Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NEO Finance, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NEO Finance

Atsiliepimai apie NEO Finance, AB

Paskolų klubas

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie NEO Finance, AB

Nesusipratimai prasidėjo su šia įmone jau grąžinus paskolą. po paskolos grąžinimo praėjus beveik pusmečiui, atsiunčia sms žinute informaciją, kad yra pasikeitęs mano kredito reitingas, nors aš tokios paslaugos pas juos nebuvau užsakiusi ir jokiuose dokumentuose nėra numatyta sąlyga, kad ir pasibaigus sutarčiai jie stebės mano kredito reitingą. Aš jiems nieko neskolinga ir neturėtų rūpėti jiems mano kredito reitingas, tačiau pasirodo esu stebima. darytina išvada, kad su asmens duomenų apsauga nėra viskas tvarkoje įmonėje. Atsakymo kodėl vis dar stebimas mano kredito reitingas sistemoje taip ir negavau. ATSARGIAI, NEGALI ŽINOTI KUR DAR IR KOKIEMS TIKSLAMS BUS PANAUDOTI ASMENS DUOMENYS
Gal nereikejo visgi to API daryt, jeigu nezinot ka darot
Su apmokejimu labai dideles bedos. Nei su smart id nei su kodu kortele apmoketi neimanoma.
Tvarko mano gile mokėjimus. Ko gero vieninteliai Lietuvoje kuriems ID kortelė uždraustas vaisius. Neina kalnas pas Mahometą tenka daryti pavedimą.
Jei planuojate su P2P pas juos... 10-11% turesi ir nemazai vargo (todel verta ir nepradeti). Patys skolina tam paciam asmeniui 2-3kartus refinansuoti skola, nors pas asmuo ir kitur turi 2-4 paemes paskolas. Gali atrodyti patykimas skolininkas skolinasi kaip pvz: 2000eur turi turta: butas, automobilis, sutuoktinis B-kat. Bet istikruju skolininkas pasiskolino pries 2men 6000eur ir dabar vel 2000 ir istikro neturi buto automobilio sutuoktinio..tik nurode, kad jus lengviau skolintumete pinigus. Turime dvi mokes invecticijas kol PK skolina, baigsis pinigai bus nemokiu labai daug. Tokiu atveju negrazinama invecticija atgauti stovite labai ilgoje eileje (PK, anstoliai, mokesciai, kitos bendroves...zodziu kaip visi atgaus tik tada jus), graiciausia tam kur pasiskolino bus iskeltas bankrotas ir jus nieko neatgausite. Vienintelis drausti bus maziau nesamoniu ir gal kiek geresni procentai.
Net neleidžia priijungt, kai prisiregistruoji. Į laiškus ir žinutes nereguoja. Š***s, ne kompanija.
Su šiuo uab -u nereikia susidėt nes ji veidrodinė bankų kompanija nieko bendro neturinti su privačiais skolinintojais :) Reitingas "D" jai :) geriau nelyskit. Kreipkitės į Citadelė ir viskas bus ok :)
Zodziu visi tie kur per tv rodo zmones zmonems :) ir paskoluklubas ir finbee ir gosavy visi jie siekia kuo maksimaliausios naudos sau... pradedant jusu kredetingumo vertinimu kas kainuoja 5 eur 3 dienoms (paskolu klubas ir finbee tikrai) toliau nezinau is pirsto lauzia kad tu tarkim c reitingo ir tau palukanos 27 % kas per tv reklamuojama nuo 6-7 procentu bet ir pas juos puslapyje nemaciau tokiu palukanu kai suteikia kredita su auksciausio lygio a kredetingumo reitingu... Pasiuliau refinansavima 3000 euru tai atsiunte toki pati pasiulyma tik dar 4 menesius permokeciau po 90 eur :) Zodziu nera zodziu
Įdomi kompanija :). Prašau visų atkreipti dėmesį į tai jog iškart griebiamas klientas už "ragų". Ta prasme niekas neanalizuoja jokios jūsų finansinės situacijos bet iškart jūsų vardu atidaroma banko sąskaitą su visais vardais asmens kodais ir pavardėmis. Ta prasme reikalingi išsamūs duomenys. Manyčiau tai toks kaip ir marketinginis triukas pritraukti klientus, bet ar tai yra teisėta. Nes, jei po to jau sužinote, jog gaudami oficialias ir gan dideles pajamas iš savo, kaip pvz individualios įmonės, jūs negausite nieko !!, nes tokia tai šios finansinės įmonės politika !. Bet duomenys lieka pas juos, ir jei reikia uždaryti sąskaitą, va tada vėl prasideda biurokratizmas, mano atvejų tai truko greitai, gal 5 min. Bet.... bet jūsų asmeniniai duomenys vis vien bus palikti saugoti 10 metų, nors ten neatlikote jokių finansinių veikų. Mano patarimas, prieš kažką darant su šia kompanija, įvertinkite tai. Mano giliu įsitikinimu, išankstinis ir primygtinis banko sąskaitos atidarymas, nedarant jokių finansinių veiksmų ir neturint informacijos ar bus patenkintas jūsų prašymas dėl pvz paskolos, yra perdėtinis. Tai bandysiu pasitikslinti Lietuvos banke.
Viskas gerai su šia įmone.Ėmėm 3500€ paskola palūkanos buvo 14%.Vartojamos bankuose su didesnėmis būna.
Puiki komanda.Dirba profesianaliai. Kreipiuosi į juos jau antrą kartą. Įpatingai noriu padėkoti vienam iš darbuotojų-Mantui. Rado ir pasiūlė super variantą refinansavimui. Rekomenduoju.
pries registracija raso, paskolos bedarbiam ir t.t.o uzsiregistravus ir atlikus visus reikalavimus, spyga.Cituoju atsakyma:Bedarbiam paskolu neteikiam!!!Tik be reikalo vargau su registracija
esu siuo uzsiregistravusi darbo birzoje, skubiai reikia 300e.skolai atiduoti, ar galiu gauti?
o jei esu skolininku sarase ir noriu pasiskolint kad grazinciau skolas, skolinat?
Nesamones kaip ir visi greitieji kreditai palukanos dideles pazadai betjei reikia rimtai tai tik spyga parodo geriau be ju

General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Perkūnkiemio g. 3, 6 aukštas, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia finansavimą...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
MisterTango
Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai.
MisterTango yra pirmoji Lietuvos finansų institucija, gyventojams pasiūliusi visiškai nemokamą būtiniausių mokėjimo paslaugų paketą. Be jokių mokesčių galima atidaryti banko sąskaitą per 1 minutę neišeinant iš namų, naudotis el.bankininkyste, gauti įmokas eurais ir pervesti pinigus į ES šalis.
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
E. vizos turistų iš Lietuvos srautą Karaliaučiuje išaugino 107%
E. vizos turistų iš Lietuvos srautą Karaliaučiuje išaugino 107% 11-12 18:20
Šią vasarą įvestos elektroninės vizos į Kaliningrado sritį smarkiai išaugino Rusijon atvykstančių turistų iš kaimyninių šalių — Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos – srautus, praneša "Interfax".

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Nasdaq 102,53 +1,86%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%