Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

2022-06-16 pusantrų metų vaikams buvo paskirtas tyrimų atlikimas. Apie 17 val. atvykus į Respublikinės Panevėžio ligoninės 219 kab. ten dirbusi medikė išplūdo žmoną, kodėl vaikai neturi asmens tapatybių kortelių arba pasų. Klausimas, ar tokio amžiaus vaikams jie būtini? Toliau negalėdama tinkamai paimti kraujo iš venos, paprašė manęs, kad užeičiau į kabinetą padėti palaikyti vaikus. Mūsų trečiasis vaikas, kuriam yra 3 metai, į kabinetą nebuvo įleistas. Būdamas vienas koridoriuje jis po kurio laiko įbėgo į kabinetą pas mus, o dirbusi medikė jį išvarė lauk su žodžiais "MAUK IŠ ČIA GREIČIAU, KAD NEBŪTUM". Vaikas išsigandęs išbėgo iš kabineto. Paprašius medikės prisistatyti, ji atsakė, nematanti prasmės. Ar tai normalus specialisto elgesys? Mūsų nuomone, ne.
Be to noreciau pridurti pries kelis metus pralaukiau priimamajam 4val su sulauzitais krumpliais, atsibodus laukti isvaziavau namo persirengiau nusiprausiau uzvalgiau ir grizau i ligonine, niekas nepasigedo po geroa valandos pasiekviete mane, va musu miesto gelbetojai.
Jau ne pirma karta esame priimamajame cirkai vyksta, registraturoi sedi didziausia virsininke, bendrauja su kaip ne su zmonemis jusu medinai atveze ligonius patys keikia jusu registraturos zmones, atveze mociute su infarktu praulaukiame 6 valandas..cirkai ne priimamasis nesuprantam kaip gali vykti tokios pagalbos, ligoniu tikrai nedau, ligoniai sedi laukia ir kolioja jusu darbuotojas kol jos vaiksto sneka apie savaitgali ir juokiasi kodel neuzkaitei arbatos..
2022.06.04 18.30val. priėmimo skyriun skubios pagalbos, atvažiavusiam žmogui su siuntimu iš kito rajono, pasakoma, jog daktarė išėjusi pietaut. Ir grįš apie 20.30 min. Jūs eikite pasivaikščioti ir grįškite kai bus daktarė????‍♀️
Ta prasme?? Rimtai?? Taip dirba skubi pagalba???
Nuo kada pietaujama tokiu metu, ir dar minimum 2val. (nes juk nežinome nuo kurios valandos pietavo????‍♀️)
Paciantas buvo priimtas 20.40min.
Apgailėtina sistema!!!!
Labai nusivyliau mūsų respublikines ligonines priemimo skyriaus darbuotojais (aišku yra ir išimčių).Atvežusi tevelį, kuriam 83m su diagnozuota liga senatvinė demensija, suteikiamos pagalbos pralaukėme 3, 5 valandos. Nei kokių nors tyrimų nei rimtos konsultacijos taip ir nesulaukem????.
Nerijus Liaudanskas
2022-05-23 18:57:59 IP 2e7r3v4k
Nuoširdus ačiū priėmimo skyriaus gydytojai Kotrynai Valiukaitei kuri 2022-05-22 man atvykus iš Biržų raj. ne delsdama atliko visus reikiamus tyrimus. Suteikė medicininę reikiama pagalbą ir išleidžiant namo viska išsamiai išaiškino apie tolimesnį gydymą ir t.t. Nuoširdus ačiū ir pagarba iš didžiosios raidės bei ačiū to skyriaus kolektyvui.
Zita Peleckaitė
2022-05-09 16:16:58 IP 2ju3ku11
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurginio skyriaus gyd. Kristinai Kemeklytei ir visiems šio skyriaus medikams už mano mamos Adelės Peleckienės (94 m.) gydymą, meilę ir norą padėti.
Chirurgijos skyrius, puikūs specialistai, tiek chirurgai, tiek seselės. Visi mandagūs, paslaugūs, išmanantys savo darbą.
Padėka Lietuvos Respublikos Sveikatos Ministerijai, Sveikatos Apsaugos Ministrui už tai, kad subūrė tokių nuostabių, nors ir išvargintų pandemijos, bet atsidavusių savo darbui žmonių kolektyvą. Su didžiausia pagarba dėkojame visiems gydytojams, seselėms, slaugėms, išgelbėjusiems Virginijos Marozaitės gyvybę. Gydyta nuo vasario 2 d. iki 21 d. Panevėžio respublikinėje ligoninėje, nuo vasario 21 d. Iki kovo 16 d. Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Tiesiog daktarai padarė stebuklą, išgydė Marozaitę, prikėlė iš mirties gniaužtų.
Didžiausias Ačiū visiems, prisidėjusiems prie gydymo.
Virginijos draugas Petras, sesuo Aldona.
Atvykau gauti pirmosios paglbos. Svaigo, tirpo galva. Buvo sunku kalbėti, pykino. Vidaus ligų gydytoja pamaigė pilvą ir paklausė kodėl esu ne mokykloje. Gydytoja išėjo iš kabineto, bet simptomai nepraėjo. Privačiai padarytas magnetinis rezonansas parodė 1.5 cm smegenų cistą. Tikiuosi, ji nebus piktybinė. Taip pat tikiuosi kad kitam ligoniui pasiseks gauti greitesnę pagalbą.
Ramunė Janulionienė
2022-02-14 15:33:54 IP 5f4sotvh
Didelis AČIŪ dienos chirurgijos skyriui už suteiktą pagalbą ir labai šiltą, nuoširdų bendravimą- visam personalui
Sunku, kai užklumpa liga, kai reikia ryžtis operacijai. Jaudulys, netikrumas... Tačiau vos tik atsidūrusi Jūsų ligoninės Ginekologijos skyriuje pasijutau apgaubta šilto rūpesčio, atjautos, supratingumo.
Už didelę dalykinę kompetenciją, nuoširdumą ir atidumą iš visos širdies tariu "Ačiū"operavusiems ir manimi rūpinusiais gydytojams R. Valikonytei, J. Merkiui, anesteziologei I. Skrebienei, palatos slaugytojai K. Morkūnaitei bei visam Ginekologijos skyriaus personalui.
Mielieji, tegul Jus visada lydi laimė, sėkmė, stipri svekata. Mylėkite ir būkite mylimi!
Nuoširdžiai-
Milda N.
Turėjau nemalonią patirtį su gydytoja Jūrate Navalinskaite Panevėžio ligoninės priėmimo skyriuje. Buvau paguldyta su širdies ritmo sutrikimu. Daktarė pasirodė po 2 val. po to, kai buvau prijungta prie aparatų. Paklausus, kodėl niekas prie manęs iš personalo nepriėjo po to, kai sulašėjo lašelinė ir aš apie valandą tiesiog turėjau nejudėdama gulėti su skaudančiu stuburu, įsižeidė ir man pareiškė, kad gali būti taikomas elektrošokas, todėl nieko nevalgyčiau. Kaip jūs tai įsivaizduojate valgyti skyriuje, kuriame nėra tiekiamas maistas ligoniams ir kai 7 val. guli tik ant nugaros, esi abiem rankom prijungtas prie aparatų? Kadangi esu apkūni, tai priėmiau kaip įžeidimą. Kadangi apie Jūratę Navalinskaitę skaičiau vien neigiamus komentarus, manau, kad tai didelė jos ir gydymo įstaigos problema.
Nuoširdžiai dėkinga už dėmesingą, rūpestingą, pagarbų, atidų, žmogišką bendravimą, priežiūrą... Nuo pat patekimo į Panevėžio ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyrių iki pat išėjimo iš ten sutikau mandagius, ramius, nuoširdžius, geranoriškus žmones. Niekas šiuo klausimu nepasikeitė nei prieš, nei po operacijos. Sutikusios ir registravusios med. seselės buvo paslaugios, mandagios, prieš operaciją jau pažinojau ir anesteziologą, ir operuojantį gydytoją, viskas buvo asmeniškai paaiškinta, supažindinta... Gal atrodo keistai, bet tai buvo panašu į aukščiausios klasės viešbutį, tokį patį aptarnavimą... Jokio streso, draugiška aplinka, ir tai labai jaudino, ypač kai aplink tiek daug grubumo, nužmogėjimo... Dėkoju operavusiam skyriaus vedėjui Dariui Jasevičiui, anesteziologui Arvydui Sakalauskui, med. seselei Vijolei... Atleiskite, nežinau kitų pavardžių ar vardų, bet ir kiti buvo tiesiog nuostabūs, švelnūs, pagarbūs žmonės. Apkabinu Jus. Gyvuokite.
Asta Rakauskienė
2021-11-23 14:03:59 IP 2ju3l5mm
Nuoširdžiai dėkoju chirurgui Andriui Račkauskui už lapkričio 15 dieną puikiai atliktą operaciją, malonų bendravimą. Chirurginio skyriaus slaugytojoms ir aptarnaujančiam personalui už priežiūrą. AČIŪ JUMS LABAI !!!
Liucija Samkuvienė
2021-11-20 09:18:53 IP 27tboojq
Dėkoju Panevėžio respublikinės ligonines Priemimo sk. jaunam Gydytojui (gaila, nežinau pavardės), priėmusiam lapkričio 9 d, . už malonią, taktišką, profesionalią apziūrą (ko anksciau neteko patirti) ir Endokrinologinio sk., Nefrologinio poskyrio gydytojai, Diaalizės sk. Vedėjai, Laimai Peleckaitei ir gydytojai Rasai Šriupšienei už gydymą, profesionaluma, taktiskuma, malonų bendravimą bei visam slaugytojų ir aptarnaujančio personalo kolektyvui už puikiai atliekamą savo darbą, už nuoširdumą. Bu b
Noreciau nuosirdziai padekoti gydytojui Arūnui Čepkauskui uz gerus patarimus.uz puikiai pavykusia operacija.Taip pat noriu padekoti anesteziologui Arvydui Sakalauskui uz gera nuotaika.uz pozityvuma.Dekoju ir seselem kuriu ne vardu nezinau.bet buvo saunios ir visada drasino.visada sypsena nuvo veiduose.kad as net nepajutai kaip greit praejo visa operacija.JUS VISI NUOSTABUS.Dziaugiuosi kad yra tokiu nuostabiu gydytoju ir seseliu
Alvyda Verikienė
2021-08-13 20:57:01 IP 2i51aqhp
Nuoširdžiai norim padėkoti II vidaus ligų skyriaus gydytojai LORETAI RAUDIENEI už nuoširdumą, už malonų elgesį su ligoniais. Tokį taktišką, nuoširdų žmogų retai, kada sutiksi. Ji gydytoja iš pašaukimo. Svarbiausia pagarba pagyvenusio amžiaus ligoniams, su šypsena išaiškina, pataria kaip elgtis vienu ar kitu atveju. Būtų gerai, kad administracija įvertintų jos darbą. 617 palata dėkoja Jums ir visam šio skyriaus personalui. Būkite visada tokios linksmos, nuoširdžios.
Aldona Kasparavičienė, Stanislava Vaičinienė, Stasė Karpavičienė ir aš Alvyda Verikienė
Žydrūnas Jančiauskas
2021-08-06 17:43:09 IP 2ju3l4q8
Dėkoju Dienos chirurgijos skyriui 2021.8.5., Domantui Balsiui (chirurgui) anestezologui, visai jo komandai už gerą darbą, jų paprastumą, supratingumą. Dėkui dar kartą jums! Sveikatos, telaimina Jus DIEVAS!
Priimamasis: atvezus karsciuojanti artimaji, islaike jame 6val. nes, kraujo tyrimai nedaromi greitai ir efektyviai. 4-5kartus prasyta suteikti informaciją, del bukles ir tolimesnių veiksmų.Nebuvo nei vieno gydytojo, kuris galejo trumpai informuoti. karsciuojanti, su skausmais, vos paeinanti pasiuntė eiti atlikti rentgeno tyrimo.Ir ejo svirduoliuodama viena be palydos, tik su zinia del rentgeno. Tik paprasius vežimėlio, nuveze.
Ligoninė: Lankymas draudziamas liepos viduryje, kai nera visuomeneje nuo koronos grieztinimo. Tik viena karta per savaitę 1 zmogui 15min.Ir dar atreze, jei jau gyvenu su paciente ir vakar atlydejau, tai ko cia eiti, galiu palaukti savaite.
Pacientams neleidžia iseiti i koridorių pasivaikščioti, liepia buti tvankiose, smirdanciose palatose. Jei iseina, tai vos 10min ir jau slaugytojos pyksta.Net jei pacientas skiepytas ir dar testuotas pries guldant. O kaip su butinu judėjimu nuo trombu profilaktikos, raumenu atrofijos, obstipacijos ir kt. profilaktikos, kai nera butinas lovos rezimas? Priversinis sedejimas ir gulejimas, imobilizavimas priveda prie komplikacijų, todel nera aisku, kodel yra taikoma toks neadekvatus reikalavimas pacientams, kai komplikacijų tikimybė didesnė nei užsikrėtimas koronos virusu.
Aisku, vandeni pirkom, siuntem. Niekas nedave valgyti artimajam, nei priimanajame per 6val nei po to ta diena, kai pagulde i ligoninę. Dave tik surade sausos duonos, kad isgertu xarelto skystinancius vaistus su maistu ta vakara.
Del gydymo, atrado priežasti ir gyde, tad sunku ka komentuoti. Bet priverstinis imobilizavimas, judėjimo ribojimas yra labai neadekvati ir nelogiska gydymo plano dalis, deja. Itariu, jog yra med.personalo ziniu trukumas apie be galo svarbia judejimo reikšmę organizmui, senyvo amžiaus zmoniu grupei prie ligu ir sutrikimu umioje fazeje, jei praktikuoja butent pasyvuma ir lovos rezima, o ne mobilizacija prie kiekvieno ADL.
Danutė Janušienė
2021-07-16 12:28:22 IP 28ma3vge
Nuoširdus ačiū Visam Panevėžio dienos chirurgijos centro personalui už palaikančius žodžius, už organizuotumą prieš operaciją liepos 12d, gydytojui Mašalui už atliktą menisko operaciją.Stiprybės ir sėkmės jums visiems!❤
Esu pasibaisejus Panevezio ligonines darbuotoju kultura, bendravimo su zmonemis lygiu... Dar nesu niekur girdejus tokio grubumo, atmestinumo, visiskos nepagarbos, skambinanciam telefonu zmogui.
Nezinau kas labiau sokiravo, tokia skurdi komunikacija ar tas faktas, kad as skambinu i LIGONINE, kur artimieji gydomi ir priziurimi, turetu but ramu, bet po tokiu patirciu, baisu pagalvot kaip personalas elgiasi su realiais zmonemis, pacientais
Noriu padėkoti vaikų chirurgui Jatkauskui ir jo personalui už suteiktą pagalbą mano vaikui. Apžiūra ir tyrimai buvo suteikti greitai. Viskas išsamiai paaiškinta. Labai šiltas ir savo darbą išmanantis gydytojas. AČIŪ JUMS LABAI!!!
Kaip baisu. Tik įdomu ar kas nors reaguoja į šiuos komentarus. Panevėžio Respublikinė ligoninė dirba klaikiai. Nemanau kad visi darbuotojai. Teko gydytis čia anksčiau ir sutikau puikių gydytojų ir sesučių. Na o dabar koks bendravimas, koks požiūris, tiesiog tyčiojasi iš žmogaus. Žinau pavardę iš e.sveikatos. Nei prisistatė nei paaiškino. O e.sveikatoje rašo kaip viską išsamiai paaiškino ir patikrino. O kaip surašė lyg tai būtų tiesa. Šaukštas deguto medaus statinę sigadino. Su pagarba kitiems gydytojams ši ir skubios pagbos budintis vyrukas buvo žiauriai nemalonūs. Ir mane aptarnavusi seselė taipogi. Sėkmės dirbantiems iš pašaukimo.
Nors ir neturėtume taip sakyti apie gydymo įstaigą, bet GĖDA... ir kartu GAILA... kad žmonės, dirbantys šioje Respublikinėje Panevėžio ligoninėje tokį atsakingą, nepakeičiamą, kasdien tik pagarbos ir padėkos vertą darbą, nuolat turintys padėti kitiems, gydyti...kaip tik kenkia ir linki blogo...GĖDA...kad šioje ligoninėje dirbančių žmonių širdyse (galbūt ir ne visų) tiek daug negatyvumo, nužmogėjimo ir nesiskaitymo su senyvo amžiaus žmonėmis...GĖDA ir kartu GAILA...kad besigydantys šioje įstaigoje žmonės, ar ištikus bėdai susiduriantys su ja, vis dažniau ir dažniau nusivylia ir pradeda nekęsti savo "gelbėtojų", "vilties", savo gydytojų.... Ar tai normalu?!!!
Argi, mieli gydytojai, med. Sesutės, visas ligoninės personalas, o ypač ligoninės valdžia (kuri turėtų viską, kas dedasi šioje įstaigoje, matyti, prižiūrėti ir kontroliuoti) Jūs norėtumėte, kad su Jumis, atėjus prašyti pagalbos, kas elgtųsi nemandagiai ir netaktiškai?!...Jokių paaiškinimų, jokios pagarbos, jokios kokybiškos medicininės pagalbos- tik viskas atmestinai, pakeltais balso tonais ir nepatenkintais veidais...sakysit pavargot, pervargot, išvargino covid...sutinku, bet ar ne Jūsų darbas gelbēti žmonėms gyvybes?!!!ar ne dėl to žmonės kreipiasi į Jus ?!!!ar ne tam mokėtės daug metų?!!!!
Mes, ieškodami pagalbos savo artimam, garbingo amžiaus žmogui, susidūrėme su, nebijau pasakyti, tikru bardaku, chaosu, neatsakingu darbu, nekompetetingu personalu ir chamišku elgesiu, esančiu šioje Respublikinėje Panevėžio ligoninēje.
Aišku, nieko nepakeisime ir artimo žmogaus neprikelsime, bet galbūt, kas nors ateityje išvengs to, ką patyrėme mes...
Trūksta žodžių pasakyti apie Panevėžio ligoninės darbą….nežinau kaip yra konsultuojami ir gydomi jauni žmonės, tačiau su senais žmonėmis….visai nesiskaito....turbūt, kad seni žmonės jau neneša naudos, bet gerbiami slaugos darbuotojai ir gydytojai, pagalvokit juk savo šeimose taip pat turite senų žmonių (senelių, tėvų) ar norėtumėt kad su Jūsų šeimos nariais šitaip būtų elgiamasi…Mano Seneliui buvo 95 eri metai. Jis buvo sąmoningas ir darbštus žmogus. Dar balandžio 19 d. žmogus susinešė malkas. Kitos dienos ryte senelis neatsikėlė iš lovos, nes nepajudino kojų, buvo iškviesta greitoji. Ši nusivežė mano senelį kartu su dėde (kuris lydėjo senelį) į Panevėžio ligoninę, negana to kad žmogus pralaukė priimamajame 2val., atėjęs gydytojas informavo kad įtariamas kojų lužis, kad buvo šviečiama koja. Pralaukus dar kelias valandas, atėjusi seselė informavo, kad peršvietė ne tą koją ir vežė dar kartelį šviesti.. absurdas.. prašvietus kojas paaiškėjo, kad vis dėl to kojos nelūžo, tad žmogus buvo išleistas iš ligoninės, nes juk jam nelūžo kojos..neesmė, kad žmogus vis tiek nevaikšto, sunkiai valdo rankas..jokių lašelinių, ar vaistų. Sakykit man ar natūralu, kad žmogus prieš dieną nešiojęs malkas ir vaikščiojęs, staiga nebejaučia kojų… Panevėžio gydytojams tai normalu. Grįžus namo, seneliui darėsi blogiau, matėsi lyg buvo suparalyžuota viena pusė..tad greitoji buvo kviečiama tos pačios dienos vakare dar kartą. Atvykusi greitoji, vėl išsivežė senelį į ligoninę, šį kartą buvo atliekami tyrimai dėl širdies ir pan..tačiau ką Jūs manote, naktį senelį vėl išleido namo…Po dviejų dienų ryte, senelis jau nebekalbėjo, buvo trečią kartą iškviesta greitoji..šį kartą atvykus kitam ekipažui buvo pagaliau pastatyta lašelinė…Nuvykus į ligoninę paaiškėjo, kad senelįui naktį įvyko stiprus insultas.. ir jie prieš tai nematė (mikro insultų, jei ne jų aplaidumas, to stipraus insulto buvo galima išvengti..sakysit juk senas žmogus.. taip senas, bet jis taip pat nusipelnė tinkamo gydymo ir priežiūros).. Pagaliau senelis buvo paguldytas į ligoninę (tai buvo penktadienis)..būklė sunki, artimieji buvo informuoti, kad žmogus gali užgesti bet kurią akimirką (nes kraujas apsėmęs abu smegenų pusrutulius, viena pusė paralyžuota).. Ir ką Jūs manot, viskas tuo nesibaigė…Šeštadienį po pietų artimiesiems paskambinus pasiteirauti kokia ligonio būklė, sesutė iformavo, kad žmogus perkeltas į Covid skyrių, nes patvirtintas Covid…. (Neskaitant fakto, kad žmogus gavęs abu skiepus, ir niekur iš namų nėjo..ir nedidelis faktas, kad žmogus buvo perkeltas į Covid skyrių likus 3 val. iki mirties..dar vienas faktas, juk suleistos abi covid vakcinos prieš nepilnai menėsi, juk formuojasi imunitetas, bet kokiu atveju darant testus, tau rodys teigiamą) Kažkam labai patogu, kad žmogus būtų mires ne nuo insulto ir savo atmestino darbo, bet nuo Covid. Gerbiami gydytojai, jei mirusiam žmogui Covid, kodėl neskambina artimiesiems ir neinformuojat, kad turi izoliuotis, tai artimieji sužino tik patys pasiskambinę..Arba kodėl buvo atiduoti mirusio nuo Covid paciento daiktai.

Faktas žmogaus neprikelsim, Jums nesvarbu nuo ko žmogus miršta, tačiau artimiesiems per Jus keičiasi laidojimo tvarka, artimieji negali tinkamai atsisveikinti su mylimu žmogumi... Šiais laikais nesvarbu kuo sergi, mirsi vis tiek nuo Covid…Visiems linkiu nesusidurti su tokiu nežmonišku elgesiu..
Gertrūda 2020-03-11 15:31:59
Jau antra diena skambinu duotais ginekologo numeriais del ekoskopijos nestumo, kad prisiregistruoti o cia ta pati dainele groja ir neimanoma prisiskambinti tai kam tie telefonai duoti jei jie neegzistuoja jau erzina toks dalykas ir nebepirmas kartas taip, tai galu gale kam tie telefonai toj registraturoj jei niekas nesugeba pakelti!!
O man kažkaip viskas gerai su tais numeriais ir atsiliepimais. Dėl nėštumo.
Močiutė sunegalavo, iš mano miesto ją išvežė į panevežį apie 13 valandą. Močiutė buvo nemiegojus visą naktį, bei visą dieną pralaukė priimamojo laukiamąjame. Nemiegojus, pavargus, nevalgius. Per visą laiką padarė kardiogramą. Pries 19 valandą tik paėmė koronos testą, nes nežino į kokią palatą guldyti.
Daiva Baltakiene
2021-02-03 10:18:42 IP 2e7r3s66
Nuoširdus ačiū Panevėžio dienos chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį! Ačiū chirurgui už puikiai atliktą darbą! Sėkmės darbuose !
Tik patys geriausi, patys gražiausi padėkos žodžiai Panevėžio Dienos chirurgijos skyriaus ir operacinės slaugytojoms, anesteziologui ir gydytojui N. Braziui.Tokių savo darbui atsidavusių žmonių dar reikia paieškoti.AČIŪ slaugytojai Dainai Tamoliūnienei, operacinės slaugytojai Linai, dieną dirbusiai slaugytojai, kurios net vardo nepaklausiau.Sveikatos ir gausos Jums ir jūsų namams!
Su pagarba Rasa J.
Labai nuoširdų Ačiū noriu pasakyti gydytojui ortopedui traumatologui Liutaurui Mykolaičiui už puikiai atlikta operacija.Taip pat didelê padėka Panevėžio dienos chirurgijos skyriui.
Rimas Marcikonis
2020-10-22 15:44:55 IP 2i252813
2020.10.21d. lankiausi pas gydytoją Arūną Čepkauską, dėl kojų šalimo ir skausmo. Gydytojas tik paklausinėjo ir atsigulus ant gulto, paspaudė kojas prie čiurnų, tokiu būdu nustatė, kad su venomis viskas gerai, pulsas kojų galūnėse atitinka širdies plakimą. Parašė išrašą, kuriame parašyta, kad atlikus echo: abipus paviršinės bei giliosios venos be pakitimų, trombozės ar refliukso požymių nėra. Jokio echo tyrimo neatliko, tai kaip gali rašyti, kad atliko. Gydytojas savo darbą atliko atsainiai ir nekompetingai, gal su visais pensijinio amžiaus žmonėmis dabar taip elgiamasi.
Ačiū visam nuostabiam Panevėžio Dienos chirurgijos skyriaus personalui, operacinės slaugytojoms, anesteziologei, gyd. Donatui Juškai už nepriekaištingą darbą, šypsenas, padrąsinančius žodžius. Jūs nuostabūs!
Pagarbiai Zita 2020. 10.20
Aciu gydytojui Mariui Bisigirskui - superinis gydytojas, aciu visai jo komandai, dirbusiai kartu 08-04. Puikus aptarnavimas ir bendarvimas. Aciu dienos chirurgijos centro darbuotojoms uz rupesti.
Dėkoju daktarui Mantvydui Poškui už gerai atliekamą savo darbą ir šiltą bendravimą su vaiku ir skleidžiamą ramybę.Taip pat likau labai patenkinta vaikų hirurgijos skyriaus personalu ir jų šiltu rūpesčiu.Didelis dėkui.
Kristina
2020.08.26
Egė Pavilonytė Urbonė
2020-08-08 10:55:25 IP 2fbav8f3
Dėkoju gydytojai Skirmantei Savičiauskienei ir visam Endoskopinės diagnostikos poskyrio personalui, už puikiai atliktą darbą, profesionalumą ir žmogišką šilumą.

Pagarbiai, Eglė
2020 08 07
Noriu padėkoti nepriekaištinga priežiūra ir rūpesčiu Panevėžio ligoninės ginekologijos skyriaus visam personalui. Kiekvienas dirbantysis atidavė 100% savęs.

Linkiu sėkmės!
Valentina Simanavičienė
2020-06-20 21:46:39 IP 2ktis6b5
PADĖKA
Tariu nuoširdžiausią AČIŪ gyd.Ernestui Zakarauskui
skyriaus vedėjui Arūnui Čepkauskui ir visam kraujagyslių sk.personalui už mano vyrui atliktą sudėtingą operaciją.
Linkiu sėkmės darbe!
Valentina Simanavičienė
Nuoširdų ačiū tariu gyd. Stanislovui Mašalui už atliktą kelio menisko operaciją.Tikrai nuostabus gydytojas ir visa Panevežio dienos chirurgijos komanda dirbusi kartu su gydytoju birželio 11d.Mes trys gulėjusios 104 palatoje negalėjome atsistebėti tą dieną dirbusių medikų atidumu.Pastabumas, nuoširdumas, dėmesys ligoniui.Ačiū Jums mielieji medikai.Būtent apie tokius medikus svajoja visi sergantieji.Matosi, kad visi dirba iš pašaukimo, nepriklausomai nuo amžiaus.Naktį budėjusi sesutė dažnai lankė palatą, domėjosi mūsų savijauta.Žavėjo jaunos tamsiaplaukės pooperacinės palatos sesutės dėmesys. Nuoširdus ačiū Jums visiems.Būkite sveiki gydydami netik vaistais bet ir savo šypsena.Tikime, kad tokius medikus įvertins
ir vadovai.
Danutė Zulonaitė
2020-06-03 20:11:25 IP 28meqmql
Nuoširdžiai dėkoju Gydytojui STANISLOVUI MAŠALUI už šiandien atliktą operaciją. Taip pat nuoširdžiausiai ačiū visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui.
Dėkoju Panevėžio ligoninės II Vidaus ligų skyriaus gydytojui VITALIJ JELIZAROV ir visam personalui už gydymą, priežiūrą, rūpestį skirtą ligoniui Osvaldui Antanui Krasauskui.
Nežinomas 2020-03-12 13:27:18
Baisi nepriežiūra seno žmogaus, močiutė pragulėjo dvi savaites, parsivežėm nualintą ir daug pragulų turinčią, gydytoja jau savaitę laiko dėl gripo ir koronavirusų neleido aplankyti sunkiai sergančios močiutės, kol ji dar kažką kalbėjo, kaip gaila, kad senas žmogus tampa gydytojams tik našta, kuria jie nesugeba deramai pasirūpinti, visi nepatenkinti, kol negauna į kišenę...o senas žmogus, nieko nebesugebantis pasakyti, niekam nebepasiskųs...
Pas mus tokia pat situacija, mama gulejo Nefrologijos sk, baisu...radom ir fekaliju petsaku ant rubu, mama nemaloniai, , kvepejo" šlapimu, (visas higienos priemones buvom atneši ir sauskelnias ir muilo, serveteles ir tt) ir kas nustebino labiausia koki maista nunešdavom (jogurto, vaisiu) mama kažkodel jo net neragavo! postas nieko neinformuoja, seseles neprisistato atsiliepdamos, meta ragelius pusiaužodžiu, tik pas mus mama truputeli dar kalbejo ir namuose viska pasipasokojo...
Paplokim gydytojams...
Atvažiavus su 2menesiu kudikiu skubos tvarka siuntimu reikėjo eilėje laukti 1h, kadangi su kitom dakteremis, sesutemis norėjo pasišnekučiuoti apie liftą nes jis sugedęs. Dirba labai maloni ponia Aušra Kokanauskienė.
Dėkoju gydytojai neurologei Aušrai Bandanskytei už supratimą, nuoširdų rūpestį sūnumi, jo priežiūra. Geresnės ir švelnesnės gydytojos už Aušra nesu sutikusi. AČIŪ Aušryte
Dėkojame Panevėžio ligoninės Vidaus ligų II skyriaus vedėjai Daivai Kemeklienei, gydytojams Vitalij Jelizarov, Zitai Bagdonienei ir slaugytojoms už gydymą, priežiūrą, rūpestį ir nuoširdumą, skirtą ligoniui Adolfui Butautui.
Pagarbiai, Vida Butautienė
Dėkojame už 2019-12-14 dieną, Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje, Adolfui Butautui suteiktą pagalbą, nuoširdų rūpestį ir atsidavimą ligoniui bei savo pareigai.
Pagarbiai, Vida Butautienė
Kas atsitiko ligonines kompiuterinei programai, jei nuvykus 2019 12 25 i priemima su auksta temperatura, moteriai gyvenanciai Vilniuje ir pateikus asmens tapatybes kortele, kompiuteris nerado nei pagal asmens koda nei pagal pavarde ir maza to, registraturos sesele isvadino emigrantais apgavikais.Teko vaziuoti i Vilniu, kur be jokiu problemu gavome ir konsultacija ir gydyma budincioje poliklinikoje.
Tariu labai didelį AČIŪ vaikų chirurgijos skyriui, ir taip pat mus operavusiam chirurgui Stanislavui Juzėnui...priežiūra, dėmesys, švelnumas, rūpestis už visą tai labai jums dėkoju, jūs visi nuostabūs!!!!!!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?