Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Patogu pirkti, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Patogu pirkti

Atsiliepimai apie Patogu pirkti, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Patogu pirkti, UAB

Labai gera knygų parduotuvė kainos neblogos laiku pristato knyga puikios būklės linkiu kad jūsų verslas klestėtų.Esu labai nustebintas. Vilius:-)
Džiaugiuosi atradusi šią el. parduotuvę. Daug mažesnių leidyklų, retesnių knygų geromis kainomis. Pristatymas žaibiškas.
2019-12-23 13:20:01 IP 66gka4rd
Ramute Urboniene 2019-12-15 17:14:33
Visiskai nusivylusi. Atsiunte ne tas knygas kaip buvo uzsakyta. Kadangi gyvenu uzsienyje, o knygos atejo mano mamos adresu Lietuvoje, kol ji persiunte man knygas ir as issiaiskinau, kad tai visai ne tai ka uzsakiau, praejo visas menuo. Ir ka man dabar su tom knygom daryti? Siusti atgal i Lietuva ar mesti i siuksline? Kaip suprantu paskaiciusi komentarus as ne vienintele, kuriai sumaisomas uzsakymas. Daugiau tikrai is sitos imones knygu neuzsisakysiu ir kitiems nerekomenduoju.
Taip, iš tiesų, klientė dėl mūsų klaidos, vieną knygą iš penkių gavo ne tą, kurią užsisakė. Su kliente susisiekta, susitarta dėl kompensacijos už prastą aptarnavimą, ji daugiau pretenzijų neturi.
Nusivyliau. 12-18d. buvo atliktas mkėjimas už knygas. Užsakymas buvo priimtas. Nesulaukus jokių žinių, nors žadamas labai greitas pristatymas, 12-23 pasiskambinau. Buvo pasakyta, kad jūsų užsakjytų knyfgų neturime. Paklausus, kodėl neinformavo, atsakė, kad mes ne vieni, yra 400 klientų. Taigi Kalėdinės dovanos laiku neatvyks. Būkite atidūs prieš šventes.
Ramute Urboniene
2019-12-15 17:14:33 IP 29kdb46g
UAB Patogu pirkti esu labai patenkinta. Užsakiau 3 knygas, o sekančią dieną dar radau patinkančią knygą, paskambinau, paprašiau, kad įtrauktų į mano užsakymų sąrašą. Darbuotoja buvo labai maloni, viską sutvarkė, šiandien jau gavau į namus visas 4 knygas.Viskas sklandžiai ir greitai. Neturiu jokių priekaištų. Linkiu sėkmės jų visam kolektyvui. Brigita
Esu patenkintas greitu kygos pristatymu.Jokiu priekaistu siai firmai tikrai neturiu, Ateiti dar zadu uzsisakyti knygu is cia,
Puikus aptarnavimas, labai platus knygų pasirinkimas - yra knygų, kurių kitur ir su žiburių nerasi :) Kainos puikios! Ačiū :)
2019-05-02 16:06:14 IP 66gka4rd
Donata Vaivadienė 2019-04-24 09:44:49
Laba diena, norėjau pasiteirauti, kaip galima sukeisti knygas.Sakiausi vieną, o gavau visai kitą.Mano užsakymas nr.100011399.Užsakyta knyga buvo, , Gydomieji aliejai nuo 100 ligų", o gavau, , Gydomieji metalai"

Pagarbiai Donata Vaivadienė.
Klientei klaida ištaisyta, ji daugiau pretenzijų neturi.
Donata Vaivadienė
2019-04-24 09:44:49 IP 2i250fh1

Pagarbiai Donata Vaivadienė.
2019-03-19 11:09:08 IP 66gka4rd
Vaidas 2019-03-17 16:20:48
03.05.2019 UAB Patogu pirkti užsakyta keletą knygų su pristatymu į paštomatą, kurias paprašė kolega, kad būtų atvežtos į užsienį. Prie užsakomų knygų buvo pažymėta, kad užsakymas vykdomas vieną dieną. Kadangi iki 08.03.2019 jos nebuvo pristatytos, teko sugaišti laiką ir norimas knygas nupirkti knygyne už analogišką kainą, kad įvykdyti pažadą kolegai. Parašius e-mail, buvo anuliuotas užsakymas. 08.03.2019 po pietų buvo paskambinta ir patikslinta dėl užsakymo anuliavimo. Po pokalbio telefonu, buvo gautas e-laiškas su " atsiprašymu " ir užsakymo anuliavimo patvirtinimu. Šiandiena 17.03.2019. Pinigai nėra grąžinti. Suma nėra didelė, tik 35 Eur, bet : sugaištas laikas užsakant knygas, sugaištas laikas skambinant, sugaištas laikas rašinėjantis e - mail. ir sugaištas laikas važiuoti į knygyną ir nupirkti tas knygas. Ir aišku sugadinta nuotaika. p.s kaip reikia reaguoti į įmonę, kuri atsiunčia " atsiprašymą " ir toliau šika ant galvos ?
Atsakydami į kliento komentarą, dar kartą jo atsiprašome už neįvykdytą užsakymą, bet informuojame, kad pinigai į kliento sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas buvo grąžinti 2019.03.10 dieną.
Labai greitas ir kokybiskas aptarnavimas! Likau labai patenkinta, dar tikrai ne karta uzsakinesiu is sios imones.
Viskas labai super, greitai tvarko užsakymus. 10/10
Kiek teko užsisakinėti knygas, visada pristato greitai ir be jokių nesklandumų.
2018-05-14 14:39:14 IP 66gka4rd
Ruta 2018-05-13 13:27:06
Siunciausi knygas i uzsieni, deja likau nusivylus nes siunta atejo stipriai apgadinta : iplyse ir susirauksleje knygu virseliai, nubaladoti knygu kampai, zemetos purvinos knygos. Taip siuncia pakuote buvo apgadinta, taciau ipakuotos knygos buvo prastai ir neatsakingai, nebuvo isuktos i burbulini celofana, kaip kad knygos.lt kad siuncia. Kai gavau knygu is knygos.lt beveik nebuvo ne karto kad negaleciau prikibti prie dezes, bet viduj kadangi knygos buvo kruopsciai ipakuotos - liko sveikos. Patogupirkti uzmete ant knygu buvo tik kelis suglamzytus popierius, nebuvo pasivarginta net jais apsukti knygas. Viena knyga buvo suklijuota lipnia juostele, kas akivaizdziai rodo jog tokia knyga buvo ideta pakuojant (o sumokejau kaip uz nauja knyga), ant kai kuriu knygu buvo tusinuko zymes... Patogupirkti zadejo grazinti pinigus tik uz knygas bet ne uz siuntima, o siuntimas kainavo 40 euru - daug daugiau nei siunciant per ups siuntu tarnyba. Sutikau su ju pasiulymu nes neturiu energijos kovoti, bet daugiau tikrai neusisakinesiu is ju ir kitiem nerekomenduoju, kas vertina knygas ir tai kaip su jom elgiamasi...
Atsakydami į klientės komentarą, dar kartą apgailestaujame ir atsiprašome klientės dėl šios nesėkmingos siuntos.
Negalėjome kompensuoti klientei visos sumos, nes klientė, matydama smarkiai aplamdytą pakuotę, turėjo jos arba visai nepriimti arba bent surašyti žalos aktą, ją priimant, kas būtų žymiai palengvinę žalos reikalavimą iš siuntų tarnybos.

Be to, klientė nepateikė vaizdinės informacijos, kad visos ar daugelis jos užsakytų knygų (jų buvo virš 10) yra pažeistos.
Todėl manome, kad mūsų pasiūlyta pilna kompensacija už visas knygas, bet ne už pristatymą, yra pakankama, su kuo ir pati klientė mums raštiškai nedelsdama sutiko.
Jau ne pirmą kartą perku knygas iš šios įmonės. Tik geriausi atsiliepimai. Prekes gaunu visada laiku. Dėl iškilusių problemų su pristatymu klientas visada informuojamas ir viskas sprendžiama kiento naudai. Nemokamas pristatymas nuo palyginti nedidelės sumos. Rekomenduoju.
Super, nesitikejau uz 12 euru pirkdamas 5 knygas likti toks patenkintas. Pristatymas nemokamas, knygu bukle puiki (naujos), kaina juokinga. Pirktos knygos nera telenoveliu lygio romanai, autoriai rimti: A. Camus, K. Vonnegut, C. Castaneda, F. Verissimo, tad pirkite drasiai, nes knygyne isleisite keleta kartu daugiau. Desimt balu.
Uzsakymas taip ir neatejo. I emailus niekas neatsakineja. Geda kompanijai, niekada nesinaudosiu jos paslaugom ir kitiem nerekomenduoju, tik prarasit pinigus ir laika
Nuoširdus ačiū už labai operatyviai atliktą užsakymą.Jūs gerbiate ne tik kiekvieną klientą, bet ir savo geru darbu keliate pasitikėjimą Jumis. Dėkui.

V.Cicėnienė
Apie šią el.knygų parduotuvę galiu sakyti tik pačius gražiausius žodžius: knygos nebrangios, labai platus pasirinkimas, pristato labai greitai ir kokybiškai. Kiek žinau, bibliotekos irgi perka iš Patogupirkti.lt. Perku jau seniai - rekomenduoju ir kitiems.
Man atrodo, kad tai geriausias puslapis knygoms įsigyti. Visada pristato laiku ir kokybiškai. Rekomenduoju visiems. Atsiliepimas grįstas ne tuščia panegirika, bet puikia patirtimi
Viskas budavo gerai su knygomis kurias gaudavau. Vakar gavau siunta ir tik atidarius vartau lapus supjaustyta ir kaip zinot kad preke gera jos neisardzius? Abejoju ar kada dar noresiu uzsisakyt is sio tinklapio.
Rekomenduociau sia parduotuve kaip viena pigiausiu internetiniu knygu parduotuviu, taciau jei ruosiates pirkti dovana is sio puslapio tikrai nesiulyciau, nes knygos kokybe nera gera. pirkau sau knyga ir ka galiu pasakyta virselis subraizytas, nutrintas, todel tikrai grazinciau atgal jei tai butu buvusi dovana kitam zmogui
gal nustokite siuntineti spama i meilus?

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%