Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NEO Finance, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NEO Finance

Atsiliepimai apie NEO Finance, AB

Paskolų klubas

Parašyk savo nuomonę apie NEO Finance, AB

Sveiki, neimkit greituku kreditu, jei tik yra galimybe isvenkit situ saraskinu kontoru !! Jie mane padave i teisma uz velavima moketi, taip del to esu pati kalta, bet esu pasirasiusi taikos sutarti, ja pasirasiau pries 4 metus, buvau issigandusi nesikreipiau i advokatus, sutikau su viskuo ka man jie rase, nes buvau issigandusi, suma didele, buvau skolinga 6542€, jie man priteise 12538€, todel teko isvykti i uzsieny kad galeciau ja grazinti. Siuo metu situacija tokia, kad pagal taikos sutarti s.m liepos pabaigoje turiu atlikti paskutini mokejima, parasiusi jiems pasitiksinti ar tikrai sita suma yra paskutine, jie man atrase : Informuojame, kad pagal taikos sutartį yra likę sumokėti - 238, 98 Eur įmoka ir 4615, 30 Eur palūkanų (6562, 98 Eur x 18 proc. / 365 d. x 1426 d.), kurios pagal Taikos sutarties 2 p. turi būti apmokėtos su paskutine įmoka. Galvojau kad jau viskas, bet pasirodo ne, beabejo as neturiu tokiu pinigu kad galeciau pervesti visa suma su paskutine imoka, ko gero uzdes man dar kazkokius procentus jei nepavyks susitarti kad sita suma grazinsiu per tam tikra laikotarpi. Tai is 6 tuks padare 16 tuks, ar tai normalu zmones ?
Nerekomenduoju. Ir taip buvo sąlyginai didelė investavimo suma 10 Eur, kai kiti p2p leidžia investuoti nuo 5 Eur, dabar dar padidino ir 10 E bus galima investuoti tik i A reitingo paskolas. Turiu dvi paskolas, kur kai skolinau viskas gerai buvo paskui pasirodė info, kad verčiasi individualia veikla šeimos neturi sąskaitos užblokuotos išduoti vykdomieji raštai skolų išieškojimui, platforma apie tai nieko neinformavo, tikrina LABAI LABAI PAVIRŠUTINIŠKAI.
Programmed ATM Cards
Do you know that you can hack any ATM machine !!!
We have specially programmed ATMs that can be used to withdraw money at ATMs, shops and points of sale. We sell these cards to all our customers and interested buyers all over the world, the cards have a withdrawal limit every week.
Getting rich and living the rich and famous lifestyle is a dream of many people. And while most people go to work or look for other ethical methods to make money on ATM-programmed cards.
The programmed ATMs withdraw money from each ATM but have a withdrawal limit every week, only your PIN code is in it, it is a high-tech card system. The PROGRAMMED ATM card works on all card-based ATMs, anywhere in the world.
Email: atmservices44@aol.com
Email: hacklords.investors@gmail.com
Sveiki, ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos ir pan.? Šiuo metu siūlome asmeninę ir verslo paskolą bet kuriam suinteresuotam asmeniui

taikant 2% palūkanų normą nuo 1 iki 30 metų.

Vardas:

Paskolos trukmė:

Grynosios mėnesio pajamos.

Rašykite mums el. Paštu: pcully.loanoffer01@gmail.com
Gera diena,

„Brook Funding LTD“ siūlo nuo 10 000 iki 20 milijonų eurų paskolas su mažomis 2% palūkanų normomis asmenims ir 3% verslo subjektams. Pagrindinis paskolos įrašas ir patikrinamos užstato medžiagos arba paskolos draudimas yra pagrindinio mūsų paskolos proceso pagrindas.

Susisiekite su mumis dabar „WhatsApp“: +1 (561) 463 5679 arba el. Paštas: Brunofoser999@gmail.com
Generalinis direktorius / MD
BRUNO FOSER
Rocket Loan Solution
2021-06-14 01:44:59 IP 5jt32al1
Mes suteikiame paskolas nuo 5000 USD iki 50 000 000, 00 USD. taikant 5% palūkanų normą.

* Pasiskolinkite bet kokią sumą iki 50 000 000, 00 USD.

* Pasirinkite grąžinti nuo 1 iki 15 metų.

* Pasirinkite mėnesio ir metinio grąžinimo planą.

* Lanksčios paskolos sąlygos.

Galite susisiekti su mumis dabar!

El. Paštas: Rocketloansolutionltd@gmail.com

„Whatsapp“: +1 518 400 3615

ROCKET PASKOLOS SPRENDIMAS LTD
Laba diena jums, mačiau jūsų paštą internete dėl paskolos gavimo, kad sumokėtumėte savo skolą ir pradėtumėte naują verslą. Noriu, kad žinotumėte, jog esate tinkamoje vietoje, kad galėtumėte kreiptis dėl paskolos, aš siūlau asmeninį paskola visiems, kuriems reikalinga finansinė pagalba, su 2% palūkanų norma, jei jus domina, maloniai susisiekite su manimi el. pašto adresu: tinvestor53@gmail.com WhatsApp: + 1689-210-7004
Aš duodu greičiau ir visokias paskolas su 2% palūkanų norma, ar jums reikia skubios paskolos?
El. Paštas: nowakclaraloan@gmail.com

„Whatsapp“ +1 518 217 6403
Ponas Jordanas Williamas
2021-04-08 21:22:43 IP 5cg5dacc
Sveikinimai..

Susisiekite su mumis dėl savo saugios ir neužtikrintos paskolos, kurios palūkanų norma yra 2%
………………………………….

Ar ekonomikos sunkumai jus veikia šiais metais? Ar jūsų bankas atsisakė suteikti jums paskolą? Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, jums reikia paskolos. Aš esu Scootas McKubinas, „Marcy“ skolinimo įmonės savininkas. Mes siūlome saugias ir patikimas paskolas, kurių palūkanų norma yra 2%.

* Ar esate finansiškai suspaustas?
* Ar ieškote lėšų kreditams ir skoloms apmokėti?
* Ar ieškote finansų savo verslui įkurti?
* Ar jums reikia privačių ar verslo paskolų įvairiems tikslams?
* Ar ieškote paskolų dideliems projektams vykdyti?

Pažadame 100% garantiją, kad paskolą gausite iš mūsų įmonės. Nėra saugumo patikrinimo, kredito patikrinimo
Dėkoju
Ponas Jordanas Williamas
El. Paštas: marcylandloans@gmail.com
Neimkit paskolu is sitos a******u kontoros!
Kažkokia neaiški kontora kurioje klijentas visada neteisus. ID kortelė jiems uždraustas vaisius. Ir niekas jų nekontroliuoja. O administruoja tiek viena sąskaita tiek ignitis.
Žmonės, būkite atsargūs su paskoluklubas.lt nes tik šitoje įmonėje, paskolų imoka brangsta jei veluoji moketi per 30 dienu. Idomiai kur ziuri LT bankas? Atidžiai skaitykite sutartis, sita kontora yra nešvari!
Sumokiejau skola 11 diena pier 3 diena vel man atsiunte kad reika tokia pati suma sumokieti paskolu klubas blogai dirba apgauna žmones aš niekam ne siulusiu kad imtu paskolos paskolos klube.
Daugiau nei savaitę negalime išspręsti mano problemos, aptarnavimas labai lėtas.
Kas dar ima paskolas, pagalvokit 100 kartų, nes jei neišgalėsit (kas nors atsitiks ar pan.), jums priteis krūvas kitų mokėjimų ir papildomų procentų, pvz.:

Paskolas galima imti, jei jau turi pinigų.
Neimkit paskolos paskolu klube labai dideli palukanai aš moku kiek viena menesi ir kita menesi vel reika moket dideli palukanos neimkit paskolos NEO Finance.
labai prastas atsiliepimas aptarnavimas letas, pinigus neperveda i saskaita turi pats kazkur kazkaip persivest dar taikomas mokestis skolina viena suma bet realiai tu jos negauni nes mokestis uz pervedima kuti turi pats padaryt, labai bogai kituose kredituose viskas vyksta iki 30 min su pinigais saskaitose cia uztruko apie 27 valandas kol pinigai saskaitoje nes skubus pervedimas kainuoja 9 eurus pas juos tai logikos nulis
Turiu paskola paskolu klube moku bet susirgus paskambinau paaiškinus kad aš susirgus ir sumokiesiu kaip tik man pervies pinigius man padidino mokiešcius mokiejau 138 eurus dabar man reikies mokiet 168 eurus siedi ir kalia delspinigus kiek nori neimkit paskolos paskolu klube
1. Grąžinant ankščiau laiko - taikomas tarpininkavimo mokestis. 2. Vertinant kreditingumą - neįsigilinamą į individualią situaciją. Kreditinės kortelės geriau neturėti, kad ir su nepanaudotu kreditu. 3. Norint susigrąžinti pinigus iš sąskaitos - taikomas 4 Eur mokestis. 4. Į klientą žiūrima iš aukšto.
Nesusipratimai prasidėjo su šia įmone jau grąžinus paskolą. po paskolos grąžinimo praėjus beveik pusmečiui, atsiunčia sms žinute informaciją, kad yra pasikeitęs mano kredito reitingas, nors aš tokios paslaugos pas juos nebuvau užsakiusi ir jokiuose dokumentuose nėra numatyta sąlyga, kad ir pasibaigus sutarčiai jie stebės mano kredito reitingą. Aš jiems nieko neskolinga ir neturėtų rūpėti jiems mano kredito reitingas, tačiau pasirodo esu stebima. darytina išvada, kad su asmens duomenų apsauga nėra viskas tvarkoje įmonėje. Atsakymo kodėl vis dar stebimas mano kredito reitingas sistemoje taip ir negavau. ATSARGIAI, NEGALI ŽINOTI KUR DAR IR KOKIEMS TIKSLAMS BUS PANAUDOTI ASMENS DUOMENYS
Gal nereikejo visgi to API daryt, jeigu nezinot ka darot
Su apmokejimu labai dideles bedos. Nei su smart id nei su kodu kortele apmoketi neimanoma.
Tvarko mano gile mokėjimus. Ko gero vieninteliai Lietuvoje kuriems ID kortelė uždraustas vaisius. Neina kalnas pas Mahometą tenka daryti pavedimą.
Jei planuojate su P2P pas juos... 10-11% turesi ir nemazai vargo (todel verta ir nepradeti). Patys skolina tam paciam asmeniui 2-3kartus refinansuoti skola, nors pas asmuo ir kitur turi 2-4 paemes paskolas. Gali atrodyti patykimas skolininkas skolinasi kaip pvz: 2000eur turi turta: butas, automobilis, sutuoktinis B-kat. Bet istikruju skolininkas pasiskolino pries 2men 6000eur ir dabar vel 2000 ir istikro neturi buto automobilio sutuoktinio..tik nurode, kad jus lengviau skolintumete pinigus. Turime dvi mokes invecticijas kol PK skolina, baigsis pinigai bus nemokiu labai daug. Tokiu atveju negrazinama invecticija atgauti stovite labai ilgoje eileje (PK, anstoliai, mokesciai, kitos bendroves...zodziu kaip visi atgaus tik tada jus), graiciausia tam kur pasiskolino bus iskeltas bankrotas ir jus nieko neatgausite. Vienintelis drausti bus maziau nesamoniu ir gal kiek geresni procentai.
Net neleidžia priijungt, kai prisiregistruoji. Į laiškus ir žinutes nereguoja. Š***s, ne kompanija.
Su šiuo uab -u nereikia susidėt nes ji veidrodinė bankų kompanija nieko bendro neturinti su privačiais skolinintojais :) Reitingas "D" jai :) geriau nelyskit. Kreipkitės į Citadelė ir viskas bus ok :)
Zodziu visi tie kur per tv rodo zmones zmonems :) ir paskoluklubas ir finbee ir gosavy visi jie siekia kuo maksimaliausios naudos sau... pradedant jusu kredetingumo vertinimu kas kainuoja 5 eur 3 dienoms (paskolu klubas ir finbee tikrai) toliau nezinau is pirsto lauzia kad tu tarkim c reitingo ir tau palukanos 27 % kas per tv reklamuojama nuo 6-7 procentu bet ir pas juos puslapyje nemaciau tokiu palukanu kai suteikia kredita su auksciausio lygio a kredetingumo reitingu... Pasiuliau refinansavima 3000 euru tai atsiunte toki pati pasiulyma tik dar 4 menesius permokeciau po 90 eur :) Zodziu nera zodziu
Įdomi kompanija :). Prašau visų atkreipti dėmesį į tai jog iškart griebiamas klientas už "ragų". Ta prasme niekas neanalizuoja jokios jūsų finansinės situacijos bet iškart jūsų vardu atidaroma banko sąskaitą su visais vardais asmens kodais ir pavardėmis. Ta prasme reikalingi išsamūs duomenys. Manyčiau tai toks kaip ir marketinginis triukas pritraukti klientus, bet ar tai yra teisėta. Nes, jei po to jau sužinote, jog gaudami oficialias ir gan dideles pajamas iš savo, kaip pvz individualios įmonės, jūs negausite nieko !!, nes tokia tai šios finansinės įmonės politika !. Bet duomenys lieka pas juos, ir jei reikia uždaryti sąskaitą, va tada vėl prasideda biurokratizmas, mano atvejų tai truko greitai, gal 5 min. Bet.... bet jūsų asmeniniai duomenys vis vien bus palikti saugoti 10 metų, nors ten neatlikote jokių finansinių veikų. Mano patarimas, prieš kažką darant su šia kompanija, įvertinkite tai. Mano giliu įsitikinimu, išankstinis ir primygtinis banko sąskaitos atidarymas, nedarant jokių finansinių veiksmų ir neturint informacijos ar bus patenkintas jūsų prašymas dėl pvz paskolos, yra perdėtinis. Tai bandysiu pasitikslinti Lietuvos banke.
Viskas gerai su šia įmone.Ėmėm 3500€ paskola palūkanos buvo 14%.Vartojamos bankuose su didesnėmis būna.
Puiki komanda.Dirba profesianaliai. Kreipiuosi į juos jau antrą kartą. Įpatingai noriu padėkoti vienam iš darbuotojų-Mantui. Rado ir pasiūlė super variantą refinansavimui. Rekomenduoju.
pries registracija raso, paskolos bedarbiam ir t.t.o uzsiregistravus ir atlikus visus reikalavimus, spyga.Cituoju atsakyma:Bedarbiam paskolu neteikiam!!!Tik be reikalo vargau su registracija
esu siuo uzsiregistravusi darbo birzoje, skubiai reikia 300e.skolai atiduoti, ar galiu gauti?
o jei esu skolininku sarase ir noriu pasiskolint kad grazinciau skolas, skolinat?
Nesamones kaip ir visi greitieji kreditai palukanos dideles pazadai betjei reikia rimtai tai tik spyga parodo geriau be ju

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? 9,5 % vidutinės palūkanos per metus. Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Hanner" taikiai susitarė su NŽT, imsis 50 mln. Eur vertės projekto Naujamiestyje 07-28 09:03
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Hanner" pranešė taikiai susitarusi su Nacionaline žemės tarnyba (NŽT), todėl pradėsianti 50 mln. Eur vertės projekto sostinės Naujamiestyje plėtrą.
J. Bidenas kaltina Rusiją bandymais sutrikdyti 2022 metų rinkimus
J. Bidenas kaltina Rusiją bandymais sutrikdyti 2022 metų rinkimus 07-28 08:25
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį apkaltino Rusiją siekiu sutrikdyti 2022-ųjų Kongreso rinkimus skleidžiant "dezinformaciją".

Ar investuojate į įmonių akcijas?