Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Penki kontinentai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Penki kontinentai

Atsiliepimai apie Penki kontinentai, UAB

Mes sujungiame kontinentus
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Penki kontinentai, UAB

Turim sia televizija, tai amzina problema... viskas stringa, jau nekalbu kad atsisukt laida yra kazkokia problema bet pastaruoju metu ir tiesiogiai strigt pradejo. Metus laiko jau naudojam nu kuo tolyn tuo blogyn. Amzinos problemos. Turedami sia televizija pastoviai matysit tokias lenteles. Prisegu nuotrauka.
Grazina Mirkevic
2016-11-06 17:22:51 IP 2eehhp8q
TV Skynet ziurime tik savaitgaliais arba vakarais nuo 20val, bet nuo 20 val ir savaitgaliais nėra nei vaizdo nei garso,
prisiskambinti Skynet aptarnavimo centrui neimanoma, reiskia vartootojas moka uz imones potoguma- apsukti kliento smegenis- pasirasytri sutarti ir nusimuilint, -laiku iseiti is darbo ir savaitgaliais nedirbti....
o kas gi lieka klientui? psskebsiu per FASEBBOK
Esu labai nusivyles tiek Skynet tiek Cgates paslaugomis. Zodziu buvau apskundes Rysiu ir reguliavimo tarnybai Skynet. Aisku juos pastate i vieta taciau trumpam. Nes aisku Civilinis kodeksas numato galimybe pakeisti sutarties salygas, o nesutikus pasiulyti nutraukti sutarti ir aisku tuomet Skynet atleidzia nuo visu netesybu. Tik viena dilema, kad visi tiek interneto tiek televizijos tekejai jau pasidaline savo rinkas bent Vilniaus kai kuriuose rajonuose ir galimybes isivesti kitus tiekejus yra ribota. O tai ir primeta zaidimo taisykles. Zodziu Skynet rinkodara ir nuolaidos paremtos klientu isdurimu. Tu sudarai sutarti ar ja pratesi su nuolaida ir po kurio laiko pamatai, kad dalis televizijos kanalu pereina is pagrindinio takelio i mokamus. Tai noredamas ziureti savo laidas....mokek. Jokios rizikos ne viena ir interneto ir TV paslaugu tiekeja nenori prisiimti ir sutartis primetamos vienasaliskai, be teises ja keisti. Ar tai sazininga? Ne velnio.
Kas pikciausia, kad Skynet dar sugeba ir apsmeizti rasydama atsiliepimus Rysiu reguliavimo tarnybai, tipo su klientu neina susisiekti ir nesileidzia i kalbas. Eiiiii pabuskite kam cia Skynet yra skambina apie ka diskutuojate jei is Skyneto viena dainele paleista arba priimkite musu salygas arba galite nutraukti sutarti??? Tik is bedos sutinku imti Skynet paslaugas nes kitos galimybes nera. Is principo turetu buti nustatyti minamalus interneto greiciai (o durinti ir sakyti kad greitaveika iki 100 ar 500 ar dar kokiu tai mistiniu skaiciu kaip realiai vos puse tiek pajegete duoti), kuriuos privalu butu uztikrinti, kitu atveju Skynet butu bauda, jei is pagrindinio kanalu rinkinio isemiai koki tai kanala, vel bauda. Zodziu Skynet nemeguok ners tikrai dar gausi i subine uz savo nesamones.
interneto ir tv naudotojas
2016-09-23 14:13:11 IP 2cfq911q
Seniai esu Skynet klientas (virš 10 metų), visada buvau patenkintas, bet dabar situacija tikrai prasta. Prieš nepilnus metus prasitesiau sutartį dviem metams, planas pats brangiausias, ir kai pasirašinėjau tvirtino, kad visi televizijos kanalai išskyrus Viasat yra įkaičiuoti. Jau beveik metus žiūrėjau mėgstamas laidas, o dabar sugalvojo kitaip suskirstyti kanalus ir pridarė naujų kanalų rinkinių, už kuriuos reikia papildomai mokėti ir žiurimiausius kanalus perkėlė į tuos rinkinius. Dabar turiu mokėti bendrai sudėjus papildomai apie 12euro/mėn. vien už kanalų rinkinius. Tai vietoj 23euro/mėn., man gautusi 35euro/mėn. Skynet problemų nemato, nes sutartyje nurodyta, kad jie gali keisti kanalų rinkinius kaip nori. Teisiškai jie teisus, o aš asmeniškai skaitau, kad mane apgavo.
Klientu aptarnavimo skyriuje diena chamai, meta rageli, kelia balsa zodziu labai nusiviliau
Skynet interneto paslaugomis naudojuosi jau beveik metus, dar neteko nusivilti.
Vida Sinkeviciene
2016-07-07 13:23:00 IP 28p8d29d
Šiandien buvau jūsų padalinyje Kalvarijų gatvėje, buvau nemaloniai nustebinta priedėlio pultelio kaina. Už kurį turėsiu sumokėti virš 14 eur. Nesitikejau, kad jis toks brangus, gal čia kokia klaida? Dar buvau nustebinta arogantiški jaunos vadybininkės atsakymų, kad tualetų pasinaudoti negalima, nes jo nėra? Įdomu, kur jūsų darbuotojai atlieka gamtinius reikalus, gal po krūmais? Galima buvo mandagiai atsakyti ir leisti pasinaudoti, nieko nebūtų nutikę. Laukiu atsakymo.
Užsisakiau Skynet išmaniąją televiziją ir pasirašiau 2 metų sutartį. Nors kaina palyginus su Teo išmania televizija yra mažesnė, tačiau Skynet televizija neveikia kaip išmanioji, veikia tik kaip paprasta kabelinė. Užsakinėjant telefonu tariausi su Penki Kontinentai kad duos naują įrangą, tačiau pastatė jau naudotą įrangą ir davė nutrintą nuotolinį pultelį. Televizija nuolatos strigdavo, pakibdavo po kelis kartus per dieną arba net nepasileisdavo. Telefonu pranešus apie gedimus atsakydavo kad "Skynet įranga yra gera ir kad tai yra mano televizoriaus gedimas" nors nebuvo atvažiavęs meistras ir netikrino televizoriaus. Televizorius veikia gerai. Paprašius pakeisti įrangą į naują gavau atsakymą kad "įranga yra nuomojama ir nėra reikalo turėti naują". Iki tol apie sutrikimus pranešdavau telefonu ir visada gaudavau panašius atsakymus. Tik tada kai raštu jiems parašiau ir pareikalavau arba pakeisti įrangą į naują arba nutraukti sutartį nes jie nesugeba teikti paslaugos, gavau atsakymą kad galiu jiems pats atvežti seną įrangą ir paimti naują. Dabar su nauja įranga nors Penki kontinentai televizija nepakimba tačiau TV laidų ar filmų stabdyti realiu laiku negalima, atsukti negalima, net ir peržiūrėti pasibaigusias laidas kada nori ne visada nepasiseka nes rodo pranešimą kad yra klaida. Paskambinus ir pranešus apie neveikiančias Skynet išmanioji televizija funkcijas sako kad apgailestauja ir kad trūkumai šalinami. Tačiau trūkumai šalinami nuo 2016 Sausio, o dabar jau Liepos mėnuo ir situacija nepasikeitė. Nerekomenduoju Skynet išmaniosios televizijos.
Įmonės paslaugos kokybė tragiška, televizoriaus nežiūrėjau, nes jis visą laiką traškėjo ir mirgėjo, internetas trūkinėja. Parašiau prašymą nutraukti sutartį, tai vietoj to kad spręstų problemas už 3 eurų skolą, kuri, pasirodo susidarė už kelias dienas nes mokėjau tiesioginiu debetu padavė į skolų išieškojimo agentūrą ko pasekoje sumokėjau 41 eurą.. Tik iš to ir gyvena. Aš dėl to nenuskurdau, bet gyvenime su jais neturėsiu nieko bendro ir visus perspesiu
Naudojuoisi paslaugomis jau virš 14 metų. Visko yra buvę su paslaugų tiekinu, bet tačiau paskutiniu metu baisu. Juk 21 amžius, o išmanioji TV ir internetas, paskutiniu metu stringa, dingsta ir t. t.. Tragiška situacija. Šių paslaugų tiekėjas žino tik susirinkti mokesčius už paslaugas. Prisiskambinti neįmnaoma, o jeigu pavyko, tai vien pažadai ir teisinimaisi. Nesenai pratęsiau sutartį, ir kaip buvau kompitetingų žmonių įspėtas, kad kuo toliau tuo bus prastesnė situacija, tad viskas tvirtinasi... Kiek dar tęsis ši nesamonė? Gal pasistengs vadovybė pagaliau spręsti problemas? Bus malonu gauti atsakymą.
Televizija tai tragiska.stringa kiekviena diena, o sian tai isvis visa diena nerodo, kai tik paakambini tai girdi tapati per tapati, kad apie problema zinome ir greiciausiu metu sutvarkysim.neseniai pratesem sutarti dat 2metams, bet jau dabar tai gailiuosi.
10 metų buvau ištikimas klientas ir nesiskundžiau. Interneto sutrikimų praktiškai nebuvo per tą laiką, arba greitai buvo pašalinami. Dabar gi jau virš savaitės negali nieko padaryt. Praktiškai pastoviai neveikia, po kasdienių skambučių atsako tik, kad informaciją gavom ir bus perduotą atsakingam skyriuj, kuris nieko nesutvarko. Arba sutvarko laikinai paaiškindami, kad jūsų atvejis ypatingas ir nesuprantamas. Labai nusivyliau.
Televizija - kazkokia tragedija. Nuolat stringa, bandai atsukt laida - neatsisuka, tada galiausiai isvis juodas ekranas atsiranda ir "prasome palaukti".. tai kiek as galiu laukti kol susitvarkys?
Zodziu labai blogai, nesitikejau.
Kazkas baisaus su sita imone... "Ismanioji" tv neveikia, stringa, kiek skambini isgirsti, kad apie problema zinome, iki vasario pradzios sutvarkysim, tada iki vasario pabaigos, po to jau iki kovo pradzios, o kaip tas pats taip tas pats. Jau atsibodo kaskart jiems skambinti ir pokyciu nesulaukt. Kas planuoja uzsakyt is ju paslauga siulau apsigalvot, pilna lt tv ir interneto tiekeju, kuriu tv veikia gerai. Manau ir mes nutrauksime su jais sutarti, nes mokant pinigus norisi gauti kokybiska paslauga.
Blogas.dingsta.-padariau klaida užsakes
Motinos vardu daugiau 5-erius metus turėjome pas jus interneto sutartį. Visuomet susimokėdavome už paslaugas ir man išsikraustant turėjome nutraukti neterminuotą sutartį, nes ten, kur dabar gyvenu nėra Skynet padengimo. Rugsėjo pabaigoje motina nuėjo į Europos prekybcentryje esantį aptarnavimo skyrių nutraukti sutarties ir dar specialiai perklausė vadybininkės ar jau viskas sumokėta ir daugiau sąskaitos nebeateis. Ši jai patvirtino, kad viskas gerai ir daugiau mokėti nebereikės. Priminimo apie skolą irgi nebuvo, tačiau visgi atėjo sąskaita už nepilną Rugsėjį, kurios jau nebemačiau, nes nebesinaudojau savitarna (koks tikslas tikrinti, jei pasakyta, kad viskas sumokėta?). Suprantu, kad tai mano kaltė, kad nepasižiūrėjau, jog dar yra viena neapmokėta sąskaita ir su skola pilnai sutinku ir su malonumu būčiau ją apmokėjęs, tačiau jokių SMS priminimų, kuriuos anksčiau siųsdavot kas mėnesį, jei būdavo vėluojama sumokėti, negavau. Neatėjo jokie laiškai, niekas neskambino ir net neįspėjo, kad dėl tokios svarbios "skolos" bus kreipiamasi į skolų išmušinėtojus. Po 5 mėnesių motina gauna laišką iš jūsų nusamdytos skolų administravimo įmonės dėl nesumokėtos sąskaitos su labai nemaloniais grasinimais areštuoti turtą (už sumautus 8 Eurus???), trečdaliu padidinti skolą, kuri jau ir taip laiške nurodyta daugiau nei dviguba bei informuoti bankus, kad mama negautų kredito. Paskambinęs į klientų aptarnavimą ir paaiškinęs situaciją tesulaukiau šaltu tonu raginimo pasiskaityti sutartį ir dar, kad kai ją nutrauki, įspėjimai nebeateina. Jokio atsiprašymo, jokio paaiškinimo, kodėl paskutinė skola jums staiga neberūpi, nors rūpėdavo kone 5 metus. Manau, sutartyje tikrai nebus nieko nei apie SMS žinučių su įspėjimais siuntimą, nei teisę taip elgtis. Kai klientas išeina, matyt, negalvojate apie tai, kad gali dar pas jus ir sugrįžti, bet kai taip elgiatės, tai žmogus kiekvienam sutiktam pažįstamam, ieškančiam interneto tiekėjo, pasakys vengti tokios įmonės iš tolo. Visuomet girdavau Skynet ir rekomenduodavau kitiems, tačiau kažkas, ko gero, jūsų vadyboje pasikeitė per tuos metus, kai išaugote. Gaila, kad Lietuvoje taip su dauguma kompanijų vyksta, kad kai tik išauga, pradeda dėt skersą ant klientų, nes kam gi galvoti, jei vis tiek jau turi vardą, ar ne? :)
Anksciau naudojausi jusu paslaugomis, viskas buvo gerai, bet dabar... pasiraseme nauja sutarti ir labai del to gailiuosi. Pastoviai dingineja internetas, televizijos is vis beveik neimanoma ziuret, stringa, perkraudineju priedelius. Anksciau per youtube galejau puikiai ziuret video ir muzika, dabar puses video nerodo, neisijungia. Viena diena besikankinant pavyksta isijunkt video, kita diena ta paslauga pasinaudot negaliu... skambinu i aptarnavimo skyriu, sako, kad pas juos viskas gerai, kad perkrauciau priedeli... atsibodo jau is tikro. Baigsis sutartis, eisim i kita imone. Geru darbu Jums.
Nuolat dingsta internetas
2016-01-29 10:36:26 IP 2j3qhrm6
Tik neseniai buvo pratęsta naujam terminui sutartis ir internetas tapo apgailėtinas - ryšys nuolat dingsta. Nuolat "techniniai nesklandumai". Gal čia įmonės politika tokia - prisiriša klientą, o tada paslaugų kokybė nebesvarbu. Beje, nepraleiskite ir terminuotos sutarties pabaigos momento - nuo to laiko įmonė be jokio papildomo pranešimo "nebetaiko nuolaidų", t.y., skaičiuoja žymiai didesnę kainą ir tokiu būdu stumia klientus vėl sudaryti terminuotas sutartis. Jei nori atsisakyti paslaugų - prigrasina tariamų nuostolių reikalavimais ir moka žmonės kelis metus pinigus už netikusias paslaugas. Prašyčiau daugiau dėmesio paslaugų kokybei ir klientų aptarnavimui, o ne tik pasipinigavimams.
Internetas i uzsieni visai mires 100kb greitis, jus cia pajuokauti sugalvot kaip skynet?!
Baisu baisu baisu.. Jau kelias dienas internetas stringa, bandysim kreiptis i vartotoju teises, kad padetu nutraukti sutarti
Siabingas poziuris i klientus, atsisakiau paslaugu ir uzmirsau sumoketi 7 euru, el. laiskas uzsimete paste ir po 4 menesiu gaunu laiska is anstoliu del skolos, o anstoliai kas be ko pasiims dar savo dali, o kad kreipsis i anstolius skynetas net nepranese. Super varykit taip ir toliau dar galvojau jusu paslaugom naudotis, to dabar tikrai zadu nedaryt.......
Nusivylęs vartotojas
2016-01-26 22:03:10 IP 2eehihp7
Siūlyčiau kreiptis pas advokatus ir išsireikalauti, kad sugrąžintų pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį
Laba diena, LABAI pablogejo interneto kokybe vakarais, video krauna labai ilgai, o live transliacijas apskritai neimanoma ziuret. Jau antra savaite, ir taip kas vakara. Noreciau suzinot, ar ilgai tai tesis?
Labai prastos kokybes ismanioji tv, vis stringa. Retai kada imanoma atsukta atgal programa ziureti. Vat siuo metu visai nieko nerodo ir interneto nera. Meistrai vis tvarko, bet nei savaites nereik ir vel neimanoma tv ziureti. Bandziau atsisakyti ju paslaugu, tai kadangi sutartis pasirasyta ir norint ja nutraukti, tai turi nemaza kruva euru pakloti. Tai vat dabar 2 metams ju tragiskos tv ikaitas esu.
Ne imone i legalus reketas, internetas atjungtas mano prasymu o praejus trims menesiams nei is sio nei is to vel pajunge ir praso pinigu
Jau nekalbu apie tai kad vietoje 100mb gauni vos vos 13mb per sekunde
Vaziuoja meistrai kas kelios dienos ir po to visai pasako nieko negalime padeti, bet saskaita pateikia iprastai
Atrodo padariau klaidą užsisakius skynet internetą. Dar nė menesio nenaudoju, šiandien nebeveikia. Skambinau, sako, kažkas su laidais negerai, teks laukti kelias dienas, kol atvažiuos meistrai... kelios dienos be interneto, gražiau nebūna... kažkodėl nustebo žmogelis, kad nepuoliau derinti laiko, kada galėčiau pasitikti meistrą, lyg aš neturėčiau ką veikti tik su meistrais bendrauti. atvažiuokit man tinkamu laiku, o ne jums. Šūdą jie ten malą, o ne paslaugas teikia... moku už paslaugą, kurios negaunu.
anksčiau buvau labai geros nuomones apie teikiamas paslaugas. Tačiau įsivedant internetą ir televiziją susidūriau su rūpesčiais. Vadybininkai žadėjo akcijas, kad mokėti nereikės 6 mėn. Tačiau kas mėnesį gaudavau grasinančius pranešimus, kad esu įsiskolinusi. Pati turėjau kas kartą skambinti ir aiškintis, ir kas kartą buvo pasakyta, kad jau dabar viskas gerai. Tačiau tai tesėsi visus 6 mėnesius, o galų gale vadybininkė net nebeatsakinėjo į mano laiškus. Televizijos kokybe labai prasta, priedėlį reikia perkrauti kas dieną, kitaip neveikia, internetae ta pati problema, nors man skynet įrodinėja, kad iš jų pusės viskas gerai, neva pas mane sugedę televizorius, kompiuteris-juoking. Televizoriai ir kompiuteris sugenda vienu metu.
Jei nepagerės paslaugų kokybė, suėjus terminui tikrai rinksiuosi kitą paslaugų teikėją.
Gerbiamieji, jei jums klientų aptarnavimo skyriaus vadovė patvirtins savo žodžiu ir elektroniniu laišku, kad esate iš tikro permokėję už paslaugas net pusei metų į priekį ir nereikės dabar mokėti ir dar dovanų gausit - netikėkit!!! Praeis savaitė ir pradėsite gauti grasinančias žinutes apie tariamus įsiskolinimus ir galiausiai visiškai atjungs paslaugą už tai, kad sumokėta pusei metų į priekį.... Keistoka...
Alfreda Vasiliauskiene
2015-02-04 13:31:48 IP 28p8cnk4
Laba diena, Direktoriau.As neuztikrintas, ar sis laiskas pateks Jums.
Esu nepatenkintas Jusu imones darbuotoju darbu.Naudoju interneta jau 7 metus.Patiko Jusu produktas.
Noriu isivesti ir TV.Skambinau sausio pabaigoj, uzsisakiau, kad nuo vasario 1 d., tapsiu Jusu klientu TV.Taciau jau siandiena 4d.jokios televizijos man niek neiveda.Konsultantai atsako, kad susiris su meistrais.Keista.
As zinau, kad dabar yra akcija ir noreciau patekti i ja.Kitaip, as pasirinksiu kita bendrove, o Jus prarandat klientus.
Aciu,
Alfreda.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys 11-17 14:21
Baltarusijoje sekmadienį vykstant parlamento rinkimams, kurių rezultatai jau iš anksto nulemti, Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laidė dviprasmiškas užuominas apie dalyvavimą...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%