Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PDH, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PDH

Atsiliepimai apie PDH, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie PDH, UAB

Rankas ir galva turintis mechanikai... patariu sita imone kaip pneumatikos specialistus
Sutvarke mano puspriekabes...pretenziju neturiu. Saunuoliai
Profesionalai. Gerai tvarko Ebs priekabu.
Kolkas kiek perku daliu po remonto problemu neturejau. Suportai dirba ir atrodo kaip nauji. Kainos neidealios bet kokybe gaunu atitinkima.
Viskas puikiai padaryta. Masina vaziuoja visos bedos pasalintos. Sekmes
Kolkas buvau tik 1 karta. Sutvarke ka reikia. Masina vaziuoja be problemu. Ziuresim toliau
Verta buvo vaziuoti pas Jus del abs priekabos is Panevezio. Pagaliau priekaba sutvarkyta stabdo idealiai. Aciu Jusu naujam servisui..sekmes dirbti
Ispradziu kazkaip negalejau patiketi savo transporto PDH specialistams... bet kadangi sutvarke mano 5 automobilius dabar drasiai tik ten ir vaziuosiu. Visgi matau kad svarbu kokie zmones dirba o ne kiek diplomu ant sienu turi. Saunuoliai taip ir toliau vyrai
Stabdziai Volvo euro6
2017-07-27 21:03:14 IP 2e7r3tc8
Aciu vyrai uz profesionaluma ir uz greitai pasalinta gedima. Tikri ekspertai oro sistemu
Oro kompresorius 2017-01-11 10:23:52
Nelaiko jusu daryti kompresoriai, jeigu keist tik knorr gamykloje atrestairuota visi tap paty pasakys.
Dar karta siulome ispradziu pasimokyti apie oro kompresoriaus darba... kaip ta detale veikia. Tada kaltinti zmones ar kazka daro blogai ar gerai. Sekmes versle
Oro kompresorius
2017-01-11 10:23:52 IP 2ju9ho1n
Oro kompresorius 2017-01-11 08:25:45
Nu ka teisybe akis bado?kiekvienas d*****s gali atlikti tokia restauracija ziedus pakeist ir viskas geda uz tokius restauratorius neturite kaip pasiteisinti
Ir vel gi nezinote ka rasote. Pas jus net is nuotraukos matosi kad stumuoklis yra didesnis negu orginalas (+ 0.50...pirmo remonto) reiskia turejo buti didinama ir korpuso gilze, kad pasodinti didesni stumuokli, ziedai didesni. Tai kodel nesutvarkete sau seno kompresoriaus, taigi kiekvienas deb.. gali tai padaryt, tai jus kas :) ? Dar karta sakau, siulome pasidometi kaip yra restauruoti kompresoriai, o nerasyti apie dalykus apie kuriuos neturite zalo supratimo. Pas jus truko plokstele prie galvos, tiktai. Perkraunant kompresori galejo tai ivykti. Blogai surinktas kompresorius netarnautu net savaites.
Oro kompresorius
2017-01-11 08:25:45 IP 2ju9ho1n
UAB Inter-Servisas
2017-01-10 23:20:27 IP 2e7r433t
oro kompresorius 2017-01-08 15:40:35
sweiki pasak vadovo viskas restauruota vokietijoje, TOKS MELAS, oro kompresorius po VOKISKOS RESTAURACIJOS metus atlaike ir numire teko keist nauja, pritariu garantija atlaiko o paskui vaziuoji ir nauja nusiperki susimoki 2 karus uz ydejima ir sutaupai kruva pinigu.NERIMTA
''susimoki 2 karus uz ydejima ir sutaupai kruva pinigu.NERIMTA" - tai sutaupet ar ne tu pinigu ? Net logiskai minciu sudaryt zmones nemoka, bet komentarus raso. RIMTAS pokalbis vadinasi. Gerb. UAB PDH kodel perkaitinot klientui kompresori ?
Tas pats vadovas
2017-01-10 23:05:11 IP 66gka5mk
oro kompresorius 2017-01-08 15:40:35
Kadangi neturime problemu su klientais ar garantijom, imone kuri parase si komentara yra mums zinoma. Zmogus kuris skundziasi kompresoriaus darbu absoluciai nesupranta kaip ta detale veikia. Atsiunte nuotraukas kur akivaizdziai matosi kad kompresorius perkaito !!! Niekada nesikreipe i musu imone garantijos metu. Ponas mes detales ar restaurojame vokietijoje, marse ar menuli neturi jums rupeti. Jus gaunate detale is musu ranku Vilniuje ir tiek. Visu musu daliu remontus atlieka imone UAB Inter-Servisas, isskyrus tik kompresorius... NERIMTAI atrodo klientais nesuprantantis apie ka kalba...siulau kita karta duoti rageli savo saltkalviui !
oro kompresorius
2017-01-08 15:40:35 IP 4ljg8br
Ju naujas servisas netoli Vilniaus turi specialistu. Sutvarke visus mano vilkikus ir viena puspriekabe. EBS sistemu specialistai... sekmes vyrai taip ir toliau !!!
Kreipkites drasiai del suportu. Mokejau ir mokejau uz tos rem komplektus, kas 3 menesius dariau ta pati suporta. Pradejau imt is PDH ir problemos pasibaige... patariu !
Galite drasiai kreiptis su ABS gedimais priekabu, kitas servisas norejo man keisti modulatoriu uz 1200 Eur. UAB PDH rado gedima ir pasalino uz 155 Eur, kuris buvo visai kitur..., uzteko uzdeti nauja maitinimo kabeli ir sutvarkyti papildomai supuvusius kabelius. ACIU VYRAI !!!
Vyrai gerai zino savo darba... patariu kreiptis !!!
pirkejas 2014-09-10 13:36:30
Pirkome is uab pdh suportus ir kitas dalis, garantija atlaiko o veliau greitai viska ismeti lauk ir vaziuoji pirkti nauju daliu is gamintojo atstovo. Toks tas ir pigumas. Pagal Registro Centro duomenis si imone neturi savo gamybiniu patalpu ar dirbtuviu, darbuotoju 4 asmenys. Perpardavejai??? Spreskite patys, gerbiamieji, arba pigiai arba gerai ir brangiai bet ilgam.
Bet kokiu reikia buti bukaprociu kaip "pirkejas", kad nezinoti, kai nuomoja imone patalpa tai ne jos patalpos tai prie ko cia Registras :D ? Tai nieko ir nebus registre. Ponas mes patalpas kolkas nuomojam. Atgal i mokykla
Pirkau jau pora sausintuvu, o vakar pirma moduli ebs knorr. Viskas puikiai veikia. Aciu sutaupiau nemazai pinigu
Sveiki, esu dekingas uz greita regavima, professionali diagnostika atlikta buvo, greitai nustate gedima bei jo padenge, ypac sestadieni savaitgali vyrai skyria savo laiko mano dviem masinom viska greit padare, dauguma detaliu, moduliatoriu EBS turi vietoi, tai man ir padejo paleist i linija savo autovezius.Dekoju Martynui ir visam kolektyvui uz operatyvu darba.
Prienai Kompresorius
2014-09-11 20:28:36 IP 28m86uc5
Siaip esu pirkes 2 turbinos, 4 kompresorius o vakar reikejo Shmitzo moduliatoriaus. Kaip visada patenkintas viskas sutvarkyta greitai ir kokybiskai. Nervina zmones tokie kaip " pirkejas " kuriems reikia dideliu pastatu ar nezino ko. Koks skirtumas kas ten kaip dirba, svarbu kad vyrai gali pigiau padeti isspresti problemos.Tai pirk tik naujos detales ir nepisk kitiems proto ! Mes esame patenkinti. Suportu kiek pirkau dar nereikejo grazinti nei daryt nei ka
Esame ne maza transporto imone tad mums reikia pastoviai atsarginiu daliu. Isbandeme daug skirtingu tekeju ir su PDH radome bendra kalba. Pastoviai stengiasi padeti, isklausyti ko reikia ir visada pagelbeja. Pirkome apie 5 turbinas, 7 moduliatorius, gal 8-10 suportu ir seip visokiu daliu ir kolkas jokiu blogu atsilepimu neturime. Tiesiog reikia buti zmogumi ir moketi isgirsti ka tau yra sakoma, o bendra kalba tikrai rasite.
pirkejas 2014-09-10 13:36:30
Gaila kad vel eilini karta zmones neprisitato. Imone UAB PDH turi dar 1 imone kuri atlieka visus remontus, tai UAB Inter-Servisas, o taip pat viena imone Latvijoje SIA PDH (kuri uzsiema kitais remontais). Suporta ir nauja galima uzmusti po pvz 6 menesiu kai klientas pastoviai montuoja kiniskus energus, kur pastoviai uzleidzia vandens i suporto mechanizma. 90% suportu gautu is klientu genda del neteisingos eksploatacijos, priezastis vanduo per energa !!!. Taip pat nera tikslo rodyti jokiose registrose kiek ir kokias patalpas turi kazkokia imone, nes to perkant detales visiskai niekam nerupi.
Profesionaliai tikrina EBS blokus ir greitai. Vietoje nustato pacio voztuvo gedima. Gali restauruoti per viena diena arba turi iskarto. Patogu dirbti su ta imone. Kainos ir kokybes santykis puikus
Prekybos vadovas
2014-07-09 12:37:37 IP 2i251ght
buves klientas 2014-07-07 09:32:01
Pirkome pora turbinu iveco sunkvezimiams, viena pakeite kaip garantine, kita iskart po garantijos subirejo.
Butu labai gerai, jeigu jau kazkoks klientas raso kad turi tokiu problemu, pasirasytu. Priesingu atveju, toks komentaras yra laikomas nerimtas ir be jokio pagrindo i ji atsilipeti. Turbina tai tokia detale, kad ja galima keisti ir 10 kartu ant tos pacios masinos, kai nera pasalinta priezastis tu gedimu.
Prekybos vadovas
2014-07-09 12:30:24 IP 2i251ght
Visu pirma. Turbinos yra mechaniska detale kuri genda del tam tikru problemu susietu su varikliu ir oru. Gaila kad zmogus kuris raso komentarus del kazkokius reklamaciju neprisistato, nes neturime galimybes paaiskinti tam tikra atveji. Cia jums nei SPA centras, nei rubeliu parduotuve kad su klientais maloniai bendrauti, kai tas klientas ne teisus arba nenori pripazint savo neprofesionalumo montuojant Turbina !!! Turbina kuria nesenai gavome Iveco, isiurbe i save pasalinius elementus, del to ant lapuku matosi pazeidimai, del to velenas prarado savo balansa - pasekme yra tokia kad turbina reikia vel remontuoti. Komentarai internete visada yra idomus, tik kad niekas nenori pasirasyti po jais !
nepatenkintas klientas
2014-07-08 14:40:23 IP 2mmcejjh
Nemaloniai bendravo, problemos neissprende, nekalba lietuviskai. Itartinai atrodo teigiami komentarai is to paties IP adreso. 88.119.231.37 ar tik ne patys darbuotojai raso sau komentarus??? GEDA, SARMATA IMONEI.
Nupirkau jau 7 turbinos Iveco cursor 10 euro 3, ir Manui tga 3 turbinos, vazineju pora metu ir per ta laika nebuvo problemu.
Greitai rado gedimus puspriekabei, sutvarke bei parode gedimo priezascius. Moduliatori irgi suprogramavo vietoj. Jeigu turite problemu su EBS moduliais, patariu kreiptys pas Martina !
Gali perprogramuoti nebrangiai EBS priekabu modulius, be priekabos, uztenka atnest pati moduliatori
Greitai rado problema mano Renault DXI. Skuboj sake keisk kompa EBS uz 2800 lt !!!!. Marcis atvaziavo su savo kompu ir rado sugadinta tik viena nebrangu krana, pakeiciau ir viskas gerai.
Klientas ABS 2014-01-09 15:09:31
Sveiki.
Dirba itin jauni ir nepatyrę meistrai (greiciausiai neissilavine (Martynas +370 69902066)).
Pridaviau remontuoti bei pratestuoti ABS bloka, sake kad uztruks iki 2 dienu. Nesulaukes po 3 dienu skambucio paskambinau pats. Pasake kad meistras susirges ir neaisku kada iseis i darba, be to dar pridure, kad jaigu lengvai neiseis pataisyti, nieks nebezais ir nebetaisys jo.
Zodziu: chamai, nemokantys bendrauti deramai su klientais, bei imantys darbus kuriuos negali padaryti.
Pries atiduodant ABS bloka jums buvo pranesta kad zmogus kuris tikrina tos blokus yra ligonineje. Turetu grizti iki penktadienio, vistiek atneset ta bloka antradieni o jau ketvirtadieni pakelet skandala. Niekas rimtai nebendraus su zmonemis kurie patys nepamena ka sutare !!!
Musu firmos darbuotojai dirbantis su WABCO ir KNORR sistemomis, kas 6 men. praeina specialus apmokymus uzsienyje, tam kaba musu patalpose sertifikatai isduoti tam paciam Martynui. Nors jus atejote su HALDEX ABS bloku kuris nera musu stipri puse, norejome padeti. Deja po jusu skambucio ketvirtadieni nebuvo net noro padeti...
Nesamone, Dirbame su sita imone jau 8 metus.labai aiskiai ir gerai isaiskino problema. Sutvarke ir suprogramavo WABCO TEBS moduliatoriu. Nereikejo po to niekur i servisus vazineti. Tikriausiai ponas kazka ne taip supratote....
Sveiki.
Gerai ir nebrangiai sutvarke sankabos cilindra automatui.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.

Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.
"Novecorum" greta "Vilniaus vartų" planuoja biurų pastatą
"Novecorum" greta "Vilniaus vartų" planuoja biurų pastatą 09-16 19:45
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Novecorum" šalia sostinės centre esančio "Vilniaus vartų" komplekso planuoja biurų pastatą ir ketina skelbti jo architektūros konkursą.
Atleistas Telecentro valdybos pirmininkas E. Vaišvilas
Atleistas Telecentro valdybos pirmininkas E. Vaišvilas 09-16 19:04
Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) valdybos pirmininkas Egidijus Vaišvilas atleistas iš pareigų. Šią informaciją BNS pirmadienį patvirtino pats E. Vaišvilas.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 120,23 +1,97%