Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Panek, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Panek

Atsiliepimai apie Panek, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Panek, UAB

Labai patiko masinike. Iki sekančio karto!
Nuomavausi toyota corolla tik isvaziavus is oro uosto ir nuvalius langus pastebejau maza taskiuka, tai buvo nezimi idauza poros milimetru. As jos negalejau pastebeti kadangi langai buvo aplipe kozkokiom stambiom dulkem ar ziedadulkem. Zodziu esme tokia kadangi tas taskas nebuvo pastebetas priemus oro uoste, as likau kaltas. Rasau nes bent siek tiek tikiuosi gal kas nuomojosi Toyota ir padare sia idauza ir turi kokiu duomenu. As galiu 100 proc pasakyti kad ne as ja padariau. Turiu savo foto ir dar labai noreciau kad atsirastu ta idauza padares asmuo. Jeigu kas turit kokios info parasykit.
Venkit žmones šios a******u įmones, ju toks darbo stilius. Kas susidure tas žino. Padaviau i teisma šios veikejus!!!
Mielas Eduardai, uz musu nelauke jokie zmones, mes masinos atvykome pasiimti valanda anksciau.Mums buvo pasakyta, kad turime primoketi 50euru uz ta valanda arba palaukti.Mes pasirinkome palaukti.Labai nesmagu, kad jus veliates i toki negrazu zaidima, nes matyt esate suinteresuotas zmogus.Mes turime tikslius laikus uzfiksuotus telefone, kada skambinome ir ieskojome darbuotoju kai ju nebuvo daugiau negu pusvalandi darbo vietoje pries pasibaigiant darbo valandomis.Prasau neklaidinti zmoniu!As tik pareiskiau savo nuomone apie Panek firma ir jokiu budu niekam jos nerekomenduoju, nes noriu apsaugoti zmones nuo dideliu rupesciu!
Viskas saunu, aptarnavimas puikus.
Migle 2019-05-13 07:58:52
Noriu ispeti visus norincius issinomuoti automobili is Panek!Darbuotojai nesuteikia konkrecios informacijos apie esminius dalykus;atkakliai siulo papildoma draudima;nesiskaito su nelojaliais klientais;nebuna darbo vietoje darbo valandomis abieju darbuotoju;bando pasipelnyti is virsvalandziu, kai i darbo vieta ateina17.55 likus vos 5 minutems (tai zinoma, kad dukumentu tvarkymas uztrunka nuo 10 iki 20 minuciu).Labai nepatiko, kad kelis kartus pakartojo, jog automobili issinomavome labai pigiai, tai ko cia dar buti nepatenkintiems.Nepavykstant susikalbeti su darbuotu yra paprasomas vadovo telefonas, darbuotojas labai ramiai duoda numeri kuriuo atsiliepia jisai pats!
Atsisakius uzsisakyto automobilio sumoketi pinigai uz ji zadami grazinti per 2-3darbo savaites...Pinigai nera grazinami ir dar priedo yra nuskaitoma 50 euru suma! (gal uz virsvalandziu 4 minutes, kai i darbo vieta buvo paveluota tycia.
Nerekomenduoju sitos firmos del nesaziningumo ir darbuotojo kompetencijos stokos aptarnaujant ir suteikiant reikiama informacija klientams.
Imones vadovas turetu susirupinti savo darbuotojo elgesiu!
Migle,

Esame šeima kuri laukė už Jūsų. Kiek teko girdėti pokalbio, Jūs vėlavote keleta valandų - negražu meluoti.
Imones vadovas turetu susirupinti savo darbuotojo elgesiu!
Viskas puiku, mūsų šeima liko patenkinti.
GIEDRIUS 2019-01-31 03:34:28
Bukite budrus! Jeigu neimsite papildomo draudimo- suras kaip apmokestinti jus! Ju darbuotojas buvo labai nedraugiskas suzinojes kad pasiemiau kita draudima. Po keliu savaiciu pastebejau nuimtus pinigus nuo mano saskaitos. Pagal ju paskaiciavimus uz padaryta zala- apibrozdintas bamperis (kuris jau buvo toks tik uzdazytas). Jokio perspejimo. Ivertintojas Tomas Bledis pateike labai itartinus ikalcius. Nesaziningi darbuotojai, ispeju nes noriu apsaugoti jus nuo bereikalingu rupesciu, ir tuo paciu nenoriu jog jiems toliau sektusi pasipelnyti.
visiškai pritariu, atsitiko tas pats su mūsų imones darbuotojų: išnuomuotas auto su kitu draudimu, Panek'ui tai nepatiko, tad pora dienu po pridavimo išskaičiavo s*****i 1000 euru, be jokio ispejimo ar pranešimo už ka ar del ko!! sakyčiau didele spraga nuomos istatymuose, visiškai nera apsaugotas klientas. tokie s*****i kaip Panek turetu neegzistuoti musu rinkoje. deja Lenkai pelnosi ir musu žopliu istatymu. skaitykite atsiliepimus apie Panek.PL.. tai ju motinyne sukčiu kompanija Lenkijoje.
Esame lojalūs klientai jau 2 metus. Tačiau kaskart įmonė mus stebina tiek greitu aptarnavimu, tiek naujais automobiliais. Mūsų šeima yra dėkinga, bei nuoširdžiai rekomenduoja!
Auto nuoma vyko sklandžiai. Kaina konkurencinga. Pardavėjas mėgino įsiūlyti draudimą. Jo nepasirinkimo ir nesigailime. Tiesa, visi jų automobiliai su lenkiškais valstybiniai numeriais. Tokiu būdų įmonė sutaupo ant automobilų draudimo ir pan.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%