VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Būtenta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būtenta

Atsiliepimai apie Būtenta, UAB

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Būtenta, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Jei tenka bendrauti su konsultante-programuotoja Ramute N. - pasijauti kaip sugrįžęs į gilaus sovietmečio laikus. Nors klientai esame mes ir mokame pinigus mes, susidaro įspūdis, kad mes dirbame Būtentai, o ne Būtenta mums. Paskambinusi ponia Ramutė nuolat skubina, nuolat aiškina kad neturi laiko ir vos vieną menkiausią darbo dalį atlikusi pasiūlo dėl likusių darbų vėl rašyti [email protected]; Beje, telefonu susisiekti dėl iškilusios problemos Būtenta nesiūlo. Kaskart algoritmas tas pats - reikia rašyti el. paštu ir tada laukti, kol Būtenta susisieks. Kartais tai būna per valandą kitą, bet kartais tai gali būti ir kitą dieną. Jei tik tai būtų paprastai įgyvendinama - nedvejodami keistume programą, pirmiausia dėl žemiau bet kokios kritikos esančio aptarnavimo.
Atsakyti
Tomas 2022-01-20 23:33:51
Atsiliepimą rašau, kaip programos klientas ir esu nepatenkintas, kadangi programa yra nekokybiška, pagrindinės programos funkcijos, kuriomis tenka naudotis neveikia dėl nesuprantamų priežasčių. Programa sukurta neapgalvojus skirtingų gyvenimiškų situacijų, pvz. importavimas iš Excel į programą yra tragiškas, kelių šimtų ar tūkstančių eilučių įkėlimas vyksta amžinybę. Programoje paslėpta daugybė funkcijų, kuriomis naudotis galėsite jei jums pasakys kokius slaptus mygtukus paspausti. Mano suprantimu programa turėtų būti suprantama paprastam vartotojui, o ne "tai jums reikia paspausti ctrl + f2", kad galėtumėte pasirinkti failą. Kita bėda yra pačios įmonės darbuotojai, kaip naudotis programa negausite nemokamos pagalbos. Siūlau gerai pagalvoti prieš renkantis šią įmonę ir jų programą.
Atsakant į Tomo komentarą, noriu patvirtinti, kad programa išties turi daugybę funkcijų, yra universali ir pritaikyta visų tipų apskaitai vesti (prekybai, gamybai, statybai, transportui, projektinėms organizacijoms ir t.t.). Todėl norint pilnai išnaudoti sistemos teikiamas galimybes, pirmas žingsnis, kurį privalo atlikti kiekvienas vartotojas, tai aiškiai apsibrėžti savo įmonės veiklos procesus ir poreikius, kuriais remiantis diegimo metu konsultantai pasiūlys optimaliausius programos konfigūravimo ir naudojimo sprendimus. Kompiuterinė apskaitos Programa yra tik įrankis padedantis optimizuoti apskaitos valdymą, bet ne „Stebuklinga lazdelė“ sprendžianti visas įmonės problemas. Taip pat, noriu akcentuoti, kad įsigijant Programą kartu yra parduodamos sistemos konfigūravimo bei mokymo paslaugos t.y. pagal kliento poreikius Programos diegimo metu sistema yra sukonfigūruojama ir paruošiama darbui. Sekantis žingsnis, kurį mes siūlome savo klientams, tai sudaryti programos priežiūros sutartį. Sudarę programos priežiūros sutartį, klientai įgyja teisę į garantinę programos priežiūrą bei, priklausomai nuo pasirinkto plano, į tam tikrą nemokamą konsultavimo laiką. Jei klientai atsis7\18797898ako sudaryti programos priežiūros sutartį, tai natūralu, kad konsultavimas yra mokamas. Tačiau noriu pabrėžti, kad mes konsultuojame visus savo klientus be išimties!
Kalbant apie konkretų atvejį, kuris minimas komentare (Tomas2022-01-20 23:33:51) būtina pažymėti, kad klientui buvo pasiūlyta įsigyti šiuolaikinius standartus atitinkančią duomenų jungtį API pagrindu, kur duomenys tarp skirtingų sistemų apsikeičia einamu momentu ir vartotojas visada mato realius savo atsargų likučius. Tačiau klientas nusprendė pasirinkti kitą, pigesnį duomenų importo būdą. Funkcija „Importas iš Excel“ yra pritaikytas nedideliems duomenų srautams importuoti, todėl nenuostabu, kad duomenys, kurie sudaryti iš kelių tūkstančių eilučių Excel faile, yra keliami ilgai. Taip pat, noriu paneigti kliento teiginį, kad norint Programoje naudotis tam tikromis funkcijomis, neaišku kokius mygtukus reikia spausti. Tai visiška netiesa, nes visų pagrindinių funkcionalumų suaktyvinimui naudojami mygtukai yra aprašyti ir įkelti į specialiai tam skirtą modulį „Duomenys“. Akivaizdu, kad klientas nežino bazinių programos naudojimo pagrindų. Todėl, išanalizavus susidariusią situaciją, mes siūlome įsigyti darbo su Programa mokymus - apie pagrindinius sistemos veikimo principus, dažniausiai naudojamas funkcijas, bei konfigūravimo ypatumus.

UAB „Būtenta“
Produkto vadovė,
Aušra Martinkutė-Juodienė
Atsakyti
Atsiliepimą rašau, kaip programos klientas ir esu nepatenkintas, kadangi programa yra nekokybiška, pagrindinės programos funkcijos, kuriomis tenka naudotis neveikia dėl nesuprantamų priežasčių. Programa sukurta neapgalvojus skirtingų gyvenimiškų situacijų, pvz. importavimas iš Excel į programą yra tragiškas, kelių šimtų ar tūkstančių eilučių įkėlimas vyksta amžinybę. Programoje paslėpta daugybė funkcijų, kuriomis naudotis galėsite jei jums pasakys kokius slaptus mygtukus paspausti. Mano suprantimu programa turėtų būti suprantama paprastam vartotojui, o ne "tai jums reikia paspausti ctrl + f2", kad galėtumėte pasirinkti failą. Kita bėda yra pačios įmonės darbuotojai, kaip naudotis programa negausite nemokamos pagalbos. Siūlau gerai pagalvoti prieš renkantis šią įmonę ir jų programą.

Taip pat rekomenduojame

Edrana Baltic
Verslo valdymo sistemos

Adresas: Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; interneto paslaugos; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB „Edrana Baltic“ – tai viena didžiausių programinės įrangos kūrėjų Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi sudėtingų verslo ir veiklos valdymo sistemų, panaudojant pažangias IT technologijas, kūrime ir diegime, atlieka jų autorinę bei techninę priežiūrą, teikia konsultacijas ir aptarnavimą, vykdo vartotojų mokymų...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
iLotus
ZWCAD

Adresas: Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų"
Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Pfizer 52,47 +3,59%
Cisco 42,94 +2,92%
Twitter 38,29 +2,68%
Oracle 68,63 +2,37%
Caterpillar 197,82 -4,32%
Boeing 120,70 -5,07%
Macy's 18,16 -6,20%
AutoZone 1771,68 -6,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,81 +1,25%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Jautiena 6,13 -1,92%
Ryžiai 431,00 +2,13%
Nafta 112,21 +2,39%
Dyzelis 4,04 +6,88%
Anglis 196,95 +16,09%
Auksas 1936,86 -0,56%