Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pats sau dizaineris, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pats sau dizaineris

Atsiliepimai apie Pats sau dizaineris, MB

Parašyk savo nuomonę apie Pats sau dizaineris, MB

Suknelę užsisakiau prieš 5 darbo dienas. Užsakymo būsena nekinta, į elektroninius laiškus neatsako, telefonas išjungtas.
Tikrai ne pirmą kartą pirkus. Buvo ir dydžiai tiko ir netiko, bet jei tiko tai super drabužių kokybė. Bet gaila, kad už grąžintus drabužius neatgaunu laiku pinigėlių kaip jie rašo ir nebe pirmą kart.
Perku ne pirma syki, nei dydziais nei prekem nenusivyliau. Palaidine atsiunte nuostabia, per 3 darbo dienas. Rekomenduoju.
Užsisakiau prekę, kokybė neatitinka aprašymo. Suknelė kaip maišas dydis neatirinka.
Parašyta kad per 5-9darbo dienas siuntimas, atsiuntė po 12dienų. Prekė išsiūsta atgal, bet internetianiame puslapy rodo, kad grąžina pinigus per 7-10 darbo dienų. Praėjo 15 darbo dienų pinigų dar neatgavau.
Toliau nuo tokios internetinės parduotuvės.a*******i.
aciu uz greita ir operatyvu pristatyma bei labai kokybiska preke, pirksiu dar ne karta. REKOMENDUOJU :)
Rekomenduoju! Ta pati suknelė www.mondego.lt kainavo žymiai pigiaui negu kitur. Kokybė labai gera, taip pat ir aptarnavimas. Konsultantė pakonsultavo dėl dydžio, gavus prekę, suknelė kuo puikiausiai tiko. Suknelę gavau per 5 dienas.
Ačiū nuostabiai komandai, kuri ne tik idealiai man išrinko suknelę svarbiai progai, bet ir žaibiškai ją pristatė :) Šventėje buvau pati gražiausia! Pirkau ir pirksiu dar tikrai ne vieną kartą!!! Linkėjimai nuo Linos iš Klaipėdos raj. :)
Tragiškas aptarnavimas. Norėjau atsiimti prekę vietoje. Paskambinau paklausti apie darbo laiką, žadėjo iki 17val. 16.30val skambinau jau nebekėlė, nuvykus į vietą durys užrakintos. Niekas nekėlė ir neatrašė nei ta nei kita dieną... Galvojau po savaitės (nes tik tada galėjau) vėl bandysiu važiuoti, tačiau diena prieš gavau email jog užsakymas atšauktas nes neatsiemiau. Nors patys nekelia ir neatrašo...
Užsisakiau suknelę, atsiuntė ganėtinai greitai. Esu begalo patenkinta. Rekomenduoju.
Toks jausmas, kad puslapis nelegalus. Laimei, nemokėjau pinigus. Užsakiau 3 sukneles, pristatymas 5-9 d.d. Praėjo 13 d.d, busena nurodyta _ išsiusta. Bet prekių nesulaukiu, į skambučius niekas neatsako, rašiau į epaštą _ tyla. Jau nelaukiu :-)
Pirkau suknelę iš makadamia.lt, atsiuntė ne to dydžio, kurį užsisakiau, medžiaga nekokybiška, pasiuvimas blogas. Kaina neatitinka kokybės visiškai. Niekada nebe pirksiu iš šios internetinės parduotuvės. Neapsigaukit!
Dvi sukneles už 50 eurų gavau žaibišku greičiu, gaila, kad nė vienos dėvėti negalėsiu. Viena-ilga "maikė", pigus ir nekokybiškas trikotažas, nebent namie kaip tuniką nešioti, kita megzta, dydis nurodytas universalus, gerai turiu 12 metų dukrą, gal sunešios kažkaip prie kažko. Liūdna, kad trūksta informacijos prie drabužių. Visiškai veltui išmesti 50 eurų...
Mondego.lt administracija
2018-08-15 22:55:26 IP 5f4soec8
Laima 2018-08-14 09:04:32
Uzsisakiau batelius, gavau zinute jog prekes issiustos taciau prekiu nesulaukiu.Nusivyliau Mondego, daugiau jokiu uzsakymu.
Sveiki, p. Laima,
Jūsų prekei galioja 5-9 darbo dienų pristatymas. Jūsų prekė buvo išsiųsta 5 darbo dieną (08 10 dieną). Dėl klaidingai nurodyto telefono numerio Jūs negavome PIN kodo į telefoną. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimu el.paštu: info@mondego.lt arba telefonu: +370 629 23303 ir nurodyti teisingą telefono numerį, kad galėtume pakartotinai išsiųsti PIN kodus prekės atsiėmimui.
Pirkau lausvalaikio kostimeli ir pusbacius, atitiko viskas ir spalva ir dydis esu patenkinta..
Del prekiu pavelavimo informavo el.p.
Pirkeja 2017-04-12 14:28:14
Pirkau suknelę, gavau viena rankovė ilgesnė už kitą.
Esu labai patenkinta suknele.Labai malonus aptarnavimas.Greitas pristatymas.Labai ačiū.Pirksiu ir daugiau.
Pirkau suknelę, gavau viena rankovė ilgesnė už kitą.
sveiki, www.makadamia.lt isigyjau ir as suknele, kuri neatitinka nei nurodytos spalvos nei aprasymo, medziagos kokybe, kaip marle - permatoma, palikti neigiama atsiliepima prie sukneles neimanoma, tik teigiami, kuriuos matyt raso patys sau.
Dėl netinkamo aptarnavimo
www.makadamia.lt užsisakiau pilką suknelę, pristatymo laikotarpis buvo nurodytas 5-9 d.d., nesulaukusi suknelės per nurodytą laikotarpį kreipiausi svetainėje nurodytu numeriu, pirmąją dieną po 10-ties skambučių nusprendžiau pasiduoti, nes nurodytu numeriu nieks net nesiruošė atsiliepti, tuomet nusprendžiau parašyti į svetainės facebook paskyrą -žinutėje nurodžiau savo užsakymo numerį ir klausimą ar suknelė išsiųsta, tačiau akivaizdu, kad atsakymo negavau, trečiąją dieną kai pagaliau pavyko prisiskambinti sužinojau, jog mano suknelė net neišsiųsta, nes ji paprasčiausiai neegzistuoja - moteris sutrikusi manęs paklausė ar aš nežinojau, jog šio dydžio suknelės jie neturi ir pasiūlė palaukti dvi, o galbūt ir tris savaites kol ją atsiųs arba grąžinti pinigus, labai viliuosi jog atgausiu pinigus.
DĖL NETINKAMO APTARNAVIMO, PREKIŲ PRISTATYMO

Įmonėje užsisakiau raudoną suknelę M dydžio, nurodžiau, kad noriu gauti prekę į paštą ir sumokėti vietoje, bet ĮMONĖS darbuotoja spalio 13 dieną paskambino man ir pranešė, kad įmonei patogiau siuntą išsiųsti per VENIPAK, sutikau. Spalio 14 dieną gavau žinutę iš Omnivos, kad Vilniaus Rimi Hymermarket Žirmūnų paštomate yra mano prekė, nuvykau, susimokėjau 20, 95 EUR ir pasiėmiau prekę. Namuose patikrinusi siuntą, pamačiau, kad tai tikrai ne mano prekė, paskambinau tel. 8683 53529, ir paaiškinau situaciją. Pranešiau, kad suknelės man reikia iki trečiadienio savo gimtadieniui, darbuotoja nurodė, kad pasistengs mano prekę pristatyti pirmadienio dieną, patikslinau jai, kad tokiu atveju prekę reikia KITU adresu. Patikslino, kad taip ir bus. Ryte gaunu skambutį, kad prekę veža į SENĄ ADRESĄ, išsiprašau iš darbo pasiimti prekės, darbuotojas prašo dar kartą sumokėti (nors jau sumokėjau daugiau pirmą kartą ir apie antrą privalomą mokėjimą darbuotoja manęs neinformavo), kortele mokėjimo nepriima. Palieku vežėją, važiuoju nusiimti pinigų iš bankomato, vėl grįžtų, duodu vežėjui 50 EUR, bet jis neturi grąžos. Atsisakau prekės, nes čia jau baigėsi mano kantrybės taurė. Tokio aptarnavimo, dar neteko sutikti nei vienoje įmonėje. Dabar reikalauju, kad būtų grąžinti mano sumokėti pinigai (20, 95) ir atsiimta jų prekė, nes išnaudotų degalų, laiko, nuotaikos jau niekas nesugrąžins. O gimtadienį sutiksiu jau kaip nors ir be Jų suknelės.
Pirkau suknelę ir esu labai patenkinta tiek pirkiniu, tiek aptarnavimu. Siuntinuką gavau per 4d.d. nors rašė, kad pristatys per 5-9d.d.. suknutė viens prie vieno, kaip parodyta nuotraukoje, kokybė taip pat puiki. Ačiu jums labai :) Sėkmės darbuose, o aš manau į jūsų el.parduotuvę užsuksiu dar ne kartą :)
NUSIVYLIAU!
Laukiau suknelės dvi savaites, nors buvo parašyta 5-9 dienos. Suknelė neatitinka foto, spalva visai kita, dydis irgi. Užsakiau s, atsiuntė maišą, kur pasiuvimas mano tipo, bet dydis akivaizdu ne s. Dar klausimas kaip ar grąžins pinigus.
Pirkau rankinuka, tai ir kokybe ir kaina likau labai patenkinta nes tikrai labai pigu ir geros kokybes. dekoju ir sekmes jums.
Pirkau suknelę ir likau labai patenkinta tiek kokybe, tiek greitu pristatymu, ačiū :) Būtinai čia dar užsuksiu :)
Super parduotuve. Prekiu kokybe, kaina ir pristatymu likau patenkinta. Rekomenduoju.
Pirkau suknelę ir rankinę iš www.mondego.lt ir gavus pirkinį likau labai patenkinta. Iš pradžių nežinojau ar tiks suknelė, skambinau klausiau dėl dydžio, pakonsultavo. Tikrai tariu didelį ačiū jiems už pagalbą ir už labai fainą suknelę ir rankinę (draugės net supavydėjo :)).

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

"Orion" fondas pardavė "McDonald's" užkandinę netoli Gariūnų
"Orion" fondas pardavė "McDonald's" užkandinę netoli Gariūnų 08-06 11:53
Investicijų bendrovės "Orion asset management" fondas fizinių asmenų valdomai bendrovei pardavė tinklo "McDonald's" nuomojamą užkandinę Vilniuje, šalia Gariūnuose esančios statybinių medžiagų ir...
"Lietuvos geležinkeliai" ruošiasi "Vilnius Connect" architektūros konkursui
"Lietuvos geležinkeliai" ruošiasi "Vilnius Connect" architektūros konkursui 08-06 11:28
Valstybės valdoma bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" pradeda įgyvendinti Vilniaus geležinkelio ir autobusų stočių teritorijos modernizavimo, arba "Vilnius Connect", projektą – įmonė ieško, kas...
Anglijos centrinis bankas nepakeitė palūkanų
Anglijos centrinis bankas nepakeitė palūkanų 08-06 11:16
Anglijos centrinis bankas (BOE) ketvirtadienį paliko palūkanas nepakeistas, nepakeista liko ir turto supirkimo programa.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%