Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pas Virgą

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pas Virgą

Atsiliepimai apie UAB "Pas Virgą"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pas Virgą"

2018 07 12 apie 19 val 30 min apsirkinejau žemaičių naumiestyje pergalės a. 2 už pirkinius norėjau sumokėti dalį banko kortele likusius grynais ir man buvo pasakyta šios galimybės nėra arba tik grynais arba kortele aš pasakiau turi būti suteikta bet greičiausiai pardavėja nemokėjo atlikti tinkamai savo darbo ir man šio mokėjimo būdu nebuvo suteikta galimybė atsiskaityti nors visose es sąjungos šalyse tai įra įmanoma. Paprašiau pardavėjos skundų knygos, bet ji man atsakė kad tokios neturi sakė turi tik išgerenčiu knyga kadangi mano pirkinių krepšyje buvo du buteliai alaus bet jai tai nesuteikia teisės mane įžeidinėti aš viso apsipirkimo metu elgiausi mandagiai ir tikrai neįžeidinejau pardavėjos o jos elgesys su klijantais tikrai nebuvo mandagus

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Agaras
Adresas: Agaro g. 5, Balandiškių k., LT-41385 Biržų r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai.
UAB "Agaras" – privataus kapitalo įmonė, įkurta 1991 m. Šiai dienai UAB „Agaras“ išaugo į vieną iš didžiausių Lietuvos šviežios mėsos gamintojų ir pardavėjų. Lyderiaujančias pozicijas pasiekė išlaikydama įmonės tradicines vertybes ir garantuodama lankstų gamybos procesą. Sukurta kompanijos struktūra yra orientuota...
Gilės kromelis
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus

Adresas: Laisvės pr. 117-79, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; valymo priemonės; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB ,,GILĖS KROMELIS” - kaimiškas, ekologiškas maistas į namus. Siūlome puikią išeitį visiems, kurių gyvenimo tempas didelis, kurie vertina kaimišką, ekologišką ir skanų maistą, kurie nori daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, rūpintis savo ir artimųjų sveika gyvensena. Jums siūlome:...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...
MBA FOOD, UAB
Adresas: Bubių k., LT-54186 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
Kebabų mėsos gamyba ir prekyba: šaldyta kebabų mėsa, kepta vištienos, kiaulienos, vištienos- jautienos kebabų mėsą. Didmeninė prekyba kebabų mėsa ir mažmeninė prekyba kebabų mėsa. MBA FOOD UAB, tai pirmoji įmonė Lietuvoje, kuri specializuojasi kebabų mėsos ir analogiškų gaminių, o taip pat pusgaminių gamyboje.

Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka
Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka 11-13 07:25
Auksas yra antra pagal populiarumą po nekilnojamojo turto investicija Lietuvoje.
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias 11-13 07:22
Kinijos valdžiai ir toliau nesiseka stabdyti būsto rinką kaitinančių privačių investicijų į butus – naujausi duomenys rodo, kad 50 mln. arba maždaug kas penktas butas šalyje stovi tuščias.
L. Linkevičius kritikuoja Ispaniją dėl planų dirbti su Maskva kibersaugumo srityje 11-12 21:55
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sukritikavo Ispaniją dėl jos planų bendradarbiauti su Rusija kibernetinio saugumo srityje.

Ką manote apie ekonominę krizę?

Coca-Cola 49,87 +0,38%
Procter & Gamble 92,70 +0,31%