Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pepco Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pepco Lithuania

Atsiliepimai apie Pepco Lithuania, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Pepco Lithuania, UAB

Likau labai nustebinta darbuotoja parduotuvėje PEPCO esančioje OZE. Iš veido mimikos gali suprasti ko čia atėjai. Nespėjus užeiti, nužiūri nuo galvos iki kojų piktu žvilgsniu. Ką kalbėti apie pagalbą? Kurios nesulauki. Siūlyčiau atkreipti dėmesį, ką priimat, nes žmonės visiškai be kultūros ir suvokimo, ką reiškia pardavėjo darbas. Pagarbiai, ačiū.
Neringa Kairaitiene
2020-06-11 15:03:01 IP 2h859mii
Sveiki, kreipiuosi i pepco, nes turiu nusiskundimu. Dydziai visiskai neatitinka, atrodo, kad taupote kiekviena medziagos centimetra. Rasote ant tympuciu, ar sortu dydi 110cm. Nors mano 92cm.vaikas vos itelpa i ta 110cm. Nera nei kazkokia apvali, normali mergaite 92cm. Prasau suziurekite dydzius ir centimetrus pries siunant rubus ir neklaidinkite pirkeju. Tympos mazos ir i ploti ir i ilgi ir nuo klyno iki liemens. Juk vaikai dar ir pampersus nesioja tai turi buti paaukstintos ir paplatintos jusu ismieru skales.
Birutė 2020-05-19 10:22:32
Šiandien apsilankius pepco parduotuvėje Šiauliuose brukline buvau su vaikais 6 ir 1metu vaikų, tai liepė 1metu vaiką palikti lauke, nes leidžia įeiti tik 2 žmonės. O rūbų reikėjo 6metu vaikui. Kur jūsų logika ir protas?
Tvarka yra tvarka tad nereikia cia kaltinti pardavejos
Prekinomes šiandien Klaipėdos Big Pepco parduotuvėje paskutinį kartą, kadangi buvome išvarytos, nes įvaziavome į parduotuvę su Maximos mašinėle-vežimėliu. Ant durų jokio ženklo ar draudžiančio užraso nėra. Personalas labai nemandagiai išprasė lauk, nors prieš tai apvažiavom kitas visas įmanomas parduotuves ir nei vienoje parduotuvėje niekas nieko nesakė. Daugiau kojos ten nekelsiu ir kitiems patarsiu taip padaryt...
lankemes geguzes 19 Pepco parduotuveje Vilnius Liepkalnio Maximos buvom su dukra jau iejusios isvarytos jokiu uzrasu ispejanciu kad iet negalima nebuvo.Pardaveja kuri prie iejimo deliojo uzsisvajojusi rubus mus pasivijo ir labiai grubiai apsauke.Musu vaikai dyniai buvo jau parduotuvei tai as nuejau ju paimt tada si pardaveja iskart iskviete vadove.Mes is parduotuves isejome vaikai pradejo verkti.Kodel toks netolerantiskas elgesys iseinant is karantino/As grizau veliau I sia parduotuve toji pati pardaveja neleido ieit rode savo valdzia.Kai uz mano nugaros stovejo dar dvi moteriskes ir keli zmones isejo ta pati pardaveja neziurejo tvarkos ir nieko neileido eit I parduotuve kol moteriskes neradejo piktintis.Toliau buvo idomiausias momentas iejus pagaliau I jusu Pepco susigribau kad reikia paimt krepseli kurie parasyta dezinfekuoti.Pries man paimant krepsi iseidama pirkeja pastate I ta pacia kruva savo panaudota krepseli as pasakiau tai jusu pardavejai, kad reikia dezinfekuot, o ji atkirto, kad jai tai nepriklauso irKAD AS PATI PRASIDEZINFEKUOCIAU tai buvo jos elgesio virsune.Viska mate parduotuves vadove, bet dideliam nysivylimui ji jos nepauklejo, o melavo kad pardaveja jau ejo dezinfekuot.Pirma kart gyvenime rasau atsiliepima I parduotuve del jos aptarnavimo kokybes dar tokio bejegiskumo ir neteisybes neteko matyt.labiausiai sokiravo, kad vadove parduotuves tolieruoja toki elgesi jaunos akiplesiskos pardavejos.nuotaika buvo sugadinta keliom dienom.Skaitosi seimos parduotuve Pepco, bet vaikus privede prie asaru, o suaugusiu prie bejegiskumo jausmo, Vadove nepasake sios pardavejos duomenu.JI DIRBO prie iejimo deliojo rubus geguzes 19diena apie14 val veiksmas vyko.
Apsipirkome vakar Kaune Pramonės pr. pepco parduotuvėje, įmušė prekę kurios ne pirkome. Gryzau į parduotuvę valandos bėgyje, tačiau be prekiu, nes prekės isvazevo į kitą miestą, bet su čekiu nes mokėjau aš.sakau ne pirkome, už tokią kainą 3 daigtų, tik 2 sako, taip taip atsimenu jus pirkote 2, tai sakau įmusta 3. Žodžiu jos primušė nesąmonių, aš gaisau savo laika, deginau kurą, kad grysciau, o jos nei kamerų gali atsisukti, nei nieko. Žodžiu man labai patiko ši parduotuvė, bet iškilus tokiam nesusipratimui labai nuvylė.
Gegužės 26d. Nusprendėme su dukromis apsilankyti pepco parduotuvėje Tauragėje. Aš buvau su 1m. Ir 7m. Vaikais su vyresne dukra buvome su kaukėmis kaip ir iprastai iėjom i parduotuvę dezinfekavome rankas ir mus išprašė iš parduotuvės kodėl, o todėl nes mes buvom trys, aš pardavėjos paklausiau tai kurį dabar man vaiką palikti už durų. O ji naglu veidu man pareiške ne mano problemos jei kas nepatinka kreipkitės į vyriausybę. Tai dabar jūs man pasakykit kur logika yra... tai dabar taip išeina kad norint apipirkti didžiąją dukra aš turiu mažąją palikti su vežimu už durų nes kadangi rūbų matuot negalima bet pridėti ir pažiūrėtiar bent dydis į tą puse. Tai tokiu atvėju turiu diskriminuoti vieną vaiką. Ar nemanote pepco atstovybe kad šitoje situacijoje reiktų apeiti įstatyma įleidimas po du. Aš suprantu jei butu du suaugę ir vaikas bet dabar mama su dviem vaikais.... norėčiau kad atsižvelktumėte i šitą situacija labai rimtai...
05.26 dieną pirkau Alytaus pepco parduotuvėje ir į čekį įmušė nepirktą prekę, apsižiūrėjau tik grįžusi namo. Tad atidžiai tikrinkite čekius.
Sbeiki
Rašo nuolaida visom prekėm 30%, bet pirkau taures ir dubenį, nuolaidos nebuvo
Ne per daug. Visi lenda pries uzdaryma. Po to uzsidaro parduotuve puse valandos veliau negu turi. Pamirsta klientai kad darbuotojai irgi zmones. Namuose laukia seima vaikai.
Pilaitės pupoje pepko labai labai prastas aptarnavimas, žmonės laukia eilėje dėl karantino - taip ir turi būt, bet pardavėja kuri dirba už kasos miega, viską daro itin lėtai net nesistengdama skubėti
Pralaukiau 6 žmonių eilėje 20 min.
14.val 05.07
šiandien buvau nemaloniai “nustebinta”.. parduotuve randasi Sedos gatvėje Mažeikiuose.. apie 10 val ryto užsukau su dviem mažamečiais vaikais apsipirkti, ir manes niekas neįleido! Prie duru buvo pardaveja Simona! kuri labai nemandagiai kalbejo ir manes su vaikais neįleido.. nes as buvau su dviem vaikais! Tai ka man daryti jei as viena auginu vaikus!? Kur man juos padeti karantino atveju, norit apsipirkti.. viena palikt lauke!! Suprantu jei būtume būrys zmoniu, svetimu ir del srauto reikia skaiciuot, o cia.. mamos su vaikais diskriminuojamos!!!! Važiavau i kitas parduotuves Mažeikiuose ir jokiu problemu nebuvo su vaikais apsipirkt.. labai nerekomenduoju šios parduotuves, geriau brangiau sumokėsiu bet galesiu ramiai apsipirkt ir liksiu maloniai aptarnauta.. LQBAI NEREKOMENDUOJU
Noriu padekoti pepco parduotuvei, kad saugo tokias geras darbuotojas kaip kaisiadoryse. Nezinau kaip jus jas skatinat bet merginu akys visada sipsosi nors ir matosi kokios pavargusios yra. Be galo maloniai visada aptarnauja Danguole pakalbina sipsosi pralinksmina pataria ka geriau rinktis su sipsena visad iseinu, ir putli sviesi mergaite tamsiais marskiniukais vardo dovanok neisidemiu, visada kaip ateinu sukasi salei kaip bitute visada maloniai isklauso padeda verciasi per galva kad tik padetu surast kita prekia jei neturi konors sirdi paglosto. Saugokit toki kolektyva su nuostabia vedeja!!!!
31. 01 Norejau nupirkti tapkes, buvo be kainos bet kabejo pardavimui. Reikejo laukti apie valanda, kad suzinotu kaina. Prasta aptarnavimo kokybe.
Nesuzinojo kainos, barkodo. Visiskai nekrekpe demesi i klienta, kol pati nepaklausi. Tikrai nemalonus aptarnavimas. Del barkodo pasake, kad vyriausioji vadybininke neatsako i zinutes. Parduotuve prie Seskines turgaus randasi.
Asociacija "Medžiūkų kraštas"
2019-12-31 14:07:11 IP 2ivrpotd
Gruodžio 27 d. Vilniuje, BIG parduotuvėje PEPCO pirkome prekes dovanoms Benduomenės nariams. Buvo įšrašytas išankstinis apmokėjimas kuri apmokėjome nedelsiant. Prieš tai parduotuvėjė patikslinome koks jų bankas?Sužinojus, kad jų bankas yra toks pats kaip ir mūsų. Buvome įsitikinię, kad po pervedimo pinigai parduotuvę pasieks per dieną. Norėdami patikslinti ar parduotuvė gavo pavedimą pradėjome ieškoti informacijos.Pasirodo jokių kontaktų šios parduotuvės nėra niekur..... teko 3 dienas važinėti į parduotuvę, o nuvykus pardavėjos atsakydavo, kad atsiprašom nėra jūsų pavedimo apmokėjimo. Pasitikslinus banke- informavo, kad pinigai į parduotuvės sąskaitą pateko per valandą. Kaip gali tokioje didelėje įmonėje kaip PEPCO buti toks aplaidumas, kad nesugeba laiku peržiūrėti buhalterija saikaitų, o klientui tenka važinėti po 23 km. 3 dienas. Po 5 dienų teiravimosi ir noro atsiimti prekias negavome jokio atsiprašymo.Tai parodo, kad ant klientų jiems nusispjauti.Daugiau jokių reikalų su PEPCO turėti nenoriu.
Dominyka Potapova
2019-12-21 17:24:00 IP 2g447fbt
Reikėjo maldauti pardavėjos, kad aptarnautų moterį su dviem vaikais. Iš pradžių pakvietė prie pirmos kasos, mes priėjome ir pradėjo mus išvarinėti, kad neva atėjome iš antros kasos galo. Koks skirtumas pardavėjai iš kur mes atėjom? Iš galo ar iš priekio? Ar parduotuvėj nustatytos tokios taisyklės iš kurios būtent vietos reikia prieiti pirkėjui prie kasos??? Liepkalnio Maximoj dirba labai nemalonios pardavėjos, dabar jau ryžomės rašyti, nes buvo peržengtos humaniškumo ribos.
Labai nemalonus aptarnavimas Linkmenų g22. Parduotuveje Pepco.
Kasininkė Julija atsisakė grąžint pinigus už pirktas vyr.kelnes...
Argumentuodama kad yra matavimosi kabinos ir galėjo mano vyras pasimatuot. Nors tuo metu kai pirkau buvau viena.. be vyro.. ir pirkau kitoj parduotuvej. Kiek žinau grąžint galiu per 30d nuo pirkimo datos bei betkurioje parduotuveje.
Paprašius pakviest vadovaujanti asmenį šios parduotuvės pardavėja atsakė, , kad jai valdžios nėra"..!!!
Abejoju kad parduotuvė neturi anei vadovo anei direktoriaus...
Neveltui ten tuščia salė... nulis žmonių... kai toks aptarnavimas....
Atsakingiau rinkites prašau personalą!
Pirkau jūsų parduotuvėje Kaišiadoryse vazas. Trečia vaza buvo nuskilusi, pardavėja buvo labai mandagi ir pasiūlė paprašyti nuolaidos pas vedėją. Čia buvo klaida, kai atėjo vedėja buvo grubiai ir nemandagiai paaiškinta, , Čia tau ne turgus, eik į turgų ir derėkis, , Gėda kad toks žmogus vadovauja parduotuvei.
Ar visada užėjus į ozo pepco parduotuvė, vadovė nu žiūri kreivu žvilgsniu? Ar tai priimtina Jūsų tinklui ir klientų aptarnavimui, nesvarbu ar aš s atėjau pirkti, ar pasidairyti, tai nereiškia, kad gali žiūrėt iš aukšto, taip vadovė rodo pavyzdį darbuotojoms
prekiu kolybe pasibaisetina, medziagos vienam kartui
Sveiki, šiandiena 09.05 pirkau jusu Pepco parduotuveje esančioje Šilutėje, labai nusivyliau jūsų aptarnaujančiu personalu.Labai graziai apskaiciavo pirkau 3 komplektus, sumokėjau už 5 komplektus.Bet baisiausia kaip pardavėja pradėjo mane apkalbinėti su pirkėjais
Labai patinka apsipirkinėti Pepco parduotuvėje, Kaune Savanorių pr.Prekių visados yra pasirinkimo, o jei ko nors nerandu visados užklausus ten dirbančių, sulaukiu malonaus ir šilto aptarnavimo, merginos visada padeda.Darbuotojos kaip matau darbo turi daug, nes pastoviai sukas kaip skruzdėlytės.Tačiau niekada neparodys savo nepasitenkimimo jei užkalbina klientą.Visada su šypsena ir malonios.Tad malonu ir grižti į tokią parduotuvę kur esi laukiamas.Ačiū
Labai šaunios merginos, ko nors paklausus tuoj pat nuveda parodo, o nesant to ko ieškau atsiprašo, bet visad pasiulo alternatyva. Labai džiaugiuosi ir kasoje stovinčiomis panelėmis šiandiena apsipirkinėjau ir dėja pamiršau namie banko kortelę, labai pasimečiau jog neturiu pinigų, bet mergina vardu Greta labai šauniai ir maloniai mane nuramino. Grįžusi atgal ta pati mergina mane aptarnamo, aš jos atsiprašiau už tokia nemalonia situacija, bet ji maloniai šyptelėjo ir pabrėžė “ nieko baisaus visiem gi pasitaiko” nu labai malonu asu tikrai labai patenkinta. Vienintelis minusiukas, jog parduotuvėje per karštą, nėra net gaivaus oro merginos visos nušilusios, rausvais žandukais. Sedos gatvės parduotuvės darbuotojams reiktu pasitemti pirkai suknelia mergaitei pirma įėjusi į parduotuvę atkreipiau dėmesį jog parduotuvėje tik 2 pardavėjos daugiau nė vieno darbuotojo. Priėjus prie kasos neišgirdau net “laba diena”merginos šnabždėjosi ištisai ;) Tikiuosi atsižvelgsit į minusus ir tobulėsit toliu
Parduotuve liuks, visko labai daug, grazus rubai ir pigios prekes. Na bet pardavejas reiktu apmokinti kaip lankstyti rubelius, nes dabar nuskanuoja ruba perlenkia per puse ir kisa i maisa nesu dar maciusi niekur net prasciausioj parduotuvej bent jau stengiasi sulankstyti graziai. Saleje taip pat tvarkos truksta mano nuomone reikia daugiau darbuotoju arba esancioms dirbti o ne laisvu metu krapstyti nosi ar pliotkintis su kuom nors. Cia kalbu apie parduotuves mazeikiuose ir ypac sedos gatveje.
Sveiki, noriu labai pagirti parduotuve esancia Link Moletu! Rieseje! Pati geriausia parduotuve kokia esu maciusi, asortimentas didelis, svara ir tvarkingumas stebina, o ypac darbuotojos, super, ko nepaklausi, visada yra atsakymas ir patarimas, matosi, jog yra labai pavargusios nes darbotuoju negausiai dirba, bet kiekviena su sypsena ir nuotaika visada atsako ir pasisako
Mandarino klientė
2019-04-11 17:46:29 IP 2eehhdgf
Šiandien lankiausi tik atidarytoje, naujoje parduotuvėje "Mandarinas " prekybos centre, Vilniuje. Viskas buvo labai faina ir gražu, kol nepriėjau prie kasos ir papuoliau pas nemalonią ir nemandagią pardavėją, kortelėjė rašė vardą
" Ingrida".Liūdniausia, ne tai kad nebuvo nei labas, ji į mane pasižiūrėjo taip tarsi aš jai sutrukdžiau, buvo labai nepatenkinta, aš pasijaučiau labai nejaukiai, o atsisveikinti " geros dienos" su tokia intonacija kurią išgirdau - privertė mane pasisakyti šioje skiltyje.
Šiandien buvau apsipirkti labai nusivyliau jūsų aptarnaujančių personalu nekalbant apie pasisveikinima nėra kalbos, tačiau tai niekis, bet kai užkalbinau salėje dirbančia darbuotoja paklausiau mandagiai ar yra jūsų parduotuvėje drabužių kabykla pirkti ji pasakė :ša skaičiuoju ir beziurint man i ja ji man atsove ziurekis jei nematai tai nera! Ok po kurio laiko tai yra po valandos atėjau su vaikų ir kitos merginos pasiteiravau ar turite pakabinamų vonios kambariui lentynėlės mažos tačiau ir vėl sulaukiau atsakymo žiūrėk. Ačiū bet su tokiu bendravimu tik karvių melžti. Nebėra noro apsipirkineti jūsų parduotuvėje. Tai įvyko Panevėžyje babilone
Sveiki.Kas jūsų leidinį reklaminį platina Alytuje? Šią savaitę radau visame name sumėtyta į pašto dėžutę po 2 tas pačias reklamines skrajutes apėjau visą Žiburio, Tvirtovės gatves visur po dvi išmėtytas į tą pačias dėžutes.
Sveiki, siandiena pirkau jusu pepco parduotuveje esanciame Maximoje pr amones pr. nemazai vaikisku rubeliu ir esu pasipiktinusi, kad darbuotoja neidejo man vaikiskos kepurytes nors ji buvo imusta ir uz ja sumoketa, tai butu idomu kaip spresim sia problema? Nes esu ne vietine ir pinigais i kaire ir i desine nesimetau. Prasom susisiekti. Prekes dejo i maiseli pardaveja.
Mane labai graziai apskaiciavo Klaipedos Pepkoj imuse po du kartus tas pacias prekes.....o kai atejau kita diena pasake cia ne musu problemos.....tad gerbemi pirkejai viska visada tikkrinkit prie kasos.....joms dzin kad ir jusu tie 3 eurai.....o jeiju 20 kas tada?
Buvusi darbuotoja asmeniskai dekoja abiems Kristinoms ypac man sunkia valanda ypac Kristinai su akinukais (sory pavardes neatsimenu) uz draugiskuma Vilijai, Darija tu nereali, Linute su super lik toliau tokia ir Erikai.....o Rikvida nepyk ant manes bet draugiskumo ir supratingumo tau su darbuotojais tikrai truksta.....
Varėnos Pepco parduotuvėje dažnai perku namų dekoravimo prekes, kas netinka grąžinu. tik šį kartą prie manęs yiesiogine ta žodžio prasme "prisikabino" pakviesta darbuotoja, kuri atsakinga už grąžinimą, kad dažnai grąžinu (antrą kartą)::::)))) ir tokių prekių išviso negalima grąžinti, nors reklaminis stendas stovintis tiesiai už jos nurodė Pepco parduotuvės kitokias grąžinimo sąlygas. Nenuotaikos išreiškimas aptarnavimo srityje, baisiau nei baisu, ir kai savo teises turi ginti vaikų akivaizdoje.
Atejus klaipedoje i parduotuve (i kuria iki siol gan daznai vaziuodavau ir su vaiku) apsauginis isvare is parduotuves, nes pareiske, kad su vezimeliu negalima. Nuo kada i vaiku parduotuve su vaiko vezimeliu negalima? Ta prasme man naujagymi prie iejimo su vezimu palikti???absurdas. Tai tuomet prie iejimo prasau pasikabinti iskaba, kad negalima su vaikiskas vezimeliais vaziuoti!
Manau daug klientu atkris.
Sveiki vakar 10.19d. Pirkom bodziuka varenos mieste. Gryze namie pastebejom kad viena bodziuko kojyte trumpesne. Nuvykom i parduotuve grazint tai pasake kad negrazinomos prekes kurios su kunu lieciasi. Cia kaip ta suprast? Visose parduotuvese priima rubus ir pakeicia be problemu o cia ne?
Nusipirkau Vilniuje lemputes aisku nepagalvojau kad jos gali beveikti ir čėkio nepasiemiau, grizus namo norejau paziureti kaip dega idejau baterijas ir jos neveike nes nėra spiralės kuri prilaikytu baterija nuejau kita diena ir paprasiau ar galima butu pakeisti pasake be cekio jie nekeicia sako ieskokit cekio sakau kad nebeturiu as jau cekio ir teko pirkti vel naujas lemputes. Kam tada parduodat bruokotas prekes jeigu nekeiciate be cekio!!!! Nes zmones pirkdami nepagalvoja kad jos neveike !!! Nesamone kažkoke!!Ir Parduotuves direktore. Ar vyriausioji pardave...galetu buti biski malonesne !!
Teko apsilankyti Panevezyje, tai aptarnavimas baisus, greičiau jo išvis nebuvo, kelios pardavėjos šiaip stoviniuoja, o viena kasoj ir tenka laukti ilgiausiai eilėje, paprašius grąžinti prekę pareiškė, kad reiks valandą palaukti.
na parduotuvė kaip parduotuvė, prekės kaip prekės....BET susidūriau su didele problema dėl sąskaitų faktūrų išrašymo ir dėl kreditinės išrašymo.
Ant pirkimo čekio yra parašyta : " prekes galima keisti ir grąžinti, bet kurioje Lietuvos parduotuvėje".
Pirkau prekes CUP, Vilniuje, grąžinau Liepkalnio Maximoje, tą pačią dieną kreditinės neišrašė, nes neveikė sistema (jau pasikartoja istorija kažkieno rašyta). Pasakė atsiųs el.paštu, labai apsidžiaugiau ir laukiau...
kitą dieną gavau laišką, kad kreditinės išrašyti negalime, nes grąžinote prekes kitoje parduotuvėje.
poto laiško 3 kartus rašiau jiems el.paštu, gal 10 kartų skambinau REKVIZITUOSE nurodyti nr (ne sniekur kitur jų numerio nėra) ir atsakymo jokio.
Praėjo jau savaitė ir aš vėl turiu važiuoti į Liepkalnio Maximą ir aiškintis...
Buvusi darbuotoja
2018-08-07 11:00:29 IP 27pbsrcb
As taip pat buvusi darbuotoja, tai irgi likau labai nusivylusi. Atlyginimas juokingas už tokias ilgas darbo valandas. Grafikas išvis tragedija, ir nuolat keičiasi, taip kad susiplanuoti nelabai ką gali. Reikalavimai lyg tai būtų kažkokia prabangi prestižinė parduotuvė su aukščiausiu atlyginimų, priedų jokių neduoda, nors savaites prekę reikia siūlyti kiekvienam iki uzkimimo, nuo kurio pardavimo tau nei vienu procentu alga nepakils. Valytis visa 500 kv m plotą reikia rankomis iki apsiputojimo atstovejus 11 valandų ant kojų. Net siurblio valdžia neįstengia parūpinti kai aplink kalnai dulkių kamuolių nuo rūbų juos reikia rankomis išvalyti. Iš centrinio sandėlio prekes siunčia savo nuožiūra nes nėra tokio dalyko kaip užsakymai. Tad sandėlys nuolat perpildytas krenta iš sandėlio lentynų galima sakyt viskas, neina rast nieko, senesnės prekės tik dar labiau užsikrauna. Vos šiek tiek apsitustina ir vėl atsiunčia kalnus prekių. Žodžiu bardakas kaip kažin kur. Čia taip buvo prieš kelis mėn. Dabar kaip nežinau nes nedirbu ir su buvusiom kolegėm ryšių nepalaikau bet netikiu kad bus kažkas pasikeitė. Darbuotojos ten tik vergės kitaip nepavadinsi
Esu buvusi darbuotoja... pradėjau dirbti Pepco tam kad nesėdėt namuose... visi skundžiatės kad blogas aptarnavimas ir pardavėjos susiraukusios, kažko negali padaryti nes nežino kaip. Patirtis mano šioje įmonėje taip pat nelinksma galbūt kaip jūsų apsipirkimas. Darbuotojos susirauke nes jau pavargę... dirba už 3 o gauna kaip už 0, 5. Vyr.pardavėjos atlyginimas nuo paprastos pardavėjos niekuo beveik nesiskiria o pareigų tiek pat kaip vadovui. Negana to už naktine pamainą vos tesugeba sumokėt nepilnai 10€. O žadėtų pareigų pakilimo taip ir nesulaukiau. Regiono vadovės atsakymas "Aš nieko nežinau ne manęs klaust". O jeigu jau vadovė su pardavėja kažko nežino atsakymas buvo "Tai kaip jūs nesugebat komunikuot vienos su kitom?"... priima dirbti žmones tik tam kad būtų ką išnaudot... noekam nerekomenduoju.
Laba diena, esu Alytaus gyventojas.Atidarius, , Pepco " parduotuvę su malonumu aplankėme su žmona. Kainos nenuvylė, nupirkome sau ir anūkams, tačiau nuvylė aptarnaujantis personalas. lankėmės ne vieną kartą. Nežinau pagal kokius kriterijus atrenkamas personalas, bet susidaro įspūdis, kad jų visai nėra. Pastoviai pirkėjų eilė 10- 17 žmonių, dirba viena kasa, plius būna daug prekių grąžinimų. Kitos pardavėjos kažkur išsislapstę. Pareiški pastabą, ateina darbuotoja su tokia veido išraišką, lygtai daro pirkėjui malonę. Šiuo metu, tik atsidarius, džiaugiatės apyvarta, bet esant tokiam aptarnavimui, vėliau teks nusivilti.Pagal, į lankytojų nuomones ir komentarus, jūsų reakciją, manau, kad dabar gyvenate pakilime ir jūs tam abejingi.
Bendravimas nepagarbus, paprašius sąskaitos faktūros pasakė, jog išrašys už valandos, palikau savo kontaktus, tačiau nei tą dieną nei kitą niekas nepaskambino, kad faktūra išrašyta. Galiausiai atvykus kitą dieną pasakė, kad neišrašė ir dar tikrai iki pirmadienio neišrašys, nes pas juos sistemoje kažkas sugedo. Labai liūdna, kad nepranešė, nes važiavau per visą miestą jos atsiimti su mažu vaiku, o man tesugebėjo pasakyti jūs nesuprantate mes negalim išrašyti, nes nerandame sistemoje čekio. Trūksta kompetencijos.
Alytuje Pepco parduotuveje dirba labai nemaloni pardaveja, zemo ugio, vardo gerai neisidemejau, Asta berods, nepagarbiai elgiasi su klientais, nerodo elementarios pagarbos, truksta etiketo, a normalu, kad pirkeja is parduotuves iseina su asaromis. Tegul pasimoko is kitu kolegiu, kaip reikia elgtis, geda.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Konservatorių prezidiumas pakoregavo kandidatų į Seimą sąrašą
Konservatorių prezidiumas pakoregavo kandidatų į Seimą sąrašą 07-07 20:25
Didžiausios opozicinės partijos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas antradienį pakoregavo anksčiau partijos narių reitinguotą kandidatų į Seimą sąrašą.
"Snaigės" akcininkai pritarė įstatinio kapitalo mažinimui
"Snaigės" akcininkai pritarė įstatinio kapitalo mažinimui 07-07 20:23
Rusijos grupės "Polair" netiesiogiai valdoma vienintelė Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovė "Snaigė" mažina įstatinį kapitalą 3,566 mln. Eur.
Nuo pandemijos nukentėjusiems pieno gamintojams paskirstys 18,5 mln. Eur
Nuo pandemijos nukentėjusiems pieno gamintojams paskirstys 18,5 mln. Eur 07-07 20:10
Nuo koronaviruso pandemijos ir karantino nukentėjusiems 27.100 pieno gamintojų bus paskirstyta 18,5 mln. Eur paramos.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Goldman Sachs 207,36 +5,05%