Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NEO Finance, AB

Atsiliepimai apie NEO Finance, AB

Paskolų klubas

Melga
Parašyk savo nuomonę apie NEO Finance, AB

Kas dar ima paskolas, pagalvokit 100 kartų, nes jei neišgalėsit (kas nors atsitiks ar pan.), jums priteis krūvas kitų mokėjimų ir papildomų procentų, pvz.:

Paskolas galima imti, jei jau turi pinigų.
Neimkit paskolos paskolu klube labai dideli palukanai aš moku kiek viena menesi ir kita menesi vel reika moket dideli palukanos neimkit paskolos NEO Finance.
labai prastas atsiliepimas aptarnavimas letas, pinigus neperveda i saskaita turi pats kazkur kazkaip persivest dar taikomas mokestis skolina viena suma bet realiai tu jos negauni nes mokestis uz pervedima kuti turi pats padaryt, labai bogai kituose kredituose viskas vyksta iki 30 min su pinigais saskaitose cia uztruko apie 27 valandas kol pinigai saskaitoje nes skubus pervedimas kainuoja 9 eurus pas juos tai logikos nulis
Turiu paskola paskolu klube moku bet susirgus paskambinau paaiškinus kad aš susirgus ir sumokiesiu kaip tik man pervies pinigius man padidino mokiešcius mokiejau 138 eurus dabar man reikies mokiet 168 eurus siedi ir kalia delspinigus kiek nori neimkit paskolos paskolu klube
1. Grąžinant ankščiau laiko - taikomas tarpininkavimo mokestis. 2. Vertinant kreditingumą - neįsigilinamą į individualią situaciją. Kreditinės kortelės geriau neturėti, kad ir su nepanaudotu kreditu. 3. Norint susigrąžinti pinigus iš sąskaitos - taikomas 4 Eur mokestis. 4. Į klientą žiūrima iš aukšto.
Nesusipratimai prasidėjo su šia įmone jau grąžinus paskolą. po paskolos grąžinimo praėjus beveik pusmečiui, atsiunčia sms žinute informaciją, kad yra pasikeitęs mano kredito reitingas, nors aš tokios paslaugos pas juos nebuvau užsakiusi ir jokiuose dokumentuose nėra numatyta sąlyga, kad ir pasibaigus sutarčiai jie stebės mano kredito reitingą. Aš jiems nieko neskolinga ir neturėtų rūpėti jiems mano kredito reitingas, tačiau pasirodo esu stebima. darytina išvada, kad su asmens duomenų apsauga nėra viskas tvarkoje įmonėje. Atsakymo kodėl vis dar stebimas mano kredito reitingas sistemoje taip ir negavau. ATSARGIAI, NEGALI ŽINOTI KUR DAR IR KOKIEMS TIKSLAMS BUS PANAUDOTI ASMENS DUOMENYS
Gal nereikejo visgi to API daryt, jeigu nezinot ka darot
Su apmokejimu labai dideles bedos. Nei su smart id nei su kodu kortele apmoketi neimanoma.
Tvarko mano gile mokėjimus. Ko gero vieninteliai Lietuvoje kuriems ID kortelė uždraustas vaisius. Neina kalnas pas Mahometą tenka daryti pavedimą.
Jei planuojate su P2P pas juos... 10-11% turesi ir nemazai vargo (todel verta ir nepradeti). Patys skolina tam paciam asmeniui 2-3kartus refinansuoti skola, nors pas asmuo ir kitur turi 2-4 paemes paskolas. Gali atrodyti patykimas skolininkas skolinasi kaip pvz: 2000eur turi turta: butas, automobilis, sutuoktinis B-kat. Bet istikruju skolininkas pasiskolino pries 2men 6000eur ir dabar vel 2000 ir istikro neturi buto automobilio sutuoktinio..tik nurode, kad jus lengviau skolintumete pinigus. Turime dvi mokes invecticijas kol PK skolina, baigsis pinigai bus nemokiu labai daug. Tokiu atveju negrazinama invecticija atgauti stovite labai ilgoje eileje (PK, anstoliai, mokesciai, kitos bendroves...zodziu kaip visi atgaus tik tada jus), graiciausia tam kur pasiskolino bus iskeltas bankrotas ir jus nieko neatgausite. Vienintelis drausti bus maziau nesamoniu ir gal kiek geresni procentai.
Net neleidžia priijungt, kai prisiregistruoji. Į laiškus ir žinutes nereguoja. Š***s, ne kompanija.
Su šiuo uab -u nereikia susidėt nes ji veidrodinė bankų kompanija nieko bendro neturinti su privačiais skolinintojais :) Reitingas "D" jai :) geriau nelyskit. Kreipkitės į Citadelė ir viskas bus ok :)
Zodziu visi tie kur per tv rodo zmones zmonems :) ir paskoluklubas ir finbee ir gosavy visi jie siekia kuo maksimaliausios naudos sau... pradedant jusu kredetingumo vertinimu kas kainuoja 5 eur 3 dienoms (paskolu klubas ir finbee tikrai) toliau nezinau is pirsto lauzia kad tu tarkim c reitingo ir tau palukanos 27 % kas per tv reklamuojama nuo 6-7 procentu bet ir pas juos puslapyje nemaciau tokiu palukanu kai suteikia kredita su auksciausio lygio a kredetingumo reitingu... Pasiuliau refinansavima 3000 euru tai atsiunte toki pati pasiulyma tik dar 4 menesius permokeciau po 90 eur :) Zodziu nera zodziu
Įdomi kompanija :). Prašau visų atkreipti dėmesį į tai jog iškart griebiamas klientas už "ragų". Ta prasme niekas neanalizuoja jokios jūsų finansinės situacijos bet iškart jūsų vardu atidaroma banko sąskaitą su visais vardais asmens kodais ir pavardėmis. Ta prasme reikalingi išsamūs duomenys. Manyčiau tai toks kaip ir marketinginis triukas pritraukti klientus, bet ar tai yra teisėta. Nes, jei po to jau sužinote, jog gaudami oficialias ir gan dideles pajamas iš savo, kaip pvz individualios įmonės, jūs negausite nieko !!, nes tokia tai šios finansinės įmonės politika !. Bet duomenys lieka pas juos, ir jei reikia uždaryti sąskaitą, va tada vėl prasideda biurokratizmas, mano atvejų tai truko greitai, gal 5 min. Bet.... bet jūsų asmeniniai duomenys vis vien bus palikti saugoti 10 metų, nors ten neatlikote jokių finansinių veikų. Mano patarimas, prieš kažką darant su šia kompanija, įvertinkite tai. Mano giliu įsitikinimu, išankstinis ir primygtinis banko sąskaitos atidarymas, nedarant jokių finansinių veiksmų ir neturint informacijos ar bus patenkintas jūsų prašymas dėl pvz paskolos, yra perdėtinis. Tai bandysiu pasitikslinti Lietuvos banke.
Viskas gerai su šia įmone.Ėmėm 3500€ paskola palūkanos buvo 14%.Vartojamos bankuose su didesnėmis būna.
Puiki komanda.Dirba profesianaliai. Kreipiuosi į juos jau antrą kartą. Įpatingai noriu padėkoti vienam iš darbuotojų-Mantui. Rado ir pasiūlė super variantą refinansavimui. Rekomenduoju.
pries registracija raso, paskolos bedarbiam ir t.t.o uzsiregistravus ir atlikus visus reikalavimus, spyga.Cituoju atsakyma:Bedarbiam paskolu neteikiam!!!Tik be reikalo vargau su registracija
esu siuo uzsiregistravusi darbo birzoje, skubiai reikia 300e.skolai atiduoti, ar galiu gauti?
o jei esu skolininku sarase ir noriu pasiskolint kad grazinciau skolas, skolinat?
Nesamones kaip ir visi greitieji kreditai palukanos dideles pazadai betjei reikia rimtai tai tik spyga parodo geriau be ju

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes aiškiam ir paprastam verslo finansavimui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame...
Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...

Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos
Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos 10-29 20:57
Kompiuteriniai sukčiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos banko sąskaitos Viskonsine, iš kurios finansuojamos prezidento Donaldo Trumpo pastangos laimėti šioje svarbioje "svyruojančioje"...
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose 10-29 19:47
Britų visuomeninis transliuotojas BBC ketvirtadienį pristatė naujas nešališkumo gaires, sulaukęs kaltinimų, kad žurnalistai ir kiti darbuotojai kelia grėsmę pasitikėjimui transliuotoju, skelbdami...
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis 10-29 19:13
Panašu, kad kelionės po Lietuvą, į atokesnius, primirštus objektus, vėl tapo bene vienintele saugesne pramoga. Šį ilgesnį savaitgalį nacionalinė turizmo skatinimo agentūra "Keliauk Lietuvoje" ir...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Red Hat 187,71 0,00%
Google 1516,62 -5,46%