VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tik patys geriausi, patys gražiausi padėkos žodžiai Panevėžio Dienos chirurgijos skyriaus ir operacinės slaugytojoms, anesteziologui ir gydytojui N. Braziui.Tokių savo darbui atsidavusių žmonių dar reikia paieškoti.AČIŪ slaugytojai Dainai Tamoliūnienei, operacinės slaugytojai Linai, dieną dirbusiai slaugytojai, kurios net vardo nepaklausiau.Sveikatos ir gausos Jums ir jūsų namams!
Su pagarba Rasa J.
Atsakyti
Labai nuoširdų Ačiū noriu pasakyti gydytojui ortopedui traumatologui Liutaurui Mykolaičiui už puikiai atlikta operacija.Taip pat didelê padėka Panevėžio dienos chirurgijos skyriui.
Rimas Marcikonis
2020-10-22 15:44:55 IP 2i252813
Atsakyti
2020.10.21d. lankiausi pas gydytoją Arūną Čepkauską, dėl kojų šalimo ir skausmo. Gydytojas tik paklausinėjo ir atsigulus ant gulto, paspaudė kojas prie čiurnų, tokiu būdu nustatė, kad su venomis viskas gerai, pulsas kojų galūnėse atitinka širdies plakimą. Parašė išrašą, kuriame parašyta, kad atlikus echo: abipus paviršinės bei giliosios venos be pakitimų, trombozės ar refliukso požymių nėra. Jokio echo tyrimo neatliko, tai kaip gali rašyti, kad atliko. Gydytojas savo darbą atliko atsainiai ir nekompetingai, gal su visais pensijinio amžiaus žmonėmis dabar taip elgiamasi.
Atsakyti
Ačiū visam nuostabiam Panevėžio Dienos chirurgijos skyriaus personalui, operacinės slaugytojoms, anesteziologei, gyd. Donatui Juškai už nepriekaištingą darbą, šypsenas, padrąsinančius žodžius. Jūs nuostabūs!
Pagarbiai Zita 2020. 10.20
Atsakyti
Aciu gydytojui Mariui Bisigirskui - superinis gydytojas, aciu visai jo komandai, dirbusiai kartu 08-04. Puikus aptarnavimas ir bendarvimas. Aciu dienos chirurgijos centro darbuotojoms uz rupesti.
Atsakyti
Dėkoju daktarui Mantvydui Poškui už gerai atliekamą savo darbą ir šiltą bendravimą su vaiku ir skleidžiamą ramybę.Taip pat likau labai patenkinta vaikų hirurgijos skyriaus personalu ir jų šiltu rūpesčiu.Didelis dėkui.
Kristina
2020.08.26
Egė Pavilonytė Urbonė
2020-08-08 10:55:25 IP 2fbav8f3
Atsakyti
Dėkoju gydytojai Skirmantei Savičiauskienei ir visam Endoskopinės diagnostikos poskyrio personalui, už puikiai atliktą darbą, profesionalumą ir žmogišką šilumą.

Pagarbiai, Eglė
2020 08 07
Atsakyti
Noriu padėkoti nepriekaištinga priežiūra ir rūpesčiu Panevėžio ligoninės ginekologijos skyriaus visam personalui. Kiekvienas dirbantysis atidavė 100% savęs.

Linkiu sėkmės!
Valentina Simanavičienė
2020-06-20 21:46:39 IP 2ktis6b5
Atsakyti
PADĖKA
Tariu nuoširdžiausią AČIŪ gyd.Ernestui Zakarauskui
skyriaus vedėjui Arūnui Čepkauskui ir visam kraujagyslių sk.personalui už mano vyrui atliktą sudėtingą operaciją.
Linkiu sėkmės darbe!
Valentina Simanavičienė
Atsakyti
Nuoširdų ačiū tariu gyd. Stanislovui Mašalui už atliktą kelio menisko operaciją.Tikrai nuostabus gydytojas ir visa Panevežio dienos chirurgijos komanda dirbusi kartu su gydytoju birželio 11d.Mes trys gulėjusios 104 palatoje negalėjome atsistebėti tą dieną dirbusių medikų atidumu.Pastabumas, nuoširdumas, dėmesys ligoniui.Ačiū Jums mielieji medikai.Būtent apie tokius medikus svajoja visi sergantieji.Matosi, kad visi dirba iš pašaukimo, nepriklausomai nuo amžiaus.Naktį budėjusi sesutė dažnai lankė palatą, domėjosi mūsų savijauta.Žavėjo jaunos tamsiaplaukės pooperacinės palatos sesutės dėmesys. Nuoširdus ačiū Jums visiems.Būkite sveiki gydydami netik vaistais bet ir savo šypsena.Tikime, kad tokius medikus įvertins
ir vadovai.
Danutė Zulonaitė
2020-06-03 20:11:25 IP 28meqmql
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Gydytojui STANISLOVUI MAŠALUI už šiandien atliktą operaciją. Taip pat nuoširdžiausiai ačiū visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui.
Atsakyti
Dėkoju Panevėžio ligoninės II Vidaus ligų skyriaus gydytojui VITALIJ JELIZAROV ir visam personalui už gydymą, priežiūrą, rūpestį skirtą ligoniui Osvaldui Antanui Krasauskui.
Atsakyti
Nežinomas 2020-03-12 13:27:18
Baisi nepriežiūra seno žmogaus, močiutė pragulėjo dvi savaites, parsivežėm nualintą ir daug pragulų turinčią, gydytoja jau savaitę laiko dėl gripo ir koronavirusų neleido aplankyti sunkiai sergančios močiutės, kol ji dar kažką kalbėjo, kaip gaila, kad senas žmogus tampa gydytojams tik našta, kuria jie nesugeba deramai pasirūpinti, visi nepatenkinti, kol negauna į kišenę...o senas žmogus, nieko nebesugebantis pasakyti, niekam nebepasiskųs...
Pas mus tokia pat situacija, mama gulejo Nefrologijos sk, baisu...radom ir fekaliju petsaku ant rubu, mama nemaloniai, , kvepejo" šlapimu, (visas higienos priemones buvom atneši ir sauskelnias ir muilo, serveteles ir tt) ir kas nustebino labiausia koki maista nunešdavom (jogurto, vaisiu) mama kažkodel jo net neragavo! postas nieko neinformuoja, seseles neprisistato atsiliepdamos, meta ragelius pusiaužodžiu, tik pas mus mama truputeli dar kalbejo ir namuose viska pasipasokojo...
Paplokim gydytojams...
Atsakyti
Baisi nepriežiūra seno žmogaus, močiutė pragulėjo dvi savaites, parsivežėm nualintą ir daug pragulų turinčią, gydytoja jau savaitę laiko dėl gripo ir koronavirusų neleido aplankyti sunkiai sergančios močiutės, kol ji dar kažką kalbėjo, kaip gaila, kad senas žmogus tampa gydytojams tik našta, kuria jie nesugeba deramai pasirūpinti, visi nepatenkinti, kol negauna į kišenę...o senas žmogus, nieko nebesugebantis pasakyti, niekam nebepasiskųs...
Atsakyti
Jau antra diena skambinu duotais ginekologo numeriais del ekoskopijos nestumo, kad prisiregistruoti o cia ta pati dainele groja ir neimanoma prisiskambinti tai kam tie telefonai duoti jei jie neegzistuoja jau erzina toks dalykas ir nebepirmas kartas taip, tai galu gale kam tie telefonai toj registraturoj jei niekas nesugeba pakelti!!
Atsakyti
Atvažiavus su 2menesiu kudikiu skubos tvarka siuntimu reikėjo eilėje laukti 1h, kadangi su kitom dakteremis, sesutemis norėjo pasišnekučiuoti apie liftą nes jis sugedęs. Dirba labai maloni ponia Aušra Kokanauskienė.
Atsakyti
Dėkoju gydytojai neurologei Aušrai Bandanskytei už supratimą, nuoširdų rūpestį sūnumi, jo priežiūra. Geresnės ir švelnesnės gydytojos už Aušra nesu sutikusi. AČIŪ Aušryte
Atsakyti
Dėkojame Panevėžio ligoninės Vidaus ligų II skyriaus vedėjai Daivai Kemeklienei, gydytojams Vitalij Jelizarov, Zitai Bagdonienei ir slaugytojoms už gydymą, priežiūrą, rūpestį ir nuoširdumą, skirtą ligoniui Adolfui Butautui.
Pagarbiai, Vida Butautienė
Atsakyti
Dėkojame už 2019-12-14 dieną, Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje, Adolfui Butautui suteiktą pagalbą, nuoširdų rūpestį ir atsidavimą ligoniui bei savo pareigai.
Pagarbiai, Vida Butautienė
Atsakyti
Kas atsitiko ligonines kompiuterinei programai, jei nuvykus 2019 12 25 i priemima su auksta temperatura, moteriai gyvenanciai Vilniuje ir pateikus asmens tapatybes kortele, kompiuteris nerado nei pagal asmens koda nei pagal pavarde ir maza to, registraturos sesele isvadino emigrantais apgavikais.Teko vaziuoti i Vilniu, kur be jokiu problemu gavome ir konsultacija ir gydyma budincioje poliklinikoje.
Atsakyti
Tariu labai didelį AČIŪ vaikų chirurgijos skyriui, ir taip pat mus operavusiam chirurgui Stanislavui Juzėnui...priežiūra, dėmesys, švelnumas, rūpestis už visą tai labai jums dėkoju, jūs visi nuostabūs!!!!!!
Atsakyti
Nuo 2019 m. rugsėjo 18 d, gydžiausi traumą ortopedijos-traumtologijos 1-me skyriuje, noriu pareikšti kad iš šio skyriaus pacientus aptarnaujančio personalo reikėtų daug kam pasimokyti, dirbantis med. personalas su kuriuo teko susidurti buvo paslaugus, atidus ir rūpestingas paciento atžvilgiu daug gerų žodžių galima pasakyti ir apie mane gydžiusį ir operavusį gydytoją traumatologą Geną Vitkevičių, kurio profesinė patirtis nekelia jokių abejonių, tai gydytojas suprantantis kiekvieno paciento rūpesčius, pasižymintis taktu, atjauta, patarimais ir kuriam esu dėkingas už suteiktas med. paslaugas.Linkiu šiam skyriaus kolektyvui ir toliau sėkmingai darbuotis jų nelengvame kasdieniame darbe reikalaujančiame didelio atsakingumo ir atsidavimo, nors jis kartais ir tinkamai neįvertinamas oriu atlygiu
Andželika Ramanauskaitė
2019-10-05 13:01:05 IP 27tbo837
Atsakyti
Vertinu Jūsų darba neigiamai! Jeigu visos ligoninės taip dirbtu kaip Jūs, tai tikriausiai Lietuvos gyventoju skaičius sumažytu dar labiau. Laukti kol atvažiuos greitoji pagalba tiek laiko, tai žinokit tikrai yra nenormalu, dar pačiame Panevėžio mieste, tai aš nekalbu jeigu reiktu į kokį kaima! Ir apskritai despečerė PRIVALO bendrauti, kalbėti telefonu su žmogumi kuris iškvietė greitaja pagalba, apie nukentėjusi žmogu. Privalo kalbėtis su juo tol kol atvažiuos greitoji pagalba. Privalo klausinėti, kaip jo būklė, ka daryti ko nedaryti.. tai taip žmogus gali ir numirti. O Jūsų priimamajo darbuotojos elgesys netoleruotinas. Naglumas neišpasakytas. Galima būtų mandagiau ir maloniau su pacientais bendrauti!
Atsakyti
Nesuprantu kaip ta moteris is registraturos, minima visuose nusiskundimuose vis dar ten dirba. Sokas, kad toks zmogus dirba ligonineje ir svetima geda...
Atsakyti
Galvojau ar rašyti ar neverta bet...bus kaip bus.Dienos chirurgijos centre turėjo atlikti kelio menisko operaciją, jau kitos kojos tik.Pirmą koją operuojant buvo taikoma pilna narkozė ir mane viskas tenkino.19 dieną operuoti turėjo gerbiamas Stanislovas Mašalas.Paskaitė, neapžiūrėjo ir tepasakė ruoštis.Laukiu...Ateina toks be nuotaikos anesteziologas ir čia mano nuotykiai prasideda.Gražiai paklausiau ar galiu gauti pilną narkozę nes nenoriu kad lystų prie stuburo, nes yra atvejų kad po to gręsia invalidumas.Ką ten kalbėti..ne ir viskas.Maniau gydytojas sutiks bet jį pamačiau po visko nes kavą gėrė.Tai va, į palatą atėjo tokia augalota seselė palydėti į operacinę ir jos paklausiau ar galima pilną bet ji su panieka atrėžė (na nesu liekna bet kūdesnė už ją), " tokio sudėjimo esate ir su jumis gydytojas nesygalinės".klausiu ar taip baisu anąkart buvo? " jums gydytojas tik nesakė to" atrėžė.Normaliai...paskui ji kaip priklauso surietėmane o anesteziologas kokius 3 jartus badė stubutą, apsiverkiau kai vaikas nes skauda.Ta vėl..." suaugusi moteris o kai vaikas verkiate..." Tokios patyčios. Tai va, paskui dar davė pasirašyti nžn už kokius vaistus nes operacijos metu nukrito spaudimas.Noriu paklausti vedėjo jei paskaitys komentarą- ar gali pas jus dirbti tokie žmonės kurie taip arogantiškai elgiasi? Ir ar neturiu teisės rinktis? Juk moku mokesčius ir tai yra mano kūnas.
Atsakyti
Šiandien atvežiau mamą į Greitosios pagalbos priimamąjį Panevėžyje ir labai nusivyliau. Priėmimo skyriuje ligonis buvo atvežtas 17 val., kol atliko tyrimus teko laukti iki 1.00 valandas nakties ir pasirodo, kad dar nepabaiga (dabar 1.05, mes bis dar laukiame rengeno aprašymo). Mane labiausiai sukrėtė slaugytojų kurios dirbo iki 20 val. nemandagumas, arogancija ir gydytojų abejingumas. Suprantama
kad medicinos darbuotojai uždirba pas mus nedaug, bet tai, mano manymu, negali pateisinti jų tokio bendravimo ir nesiskaitymo su pacientais. Tikrai buvau girdėjusi daug blogų atsiliepimų, bet netikėjau. Šiandien įsitikinau, kad Panevėžio priėmimas dar daug kur turi tobulėti. Gaila, kad tokioje įstaigoje, kurioje dirbant reikia turėti tolerancijos, žmoniškumo, pagarbos ir t.t. čia ir su žvake nerasi.
Atsakyti
Labai aplaidus personalas, norejau sužinoti kodel neįleidžia pačiu artimiausiu žmonių pvz- vyro? Jei žmonai sutriko sveikata, kodel artimas negali būti prie ligonio priėmimo skyriuje?
Atsakymas personalo kodel? Man nesvarbu kas jus!!!! Kas čia???
Atsakyti
Gyd. Virginija Vitkevičienė

Tokios bjaurios bei naglos gydytojos ir apskritai žmogaus dar neteko sutikti. Jau nuo pat apsilankymo pradžios ji buvo nusiteikus prieš mane, akivaizdžiai nužiūrinėjo ir bendravo taip lyg aš jai kažką padariau, lyg viskas su manimi gerai ir aš atėjau pas ją meluojanti/simuliuojanti bei gaištu jos laiką, tad į mano simptomus bei komentarus žiūrėjo nerimtai ir pašiepiančiai. Apskritai, viskas, ką ji sakė, buvo su pašaipa, šaltu veidu ir dirbtine šypsena. Tarsi to nepakaktų, tai ši dar panoro peikti mano universitetą (Vilniaus universitetas) ir specialybę bei skaityti velnias žino kokį tai moralą. Galiausiai man pasidarė nebepatogu ir skaudu dėl tokio jos akiplėšiškumo. Na, o ji akivaizdžiai tai matė, bet vis tiek tęsė savo nesąmones su ta pačia roža veide. Manau iš to aišku, jog ji nėra tiesiog asmuo su bjauriu charakteriu, nes mane žeminti ir skaudinti jai buvo malonumas.
Apie suteiktą medicininę konsultaciją komentarų neturiu, nes jos nebuvo.
Niekam nerekomenduoju šios gydytojos.
P.S. Su tokia nuostabia iškalba neabejoju, jog ji baigus Oxford’o universitetą su pagirimu :)
Atsakyti
Ne kartą yra tekę dėl savęs ar dėl artimųjų pabūvoti Panevėžio ligoninės priėmimo skyriuje, galima pasidžiaugti vedėjos gyd. Jolantos Vokietienės ir ir gydytojos Palmyros Bernotienės žmonišku elgesiu, profesionalumu. Gal yra ir daugiau tokių, bet viena gydytoja yra tikra ragana, kuri teršia viso priėmimo skyriaus vardą.
Valentina Simanavičienė
2019-06-25 19:09:06 IP 2ktis6b5
Atsakyti
Tariu nuoširdų AČIŪ kraujagyslių chirurgijos gydytojui
Ernestui Zakarauskui už tobulai atliktą operaciją mano vyrui Rolandui Simanavičiui. Tai GYDYTOJAS iš didžiosios raidės.
Su pagarba V. Simanavičienė
Atsakyti
Likau labai nusivylusi gimdymo namu kaikuriuo personalu - sesutemis ir maisto isveziotoja, devincia akinukus.
Mano gimdymas buvo prilygintas sunkiam, reikejo ne vienos paros atsigauti, kad galeciau bent is lovos normaliai islipti. Uzkliuvo maista veziojancios moteriskes nesupratingumas - ta pacia para po gimdymo pradariusi palatos duris saukia “ateik pasiimt pusryciu”. Atsiprasau, nuo kada gimdyve tik ka nukelta nuo gimdymo lovos turi kazkur keltis ir eit kazkam pasaukus??Kad jau ne cezario pjuvis, tai vadinas galiu lakstyt lyg niekur nieko?
Seseles irgi kosmonautes - vaikas naktimis klykia, o jos puola kaltinti, kad nemaitinu vaiko krutimi (nors maitinau nuo pat pirmosios dienos), ateina, nutampo krutis, taip ale tikrindamos ar yra pieno, atsistoja ir nueina. Buvo kosmaras, niekam to paties nelinkiu.
Genutė Žilytė
2019-06-07 15:55:44 IP 2andmk9l
Atsakyti
Be galo nuoširdžiai noriu padėkoti endokrininio skyriaus vedėjai dr. Giedrei Vasylienei už rūpestingumą ir dėmesingumą parodytą mano gydymosi laikotarpiu stacionare. Esu sužavėta viso skyriaus kolektyvo darbu, kantrybe ir pasiaukojimu. Atskirai ačiū ir mano palatos slaugytojai Vilmai Vinčiūnienei. Tvirtai esu įsitikinusi, kad skyriuje dirbantys žmonės atėjo pašaukimo vedini.
Atsakyti
Birželio 2-rą d., t.y. vakar apie 17:00 val atvykome į priimamąji, dėl ūmių sąnarių skausmų ir visiško negalėjimo eiti (ir taip dar sunkiai vaikšto po insulto). Tas žmogus turi podagrą. Tačiau tokį sunkų priepuolį turėjo pan, prieš kokius 4 metus ar net daugiau ir jam numalšinti neturėjom vaistų. Laisvai prieinami be recepto nedavė jokio rezultato. Priepuolis prasidėjo iš šeštadienio į sekmadienį naktį. Taip pat tas ligonis vos praeitą trečiadienį išrašytas iš ligoninės po planinių tyrimų dėl buvusio insulto. Ligoninėje po tyrimų nustatyta dar ir opaligė. Mums buvo būtinas receptas, kad įsigyti vaistų. Saviveikla užsiiminėti - nesinori rizikuoti sveikata. Tačiau, kad taip įvyktų, reikia susimokėti. Man ir kyla klausimas, kam tada iš viso reikalingas tas sveikatos draudimas mokėti n metų (ligonio darbo stažas 38, 5 metų), jei ištikus tik tokiai bėdai, kad gauti receptą, reikia susimokėti vos už 10 min. max darbą 20 eurų? Visur skelbiama ir rašoma: - "Nesigydykit patys", bet sistema tai priverčia daryti. Užsiminus, kad buvome išvykę iš Panevėžio, drįso paklausti registratūroje, tai ką veikėme išvykę. Norėjosi atsakyti, kad orgijose šėlom visą savaitgalį. Viso labo, tik anūką su dešimtuoju gimtadieniu pasveikinom be jokių šampanų, net ir vaikiškų, nes mums tai nepriimtina. Mokamų paslaugų atsisakėme iš principo ir todėl, kad esame pensininkai ir pinigais nelyja. Radom kitą būdą, kaip gauti nemokamai pagalbą (būtent nemokamą) ir esame nuoširdžiai dėkingi už tai.
Atsakyti
Viktorija 2019-02-11 23:47:44
Atleisti greiciau gyd. Trunce monstras ne daktaras
tas tai tiesa siandien ryte susiduriau su ausies skausmu, tai pas ji nusiunte apsauke ir tiek, liepe konsultacija susimoketi, net pirma pagalba nebuvo suteikta
Atsakyti
Atsisake priimti su kraujavimu... Taip praradau leliu kitu tureti nebegaliu
Danutė Marija Pranckūnienė
2019-02-20 13:20:48 IP 2bef30ds
Atsakyti
Laba diena, vakar buvau pakliuvusi į Jūsų ligoninės Priėmimo skyrių dėl širdies ritmo sutrikimo. Dėl šios priežasties čia esu ne pirmą kartą. Labai noriu padėkoti gydytojai Jolantai Vokietienei už rūpestingumą, dėmesį ir pagalbą bei patarimus. Pats didžiausias DĖKUI;
Atsakyti
Atleisti greiciau gyd. Trunce monstras ne daktaras
Atsakyti
Labai nemaloni patirtis su gydytoja Jūrate Navalinskaite. Vos įžengusi į apžiūros palatą ėmė pakeltu tonu priekaištauti, kad atvykome į priėmimo skyrių dėl neskubios pagalbos, galiausiai kone apšaukė, išklausyti net nesistengė, pertraukinėjo viduryje sakinio, o paklausus apie galimus būdus būklei palengvinti (jei jau tai ne skubios pagalbos atvejis) grubiai liepė kreiptis į šeimos gydytoją. Už apžiūrą turėjome susimokėti, tačiau atidžios gydytojo konsultacijos taip ir negavome - gydytoja pati įvertinti būklės nė nesistengė, tik pakartojo ligos istorijoje nurodytą diagnozę, plaučius ir kvėpavimą "paklausė", bet visiškai atmestinai, tik "dėl akių", taigi kaip specialistė taip pat nepasirodė gerai. Supratome, kad esame labai labai kalti, jog turime sveikatos problemų, kurias gyd. J.Navalinskaitei dabar tenka spręsti. Tokios grubios ir nemalonios patirties su gydytoju Panevėžio ligoninės priėmimo skyriuje dar nesame turėję.
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad kažkas skaito čia parašytus nusiskundimus ir į juos atsižvelgia... Šiandien nuvykus į priėmimą dėl pakilusio kraujospūdžio ir skausmo širdies plote, buvau apžiūrėtas gydytojos Jūratės Navalinskaitės, nežinau ar tokius asmenis galima vadinti gydytojais.. nukreiptas kreiptis pas šeimos gydytoją, pasak jos tai nebuvo būtinoji pagalba, negana to, esu dirbantis ir mokesčius mokantis, turėjau susimokėti už apžiūrą ir vaistus : metoprololį ir diazepamį. Ar taip turi elgtis gydytoja ir ligoninės personalas, kai tiesiog kone pasišaipoma iš žmogaus...
Atsakyti
Nuvažiavau i priimamaji dėl gausaus kraujavimo (nėštumas 6savaitės). Priėmime paskambino gydytojui ginekologui Janušauskui tai jis telefonu tik pasakė kad greičiausiai persileidai ir net nesivargino ateit apžiūrėt. Ar taip gali elgtis gydytojas?
Atsakyti
Susirgo dukra anemija. Geležies stoka.Gydytoja Daubarienė iš pirmo karto pasakė teisingą diagnozę, nors dalis kitų gydytojų abejojo. Abejojo ir santarų klinikos, kad būtina stemplės operacija, pabijojo komplikacijų. Ir vis tik buvo Daubarienės tiesa ir po operacijos mano dukrai daugiau nebereikia pilti donoro kraujo. Ačiū gydytojai.

Jerutė Vaičekauskienė
Atsakyti
Gulejau LOR skyriuje. Dariausi nosies pertvaros operacija 09.05 gyd. E.Balčėtienė. Esu labai dekinga uz demesi, rūpesti viso personalo. Dieninė slaugutè, gulejau 504 pal., nezinau vardo, buvo nuostabi, kokia jos kantrybe su su visais ar tu jaunesnis ar senjoras.
Atsakyti
O Dieve, dar gyvenime nebuvau taip galima sakyti išvaryta iš priėmimo... baisu.... žmonės jauni neina o senimas sėdi ir moralizuoja už ką jiems ten moka... kad nei viena slaugytoja nemoka bendrauti....
Atsakyti
Norėjau parašyti atsiliepimą apie anesteziologą Antaną Navardauską.Kaip toks (vadinti žmogumi neapsiverčia liežuvis) gali dar dirbti su pacientais?! Grubus ir pašiepiantis kitus. Jeigu sugeba pasakyti -"ir gerai, kad skauda"viso reanimacijos personalo akivaizdoje, kad net slaugės jį pradėjo raminti... Numanau dėl ko, juk "nepatepiau". Manau, kad toks darbuotojas nebeturėtų dirbti, juk šitiek jaunų ir perspektyvių gydytojų yra! Tikiuosi šį mano skundą išnagrinės nauja ligoninės valdžia.
Atsakyti
Didelį ir nuoširdų AČIŪ noriu pasakyti Gyd.Angiochirurgui ALGIRDUI ŠOMKAI už puikiai atliktą operaciją, dėmesį ir patarimus.Va čia tai Gydytojas iš didžiosios raidės! Labai džiaugiuosi Jį pasirinkusi.
Broneslavas Pocius
2018-05-31 14:29:09 IP 28meqlno
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame Gerb. daktarui S. Sargeliui už gydymą ir konsultacijas.

B.Pocius
Atsakyti
11 balu rasau slaugytojai Jolantai A.Skubiai, profesionaliai, šiltai, maloniai ir t.t.Ačiū. (p.s. labai gražus plaukų kirpimas).Ko nepasakyčiau apie Juratę Navalinskaitę.Visiśka priešingybė.Grubi, pikta, nekompetentinga.Graudu.
Meilute Kaminskiene
2018-04-17 15:51:42 IP 2e8omabl
Atsakyti
Panevezio ligonines kraujagysliu chirurgijos skyriaus vedejui, A.Cepkauskui ir jo skyriaus darbuotojams. Nera pasaulyje tokiu brangenybiu, kuriomis galima butu atsilyginti uz cia dirbanciu mediku atsidavima savo profesijai."Jeigu sirdyje saule parnestum, po koju pabertum zvaigzdes is dangaus....Neatsidekotum uz dziaugsma, gyveniman sugrazinto zmogaus." Nuosirdziai dekoja Eugenija Baristiene, Kruopiai, Akmenes rajonas, 2018-04-17.
RITA STANKEVIČIENĖ
2018-02-13 17:47:34 IP 2andmv1e
Atsakyti
ŠIANDIEN 9, 50 VAL, SURIETUS LABAI STIPRIEMS NUGAROS SKAUSMAMS ATSIDŪRIAU PRIĖMIMO SKYRIUJE....... LABAI DĖKOJU GYDYTOJAI DANUTEI PETRONIENEI UŽ PARODYTĄ DĖMESĮ, NUOŠIRDUMĄ, ATJAUTĄ, REKOMENDACIJAS DĖL TOLIMESNIO GYDYMO. DĖKOJU IR PRIĖMIMO REGISTRACIJOS SLAUGYTOJAI UŽ MALONŲ APTARNAVIMĄ. DĖKOJU SLAUGYTOJAI, KURI APTARNAVO 111 PALATĖLĘ. AČIŪ
Atsakyti
Labas vakaras. Šiandien vežiau mamą į Greitosios pagalbos priimamąjį Panevėžyje ir labai nusivyliau. Greitoji pagalba atliekama labai lėtai - kol atliko tyrimus teko laukti apie 4 valandas. Bet ne tai labiausia glumina. Sukrėtė gydytojų arogancija ir nemandagumas. Galbūt gydytojai pas mus nedaug uždirba, bet tai, mano manymu, negali pateisinti pašaipios intonacijos. Kadangi esu girdėjusi ir iš kitų asmenų apie Panevėžio priimamajį nelabai gražių atsiliepimų, turėtumėte pagalvoti apie permainas.

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei 01-17 17:32
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų karininkas komandoras Audrius Venckūnas perdavė NATO Nuolatinės parengties priešmininių laivų I-os grupės vadovavimą Nyderlandų karališkojo karo laivyno...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Facebook 251,36 +2,33%
Western Digital 51,21 +1,67%
Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%
ConocoPhillips 45,12 -5,74%
Macy's 13,01 -6,13%
Citigroup 64,23 -6,93%
Wells Fargo 32,04 -7,80%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 3,31 -1,19%
Anglis 62,82 +7,57%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%
Vištiena 1,70 +13,33%
Apelsinai 0,65 +6,56%
Auksas 1866,30 -1,79%
Nafta 52,36 -2,26%
Varis 7068,91 +5,29%