Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Paragis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Paragis

Atsiliepimai apie MB Paragis

VPstatyba

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie MB Paragis

Nusprendę darytis kapitalinį buto remontą pasinaudojome šios įmonės paslaugomis. Labai malonų įspūdį paliko šios įmonės direktorius bei darbų vadovas. Padėjo išsirinkti medžiagas bei sutaupyti ant jų. Mums nereikėjo važinėti atskirai po parduotuves patiems. Ir mūsų objektą baigė anksčiau negu numatyta buvo sutartyje. Esu visiškai patenkinta šios įmonės nuveiktu darbu. Tikrai nuoširdžiai ir atvirai rekomenduoju ir kitiems naudotis šios įmonės teikiamomis paslaugomis.
Saunuoliai.. didelis Aciu uz atlikta sienos griovimo darbus.Neturiu jokiu pretenziju..Kaina tikrai prieinama.Lauksiu jusu darbu tesinio!
Ir tikrai rekomenduosiu kitiems!
rekomenduoju, užsisakiau statybos paslaugos, padėjo sutaupyt ant medžiagų greit padarė. gerai dirba žmonės
Ogromnoe spasibo rukovoditeliu Valdasu i ego komande za prodelannuju rabotu. Vipolniali kapitalnij remont kvartiri, vsio vipolneno kachestvenno i v sroki. Obiazatelno budem rekomendovat vas svoim blizkim!
Ačiū už kokybiškai atliktus darbus, meistrai savo darbus atliko tikrai labai gerai.Dar karta noriu padėkoti jums už profesionalų požiūrį į savo veiklą.
Milda 2021-02-08 20:06:36
O kurioi vietoi pamatai kad sniego nera, cia lietuvoi?
Tuos pamatus liejome kai dar sniego nebuvo
Andrei 2021-02-03 21:55:04
Noriu padekoti Įmonei MB Paragis už puikiai atliktus pamatų betonavimo darbus, darbai buvo atliki kokybiškai ir sutartu laiku, profisionali komandabei puikus darbų vadovas Pavelas, rekomenduoju tikrai žino savo darbą.
O kurioi vietoi pamatai kad sniego nera, cia lietuvoi?
Darbai buvo atlikti greitai, tvarkingai, profesionaliai. Esame labai patenkinti! Rekomenduojame 100%
Ačiū už kokybiškai išklijuotas plyteles Rekomenduoju
Norėčiau padėkoti už kapitalinės sienos griovimo darbus atliko per kelias dienas ir jokių nusiskundimų iš savo pusės neturiu. Po darbų baigimo viską gražiai sutvarkė, išsivalė ir butą paliko švarų ir tvarkinga. Esu jiems labai dėkingas ir rekomenduoju.
Noriu padėkoti Valdui už tikrai gerai su organizuotus darbus, kapitalinės sienos griovimo darbus atliko per viena dieną jokiu pretenzijų, viską išsivalė ir paliko švarų butą. REKOMENDUOJU
Tikrai gera įmonė buto remonto darbus atliko kokybiškai ir laiku 10 balu.
Darbai atlikti profesionaliai ir per sutartą laiką. Papildomų nesklandumų nekilo.
Kainos adekvačios ir jokie papildomi kaštai neišaugo. taip pat padėjo ir su kitais
neplanuotais darbais už simbolinį mokestį.
Rekomenduoju, dirba profesionaliai ir
greitai. Sėkmės!
Noriu pagirti Mb Paragis įmonę mums atliko grindų betonavimo darbus mes labai ilgai ieškojome grindų betonuotojų, nes labai mažai kas apsiema grindų betonavimą bute po ilgu ieškojimu suradome šią įmone tai tikrai likome patenkinti, nes darbus atliko per sutartą laiką ir kokybiškai po darbų nepaliko jokių šiukšlių tikrai rekomenduoju.
Likau patenkintas atliktais elektros instaliacijos darbais. Tikri savo srities specialistai. Rekomenduoju.
Работы выполнены отлично! Спасибо Валдасу и его мастерам! Будем обращаться ещё!
Спасибо Валдасу и его команде. Было легко работать, дал много дельных советов о ремонте, постоянно контролировал качество выполняемой работы, все сделали в сроки.Очень остались довольны ремонтом!

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%