Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Penkių kontinentų komunikacijų centras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Penkių kontinentų komunikacijų centras

Atsiliepimai apie UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

Penki, ProfIT

Mes sujungiame kontinentus
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

Sveiki. Antra savaitė rašinėju Jums dėl įpėjimų apie nepatikimą Wi-Fi. Patarimas jungtukus ištraukinėti iš rozečių nesuveikė - kelias dienas taip dariau. Ar esat pajėgūs padėti savo klijentams???
Gal būt vis tik reikėtų pakeisti mano Wi-Fi slaptažodį?
IR VĖL LAUKSIU JŪSŲ PAGALBOS.
Penki 2020-05-11 14:01:22

apgailestaujame, kad naudojantis mūsų paslaugomis susidūrėte su paslaugų teikimo nesklandumais. Siekiame, kad visi klientai liktų patenkinti teikiamomis „Penki“ paslaugomis, todėl maloniai kviečiame susisiekti su mumis el.paštu: info@penki.lt ar telefonu (8 5) 266 4555, o taip pat užpildyti šią el. užklausos formą: https://www.penki.lt/kontaktai, ir neabejotinai kartu išspręsime visus kilusius nesklandumus!
Dėkoju už atsakymą, tačiau Jums jau buvo rašoma po keletą kartų per dieną apie problemas, tačiau absoliučiai nereagavote, taigi sutartis su Jumis jau nutraukta. Tad akivaizdu, kad neabejotinai neišsprendėte jokių problemų!
Justina 2020-05-04 22:45:12
Nepagailėkite kelių eurų už brangesnę paslaugą ir bėkite kuo toliau nuo šitos kontoros. Tiek interneto, tiek televizijos ryšys amžinai stringa, neįmanoma naudotis. Iškilus problemoms negausite jokios pagalbos, ignoruoja tiek el. laiškais rašomus skundus, tiek sistemoje registruojamus gedimus. Nepateikia jokių raštiškų paaiškinimų, norint nutraukti sutartį grąsina netesybų mokesčiais, nors sutartis nutraukiama dėl jų kaltės. Bėkite neatsisukdami, nes neturėsite nei interneto, nei televizijos ir dar mokėsite už neegzistuojančias paslaugas.

Vartotojas 2019-11-23 11:07:44
Naudojam interneto+Televizijos paslauga. Internetas letas, neatitinka ju sutartyje nurodytu limitu, bet esme ne tai. Televizija totalus slamstas, nuolatos stringa, kai kurie kanalai nerodo po puse dienos ar visa diena, youtube praktiskai kas antra trecia diena stringa arba visai neuzkrauna.Paieska ir valdymas toks, lyg butu studentai padare per savaitgali. Pas mus name tik sitas slamstas prieinamas, tad tenka su tuo gyventi. Jei turite galimybe rinktis, nepatariu sio tiekejo. P.s Call centriukas tikriausiai pas juos negyvas, visad “uzimti”.

audrius 2018-05-19 09:25:18
Turejau interneto paslaugas 3 adresais (nuomojami butai, kartais tekdavo persikraustyti) per mazdaug 9-10 m. su nedidelem pertraukom. Visada viskas buvo gerai, pajungia per kelias dienas, pats internetas greitas, uzstringa retai.
Šiuo metu man reikejo nedideliu paslaugu, parasiau vadybininkei, po valandos paskambino meistras, sako kada jums patogu, kada galiu atvaziuoti. Aptarnavimu patenkintas labai, o asmeniskai noriu padekot vadybininkei Anai, uz malonu ir visada greita reagavima, issamius atsakymus i klausimus :-)
Ta tavo ana zada atrasyt per 14 darbo dienu, po 16 dienu pats parasai 2 laiskus ir tada gauni pagaliau atsakyma
Blogiausia, kad svarbus tik naujas klientas kol uzverbuoja, o esamiems jokios pagarbos! Su tokiu poziuriu nieko gero nebus, pats dviem adresais atsisakau ir nepratesineju paslaugu ir nemazai aplinkiniu atsisake paskutiniu metu....
P.s. del paciu paslaugu internetas ir tv kaip ir viskas ok.
Aa yra dar Vilniuje lėtesnis internetas ?
Sutartyje žadama 100 mb/s realybė - nesiekia 2mb/s kelis kartus per diena dingsta visai 20-40 min.
aptarnavimas - chamiškas, lupa pinigus - imituoja paslaugos teikimą

Nerekomenduoju !
Niekam nerekomenduoju, internetas neveikia, arba geriausiu atveju veikia 1, 9 mb, nors sutartyje rašo bus iki100. Kai skambini registruoti gedimą, pasakoja nesąmones, kad kaimynai grizo iš darbo ir turbūt visi pasijungė tai nepraeina greitis...13 val dienos ???

Atsiunčia kokį nabagėli, kuis patrepsi, pakeičia routerį ir vėl tas pats, skambini vėl sakai neveikia, tai sako atsiųsim meistrą ir taip užburtas ratas, o jei sakai nenori to meistro, nes nieko jis nepadeda, tik laiko gaišimas - tada sako "o jūs atsisakot pagalbos"
Pagalba - tik imituojama kaip ir interneto ryšys tik imituojamas.
Visais nagais įsikabina to pensininko, grasina visaip, kad nenutrauktų sutarties, o paslaugos neteikia...pastoviai reikia pasijungti prie telefono jei norisi naudotis internetu, nors sitiems kas mėnesį moku...
Kasdien, reguliariai po 20-30 minučių, kartais daugiau nei valandai dingsta internetas. Šiuo metu esu priverstas naudotis internetu iš telefono. Visiškas absurdas. Kai viskas vėl veiks stabiliai bent mėnesį - atsiliepimą ištrinsiu.
Kosmaras tas skynet. Nebuna ne dienos, kad nestrigtu nei tv nei internetas. Visalaik uzlusta, dingsta, isprotet galima. Gal uzteks jau taip atmestinai paslaigas teikti?? Net 1 nevertos paslaugos!
Uz 15EUR gaunu interneta ir TV,
Intikas veikia, youtube kraunasi, nepamenu kad luzinetu.
Tv rodo, galima atsukti.
Niekam nerekomenduoju. Dinginėja internetas, lėtai krauna.
Nerekomenduoju. Persikrauscius gyventi kitu adresu interneto prijungimo teko laukti 3 savaites. Nors buvo zadeta, kad prijungs per 5 dienas. Kiek kartu buvo kreiptasi i darbuotojus, vis zadedavo, kad paskambins. Skambucio taip ir nebudavo.
Rekomenduoju, interneto paslaugas kiekvienam, nes tikrai greitas.
Pirmas klausymas, kada baiksite Terarizuoti mane siusdami saskitas uzkrias as neprivalau moketi. As su jumis neturiu jokiu interasu.
Pastoviai viskas stringa. Jau taip uzknisot!!! Nerekomenduoju niekam. Aciu Dievui jau baigiasi sutartis pas mus. Begsim i kita firma.
a******u kompanija. Šneka viena, daro kita. Sutari vieną kainą, išrašo kitą. Ir dar skolininku išvadina. Sėkmės jums toliau apgaudinėt žmones.
Paslaugų kokybė apgailėtina, aptarnavimas tragiškas, niekam nerekomenduoju netaupykite keliu eur ir neprasidėkit !!
a******ų kompanija, niekadą nesusidekite su jais, turėsit rimtu bedu.
El. pastas nustoja veikt del juokingo dydzio pasto dezutes perpildymo... Ta dar galima savarankiskai susitvarkyti, bet jei ivyksta betkoks kitas gedimas, pagalbos nesitikekite - jus niekam neidomus!
Nepades nei daugkartiniai pagalbos laiskai nei skambuciai...
Niekam nerekomenduoju šios televizijos! Vaizdas trukinėja. Įsivedžiau 2015.09 mėn. iki 2016.04 skambinau, meistrai važiavo, o kai 2016.04 norėjau nutraukti sutartį, pareiškė kad turiu susimokėti skirtumą dėl sutarties sąlygų nevykdymo:

"Sveiki, dėkojame už laišką ir atsiprašome už nepatogumus. Norint nutraukti duomenų perdavimo sutartį, reikalingas raštiškas Jūsų prašymas, kurį galite užpildyti bet kuriame klientų aptarnavimo skyriuje. Norint nutraukti sutartį ankščiau nurodyto termino, būtų paskaičiuota grąžintina kompensacijos suma už neįvykdytus įsipareigojimus, t. y. reikėtų grąžinti visas suteiktas nuolaidas paslaugos įvedimo ir abonentiniam mokesčiams. Įrangą reikia grąžinti adresu Kareivių g. 2. Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis! Pagarbiai, Skynet"
Kas per bėdos - Lietuvoje 100Mbps, į Užsienį 1 Mbps. Tai yra labai negerai, nes man reikia interneto!
Siabingas poziuris i klientus, atsisakiau paslaugu ir uzmirsau sumoketi 7 euru, el. laiskas uzsimete paste ir po 4 menesiu gaunu laiska is anstoliu del skolos, o anstoliai kas be ko pasiims dar savo dali, o kad kreipsis i anstolius skynetas net nepranese. Super varykit taip ir toliau dar galvojau jusu paslaugom naudotis, to dabar tikrai zadu nedaryt.......
Laba diena, jau metai esu Jūsų klientė. Kadangi televizijos ir interneto sutartis buvo sudaryta dukros vardu nutarėme perrašyti.
Dukra susiskambino su vadybininke (vardo nežinau) ir aš, atsiprašiusi iš darbo, (nes Jūsų darbo valandos tokios pat kaip ir mano) atvykau į buveinę adresu, Kareivių 2, Vilnius, 2016 m. sausio 11 d. Vadybininkė (tamsiaplaukė mergina) patikrinus prašymą, pasakė, kad neteisingai parašytas Jūsų įmonės pavadinimas, gavusi leidimą, leido man pataisyti. Tačiau tai nesibaigė, palyginus mano dukros parašą asmens tapatybės kortelėje ir prašyme, nutarė kad parašas ne toks, žinoma, kad taip, nes 16 metų paauglės ir 25 metų merginos parašai tikrai skiriasi, gal reikėjo palyginti su 1 metų senumo sutartimi, kuri sudaryta su Jūsų įmone. Tuomet vadybininkė (tamsiaplaukė) pareiškė, kad aš suklastojau dokumentą. Esu labai įžeista tokiu kaltinimu, nes taip kaltinti gali tik ekspertas tuo užsiimantis. Susiėmusi visus daiktus išėjau namo nieko
"nepešusi". rašau dėl to, kad kiti Jūsų klientai nepatirtų tokio pažeminimo, kokį patyriau aš.
Diana Mikalauskaitė

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Telsita
Experts in fiber to the home (FTTH) deployments

Adresas: Partizanų g. 61-806, LT-49282 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto paslaugos; inžineriniai tinklai ir sistemos.
UAB “Telsita” yra aukštos kokybės, greitai ir lankščiai atliekanti optinio kabelio tiesimo ir montavimo darbus. UAB “Telsita” priklauso aštuonių užsienio kapitalo įmonių grupei. Esame viena iš didžiausių šviesolaidinio (optinio) kabelio tinklų infrastruktūros įmonių Europoje. Šiuo metu dirbame prie 2,5 milijono...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?