Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Panevėžio autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Panevėžio autobusų parkas

Atsiliepimai apie Panevėžio autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Panevėžio autobusų parkas, UAB

Ingrida 2018-10-01 16:33:15
Važiavau su persėdimu Panevėžyje, maršrutu Biržai - Kaunas. Autobusas iš Biržų turėjo būti autobusų stotyje 15.40, tačiau dėl remontų atvyko 16.10, todėl nespėjau įsėsti į kitą autobusą, išvykusį 16.05. Kasoje paprašiau, kad man pakeistų bilietą, tačiau buvau netaktiškai apšaukta ten dirbančios moters, man buvo pasakyta, kad tai ne jos problema, kad reikėjo anksčiau išvažiuoti iš Biržų. Pasakė kur kreiptis tik kai pagrasinau skundu. Dispečerinėje problema buvo išspręsta, dėkoju darbuotojai už supratingumą ir skirtą laiką, nors tai ir ne jos problema:)
Dėkojame už Jūsų laišką ir atsiprašome už kasininkės nemandagų elgesį/
Su kasininke pravestas pokalbis ir ji papildomai supažindinta su bendrovėje patvirtintu keleivių aptarnavimo standartu.

Arnoldas Gražys
UAB "Panevėžio autobusų parkas"
Generalinis direkteorius
Sveiki, nelabai suprantu kodel nepakeistas 4 marsruto grafikas nei galinejVaivadu stotelej, nei internete.Siandien papuoliau i nelabai kokia situacija, tipo autobusas turejo buti 19.56, bet kazkaip jo nesulaukiau.Buvau priversta kviestis taxi.Ar as kazko nesuprantu?
Vykstu is Siauliu i Klaipeda marsruto nr 055601 ir patikekit parasyt sita laiska yra labai sunku. Autobusas visiskai be amortizatoriu.krato purto galima ir vibracine liga susirgt po tokios keliones.pasiekem Kursenus, o jau norisi islipti... Labai prastas autobusas... nuviliantis
Agnė 2018-09-08 18:14:33
Autobusas Šilutė-Panevėžys 17:35h Šeduvos autobusų stotyje nepasirodė.... 2018.09.08
Autobusas sugedo tik išvažiavęs iš Šilutės, grįžo be keleivių. Šeduvoje nėra autobusų stoties, todėl nebuvo kaip pranešti apie šį gedimą.
Atsiprašome už nepatogumus.

Arnoldas Gražys
UAB "Panevėžio autobusų parkas"
Generalinis direktorius
Sveiki, siandiena 08.23 vaziuojame is vilniaus i birzus, autobusas pilnas zmoniu, vaziuoja ir vaikai, oras viduje tvankus, kvepuoti nera kuo, o vairuotojas dar ir silta ora pucia i vidu, ar tai normalu?
Sveiki. Esu pasipiktinusi 13 autobuso vairuotoju. Šiandien ryte Vaitkaus g. 7:57 autobusas nr. JOV 468 atvažiavęs stotelėje pastovėjo ir neatidaręs keleiviams durų, nuvažiavo toliau. Mielas vairuotojau linkiu kitą kartą apsidairyti stotelėje ir keleiviams atidaryti transporto priemonės duris. Kiti žmonės taip pat turi darbus ir per jūsų neatidumą ar žioplumą pavėlavo į darbus. Sėkmės ir daugiau atidumo ateityje!
Na vairuotojai tai jau visai nesupratingi. Esu neįgali, važinėju su ramentais, taigi vairuotojas iš tolo mato, kad sunku įlipti į tą autobusą (beje, autobusai VISIŠKAI NEPRITAOKYTI NEĮGALIESIAMS), tai tarsi specialiai sustoja toliausiai nuo bortelių, nei įlipsi, nei išlipsi normaliai. O kai įlipi jau šiaip ne taip, tai bent galėtų palaukti pusę munutės, kada atsisės žmonės. O taip tai ir stovi visą kelią su tais ramentais ir viena koja, nes tik bandai sėstis, žiūrėk, jau važiuoja ir ir imi griūti.
Marsruto nr: 057501 Panevezys-Siauliai. Tai turbut ilgiausia ir sunkiausia kelione gyvenime. Esme ta, kad lauke +28 karstis, autobuse neimanoma kvepuoti, atidarytas liukas bet oro truksta ryskiai. Kondicionieriaus nera, autobusas pilnas. Uz ka mes mokame tokias keliones kainas??? Tokie autobusai isvis neturetu buti eksplotuojami. Esam visiskai pasipiktine.
Sveiki noriu pasakyti jok reikiai vairuotojam sakyti jok reikiai buti su nuotaika nes siandi 2018.-07.-01 is seduvos i panevezi 19.00 vazevo moterys su vaiku kurem 5metai paprase dokumento moterys buvo su 3tasem tai vairuotojas pareiskiai jok galetu greiciau nes jam reikiai vazuoti tai moterys istrauke dokumenta parode bet buvo labai nepatenkintas.. tai neziniau ar butina visiems gadinti nuotaikas?
Šeštadienis. 13.10 kasoje aptarnavo nemaloni darbuotoja. Pasiteiraudami kelionės laiko, sulaukėme perkreipto veido, lyg aš keleivis turėčiau viską žinoti. Toks jausmas iš darbuotojo, kad per prievartą dirbą, nepatinka darbų daug yra kur nereikės bendrauti su žmonėmis. Čia buvo tik pradžia viso aptarnavimo, pasiteiraudami kokia kaina yra 4 metų vaikui vykti į Pasvalį, pasakė jog nemokai, jeigu turi asmens dokumentą, 4 metu vaikas toks vaizdas kad atrodo lyg suauges ir kai šiomis dienomis viskas yra naujomis technologijomis paremta ir kompiuterizuota, manau dokumenta tikrai ne visi turi. Pasakydami, jog neturim dokumento pasakė, kad vaikas mokės pilną kainą. Nemanau ar tai yra normalu, kai važiuoji ne į Vilnių ar Kauną, o į Pasvalį, kur yra tik keliasdešimt kilometrų. Toks tragiškas aptarnavimas ir perkreipti darbuotojų veisai, baido net lankytis autobusų stotyje ir pačiame Panevežyje.
2018-04-12 moliniai - vaivaidai. Penktos gimnazijos stoteleje 4 autobusas 7:30 labai nemandagus vairuotojas, pirkau du biletelius po 0, 32€ ir padėjau 5, 04€ (smulkiau neturėjau), kad būtų paprasčiau atiduoti grąža ir nereikėtų centais dalinti, tai liepė susirinkti centus ir paklausė "kam aš čia tuos 0, 04 centus padėjau" nebekreipiau dėmesio net kad nedadave grąžos, numetė grąža po 0, 20-0, 10€. Nuo pačio ryto žmogus su sugadinta nuotaika.
Vitalija Jėčiuvienė
2018-04-10 08:16:55 IP 193.219.177.86
Šiandien, balandžio 10 d, autobusas Nr.16 iš Prekybos bazės stotelės išvažiavo 7.08, nors jo laikas 7.10. Mokinė mergaitė stovėjo prie pat durų, bet vairuotojas jai durų neatidarė. Aš buvau už dešimties metrų nuo jo. Su sekančiu autobusu važiuodama pavėlavau į darbą. Tai jau antras toks įvykis su Nr. 16. Į ankstesnį skundą man nebuvo atsakyta. Ar autoparkui nerūpi klientai ir jų vairuotojų darbo kokybė ? Gal nepažįsta laikrodžio, o gal neturi jokių žmogiškų savybių ?
Vitalija Jėčiuvienė
Noriu parašyti apie vairuotoją, kuris vairuoja autobusą HBA 579. Kadangi su šiuo vairuotoju pasitaikė važiuoti jau ne vieną kartą, jo arogancija ir nekultūra įsitikinau tvirtai. Kovo 25 dieną vykau maršrutu Panevėžys - Vilnius (išvykimo laikas - 12.05). Autobuso vairuotojas su keleiviais elgiasi taip, tarsi visi būtume kalti dėl to, jog jam tenka dirbti. Į klausimus arba neatsako, arba atsako labai grubiai. Įlipusi močiutė paprašė pusės kainos bilieto, nes turi negalę. Vairuotojas pareikalavo pažymėjimo. Močiutei atvertus piniginės peršviečiamą skyrelį, kuriame įdėtas pažymėjimas, vairuotojas suriaumojo:| "Man ne piniginę rodyk, o dokumentą". Vienas iš keleivių neištvėrė, paprašė "nebeišsidirbinėti". Prieš kurį laiką tas pats vairuotojas specialiai neatsakė į vienos senutės gal 5 kartus užduotą klausimą, kelintą val.autobusas bus Ukmergėje. Kai jam pabodo moterėlė, grubiai atkirto "Atstok nuo manęs". Ir šiaip, jei kuris keleivis ko nors paklausia, vairuotojas padaro ilgoką pauzę, o tada labai jau paruošia labai "mandrą" atsakymą. Norėtųsi, kad Panevėžio autobusų parko darbuotojai būtų kultūringesni...
Sveiki, siandiena vasario 2diena vaziavau is Pasvalio 9.10 autobusu kuris vyko i Vilniu, kurio marsruto nr.053302 vairuotojas konduktorius vardu Jonas na bent jau taip parasyta ant bilieto ir teko susidurti su tokiu neaukletu ir jokio mandagumo neturinciu vairuotoju kad baisu ir pagalvoti kokie vairuotojei vezioje keleivius, elgesi ne kaip su zmogumi nezinau nera net tokio zodzio kaip apibudinti tokius zmones ir kaip leidziama aplamai tokiems dirbti toki darba
Sausio 28 d. maršrutinis autobusas nr.16 ramigalos g. stotelėje į miesto puse, turėjo buti 11.52 o pravažiavo 11.49. Trimis minutėmis anksčiau nei priklauso. Juo labiau, kad jam tik maršruto pradžia, tik trečia stotelė. Kam reikalingi tie grafikai, jei vairuotojai važiuoja kada nori, kodėl per jų aplaidu darba žmonės turi veluoti, šalti stotelėje laukdami sekančio maršruto.
Sveiki, jau tris kartus važiuoju su 11 autobusu nuo stotelių "poliklinika" ir "Cido arena", vairuotojas visada vėlavo, pirmus du kartus nuo poliklinikos vėlavo 20min (2017-12-02/05) ir šiandien (2017-12-12) vėlgi autobusas atvažiavo 10min vėliau, nei parašyta grafike. Būtų malonu jei nevėluotų, nes žiema ir tikrai nemalonu stovėti ir laukti, arba bent jau grafiką pakoreguokit, kad nereiktų veltui šalti.
labas rytas, nors nezinau ar jis labas po pono vairuotojo issisokimo. Vaziuoju Panevezys- Kaunas 09/ 11/2017. Is panevezio isvaziavom 9 val. Visu pirma pas vairuotoja kulturos su ziburiu nerasi. Is karto pakeltu balsu pareiske jog neturi grazos ir eiciau issikeisti, o as su 2 mazais vaikais. Vienam 3 m.kitam 7m. Tikrai ne as dirbu ir ne man rupintis tuom. tai paprasiau jog ponas nuleistu balsa ir nerektu ant manes. Tuomet jis prase parodyti 3m vaiko gimimo liudijima jog jis turetu teise vaziuoti nemokamai, aisku as jo nesivezioju. Na taisyklese nemaciau jog reiktu patodyti 3m vaikui irodanciu tam dokumentu. Uz antraji vaika turejau sumoketi pilna kaina, nes mes neturim mokskeivio pazymejimo. Vaikas mokinasi uzsienyje tai jam niekas net neisduoda moksleivio pazymejimo. Taisyklese raso butu uzteke dokumento irodancio vaiko amziu. Bet ponas vairuotojas tik kele balsa ir reikalavo moksleivio pazymejimo. Kadangi turejom buti kaune 11.30, nebuvo verta ten gincitis su Juo. Tad sumokejau pilna kaina uz 7m vaika ir buvau apsaukta uz nieka. Tad laikas tikrai Jums susirupinti darbuotoju poziuriu i klienta, pagarba ir kultura!!
Sveiki, šįryt t.y. 10.16 dieną 8.55 važiavau maršrutu Panevėžys-Kėdainiai-Kaunas-Marijampolė-Vilkaviškis iš Kauno į Marijampolę. Vairuotojui turbūt svetimas kultūringas bendravimas. Negana to, kad autobusas iš stoties turėjo išvažiuoti 8.55, bet išvažiavo apie 9 ir net kelios minutės po, vairuotojas reikšmė asmenines pretenzijas man, kai paprašiau paleisti stotelėj cituoju "čia ne pasivažinėjimas, yra laikas ir grafikai, aš vėluoju" nu tai palaukit, pirma, laiku reikia išvažiuoti, nes aš per tokį neatsakingą vairuotoją irgi vėluoju ir dar susiduriu su tokiu stačiokišku požiūriu, kad jam problema paleisti mane tinkamoje stotelėje, nes mat "kodėl nelipau ankstesnėj arba stoty nelipu", nes man netinka. Nesuprantu, kam vairuotojui reikia vos ne šaukti ant manęs, kad paprašiau išleisti kitoj stotelėj? Kiti vairuotojai žymiai supratingesni, paleidžia žmones prie keliukų, kur net nėra stotelių!! Pirmą ir paskutinį kartą važiavau Panevėžio autobusų parko autobusu, nes požiūris į žmogų yra baisus, kam tada tie autobusai, jei nenori žmogaus paleist stotelėj? Kautros ir Marijampolės autobusų parkų vairuotojai šaunuoliai, o jūsų, deja, teks vengti.
Labai nejaukiai pasijaučiau esanti panevėžietė...2017.09.10 važiavau namo iš Palangos 13, 35 h... su tokiu nukriošusiu autobusu ir nemandagiu vairuotoju. Mano sėdynės Nr.13 pasirodė žiauriai nesėkmingas- langas iš lauko pusės visas aprasojęs, oras drėgnas, karštas, nėra kuo kvėpuoti.. o dar trenkia dyzelinu.. Sėdynių atlošai purvini, tad galvos atremti visą kelionę (5 valandų !)nesinorėjo. Tai čia mūsų autobusų parkas su atnaujintais autobusais ??? Sarmata prieš visą Lietuvą, ponas Direktoriau.
Sarmata, kad į Klaipėdą prie visų patogių, prabangių autobusų sustoja mūsų miesto apšiūręs vargšelis visas verkiančiu šonu.. sarmata. Palangoje tokio baisuoklio nemačiau. O paklausiau vairuotojo- kodėl rasoja stiklas? išgirdau- nežinau :)15, 40 EUR paslauga? Atsiprašau, už tokią kainą lyg ir prasta !? Keleivis atsiduria kaip loterijoje- juk neišlipsi į šiuolaikišką autobusą, kai tau bruka nekokybišką paslaugą.. Ar aš teisi, ponas Direktoriau?
Labas vakaras, ne pirma kart vaziuoju autobusu, tai vairuotojai visiskai nemandagus.Vaziuoju siuo metu su 3 autobusu 19.39 nuo Ryo.Reikejo paskambinti ir kalbejau, liepe nesneketi telefonu, kad jam neidomu mano pokalbiai ir dar liepe eit i gala ir tada kalbeti.Kulturos isvis jie neturi.Apie kitus atvejus nesneku, kai negali parduoti talonelio, nes grazos neturi is 20 e, kur gyvenu nera galimybes nusipirkti spausdos kioske, o kitam kad jei duodi lygiai ir is ju buna 10 ar 15 centu po 2 ar 5 ar po 1 pasirodo kad cia ne pinigai ir nenori priimti.Tai tvarkos visiskai nera.
Š.m.birzelio 17 d centre ilipau į 7-tą sutobusą (PN 2167 1706171409) važiujantį į Beržų gatvę. Norėjau išlipti Beržų g stotelėje prie autobuso parko, bet vairuotojas joje net nesustojo ir važiavo toliau nekreipdamas dėmesio ką sakau. Keleivius jis išlaipino nedavažiavus sekančio sustojimo, sankryžoje degant raudonam šviesoforo signalui. Aš tada nelipau nes buvo nasaugu. Išlipau tik Beržų g stotelėje prie autoservizo. Išlipus iš autobuso fotografavau autobuso nr.DOM 144, tai vairuotojas pašaipiai man rodė didžiojo piršto gestus (fakas). Su šiuo vairjotoju buvau susidurusi ir gegužės mėn. kai važiavau nuo RIO prekybos centro, tada jis mane išplūdo necenzūriniais žodžiais kai paklsusiau garsiai ar neketinate sustoti stotelėje (b**t gi k***a sugalvojo išlilti...) tik tą kartą jis vairavo 1-mo maršruto sutobusą. Lauksiu Jūsų įmonės atsakymo.
Esu labai nusivylusi įmonės ”Panevežio autobusų parkas” darbu, mat tai sukėlė ne tik finansinių nuostolių, bet ir sveikatos sutriminų (staigiai pakilęs spaudimas, stresas, įtampa).
Trumpai papasakosiu apie situaciją. Š.m. gegužės 26 dieną planavau vykti iš Šiaulių į Tytuvėnus fotografuoti vestuvių. Kadangi man tinkančiu laiku autobuso iš Šiaulių nebuvo, nusprendžiau važiuoti su persėdimu, t.y. pirmiau nuvykti į Radviliškį, o iš ten kitu autobusu važiuoti į Tytuvėnus. Nuvykus į Radviliškį, numatytu laiku 10:10 autobusas į Tytuvėnus nepasirodė. Radviliškio autobusų stoties darbuotoja pranešė, kad autobusas sugedo, o įmonė kito neatsiųs. Tai sukėlė didelę sumaištį, daug streso, pakilo spaudimas, mat kitas autobusas į Tytuvėnus turėjo atvažiuoti tik po kelių valandų. Drebanti, sumišus ir besidaužančia širdim šiaip netaip radau vairuotoją iš Šiaulių, kuris sutiko atvykti į Radvikiškį ir nuvežti mane į vestuves Tytuvėnuose, bet tai sukėlė daug papildomos įtampos, streso bei išlaidų. Liūdna, kad tokia sėkminga įmonė elgiasi taip neatsakingai. Jei būtų atsiųstas kitas autobusas, viskas būtų buvę gerai, bet tai, kas įvyko dabar, mano nuomone, yra mažų mažiausiai neprofesionalu.
2017.04.22 apie11'30 teko vaziuoti 15 marsruto Neoplan autobusu, valst.nrFBS 301. Dziaugiausi kad islipau is autobuso nesusizalojusi. Kadangi esu pati vairuojanti, tai, stebedama vairuotojo veismus, bandziau suprasti -gal jis specialiai bande suzaloti zmones. Nejau keleiviai nera apsaugoti nuo tokiu vairuotoju?
Mieli Panevėžio autobusu parko atstovai ! esu pasipiktinęs jūsu maršrutinio autobuso (Dariaus ir Girėno g.- PINIAVA) vairuotojo elgesiu. Jis manes neileido i autobusa, nes aš rankone laikiau puodelį kavos. Įlipau stoteleje prie parduotuvės Iris. laikas 14:59
Turėjau šalti lauke laukdamas kito autobuso, bei praleidau svarbu posedį. Maloniai prašau išsiaiškinti su vairuotoju dėl šio insidento. Su pagarba Bronislavas
Galinis sustojimas Ąguonų gatvėje, matomumas puikiausias. 2017-01-12, 11.08 val. einu į autobusą nr.1. Priešais mane skuba moteris. Prieinu prie užpakalinių durų, o autobusas ramiai sau nuvažiuoja... Įdomiausia, kad moteris, kuri ėjo pirma manęs stovi prie priekinių durų, kur parašyta "įlipti" ir beldžia vairuotojui į duris, kad įleistų. Reikia būti aklam, kad nematyti žmonių ir kurčiam, kad negirdėti, kai jie baladoja į autobuso duris. Kokia laimė - autobusas COU 933 pavažiavęs sustoja...Juokinga, jeigu nebūtų graudu...
Važiavau autobusu ryte 2016-11-30, 07:10, maršrutu Uliūnai - Panevėžys. Pirkadamas bilietą vairuotojui sumokėjau 1, 10 EUR, tačiau įvykus nesusipratimui bilieto iškarto negavau ir vairuotojas man liepė palaukti, o pinigus pasiliko. Palaukiau kol privažiavome kitą stotelę Uliūnų kaime. Įlipus visiems keleiviams dar kartą priėjau prie vairuotojo ir paprašiau biliieto. Vairuotojas išspausdino bilietą su 50% nuolaida. Pasakiau kad man šio bilieto nereikia nes aš neturiu pažymėjimo leidžiandžio važiuoti su šia nuolaida. Vairuotojas man sakė, kad aš pats to bilieto prašiau ir jis man kito bilieto nespausdinsiąs. Tuomet aš paprašiau bent atiduoti grąžą. Vairuotojas tvirtino, kad ją jau gražino ir išvadino mane melagiu. Tuomet aš atsisėdau į savo vietą prie draugų. Atvykus į autobusų stotį ir išlipus visiems keleiviams, aš dar kartą mandagiai paklausiau ar vairuotojas teiksis man atiduoti grąžą. Vairuotojas toliau tvirtino grąžą atidavęs ir liepė man eiti lauk, išvadino mane, septyniolikmetį gimnazistą, necenzūriniais žodžiais ir siuntė ant trijų raidžių, pradėjo keiktis ir agresyviai elgtis. Nenorėdamas toliau veltis į konfliktą išėjau.
Konduktorius buvo Ričardas Kaminskas.
Siandien 13:09 val ilipau i autobusa kurio numeriai BFN122 su vezimeliu, kuris labai neatsakingai vairavo ir paskutineje stoteleje prie babilono sustojo ne ten kur jam priklauso prie bortelio o kitoje puse, tai kaip vaika su vezimeliu issikelti is autobuso, vairuotojas net nekreipe demesio.Ir tai nepirmas vairuotojas kuris taip sustoja paskutineje stoteleje prie babilono...
Maršrutiniai miesto autobusai kaip susitarę visi važiuoja iki 30km/h greičiu ir amžinai stabdo eismą. Kantrybės pas mane yra, bet yra tokių, kurie neapsikentę lenkia juos pavojingai, kirsdami ištisines juostas.
Ilipau į autobusą padaviau pinigus jis liepė paskaičiuoti kiek reikia gražos pasakiau neteisinga sumą, ji buvo mažesnė ir vairuotojas padavė kiek pasakiau o ne tiek kiek turėjo atiduoti.
Gaila, kad kai kurie vairuotojai neturi jokio žmogiškumo ir drįsta uždaryti duris tiesiai prieš atbėgusio vaiko nosį ir ramiausiai nuvažiuoti. Gėda!!!
2015 07 13 mama vaziavo jusu parko autobusu marsruto nr055601 panevezys-klaipeda vairuotojas zemaitis saulius ji vaziavo is telsiu iki plunges.Jai yra 86 metai kai pirko bilieta vairuotojui parode pensininko pazymejima jis pasake kad duok pasa o senas zmogus nesinesioja paso tai pasake mokek pilna bilieta arba lipk lauk o jai priklauso moketi tik 20 procentu, sake visi pensininkai gali prisidirbti pensininku pazymejimu ir vazinetis veltui.Nejaugi nemato kad zmogus vos paeina ir dar juokiasi.Pasa as galiu rodyti tik policijos pareigunui.Prasau priimti priemones vairuotojo neteisingo pasielgimo atzvilgiu.tel 860437879
2015.06.06. 8.09 val. autobusas Nr.10 Elektronikos gatve pralėkė visu greičiu net nepristabdęs nors aš stovėjau stotelėje. Aš visą parą atidirbus bei išvargus turėjau laukti sekančio autobuso pusę val. Prašau šį vairuotoją griežtai nubausti !!!!
Pastoviai rytais 7 marsrutu vairuotojai vaziuoja, vezlio greiciu.Apie30km/h.Nedidele atkarpa pavaziuoja, isjungia mygtuka.Ir laisva pavara rieda vos kol nesustoja.Suprantu taupo "parko" naudai kura.
Sveiki. Jau pora metu vazineju i darba su 4 autobusu, ir nesuprantu kas darosi, visas autobusas smirda CO2 net nosi riecia, pykinti pradeda kol pasiekiu savo stotele islipimo, ir ne vienas toks autobusas yra, gi nuodijat zmones. Pinigu manau turetu pakakti pakeisti ar bent patvarkyti tuos autobusus, moki zmogau pinigus uz kelione o vaziuoji su kazkokia kiaura gelda ir dar sveikata savo zaloji... Turetumete zinoti, jog CO2 kietosios daleles pateke i plaucius is ju praktiskai niekur nebedingsta, o zmogaus sveikatai tai labai kenkia, po 20min beveik kasdien kvepuoti tokiu oru baisu, o smarve dar baisesne.
Jūsų vairuotojai apgaudinėja keleivius, o nepavykus tai padaryti-valstybę.Rugsėjo mėn.10 d. įlipusi į 3 maršruto autobusą, vairuotojui padaviau 2, 20 Lt., ir gavusi bilietą iš vairuotojo jį tuoj pat pažymėjusi įsidėjau į kišenę. Staiga girdžiu, kad keleivė, įlipusi po manęs, sako vairuotojui: aš jums daviau 2, 20 Lt., o jūs man duodate taloną už 1, 10 Lt.Tada man parūpo, o kokį bilietą man vairuotojas padavė-ogi taip pat už 1, 10 Lt.Priėjusi pasakiau vairuotojui, kad jis ir mane apgavo, tuomet jis man padavė antrą bilietą už 1, 10 Lt., kurį pažymėjau. Tačiau juk tai neleistina, nes pardavus du bilietus su nuolaidą, jūsų įmonė neteisėtai susigrąžins iš valstybės 2, 20 Lt.
Šiandien aš pakaraupau 16 nr vairuotoju. Važiavau nuo centrinės Maximos į Molainių g. Važiavau su metukų laiko vaikeliu. Vairuotojas ant posukių taip lekia nejausdamas nieko, kad sedėdamas vaikas vežimėly apsivertė su visu vežimėliu ant žemės. Tokiam ne vairuotojui, o (idiotui) kuris nejaučia ka veža bulves ar žmones iš vis nereikia duoti teisės vairuoti autobuso kuriuo važiuoja tiek senyvo amžiaus žmonės, bet tiek mamytės su mažais vaikučiais.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

"Urmas" investavo į automobilių stovėjimo aikštelės išplėtimą
"Urmas" investavo į automobilių stovėjimo aikštelės išplėtimą 10-16 15:59
UAB "Prekybos miestelis Urmas" išplėtė savo automobilių stovėjimo aikštelę Kaune. Ji padidėjo iki 3.600 vietų, investicija siekė 0,6 mln. Eur.
Ekvadoras griežtina reikalavimus "WikiLeaks" įkūrėjui
Ekvadoras griežtina reikalavimus "WikiLeaks" įkūrėjui 10-16 15:43
Ekvadoro ambasadoje Londone gyvenančiam "WikiLeaks" įkūrėjui Julianui Assange‘ui ambasada įteikė raštą, kuriuo liepia nereikšti savo nuomonės politiniais klausimais, laikytis elementarių higienos...
Neringoje diegiamos naujos rinkliavos mokėjimo sistemos
Neringoje diegiamos naujos rinkliavos mokėjimo sistemos 10-16 15:14
Kurorto savivaldybė skelbia atnaujinusi vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą mokėjimo sistemą ir perspėja dėl galimų laikinų veikimo sutrikimų.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Cisco 44,67 -2,28%