Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę RIMARGAVA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RIMARGAVA

Atsiliepimai apie RIMARGAVA, UAB

Paulina kavinė

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie RIMARGAVA, UAB

Erika 2021-07-09 13:09:26
Šioje kavinėje buvau užsakiusi gedulingus pietus. Labai labai pasigailėjau. Tokio grubaus ir nemalonaus direktorės bendravimo jau senai nesu regėjusi. Nors padavėjos ir malonios, bet atrodo išsigandę ir pati atmosfera tampa nejauki. Maistas taip pat labai jau valgyklinis ir neskanus. Nors vieta patogi vistik siūlyčiau pasieškoti ko nors kito.
Deja yra zmoniu viskuo nepatenkintu, pasislepusiu uz interneto, o bijanciu pasakyti vietoje, nejums spresti kur ir ka ieskoti
Labai labai skanus maistas, tikrai nepasigailėsit, labai malonus kolektyvas.Ačiū Jums!
Kadangi čia jau lankomės ne pirmą kartą, tad 2019. 02. 09 minėdami sūnaus žūties metines ir vėl pasirinkome šią kavinę. Čia dar niekada neteko nusivilti. Nuostabus personalas, puikus maistas ir svarbiausia, jo visada sočiai. Už gana priimtiną kainą paruošti tokį kiekį labai skanių patiekalų, tai jau menas. Tad noriu viešai padėkoti kavinės vadovams ir visam personalui už jūsų nepriekaištingai atliekamą darbą. Nuoširdus Jums visiems ačiū!
O dėl blogų komentarų... Susidaro įspūdis, kad jie rašomi arba pavydžių konkurentų, arba visada viskuo nepatenkintų asmenų.
Labai nusivylėme direktore, nemaloniai bendravo, nors padavėjos malonios.Gedulingų pietų metu labai skubėjo pakeisti lėkštes, nors sveciai dar valgė šaltus. Galima sakyti atiminėjo lėkštes tuo metu kai žmogus kalbėjo gedulingų pietų kalbą. Karštas patieklas buvo baisus. Baisiau negu tarybinėje valgykloje. Buvom užsisake kijevo kotletus, bet buvo panašu labiau i tešloje apvoliota suktini, apie sviestą viduje nėra ko ir svajoti, bulvės neaišku kokio senumo, pašildytos keptuvėje. Visiem kartosiu kad nesirinktu šitos kavines.
Laba diena.
Noriu padėkoti Jums už puikią šventę, už skanų maistą ir nuoširdų aptarnavimą. Nors užsibuvome ilgiau nei planavome - padavėjos šypsena nedingo, ačiū :).
Lauksim kitos progos ir vėl susitiksim!
Sveiki, 2017-07-01 buvome užsakę gedulingus pietus kavinėje "Paulina". Norėjau padėkoti UAB RIMARGAVA direktorei už skanų ir gausų stalą kaip visada. Jau trečią kartą lankomės pas Jus ir visada liekam patenkinti greitu ir maloniu personalo aptarnavimu. Tik šį kartą prašėme, kad būtų maisto šalto (šaltų užkandžių) mažiau, kad nereiktų poto į namus didelį kiekį vežtis, kaip praėjusius kartus. Direktorė su patirtimi visada aiškiai ir konkrečiai pataria, ką geriau rinktis, pasiūlo meniu atsižvelgdama į poreikius. Teko užsakinėti ir kitose kavinėse anksčiau gedulingus, tačiau ši kavinė išsiskyrė iš kitų, tuo kad maisto būna visada gausus ir puošnus stalas, o ne peršviečiami mėsos gabalėliai..manau kam tekę su tuo susidurti, įvertins šios kavinės privalumą maisto gausos atžvilgiu. Sėkmės darbuose, dar kartą ačiū!
Rita Jakubauskiene
2017-07-03 13:44:08 IP 2juf431i
Lina 2017-07-03 11:28:29
Teko daryti keturnedeli sioj Agatas kavineje. Pirmiausia salto maisto tikrai truko, zmones net kai ko neparagavo. Vykstant musu keturnedeliui antrame aukste ejo kiti zmones pro sali ir kele tikrai dideli triuksma, nera jokio privatumo., pirmame ir antrame aukste vyksta sventes, girdisi pasaliniai garsai. Atvaziavus i kavine pati savininke pradejo keisti salygas. Pradejus isreiksti nuomone savininkei del maisto ji labai negraziai bendravo, nejaucia jokio mandagumo klientui. Pareiskus nusivylima kad truko maisto ji visiskai nereagavo, pasake kad per daug valgome, nors meniu buvo pasirinktas brangesnis. Tikrai nuosirdziai patariu nedaryti jokiu svenciu sioje kavineje, yra tikrai geresniu vietu. O Jums ponia savininke linkiu sekmes su tokiu bendravimu ir pagarba klientui.
Sveiki, po jusu skambucio praejo tik pora valandu, kai skambinot sakete kad jums truko saltu, o dabar gaunasi dar visi jums trukde, 1. kavineje Agatas alkoholis yra parduotuves kainomis ir savo mes atsinesti neleidziame, 2. musu kavineje jei zmones gieda giesmes mes sodiname pirmame aukste, stengiames kad jie niekam netrukditu 3 kavineje sestadieniais nuo 12 val vyksta tik gedulingi, pobuviai vyksta vakare.Dekoju kad skaitete
Buvau kavineja sioje, labai nusivyliau direktore, ne uzsakovas diktuoja salykas o ji pati, manau kad uzsakovas turetu buti pirmoje vietoje, bet cia visai kitaip, patarciau rinktis kita kavine
Rita Jakubauskiene
2017-02-01 15:31:09 IP 2ju9b9su
Arina 2017-02-01 14:28:07
Teko pietauti "naujoje "kavinėje AGATAS.Labai nusivyliau maisto kokybe ir aptarnavimu., bei atsinešimu į užsakovus (nes tai buvo ruoštas pobūvis).Po to tik supratau, kad čia ta pati buvusi kavinė Paulina, kuri jau turėjo prastos kavinės vardą. Ponia Rita, pakeitusi kavinės pavadinimą klientų neprisitrauksite, gal kas ir apsigaus kaip aš, bet tai bus tik vienam kartui.Keiskite ne pavadinimą, o maisto kokybę ir atsinešimą į savo darbą.Žmonės neapsigaukite.
Metus musu cia nebuvo ir nei vieno atsiliepimo nebuvo, kai sugrizom vel gerb. kaimynai rasynejate, ar nepavargot, o kavine Paulina randasi Savanoriu 451, prasom apsilankyti,

diakonas Konstantinas :)
Šiandiena teko dalyvauti gedulinguose pietuose, kavinėje "Paulina". Maistas nuostabus, didelis pasirinkimas, patiekalai gražiai-skoningai išpuošti, puikiai serviruoti stalai. Padavėjos, paslaugios, mandagios, rūpestingos. Nuoširdžiai dėkoju šios dienos dirbusiam personalui. Esu pati iš Alytaus, tai mums iki tokio aptarnavimo dar toli toli.... Dar kartą labai ačiū. Sekmes Jums!
aciu uz puikia svente.smagiai pasedejom, skaniai pavalgem, linkim ir visiems jusu klientams taip smagiai praleisti laika.
Sveiki, spalio 5 diena sioje kavineje buvo uzsakyti pietus. Noriu padekoti p.Ritai ir visam kolektyvui uz ju gera darba, uz p.Ritos duotus patarimus, likau patenkinta sia kavine ir tikrai dar karta ten lankysiuosi.Aciu

ALMA
ponios, 2014-10-04 09:39:57
Ponios, jurate ir danguole, Jus uzsakete pirmiausia 35 zmonem, poto uzsaketa 30, dar veliau 26, galisiai 21 (tai parodo Jusu neapsisprendima, arba zmoniu nenora dalyvauti Jusu rengiamame pokilyje). Stalteses Jums buvo parodytos, jas issirinkote, serveteliu spalva buvo taip pat suderinta pagal Jusu norus. Meniu buvo pasirinktas pats pigiausias. Sale buvo suderinta. Sales parinkimas taip pat priklauso ir nuo zmoniu skaiciaus. Jums buvo neleista atsinesti savo alkoholio, ka numato LR teises aktai, taciau visas kavines pasiulytas alkoholis buvo Jums suteiktas parduotuviu kainomis. Du pokyliai dubliavosi vos 1.30 minut, kai Jus sedotes uz stalo, kitas banketas praktiskai iseidinejo (beto apie kita banketa buvote informuota isanksto ir Jusu dukra tai pati patvirtino).
Jusu pokiliui pasibaigus iseidami dekojo, tad Jusu nepasitenkinimas nera pagristas.
Musu visas kolektyvas linki Jums sekmes....
Labai gaila, kad si ponia raso vejus apart dariusi reikalingas isvadas del savo istaigos darbo.Nei as pazystu tos kitos klientes, nei tuos pacius faktus minejau.Jums ir jusu kolektyvui linkiu ne"raganas" medzioti, stengtis dirbti del kliento patenkininimo, o ne del pelno.Jauskite klientui pagarba, jei nebutu musu, nebutu ir jusu.
jurate 2014-10-03 20:49:00
teko tris kartus derinti pokylio smulkmenas su sios kavines direktore, tai pasirode, kad ne klientas, o ji diktuoja visas salygas del meniu, del aplinkos, del viso stalo apipavidalinimo ir t.t.Gerai, kad savo sventeje turejome gera mizikante, tai kompensavo tai, kad mums nezinant, (tik atvyke pamatem ir apstulbom) buvo rengiamas ir kitas pokylis.Nuotaika iskart nukrito.Maistas supjaustytas tokiais gabalais kaip per bulviakasi, matyt labai skubejo, nes reikejo aptarnauti kelerias sales is karto.Duona neiskepta, primirkus aliejaus.Maisto uzteko, nes buvo uzsakytas brangesnis meniu.sviezios darzoves visiems svsciams pateiktos vienoj lekstej, viduryje stalo, kol visi supreto, kur tos darzoves, tai valge be ju.Aiskinosi, kad kita darbuotoja be direktores zinios prieme dar ir kita uzsakyma.Idomu, kaip tai nesugeba susiderinti.Zodziu, norint rengti pokyli, tai tikrai ne pati, tinkamiausia vieta. Gedulingiems pietums ji turbut kaip tik, nes zmones tada gedi, tai aptarnauti yra paprasciau.
Musu visas kolektyvas linki Jums sekmes....
Laba diena. Dėkojame Jums už puikų priėmimą. Esame labai patenkinti, kaip ir visus kartus kiek esame buve. Kaip ir visuomet noriu padėkoti nuo visų svečių už tą skanų maistą, gausų ir gražų stalą. Sekmės ir iki kitų susitikimų.
Sios kavines niekada nerekomenduociau savo draugams.Teko cia svesti sesers jubilieju pasibaisejau aptarnavimu.Galima ir smulkiau kavineje buvo sunku bendrauti su uzsakymo priemeje, i klausima kokios bus staltieses atsake, nezinom kokios bus isskalbtos, i klausima kokios bus serveteles, o koks skirtumas argi tai svarbu, i klausima ar turite zvakides, atsakymas, okam jos.Norejosi kad stalus atrodytu jaukiai ir graziai, bet tai suderinti buvo nepaprastai sunku, norejosi po tokio bendravimo isvis iseiti, bet kavine buvo seniai uzsakyta, o sesuo gyvena Anglijoj nebuvo kam ir laiko ieskoti kitos.Pries kelias dienas pakeite sale I mazesne, kadangi sumazejo zmoniu skaicius, bet sake kad pobuvis bus tik musu ta vakara, bet kai susirinkom, kitoj salej is kurios mus iskele jau vyko kitas pobuvis.Skambejo tai musu muzika, tai nutilus musiskei klausemes kaimynu.
Alus buvo siltas, o ji atidarineti teko su sakute, padavejos elgesi netaktiskai, ismete karstus visai nesirode, nenurinkinejonuo stalo tusciu buteliu, pasirode kai paprasem kavos.Padaveju apranga baisi.
Pries 2 metus svenciau savo jubilieju kavineje Elara Raudondvario plente, tad turiu su kuo palyginti, nes ta kavine tai tikrai tinkama geram pobuviui, nuosirdus personalas, jauki aplinka, super aptarnavimas.
Sios kavines nerekomenduociau net savo priesui.
Laba diena. Rašau norėdama padėkoti už nuostabiai praleistą laiką Balandžio 26dieną Jūsų kavinėje. Šventėme mano senelių 70 metų jubiliejus. Publika susirinkus buvo įvairi kaip tokia proga:)) bet visi buvo labai patenkinti! Kaip ir visi šiais laikais norėjome visko daug ir už prieinamą kainą ir mes tai gavome. Jeigu kalbėtume apie maistą, tai aš neturiu žodžių apsakyti kaip man ir mūsų svečiams buvo skanu. Farširuota višta, žuvis...nerealu! Silkė, vyniotiniai..viskas patiko ir tiko ir užteko. Padėkojome asmeniškai ir dėkojame raštiškai už išpildytus norus ir linkim daug daug patenkintų klientų tokių kaip MES. Ačiū nuo mūsų visų Direktorei Ritai, nuostabiai virtuvės šefei Almai ir aptarnavusiai barmenei kuri ačiū kad buvo tokia maloni tokiame šurmulyje:))) iki sekančių susitikimų.
Gryzau is uzsienio, buvau gedulinguose pietose kavineje Paulina. Atejusi i kavine, nustebau, ant kiek viskas tvarkinga, o paziurejusi i stala, pagalvojau kad ne cia pataikem, kadangi stalas buvo ant tiek nukrautas maistu ir papuostas, kaip kokiam gimtadieniuj, kiek esu buvusi Kauno kavinese, tokiu porciju ir maisto kokybes dar ne esu maciusi. Pagarba Paulinos kavinej...
erika ramanauskiene 2014-06-15 19:08:40
labai prastai pasirode virtuve, dareme metines mirimo, , niu tiesiog tikrai buvai abstulbus, visai ne pagal meniu buvo maistas, tikrai porcijos mazos, vienu zidziu, niekam nelinkiu ten svesti jiokiu svenciu, tikrai prastai
Nemeluokit, uzsisaket pigu meniu ir gavot. Reikia skaityti.
erika ramanauskiene
2014-06-15 19:08:40 IP 2h7tli3j
Dalia 2013-10-15 11:48:03
Labai gaila kad taip susigadinat apie save varda, dareme kavineje Paulina gedulingus pietus, nes pries tris metus draugu atsiliepimai buvo geri, deja labai nuvyle. Pirmiausia tai poziuris i klienta. pasitiko labai arogantiskai, kaip ir islydejo taip pat. labai idomiai skaiciuoja saskaitas, kurias paprasius perskaiciut, galutine suma gerokai sumazeja.... maisto kokybe labai prasta, matesi kad stalas padengtas is likuciu, kepsnys.. jo net kepsniu nepavadinciau, Tai jau pati prasciausia vieta kurioje teko pietauti, susidanot apie save varda su kaupu, niekam nerekomenduosim. Keista is kur tiek geru atsiliepimu, greiciausiai patys savininkai pasiraso apie save.....
Pas mus apsilanko simtai zmoniu, 98% is ju yra fantastiski, o likusius 2% ponia Dalia, paliekam jum.
Dalia 2013-10-15 11:48:03
gerbiu visu zmoniu nuomones, bet smeisti gerai nepazinus...buvau sioje kavineje daug kartu, ir man tikrai nesinori izeisti zmoniu, kurie tikrai sunkiai dirba, ir stengiasi, kad klientams butu geriau.
rita jakubauskiene
2013-11-18 10:05:17 IP 2ju2ph44
Roma 2012-10-03 20:28:23
Norėčiau poniai Ritai padėkoti už skanų maistą, gausų patiekalų asortimentą, kokybiška aptarnavimą. Jaukiai praleidome popietę, būtinai dar sugrįšime.

Pagarbiai, Norusiai
aciu
beje kas liecia saskaita, zmones patys ir susiskaiciavo, , nes atrode padaveju saskaita didesne, , kaip paprase perskaiciuoti, , buvo nemandagiai kalbeta su kliantu, bet perskaiciavus saskaita, kliantas liko teisus, nors net atsiprasymo nesulauke. o del maisto bukite atsargus, , cia tik mano patarimas
Ponia Neringa, , manau mums visiems seima, draugai ir artimieji yra patys geriausi, , o jus rasydama tiesiog neslepete jog visas personalas yra jums gerai zinomi. suprantu kad darbas yra sunkus, pati turiu ne maza staza.. todel labai gerai zinau, kad bedas reikia palikti namuose eidamas dirbti i kavine, bet ne visada taip gaunasi.todel neretai mes savo nepasitenkinima isliejam ant kliantu. skundai rasyti apie gedulingus pietus, ar nemanot kad tokiu atveju reik uzjausti zmogu, o ne pasaipiai ir grubiai atsakyti i jo skundus? nebukit Neringa tokia isitikinus, kad kavines darbuotojos visada teisios. ir kad maistas visada skanus. patikekit kiek zmoniu neraso savo nusivylimu.jsu kavinej kasdien pietaudavau.dabar i ja niekada negrisciau, nes visas maistas labai suprastejas, as sakau is savo patirties.bet tai suprantama, viskas suprantama, kainos dideja, zmoniu mazeja, bet bukit atsargios su darbuotojais, padavejos tikrai nera malionios, , linkiu jums sekmes.
sveiki gryžau neseniai iš užsienio draugai rekomendavo gedulingiem pietum kavine Paulina, kadangi iš karmėlavos kapinių yra arti ir patogus privažiavimas. Norėjau pasakyt tik tiek, jog rekomendacija tikrai nepasigailėjau. Pasitiko maloniai, gerai aptarnavo ir tikrai skanus maistas. Dar karta noriu padėkoti nors jau dėkojau kavinės paulinos direktorei Ritai bei visam kitam dirbančiam personalui. Sugryšime tikrai ir ne karta. Ačiū.

Tomas.
Kai kurie komentarai isties nekelia susizavejimo sia kavine, taciau kaip as dziaugiuosi, jog ju neskaiciau pries surengiant savo svente! Buvo labai geras vakaras, su geru maistu, linksma kompanija ir zinoma jaukia aplinka. Isankstinis nusistatymas cia netinka, reikia patiems pabuti ir tada spresti. Dar karta aciu ir sekmes Jums
... pradesiu nuo pradziu... uzsisakem baliuka (pries gera menesi), poto sumasciau pasiskaityti komentarus... ir truputi sunerimau... galvojau, kad busiu prasovusi, kad pasirinkau sia kavine, nes keletas kometaru buvo labai negrazus. Taciau praejo svente, ir galiu tik istarti dar karta MERGINOS DIDELIS JUMS ACIU. Buvo labai skanu, sutiko su supsena, gal ttodel kad ir mes sypsojomes, islydejo su geru zodziu. Linkiu jums gyvuoti kuo ilgiau ir nekreipti demesio i pavydo kupinas akis. Dirbas su zmonemis labai sunkus, gyvenime visokiu...... pasitaiko ;)
Labai norėčiau padėkoti kavinei Paulina ir jos darbuotojams, už suteikta malonu aptarnavimą, gera atmosfera ir skanų maistą. Rekomenduosime jūsų kavinės paslaugas kitiem asmenims. Sėkmės Jums.

Pagarbiai Sonata Butkienė
Manau, jog daugiau reikia pačiam išsiaiškinti kainas ir apsiskaičiuoti, o ne šmeižti taip šlykščiai kaip JOLANTA IR DALIA, kurioms kažkas nepatiko ir neįtiko tai yra labai žemas lygispasislėpti anapus ekrano ir rašyti gryną netiesą bei šmeižtą.
Labas vakaras niekad nerašydavau komentarų apie nieką, bet pamačius tokį šmeižtą apie kavinę nesinori tylėti. Esu tikrai daug kartų organizavusi vakarinius banketus ir gedulingus pietus ir noriu padėkoti už nuoširdu aptarnavimą tiek personalui tiek virtuvei bei Ritai. Maistas išties skanus ir jauki aplinka. Perskaičius tokius komentarus susidaro nuomonė, jog lietuviai yra išties pavydus ir pikti žmonės šmeižti kavinę, kuri tikrai net garantuoju, jog tikrai puikiai aptarnauja, neapsukinėja kainomis, bei maistu. Prie akių deda maistą išsinešimu kur tikrai ne visose kavinėse taip daro. Kalbant apie apmokėjimą niekas neapssukinėja automatiškai net maistą pats gali pasiskaičiuot kiek jau kainuos, juk meniu pasirenki pats tai net juokinga skaityt, jog kažkas iš užsakovų nemoka net skaičiuoti. Teiravausi net alkoholinių gėrimų kainų ir jos sutampa su parduotuvių kainomis. Manau, jog daugiau reikia pačiam išsiaiškinti kainas ir apsiskaičiuoti, o ne šmeižti taip šlykščiai kaip JOLANTA IR DALIA, kurioms kažkas nepatiko ir neįtiko tai yra labai žemas lygis PASISL
zmones netikekit graziais ju pasiulymais....maistas labai prastas. ir dar neuztenka kad kepsniai kuriuos valgem buvo su kvapu bet uz toki aptarnavima net neatsiprase bet draske akis....nevaziuokit yra geresniu kaviniu negu sita. ir dar apskaiciuoti megsta...
jau ne pirma karta tenka dalyvauti kavines "paulina" rengiamuose gedulinguose pietuose, todel noreciau padekoti visam kolektyvui uz puiku maista, silta priemima ir malonu aptarnavima, svaria ir tvarkinga aplinka.sekmes ir ikvepi mo kasdieniniam ir nelengvam jusu darbe
Buvau gedulynguose pietuose sioje kavineje, noriu pasakyti, kad aptarnavimas buvu labai saunus ir siltas maistas buvo gardus kokio sunkei galima rasti siuolaikinese kavinese, visiem kas nori uzsisakyti kavine gedulam ar kokei sventei labai siuliciau cia.. ir pati tikiuosi dar ne viena karta apsilankyti kavineje Paulina. Beja labai aciu visam personalui uz toku saunu aptarnavima.
Noriu padekoti šauniam Paulina kavinės personalui.Švenčiau savo Jubiliejų, maistas buvo išties puikus, aptarnavimas nepriekaištingas.Geras kainos ir kokybės santykis.Visi sveteliai liko patenkinti.

Dar karteli labai dekoju,

Nijole Mockiene
Sveiki, man maistas pasirode labai prastas vietoj "karbonado" gavom pliurzos su mesa kaip tarybineje valgykloje. Pries uzsisakydami banketus ar gedulingus pietus, paragaukite ka siulo.
Norėčiau padėkoti Jūsų kavinei, už ištiesų jaukia aplinką, skanų maistą, greitą ir malonų aptarnavimą. Pas Jus turėjome užsisakę gedulingus pietus, todėl dėkoju, jog tokią akimirką tikrai nereikėjo rūpintis ar visi sotūs, ar nieko netrūksta, nes tikrai visi likom labai patenkinti tokiu skaniu maistu ir šiltu priėmimu. Tikiuosi, kad dar teks pas Jus apsilankyti ir šventiškomis progomis.
Ačiū

Pagarbiai, Norusiai
Ausrele 2012-05-20 20:25:15
buvau pakviesta dalyvauti gedulinguose pietuose kavineje Paulina, likau labai nustebinta puikiu aptarnavimu bei skaniu maistu, kas retai siais laikais pasitaiko. Aciu kavines darbuotojoms.
aciu

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%