Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Paskolų tarpininkai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Paskolų tarpininkai

Atsiliepimai apie Paskolų tarpininkai, UAB

VisiBankai.lt

Susitarsime su bankais už Jus!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Paskolų tarpininkai, UAB

Bendravau su IINESA GERDAUSKIENE - nuostabi brokerė, savo srities profesionalė, padėjo gauti norimą paskolą. Viską išsamiai išdėsto nuo a iki z, pataria, apžvelgia visus įmanomus ir neįmanomus variantus, taip sakant, be jokių "povandeninių akmenų". Nuoširdžiai visiems REKOMENDUOJU! :)
Labai dėkingi Žilvijai už gerai atliktą darbą. Padarė daugiau nei jai priklauso. Didelis ačiū Žilvijai. Rekomenduoju visiems. Buvo malonu ir lengva bendrauti, rasti tinkamus sprendimus.
Didelis ačiū Žilvijai
Esu labai dėkinga Jurgai Matele už pagalbą radus geriausią pasiūlymą kreditui gauti. Tikrai labai padėjo man. Dėkinga už visus atsakytus klausimus, už rūpinimąsi, už visą suteikta informacija. Be jūsų pagalbos net neįsivaizduoju kaip būtų reikėję susitvarkyti. Didžiausias jums ačiū!
Didžiausias AČIū INESAI GERDAUSKIENEI už pagalba ❤️ Nusprendžiau isigyti pirmaji savo buta ir per pora menesiu viskas gavosi puikiai dėl INESOS darbo. Labai nuostabi, draugiška ir faina, atsidavus darbui. visais klausimais padėjo, nereikejo eiti i jokius bankus, gadintis nervu. Visada paskambindavo, nuramindavo ir patardavo. Dar kartelis didelis ačiū jum. Tikrai REKOMENDUOJU ❤️ Pati GERIAUSIA ❤️
Esu dėkinga Jurgai Matelė už puikų darbą padedant įsigyti man pirmąjį būstą. Padėjo, patarė ir išpildė visus mano lūkesčius,
Esame labai dėkingi paskolų brokerei Jurgai. Tokio atsidavusio žmogaus savo darbui dar reikėtų gerai paieškoti. Kiek kilo klausimų į visus juos atsakė iškart kad ir skambinant ne darbo metu. Esame begalo laimingi kad nuo pat pradžių iki pat galo ji buvo su mumis, padėjo, patarė ir išpildė visus mūsų lūkesčius. Jeigu ieškote arba dar galvojate apie brokerio pagalbą paskolai gauti, visu 100% drąsiai rekomenduojame Jurga Matele! Ačiū jums dar kartą! ????????
Esu labai dėkinga verslo projektų vadovei Neringai Ulevičienei už visą kartu nueitą kelią - nuo įsigilinimo į poreikius, verslo plano patobulinimo iki paskolos kredito unijoje gavimo. Prieš tai nėra tekę susidurti su malonesniu ir kantresniu žmogumi darbo klausimais! Gavau visą reikiamą informaciją, profesionalų atstovavimą, aiškų ir operatyvų komunikavimą. Ir, žinoma, paskolą verslui, kurios savarankiškai gauti nepavyko. Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū, Neringa!
Inga Senkute, ACIU Jums. Prisipazinsiu, pradzioje pries priimamt sprendima dirbti su Jusu imone kilo minciu ka Jus atliksite geriau nei mes patys galime. Taciau darbas su Inga buvo geriausias musu sprendimas. Vadovai turi Jumis didziuotis! Jus tikra profesionale! Visada jauteme Jusu parama, kantrybe, kompetetinga bendravima ir nuosirdu nora ne tik atlikti darba bet ir ambicijas padaryti geriau nei imanoma. Maloniai nustebinot. ACIU Didziausios Jums sekmes linkime
Dėkoju Jurga Matelė už pagalbą radus geriausią pasiūlymą busto kreditui, suteikia profesionalią konsultaciją ir visą laiką aktyviai atsakydavo į klausimus, padarė viską nuo A iki Z. Rekomenduoju (y)
Dėkoju Ingai Senkute. Tiek įdėto darbo, rastu sprendimų ir kontaktavimo, mano nuostabai - net savaitgaliai! Tokio požiūrio į klientą ir darbą esu jau seniai pasigedus iš bet kurios kitos įmonės! Ačiū už viską, už laiką, darbą, pastangas ir Jūsų nuoširdumą bei lankstumą. Linkime su vyru sėkmės ir didžiausių pasiekimų!
Noriu labai padekoti BRIGITA JANONYTE. Kokia jinai miela ir rupestinga, tokia ir puiki profisionale. Labai padejo issigyti buta. Mums cia buvo labai svarbus zingsnys gyvenime. Labai malonus bendravimas. Brigita, aciu Jums!
Norėčiau tarti dideli AČIŪ Jurgai Matelė už puikų darbą padedant įsigyti mūsų šeimai pirmąjį būstą.
Mūsų situacija buvo neeilinė tad ir padirbėti teko ilgiau. Kai kurie užtrenkė duris per kelias sekundes kai kurie pamąstė trumpai. Bet vis dėl to Jurga sugebėjo surasti kas pasiryž mums pagelbėti finansiškai.
Bendravimas buvo super lengvas ir draugiškas. Rezultatais labai patenkinti.
100% rekomenduoju.
Liko dabar tik gražinti savo namus????
Ačiū dar kartelį ????
Norėjau padėkoti Visibankai.lt už nuostabų darbą padedant įsigyti pirmuosiu mūsų šeimos namus. Viso proceso metu, nereikėjo nei eiti į bankus, nei pildyti paraiškų, nei aiškintis teisinių dokumentų - viską atliko ir paaiškino Gintė Komičienė. Nors mūsų atvejis buvo sudėtingas - keli bankai nesutiko finansuoti paskolos, tačiau Gintė sugebėjo įtikinti kitus bankus ir dar net pasiderėti dėl geresnių palūkanų.

Ačiū Ginte - su Jūsų pagalba įsigijome nuostabius namus, kuriais nekantraujame džiaugtis (liko tik įsirengti :))!
DIDELIS AČIŪ Lolitai Tautkutei už tarpininkavimą mums imant paskolą. Lolita tikra savo srities profesionalė, su jos pagalba viskas vyko greitai ir sklandžiai. Kaip ir tikėjomės gavome reikiamų ir naudingų patarimų ko pasėkoje sulaukėme teigiamo sprendimo iš banko su puikiomis sąlygomis! Visiems rekomenduojame!
Kai nutarem imti paskola ilgai svarstem ar patiems tvarkytis ar bendrauti su paskolos tarpininkais. Daug kas siule bandyti patiems bet mes vis gi nusprendem patiketi savo reikalus Žilvijai Bukailienei.Ir labai džiaugiames kad nusprendem teisingai, jos deka mes gavom greitai ir gerom salygom paskola. Esu be galo dekinga Žilvijai už gera darba, ir ateityje rekomenduosiu ja kaip super tarpininke.
Pats blogiausias aptarnavimas. Iš pradžiu brokere sake viena paskui kita. Nepripažysta savo kaltės. Jei rinksitės brokere tai tik ne Ginte Komičiene. Patys blogiausi atsiliepimai
Didelis AČIŪ Vitai ir Lorai - tikros savo srities profesionalės! Labai džiaugiamės, kad kreipėmės į šią įmonę, nes paskolos gavimas mums atrodė labai sunkus ir painus kelias, bet su jų pagalba viskas vyko labai lengvai ir sklandžiai! Mums buvo atsakyta į visus mūsų klausimus, visada buvo labai šiltai ir maloniai bendraujama, viskas pasakoma be užuolankų, gavome gerų patarimų ir, kas svarbiausia, sulaukėme teigiamo sprendimo su labai geromis sąlygomis! Patiems nueiti tokį kelią būtų buvę daug sunkiau, todėl tikrai priėmėme teisingą sprendimą kreipdamiesi į Vitą ir Lorą ir visiems drąsiai rekomenduojame!:)
Su draugu planavome būsto įsigyjimą, todėl savarankiškai kreipemės į bankus. Gauti atsakymai dėl paskolos sumos mūsų netenkino, todėl kreipemės į VisiBankai.lt. Užklausa buvo priskirta Brigitai Janonytei, kurios profesionalumas džiugino nuo pat pirmos konsultacijos. Rūpestingai išklausiusi mūsų situaciją ir peržiūrėjusi dokumentus Brigita garantavo, kad pavyks gauti geresnį pasiūlymą. Ir Ji neklydo! Brigitai pavyko mums gauti net 15 tūkst. eurų didesnę paskolos sumą!
Labai džiaugiuosi naujais namais, kurių nebūtume įsigyję, jei ne Brigita. Rekomenduoju!
Esu daugiau nei patenkintas skirtu demesiu, suteikta pagalba ir pasiektu rezultatu. Didelis ACIU Brigitai J. Uz puiku darba!!
Noriu padėkoti Lolitai Tautkutei, kuri tikrai padėjo ir rado geriausią sprendimą būsto paskolai, su geriausiomis įmanomis sąlygomis, nuoširdžiai tik geriausios rekomendacijos, kreipkitės padės ir pakonsultuos visais klausimas, dar kartą ačiū jums! :)
Esu gan skeptiškas reklamos atžvilgiu, bet facebook'e pamatęs, kad "VisiBankai.lt" siūlo tarpininkauti dėl paskolos gavimo ir konsultacija yra nemokama, pagalvojau: o ką aš prarasiu nuėjęs? Greitai buvo paskirtas vizitas pas Ligitą Česnienę ir per pirmą susitikimą jau turėjau bazę žinių ir kelių žingsnių planą į priekį, kokių dokumentų man reikės. Kadangi finansavimo reikėjo nebaigto statyti namo statybai, todėl reikėjo tiek matininko, tiek turto vertintojo ir kitų specialistų dokumentų ruošimui, kurių kontaktai man buvo suteikti ir nereikėjo gaišti laiko paieškose. Aišku iškarto patikrinau jų paslaugų kainas ir palyginau su esančiomis internete ir mane nustebino, kad jos nėra išpūstos, kaip dažnai būna įmonėse kurios siūlo kompleksines paslaugas. Todėl visą reikalingą paslaugų paketą gavau vienoje vietoje, greitai ir tikrai geromis kainomis. Prieš 4-5 mėnesius buvau nusistatęs preliminarią datą turėti visus reikiamus dokumentus rankose iki vasario pradžios ir juos turėjau rankose lygiai vasario 1, kada ir galėjom kreiptis į bankus dėl paskolos gavimo. Visą šį laikotarpį Ligita konsultavo visais visais klausimais ir tikrai neatsirado neivieno klausimo į kurį nebūtų pateiktas atsakymas. Realiai tik Ligitos profesionalumo ir derybininkės sugebėjimai man išspaudė visiškai maksimaliai geras paskolos sąlygas: tiek statybos užbaigtumo laikotarpio prailginimas, tiek palūkanos ženkliai sumažintos, tiek maksimali gaunama suma. Palyginus sutaupytą laiką ruošiant dokumentus, teikiant paraiškas ir derinantis visas smulkmenas su bankais, turėjau iš esmės galimybę tieisog dirbti savo darbą, o ne lakstyt pirmyn ir atgal per bankus kai pritrūksta kokio popieriuko, todėl tiesioginis tarpininkas tarp manęs ir bankų vadybininkų tikrai sutaupė begalę laiko, o palūkanas išsiderėję 0, 3proc maženses man sutaupė ilguoju laikotarpiu apie 7tūkst. eurų atmetus jau atsiskaitymą už jų suteiktas paslaugas. Šiuo laikotarpiu paskolų išdavimai nusimato, kad tik sunkės, todėl jeigu nuspręsite, kad Jums reikalinga paskola, prašykite reigistracijos pas Ligitą, nes mano patirtis tai 10/10. Beto malonu, kai pasibaigus netgi sutarties laikotarpiui, ji neatsisako ir pakonsultuoja rupimais klausimais, manau tai tik parodo kaip jai rūpi žmonės, o ne tik klientai ;) Didžiausios padėkos už galimybę dėti dielį žingsnį pirmyn gyvenime ir linkėjimai!
šį komentarą rašau asmenims, kurie žada imti banko paskolą NT ir galvoja apie bendradarbiavimą su paskolų vadybininkais. Nuoširdžiai rekomenduoju paskolų vadybininke Lolita Tautkute. Tai moteris, savo srities specialistė iš didžiosios raidės. Su vyru buvome nusprendę paskolos reikalus tvarkytis savarankiškai, bet supratome kad šioje vietoje mums reikia pagalbos. Taip viskas susiklostė, kad gavome rekomendacijas ir kreipėmės į Lolita. Nuo tos dienos, kada Lolita perėmė mūsų paskolos reikalus tvarkyti, jaučiausi tokia rami, kad viskas bus gerai. Nepaisant to kad neturėjome jokių rūpesčių ir galvos skausmo, Lolita savo darbą atliko labai operatyviai. Ji pranoko visus mūsų lūkesčius, gavo mums paskolą geriausiom sąlygom. Lolita, nuoširdus ačiū Jums už jūsų laiką, pastangas, konkretumą, profesionalumą. Jūs nuostabi ir kaip asmenybė ir kaip specialistė :) Įmonės valdžia turėtų didžiuotis ir vertinti tokia darbuotoja. Lolita sėkmės Jums ateities darbuose. O kas galvoja apie bendradarbiavimą su paskolos vadybininkais, vienareikšmiškai rekomenduoju Lolita, ji savo srities profė :)
Noriu parasyti atsiliepima apie paskolu vadybininke Lolita Tautkute. Norejome isigyti nama, praejome daug vargo, nieko mums patiems neisejo ir nusprendeme kreiptis i Capital imones vadybinke Lolita. Pirmiausia mus suzavejo sio zmogaus konkretumas, rupestis ir dideles pastangos igyvendinti musu svajone. Gavome daug patarimu, pasiulymu, greitai ir sklandziai vyko tarpusavio komunikacija. Neturejome absoliuciai jokio rupescio ir jokiu papildomu nervu susirasti ir turto vertintojus ir kur ka eiti daryti del pacios paskolos isigyti bustui. Trumpai tariant visas rupestis buvo ant Lolitos peciu. Rekomenduociau si zmogui tiems, kurie nori isigyti savo svajoniu namus. Ji tikrai pades tai igyvendinti. Noriu jums dar karteli padekoti uz jusu laika, kantrybe su mumis ir aciu uz jusu zmogiskuma. Tokiu darbuotoju atsidavusiu nedaugelis imoniu turi. Vertinkite ja. Sekmes jums darbuose Lolita!
Vita padėjo mums su žmona visais klausimais kas liečia būsto paskolą ir gavome labai geras sąlygas iš SEB banko ir tik Vitos pastangų dėka, tad nuoširdžiai norėjome padėkoti viešai ir palinkėti sėkmės tęsiant tokią profesionąlų kelią :)
Laba diena, mes kreipemes i Lolita del busto paskolos su gana sudetinga situacija ir dar karantino metu, bet ji pranoko musu lukescius, rekomenduotume ja visada ir visiems kam reikia gauti busto paskola su geriausiom salygom. Vaidas ir Indre ;]

Dekojam!!!
Parduodu kotedžą, suradau pirkėja kuriam bankas duodavo paskola, bet sąlygos buvo ne labai geri. Aš pasiūliau kreiptis pas Cepital vadybininkė Inga Sinkute, padeti gauti mano pirkejuj geriasnios sąlygos. Kreipiausi pas Inga gegužio 25 d. Uz ta paslauga turejau sumokėti Ingai 1000 eur. Buvo labai sunkiai prisiskambinti Ingai, nes inai ne kelie ragelio. Kai pavykdavo prisiskambinti, atsakymas buvo vienas jokių žinių iš banko ne gavome. Kodel mes ne galime prisiskambinti, pradėdavo rėkti, kad inai visa savaite sirgdavo, kita savaite inai atostogavo... Mes 2 kartus uzsirasinedavomes pas notarą, bet patvirtinimo iš banko nie buvo. Paskambinau Ingai birželio 29, ir paprašiau kad atsiųstų man uzklausimus į bankus i ir gautus atsakymus. Sunku sau įsivaizduoti, kad žmogus kuris ima tokius pinigus už paslauga, gali sau leisti taip elgtis.Rekia ant manęs, kad nie privalo man siusti jokių dokumentu įrodančių kada buvo padaryti uzklausimai, nes aš ne kas. Aš ne turiu su ja jokiu sutarčių, ir metė ragelį. Daugiau aš pas Inga, ne skambinau. Pirkėjas gavo iš banko garantinį rasta liepos 8d. Inga sugebejo paimti 200 eur iš mūsų pirkėjo. O dabar prasidėjo terorizavimas ir grasinimas man. Inga skambina mūsų pirkejuj ir grasina jam, kad bankas ne praves pinigus mums, kol mes jaj ne sumokėsime.Niekada gyvianime ne turėkite neko bendro su Inga Sinkute.
Klientas 2019-10-30 20:31:58
Teko kreiptis dėl paskolos su galimybe pirkti būstą. Visai niekuo nepadėjo, net paraiškos nesuformavo. Esu labai nusivylęs.
Visada esame dėkingi už nuomonę jei ji būna pagrįsta argumentais.
Jūsų atveju, įvertinus galimybes finansuotis ir rizikas, kreditas Jums negalėjo būti suteiktas pagal "Su nekilnojamojo turto įkeitimu susijusio kredito įstatymą" bei Lietuvos Banko patvirtintas "Atsakingo skolinimo nuostatas".
Kadangi, atlikus profesionalų galimo kredito vertinimą paaiškėjo, kad visi bankai duos neigiamus atsakymus, mes negaišiname kliento laiko tuščiais pažadais ir paraiškų su klientu nepildome, bei neimame finansinio atlygio.
Dirbame skaidriai, sąžiningai ir profesionaliai.
Paskolų tarpininkų komanda

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
NORDSTREET
Verslo paskolos | Investavimas į verslo paskolas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Lenkai protestuoja dėl migrantų atstūmimo nuo sienos
Lenkai protestuoja dėl migrantų atstūmimo nuo sienos 10-17 20:24
Lenkijos sostinėje Varšuvoje sekmadienį tūkstančiai žmonių protestavo prieš migrantų atstūmimą Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje.
La Palmoje dėl ugnikalnio išmestų pelenų savaitgalį vėl atšaukti skrydžiai
La Palmoje dėl ugnikalnio išmestų pelenų savaitgalį vėl atšaukti skrydžiai 10-17 20:20
Ispanijos Kanarų saloms priklausančioje La Palmoje dėl prieš mėnesį suaktyvėjusio ugnikalnio išspjautų pelenų savaitgalį vėl buvo atšaukti skrydžiai.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%