Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Panevėžio autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Panevėžio autobusų parkas

Atsiliepimai apie Panevėžio autobusų parkas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Panevėžio autobusų parkas, UAB

Sveiki!Noreciau paprasyti perspeti vairuotojus, kad dabar, nors ir nera daug keleiviu, vairuotu atsakingiau.Vakar, vaziuojant 5 marsruto autobusu, apie 15 val ties poliklinikos stotele, vairuotojas sustojo toli nuo saligatvio krasto.Mano garbaus amziaus sesuo, nedasiekus saligatvio parkrito ir labai uzsigavo koja.Laimei, isvengta skaudziu pasekmiu ir nemalonumu paciam vairuotojui.Autobusas naujausias, galimybiu buvo, tik siek tiek atjautos ir atsakomybes, kad butume sveiki ir laimingi.
Siandien t.y. 2020 03 12 diena vaziavau marsrutiniu autobus Nr 4 is Vaivadu galines stoteles 12 val 27 min, i stotele atejau 12 val 20 min autobusas stovejo kitoje gatveje. Isvaziavo tiesiai, i sustojima neuzsuko, net nepasiziurejo i stoteles puse, nors as bandziau dar begti moti, bet manes nemate, sustojo pro sali vaziaves kaimynas ir autobusa prisivijome sekancioje stoteleje, kai paklausiau kodel nesustojo stoteleje vairuotojas paaiskino, kad stotelej stoveti negalima, o kadangi stoteles sienos nepersviciamos jis manes memate. Klausimas kam reikalinga stotele jei i jas negali autobusas uzvaziuoti, jei autubusas isvaziuoja is kitos gatves turetu buti nurodyta grafike
Pagarbiai, Alyte
2020-03-10 14:53:38 IP 2i24ruvl
Justė 2020-03-04 13:55:26
2020.03.04 12:15 aš ir mano šeimos nariai turėjome išvykti iš Vilkaviškio Kauno kryptimi. Tačiau autobusas išvyko 3 minutėmis anksčiau nei nurodyta grafike. Bilietas internetu nebuvo parduodamas, o kasoje nepavyko įsigyti, nes buvo pietų pertrauka. Gavosi sugadinta kelionė. Pageidaučiau, kad bilietą būtų galima įsigyti internetu ir vairuotojai laikytųsi numatyto išvykimo grafiko.
Atsakydami į Jūsų pretenziją informuojame, kad, vadovaudamiesi GPS sekimo įranga, matome, kad autobusas 2020-03-04 d. iš Vilkaviškio AS išvažiavo 12.07 val. vietoje 12.15 val.
Už grafiko nesilaikymą maršrutą aptarnavusiam vairuotojui E. J. bus taikoma drausminė nuobauda.
Bilietų pardavimas internetu nutraukiamas atspausdinus parduotų iš kasos bilietų žiniaraštį. 2020-03-04 d. žiniaraštis atspausdintas 10.32 val., todėl Jūs ir negalėjote nusipirkti internetinio bilieto.

Ilona Morkevičiute
2020-01-30 12:54:31 IP 2fbarn9l
Laba diena vykau autobusu iš Vilkaviškio y Kauną 2020.01.28 Panevėžio autobusų parkas 12:15 val. Noriu padėkoti vairuotojui už be galo gražu mandaguma su keleiviais. Reiškiu didelė padėka vairuotojui Edmundui.
2020-01-27 10:39:12 IP 2i24ruvl
UAB "Panevėžio autobusų parkas" 2020-01-21 13:18:56
Prieš atsakydami į Jūsų 2020-01-17 d. skundą, norėtume pasitikslinti, ar Jūs rašote apie autobusą, kuris iš stotelės "Molainių g." išvyko 10.18 val., iš stotelės "J.Tilvyčio g." 10.27 val. (į centrą)?
Atsakydami į Jūsų skundą informuojame, kad 2020-01-17 d. maršrutą Nr. 4 aptarnavęs vairuotojas V. D. supažindintas su skundu ir įspėtas.

Arnoldas Gražys
UAB „Panevėžio autobusų parkas“ generalinis direktorius
2020-01-21 13:18:56 IP 2i24ruvl
Ilona 2020-01-17 12:55:07
Laba diena, šiandien 2020.01.17 10:18 autobusu 4 važaiavau ilipau tilvičio gatvei ir man vairuotojas neatidare duru ta prasme, kad jis sustojo atidare vidurinias durys ir iš ten vieni ilipo, kiti išlipo..o aš privažiuojant autobusu atsistojau pr priekiniu duru ir jis man neatidare duru, teko lipti per viduriniasias..kiek žinau priekines skirtos ilipti, o vidurines išlipti? vairuotojas nesilaiko taisykliu..+ kai teko išlipti jis vaziuojant atidare durys ir sustojo tada..manau nesaugu..+mažas vaikas buvo kitos moters..norečiau, kad jūsų darbuotojai laikytusi taisykliu.. Tai tiek..nes kiti vairuotojai visada atidaro durys, pirma kart nusiviliau jūsų darbuotojais, ačiū viso gero :)
2019-12-17 14:42:05 IP 2i24ruvl
UAB "Panevėžio autobusų parkas" 2019-12-11 14:45:38
Atsakydami į Jūsų skundą informuojame, kad 2019-12-03 d. maršrutą Nr. 16 aptarnavęs vairuotojas R. R. supažindintas su skundu ir įspėtas.

generalinis direktorius
Atsakydami į Jūsų pretenziją informuojame, kad transporto lengvatos teikiamos Lietuvos Respublikos ir kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams, studijuojantiems Europos Sąjungos narių aukštosiose mokyklose, todėl, kartu su Tarptautiniu studento pažymėjimu (ISIC), asmuo turi pateikti ir Europos Sąjungos valstybės narės pilietybę patvirtinantį asmens dokumentą.

UAB „Panevėžio autobusų parkas“
Generalinis direktorius
šiandienos rytą 9:00 valandą, įlipęs į jūsų parko autobusą, stovėjusį Vilniaus autobusų stoty, pateikiau savo ISIC studento pažymėjimą, nes studijuoju Anglijoje, ir man vairuotojas pareiškė, kad šis pažymėjimas yra netinkamas, kad privalau parodyti pasą, jeigu noriu studento nuolaidos. Mane šis pareiškimas labai supykdė, nes kodėl turėdamas studento pažymėjimą turiu mokėti pilną kainą? Šis tarptautinis pažymėjimas galioja visur ir su juo taikomos nuolaidos Lietuvoje yra taip pat visur kaip ir su lietuvišku studento pažymėjimu! Esu labai nusivylęs ir nepatenkintas.
2019-12-11 14:45:38 IP 2i24ruvl
Mysle 2019-12-03 06:29:15
Katik 16 autobuso vairuotojas net normaliai nesustojo stoteleje ir pravaziavo tiesiai pagal nosi nors stovejau prisais autobusa! Kaip tai suprast? 6:21 ryto!

generalinis direktorius
Sveiki.Siemet 2k teko naudotis 3iojo autobuso marsruto autobusu ir abu k. labai nemaloniai.Ilipus galinej stoteleje esancioje Rozyne, puoleme prie vairuotojo pirkti taloneliu, bet vairuotojas atidare tik viduriniasias duris ir kol mes ejome link vairuotojo uzdares duris pradejo vaziuoti.Pries mane ejusi mociute svyruodama laikesi ir prase parduoti taloneli ir tik man garsiai pareikalavus taloneliu vairuotojas taloneli mociutei dave, bet kaip isprotejes leke toliau.Mes tuo tarpu apsikabinusios vairuotojo kabina svirdinejom i salis.O jau atsisedus, dar paaiskejo, kad vietoj 20cnt talonelio, mociutei pardave taloneli uz 50ct.Nejaugi taip sunku zmogiskai aptarnauti savo klientus, nesityciojant is ju, o dar ir is senatves.Nenuostabu, kad tiek daug zmoniu suzalojama autobuse, nes niekas dar gerai nepamoke jusu vairuotoju, teismine tvarka.
UAB "Panevėžio autobusų parkas" 2019-12-03 07:13:09
Labas rytas,
Gal galėtumėte patikslinti informaciją - kokiame sustojime nestojo autobusas.

Personalo inspektorė - sekretorė
8-45 433232
Sustojimas Lygoninė
2019-12-03 07:13:09 IP 2i24ruvl
Mysle 2019-12-03 06:29:15
Labas rytas,
Gal galėtumėte patikslinti informaciją - kokiame sustojime nestojo autobusas.

Personalo inspektorė - sekretorė
8-45 433232
Važiuoju 10 autobusu 5k į savaitę, autobusas pajuda nuo stotelės 3min anksčiau arba vėluoja 10min. Kaip suprasti?! Suorantu, kai vėluoja 2-3min, bet ne 10min! Labai gaila dėl Jūsų darbuotojų prasto darbo.. Kam autobusas reikalingas bei tie maršruto laikai, jei vairuotojai nesilaiko grafiko?!
2019.11.03 17 v.važiavau Panevėžio AP ekspresu Panevėžys-Kaunas. Tik grįžusi į namus, supratau, kad neturiu su savimi telefono. Džiugu, kad autobuso vairuotojas / nežinau nei jo vardo, nei pavardės / neliko abejingas, atsiliepė į mano artimųjų skambutį ir padėjo susigrąžinti pamestą daiktą. Sąžiningo ir geranoriško vairuotojo dėka, aš išvengiau materialių nuostolių ir visokių papildomų formalumų su telekomunikacijų bendrove. Be to, dažnai susiduriame su negatyvu mūsų visuomenėje, o šis Jūsų darbuotojo poelgis nuskaidrino niūrią rudens dieną ir paskatino mane šypsotis...Didelis AČIŪ GERAM ŽMOGUI. Pagarbiai D.Š
2019-10-24 10:25:10 IP 2i24ruvl
Dovile 2019-10-19 13:59:45
Sveiki, yra dabar šeštadienis spalio 19d. 13:40-Maršrutas Panevezys-Kaunas, išlipsiu Ramygalos stotelėje. Važiuoju su dukra kuriai tik 3 metukai, ir turejau pirkti jai bilietą nes vairuotojas pasake kad neves. Arba duoti dokumentą įrodanti jog mergaitei yra 3 metai. Nėra jokios iškabos kad reikia dokumento vaikui iki 7 metu. Vizualiai juk matosi kad vaikui nėra 7 metu. Manau normalus vairuotojas butų taip ne pasielgęs, bet teko susimoketi.
Atsakydami į Jūsų skundą informuojame, kad vairuotojai, paprašydamas pateikti amžių įrodantį dokumentą vadovavosi Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymu bei Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekso 21 straipsnio 3 punktu, kuriame sakoma, kad lengvatomis naudotis turi teisę asmenys, pateikę šią teisę liudijančius dokumentus.
Siekiant ateityje išvengti tokių nesklandumų, siūlome pasirūpinti, kad kelionėje turėtumėte vaiko amžių patvirtinantį dokumentą.
Atsiprašome Jūsų dėl sugadintos nuotaikos bei patirtų nepatogumų kelionėje.
Generalinis direktorius Arnoldas Gražys
Vairuotojas nėra susipažines su mokinio pažymėjimu, nesuteikė 50% nuolaidos, važiuojant į Kauna. Pažimėjimas galiojantis iki 2022 06 30. Pažymėjimas nurodo kad aš mokausi kauno mokykloja, vairuotojas pareiškė kad jeigu nėra nurodytas tikslus maršrutas tai nuolaidos nesuteiksiu tad mokėjau pilna kaina. Nuvykus į Kauno Stotis parodžius tą paty pažymėjima man suteikė nuolaida.
Labas rytas, kiekvieną rytą važiuodama su 4 autobusu, vyksta vėlavimai. Bet tie vėlavimai ne 1-2 min., bet 8-11 min. Turėdami tokiu laiku būti mokykoje, bet mes dar tik pajudėję iš kelių stotelių.Pagalvokit, apie mokinius, kuriems reikia į mokyklą ir daugiau joks kitas autobusas nevažiuoja į tą pusę. Tikiuosi, atsižvelgiste ir darysite sprendimus.
2019-09-10 14:18:28 IP 2i24ruvl
Samanta 2019-09-02 21:56:04
Labas vakaras. Šiandien 20.44h vykdama iš Ukmergės g. stotelės, 15 autobusu turėjau nemalonų įvykį. Lipdama į autobusą buvau prispausta durų du kartus. Paklausus vairuotojo ar tai normalu, gavau atsaką, jog lipčiau greičiau, ko stoviu. Sakau kur lipt per žmones? Nematot kad nėra kaip praeiti? (autobuso priekyje buvo susidariusi eilė, žmonės norėjo įsigyti bilietą, aš taip pat). Pradėjo važiuoti ir nelabai kreipė dėmesį į mano prašymą parduoti kelionės bilietą, paklausus, kada turi pardavinėti bilietą, važiuojant ar sustojus stotelėje, gavau atsakymą, kad kreipčiausi ir prašyčiau jog normalius grafikus jiems sudėtų, tada jie neskubės. Pasakiau, kad būtinai taip ir padarysiu. Pasiūlė man išsimiegoti su keiksmažodžiais. Tad kreipiuosi į Jus, nėra normalu prispausti žmones, o dar nenormaliau, kai vairuotojas užuot atsiprašęs sukelia konfliktą. Norėčiau, kad susisiektumėte su manimi asmeniškai. Žinoma, tikiuosi bus išsiaiškinta ir su vairuotoju. Ačiū.
Atsakydami į Jūsų skundą, informuojame, kad 2019-09-02 d. maršrutą Nr. 15 aptarnavusiam vairuotojui A. Chlopkovui dėl netinkamo elgesio pareikštas įspėjimas ir pravestas pokalbis apie svarbiausias elgesio su keleiviais taisykles, kad ateityje tokie dalykai nepasikartotų.

Generalinis direktorius Arnoldas Gražys
09.09 8 Autobusas taikos al. Stotelėje turėjęs išvažiuoti 15:15 nepasirodė.
Šiandien 2019.08.26 iskoliojo vidurį gatvės. Nes buvo įvykusį avarija tai 19.35 buvau apšaukta ir iskoliota. Tai yra ne pagarbus elgesys. Jei taip elgiasi su kiekvienu keleivių tai yra ne tolerantiškas elgesys. Gaila nespėjau pamatyti autobusi numeriu. Tik kad buvo autobusas bras su oranžinių. Bei yzradu Panevėžio autobusų parkas. Vyras buvo apie 1.70cm.juodu plaukų ir juodu ūsų. Tikiuosi pakalbėsit su savo darbuotojais.
2019-08-21 14:44:34 IP 2i24ruvl
Klientas 2019-08-19 16:13:12
2019.08.19 16:03 11 autobusas Įmoniu gatvė. Kiekviena diena tenka važiuoti autobusu ir deja vis papuola tas pats vairuotojas, kuriam tenka belsti į duris, kad leistu įlipti į autobusa ir maldauti parduoti bilietėlį. Lyg to dar būtu mažai (juk aš esu klientas), visada nueinant nuo jo kabinos, vairuotojas taip užspaudžia gaziuka, kad tik spek laikytis. Galbūt nebeleiskite tokiems individams dirbti ir tyčiotis iš žmoniu?
Atsakydami į Jūsų pretenziją informuojame, kad 2019-08-19 d. maršrutą Nr. 11 aptarnavęs vairuotojas S.Jonikas supažindintas su skundu ir įspėtas.
Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų kelionėje.

2019-08-13 14:36:46 IP 2i24ruvl
Lina 2019-08-07 14:56:05
Jeigu jus tai vadinate MANDAGIU ISPEJIMU, komentaru is Mano puses nelieka. Net autobuso vairuotojai buvo pasimete pamate Jos iskelta scena. Tai ivardinciau minimaliai virsijimu savo igaliojimu. Tragedija, ne bendravimas. Vaziuoju viesuoju transportu reciau nei karta per metus. Mandagu bendravima taip pat galiu atskirti nuo akiu draskymo ir savo nuomones isdestymo pakeltu tonu. Man tik gaila, kad tokios aukstai nosi iskelusios personos dirba su paprastais lietuvos pilieciais.
Birželio 17 ir liepos 6 dieną maršruto Panevėžys - Šiauliai, vykstančio pro Linkaičių sustojimą 15.37 val., neaptarnavome dėl autobuso gedimo.
Atsiprašome už patirtus nepatogumus.
UAB „Panevėžio autobusų parkas“
S 2019-08-05 15:44:51
Amzina beda su jusu autobusais.
Linkaiciu kaime, Radviliskio rajone, jusu parko autobusas turi buti 15:37. Bet jau kelinta karta jo nera! As nesuprantu, vairuotojai savivaliauja su laikais, ar kas?
Mes savo kaime neturime daug autobusu, todel planuojame savo laika.
2019-08-07 13:37:22 IP 2i24ruvl
Lina 2019-07-31 17:42:26
Esu pasibaisejusi. Pirkau kelione marsrutu Vilnius-Radviliskis 15:20.Kasose klausiau ar reikalingi bilietai vaikams keliaujantiems kartu. 3 ir 5 metai. Atsakymas buvo kad iki 7 metu vaikai keliauja nemokamai. Viskas ok. Susimoketi nebuvo gaila, bet jei nereikia... Panevezyje ilipo kontrole, netoli stories apie 17:30. Tamsiaplauke moteris, poilgiais plaukais, su akinukais, simpatisko veido bet labai nemandagiai bendraujanti. Issitraukiau vaiku pasus. Kontroliere uzsipludo. Pradejo pakeltu tonu- Tu nori nemokamai keliauti, pasakymas kad buvo pasakyta jog vaikai keliauja nemokamai netiko, matai as prisigalvojau. Tiesiog tragiskai nemandagi moteris, pasiule susikelti vaikus ant keliu tusciame autobuse ir taip keliauti. I viena vieta sako sulupkit
Remiantis LR transporto lengvatų įstatymo 4 straipsnio 1 punktu "Teisė važiuoti nemokamai" - Kiekvienam keleiviui suteikiama teisė nemokamai vežtis vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais, tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais, keleiviniais traukiniais, reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais du vaikus iki 7 metų, neužimant atskiros sėdimos ar miegamos vietos. Keleivė buvo užėmusi tris sėdimas vietas, turedama tik vieną bilietą. UAB "Dorsimus" kontrolierė mandagiai įspėjo keleivę dėl pažeidimo: keleivė turėtų savo vaikus pasodinti ant kelių arba pirktis bilietus.
Amzina beda su jusu autobusais.
Mes savo kaime neturime daug autobusu, todel planuojame savo laika.
2019-07-26 13:10:48 IP 2i24ruvl
Adelė 2019-07-17 23:06:07
Labas vakaras, šiandien 2019 07 17 autobuas 4 maršrutas moliniai - vaivadai. Atvykstantis į elektros g. 5:47 neatvažiavo. Sulaukiau tik sekančio autobuso. 6:20. Labai nesmagu teko vėluoti į darbą.
Atsakydami į Jūsų pretenziją informuojame, kad, peržiūrėjus autobusų kontrolės įrašus, matome, kad 2019-07-17 d. maršrutinis autobusas Nr. 4 stotelę „Elektros g.“ pravažiavo laiku, t.y. 5.47 val. (pridedame eismo kontrolės ataskaitos nuotrauką).
Arnoldas Gražys
UAB "Panevėžio autobusų parkas" generalinis direktorius
Sveiki. Šiandien ryte miestinis autobusas pažymėtas 10 numeriu nesustojo Dariaus ir Girėno g. Stotelėje ties sankryža, ir paleido tik už kvartalo, prie Garažų stotelės, nors man reikėjo išlipti prie sankryžos.. Turėjau eiti visa kvartala atgal.. Labai nesmagu, kai laikas suplanuotas ir nespėji i susitikimą.
2019-05-03 10:32:00 IP 2i24ruvl
ignas 2019-04-30 14:18:41
siadien 2019 04 30 ilipes i 11 autobusa nemuno gatvei prie poliklinikos autobusas pradejo staigiai vaziuoti tai stabdyti griuvau ir su dauziau telefona ir kas uztai dabar atsakis.
Atsakydami į Jūsų pretenziją informuojame, kad, vadovaujantis „Keleivių ir bagažo vežimo autobusais vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo maršrutais Panevėžio mieste taisyklių“ 28.8 punktu, keleivis pats privalo pasirūpinti savo saugumu - jei yra laisvų vietų, atsisėsti, stovint laikytis už autobuse įrengtų turėklų.
Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Virginijus Bagaslauskas
Pervežimų skyriaus viršininkas
2019-04-09 12:20:11 IP 2i24ruvl
Vilmantas 2019-04-07 19:53:15
Šiandien (2019.04.07) laukiau 10 maršruto autobuso Statybininkų g. stotelėje. Kadangi sekmadienis, autobusas turėjo atvykti 5val.12min. Žiūriu atvažiuoja 15-tas (Dariaus ir Girėno - Piniava). 10-to nesulaukiau, po to supratau, kad vairuotojas nepasikeitė numerio lentelės. Pavėlavau į darbą.
Atsakydami į Jūsų pretenziją informuojame, kad 2019-04-07 d. maršrutą Nr. 10 aptarnavęs vairuotojas A. Ratkevičius supažindintas su skundu ir įspėtas.
Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų kelionėje.

Arnoldas Gražys
Važiuodamas Kaunas - Panevėžys (2019-03-21), maršrutu 16:20-18:30, per Kėdainius jaučiausi labai prastai...Visą kelionę kratė taip, kad galėjau suskaičiuoti kiekvieną menkiausią duobę. Autobusas techniškai netvarkingas - amortizacijos nėra. Pats laikas atnaujinti autobusus ar bent juos suremontuoti, kad būtų galima važiuoti, taip kaip su “Kautra” autobusais. Tikiuosi, kad antrai kadencijai išrinktas meras tuo pasirūpins, skirs lėšų autobusams ir galiausiai pastatys naują autobusų stotį, kuri bus bent kiek panašesnė į kitų miestų stotis ir nebebus Panevėžio gėda. Nors nėra kuo stebėtis - kokie autobusai, tokia ir stotis.
Prastesniu autobusu nesu važiavęs gal jau 5 metus. Maršrutu Vilnius - Panevėžys (per Ukmergę) sėdėti gale nesuvokiamai nepatogu. Toks jausmas, kad važiuoji kaip bulė. Amortizacijos apskritas 0. Susitvarkykit pagaliau. Sėdėti labai nepatogu, o apie poilsį važiavimo metu aš visiškai patyliu. GĖDA.
Agnė 2017-12-12 21:48:09
Sveiki, jau tris kartus važiuoju su 11 autobusu nuo stotelių "poliklinika" ir "Cido arena", vairuotojas visada vėlavo, pirmus du kartus nuo poliklinikos vėlavo 20min (2017-12-02/05) ir šiandien (2017-12-12) vėlgi autobusas atvažiavo 10min vėliau, nei parašyta grafike. Būtų malonu jei nevėluotų, nes žiema ir tikrai nemalonu stovėti ir laukti, arba bent jau grafiką pakoreguokit, kad nereiktų veltui šalti.
niekas nepasikeite
2019-01-10 21:11 "ligonine" stotelėje stovėjau laukiau autobuso 21:17 paskambinus i autobusu parką pasakė kad autobusas sugedes, jokio kito ne atsiuntė nors man ir dar keliems žmonėms reikėjo nuvažiuoti i staniunus. Per toki orą turėjau eiti namo pėščiomis nuo Žemkalnio.. Per šita nesusipratimą nušalo mano kojos.. Gėda... Žmonės po darbu turi eiti nežinia nuo kur iki namu.. Nes autobusu parkas nesugeba pasirūpinti kad autobusas butu tvarkingas...
Kodėl neatnaujintas 16 maršruto autobusų judėjimas molainių gatve? Molainių gatvės važiuojamoji dalis sutvarkyta. Mašinos be problemų važinėja nuo to laiko, kai sustabdyti gatvės remonto darbai. O gal jau iš viso ta maršruto dalis pasmerkta uždarymui? Tuo klausimu prašoma paskelbti spaudoje, nes ne man vienam tas klausimas iškilo.
Labas rytas,
Šiandien ryte 7:34 val. neatvyko autobusas Nr. 16 (stotelė 'Sodra"). Labai skubėjau, kitas atvykęs autobusas buvo pilnas, mieste-darbo dienos pradžia, gatvėse-kamščiai, buvo tokių keleivių, kurie kvietėsi taksi. Aš pati vėlavau, tikrai labai nemaloni situacija, kuri kartojasi jau ne pirmą kartą (vėluoja, atvažiuoja per anksti, neatvažiuoja visai etc.). Būtų smagu ir naudinga, jei iškilusios problemos būtų sprendžiamos.
Sveiki, siandien su sunumi ryte 8.50h sulaukeme 6A autobuso veteranu gatveje Dembavoje, priartejus musu islipimo stotelei ruosemes islipti, bet pro duris i autobusa lipo apie 6 zmones, tai per galva juk nelipsime-laukeme kol atsilaisvins koks tarpelis. Sunu 2metu laikiau uz rankos ir vedziau priekyje saves. Ir staiga duris pradejo darytis, nors mano vaikas jau beveik buvo lauko puseje. Spejau itempti ji i vidu, o vairuotojas lyg niekur nieko pradejo vaziuoti toliau. Aciu moteriskei kuri is karto puole prie vairuotojo, jis sustabde autobusa ir atseit ko jus is manes norit. Surekiau per autobusa kad man vaiko vos neprispaude ir islipome. Cia jau ne pirmas kartas kai sis vairuotojas nespejus zmonems normaliai ilipti ir islipti 'zaidzia' su durimis. Tikiuosi tai daugiau nepasikartos, o jeigu pasikartos teks kreiptis auksciau. Nes nepagalvojate kad galite suzeisti zmones!!
2018-10-12 14:37:13 IP 2i24ruvl
Ingrida 2018-10-01 16:33:15
Važiavau su persėdimu Panevėžyje, maršrutu Biržai - Kaunas. Autobusas iš Biržų turėjo būti autobusų stotyje 15.40, tačiau dėl remontų atvyko 16.10, todėl nespėjau įsėsti į kitą autobusą, išvykusį 16.05. Kasoje paprašiau, kad man pakeistų bilietą, tačiau buvau netaktiškai apšaukta ten dirbančios moters, man buvo pasakyta, kad tai ne jos problema, kad reikėjo anksčiau išvažiuoti iš Biržų. Pasakė kur kreiptis tik kai pagrasinau skundu. Dispečerinėje problema buvo išspręsta, dėkoju darbuotojai už supratingumą ir skirtą laiką, nors tai ir ne jos problema:)
Dėkojame už Jūsų laišką ir atsiprašome už kasininkės nemandagų elgesį/
Su kasininke pravestas pokalbis ir ji papildomai supažindinta su bendrovėje patvirtintu keleivių aptarnavimo standartu.

Generalinis direkteorius
Sveiki, nelabai suprantu kodel nepakeistas 4 marsruto grafikas nei galinejVaivadu stotelej, nei internete.Siandien papuoliau i nelabai kokia situacija, tipo autobusas turejo buti 19.56, bet kazkaip jo nesulaukiau.Buvau priversta kviestis taxi.Ar as kazko nesuprantu?
Vykstu is Siauliu i Klaipeda marsruto nr 055601 ir patikekit parasyt sita laiska yra labai sunku. Autobusas visiskai be amortizatoriu.krato purto galima ir vibracine liga susirgt po tokios keliones.pasiekem Kursenus, o jau norisi islipti... Labai prastas autobusas... nuviliantis

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Kuršių g. 1 K6, Slengių k., LT-92338 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Iranas: ukrainiečių lėktuvo numušimą nulėmė klaida derinant radiolokatorių sistemą 07-12 13:09
Iranas paskelbė, kad nesuderinta oro gynybos junginio radiolokatorių sistema buvo svarbi "žmogiškoji klaida", nulėmusi atsitiktinį ukrainiečių keleivinio lėktuvo numušimą sausio mėnesį.
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%