VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Penki kontinentai, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Penki kontinentai

Straipsniai apie Penki kontinentai, UAB

Mes sujungiame kontinentus
Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
rytuose besiplecianciu penki kontinentu pajamos augo pelnas mazejo
Rytuose besiplečiančių "Penki kontinentų" pajamos augo, pelnas mažėjo 2019-02-13
Technologijų įmonių grupė "Penki kontinentai" 2018 m. fiksavo išaugusias pajamas. Tačiau grupės pelnas mažėjo. Atskirų įmonių rodikliai nenurodomi, bet "Penkių kontinentų" atstovai sako, kad pelną sumažino investicijos tose šalyse, kuriose grupės įmonės plėtėsi – Kazachstane, Uzbekistane ir Sakartvele (Gruzijoje)...
9 zinomu zmoniu izvalgos apie tai kas varo versla i prieki
9 žinomų žmonių įžvalgos apie tai, kas varo verslą į priekį 2019-01-04
Metų sandūroje ekspertai tradiciškai vardija ateinančių metų tendencijas, o verslas dėlioja planus. VŽ "Savaitgalyje" – šiemet kalbintų pašnekovų mintys, kurios patvirtina: mąstant ir dirbant nei lietuviško verslo, nei šalies sėkmė neatrodo tolima it kosmosas...
penki kontinentai komunikacijai vadovaus kavalskis
"Penki kontinentai" komunikacijai vadovaus Kavalskis 2017-05-18
Prie informacinių technologijų įmonių "Penki kontinentai" grupės komunikacijos vairo stojo Germanas Kavalskis.
automobiliu prekybos ateiti regi internete
Automobilių prekybos ateitį regi internete 2016-04-01
Tarptautinė įmonių grupė "Modus", vykdanti veiklą automobilių pardavimo ir jų techninės priežiūros, nuomos paslaugų, nekilnojamojo turto vystymo ir energetikos srityse, plėtoja inovatyvius IT projektus. Viena naujausių iniciatyvų – automobilio pirkimo internetu koncepcija, leisianti pačiam pirkėjui jį susikomplektuoti ir laukti, kol šis atvyks tiesiai į namus.
skynet per 5 m rysys padengs visa vilniu
"Skynet": per 5 m. ryšys padengs visą Vilnių 2015-09-11
Telekomunikacijų UAB "Penkių kontinentų komunikacijų centras" valdoma interneto tiekimo paslauga "Skynet" per artimiausius 5-erius planuoja aprėpti visą Vilnių. Tačiau plėstis į kitus miestus ar valstybes bendrovė kol kas neplanuoja.
kainu pateikimo zaidimai veikia tik trumpam
Kainų pateikimo žaidimai veikia tik trumpam 2015-09-02
Interneto tiekėjai vis dar susivilioja pateikti pasiūlymus, kurie susideda iš dviejų kainų: pagrindinės ir pateikiamos detaliame aprašyme. Tačiau ekspertai kalba, kad taip galima prarasti lojalius klientus.
interneto tiekejai kainu pateikimo zaidimai veikia tik trumpam
Interneto tiekėjai: kainų pateikimo žaidimai veikia tik trumpam 2015-09-02
Interneto tiekėjai vis dar susivilioja pateikti pasiūlymus, kurie susideda iš dviejų kainų: pagrindinės ir pateikiamos detaliame aprašyme. Tačiau ekspertai kalba, kad taip galima prarasti lojalius klientus.
"Penki kontinentai": pelnas ir pajamos augo penktadaliu 2015-03-26
Pernai Centrinėje Azijoje, Rytų Europoje, Baltijos šalyse ir kitur veikianti IT paslaugų grupė UAB "Penki kontinentai", nepaisant ekonominių sunkumų ir konfliktų NVS regione, augino tiek pardavimus, tiek pelną.
penki kontinentai pajamas augino atnaujindama bankomatus
"Penki kontinentai": pajamas augino atnaujindama bankomatus 2014-05-15
Įmonių grupės "Penki kontinentai" konsoliduotos pajamos pirmąjį 2014 m. I ketv., palyginti su tokiu pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 58,59% ir pasiekė 40,6 mln. Lt. Grupės grynasis konsoliduotas neaudituotas pelnas šiuo laikotarpiu sudarė 2,2 mln. Lt ir buvo 34% didesnis (pernai I ketv. siekė 1,64 mln. Lt).
penkiu kontinentu pajamos augo 3
"Penkių kontinentų" pajamos augo 3% 2014-04-14
"Penkių kontinentų" įmonių grupė 2013 m. gavo 126,6 mln. Lt pardavimo pajamų, 3% daugiau nei 2012 m., kai apyvartą sudarė 122,8 mln. Lt.
penki kontinentai istatini kapitala mazina 3 iki 2 mln lt
"Penki kontinentai" įstatinį kapitalą mažina 3%, iki 2 mln. Lt 2014-04-08
Informacinių technologijų kontroliuojančioji UAB "Penki kontinentai" mažina įstatinį kapitalą nuo 2.100.000 Lt iki 2.033.000 Lt.
daugiau nuteistuju seges bs 2 iranga
Daugiau nuteistųjų segės BS/2 įrangą 2014-04-03
UAB "Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2) sudarė elektroninio stebėjimo prietaisų nuomos sutartį su Kalėjimų departamentu.
Lietuvos marketingo asociacija išrinko naują valdybą 2014-03-13
Kasmetinio Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) visuotinio narių suvažiavimo metu išrinkta nauja asociacijos valdyba. Trys iš septynių valdybos narių perrinkti antrai kadencijai, vienas narys grįžo į valdybą po pertraukos, dar trys nariai pirmą kartą papildė valdybos gretas, pranešė asociacija.
lietuvos rinkoje isankstinio mokejimo cekiai
Lietuvos rinkoje – išankstinio mokėjimo čekiai 2014-01-06
Įmonių grupei "Penki kontinentai" priklausanti bendrovė "Ashburn International" Lietuvos rinkai pasiūlė išankstinio mokėjimo "Paysafecard" čekius, kuriais galima atsiskaityti už internete įsigyjamas prekes ir paslaugas, informuoja bendrovė.
"Penki kontinentai": pelną keitė beveik 3 mln. Lt nuostoliai 2013-08-01
Informacinių technologijų UAB "Penki kontinentai" praėjusiais metais dirbo nuostolingai.
Užduotis verslui – taupyti klientų laiką 2011-11-17
Tiek mūsų šalies, tiek pasaulio vartotojai skundžiasi, kad kabelinės televizijos, interneto, buitinės technikos meistrų ir siuntinių neretai tenka laukti ištisas valandas. Be to, vieno apsilankymo kartais net neužtenka. Tai erzina ir kainuoja nemažai pinigų, taip pat ir bendrovėms.
Gamyklą kelia naujam gyvenimui 2011-02-01
"Penkių kontinentų" įmonių grupė pradeda buvusios "Kuro aparatūros" gamyklos Vilniuje atnaujinimo darbus. Iki šių metų pabaigos vienoje iš šio pastato dalių bus įrengta apie 80 loftų, 130 butų – studijų tipo gyvenamųjų patalpų ir apie dvi dešimtis kūrybai skirtų erdvių ir dirbtuvių.
Sunkumų ištikta žiniasklaida gali gulti ant prekystalio 2010-12-13
Rinka prisipildė kalbų apie žiniasklaidos bendrovių sandorius. Tarp labiausiai eskaluojamų – "Baltijos televizijos", socialinio tinklapio "One.lt" ir naujienų portalų grupės "Delfi" pardavimai. "Baltijos televizijos" ir "Delfi" atstovai paneigė kalbas apie jų pardavimą, o "One.lt" žada naujienų po menėsio. "Valstiečių laikraštis" apie savininko pokyčius paskelbė pats.
Investavimas į intelektualias biuro sistemas dažnai lieka popieriuje 2010-11-19
Retai Lietuvos biuruose rasime išmaniąsias biuro sistemas, kurios patalpas apšviečia, vėdina ir šildo priklausomai nuo to, kiek patalpoje yra darbuotojų, kiek šviesos patenka pro langą iš lauko ir koks biure CO2 kiekis. Kad galima būtų naudotis tokiomis sistemomis, į 1.000 kv. m turintį biurą reikėtų investuoti nuo 70.000 Lt iki 150.000 Lt.
Lietuviai nori lygių sąlygų su britais ir olandais 2009-10-04
Gruzijoje investuojantys Lietuvos verslininkai ragina Lietuvos valdžią tartis su Gruzija, kad ši neapmokestintų dividendų, palūkanų ir kapitalo prieaugio pajamų, kurias Lietuvos įmonės gauna Gruzijoje. Pagal dabartinę sutartį Lietuvos verslas Gruzijoje turi prastesnes sąlygas nei, pvz., britai ar olandai.
Apie bendrovę kalba jos darbuotojai 2009-05-10
Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose šiemet užtikrintai nugalėjo AB SEB bankas, kone dvigubai aplenkęs antroje pozicijoje likusią UAB "Omnitel". Trečią vietą geidžiamiausių varžytuvėse užėmė kita telekomunikacijų bendrovė – "Bitė Lietuva".
Prieš bankų plėšikus – rašalu 2009-02-26
Nauja Lietuvos banko tvarka, keičiant susidėvėjusius ir sugadintus pinigus, sudarė galimybę bankomatus nuo plėšikų apsaugoti "rašalu". Tai bankomate montuojama apsaugos priemonė, kuri bankomato plėšimo metu specialiais dažais ištepa jame esančius pinigus.

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Savanorių pr. 213, LT-50182 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: S. Konarskio g. 2-99, LT-03122 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Akropolis" ruošiasi "Jamam"
"Akropolis" ruošiasi "Jamam" 11-18 17:31
Lapkričio 22-23 dienomis keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vyks didžiųjų nuolaidų akcija "Jamam". 700 parduotuvių ir paslaugų vietų tikisi pritraukti pirkėjų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Humana 335,55 +5,52%
Macy's 16,85 +3,76%
CBS 38,57 +2,50%
Nokia 3,45 +2,37%
Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%
Goodyear 16,05 -1,83%
NVIDIA 204,19 -2,67%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,86 +4,52%
Cukrus 0,57 0,00%
Dujos (JAV) 2,33 -9,69%
Varis 5757,30 -0,03%
Kava 2,80 -1,41%
Benzinas 1,73 0,00%
Vištiena 1,85 0,00%
Sidabras 17,65 -2,81%