VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SOPRO CONSULTING, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SOPRO CONSULTING

Atsiliepimai apie SOPRO CONSULTING, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie SOPRO CONSULTING, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Viskas vyko sklandžiai, Elvyra Bendoraitienė savo darbą atliko puikiai.
Atsakyti
Projektą vykdėme kuruojant projektų vadovei Vaidai Stalčinskei.Viskas pavyko puikiai, daugiau tokių darbuotojų.Rekomenduoju.
Atsakyti
Sveiki, įmonė padėjo ir konsultavo rengiant projektą Užimtumo tarnyboje. Įmonės suteiktomis paslaugomis likau patenkintas ir šiuo metu noriu tęsti bendradarbiavimą dėl sekančio projekto. Šią įmonę rekomendavau keliems savo verslo partneriams.
UAB "SOPRO Consulting"
2019-07-05 15:40:45 IP 2i24tdr4
Atsakyti
UAB T&A idėja 2019-06-26 10:53:16
Labai atmestinai dirba, jauni specialistai - patirties trūkumas jaučiasi. Skaičiai nesudėliojami tinkamai, gautos NMA pastabos netvarkomos arba atsakoma labai atmestinai, net nesigilinant. "Darbas" jų toks - prikalbinti pasirašyti sutartį ir gauti avansą, o visa kita - jau nelabai ir rūpi. Eilinį kartą įsitikinau, kad viską turi pats tikrinti, kad ir kokius "specialistus" pasisamdai. Nerekomenduoju.
Sveiki, ačiū už išsakytą nuomonę. Apgailestaujame, kad taip atsitiko. Pateikiame savo (labiau argumentuotą ir faktais paremtą) nuomonę į šią susidariusią situaciją.

Mums rūpi kiekvienas mūsų klientas, todėl stengiamės dėl kiekvieno iš jų. UAB „T&A idėja“ nebuvo išimtis. Mes negalime daryti įtakos įmonės praėjusių metų dokumentams ir būti atsakingi už jų teisingumą. Remdamiesi žemiau išdėstytais argumentais, esame įsitikinę, kad mūsų paslaugos buvo atliktos tinkamai, atsižvelgiant į gautą informaciją iš Jūsų.

O dabar plačiau apie situaciją. Pirmąjį gautą paklausimą iš paramą suteikiančios agentūros Jūsų įmonė (paslaugų gavėjas) persiuntė mums (paslaugų tiekėjui) likus 2 dienoms iki atsakymo pateikimo. Atkreipiame dėmesį, kad įprastai skiriamas laikas pateikti atsakymą - yra nuo 5 iki 10 darbo dienų. Kadangi 2 darbo dienos yra trumpas laiko tarpas, mes spėjome pateikti atsakymą laiku tik todėl, kad sustabdėme visus einamuosius darbus. Antrasis paklausimas mums buvo persiųstas iš karto, todėl, dirbdami įprastai, atsakymą galėjome pateikti laiku ir tvarkingai. Trečiąjį paklausimą Jūs persiuntėte mums paskutinę dieną, kuomet buvo galima pateikti atsakymą. Tai parodo neatsakingą Jūsų požiūrį į savo projektą ir nepagarbą mums kaip projekto rengėjams. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl visuomet planuojame laiką, kad visų klientų projektus paruoštume kokybiškai. Todėl Jūsų įmonei gerbti reikėtų ne tik savo darbą ir laiką, bet ir partnerių (šiuo atveju - mūsų). Pagal mūsų su Jumis pasirašytą paslaugų teikimo sutarties 5.1.1. punktą, „Paslaugų tiekėjas atsako už tinkamos kokybės, kvalifikuotų Paslaugų pagal šią Sutartį suteikimą, laikantis Programoje, Įstatyme, Administravimo taisyklėse, Įgyvendinimo taisyklėse, Apraše ir kituose teisės aktuose nustatytų terminų.“ Jūs savavališkai sutrumpinote atsakymo pateikimo terminą iki vienos dienos (8 valandų), nes persiuntėte paklausimą iš paramą suteikiančios agentūros mums paskutinę dieną. Tokiu atveju mes negalime atsakyti už tinkamos kokybės, kvalifikuotų paslaugų suteikimą.

Nežiūrint į tai, paslaugos dar galėjo būti suteiktos kokybiškai ir laiku, jeigu ne pagrindinė problema, susijusi su Jūsų įmonės apskaitos dokumentais. Jūsų atsiųsti 2016 - 2017 m. apskaitos dokumentai buvo nesuderinami tarpusavyje. Aiškinamasis raštas, kuris yra teikiamas Registrų centrui, buvo nesuderinamas su įmonės vidiniu dokumentu - ilgalaikio turto apyvarta, atsiųsta iš Jūsų apskaitos sistemos. Be to, Jūsų atsiųsta Pinigų srautų ataskaita, kuri nėra teikiama Registrų centrui, buvo nesuderinama su įmonės Balansu, kuris yra teikiamas Registrų centrui. Apskaitos dokumentų nesuderinamumas buvo pastebėtas anksčiau (rengiant paraišką) ir Jūsų įmonė buvo informuota apie tai. Į pastebėjimus buvo gautas atsakymas, kad Jūsų ilgalaikio turto apyvartos dokumentas yra „ <...> netobula ataskaita <...>“ ir „teisingai yra pagal aiškinamąjį raštą <...>“ Taigi dokumentų nesuderinamumą pastebėjome mes ruošdami projektą, taip pat pastebėjo paramą suteikianti organizacija. Dėl šios priežasties atsakymas į trečiąjį paklausimą ir negalėjo būti sudėliotas tinkamai, kadangi Jūsų įmonės apskaitos dokumentai prieštarauja vieni kitiems. Pagal Paslaugų teikimo sutarties 5.2.1 punktą, „Paslaugų gavėjas atsako už tai, kad Sutarties vykdymo metu Paslaugų teikėjui būtų laiku pateikti jo nurodyti Paraiškų, Mokėjimo prašymų ir Ataskaitų rengimui skirti dokumentai, kiti duomenys, jie būtų teisingi, visapusiški išsamūs, pateikti nieko nenuslepiant, nepakeičiant, ir prisiima visą su tuo susijusią riziką.“

Kiti paramą suteikiančios agentūros pastebėjimai buvo lengvai pataisomi. Dalis jų buvo pateikta nepagrįstai dėl vertintojo neatidumo, dalis dėl mūsų paprastų techninių klaidų, tačiau tai buvo pataisoma.

Atsižvelgiant į tai, kad Jūsų įmonė savavališkai sutrumpino atsakymo pateikimo terminą iki vienos dienos, natūralu, kad tiesiog nespėjome tinkamai paruošti atsakymo iš Jūsų atsiųstų nesuderinamų apskaitos dokumentų. Dėl šios priežasties paskutinis atsakymas į patikslinimą pateiktas nebuvo.
Atsakyti
Labai atmestinai dirba, jauni specialistai - patirties trūkumas jaučiasi. Skaičiai nesudėliojami tinkamai, gautos NMA pastabos netvarkomos arba atsakoma labai atmestinai, net nesigilinant. "Darbas" jų toks - prikalbinti pasirašyti sutartį ir gauti avansą, o visa kita - jau nelabai ir rūpi. Eilinį kartą įsitikinau, kad viską turi pats tikrinti, kad ir kokius "specialistus" pasisamdai. Nerekomenduoju.

Taip pat rekomenduojame

Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. Su valstybės parama dabar verslo paskola už ne daugiau nei 7% palūkanų per metus. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: A. Jakšto g. 8, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Karantino metu Jūs:

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Western Digital 47,27 +5,33%
CBS 40,77 +3,63%
Facebook 286,55 +3,46%
Hasbro 96,19 +3,40%
ConocoPhillips 39,27 -0,73%
Avon 5,60 -0,88%
Moody's 279,20 -1,11%
3M 170,52 -1,28%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 58,40 +6,96%
Auksas 1900,27 -1,13%
Cukrus 0,61 +3,39%
Dyzelis 1,15 +2,68%
Apelsinai 0,61 0,00%
Ryžiai 471,00 -7,10%
Jautiena 4,42 -3,91%
Dujos (JAV) 2,17 +13,02%