Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Panek, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Panek

Atsiliepimai apie Panek, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Panek, UAB

Nerekomenduoju. Užsisakius automobilį per rentalcars platformą, aiškina, kad nei kartu pirktas draudimas, nei pati rezervacija negalioja. Klientų aptarnavimas telefonu tiesiog pasibjaurėtinas ir chamiškas.
Nesirinkit šitos kompanijos.
NESIRINKITE SIOS KOMPANIJOS - skupas moka du kartus, ir tai man pasitvirtino su 100 procentu!!! Atims neteisetai Jusu sunkiai uzdirbtus pinigus ir negausite jokios masinos, liksite be nieko- nei masinos, nei pinigu, ir vat, ziurekis kaip suktis is situacijos!!!
Venkite sios automobiliu nuomos kompanijos Vilniuje. Netiesiogiai "vagia" is klientu !
Siu metu Vasario pradzioje issinuomavau automobili internetu per Ryanair skrydziu portala, darbo reikalams Lietuvoje. Atejus ir pateikus man duomenis sako, kad mano kreditine kortele tegalioja 3 menesius - o maziausiai turi galioti atseit 6 Menesius, ir man duos tuomet masina, jeigu isigysiu papildoma draudima! Pries mane buvusi moteris ta pati aiskinosi, ir nuleidusi rankas, praradusi pinigus ir vilti iszygiavo namo! Stai ir as-puolusi i asaras skambinu policijai, o jie sako, negalintys man niekuo padeti, kaip ziauru : ((((. Butinai, dar pasirupinsiu perduoti skunda i aukstesnes institucijas! Vaikinas uzsidares kambaryje, kol as su policija aiskinausi " apie mane kazkam pasakoja, girdziu sako : ne, neduosiu masinos jai"!!! Negirdejau pokalbio jo, nes pati bandziau suktis is padeties. Argi taip galima? Kaip jis sako, neskaiciau taisykliu...tai, jeigu ir butu, mazom raidem, po zvaigdzutem, kas ziuri ten? Bukite saziningi ir surasykite pirmame puslapyje visus reikalavimus, pries tai, kai klientas paspaudzia uzsakymo mokejimas!
1. Jie leidzia pasiimti masina, po to, kai isigyju dar viena papildomai draudima, nors pinigai sumoketi, neduos masinos! Vat ir valanda laiko, kova su vejo malunais!
2. Siekdami pasipelnyti siekia kad isigytumete draudima, kuris sioje imoneje kainuoja labai brangiai, o kodel man jo isvis reikia??? Juk mokejau VOLKASKO (nezinant istatymu lengva klienta apgauti).
ACIU dievui, man pagelbejo kita automobiliu nuoma! Tai buvo nors aptarnavimas, mokejimas uz paslauga!
Bandziau 3 menesius atgauti pinigus per savo kreditine kortele, deja nepavyko.
Reziume: paliko be masinos lauke, per salti, apsiverkusia, panikoje, is Vilniaus reikejo parsirasti i Panevezi, bjauru buvo, ir pikta ir skaudu. Pykau ant saves, KAD PRIES TAI NEPERSKAICIAU APIE SIA KOMPANIJA- pasimokiau!
Neleiskite saves taip apgauti; BUKITE BUDRUS!
Venkite sios kompanijos!!! Automobili gavau lenkiskais numeriais ir kaip veliau paaiskejo techniskai netvarkinga. Pradejus vaziuoti ir pasiekus greiti 80km/h pradejo “musti vaira”. Iskart paskambinau PANEK atstovui ir pranesiau, kad “musa vaira”. Atstovas manes paklause ar galiu testi kelione, del laiko stokos atsakiau, kad bandysiu. Po savaites gavau email’a, kad man skirta nuobauda 515, 84€ uz prakirsta padanga ir nesvaru automobili. P.S automobili grazinau svaru. Bandziau skambinti, rasyti email’us ir paaiskinti, kad as jau gavau automobili su prakirsta padanga. Jie apsimete, kad nieko nezino ir sake prasom pateikti irodymus. Po menesio nuskaiciavo siuos pinigus nuo mano banko saskaitos. Pirma ir paskutini karta nuomovausi is sios pasipelnyti siekiancios PANEK kompanijos!
Pateikia melaginga informacija su tikslais pasipelnyti!!! Vairuotojo pazimejimas turi galioti ilgiau nei 9 menesiai?? (savaitei nuomuojant) taisykliu neparode (pas mus tokios taisykles, ir apkaltino kad nedaskaitau dokumentu), bet jei isigyciau draudima uz 360 euru tada butu gerai..paliko vakare be masinos su seimyna lauke salta bjauru buvo, visiskai be reikalo…ne tai kad nebenuomuosim PANEK, i Lietuva nesinori vaziuot kaip tokiem dalykam dasileidziama.
Kristina Frederiksen
2022-04-11 08:11:29 IP 66iuncqi
Laikykites kuo toliau nuo šitų apgavikų. Norint gauti masina prašo 500 euru už jų draudimą, nors ir turi išankstinio nusipirkęs pilna draudimą. Net jei sumoki 500 euru, tai Ima papildymus pinigus jei pakuoji paimt masina, nors ir darbo metu. Kaip žmogus gali palopytos atsiimti daiktą, už kuri sumokėjo? Plėšia už mašinos valymą, nors masina normaliam stovi grąžini ir apgaudinėja dėl mašinos subraižymų. Tai būtinai fotuografuokite kiekviena įbrėžimą, netgi bambėti.
Esu patenkintas klientas, visada atrandamas sprendimas, malonu bendradarbiauti, nes keliaujant dažnai tenka pasinaudoti jų automobilių nuoma
Geras klientu aptarnavimas iskylus problemoms.
Venkite šios kompanijos!!! Atvykus pasiimti automobilio, parašė International Driving Permit, Europos sąjungos piliečiams jo NEREIKIA! sutiko duoti automobilį jeigu nusipirksiu pilną draudimą 290 eurų!?! Nors turėjau nusipirkusi pilna draudimą kai uzsisakinejau mašiną.
Venkite sitos kompanijos, nes zmones apgaudineja nuo pat pradziu.Nuskaiciavo uz velavima, nors darbo laikas 24h, labai grubus ir nemandagus atstovas (praplikes pagyvenusio amziaus vyras).Nemoka tis bendraut ir nesugebantis atsakyt i uzduodamus klausimus.Masina grazinome svaria, laiku, bet atsovo, kuris patikrintu automobili, nebuvo.Kaip suprantame, del priezasties, kad galetu veliau nuskaiciuoti pinigus nuo saskaitos.Po menesio laiko be jokio rastisko paaiskinimo ir uz ka ir kodel nuskaiciavo beveik 300€.Bendravome email, prasem irodymu, atsiunte foto su ibzrezimais.Mes tuo tarpu nusiuntem video ir foto automobilio grazinimo metu ir susigrazinom pinigus, deja, tik banko pagalba.Dabar vel, po keliu menesiu bandymas nuskaiciuoti daugiau nei 500€.Nors video parodyta aiskiai, jokiu ibrezimu.Prisegu foto atsiusta panek ir sone musu daryta foto, kur nesimato jokiu ibrezimu.Taip pat video daryta tuo metu, kai grazinome.Pseudo kompanija, kurie pelnosi is zmoniu apagudinejimo.Bjauriausia patirtis, kiek esam tureje.
Issinuomavome mašiną kelionei į Zakopanę. Viskas vyko sklandžiai, neturėjome problemų visos kelionės metu, nes automobilis naujas ir paruoštas važiuoti. Maloniai aptarnavo personalas. Rekomenduoju. ????
Viskas vyko be problemų, labai žmogiškas ir supratingas Jūsų darbuotojas Aris. Rekomenduoju!
Nusivylimas didelis, rinkites kitas firmas per Rynaira issinuomavau golfa su pilnu draudimu gavau kia lenkiskais numeriais, toliau dar linksmiau uzsisakant automobili internetu parasyta kad uzstatas 600€ ir darbo laikas 24val. Tik atvaziavus pasiimti automobili is manes buvo pareikalauta susimoketi 40€ uz tai kad atvykau ne darbo metu.... toliau prasideda... jusu draudimas negalioja nes daretes ne per mus toliau 1200€ rezervuoja uz kazkokia automobilio atsakomybe paklausus kas tada yra uzstatas atsakymo negavau. Pasakius kad noriu atsaukti uzsakyma nes nesiruosiu moketi uz kia tokius pinigus 1800€ buvo pasiulytas kazkoks lenkiskas draudimas savaitei laiko 215€ (draudima pilna turejau uzsisakant automobili pirkau) atsisakius darytis draudima pasake kad imoketu pinigu mums niekas neatiduos. Zodziu bekit toliau nuo tokios firmos ir ju paslaugu. 22 metus nuomuojuos automobili niekada nebuvo tokiu problemu. Niekada daugiau is sitos firmos nesinuomuosiu ir jums nepatariu.
Nuosirdziai ir is visos sirdies nerekomenduoju PANEK automobiliu nuomos kompanijos.
Mes Internetu uzsisakeme automobili sumokedami 132 svarai uz 10 dienu (labai viliojanti kaina), bet atvykus man I nuomos punkta paprase manes susimoketi dar 500 euru uz automobili neva mano UK teises negalioja Lietuvoje ir turiu susimoketi uz papildoma draudima. Paklausus man ar visos automobiliu nuomos kompanijos turi toki pat politika, agento uztikrintas atsakymas buvo TAIP!!! (absoliutus absurdas) Man pasiskambinus I keleta kitu kompaniju, ir pasiteiravus apie UK vairuotojo pazymejima galiojima Lietuvoje, visi agentai atsake, kad tinka.
Prasau, nesigadinkite sau nuotaikos ir nesinuomuokite automobilio is Panek kompanijos.
Pirmas ir paskutinis kartas kai nuomavome mašiną iš šios kompanijos. Personalas nemandagus, atvykus teigė, kad turime sumokėti draudimą nes negali nuskaičiuoti depozito nuo 3 kreditinių kortelių (kai su kitomis kompanijomis niekada to nebuvo), nesumokėjus draudimo būtume negavę automobilio ir praradę pinigus už automobilio rezervaciją. Po automobilio gražinimo praėjus mėnesiui laiko be įspėjimo ir paaiškinimo (nors kontaktinį numerį, el. Paštą kompanija turejo) buvo nuskaityti pinigai. Susisiekus su kompanija ir paprašius paaiškinti už ką nuskaitomi pinigai jie teigė, kad automobilis buvo nešvarus (su kuo mes sutinkame) ir teigė kad automobilio ‘visa apačia buvo sudaužyta’ paklausus kas tiksliai buvo ‘sudaužyta’ įvardinti negalėjo, paprašius serviso išrašų bei nuotraukų automobilio po mūsų gražinimo prižadėjo viską atsiųsti. Siunčia jau daugiau nei pusė metų. Iki šiol negavome jokios informacijos už ką buvo nuskaityti pinigai.
Taip pat noriu paminėti, kad bendraujant telefonu su įmone kelis kartus buvo ‘numestas ragelis’ vidurį pokalbio, o aptarnaujančio personalo kalbėjimas buvo šiurkštus ir nepagarbus.
Nerekomenduojame! Rinkitės kitas kompanijas nes nuomojamės dažnai ir pirmą kartą turėjome tokia nesmagią patirtį.
Mokant užstatą už mašiną, vienos kreditinės kortelės limitas buvo viršytas. Panek darbuotojas atsisakė paimti kitą kortelę. Tai buvo SEB'o kortelė - ir debetinė ir kreditinė. Pagal Panek aiškinimą debetinės kortelės netinka. Su ta pačia SEB'o debetine/kreditine kortele rezervavo 99 eurus (kosminis užstatas!) kurui be problemų, bet 1200 eurų užstatui ta kortelė kažkodėl netiko. Tai akivaizdus sukčiavimas. Apgavystės būdu klientas buvo pastatytas į tokią situaciją, kad iš jo buvo išreikalauta susimokėti už mašinos draudimą 45 eurus už dieną. Atseit negalite duoti užstato, tai turite susimokėti už kosminį draudimą, kurio klientas nenorėjo pirkti. Metinis mašinos draudimas kainuoja 140 eurus. Panek už 4 dienas apgaule nuplėšė 180 eurų. Grąžinant mašiną nesiteikė pripažinti apgavystės, patvirtinti, kad mašina buvo gražinta tvarkinga, švari ir su pilnu kuro baku. Kuro užstatą rezervavo 2 savaites. Tą patį galėjo padaryti ir su mašinos užstatu, bet taip nebūtų nuplėšę už draudimą. Gėda.
Saugokitės ir bėkite kuo toliau. Afersitų klubas.
Venkite šios kompanijos. Sumokejome, o mašinos taip ir negavome, pabaigoje dar apšaukė mumis. Aptarnavimas labai grubus, mums net pagrasino jei parašysiu atsiliepimą užsiundys teisininkus. Nusileidome kiek veliau nei planavome i vilniaus oro uosta, kai isejome is jo ivedus i google maps panek imones adresa jo negalejome rasti nurodytu adresu, teko skambinti, atsiliepes vyras apsauke kad nurode adresa, bet tas adresas neteisingas. Google maps rodo kad ta vieta apie peskom 20min nuo Vilniaus oro uosto. Atsiliepes vyras zodziu pasake kur eiti ir teko naviguoti pagal pastatus, visiska nesamone. Kai atejome laukeme eileje apie pusvalndi. Kai pagaliau atejo musu eile sako nebera masinu, o del to kad pavelavome pusantros valandos mums teks moketi ne 200, o 800 uz masinu nuoma, nes pagal panek darbuotoja kuris sauke ant musu kad pavelavome nebeliko tos klases automobiliu ir mums reikia issinuomot aukstesnes klases. Paskaicius google reviews panasu kad cia klasikine situacija. Jei zmones paveluoja net 15 min magiskai nelieka tos klases automobiliu. Mes nesutikome, be jokios gedos pasieme musu depozita ir sauke ant musu iki kol isejom pro duris. Galiausiai issinuomavome ju oranzinius konkurentus. Rinkites kitas kompanijas ir paskaitykite review pries bookindami. O panek masinu nuoma- kosmaras, Nerekomenduoju sios imones, sugadins ne tik nuotaika bet ir atostogas.
Aptarnavimas geras, automobiliai nauji.
Viskas saunu, aptarnavimas puikus.
Viskas puiku, mūsų šeima liko patenkinti.
Esame lojalūs klientai jau 2 metus. Tačiau kaskart įmonė mus stebina tiek greitu aptarnavimu, tiek naujais automobiliais. Mūsų šeima yra dėkinga, bei nuoširdžiai rekomenduoja!
Vytautas Kevalas
2018-12-04 17:05:03 IP 66emf3j9
Auto nuoma vyko sklandžiai. Kaina konkurencinga. Pardavėjas mėgino įsiūlyti draudimą. Jo nepasirinkimo ir nesigailime. Tiesa, visi jų automobiliai su lenkiškais valstybiniai numeriais. Tokiu būdų įmonė sutaupo ant automobilų draudimo ir pan.

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Vytauto paslaugos
Transportas ir Logistika

Adresas: Partizanų g. 15A, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; logistikos paslaugos.
MŪSŲ PASLAUGOS Tarptautinis krovinių pervežimas sausumos, oro ir jūrų transportu Krovinių gabenimo paslaugos visoje Vakarų Europoje Tolimųjų reisų vairuotojų įdarbinimas Mikroautobusų nuoma TARPTAUTINIS KROVINIŲ PERVEŽIMAS Daugiau nei 20 metų teikiame krovinių transportavimo paslaugas. Pagrindinė veiklos sritis –...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?