos, užsakymas vėluoja, emeilu neatsako, telefeno nekelia.
Prekę grąžinau prieš 2 savaites. Nei pinigų negavau, nei įmanoma susisiekti, nei telefonu nei el.paštu neatsako. Kuomet pateikiau užsakymą ir parašiau, kad atvyksiu atsiimti, suskubo pranešti, kad fiziškai negalėsiu atvykti ir atsiimti, nors prieš tai tvirtino kitaip. Primygtinai siūlė paslaugą į namus. Skambino, rašė kiekvieną dieną, klausė kada jau gali atvežti. Suma nemaža, prieš atvežant susitariau, kad kadangi jau neturiu galimybės atvykti ir vietoje apžiūrėti prekių, ar galėsiu grąžinti ir atgauti pinigus. Patvirtino, kad taip. Ir ką? Prekė viena nekokybiška, grąžinau bet nei pinigų, nei žinių iš jų. Plius atvežė prekes be sąskaitos, taip pat norėjo kad atsiskaityčiau kurjeriui, sakau ne, ir išsireikalavau sąskaitos išankstiniam apmokėjimui. Plius kokybė tikrai ne išskirtinė.
Joo, gaila, kad iš anksto nepasidomėjau šia įmone..... Visiškai nesiskaito su klientais. Kokia poto įmonės reputacija?
Užsakymo Nr. 342206. Aišku vėluoja ir nors apsišik - nei telefonu, nei paštu nepasiekiami.
Greitai kreipsiuosi į Vartotojų apsauga.
Apmaudu, jog prieš užsakymą nepasidomėjau įmonės veikla. Antrinu visiems pasisakiusiems. Užsakymo negavau, atsakymo į el. laiškus taip pat. Įmonės telefonas susisiekimui - išjungtas. Liūdna, jog teks kreiptis į VVTAT dėl susidariusios padėties.
Nerekomenduoju. Užsakymas vėlavo 3 savaites. Bėda ta, kad dėl vėlavimo neperspėjo, rašiau laiškus, žinutes, prašiau grąžinti pinigus - jokios reakcijos. Pagaliau pavyko prisiskambinti, neužilgo užsakymą gavau.
Odeta 2021-02-01 12:08:04
Įmonės veiklą reikia stabdyti, nes vyksta sukčiavimas. Grąžinau prekę prieš dvi savaites, tačiau nei pinigų, nei jokio atsakymo su paaiškinimu dėl pinigų grąžinimo vis dar nesulaukiau. Telefonais nepasiekiami, kvepia afera.
Nežinau ar padėjo neigiamų atsiliepimų rašymas tiek šiame puslapyje, tiek kituose jų puslapiuose, - tačiau jau šiandiena pinigai įkrito už grąžintą prekę į mano sąskaitą. Bet vistik nervų kainavo nemažai dėl kilusios neaiškios situacijos. Ateityje siūlyčiau bendrovei daugiau pajėgumų skirti klientų kokybiškam aptarnavimui, kad nekiltų dviprasmiškų minčių apie jūsų verslo sąžiningumą.
Gavau pas juos užsakytą prekę, bet tai ne tą, kurią užsakiau.Turėjo būti dvi susegamos antklodės, o randu vieną, kuri yra dvigubai pigesnė! Ir su jais visiškai visiškai neįmanoma susisiekti, nei telefonu, nei FB Messenger, nei email’u.Tai jau panašu į sukčiavimą!
Ivona 2021-01-25 10:24:40
irgi nieko negavau, siandien kreipsiuosi i vartotoju teises. I skambucius neatsako, i laiskus taip pat
Jeigu kažką sužinosite iš vartotojų teisiu praneškite, gal dar daugiau yra tokių, bandysim kreiptis visi.
Neina susisiekti, prekės buvo ne tos kurias užsakėm... Baisi padėtis.
2021-01-11 pirkau šioje įmonėje lovatiesę. Kadangi man netiko dydis, prekę, kartu su užpildyta prekių grąžinimo forma išsiunčiau šios įmonės nurodytu adresu ir elektroniniu paštu. Iš įmonės atsakymo ir pinigų už grąžintą prekę negavau. Kelis kartus bandžiau skambinti Jų tinklalapyje nurodytais telefonais, tačiau niekas nekelia ragelio.
Ligita 2021-01-15 09:34:08
Užsakymas vėlavo tris savaites. Iš pradžių gavau atsiprašymą, kad vėluos 2-3 dienas, o paskui nei žinios, nei siuntos. Į skambučius neatsakė, į laišką-taip pat. Patalynę planavau dovanoti Kalėdoms, todėl užsisakiau dar gruodžio pradžioje, bet sulaukiau tik po Naujų metų, išsiuntus antrą užklausą paštu.
Komunikacija su klientais tikrai prasta. Nerekomenduoju. Gailiuosi, kad tik iškilus problemoms ėmiau domėtis šios įmonės reputacija.
Pritarių, gaila kad anksčiau atsiliepimų nepasiskaičiau. Dar vis laukiu. Jokios komunikacijos su įmonės darbuotojais: į laiškus neatsako, telefono ragelio nekelia. Lieka tik vartotojų teisės. Dar luktelsiu, viliuosi kad atsiųs.
Labai nemalonūs darbuotojai: į laiškus neatsakinėja savaitėm, prisiskambinti sudėtinga. Susidaro įspūdis, kad pinigus paimti greiti, o juos gavus klientų problemos jiems nebeįdomios. Jei tik turit galimybę pirkti kitur - iš asmenines patirties taip siūlau ir daryti (man taip pasiūlė patys darbuotojai).
Kažkoks košmaras o ne įmonė. Užsakymas vėluoja jau beveik mėnesį laiko. Į laiškus nereaguoja, jokio atsakymo. Pinigai sumokėti.
PatalynėsPasaulis.lt
2020-04-16 16:09:52 IP 28lgao5g
Tomas 2020-04-08 09:53:01
Kazkoks absurdas. Pirkau atklode su vienu rastu, o gaunu su kitu rastu. O paklausus kodel taip yra gaunu atsakyma, kad tiesiog neturejo esamos tai issiunte kita rasta... Ir jie galvoja, kad taip lengvai "praslys"... Ar buvo sudetinga paskambinti ir informuoti klienta apie neturima preke, jos keitima ar pinigu grazinima?! Ar jums neatrodo logiska, kad turejo buti informacija prekes aprasyme, kuria preke perku? Arba pasirinkimas is turimu spalvu arba tipu?
Sveiki, apgailestaujame jog ši prekė nepateisino Jūsų lūkesčių. Galimi antklodės dizainai nurodyti prekės nuotraukose ir nėra galimybės pasirinkti rašto. Šiuo atveju prašome susisiekti dėl prekės ir pinigų grąžinimo el.paštu pagalba@patalynespasaulis.lt
Petras Tamavičius
2020-01-02 01:01:35 IP 2e7r453f
Užsakymo Nr.287136, www.patalynespasaulis.lt projekte sumokėjau 409, 85 EUR, Mokėjimo unikalus Nr.305132014,
data: 2019-12-10 11:40:53.Dar niekas gyvenime taip nesugadino šventinės nuotaikos kaip šios organizacijos neatsakingas darbas. Iki 2020-01-02 negavome jokio paaiškinimo
Užsakymą pateikiau 01 06, gavau el. laišką, kad pristatys 01 25 - taip ir yra. Prekės kokybiškos, pristatytos laiku.
Prekiu nepristate, i e-mail neatsako, telefonu neatsiliepia
www.patalynespasaulis.lt prekės nepristatė, susisiekti neįmanoma.
Živilė 2018-11-23 23:06:27
Sveiki. Kada gausiu savo užsakymą Nr. 239680? Prekės jau vėluoja nors žadate pristatyti jas, bet jokios informacijos naugaunu iš jūsų. Arba gražinkite pinigus jei prekių negaunu.
Uzsakymo laukiu dvi savaites kosmosas kazkoks svarbu sugebat pinigus greit pasiimt. Jokio pranesimo kad veluos nors terminas atsiuntimo baiges pries 3 dienas.
Pirkau tris prekes: viena iš jų pasitaikė nekokybiška, kitos dvi atitiko lūkesčius. Gana operatyviai priėmė atgal nekokybišką prekę ir grąžino pinigus bei dar pridėjo dovanėlę-kuponą. Bendravo maloniai, mandagiai, dalykiškai. Priekaištų neturiu. Ačiū.
Nusiskundimų neturiu. Pirmadienį užsisakiau "Merkio" antklodę- ketvirtadienį prekė jau buvo mano miesto paštomate. Dėl kokybės, tai pamiegosim- sužinosim :).
Labai neteisingai elgiasi su tais, kurie gavo ne tokią prekę, kokią užsisakė. Perkant galima pasirinkti atsiėmimą Omniva, tada mokestis mažesnis, o va grąžinant jau gali paimti kurjeris iš namų, o tada mokestis vos ne dvigubas.Pirkau atčiužinį kokį reklamuoja, o atsiuntė tokios spalvos, kad gėda pakloti vaikui.
Ona seiliuvienė 2018-01-19 14:28:44
laba diena
negaunu prekės užs.nr.196074 18, 49eurai
Jūsų užsakymas perduotas kurjeriui, pirmadienį bus jau pas Jus.
Ona seiliuvienė
2018-01-19 14:28:44 IP 2cfq7p19
laba diena
negaunu prekės užs.nr.196074 18, 49eurai
Agnė 2016-06-12 10:43:04
Viena neprofesionaliausiù įmoniù. Mokėjau didelius pinigus už patalynę, užsakymas vėlavo 3 dienas, nei nuolaidos, nei kažkokios kompensacijos ar paskatinimo pirkti dar (kupono). Venipak - atskiras nesusipratimas, atvažiuoja tik tada, kai gali jie-galėjau pralaukti ir savaitę, kol jiems patogu bus pas mane užsukti. Siūliausi net pati privažiuoti prie kurjerio, nes patalynės reikėjo skubiai. Pakėlus vėjà dėl nesàmoningo kurjerio darbo, patalynespasaulis.lt (uab pepo) prisižadėjo tà patį vakarà patalynę pristatyti į namus mums patogiu laiku. Spėkit, ar atvyko, ar bent paskambino? Patalynę gavom kità dienà kurjeriui patogiu laiku. Profesionalumo lygis -3000. Bendroj sumoj sumokėjau labai brangiai, pralaukiau dvi savaites, susigadinau nervus ir likau kvailės vietoj. Sėkmės Jums, pažadukai.
Pritariu 100 proc. Mano problemos analogiškos. Jau gailiuosi, kad nepasižiūrėjau čia anksčiau. Telefonas nekeliamas, vėluojant prekei- jokios informacijos. Po 14 dienų nuo apmokėjimo pareiškia, kad nemato pavedimo, nors prieš tai jau buvo informavę, kad gausime prekę po 7 dienų nuo užsakymo ir apmokėjimo.
Mantas 2015-04-15 18:52:02
Pepo UAB administruoja vieną sėkmingiausią patalynės internetinę parduotuvė www.PatalynėsPasaulis.lt, interjero detalių parduotuvę www.DekoroPasaulis.lt. Vysto kitus tarptautinius interneto projektus.
Tai jau tikrai, Mantas yra Souvenirbay, UAB direktorius, kurs prieš tai administravo www.PatalynėsPasaulis.lt ir www.DekoroPasaulis.lt tinklapius, bet jie nelabai mėgsta apsimokėti sąskaitų už suteiktas paslaugas ar prekes. Tai atidarė naują įmonę Pepo, UAB kuri yra jo žmonos ir toliau tesia savo veiklą kaip niekur nieko. Paprašius apmokėti sąskaitas pasiunčia labai toli... Nemanau kad su tokiais verta dirbti, patariu pasisaugoti kurie turi reikalų su jais.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

ES ir JAV laikinai atšaukia muitus, įvestus ginčijantis dėl subsidijų "Boeing" ir "Airbus" 03-05 20:56
Europos Sąjunga (ES) ir Jungtinės Valstijos (JAV) susitarė sustabdyti baudžiamųjų muitų, kuriuos viena kitai įvedė konfliktuodamos dėl subsidijų orlaivių gamintojoms "Boeing" ir "Airbus", taikymą.
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą 03-05 20:08
Jungtinės Valstijos penktadienį uždraudė į šalį įvažiuoti prieštaringai vertinamam ukrainiečių milijardieriui Ihoriui Kolomoiskiui, apkaltinusios jį korupcija ir kenkimu demokratijai.
SAM kanclerė: stengiamės nenueiti lengviausiu keliu ir pirma skiepijame pažeidžiamiausius 03-05 19:44
Kai kurioms savivaldybėms susiduriant su sunkumais skiepijimo nuo COVID-19 procese, Sveikatos apsaugos ministerija žada tam tikrus tvarkų palengvinimus, kurie leistų lengviau pereiti nuo vienos...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%