Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Paragis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Paragis

Atsiliepimai apie MB Paragis

VPstatyba

Parašyk savo nuomonę apie MB Paragis

Tokiu didelių asilų gaujos, dar tikrai nematęs, nesugeba atsiskaityti už suteiktas medžiagas bei darbus!!! Geda!
Ingrida 2021-09-27 21:23:52
Mes taip pat norėjome padėkoti, kad pasinaudojate žmonių paslaugomis ir neatsiskaitote.Bent ačiū pasakytumėte už sudėtus gipsus.Taipogi už tai, kad mokate Facebook galus sumėtyti, kad niekas nerastų, Šaunuoliai.
Taip, pritariu, sitoje bardakų įmonėje problemos su atsiskaitymais. Apgaudinėja darbuotojus. Gražiai jie tik čiulbėti moka, iškalba ir direktoriaus ir vadybininkėlių beribė, bet kai paprašai atsiskaityti, iškart išsisukinėjimai prasideda, tai negaliu, tai ne ofise, tai su reikalais isvykę........
Įmonėje konkretus bardakas. vadybininkėliai, ir direktorius labai gražiai suokia apie algas, o kai prašom susimokėti, tepa slides, isisukinėja, kad užsiėmę, daug reikalu reikaliuku, algu reik laukt gerą savaitę ar net dvi, vis delsia su ismokėjimais. Girdėjau, kad su kitų miestų darbuotojais irgi taip elgiasi. VENKITE ŠITOS FALŠYVOS ĮMONĖS.
Ieškojau internete kas galėtų padaryti buto remonto darbus ir pamačiau Facebook'e VP Statyba, susisiekiau asmeniškai. Darbai buvo suplanuoti artimiausiu galimu metu, pasirašyta sutartis. Darbai atlikti greitai bei kokybiškai. Įmonės vadovas bei darbų vadovas visų darbų metu prižiūrėjo procesą, pateikė visą reikalingą informaciją, atsakė į visus mano klausimus, pateikė pasiūlymų ir rekomendacijų. Darbų pabaigoje gavau atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktą bei pagal ją sudarytą sąskaitą. Likau patenkinta, rekomenduoju.
Ieškojau firmos, kuri atliktų virtuvės remontą. Sūnaus pagalba radau šią imonę facebooke. Darbai atlikti kokybiškai bei greitai. Esu patenkinta.
Казаков Николай
2022-01-02 11:51:34 IP 27q30g5m
Выражаем огромную благодарность компании MB Paragis за своевременное выполнение работ и высокое качество ремонта. Недочетов не обнаружено, что в наше время удивительно. С момента окончания ремонта прошло уже два месяца и все также крепко держится. Так как мы теперь уверены в данной фирме, обратимся еще не раз!
Čia kaip suprantu konkurentas parašė, neturėdamas ką psakyti, ir jeigu kaip jūs teigiate, kad aš su jumis ne atsiskaičia prie ko tie brokai, esu padręs ne viena objektą, ir klientai patenkinti nebent jūs tas darbuotojas, kur broką padarėte ir jo nesutvarkėte (pabėgote), darpaskiau rašote čia ne adekvatus tai prissistatykite kas toks esate. TADAI ir vėju čia ne rašinėkite.
Pasiskaičiau komentarus, pasirašiau sutartį ir šį įmonė atliko man pilną 3 kambarių buto kapitalinį remontą nuo a iki z. Visus pinigus apskaitė gautus avansu, išrašė sąskaitas, suteikė garantiją. Po remonto jau gyvenant bute pastebėjus kas nepatinka ar neatitinka sutartį aptartų dalykų, atvyko ir atliko operatyviai garantinį aptarnavimą ir pakeitimą. Tai įmonė norinti užsitarnauti gerą vardą savo darbu. Rekomenduoju.
Ši įmonė paliko man labai didelį įspūdį. Darbai buvo atlikti greičiau, nei numatyta buvo, be pretenzijų, viskas jiems įmanoma. Rekomenduoju kitiems
Darbai atlikti laiku ir kokybiskai.Kaina derinama pagal susitarima
Nusprendę darytis kapitalinį buto remontą pasinaudojome šios įmonės paslaugomis. Labai malonų įspūdį paliko šios įmonės direktorius bei darbų vadovas. Padėjo išsirinkti medžiagas bei sutaupyti ant jų. Mums nereikėjo važinėti atskirai po parduotuves patiems. Ir mūsų objektą baigė anksčiau negu numatyta buvo sutartyje. Esu visiškai patenkinta šios įmonės nuveiktu darbu. Tikrai nuoširdžiai ir atvirai rekomenduoju ir kitiems naudotis šios įmonės teikiamomis paslaugomis.
Saunuoliai.. didelis Aciu uz atlikta sienos griovimo darbus.Neturiu jokiu pretenziju..Kaina tikrai prieinama.Lauksiu jusu darbu tesinio!
Ir tikrai rekomenduosiu kitiems!
rekomenduoju, užsisakiau statybos paslaugos, padėjo sutaupyt ant medžiagų greit padarė. gerai dirba žmonės
Ogromnoe spasibo rukovoditeliu Valdasu i ego komande za prodelannuju rabotu. Vipolniali kapitalnij remont kvartiri, vsio vipolneno kachestvenno i v sroki. Obiazatelno budem rekomendovat vas svoim blizkim!
Ačiū už kokybiškai atliktus darbus, meistrai savo darbus atliko tikrai labai gerai.Dar karta noriu padėkoti jums už profesionalų požiūrį į savo veiklą.
Milda 2021-02-08 20:06:36
O kurioi vietoi pamatai kad sniego nera, cia lietuvoi?
Tuos pamatus liejome kai dar sniego nebuvo
Andrei 2021-02-03 21:55:04
Noriu padekoti Įmonei MB Paragis už puikiai atliktus pamatų betonavimo darbus, darbai buvo atliki kokybiškai ir sutartu laiku, profisionali komandabei puikus darbų vadovas Pavelas, rekomenduoju tikrai žino savo darbą.
O kurioi vietoi pamatai kad sniego nera, cia lietuvoi?
Darbai buvo atlikti greitai, tvarkingai, profesionaliai. Esame labai patenkinti! Rekomenduojame 100%
Ačiū už kokybiškai išklijuotas plyteles Rekomenduoju
Norėčiau padėkoti už kapitalinės sienos griovimo darbus atliko per kelias dienas ir jokių nusiskundimų iš savo pusės neturiu. Po darbų baigimo viską gražiai sutvarkė, išsivalė ir butą paliko švarų ir tvarkinga. Esu jiems labai dėkingas ir rekomenduoju.
Noriu padėkoti Valdui už tikrai gerai su organizuotus darbus, kapitalinės sienos griovimo darbus atliko per viena dieną jokiu pretenzijų, viską išsivalė ir paliko švarų butą. REKOMENDUOJU
Tikrai gera įmonė buto remonto darbus atliko kokybiškai ir laiku 10 balu.
Darbai atlikti profesionaliai ir per sutartą laiką. Papildomų nesklandumų nekilo.
Kainos adekvačios ir jokie papildomi kaštai neišaugo. taip pat padėjo ir su kitais
neplanuotais darbais už simbolinį mokestį.
Rekomenduoju, dirba profesionaliai ir
greitai. Sėkmės!
Noriu pagirti Mb Paragis įmonę mums atliko grindų betonavimo darbus mes labai ilgai ieškojome grindų betonuotojų, nes labai mažai kas apsiema grindų betonavimą bute po ilgu ieškojimu suradome šią įmone tai tikrai likome patenkinti, nes darbus atliko per sutartą laiką ir kokybiškai po darbų nepaliko jokių šiukšlių tikrai rekomenduoju.
Likau patenkintas atliktais elektros instaliacijos darbais. Tikri savo srities specialistai. Rekomenduoju.
Работы выполнены отлично! Спасибо Валдасу и его мастерам! Будем обращаться ещё!
Спасибо Валдасу и его команде. Было легко работать, дал много дельных советов о ремонте, постоянно контролировал качество выполняемой работы, все сделали в сроки.Очень остались довольны ремонтом!

Adeso
Statyba. Pastatų įrengimas. Remontas

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Leoresta
Adresas: Baltininkų g. 15, Baltininkų k., LT-88268 Telšių r.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Buveinės adresas: A. Goštauto g. 8-257, Vilnius Statyba ir renovacija (gyvenamųjų namų, visuomeninių, administracinių ir komercinių pastatų, inžinerinių statinių statyba, renovacija, remontas) Pastolių nuoma ir pardavimas (fasadiniai ir moduliniai pastoliai, mobili tvora) Statybinės technikos nuoma ir paslaugos...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 41,72 -13,73%

Auksas 1936,86 -0,56%