VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Atsisake priimti su kraujavimu... Taip praradau leliu kitu tureti nebegaliu
Danutė Marija Pranckūnienė
2019-02-20 13:20:48 IP 81.16.226.236
Atsakyti
Laba diena, vakar buvau pakliuvusi į Jūsų ligoninės Priėmimo skyrių dėl širdies ritmo sutrikimo. Dėl šios priežasties čia esu ne pirmą kartą. Labai noriu padėkoti gydytojai Jolantai Vokietienei už rūpestingumą, dėmesį ir pagalbą bei patarimus. Pats didžiausias DĖKUI;
Atsakyti
Atleisti greiciau gyd. Trunce monstras ne daktaras
Atsakyti
Labai nemaloni patirtis su gydytoja Jūrate Navalinskaite. Vos įžengusi į apžiūros palatą ėmė pakeltu tonu priekaištauti, kad atvykome į priėmimo skyrių dėl neskubios pagalbos, galiausiai kone apšaukė, išklausyti net nesistengė, pertraukinėjo viduryje sakinio, o paklausus apie galimus būdus būklei palengvinti (jei jau tai ne skubios pagalbos atvejis) grubiai liepė kreiptis į šeimos gydytoją. Už apžiūrą turėjome susimokėti, tačiau atidžios gydytojo konsultacijos taip ir negavome - gydytoja pati įvertinti būklės nė nesistengė, tik pakartojo ligos istorijoje nurodytą diagnozę, plaučius ir kvėpavimą "paklausė", bet visiškai atmestinai, tik "dėl akių", taigi kaip specialistė taip pat nepasirodė gerai. Supratome, kad esame labai labai kalti, jog turime sveikatos problemų, kurias gyd. J.Navalinskaitei dabar tenka spręsti. Tokios grubios ir nemalonios patirties su gydytoju Panevėžio ligoninės priėmimo skyriuje dar nesame turėję.
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad kažkas skaito čia parašytus nusiskundimus ir į juos atsižvelgia... Šiandien nuvykus į priėmimą dėl pakilusio kraujospūdžio ir skausmo širdies plote, buvau apžiūrėtas gydytojos Jūratės Navalinskaitės, nežinau ar tokius asmenis galima vadinti gydytojais.. nukreiptas kreiptis pas šeimos gydytoją, pasak jos tai nebuvo būtinoji pagalba, negana to, esu dirbantis ir mokesčius mokantis, turėjau susimokėti už apžiūrą ir vaistus : metoprololį ir diazepamį. Ar taip turi elgtis gydytoja ir ligoninės personalas, kai tiesiog kone pasišaipoma iš žmogaus...
Atsakyti
Nuvažiavau i priimamaji dėl gausaus kraujavimo (nėštumas 6savaitės). Priėmime paskambino gydytojui ginekologui Janušauskui tai jis telefonu tik pasakė kad greičiausiai persileidai ir net nesivargino ateit apžiūrėt. Ar taip gali elgtis gydytojas?
Atsakyti
Susirgo dukra anemija. Geležies stoka.Gydytoja Daubarienė iš pirmo karto pasakė teisingą diagnozę, nors dalis kitų gydytojų abejojo. Abejojo ir santarų klinikos, kad būtina stemplės operacija, pabijojo komplikacijų. Ir vis tik buvo Daubarienės tiesa ir po operacijos mano dukrai daugiau nebereikia pilti donoro kraujo. Ačiū gydytojai.

Jerutė Vaičekauskienė
Atsakyti
Gulejau LOR skyriuje. Dariausi nosies pertvaros operacija 09.05 gyd. E.Balčėtienė. Esu labai dekinga uz demesi, rūpesti viso personalo. Dieninė slaugutè, gulejau 504 pal., nezinau vardo, buvo nuostabi, kokia jos kantrybe su su visais ar tu jaunesnis ar senjoras.
Atsakyti
O Dieve, dar gyvenime nebuvau taip galima sakyti išvaryta iš priėmimo... baisu.... žmonės jauni neina o senimas sėdi ir moralizuoja už ką jiems ten moka... kad nei viena slaugytoja nemoka bendrauti....
Atsakyti
Norėjau parašyti atsiliepimą apie anesteziologą Antaną Navardauską.Kaip toks (vadinti žmogumi neapsiverčia liežuvis) gali dar dirbti su pacientais?! Grubus ir pašiepiantis kitus. Jeigu sugeba pasakyti -"ir gerai, kad skauda"viso reanimacijos personalo akivaizdoje, kad net slaugės jį pradėjo raminti... Numanau dėl ko, juk "nepatepiau". Manau, kad toks darbuotojas nebeturėtų dirbti, juk šitiek jaunų ir perspektyvių gydytojų yra! Tikiuosi šį mano skundą išnagrinės nauja ligoninės valdžia.
Atsakyti
Didelį ir nuoširdų AČIŪ noriu pasakyti Gyd.Angiochirurgui ALGIRDUI ŠOMKAI už puikiai atliktą operaciją, dėmesį ir patarimus.Va čia tai Gydytojas iš didžiosios raidės! Labai džiaugiuosi Jį pasirinkusi.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame Gerb. daktarui S. Sargeliui už gydymą ir konsultacijas.

B.Pocius
Atsakyti
11 balu rasau slaugytojai Jolantai A.Skubiai, profesionaliai, šiltai, maloniai ir t.t.Ačiū. (p.s. labai gražus plaukų kirpimas).Ko nepasakyčiau apie Juratę Navalinskaitę.Visiśka priešingybė.Grubi, pikta, nekompetentinga.Graudu.
Meilute Kaminskiene
2018-04-17 15:51:42 IP 84.46.195.61
Atsakyti
Panevezio ligonines kraujagysliu chirurgijos skyriaus vedejui, A.Cepkauskui ir jo skyriaus darbuotojams. Nera pasaulyje tokiu brangenybiu, kuriomis galima butu atsilyginti uz cia dirbanciu mediku atsidavima savo profesijai."Jeigu sirdyje saule parnestum, po koju pabertum zvaigzdes is dangaus....Neatsidekotum uz dziaugsma, gyveniman sugrazinto zmogaus." Nuosirdziai dekoja Eugenija Baristiene, Kruopiai, Akmenes rajonas, 2018-04-17.
RITA STANKEVIČIENĖ
2018-02-13 17:47:34 IP 80.243.31.86
Atsakyti
ŠIANDIEN 9, 50 VAL, SURIETUS LABAI STIPRIEMS NUGAROS SKAUSMAMS ATSIDŪRIAU PRIĖMIMO SKYRIUJE....... LABAI DĖKOJU GYDYTOJAI DANUTEI PETRONIENEI UŽ PARODYTĄ DĖMESĮ, NUOŠIRDUMĄ, ATJAUTĄ, REKOMENDACIJAS DĖL TOLIMESNIO GYDYMO. DĖKOJU IR PRIĖMIMO REGISTRACIJOS SLAUGYTOJAI UŽ MALONŲ APTARNAVIMĄ. DĖKOJU SLAUGYTOJAI, KURI APTARNAVO 111 PALATĖLĘ. AČIŪ
Atsakyti
Labas vakaras. Šiandien vežiau mamą į Greitosios pagalbos priimamąjį Panevėžyje ir labai nusivyliau. Greitoji pagalba atliekama labai lėtai - kol atliko tyrimus teko laukti apie 4 valandas. Bet ne tai labiausia glumina. Sukrėtė gydytojų arogancija ir nemandagumas. Galbūt gydytojai pas mus nedaug uždirba, bet tai, mano manymu, negali pateisinti pašaipios intonacijos. Kadangi esu girdėjusi ir iš kitų asmenų apie Panevėžio priimamajį nelabai gražių atsiliepimų, turėtumėte pagalvoti apie permainas.
Atsakyti
Kraupu pagalvoti, koks personalas dirba Panevėžio priimamajame. Šeštadienio vakarą, prireikus skubiai susileisti vaistus, buvau išvaryta. Darbuotoja net nepaklausė, kokius vaistus reikia suleisti, tiesiog buvo pasakyta, kad tokių "paslaugų" neteikia. O kokias tada paslaugas teikia? Aš juk nepaprašiau kavos puodelio, atėjusi į skubios pagalbos skyrių, tikiuosi ten ne paslaugų, o pagalbos. Taip gaunasi, kad reikia laukti kritinės situacijos, kai jau pati nebegalėsi paeiti ir kviesti greitąją pagalbą, bet tada jau gali nepakakti tik suleisti vaistus... Jau nekalbu apie elementarų žmogiškumą, labai gaila, kad ten dirbantys nebežino kas tai yra.
Atsakyti
Kreipiausi pas gydytojus, nes jau negalejau kenteti skausmo kuris tesiasi antra savaite. Priimamajame dirbo labai maloni moteriske, kuri nuteike labai pozitiviai. Perspejo, kad šiek tiek reikes luktelti. Na, jei nedaug - todel ir sutikau. Pralaukiau valanda laiko, kol pakviete i kabineta. Už 15min is jo išvare. Tai dar 2val pralaukiau su skausmais koridoriuje. Klausdama kur gydytoja vis sake tuoj tuoj!! O ta gydytoja pilde kitu zmoniu ateinanciu ir iseinanciu popierius, vietoj to kad priimti mane ir padeti. Tai jei dirbi administratore, tai ir dirbk!! Surask tada zmogui kompitetinga gydytoja kuri neatlieka 20 darbu vienu metu!!!! Iseijau is ligonines po 3val laukimo taip ir NESULAUKDAMA PAGALBOS!!! Dar tokios NEATSAKINGOS gydytojos neteko gyvenime sutikti!!!!!! BALAGANAS LIGONINEJE PILNAS!!!! Labai nusiviliau!!
Atsakyti
Pries savaite prireike skubios pagalbos mano 4 metu suneliui, nulekus i priemimo skyriu "mielos"registratutos darbuotojos pamaciusios sunaus uzsienio piliecio pasa man geras 15 min draske akis, o ne kviete gydytojus, kad suteiktu pagalba sunui.sugebejo dar ibegt i palata ir toliau savo teorijas destyt.mieli darbuotojai, susimastykit ar tikrai jus dirbat savo vietoj, pasiskaitykit istatymus pries pradedant diskutuot, koks ten diskutuot-as rekiu, tu klausyk!gaila, kad gydimo istaigoj dirba tokie zmones.
Atsakyti
2017.10.03 apie puse aštuonių pamaina kuri dirbo terapiautes mesčiau lauk, gyvunėlių jom negalima būtų gydyti, nekalbant apie žmones, elgiasi kaip su šiukšlėmis
Atsakyti
Registraturoje dirbancios moterys labai nemandagios... Prie langelio atsistojus pralauki keliolika minuciu pasakai kas yra, o ji atsauna, kad be seimos daktaro siuntimo nepriims, labai skauda koja be priezasties istinus baisiausia, paeiti sunku. Isdesciau situacija, kad seimos daktare pati israsius vaistu sake jei pabloges skubiai vaziuoti i priemima, ji sako eik kalbek su traumatologu nuejau iki traumatologo kabineto prie duru stovejau atejo sesele sako ko cia laukiat jai viska pasakiau ji pasake, kad reikia su daktaru kalbet, nuejo ir atsisedo nepasakius kur man to daktaro laukti... tai gi nieko nepesusi nuslubavau salin... kas cia per tvarka??
Tamara(Toma) Muziene
2017-08-28 22:38:53 IP 80.243.21.197
Atsakyti
Gerb.Administracija, Noreciau padekoti Gydytojai Rimai Pilkauskienei ir Jos visai brigadai, kuri atvyko i iskvietima Molainiu gat.16...2017.08.26. Nuosirdus ACIU uz suteikta pagalba ir nuosirduma...Atsiprasau, kitos Gydytojos nezinau pavardes, bet manau administracija tikrai zinos:)DAR KARTA, ACIU...SEKMES JUMS DARBUOSE.DIDZIAUSIA PAGARBA JUMS...Tamara Muziene.

--------------------------------------------------
Atsakyti
labai esame dėkingi daktarei ginekologei Aušrai Filimanavičienei, kad tėveliai turi puikų sūnų, seneliai nuostabų anūką, dėka daktarės profesionalių įžvalgų buvo įvertinta gimdyvės rizika ir laiku labai profesionaliai atlikta "cezario"operacija.Po operacijos pati daktarė susisiekė, domėjosi gimdyvės ir kūdikio sveikata.Tai labai šiltas žmogus, lengvai bendraujanti, nuoširdi, dėmesinga ir gerai išmananti savo darbą daktarė.
Atsakyti
Sveiki, noriu pasidalinti savo patirtimi priimamajame. Atvykome ten, nes policija nustatė vairuotojui girtumo lygi 0, 08, nors jis paskutinį kartą gėrė prieš dvi savaites, jos mus išjuokė, visaip komentavo, bumbėjo.. Na vis dar elgėmės gražiai, bendravome mandagiai.. Po kraujo tyrimo ir alkotesterio girtumo lygio nustatymo (girtumo nebuvo, 0.00) daktarė sakė nueiti paprašyti numerio, kad praneštų, kada kraujo tyrimų atsakymai bus. Laukėme apie 15min, kol kažkas ateis prie langelio, na sulaukėme aišku, pradėjo rėkti, sakyti, kad jokio numerio nėra, pasakėme, kad daktarė sakė, kad ateiti pas jas, jos pradėjo bumbėti, vartyti akis, dar labiau rėkti. Tada mes nebeiškentėme ir pasakėm, kad gal galėtų su žmonėmis mandagiau bendrauti ir neberėkti čia.. Nu, o tada ir prasidėjo dar didesnis rėkimas, išvadino "pienburnėm", sakė "ė girdi", "valink iš čia" ir panašius dalykus.. Ant galo ir apsauga grasino, kad iškvies.. Na man iš tikro juokas ima, bet kaip galima taip elgtis su žmonėmis? Kokia teisę jos turi nesiskaityti, komentuoti ir bumbėti? Išvis neturiu žodžių, bet ar kas nuo to pasikeis, kad žmonės čia rašys tuos komentarus? Manau, niekas. Tiesiog norėjau, kad nusiteiktumėte, jei jau teks ten apsilankyti..
Margarita Dzingienė
2017-07-23 19:02:00 IP 78.63.84.151
Atsakyti
Sveiki, esu nuoširdžiai dėkinga Neurologijos skyriaus gydytojui Jurgiui Kyguoliui, palatos slaugytojai Margaritai Strelkovienei ir visam aptarnaujančiam personalui. Būkite sveiki ir laimingi.
Atsakyti
Prieš tris dienas Respublikinės Panevėžio ligoninės Dienos chirurginiame syriuje man buvo atlikta veido odos operacija. Esu
labai dėkingas šio skyriaus darbuotojams už dėmėsį, rūpestingumą. Ypač dėkingas atlikusiam operaciją chirurgui Arvydui Burneikiui, anesteziologei Ugnei Sirevičienei bei slaugytojoms - Astai Žostautienei ir Violetai Uzdrienei. Ačiū Jums...Sėkmės vykdant Hipokrato priesaiką, sveikatos- taip pat...
Kartu, man, kaip Lietuvos žmonių gyvybės gelbėjimo asociacijos prezidentui, kelia nerimą abejingumo pacientų atžvilgiu
faktai, nurodyti ankstesniuose žmonių komentaruose. Ir jie kartojasi metai iš metų. Kodėl? Maža to, internetiniame puslapyje nieko nerašoma ir apie priimtas priemones minimoms negerovėms šalinti. Abejoju ar šiuos komentarus skaitė ligoninės atitinkami vadovaujantys darbuotojai. Tikėkimės, kad pagaliau apie negeroves ligoninėje bus išgirsta ir imtasi priemonių kai kurių darbuotojų aplaidumui ir piktnaudžiavimams šalinti.
Atsakyti
Esu labai nusivylusi priimamojo darbuotojomis, labai nemandagios moterys. Atvaziavus su greitaja pagulde i palata ir burba, kad daug vaiku paguldyta ir reikia guleti koridoriuje, o ne palatoje, nes daug vaiku yra, nors lauke tik viena mergaite su mama. Priimamojo darbuotojos mokykites kulturos, jei jau dirbate darba, kuriame bendraujate su zmonemis.
Atsakyti
Norėčiau pasakyti "Laba diena", bet šį kartą nesakysiu.Nežinau kur jūs žiūrite ir ką veikia vadovas, jei nesuvaldo savo darbuotojų.Trečiadienio vakarą iškviečiau mamytei greitąją.Ji nesikėlė iš lovos, nes be galo skaudėjo galva, pykino ir turėjo didelį spaudimą.Registratūros darbuotoja buvo labai nemaloni (kas per aš).Liepė nueiti į priėmimo palatą.Ten sėdėjo visos slaugytojos.Aš jų gražiai paklausiau ar galiu pabūti prie mamos.Tai viena iš jų, su arogancija, pasakė kad turiu palikti ligonį ir laukti priėmime.Aš sakau" ar jūs visada taip kalbat su pacientais ir jų artimaisiais?", o ji man atšovė "o jūs visada taip..."Po to sėdėdama laukiamajame pati mačiau, kaip kiti žmonės buvo prie savo artimųjų ir niekas jų nevarė.Ta pati slaugytoja vaikščiojo su jogurto indeliu registratūroje ir prie visų "šlamštė".Kitos dvi darbuotojos kalbėjosi vartodamos necenzūrinius žodžius gan garsiai, kas vakar nutiko namuose.Paklausiau registratūroje ar galiu mamai nunešti vandens, nes kiti žmonės tai vaikšto.Sako aš nieko nežinau, ne aš jos slaugytoja.Tai kas sakau mamos slaugytoja?Nežinau sako, net nepakėlus akių.Padarė tik kardiogramą ir pamatavo spaudimą, ką visą tai atliko felčerė namuose.Prabuvau su broliu laukdami mamos tris valandas ir ten tiek prisiklausiau ir prisižiūrėjau, kad ausys linko ir akys raibo.Slaugytojos ryškiai ne savo darbą dirbą...joms prie skerdienos dirbti tiktų.Pilnas pasityčiojimas iš pacientų ir jų artimųjų.Visi, kurie išeidinėjo iš priėmimo palatų, sukiojo pirštą ties smilkinių.Tuo viskas ir pasakyta."Ačiū" už priėmimą ir užuojautą.
Atsakyti
Teko susidurti su situacija, kuri tiesiogine žodžio prasme pribloškė - kaip šitaip gali elgtis ir dirbti Sokrato priesaiką davę žmonės, susidurusi su tokia situacije jau nebe pirmą kartą, nusprendžiau kreiptis į jus, susiduriau su Panevėžio miesto poliklinika, ir kaip kiekviena karta likau nusivilusi, kaip tokioje istaigoje gali dirbti tokie neišsilavine žmonės, jie mus turetu maloniai priimti, o buva visai priešingai, šiandien apsilankiau panevėžio poliklinikoje nuėjusi prie registraturos sakau" skauda koja negaliu net paeiti ar būtų galima gauti papildoma taloneli pas savo šeimos daktare", o ji man sako yra svarbesnių pacijantų su temperaturomis, o jus čia koja skundžiates reikejo registruotis, ir kartu su kolege juokėsi, kad dėl tokio dalyko atėjau, as jai ir sakau kai kentėti nebegalejau tai ir atėjau, išvadino mazu vaiku ir išdave taloneli, tada nuėjusi prie kabineto buvau pirma, kitu laukiančių nebuvo, pasibeldus į kabineta susėdusios ir plepa, paklausus ar galima, atsakė palaukyte pakviesime, praėjus keliolikai minučių seselė išėjo atsinešti kortelių, tuo tarpu atejo dar 4 lankytojai, sugrižus seseliai pirmiausiai priėmė visus kitu o mane pačia paskutine nors atėjau pirma ir taip valanda prasedėjau prie kabineto, ar čia normalu? Ar tokie žmonės turi dirbti tokiose istaigose kur atėjus su skausmu juokėsi iš taves ir dar mažu vaiku išvadina? Ar neturėtu jie mūsų maloniai pasitikti ir suteikti pagalba?Už ka mes tada mokam, jei net nesulaukiame tinkamos pagalbos? Panevėzyje kas antras žmogus yra susidures su poliklinikos nemaloniu aptarnavimu, yra buve ir is jos išmesti, praneškyte visai lietuvai, tegu sužino ir valdžia mūsų, kokio aptarnavimo mes sulaukiame, tai kaip dar gali gyventi tokioje salyje, kur tavimi net nepasirūpina tinkamai.
Atsakyti
Laba diena,
Nežinau kam rašau tiksliai, tačiau tikiuosi, jog Panevėžio ligoninės direktoriui, ar bent jau pavaduotojui, bet esmė tame, kad su manimi, nesielgė, kaip reikėjo, atėjau su užgulusia ausimi, be jokio siuntimo, tačiau pasakiau, kad už pinigus, bet kiek sumokėsiu, kad tik išvalytų ausį, niekas nepasivargino, ir nenorėjo apsiimti, juolab, baisiai elgėsi registratūroj...
Atsakyti
DIDELIS ACIU Gydytojams Petrauskui ir Filimavicienei! Aukstas profesionalumo lygis!
Atsakyti
Gydytojas Vaitkus.neikit niekada pas pona Vaitku nes jis nepagrystai pasako diagnoze...pvz skauda alkune, buvo bursitas (uzdegimas) tinimas baigesi, nueinu sako parodyk alkune..parodziau tynimonnera sako sveikas eik dirbt...sakau skauda...sako nusipirk itvara ir bus gerai..nedare neinturymu nei istraukta skysti alkunes nese i laborotoija...Gysiuos privaciai kadangi siam daktarui nereikia nei tyrimu nieko jis lyg ekstrasensas pasako sveikas eik dirbt nors man skauda.
Atsakyti
Labai nusivyliau Panvezio ginekologais.. buvo paskirta cezaris man buvo sutarta data kada jie ji darys, atvykau.. tariausi su gyd Janusausku ir prieme jis aisku nieks nieko net nedare.. sakau gal tyrimus kokius labai darys nieko.. pragulejau 3 d su saremiais kaklelis atcidarinejo bet aisku nieko.. nuejus pasakiau kad skauda pilva tada biskeli judet pradejo po 4 d padare cp.. o ten pasirodo vandenys pazaliave, virkstele susirisus paskui kitas daktaras pasake kad gerai, kad vaikiukas jos neuzverze.. vaikiukui ant rankyciu 6 pirsto uzuomazgos kaip karpytes aciu Dievui mazos graziai pasalins.. bet nesake nieko nors mate echoskp. Vandenu per daug na zodziu tiek negero patyriau.. superines buvo tik kelios sesutes ir anesteziologas kuris pasake gerai kad tave sendien isoperavo.. pagimdzius perkele i 3 auk ten tik 2 sesutes geros viena tai buvo siaubinga neidomu nieks ko paklausi ar paprasai.. nu zodziu lauke visi pinigu.. per juos tiek asaru isliejau. Nebegimdyciau ir nerekomenduociau niekam ten vaziuot.
Atsakyti
Gerb.gydytoja Virginija Vitkevičiene,
Pasaulis remiasi į tokius gerus žmones kaip jūs, atidžius, geranoriškus, padedančius ligos ištiktiems žmonėms. Jūsų profesionalumas ir gera širdis padėjo man, užklupus ligai. Tegu padeda jums Dievas visuose jūsų darbuose.

Nuoširdžiai dėkinga Paulina E. Dilienė
Atsakyti
MAISTAS ir dar kartą MAISTAS, gyvūnai ir tai geriau yra maitinami, parsivežiau namo savo panelę nusilpusią, negi jūs galvojate kad pacientai bus gyvi vien tik vaistais?
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju endokrinologijos skyriaus vedėjai Giedrei Vasylienei, visam skyriaus personalui už rūpestį, priežiūrą, atsidavimą gydant mano mamą Birutę Pauliną Binkauską.Jūs esat nuostabūs! Linkiu jums sveikatos, kantrybės Jūsų nelengvame darbe. Ačiū jums labai!
Gražvydė Atajevienė
2016-06-28 13:00:50 IP 213.197.131.117
Atsakyti
2016 metų gegužės 23 diena mūsų šeimai buvo išbandymų diena...Šiandien žemai lenkiam savo galvas prieš Jus už suteiktą skubią pagalbą mūsų Mamytei...Bobutei...Probabutei -Stanislavai Grybienei...
Milijoną AČIŪ tariam visiems Panevėžio Ligoninės Priėmimo skyriaus Darbuotojams...Gyd. Vytautui Abraičiui...Reanimacijos Kardiologijos palatos Medikams...1 Kardiologinio skyriaus Gyd. Vidai Šilkienei ir slaugytojoms.Tai Jūsų visų dėka mūsų mylimas žmogus yra dabar šalia mūsų.Žemai lenkiamės Jums gerb. Panevėžio Respublikinės Ligoninės Medikai ir dar kartą AČIŪ ir nuo visos šeimos ir nuo Stanislavos Grybienės...Stiprybės ir geležinės Sveikatos Jums visiems.

Pagarbiai
Gražvydė Atajevienė
Atsakyti
Kas cia per ligonine ? Žmonės sėdi visa para su sunkiomis ligomis kuriuos reikia kuo skubiausiai priimti daktarai uzsiema visai kitais zmonemis kurie duoda daugiau pinigų. Ar taip elgtis galima? Daug žmonių gali prarasti artimuosius o jiem svarbūs tik pinigai. Isivaizduoju kaip turi jaustis žmonės kurių sunkiai sergantys artimieji ten prasėdi 10 valandų ir tai jų nepriima. Ar taip gali būti? Taip gali, nes daktarams tereikia tik pinigų. Jei jų neturi ir neduodi kyšio su tavimi elgiasi kaip su varguoliu tiesiog lieki sėdėti ir galvoti ar tavo artimasis nemirs arba tu pats nemirsi. Gėda
Atsakyti
Atveze zmogu kritines bukles su itarimu insultas arbas tronboze ir per 5 valandas negali patikrint tai per ta laika gali zmogu isgelbet arba numarint tai kokia cia ligonine jei negali priimti su rimtu itarimu paciento ?
Atsakyti
Panevezio priimamasis baisiau negali buti daktaras mandras kaip gandras nori jog prieitu duok euru kitai lauksi 7val as nesuvokiu kaip gali dirbti tokie zmones graudu
Atsakyti
Noretume nuoširdžiai padekoti Reginai Milasauskienei uz jos profesionaluma ir greitą medicininį, mano mamos Slenienes Valerijos būklės įvertinimą 2016 m.kovo 18 diena, kai ji po insulto is Kupiskio buvo atvezta i Panevezio ligonines reanimacijos skyriu.Taip pat noretume jai padekoti uz tolesni mamos gydyma, bei malonų žmogišką bendravimą su mumis. Tai suteikė didelį saugumo jausmą mums esant nežinomybėje dėl mamos sveikatos. Labai Ačiū.
Atsakyti
labai noriu pasidziaugti ir padekoti vaiku chirurgui GYCIUI PRIESKIENIUI.su juo teko susidurti ne karta.tokio atsakingo, rupestingo gydytojo dar nesu sutikusi.kadangi turiu vaika invalida po traumos ir mama po stipraus insulto, per kelis metus teko susidurti su desimtimis gydytoju, bet didziausia ACIU sakome butent siam gydytojui.Renata.
Atsakyti
Aciu respublikiniai Panevezio ligoninej uz paslaugu aptarnavima kuris man net nepriklause tai dienai.tikrai likau nustebes aptarnavimu ir supratimu ligos atveju.Kurie Rokiskio gydytojai to nesuteikia.Pagarbiai Giedrius
Atsakyti
viršūnė, nežinojau, kad akis nėra priskiriama prie skubios pagalbos. vyrui į akį įlėkę žiežirbą, nuvažiavus iškvietė okulistą iš namų, o ši pareiškė, kad reikia susimokėti, nes tai neskubu. Ji teigia, kad buvo galima palaukti kitos dienos. Tai gerai, kad nieko blogo nebuvo, o jei būtų buvę ir po to ateitum ir sakytų tai kur buvote anksčiau. Žiauriai nemaloniai bendravo ir matėsi, jog nepatinka, kad buvo iškviesta. Kaina neprilygsta aptarnavimo, o ir padavus pinigus registratūroje (ten imami pinigai ir išrašomi kvitai) pareiškia, kad reikia turėti lygiai, nes čia ne kasa. Jei imat mokestį, tai turėkit ir grąžos ir būkit be pretenzijų. Bet dėl akies tai tikrai viršūnė....
Atsakyti
Giriasi, gera aparatura turi, o zmogui viena akmeni is inkstu iseme, o kito nemate, isleido namo. Zmogus nuvaziavo Vilniun ir susitvarke.
Atsakyti
Siandien, 2015m. liepos 13 d. mano mama istiko sirdies priepuolis, is Kupiskio ligonines reanimacijos skyriaus ji skubiai buvo pervezta i Panevezio respublikines ligonines reanimacijos skyriu, kur jai buvo skubiai ir profesionaliai suteikta butina medicinene pagalba bei atlikti, visi, butini, medicininiai tyrimai. Reanimacijos skyriuje dirbe medikai nepriekaistingai ir profesionaliai atliko savo pareigas. Ypatingai noreciau padekoti gydytojai Ivanauskienei ir kartu su ja dirbusiomis slaugemis.Si gydytoja ir su ja dirbusios slauges issikyre savo nuosirdumu, kruopstumu, saziningumu bei didziausiu noru kuo skubiau padeti i ligos pinkles pakliuvusiems pacientams.Noretusi, kad musu ligoninese dirbtu kuo daugiau tokiu nuostabiu specialistu.Taip pat noreciau padekoti Kupiskio rajonines ligonines medikam Ramanauskienei bei Kapociui uz skubiai suteikta pagalba, bei savalaiki ir skubu mano mamos pervezima I Panevezio respublikine ligonine. Didelis Jiems Aciu. Su pagarba V.SLENYS
Atsakyti
2015 03 19 netiketai su vaiku 1 metukai 3 menesiai buvau isvaryta is ligonines, nes buvo pasakyta kad mano vaikas triuksmauja.mes buvome koridoriuje, sedejome ant minktasuoliu ir lankeme ligoni. Taciau iskyla klausimas...liginine yra remontuojama, yra greziama, kalama, taigi iskyla klausimas ar sie dalykai netrukdo pacientu ramybes, o mazo vaiko istarti keli zodeliai sutrikde ramybe???
Atsakyti
Sveiki turbūt ne čia rašau bet nežinau ką man daryti, ar mane kas priimtu nuėjus į primamajį Panevėžyje, jau gal antra savaitė skauda kojos pėdą, sunkiai galiu priminti, buvau poliklynikoje, daug gydytojų atostogauja arba didelės eilės ir niekas manęs nepriema.
Atsakyti
sveiki as jau rasiau kovo 19d, kad mus su mama tikraja to zodzio prasme isgrudo is priimamajo, neva mamai nieko nera, o dabar pasidarius visus tyrimus paaiskejo kad jai yra zaizda skrandyje, todel taip ir jautesi. niekaip nesuprantu kodel apziurejusi gyd, nesuprato kas jai yra ir netyre, juk ligonine turi aparata skrandziui tirti, tikriausiai patingejo tai padaryti.o dabar jau visai kitoks gydymas, juk praejo 2 menesiai, ir gydytojai klausia kur anksciau buvo. tad tokia istorija, o dar dejuoja kad atlyginimai mazi.turetu is vis gauti pagal, darba
Atsakyti
2013 m.Lapkričio 4 d. mano tėtis nuvyko į Biržų priimamąjį, kadangi buvo negerai su širdimi, jam diagnozavo mikro infarktą. Daktarai tarėsi ar vežti į Panevėžį, ar palikti Biržuose. Tėčio situacija buvo labai prasta, nežinau, kodėl iš karto neišvežė į Panevėžį, jie nusprendė paguldyti Biržų reanimacijoje. Manau, kad taip nuspręsdami jie padarė didelę klaidą. Kiekvieną valandą jam darėsi vis blogiau, jis pradėjo dusti, sukilo temperatūra, prasidėjo plaučių uždegimas, plaučiai buvo pilni vandens. Brolis matydamas tą situaciją, kad tėtis miršta, o daktarai nieko nedaro, išsireikalavo, kad jį išvežtu į Panevėžį. Lapkričio 7 d. vakare, buvo iškviesta Panevėžio reanimacija ir tėtis pergabentas į Panevėžį. Manau, kad jei nebūtu brolis to išsireikalavęs, tai tėtis ir būtų miręs. Nuvežus į Panevėžį, tėtis vis duso. Sakau didelį AČIŪ tą vakarą dirbusiam gydytojui, kuris kartu ir važiavo greitosios pagalbos automobilyje. Jis sukėlė tėčiui dirbtinę komą, kurios metu ventiliavo plaučius. Panevėžyje gydytojai darė viską, kad tik išgelbėtų mūsų tėtį. Lapkričio 9 dieną, tėtį pabudino iš komos ir jam po truputi išgydė plaučius. Reikėjo juos pirma išgydyti, kad toliau būtų galima operuoti širdį. Pasveikus plaučiams, Panevėžio greitoji nugabeno tėtį į Kauną, kur jam buvo padaryta šuntavimo operacija. Ačiū Panevėžio ir Kauno gydytojams, kurie padarė viską, ką turi padaryti gydytojas, jie stengėsi. O ką galiu pasakyti Biržų gydytojms............ Manau, kad jie tūrėjo matydami, kad tėčiui blogiau, prieiti prie sprendimo vežti į Panevėžį, nes matosi, kad patirties tokiose situacijose jie neturi. Jei ne brolis, nežinau ar tėtis dar būtu su mumis.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Humana 240,69 +3,35%
General Electric 9,35 +2,52%
Western Digital 55,39 +1,73%
McDonald's 194,91 +1,72%
Philip Morris 84,49 -1,16%
Pfizer 39,38 -1,25%
Avon 2,64 -1,49%
Hasbro 88,78 -1,55%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,48 +4,67%
Apelsinai 0,65 +3,17%
Nafta 64,00 +0,38%
Kava 2,73 -3,53%
Dujos (JAV) 2,94 +8,09%
Sidabras 15,30 -3,29%
Anglis 93,12 -2,41%
Auksas 1300,90 -1,45%