Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pepco Lithuania, UAB

Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Pepco Lithuania, UAB

Kliente 2020-06-06 16:42:59
Tvarka yra tvarka tad nereikia cia kaltinti pardavejos
Prie ko čia pirkėjo išvaizda ir kupiūros tikrinimas? Visai išprotėjot, apsipirkt Maximose, ten niekas jūsų ne stebins. ;)
Sveiki, visada lankausi jūsų parduotuvėje bet šį kartą aptarnavimas mane nuvylė. Šiandien užsukau į vieną iš Jūsų parduotuvių, esančią Šiaulių akropolyje.
Turiu 5 mažuosius brolius ir sesutes kuriuos norėjau nustebinti ateinančių mokslo metų pradžia, paėmiau visiems po lygiai sąsiuvinį kietu viršeliu ir rašymo priemonių rinkinius kad nesusipyktų, ant vieno iš jų nebuvo barkodo nors akivaizdu kad visų kaina vienoda ir net tada kai skiriasi spalvos barkodai tie patys.
Pardavėja atžagariai atsakė beparduosianti prekės be barkodo.
Jūs rimtai ? Dirbu prekyboje daug metų visos prekės yra sistemoje nejau taip sunku pasistenkti ir patenkinti kliento norus ?
Ar siūlote man nuskriausti vieną vaiką ir palikti be dovanėlės ?
Pardavėja dar paklausė tai nieko nepirksi?
Atsiprašau bet ne ir nežinau ar dar grįšiu į šitą parduotuvę....
Šiaip Pepco parduotuvės man patinka, neblogas pasirinkimo, kokybės ir kainos derinys, tiek spinta, tiek namų ūkis šauniai papildyti Pepco dėka. Bet norėjau paklausti, kokia piniginių banknotų tikrinimo politika pas jus. Kasos darbuotoja patikrino mano duotą 10 Eur. Pasijaučiau keistai. Ar pasitikite tik dažytais, apipurkštais, medžiagomis glaudžiai aptemptais, tobulai simetriškais ir jokiu būdu ne kasdieniškai ar paprastai atrodančiais pirkėjais?
Nuolat lankausi ir prekinuosi Klaipėdos Pepco Herkaus Manto g. 36 esančioje parduotuvėje, bet esu labai nusivylusi, kad šiais laikais dar yra parduotuvių be kondicionieriaus! Neįmanoma prekintis tokiame karštyje, o ką bekalbėti apie rūbų pasimatavimą, o jau apie darbuotojų sąlygas ir jų darbą, dirba visos nušilusios, nepriimtinos šiais laikais darbo sąlygos! Gėda!
ir vėl 2021-06-02 11:31:58
Turite laiko atsakyti, susijęs asmuo esate, visuose atsiliepimuose tik blogi komentarai, tai patvirtinu už klaikų aptarnavimą ir tyčiojimąsi iš kliento
Klaipėda, H.Manto gatvėje esanti parduotuvė.
Na kiek žmonių tiek nuomonių. Man patinka aptarnavimas. Normalu jog vieniems patinka kitiems ne. Visada rasime prie ko prikibti.
Kliente 2021-06-02 11:21:57
Deja, nesu darbuotoją pepco. :)
pastaba 2021-06-02 11:17:59
Tiesiog patenkinta kliente sėdi internete ir rašo atsiliepimus, pažiūrėkite, kaip savi darbuotojai save giria, klaikus aptarnavimas visuose jūsų parduotuvėje ir visuose jūsų atsiliepimuose tai paminėta, apie žiauriai blogą aptarnavimą.
Deja, nesu darbuotoją pepco. :)
Kliente 2021-05-31 20:25:55
Labai noriu pasidžiaugti Herkaus Manto parduotuves kolektyvu. Matosi jog myli savo darba merginos ir nors ir yra uzsiemusios, paprasius pagalbos numes trumpam savo darba ir mielai pagelbes vienu ar kitu klausimu. Noriu pagirti mergaitė pardavėja sviiesiaplauke visuomet matau geros nuotaikos, su mielu noru padedancia vienu ar kitu klausimu, labai mandagi! Jauciuosi laukiama sioje parduotuveje kai dirba tokios darbuotojos kaip ji. (Dažniausiai ant šios pardavėjos pakliūnu dėl to ir pamenu geriausiai, tačiau tikiu, jog ir kitos esate tokios pat nuostabios!) Turite nuostabias darbuotojas, sėkmės, mergaitės !
Klaikus aptarnavimas, asmeniškumas, kliento įžeidinėjimas.

Pirkime ten kur pagarbiai elgiasi su klientais.

Klaipėda, H.Manto gatvėje esanti parduotuvė.
Priėjus su brokuota prekę prie kasos pasiteiravus ar turite tokia pat prekę: atsakymas pateiktas ne tik viena likusi. Parodžius pradarytą ir sulamdytą pakuotę, taip pat ir mediniai žaislų paviršiai pažeisti, pasiteirauta du kartus dėl nuolaidos atsakymas buvo labai nepagarbus kliento atžvilgiu, labai negražiu tonu atsakyta, ne ir nebus. Paminėjau jūs esate parduotuvės vadovė ir kažką turite nuspręsti, pradėjo asmeniškumais vadovautis ir tuinti klientą, neva pakuotė nesvarbu ir kodėl tu čia lendi vistiek bus išmesta.
Paminėjau, kad nepagarbiai elgiatės su klientu ir negalite aiškinti ką aš darysiu su įsigyta preke, vadovė apsisuko ir išėjo.
Jei parduotuvės vadovė nesupranta kliento aptarnavimo kokybės ir pakuočių svarbumo dovanoms ir rodo blogą pavyzdį savo darbuotojams, nesuprantu, kaip gali dirbti jūsų parduotuvėje tokia parduotuvės vadovė. Imkitės priemonių.
Kliente 2021-05-21 12:42:35
Norėčiau tiesiog paklausti pepco pardavėjų. Kodėl Jūs einate dirbti tokio darbo, kuris reikalauja tiesioginio bendravimo su klientais? Kalbu žinoma ne apie visas, bet tikrai vos ne kiekvieną kartą užėjus prie kasos stovi susiraukusios pardavėjos, kurios ne tai, kad nepasisveikina, bet net į klausimus neatsako. O jei perklausi-arogantiškai numurma sau po nosim. Taip, kainos yra nedidelės ir niekas čia nieko nepraras jei tu išeisi nieko nepirkęs, bet turite gerbti atėjusį klientą, kur bedirbtumėte, taip, kartais klientais irgi būna neteisus ir nuo situacijos priklauso, bet kai tu klausi ar galiu nubėgti kitą prekę pasiimti o Jūs atsakote arogantišku tonu, lyg čia didžiulę paslaugą darytumėte. Kai tuo tarpu nei vieno žmogaus nėra eilėje. Mielos pardavėjos, ateičiai patarimas Jums: paslaugumas augrįš dvigubai. Juk pačios irgi lankotės parduotuvėse ir, manau, irgi tikitės kokybiško aptarnavimo :)
Pritariu, klaikus aptarnavimas.
Natalija 2021-05-10 21:39:40
2021 05 10 buvau Panevėžyje, Babilono Pepco apie 13-14 valandą. Tai kažkoks KOŠMARAS!!! Negana to kad eilėje už durų daugiau nei 10 žmonių stovėjo (bent jau atstumo buvo laikomasi ir gryno oro užteko), tai viduje konkreti betvarkė: dirbo viena kasininkė, eilėje susimokėt gal kokių 15 žmonių, prie jų dar lakstantys vaikai. ŠARŠALYNAS. Salėje tikrai buvo darbuotojų kurios prekes dėliojo, tai nejaugi sunku buvo kažkurią iš jų pakviest į kasą??? Aišku labai faina kai deklaruojate kad visos parduotuvės atidarytos, bet gal nereiktų jų laikyt atidarytų jei neturite kasininkių ar nerandate norinčių dirbti?
Zmones kas jums darosi, maximos eilese stovite ir nesipiktinate, einate i kitas tokio tipo parduotuves, jau laukti nebegalite. Pardavejos nekaltos, jos draskosi po visa sale, dirba saleje, sandelyje ir kasoje, ar joms petsiplesti reikia. Eikit patys pabandykit padirbti.
Retsykiais lankausi, , Pepco, , parduotuvėje. Drąsiai galiu teigti, kad didelė prekių gausa ir kainos prieinamos. Vienintelis, nepatogumas kai ieškant mot. pėdkelnių (kurios yra lentynėlių pačioje apačioje) tai vos ne ant kelių tenka klauptis. Šiaip gera parduotuvė. Sėkmės visam, , Pepco, , kolektyvui!
PEPCO Klaipėda, Taikos pr..141 (PPC „BIG2“) esu nusivylusi bankiniu atsiskaitymu trečią kartą lankiausi ir tris kart patvirtinus apmokėjimą bankine kortele reikia iš naujo vesti kodą pakartotiniam apmokėjimui, nes stringa sistema ir negauna apmokėjimo. Darbuotoja kuri aptarnavo tamsių plauku garbanotu su akiniais buvo nemandagi. Norečiau, kad įmonės tinklas tikrintu mokėjimu sistema bankiniu kortelių, kad kas kart užsukus į būtent šią parduotuvę nereikėtu kelis kart daryti mokėjimus.
Nuoširdus patarimas visiems PEPCO pirkėjams - žiūrėkite, ką perkate. Vis dėlto negalima nusipirkti gero daikto pigiai. Aš nebuvau PEPCO gerbėja, pirkau retai, bet prieššventiniu laikotarpiu taip išėjo, kad buvau šalia tos parduotuvės, o labai reikėjo vaikui marškinėlių. Prigriebiau kartu ir kalėdinę žvakę-eglutę sudabrinės spalvos. Po vakarinio žvakės deginimo seanso, ryte pamačiau, kas atsitiko mūsų butui: sienos ir lubos apgadintos, suodžiai nusėdo ant plastikinių langų rėmų, ant plastmasinių vaikiškų žaislų, kurie buvo tame pačiame kambaryje. Kadangi į vonią durys buvo pravertos, todėl nukentėjo ir skalbimo mašinos priekinė plastmasinė dalis, buvo visa juodai dėmėta. Ir dar daug daiktų buvo apgadinti. Taip pat visų šeimos narių nosys viduje buvo juodos. Iš patikimo asmens gavau informacijos, kad sudėtyje, o būtent žvakės sidabriniame padengime gali būti aliuminio, kuris, reaguodamas su ugnimi, išskiria juodus dūmus. Parašiau skundą dėl nekokybiško daikto, tai PEPCO tiesiog atsakė, kad daugiau skundų neturi, mes pirmi, žvakė turi sertifikatus ir jie irgi ją patikrino, tokio poveikio nebuvo. Nors vėliau patys patvirtino, kad aliuminio pasta įėjo į sudėtį. Bet, pasak juos, žvakė yra saugi. Štai taip.
Esu labai nusivylusi "Ozo" Pepco personalo klientu aptarnavimo įgūdžiais. Labai nemalonios pardavėjos, grubiai elgiasi su pirkėjais.
Reikėtų pasimokyti malonaus bendravimo merginai prie įėjimo su rožiniais plaukais.
Evelina 2020-11-23 16:18:40
Esu labai nusivylusi Pepco personalo klientu aptarnavimo igudziais. Pradesiu nuo to, kad pepco kliente esu kassavaitine, nes pepco randu nuolatiniu ugdymo zaidimo priemoniu savo sunui. Nupirkus zaisla sunui, jo neispakavome, nes nusprendeme, kad nepasinaudosime juo taip efektyviai, kaip galetume pasinauoti uz ta pinigu suma isigijus kita zaisla pepco. Zinoma, istatymas zaislu grazinti neleidzia ir su tuo sutinku, nesiginciju. Bet kodel nesutikti apkeisti zaislo i kita zaisla, kad visi butu laimingi? Ir pastovus klientas nenukabines nosies, ir pepco islaikiusi patrauklu, lankstu prekybininko ivaizdi. Realybe vis tik kitokia. Ne tik, kad PC Pupa darbuotojos visiskai atmestinai skyre laiko pokalbiui, as net nespejau paaiskinti savo pozicijos, nes priejes po manes klientas pasirode svarbesnis nei mano kvaili norai. Dar likau apkaltinta, jog pirkau zaisla zinodama, kad jis neelektrinis, o medinis, ir ko as apskritai cia noriu su savo prasymais? Noriu pasakyti, kad parduotuves vadybininke, neiskomunikuodama kliento poreikio vadovybei ne tik neislaiko pastoviu klientu, kurie mielu noru ir toliau pirktu pepco, bet ir privercia begti klienta kuo toliau. Vadybininke ir pardaveja bande pasakyti, kad neiseina apkeisti zaislo, nes ka gi joms vadovybe pasakys, inventorizacija nesueis, sistema neturi tokios galimybes. Tad gal isidiekite? Ir klientu neprarasite, ir sau nuotaika pasitaisysite.
Pagal istatymus yra nekeiciamu ir negrazinamu prekiu sarasas. Juk turi suderinti kazkaip likucius. Istatymai yra istatymai.
Ema 2020-09-21 12:36:38
Cia ne vien pupoje, cia daug kur. Manau I klienta ju poziuris yra paskutineje vietoje, nors klientas turite buti pirmoje vietoje. As Taip pat esu stovejusi ir neiskentusi padejau daiktus ir isejau. Ir maciau daugelis Taip daro. Cia ne darbuotoja kalta, o valdzia, kuri priziuri parduotuves.
O Jus nepagalvojat, kad tos pardavejos turi dirbt viska, paskaitykite atsiliepimus ka jie turi ten daryti, ir kasoje stoveto, ir sandeli tvarkyti ir sale.... ziauru..... lengva skustis....Cia vadovybe kalta, pas mus is vis nesiskaito su darbuotojais. Tokius tik skust darbo inspekcijoms ! Ir apskritai Lietuvoje kazkokie zmones nekantrus, 5 min. ilgiau pastovi jau verkslent pradeda.....chill down kaip sakant
Parduotuve Klaipėdos mieste PEPCO, is katalogo naujo jokiu prekių nėra parduotuvėje didele netvarka.Pardavėjos nemandagios
apsipirkinejau alytuje. padaviau 100 euru kupiura bet pardaveja akim nusprende kad jis padirbtas. bet jis ka tik buvo isimtas is bankomato. atejo vedeja papaise markeriu ant pinigo ir taip pat nusprende. man atrodo tam turi buti pinigu atpazinimo aparatas? kaip jaustis zmogui? kaip visi ziuro i tave? tikrai esu nepatenkinta ir daugiau neisiu.
Ilona Stančikienė
2020-10-16 16:27:31 IP 2e7r3ob7
Labai nemalonus aptarnavimas naujai atsidariusioje parduituvėje, Telšiuose. Nlusipirkau ne tą dydį ir tik sumokėjus tai pastebėjau, bei paprašiau pakeist į mažesnį, tai buvau apšaukta, kad neapsižiūriu ir ateičiau kitą dieną, nes dabar negali pakeist. Neprašiau gražint pinigų, o tik pakeist dydį mažesniu.....įdomu kodėl negalimas keitimaz?
elektronika yra baisi. suprantama, kad kaina irgi nėra didelė, bet pardavinėti produktus kurie veikia dvi dienas yra tiesiog ne professional. mano ausinės veikė dvi dienas, o draugės sugedo tą pačią dieną. reikia kažkaip tvarkyti tai.
Labai norėčiau pasiskųsti Akropolio Pepco Klaipėdoje, radau kelnurių labai norėjau, paprašiau man jas atidėti, grįžau norėjau jas pirkti ir pardavėja pasakė kad jas padėjo atgal ir jas kažkas nupirko, kitas dalykas paprašiau, kad pažiūrėtų ar yra kituose parduotuvėse pasakė kad nemato jos, kitos parduotuvės pepco mato o vat būtent jos nemato, labai atmestinai žiūri į klientą, esu labai pikta, tokios darbuotojos neturėtų dirbti su klientais :)
Laba diena. Aš taip pat norėčiau pasiskųsti Klaipėdos Big pepco. Leiskit užduotį tokį klausimą... Kas vadovauja šiai parduotuvei... Ogi nemandagi ne kultūringa vadovė su pavaduotoja pastoviai parduotuvėj snekancios telefonu, ko paklausi gausi atsakymą vos ne eik nahui susirask jai tau reikia žmonių pastoviai eilės o jos būdamos vadovėm nekreipia dėl to dėmesio vidury salės šnekučiuojasi apkalbineja kitas savo darbuotojas manau kaip vadovas turi rūpintis savo darbuotojom o ne pletkus leisti, kitas incidiantas ziurinejau vaikui kojines net neprilieciau priėjo gerbiama pavaduotoja parduotuvės ir apsauke kad suverčiau nors ten buvo jau suversta, suprantu salėj viena kasininkė ir nei vienos daugiau pardavėjos vaikšto Gerbiamos vadovė ir pavaduotoja snekuciuodamos o pas kasininkė gal koki 12 žmonių kasoj. Sutvarkykit pagaliau ta parduotuvė visos parduotuvės miela užeiti nu bet pas jus tragedija paliko o važiuoju į jūsų parduotuvė todėl kad arti namų ir turiu du vaikus. Keiskit Vadovus nes jos matau pačios nesupranta ką reiškia vadovauti kolektyvui ir išlaikyti gerus suprantingus santykius.
Ieva 2020-05-07 14:43:18
Pilaitės pupoje pepko labai labai prastas aptarnavimas, žmonės laukia eilėje dėl karantino - taip ir turi būt, bet pardavėja kuri dirba už kasos miega, viską daro itin lėtai net nesistengdama skubėti
Pralaukiau 6 žmonių eilėje 20 min.
14.val 05.07
Norėčiau informuoti apie Panevėžyje esančią iki parduotuvėje pepco informuoti apie parduotuvės darbuotoją jos elgesis pasibaisėtina pasilenkus prie vaikiškų kelnių sulaukiau replikos iš darbuotojos kad oi kad rausiasi baisu.... Nors ten buvo išrausta viskas netvarkingai sudėta jau iškarto pasijutau nemaloniai įžeista nes nei rausiasi nei ką tiesiog pasilenkiau paimti kelnės.Bet tuom nesibaigė nuėjus susimokėti už prekes.Sumokejus už prekes man beeinant ji pradėjo su kolege juoktis taip garsai kad skambėjo visa parduotuvę ir tai buvo iš manęs isijuokta.Pasijutau nemaloniai esu dažna jūsų parduotuvės pirkėją ir tikrai nemanau kad būtent grysiu į tą parduotuvę kai dirba tokios darbuotojos.
Pirkome kelnes, vaikas nepasimatavo. norėjom pakeisti į didesnes, etikečių nenuėmėm, viskas buvo, tačiau nekeitė. Grubiai buvo atsakyta, kad to nedarys. Sako pigiai pirkot, galit padovanot. Nesinori ten net eiti, visada labai nemalonios, Jonava.
Norėčiau palinkėti būti supratingesnėms, parduotuvėje buvau su mėnesio dukra, per skubėjimą paėmiau per mažas kelnytes, kadangi netoli gyvenu grįžusi namo pastebėjau, jog ne tas dydis, nei matavau nei ką, valandos bėgyje jau buvau parduotuvėje ir tiesiog paprašiau pakeisti, juk iškart atnešiau, pardavėja kuri aptarnavo nelabai kaip bendravo, atstatė tokia veido išraiška, vos ne ko aš cia noriu, kelnių aišku niekas nepakeitė, ale matavau dėjau prie kūnelio, išties ar apsimetat durnom ar ką, juk matosi kad nieko nedaryta, dar pasiūlė kažkam padovanot, o jei man reikia didesniu tai nusipirkti... nemanote jog per daug sau leidžiate, kas per aptarnavimas. Klaipeda molas.
Likau labai nustebinta darbuotoja parduotuvėje PEPCO esančioje OZE. Iš veido mimikos gali suprasti ko čia atėjai. Nespėjus užeiti, nužiūri nuo galvos iki kojų piktu žvilgsniu. Ką kalbėti apie pagalbą? Kurios nesulauki. Siūlyčiau atkreipti dėmesį, ką priimat, nes žmonės visiškai be kultūros ir suvokimo, ką reiškia pardavėjo darbas. Pagarbiai, ačiū.
Neringa Kairaitiene
2020-06-11 15:03:01 IP 2h859mii
Sveiki, kreipiuosi i pepco, nes turiu nusiskundimu. Dydziai visiskai neatitinka, atrodo, kad taupote kiekviena medziagos centimetra. Rasote ant tympuciu, ar sortu dydi 110cm. Nors mano 92cm.vaikas vos itelpa i ta 110cm. Nera nei kazkokia apvali, normali mergaite 92cm. Prasau suziurekite dydzius ir centimetrus pries siunant rubus ir neklaidinkite pirkeju. Tympos mazos ir i ploti ir i ilgi ir nuo klyno iki liemens. Juk vaikai dar ir pampersus nesioja tai turi buti paaukstintos ir paplatintos jusu ismieru skales.
Birutė 2020-05-19 10:22:32
Šiandien apsilankius pepco parduotuvėje Šiauliuose brukline buvau su vaikais 6 ir 1metu vaikų, tai liepė 1metu vaiką palikti lauke, nes leidžia įeiti tik 2 žmonės. O rūbų reikėjo 6metu vaikui. Kur jūsų logika ir protas?
Tvarka yra tvarka tad nereikia cia kaltinti pardavejos
Prekinomes šiandien Klaipėdos Big Pepco parduotuvėje paskutinį kartą, kadangi buvome išvarytos, nes įvaziavome į parduotuvę su Maximos mašinėle-vežimėliu. Ant durų jokio ženklo ar draudžiančio užraso nėra. Personalas labai nemandagiai išprasė lauk, nors prieš tai apvažiavom kitas visas įmanomas parduotuves ir nei vienoje parduotuvėje niekas nieko nesakė. Daugiau kojos ten nekelsiu ir kitiems patarsiu taip padaryt...
lankemes geguzes 19 Pepco parduotuveje Vilnius Liepkalnio Maximos buvom su dukra jau iejusios isvarytos jokiu uzrasu ispejanciu kad iet negalima nebuvo.Pardaveja kuri prie iejimo deliojo uzsisvajojusi rubus mus pasivijo ir labiai grubiai apsauke.Musu vaikai dyniai buvo jau parduotuvei tai as nuejau ju paimt tada si pardaveja iskart iskviete vadove.Mes is parduotuves isejome vaikai pradejo verkti.Kodel toks netolerantiskas elgesys iseinant is karantino/As grizau veliau I sia parduotuve toji pati pardaveja neleido ieit rode savo valdzia.Kai uz mano nugaros stovejo dar dvi moteriskes ir keli zmones isejo ta pati pardaveja neziurejo tvarkos ir nieko neileido eit I parduotuve kol moteriskes neradejo piktintis.Toliau buvo idomiausias momentas iejus pagaliau I jusu Pepco susigribau kad reikia paimt krepseli kurie parasyta dezinfekuoti.Pries man paimant krepsi iseidama pirkeja pastate I ta pacia kruva savo panaudota krepseli as pasakiau tai jusu pardavejai, kad reikia dezinfekuot, o ji atkirto, kad jai tai nepriklauso irKAD AS PATI PRASIDEZINFEKUOCIAU tai buvo jos elgesio virsune.Viska mate parduotuves vadove, bet dideliam nysivylimui ji jos nepauklejo, o melavo kad pardaveja jau ejo dezinfekuot.Pirma kart gyvenime rasau atsiliepima I parduotuve del jos aptarnavimo kokybes dar tokio bejegiskumo ir neteisybes neteko matyt.labiausiai sokiravo, kad vadove parduotuves tolieruoja toki elgesi jaunos akiplesiskos pardavejos.nuotaika buvo sugadinta keliom dienom.Skaitosi seimos parduotuve Pepco, bet vaikus privede prie asaru, o suaugusiu prie bejegiskumo jausmo, Vadove nepasake sios pardavejos duomenu.JI DIRBO prie iejimo deliojo rubus geguzes 19diena apie14 val veiksmas vyko.
Apsipirkome vakar Kaune Pramonės pr. pepco parduotuvėje, įmušė prekę kurios ne pirkome. Gryzau į parduotuvę valandos bėgyje, tačiau be prekiu, nes prekės isvazevo į kitą miestą, bet su čekiu nes mokėjau aš.sakau ne pirkome, už tokią kainą 3 daigtų, tik 2 sako, taip taip atsimenu jus pirkote 2, tai sakau įmusta 3. Žodžiu jos primušė nesąmonių, aš gaisau savo laika, deginau kurą, kad grysciau, o jos nei kamerų gali atsisukti, nei nieko. Žodžiu man labai patiko ši parduotuvė, bet iškilus tokiam nesusipratimui labai nuvylė.
Gegužės 26d. Nusprendėme su dukromis apsilankyti pepco parduotuvėje Tauragėje. Aš buvau su 1m. Ir 7m. Vaikais su vyresne dukra buvome su kaukėmis kaip ir iprastai iėjom i parduotuvę dezinfekavome rankas ir mus išprašė iš parduotuvės kodėl, o todėl nes mes buvom trys, aš pardavėjos paklausiau tai kurį dabar man vaiką palikti už durų. O ji naglu veidu man pareiške ne mano problemos jei kas nepatinka kreipkitės į vyriausybę. Tai dabar jūs man pasakykit kur logika yra... tai dabar taip išeina kad norint apipirkti didžiąją dukra aš turiu mažąją palikti su vežimu už durų nes kadangi rūbų matuot negalima bet pridėti ir pažiūrėtiar bent dydis į tą puse. Tai tokiu atvėju turiu diskriminuoti vieną vaiką. Ar nemanote pepco atstovybe kad šitoje situacijoje reiktų apeiti įstatyma įleidimas po du. Aš suprantu jei butu du suaugę ir vaikas bet dabar mama su dviem vaikais.... norėčiau kad atsižvelktumėte i šitą situacija labai rimtai...
05.26 dieną pirkau Alytaus pepco parduotuvėje ir į čekį įmušė nepirktą prekę, apsižiūrėjau tik grįžusi namo. Tad atidžiai tikrinkite čekius.
Sbeiki
Rašo nuolaida visom prekėm 30%, bet pirkau taures ir dubenį, nuolaidos nebuvo
Ne per daug. Visi lenda pries uzdaryma. Po to uzsidaro parduotuve puse valandos veliau negu turi. Pamirsta klientai kad darbuotojai irgi zmones. Namuose laukia seima vaikai.
Pralaukiau 6 žmonių eilėje 20 min.
14.val 05.07
šiandien buvau nemaloniai “nustebinta”.. parduotuve randasi Sedos gatvėje Mažeikiuose.. apie 10 val ryto užsukau su dviem mažamečiais vaikais apsipirkti, ir manes niekas neįleido! Prie duru buvo pardaveja Simona! kuri labai nemandagiai kalbejo ir manes su vaikais neįleido.. nes as buvau su dviem vaikais! Tai ka man daryti jei as viena auginu vaikus!? Kur man juos padeti karantino atveju, norit apsipirkti.. viena palikt lauke!! Suprantu jei būtume būrys zmoniu, svetimu ir del srauto reikia skaiciuot, o cia.. mamos su vaikais diskriminuojamos!!!! Važiavau i kitas parduotuves Mažeikiuose ir jokiu problemu nebuvo su vaikais apsipirkt.. labai nerekomenduoju šios parduotuves, geriau brangiau sumokėsiu bet galesiu ramiai apsipirkt ir liksiu maloniai aptarnauta.. LQBAI NEREKOMENDUOJU
Noriu padekoti pepco parduotuvei, kad saugo tokias geras darbuotojas kaip kaisiadoryse. Nezinau kaip jus jas skatinat bet merginu akys visada sipsosi nors ir matosi kokios pavargusios yra. Be galo maloniai visada aptarnauja Danguole pakalbina sipsosi pralinksmina pataria ka geriau rinktis su sipsena visad iseinu, ir putli sviesi mergaite tamsiais marskiniukais vardo dovanok neisidemiu, visada kaip ateinu sukasi salei kaip bitute visada maloniai isklauso padeda verciasi per galva kad tik padetu surast kita prekia jei neturi konors sirdi paglosto. Saugokit toki kolektyva su nuostabia vedeja!!!!
31. 01 Norejau nupirkti tapkes, buvo be kainos bet kabejo pardavimui. Reikejo laukti apie valanda, kad suzinotu kaina. Prasta aptarnavimo kokybe.
Nesuzinojo kainos, barkodo. Visiskai nekrekpe demesi i klienta, kol pati nepaklausi. Tikrai nemalonus aptarnavimas. Del barkodo pasake, kad vyriausioji vadybininke neatsako i zinutes. Parduotuve prie Seskines turgaus randasi.
Asociacija "Medžiūkų kraštas"
2019-12-31 14:07:11 IP 2ivrpotd
Gruodžio 27 d. Vilniuje, BIG parduotuvėje PEPCO pirkome prekes dovanoms Benduomenės nariams. Buvo įšrašytas išankstinis apmokėjimas kuri apmokėjome nedelsiant. Prieš tai parduotuvėjė patikslinome koks jų bankas?Sužinojus, kad jų bankas yra toks pats kaip ir mūsų. Buvome įsitikinię, kad po pervedimo pinigai parduotuvę pasieks per dieną. Norėdami patikslinti ar parduotuvė gavo pavedimą pradėjome ieškoti informacijos.Pasirodo jokių kontaktų šios parduotuvės nėra niekur..... teko 3 dienas važinėti į parduotuvę, o nuvykus pardavėjos atsakydavo, kad atsiprašom nėra jūsų pavedimo apmokėjimo. Pasitikslinus banke- informavo, kad pinigai į parduotuvės sąskaitą pateko per valandą. Kaip gali tokioje didelėje įmonėje kaip PEPCO buti toks aplaidumas, kad nesugeba laiku peržiūrėti buhalterija saikaitų, o klientui tenka važinėti po 23 km. 3 dienas. Po 5 dienų teiravimosi ir noro atsiimti prekias negavome jokio atsiprašymo.Tai parodo, kad ant klientų jiems nusispjauti.Daugiau jokių reikalų su PEPCO turėti nenoriu.
Dominyka Potapova
2019-12-21 17:24:00 IP 2g447fbt
Reikėjo maldauti pardavėjos, kad aptarnautų moterį su dviem vaikais. Iš pradžių pakvietė prie pirmos kasos, mes priėjome ir pradėjo mus išvarinėti, kad neva atėjome iš antros kasos galo. Koks skirtumas pardavėjai iš kur mes atėjom? Iš galo ar iš priekio? Ar parduotuvėj nustatytos tokios taisyklės iš kurios būtent vietos reikia prieiti pirkėjui prie kasos??? Liepkalnio Maximoj dirba labai nemalonios pardavėjos, dabar jau ryžomės rašyti, nes buvo peržengtos humaniškumo ribos.
Labai nemalonus aptarnavimas Linkmenų g22. Parduotuveje Pepco.
Kasininkė Julija atsisakė grąžint pinigus už pirktas vyr.kelnes...
Argumentuodama kad yra matavimosi kabinos ir galėjo mano vyras pasimatuot. Nors tuo metu kai pirkau buvau viena.. be vyro.. ir pirkau kitoj parduotuvej. Kiek žinau grąžint galiu per 30d nuo pirkimo datos bei betkurioje parduotuveje.
Paprašius pakviest vadovaujanti asmenį šios parduotuvės pardavėja atsakė, , kad jai valdžios nėra"..!!!
Abejoju kad parduotuvė neturi anei vadovo anei direktoriaus...
Neveltui ten tuščia salė... nulis žmonių... kai toks aptarnavimas....
Atsakingiau rinkites prašau personalą!
Pirkau jūsų parduotuvėje Kaišiadoryse vazas. Trečia vaza buvo nuskilusi, pardavėja buvo labai mandagi ir pasiūlė paprašyti nuolaidos pas vedėją. Čia buvo klaida, kai atėjo vedėja buvo grubiai ir nemandagiai paaiškinta, , Čia tau ne turgus, eik į turgų ir derėkis, , Gėda kad toks žmogus vadovauja parduotuvei.

Ateities vartai
Adresas: J. Basanavičiaus g. 6a, LT-69415 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Du neteisėti migrantai Lietuvoje nuteisti dėl sienos kirtimo
Du neteisėti migrantai Lietuvoje nuteisti dėl sienos kirtimo 09-21 07:38
Iš Baltarusijos į Lietuvą atvykę du neteisėti migrantai buvo nuteisti dėl neteisėto sienos kirtimo, pranešė portalas "Delfi".
Televizijos prognozės: rinkimus Kanadoje laimėjo J. Trudeau liberalai
Televizijos prognozės: rinkimus Kanadoje laimėjo J. Trudeau liberalai 09-21 07:14
Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau liberalai pirmadienį išliko valdžioje per pirmadienį vykusius įtemptus pirmalaikius rinkimus, atrėmę Konservatorių partijos naujojo lyderio Erino...
Gėdingas gigantų tūpsnis
Gėdingas gigantų tūpsnis 09-20 23:20
Tai, kad Rusijoje įvykę rinkimai buvo toli nuo skaidrumo ir demokratijos, savotiškai prisidėjo ir dvi technologijų milžinės – "Google" ir "Apple". Pasidavusios Kremliaus šantažui jos priklaupė...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Colgate-Palmolive 76,17 -0,08%
Oracle 86,17 -0,25%