Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Penki kontinentai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Penki kontinentai

Atsiliepimai apie Penki kontinentai, UAB

Mes sujungiame kontinentus
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Penki kontinentai, UAB

Neimanoma susisiekti su klientu aptarnavimo skyrium. Antra savaite. Visus KAS Vilniuje panaikino, telefonu - tik sarmanke, i laiskus neatraso, per web taip pat ignoras. Ant klientu visiskai nusispjauti. Zodziu, niekam nerekomenduoju sios s*******o kantoros.
Esame klientai 5 metus
2019-10-25 14:58:20 IP 28p8cijp
Aleksas 2019-07-11 14:34:22
SVEIKI MIELI SKYNET ARBA PENKI KONTINENTAI NAUDOTOJAI, JUNKITĖS Į FACEBOOK GRUPE "Už kokybiškas paslaugas". SU KITŲ NARIŲ PAGALBA SKLEISIME IR RODYSIME KOKIOS ŠIO OPERATORIAUS GEROS PASLAUGOS KAD KITI ŽMONĖS NEAPSIGAUTŲ.
visada viskas gerai, internetas dirba be problemu, atsako greitai i laiskus kada reikejo pratesti sutarti, viskas super, gerai ir paprasta su Penki kontinentai, UAB. bent jau mums :) viskas gerai. tikrai taip!
Skaitau neigiamus atsiliepimus ir stebiuosi, nes tokio greito reagavimo ir tokio gero aptarnavimo niekur kitur neteko patirti. Problemų būna, bet jos labai operatyviai sprendžiamos.
10.24-rytas-7:00-Vėl techninės kliūtys.....
Pirmą kartą gyvenime skiriu laiko neigiamo komentaro rašymui, tačiau tikrai labai džiaugiuosi pagaliau atsisakiusi šios įmonės paslaugų. Kokybė tragiška, į laiškus ir skambučius - nereaguojama. Aptarnavimo skyriuose nebuvo tekę sutikti maloniai bendraujančio darbuotojo.
Gerbiami Penki vadovai,
Jau antrą kartą per šį mėnesį /10, 03 ir vakar- 10, 15/ buvo ilgalaikiai TV tinklo sutrikimai.Atsinaujino tik šnd.ryte.Ir šiaip trikdžiai labai dažni. Kaip bus su mokesčiu ?!! Priminimus dėl apmokėjimo, įmonė siuntinėja labai nekorektiškai - dar nesuėjus terminui.
Kaip suprantu budinčių darbuotojų nėra, tiesioginis ryšys apgalvotai neįmanomas/esant bet kokiai problemai prisiskambinti niekada neįmanoma / Vadybininkas paskambina geriausiu atveju po paros.
Kaip sutriko ryšys po pietu, taip nei atsiliepia telefonu, nei rysi atstato. O siaip aptarnavimas, tai kiek teko susidurti labai nemalonus.
Visiškas š***s!!! Neįmanoma žiūrėti, pastovūs strigimai. Paskambinus įjungiamas įrašas, atsiprašome dėl techninių kliūčių...
Pinigus plėšia - paslaugų neteikia.
Prasau atkreipti firmos vadovybes demesi, , , i tai, kad mano mokestis uzu paslaugas padidintas 10 EU, ne pagal sutarti; / pazeidziant sutarti !!!???
Kodel ???
Prasau atsakingu/o asmenu susisiekti su manimi, kad paaiskinti tyciojimasi is pensininku pagrinda, nes manes su Jusu darbuotojais NEJUNGIA !!!?
Manau Jus suprantate, jog ES yra Vartotoju teisiu gynimo tarnyba !!!
Labai labai esu nusivylus. Uz visa savaitgali nerodytu mokamu kanalu rinkini, paskake nu ka jus cia mokat? Galim pasiulyt 30 cnt kompensacija. Koks skyrtumas kiek as moku uz menesi papyldomu kanalu rinkini? as moku virs 30 euru tam kad ziuret ir megautis
televizija, o net tam kad isklausyt pastyciojomus ir kad ziuret i juoda ekrana. As moku tam kad ziuret. Skambinant nieks neatsiliepe, po signalo pasakai problema nieks neperskambina! Skambinant tehniku skyriui, , sako negali padet, skambinkyt vadybinkui. Zodziu, pirmadieni neveike niekas, nei televizija, nei internetas, skambinu, atstaskymas, o ko jus mazdaug noryt? Ne tik pas jus neveikia, taisom.
Yra baisiau nei baisu. Dar matau zadat apmokestint laidu atsukinejima. Gal ir klystu, bet pries savaite bandziau laida atsukt per discovery, ir ka? Nepavyko. Zadam atsysakyt.
Niekam nerekomenduoju, nebent norit mokėt už paslaugas, kuriomis nesinaudojate. Jokio atsakymo iš personalo apie sutarties nutraukimą, nebendrauja. Turbūt dėl to, kad nenutrauktumėt sutarties. Sąskaitas gaunu ne už kiekvienąą menėsį o iš tokį, kurį jie sumąsto... Moku pinigus, nes grąsina anstoliais jei nesumokėsiu. Šudų š***s, gyvenime daugiau nesinaudosiu. Ir kitiems nesiūlau.
5 - 7 kartus skambinu į klientų aptarnavimo skyrių telefonu 8 5 266 4555. Įjungiama "šarmankė", kad užimti visi operatoriai.
Kaip prisiskaminti?
Joooooo, sutartį su šia Š krūva nutraukiau daugiau nei prieš metus. Šiandien ateina laiškas dėl neva neapmokėtų sąskaitų, kurias vėluoju apmokėti jau virš metų, jokių priminimų, jokių pastabų nutraukynėjant sutartį nebuvo, įrangą grąžinau... Nežinau ar čia verkti ar juoktis? Nesu ubagas kaip ši įmonė ir man pinigai nėra didžiausia vertybė, bet šitoks sukčiavimas kai už sąskaitas reikia mokėti net nutraukus sutartį aukščiau visko.

Bėkite visi greičiau nuo šios "š*******o" kontoros, jiems tik apgauti ir kuo daugiau pinigų užsidirbti rūpi, supporto apsoliučiai jokio...

Paslaugų kokybė tiek televizijos tiek interneto- 0 iš 10, aptarnavimas ir darbuotojų profesionalumas 0 iš 10.
Tragedija, o ne televizija. Atsukus (jei aišku pavyksta) koki filmą ar laidą kanalas tampa nebe HD, kazkoks akmens amzius.
Gyvenu Vilniuje, Lazdynuose. Interneto greitis 100 Mbps, moku 7eu/men su 3 metu sutartim, jauciu jau kokiu 10 metu sitoj firmoj (galetu ir mazesne kaina padaryt nuolatiniam klientui). Viskas ok, problemos buna gal kokius 2-3 kartus per metus, dazniausiai vakara/nakti ir greitai buvo pasalinamos. Paskutiniu metu stringa youtube klipai (nustoja buferizuotis), tenka arba laukt kokiu 10 sekundziu arba naujint puslapi, bet nemanau kad cia yra kalti Penki. Galvoju keist tiekeja kad moketi maziau.
4 metai naudoju su kiekviena vis blogiau, stringa, dinginėja... Kaltina wifi stotele neva pirk nauja... Vakarais tragedija visiška... Tos pačioa bėdos ką išvardini kiti savo komentaruose :) Greičiau sutartis pasibaigtu ir keliausim pas konkurentus !

PS: Stanevičiaus g., Fabijoniškės.
Jeigu nepriimate skundu ir pretenziju, tai ir nevaidinkite, kad esate Europoje !!! Rasiau pretenzijas, kad neturite valdzios, o tik zaidziate darba, negalima ziuretipakartotiniu laidu, nes amzinai sugede !!! Negalima ziureti pakartotinai varzybu, nes laimejo Zalgiris pries CASK !!!/
Negalime net ziureti "Poniu Rojus " su vertimu, o italiskai neismokau !!!?
Linkiu po truputi sukti Europon is Maskavos ; Aciu;
Kliento nuomonė
2018-09-28 09:46:41 IP 5ljs0n1d
Esu labai pasipiktinusi požiūriu į klientą, - be mano žinios ėmė nuskaityti už paslaugas padidintą sumą. Jokio įspėjimo ar pasiūlymo pratęsti sutartį. Pasipiktinusi ne dėl padidintos sumos, bet iš principo, nes tai visiškas nesiskaitymas su klientu. Su vadovais susisiekti neįmanoma. Kartais atrodo, jog jie daro viską, kad iš ten išeitum. Ir kuo greičiau.
Jeigu ieškosite paslaugų tiekėjo- gerai apsvarstykite dėl savo pasirinkimo, nes galite turėti daug nemalonumų. Ir dėl paslaugų kokybės ir dėl visiško nesiskaitymo su klientu.
Neimanoma savaitgaliais ir darbo dienom vakarais naudotis internetu. Kas pusvalandi reikia perkraudinet ruteri.!! Apgailetina kokybe! Laukiam kada greiciau pasibaigs sutartis.
Sveiki, mes naudojame skynet jau apie 4 metus bet kas kart nusivilam vis daugiau ir daugiau. Kiekviena savaitgali arba darbo dienomis vakare (kai ne įmanoma prisiskambinti į tech pagalba) strigineja kabeline, internetas. Bet ir tech meistras jai atvažiuoja pastoviai randa kas kaltas, tai šuo su laidu kažką padarė (nors šuo net nependa prie laidu) tai per senas televizorius. Kol kas atsisakyti neimanoma nes pasirašyta sutartis. Bet deja ne matau už ka mums tiek mokėti? Turiu klausima gal kažkaip įmanoma gauti kažkokia nuolaida už tokius dalykus?
NEREKOMENDUOJU ŠITUS s*****s!
Naudojausi paslaugomis virs 10 metu. Viskas buvo lyg ir ok. Bet paskutinius 4 metus gyvenu justiniskese ir cia skynet net su*o titulo nevertas. Pastoviai dingineja, buna kelis kartus per diena. Ypatingai megsta dingti nakti arba savaitgali, kai i tech pagalba neprisiskambinsi. Toks internetas netinka nei laisvalaikiui nei darbui. Kategoriskai nerekomenduoju
Absoliuciai siaubingas klientu aptarnavimas ir nenoras buti lanksciam. Viena bandai transliuot kita tau atsako, vienu zodziu baisu. Tada zmogus pradedi galvot apie kita imanoma interneto tiekeja... galbut ir gerai, nes pradedi suprast, kad per daug turi ir nevertina esamu...
Esu 5c klientas gal 20 metų, tačiau tai, kas vyksta paskutiniais dvejais mėnesiais yra siaubinga! Penkių kontinentų serveris tapo absoliučiais nepatikimas - jame laikomas mano tinklalapis yra nepasiekiamas TREČDALĮ laiko! Nežinau, kas atsitiko firmai, bet pasitikėti jais nebegalima...
Visiška tragedija, sudarant terminuotą sutartį realiai leidi jiems daryt ką nori, patys pratęsia sutartis ne tai, kad nepaklausę, bet net nepranešę, kad tai daro. Negana to, už dvigubai didesnį mėnesinį mokestį. Atjunginėja internetą, ne visada atsiunčia sąskaitą, kai nori atsiskaityti gauni atsakymą, kad sąskaitos bus atsiųstos kai ateis laikas, kitą dieną internetas atjungtas dėl neapmokėjimo. mokesčių paslėptų ir sąlygų visokių, o ir internetas nepergeriausias, kartais net labai lėtas.

Prie viso šito - aptarnavimas. Didesnės tragedijos niekur nemmačiau ir negirdėjau Su klientais nesiskaito, lankstumo jokio, bendrauja nevisada maloniai, dažniausiai pagal nuotaiką. Kaip matau iš kitų komentarų reputacija ar klientu nuomonė jiem neaktualūs ir neįdomūs dalykai.

Jei tik dar kas turit progą ir svarstot, nedarykit klaidos, neužsikraukit sau galvos skausmo, nesirinkit šio tiekėjo paslaugų, kol dar galit.
Jau daugiau nei 15 metų esame jūsų klientai, bet pastaruosius kelis metus SIAUBINGAI suprastėjo kokybė. Turime ir televiziją ir internetą., dingstantis internetas, televizija pastoviai stringanti. Atsukimas negalimas. Kiek skambinom, atsimušam į sieną. Daugiau nebesiruošiam skambinti. Pavargom jau. Akcijas skelbiat, priviliojat pažadais dėl geresnių ar gerinamų paslaugų - o matom špygą. Tokie nepatogumai mūsų absoliučiai netenkina, nesame labai priekabūs, suprantame, kad visko būna ir visiems neįtiksi, bet kai VISAME JUSTINIŠKIŲ RAJONE neskalndumai yra po parą ir daugiau.. nei darbus pasidaryti. Pasibaigs sutartis - rinksimės kitą paslaugų tiekėją ir čia jau kainos nesivaikysim. Atsibodo - kantrybė trūko.
Jums nusispjauti arba tiesiog iškėlėt sau kartelę kurios negalit pasiekti. Ir taip pat, tie Motorola modemai nuo “išmanios tv” yra labai prastos kokybes. Stringa, nepasikerauna, distanciniai pulteliai lygiai taip pat.
Blogesnes televizijos turbut negali buti!!! Atsukimo funkcija bent kelis kartus per savaite uzstringa, televizija be paaiskinamu priezasciu kartais isvis dingsta!! O apie interneto rysi tai isvis patylesiu... Kas antra diena be interneto! Mokam nenormalius pinigus, kokybes 0!!!! Maza to dar ir kompensacijos jokios niekada neesam gave, ne tiesiogiai bunam pasiusti toli toli! Tai bent televizija!!! Per viena diena dingo internetas, nustojo rodyti televizija, o vakare dar ir atsukimo funkcija uzstrigo, PER VIENA DIENA!!! Tai sakykit, uz ka as moku pinigus??????
Neveikė paštas 4 dienas, o prisijungus, paaiškįjo, kad dingę visi laiškai. Liūdniausia tai, kad esi apkaltintas dėl to pats, mat nustatymai ne tokie. Deja, sutartyje, apie jokius įpatingus nustatymus neparašyta. Prisiima vis naujų klientų, o kokybės ir saugumo užtikrinti nesivargina. Ne pirmą kartą nuvilia. Televizija taip pat su problemom. Gaila, kad nevertinat klientų.
Tris dienas (!) neveikia e.paštas. Nėra prisijungimo prie serverio. Ir niekas neatsiliepia, neatsako kada bus sutaisyta.
GAL JAU LAIKAS ATSISAKYTI 5 KONTINENTŲ PASLAUGŲ?
Uzkniso negyvai, vos ne kiekviena vakara turi keltis is lovos ir perkraudinet interneto modema, nes kas valanda arba dazniau dingsta internetas... O siandien dar ispudingiau per Kaledas belenkaip stringa transliacija..!! Kantrybe baigesi, tikiuosi iseis nutraukt sutarti jeigu nepataisysit klaidu !
TRAGEDIJA visose srityse.
Klientu aptarnavimas visiska tragedija. Poziuris i klienta is auksto. Paslaugu atsisakyti neimanoma, jei bandysit susidursit su skyneto nekompetencija ir apgaudinejimu.
esu labai senas skyneto klientas nuo pat skynet interneto atsiradimo naudojuos internetu ir jam pretenziju neturiu

Teleizija skynetoTRAGISKA rodo labai mazai rusisku kanalu tik 2, apie CTC, THT, PJATNICA gali tik pasvajoti nes skynetas kuo toliau tuo daugiau rusisku kanalu blokuoja, atsiranda kazkokie levi kanalai kaip PAJEXALI ir t.t. normalius kanalus kaip RTVI tai yra protingas kanala
arba Pramoginiai tai VH1 ir dar kazkokie 3 muzikiniai ot tai pramoginiai kabutese,

SKYNETUI paaiskinimas kas yra pramoginiai - tai kai rodomi yra filmai *komedija, arba STAND UP, arba Comedy club,
2. uz ka galiu pagirti skynet televizija tai is uzsienio kanalu SONY TURBO, CNN VISKAS ir uz muzikinius kiti Demesio neverti kanalai.

SIULAU: Ivesti pramoginiu kanalu komplekta gali ir brangiai kainuot 5eur/men tarkim uz:
CTC, THT, PJATNICA,

kitu atveju jusu internetas skynet geras nieko pasakyt negaliu, BET TELEVIZIJ NEISMANI. IR JAIGU JUS SKUBIAI NEPRIIMSITE VEIKSMU O TIK ZADESITE ZMONEMS IR NIEKO NEDARYSITE TAI PAVYZDZII SU MANIM ATSISVEIKINSITE, O AS KLIENTAS TOKS KURIS TURI 8BUTUOSE SUTARTI SU JUMIS (PASIBAIGUSIOS) TODEL BET KOKIU MOMENT GALIU JUSU ATSISAKYTI.

SIAIP MAN NEPATINKAT (APTARNAVIMAS ZEMO LYGIO, )

NEPATARIU SKYNET
Sveiki geriau toliau nuo sios imones pazadai dideli o rezultatu nera.
Noreciau pareiksti savo nepasitenkinima pirmiausia Jusu imones Darbuotojai p.Sabrinai! Panele pastoviai prizada kazka padaryti ir is 10 kartu viena karta iveikia savo pazada! Sudareme is naujo sutarti, su papildomonis salygomis, dalinai negavome ir i skambucius jokio atsakymo. Skambinome i kliento aptarnavimo tel.numeri, autoatsakyklis paprase duomenu ir skambucio tiksla, buvo prizadeta netrukus perskambinti ir isspresti problemas.To irgi nebuvo.
Matyt laiko atsiranda klientams iki sutarties sudarymo..
Beje pastoviai stringa sistema ir reikia leisti priedeli isnaujo..
Aptarnavimas kakzokia tragedija. Neaisku Kas ten per vieni dirba...sutartis nutraukta pries dvejus metus Ir viskas apmoketa. Jie raso po dvieju metu laiko KAd neva esu skolinga 1€ Ir jei per 30 dienu neapmokesiu tai pateiks skolu isieskojimui. Dar sito tAi nemaciau, juolab KAd yra banko israsai.
Nepasirasinekit nieko su siAis sukciais!!!!
Niekada niekas netikekit sia kompanija, nepasirašinek ju sutarčių, jie siūlo daug ką, bet amžiams jiems liksite skolingi, darbuotojai ju priimti iš gatves be jokios kvalifikacijos.
Dekui.
Internetas tragedija, tiksliau jeigu jis dirba tai čia buna švente! Televizija kaip 90x metu. Veikimas tragiškas, klaidų pilna, stringa, kimba... Baisu kas pasidare su skynetu, o kažkada buvo geriausias internetas, o dabar baisiau negu tragedija. Tikrai nerekomenduoju naudotis jų paslaugomis ir net nepasirašynėkite sutarties, nes teks labai gailėtis. Geriau permokėti pas konkurentus, bet bent jau turėt tai už ką moki.
Buvau ju klientas ir del nekokybiskos televizijos transliavimo ir pastoviai dingstancio interneto teko sutarti nutraukti anksciau laiko. I mano pateiktus prasymus nutraukti sutarti jie nereagavo, teko kreitis i rysiu reguliavimo tarnyba ir tik tada sutartis buvo nutraukta.
Kas liecia televizija - pastoviai stringa, pakimba, kartais po 3 paras negali ziureti nei vieno kanalo, jiems paskambinus arba isgirsti kad problema zinoma ir sprendziama, arba vis zada isspresti, padeti ir...... nieks nesikeicia. Internetas irgi dingineja - kasdien po 20-30 min., labai dazni jo pakibimai.
Nuosirdziai patariu nesusigundyti ju mazomis kainomis, nes paslaugu kokybe isties tragiska.
Sena lietuviu liaudies patarle sako: minkštai kloja - kieta miegoti. Pries sutarties pasirasyma - pazadu kruva, o realybe tragiska. Po teisybei, tai is abonentinio mokescio jiems reiketu isskaiciuoti tel. skambuciu isnaudotu aiskinimuisi ir skundams su konsultantais kaina.
Kartotis ir aimanuoti skaitau netikslinga, nes kiek skaiciau komentaru ir atsiliepimu juos, galiu tik patvirtinti:
Niekam nerekomenduoju naudotis SKYNET
paslaugomis !
Kadangi esu buves tiek C gate, tiek Teo klientas... sita jau galiu lyginti.. Na visu pirma iki Teo televizijos ismanumo Skynet kaip iki menulio. Televizijos valdymas su klaidomis (is pirmo karto kanalai ne visada pasispaudzia). Karts nuo karto meta pranesimus apie klaidas ir jog jos jau issiutos administratoriui... Kanalai bet kokia tvarka ismetyti. Laidu persukinejimas tik po minute (teo gali net 10 sek atsisukti). Atsisukti gali ne visas laidas (Teo galejai visas kurios nepapuola i rinkinius). Pagrindiniai kanalai vis kaitaliojasi (daugeja lenkisku kuriu neziuriu) ir dingsta normalus. Meniu valdymas irgi paranormalus sugalvojo.
Internetas darbo dienomis dar kaip internetas... Po 18 val... pamirsk tu greita interneta.
Kaip buvo atliktos pajungimo paslaugos. Atvykus Teo specialistams paklause ar bus kaip paslepti laidus (sakau ne, nes nebuvau susidejes dar plintusu). Vistiek apsvarstem kaip kas kur bus ir kiek laido reikes... Laido dave tiek kiek pakankamai butu... Ir pragreze pro kambario sienas.
Dabar analogiska situacija su Skynet... Imete i butu kabelius ir sako kur cia galima prie teliko pasijungti... sakau, tai gal bent pro kambario siena pragrezkit... pradejo mykcioti kad jiems nepriklauso ir lalala... Tai sakau susipakuokit ir vaziuokit... visgi pragreze... Pajunge... Numete po stalu nereikalinga 10 metru atlikusi kabeli... sakau man perdaug... tai sako geriau perdaug nei permazai... Toliau pultelis neveikia... sako vienas kitam "pakeisk batarkes"... istrauke senas aptrunijusias... veikia... reiskias pultelis ir ne naujas. Toliau sako reiktu Jums isigyti marsrutizatoriu, kad viskas gerai veiktu. Sakau, tai jus nenuomuojate? Nuomuojame ir parduodame... bet jus nepasakete salone kad reikes, tai mes ir neatsivezeme... Tai is k ur man galejo daeiti ka reikia sakyti salone... COMBO.
Atvirai sakau, buvau piktas ant Teo uz tikrai mano suvokimu didele kaina. Del to isikraustes i nauja buta nusprendziau isbandyti Skynet paslaugas kurio interneta kazkada gryre vienas pazystamas.. Nu atsiprasau... gavau ne tik mazesne kaina, bet ir mazesne kokybe. Nieko nepadarysi - dvieju metu sutartis.
Nors viena pliusa skynet turi... po priedelio perkrovimo nereikia laukti keliu minuciu kaip kad Teo
Niekam nerekomenduoju Skynet interneto, pats lėčiausias ir blogiausias kokį tik esu turėjusi. Internetas pajungtas per telefoną veikia geriau, geriau veikė ir internetas bendrabuty, kuris buvo nemokamas, ir ten dėl kokybės tikrai nesistengia. Buvo atliktas jų interneto "kokybės nustatymas", ir nustatė, kad viskas veikia puikiai. Bet veikia labai blogai, nieko neužkrauna, neveikia greitai nė vienas puslapis, nėra kalbos apie televizijos žiūrėjimą ar kokio nors filmo.
Vienintelis dalykas, kurio laukiame, tai sutarties užsibaigimo, ir daugiau niekada iš jų jokių paslaugų neužsisakysime.
P.S. internetas kartais veikia kokybiškai, kai laidas yra įkištas į kompiuterį, bet tik kartais.
Aciu uz komentarus visiems :)
Kaz buvo pas mane Skynetas ir viskak buvo gerai, ir galvojau ves uzsakit - BET, po tokiu komentaru - aciu, nereikia :)
Geriau liksiu su dabartiniu inetu :)
Blogiausias internetas Lietuvoje. Niekam nerekomenduoju sito sh
pas mane analogiskos problemos, irasai lagina, kanalai perjunginejant lagina, suprastejo greitis ir kokybe, pas mane 20mb/s nors jie akcentuoja kad iki 100, parasiau jiems kad nepatenkintas ir kodel nesilaiko isipareigojimu, tai antra savaite negaunu atsakymo, sugedo skynetas tikrai, taip pat laukiu sutarties galo, plius megstamus kanalus kelis padare mokamus, nusivyliau ir tikrai niekam nerekomenduoju
Sveiki, turiu Skynet ir tai yra pats prasčiausias internetas ir pats didžiausias lagas ant tv. Plius dar mane apgavo vasarą su akcija, kad jei pasirašau sutartį tai gausiu bilietą į pramogų parką (medžių kartstyklės). Nieko negavau. Tv pultelis visas apdaužytas buvo (nenaujas). Tv laginas ypač įrašų persukinėjimas. Internetas lėtas kaip mano močiutė, žodžiu, laukiu nesulaukiu kada baigsis ta sutartis ir galėsiu pereiti į kitą tiekėją. Jau geriau keliais eurais brangiau, bet netampyti sau nervus.
Buvusi klijentė
2016-12-08 15:01:39 IP 28m92pu0
Klijentų aptarnavimo skyriuje dirba chamai:bendravimo kultūra baisi, nesiskaito su klijentais.Kilus net ir menkiausiam nesusipratimui-atjunginėja internetą apie tai net nepranešę.
ZMONES!!!!!! JOKIU BUDU NEUZSAKYNEKIT TV ar INTERNETO is sitos imoneles!!! perviliojo mus nuo CGates, geresne kaina ir "geresne" interneto sparta. BET Internetas pastoviai strigineja, TV irgi, zaisti online zaidimu vaikas negali, nes yra pastovus lagas, o telefonu man sako - patikrinom pas jus viskas tvarkoj! Ijungi speedtest max ka rode buvo 30, nors zadeta iki 100....... Kelis kartus buvo nutrauke interneto televizijos teikima - nes savo sistemoj nemate pavedimo, tekdavo siusti pavedimo kopijas. Tad labai gailemes pasirase sutarti, megisniu kreiptis i VVTAT, kad padetu be baudu nutraukti sutarti ir kuo greiciau pamirsti apie skynet'a. Gailiuos kad pries pasirases sutarti neperskaiciau Jusu atsiliepimu.
Esu Skynet klientas, ansciau buvau patenkintas, bet dabar situacija vis blogeja ir blogeja. Prieš metus pasirašiau sutartį dviem metams (televizija + internetas). Dabar pridarė naujų kanalų rinkinių ir geriausius kanalus perkėlė į tuos rinkinius, kurie yra mokomi. Skynet skambinau, "kodėl atjunginėja kanalus", paaiškino, kad sutartyje nurodyta, kad jie gali keisti kanalų rinkinius kaip nori. Nesamonė... laukiu kol sutarties baigsis sutartys ir nutrauksiu...
Jau toks, atsiprasant sudas, pastoviai nera rysio vakarais, dienom irgi daznai pasitaiko. Bukite malonus, jei jau tik uz interneta imate tokius pinigus (darote per telika tokia afigena reklama) tai teikite normalu interneta, o ne routeri visa laika kaltinkite.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės 11-18 18:31
Valstybės valdoma energetikos grupė "Ignitis grupė" (buvusi "Lietuvos energija") patvirtino pakvietusi plėtotojus teikti pasiūlymus deryboms dėl naujos centrinės būstinės nuomos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%