Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pandora LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pandora LT

Atsiliepimai apie UAB "Pandora LT"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pandora LT"

"Pandoros" pardavėjų "Oze" (Vilnius), dirbusių liepos 4d.po pietų, elgesys itin arogantiškas, atsainus ir absoliučiai neprofesialanus. Nenustebčiau, jeigu pardavimų kiekis šioje pamainoje nulinis. Atėjom su dukra nusipirkti papuošalą, tačiau vitrina prie kasos kaip buvo uždengta ir apkrauta kartoninėm dėžutėm, taip ir liko, nors pardavėjos matė, kad mes norėjom apžiūrėti tą vitriną, buvo įspūdis, kad jos specialiai nenuima nuo vitrinos dėžių, kad tik mes greičiau išeitumem. Vis dėlto tokio žinomo brendo parduotuvėje norisi sutikti ne tik elementariai mandagias pardavėjas, bet ir profesionalų aptarnavimą.
Nesu klientė, kuri skaudžiais dėlto, kad pardavėja nesišypsojo, ar pasakė kažką ne tokių tonų, kurį norėčiau girdėt. Dar niekada gyvenime neteko rašyti skundo/ blogo atsiliepimo, bet MEGOS mėginu aptarnavimas galėčiau pasakyti tragiškas ir lygus nului. Niekaip nesuprantu, juk tiek daug atsiliepimų blogų apie ten dirbančias merginas ir niekas nereaguoja? Visi klientai ten nuėjai yra žeminami ir administracija toliau leidžia su tokiu požiūriu dirbti? Situacija tokia, kad kaip Kalėdų dovana gavau padoros dovanų čekį, gyvenu mieste kuriame nėra šios parduotuvės ir čekis galioja iki birželio 26d. tiktai numanyti nenumanau, kad pasaulyje bus tokia situacija ir viskas sustos 2-3 mėnesiams Lietuvoje. Priėjus prie merginu mandagiai pasisveikinau, o šios tik sumurmėjo ir toliau kažką aptarinėjo ilindusios į telefoną, na po kurio laiko teikėsi viena siap ne taip ateiti, pasakiau, kad norėčiau apyrankės karoliuko, bet asortimento man pasiūlyti ir ištraukti pardavėja nesusiprato todėl žiūrėjau į tai kas yra ekspozicijoje nors karoliukų buvo tik keli pagalvojau paklausiu pardavėjos ar turi zodiako ženklų mano ženklo neturėjo ir paklausiau ar būtų galima kažkaip ji isigyti, o ji manęs paklausė ar aš tikra, jog toks kažkur yra? Na čia buvo pirmas wow, nes juk ne as pardavėja, tik atsakiau, kad mačiau jų interneto parduotuvėje, o ji atsakė ten visko yra, bet nereiškia, kad cia bus.. Na supratau, kad kitų alternatyvų ji pasiūlyti ir parodyt visus karoliukus nežada, tai tiesiog pasiteiravau ar dovanų kortele bus pratęsta ta karantino laikotarpį kol jie nedirbo? Atsakymą gavau ne, nes turėjau daug laiko iki karantino išnaudoti čekį, atsakiau taip, bet neišnaudojau, o kiek žinau pagal įstatymą turi būt pratęsta ji tiesiog atsistojus juokėsi ir atsakė kaip ir sakiau laiko turėjot prieš karantiną. Aš vėl paklausiau ar čia tikrai jiem galioja kitokios taisyklės nei visiem, o ji tiesiog juokėsi na neiškentus paklausiau kas jie per įmone jei visiem galioja vienos taisyklės, o jiem kažkodėl kitos ir kur galėčiau paskambinti išsiaiškint šią situaciją ji tiesiog paklausė koleges kur ji gali paskambint/kreiptis? Tada pagaliau prie manęs priėjo jos kolegė ir pasakė, viskas gerai, mes nedirbom pasantro mėnesio todėl jum tiek laiko ir prasitęse ta dovanų kortele ir kokį jum zodiako ženklą užsakyti? Mes užsakysim ir paskambinsim jums, kuo labai abejojiu. Bet kilo klausimas ar tikrai suinteresuotas pirkėjas atejas nusipirki produkcijos turi stovėti ir 20 minučių aiškintis su pardavėjom? Kęsti kažkokius žeminancias ir kandžias replikas? Na camo'n susimąstykite pagaliau apie savo darbuotojų aptarnavimo kokybę, nes niekam nebedovanciau iš jūsų įmonės nieko, kad atejas žmogus rinktis sau dovanos su nuotaka išeitų nieko nepeses ir dar jaustųsi kaip..
Esu patenkinta Siauliu Akropolio Pandora, pirkau karoliuka uz 57eurus ir lb gerai nesiojasi, pardaveja pati uzdejo ant apyrankes ir papuose mene.Aciuu
Naujai atsidariusi Šiauliu akropolio parduotuvė superinė. Merginos labai gerai atlieka ir išmano savo darba, super!
Niekada nerašau skundu, tačiau niekada dar ir nebuvau susidūrusi su tokiu TRAGIŠKU aptarnavimu. Gimtadienio proga gavau dovanų apyrankę, valentinio dienos proga su vyru atvykau į Megoje esančia Pandoros salelę įsigyti karoliukų. Dirbo dvi pardavėjos tamsiais plaukais paprašiau parodyti karoliukus ištraukė viena padėklą nespėjus pažiūrėti nei kelių karoliukų su arogancija buvo pasakyta, , ar jau pažiūrėjai?'' Nustebau nes ruošiausi pirkti kelis karoliukus spaustukus bei apsaugine grandinėle ir nelabai supratau kokiu būdu turėjau tai išsirinkti per pardavėjos skirtas 3min. Juolab, kad nebuvo nei vieno žmogaus be manęs ir vyro. Atsakius, pardavėjai, kad dar ne ir dar noriu apžiūrėti kitus išgirdau pašaipų juoką, tačiau nekreipiau dėmesio juk atėjau apsipirkti ne pasipykti su pardavėjomis. Praėjus gal 10min. ir prie salelės priėjus dar keliems žmonėms, o man vis dar apžiūrinėjant norimus daiktus šalia stoviniavo ir vyras, tuomet kita pardavėja (ne ta kuri bendravo su manimi) atsisuko į mano vyrą ir sako, , ateik ateik vis tiek čia stovi padėsi dirbti pažiūrėk kiek žmoniu''. Po šio komentaro tiesiog apsisukome ir nuėjome negalėjau patikėti tokiu pardavėju lygiu
Labai nusivyliau Pandora Ryo Panevežyje kolektyvu. Dirbo dvi šviesiaplaukės kurios surauktais veidais ir nemaloniu bendravimu bei aptarnavimu sugadino diena. Ten tikrai nebežadu daugiau nieko pirkti iš ten. Toks jausmas kad jau prieidama prie pandoros salelės jau sugadinau joms diena. Paklausius apie pandoros pakabukus buvau vos neišjuokta ir pažeminta. Patikrinkite savo darbuotojus kokius idarbinate. Ne tik grazus veidas reikalingas bet ir minimali kultura.
Airidas 2020-02-08 19:27:05
Sveiki. Norėjau pranešti, kad pardavėjos dirbandčios Vilniaus akropolyje neatlieka savo pareigų. Jos stovi žiūri ir ne tik kad nužiūrinėja žmones, bet dar ir net neprieina ir nepaklausia gal kažko reikia. Ne tik kad sugadino visos dienos nuotaika, o dar ir pasijutome kalti, kad atėjome nusipirkti daiktą kuris atneštu šiai įmonei pelną. Tad siūlau susimąstyti dėl akropolio pardavėjų. O kas mums patiko rasime kitose parduotuvėse. Sėkmės!
Pritariu 100 proc. Apeinu Akropolio skyrių. Lankausi tik Gedimino pr. Ten lb mandagus ir paslaugus pardavėjai konsultantai. Sėkmės!
Vilniuje panoramoj pastoviai nera dydziu!!!!!
Esu visiškai pasibjaurėjusi ir pasišlykštėjusi Vilniaus Akropolio pardavėjomis. Atėjusi gimtadienio proga įsigyti karoliukus, išėjau su sugadinta nuotaika. Pirmiausia, 5 ar 6 stovėjusios pardavėjos-konsultantės nė nepralemeno "Labas vakaras", tik iš šono buvo nužiūrinėjama mano apranga. Laukiame 5min, kol būtų prieita parodyti karoliukus, kol truko kantrybė ir draugas pasakė: Atsiprašau, gal kuri sugebės atrasti laiko ir aptarnauti ir sulaukėme: Tuoj gi.
Tokios arogancijos dar neteko matyti. Etiketo ir mandagumo lygiai 0. Gaila, kad negalima paviešinti tokių netekšų vardų ir pavardžių. Gėda, Pandora, GĖDA.
Gavau apyrankę dovanų todėl ją labai saugojau ir mylėjau, naktimis nusiimdavau, eidama į duša nusiimdavau taip pat. Praėjo mažiau nei dvi savaitės, man apyrankė sutrūko, nors tuo metu laikiau tik puodelį kavos:)) nunešus apyrankę į parduotuvę, ją išvežė analizei, po 10 dienų gavau atsakymą, kad tai neįmanoma jog būtų broko kaltė, buvau pati apkaltina, kad nemoku saugoti daiktų:)) labai nusivyliau, šia parduotuve ir jos gaminiais, nes garantiją duoda tik šiaip. Ir tikrai neįmanoma, jog čia mano kaltė, nes ne viena draugė turi apyrankes, ir joms jos laikau jo ilgą laiką. Tad tikrai nerekomenduoju, kažką pirkt iš Pandoros!
Labai nustebau paskaiciusi tiek daug negatyviu komentaru. Bet nuotaika ir pilnatis daro savo :) is tikro jau ne vienerius metus perku Pandora papuosalus, lankausi visada vilniaus akropolyje ir merginos dirbamcios ten yra super! Visada padeda, pasiulo ir tai daro su sypsena bei malonumu. Teko kreiptis ir del iskritusios akutes karoliuke, kuri man pakeite, nes buvo nustatytas gamybos brokas. Teko kreiptis ir del nutraukto karoliuko, taip man jo nepakeite, bet puikiai supratau kodel, nes as pati ji uzkabinau ir nutraukiau. Akropolio merginos maloniai parekomendavo juvelyra, pas kuri ir susitvarkiau karoliuka. Taigi is tikro didelis dekui vilniaus akropolyje dirbanciom merginom, kad visada bunat malonios ir besisypsancios, kad padedat issirinkti ir nepykstat, kad kartais nesugebu greitai issirinkti :D o visiem palinkesiu daugiau pozityvo! Kiti zmones nera kalti del jusu blogos nuotaikos ;)
Vilniaus akropolyje labai mielas mergaičių aptarnavimas! Norėčiau išskirti Kamila M., kuri aptarnavo. Padėjo išspręsti problemą bei išrinkti karoliukus! Ačiū!!!:)
Vakar lankiausi PC panorama esančioje "Pandoros" parduotuvėje ir noriu pasidžiaugti ir padėkoti pardavėjai Ievai M. už jos šiltą ir malonų aptarnavimą, bei pagalbą ir patarimus renkantis karoliuką :) kad visos tokios pardavėjos būtų! Dabar norėsis dažniau sugrįžti į šią parduotuvę :)
Esu labai nusivylusi. Kiek skaitau atsiliepimus, visiems ta pati problema. Turiu apyrankę kelis mėnesius, saugojau ir mylejau. Eidama pajaučiau, kad tiesiog ji man atitrūko nuo rankos, užsegtukas lūžo, nežinia dėl ko. Labai nesinervinau, nes turėjau garantinį ir tikrai tikėjausi, kad ją pakeis. Nunešiau į akropolį Vilniuje, ten palikau ale "ekspertizei", sulaukiau skambučio ir pranešė, kad galiu atsiimti ir jie nepakeis apyrankės, nes tai ne gamyklinis brokas, o mechaninis. Grįžau atsiimti, bet dar parašiau pretenziją, nes atsakymas manęs netenkino ir vėl laukiau tikėdamasi, kad atgausiu bent jau užsegtuką, kad galėčiau nešioti apyrankę. Sulaukiau vėl to pačio atsakymo. Pradėjau ieškoti bent jau užsegtuko nusipirkti, bet visgi jie gudruoliai nepardavinėja atskirai. Tai leiskit paklausti, ką man dabar daryti su ta apyranke, tiesiog išmesti ar pirkti naują. Galiu nusipirkti naują, bet žinoma jau nebenoriu tokio produkto ir tikrai nebepirksiu. Kam išvis tas garantinis suteikiamas? Absurdas.
Didelis ačiū Ozo Pandoros mergaitėms už malonų aptarnavimą!
Labai puikios Panoramos Pandoros merginos- visada malonios, operatyviai užsakė prekę, pranešė jai atvykus. Ačiū Jums!
Fuflo, nerekomenduonu pirkti! Po metu nusitrine visas pasiksavimas!!!! Geriau sumoketi 4x daugiau bet nupirkti 12x geresni juvelyrini dirbini auksa!!!
Niekada beveik nerasau skundu, bet dabar jau nebelaiko nervai. Pirkau Klaipedos akropolyje apyranke su 50% nuolaida (gavos apie 35€). Pirmas dalykas tai, kad pardaveja uzdejus man ja ant rankos nepasake, kad man ji per didele ir tik nesiodama tai supratau (nes as kaip pirkeja nezinau kokio ji turi buti dydzio). Kitas dalykas, po mazdaug menesio nunesiau pakeisti, nes labai lengvai atsisegineja, buvau pametusi. Pardaveja (kita negu pardave) patvirtino, kad apyranke man per didele ir, kad taip lengvai atsisegineti neturi, todel pasieme ja ekspertizei. Po dvieju dienu sulaukiau skambucio, kad galiu atvykti ir gausiu nauja apyranke uz tq pacia kaina. Kadangi pirkau uz 35€ tai ir ta kaina yra 35€. Apyrankiu uz tokia suma nera. Nuolaidos, kuri buvo pritaikyta taip pat neketina pritaikyti. Tai parduotuves logika tokia, kad mano problemos, kad nusipirkau apyranke su nuolaida, kuri buvo brokuota ir po menesio tokiu paciu nebeturi ir nuolaidos kitai apyrankei taip pat nebetaikys. Darbuotojos atsakymas buvo toks, kad jeigu netenkina atsakymas galiu parasyti pretenzija. Tikrai taip ir padarysiu, nes esu pirkusi jau ne viena preke ten ir daugiau neketinu nieko pirkti jei cia tokios tvarkos.
Iškrito žiedo akutė, nunešiau į pandorą (Kauno akropolyje) balandžio 25d., buvau nuvažiavusi gegužės prieš paskutinę savaitę, bet pardavėjos sakė, jog gegužės pabaigoje tikrai jau bus naujas žiedas. Atvažiavau vėl, bet nebuvo. Tada laukiau vėl skambučio, bet nesulaukiau. Nesulaukusi skambučio apie žiedą, nuėjau panašiai apie birželio pabaigą vėl, tačiau ir tada jokio atsako. Tai va, liepos 25d., bus trys mėnesiai kaip laukiu žiedo. Žinoma, pardavėjos niekuo dėtos, bet pačių savininkų ar tų, kurie atsakingi už naujas prekes ir senų prekių garantinį, aplaidumas yra aukščiausio lygio. Po tokio atvejo tikrai daugiau gaminių pandoroje nebepirksiu. :)
Klaipedos Akropolio Pandoros paruotuveje prekiu nerasta, tik tuscios deze ir paradaveju pazadai, kad ryt bus prekes. Ateini ryt prekes neikeltos.. ir taip menesi.. paradavejos nekaltos, juk jos tik pardavejos, o seimininkas ka galvoja.
Ir Dar -"Pandora.lt" issirenki karoliuka nusiunti uzuomina draugei.. Grazu. o kaip ji nupirkti ??? pasirodo nesiuncia, Klaipedos Akropolio isisrinkti nera is ko. Klausimas - kam tas zaidimas su uzuomina???
Klaipėdos Akropolio, jūsų parduotuves asortimentas toks skurdus, kelinta karta teiraujuosi žiedo, niekaip nesugeba aprūpinti parduotuves, važiuoji gaišti laiką ir negauni prekes kelinta karta, netik žiedo bet ir seip pasirinkimas ribotas, atsiunčiate pasiulimus el.pastu su ne egzistuojančiomis prekėmis.
Didelis ačiū Vilniaus akropolio pandoros mergaitėms, kad labai maloniai aptarnavo, rezervavo papuošala, ko klaipėdos pandoroje nėra ☹️
Pirkėja 2019-02-05 12:42:48
Gavau dovanų apyrankę ir karoliuką. Karoliukas buvo kabantis. Deja panešiojus geriausiu atveju savaię iškrito viena akutė, galvoju tiek to nieko baisaus. Panešiojus dar porą savaičių karoliukas sulūžo ir atsiskyrė jo dalys. Nunešus paėmė tvarkymui. Po beveik 3 mėnesių sulaukiu skambučio iš Pandoros parduotuvės darbuotojos kuri prašė kuo greičiau jį atsiimti, nes jie apsikrovę ir negali laikyt. Kitą dieną nuvažiavus, apėmė didžiulis pyktis. Pralaukus beveik 3 mėnesius atgavau tokį patį sulužusį karoliuką kokį nunešiau, su atsakymu NEPATAISOMAS. Tai kur ta kokybės garantija? Ir išvis kam ta garantija jei prekės po poros savaičių nebetinkamos nešioti?? Ir niekas nenori taisyt, nors prekės ten iš ties brangios. Pačios blogiausios rekomendacijos.
Aš nunešiau į Klaipėdos Akropolyje esančią pandoros parduotuvę, o man buvo iškritusi akutė, tai ko kelių dienų gavau skambutį ir pakeitė į visiškai naują karoliuką
nu jo, pardaveju arogancija vilniaus akropolyje ir man bepatiko, net nebesinori eiti i ta parduotuve. pardaveja buvo mandra, nagla, tonas toks nemandagus. pirkau nauja apyranke ir norejau pradziai vieno karoliuko, pradejo aiskinti, ka man pirkti, kaip cia reikia praseti rinkti apyranke. vat butinai pirmiausia reikia apsaugines grandineles arba spaustuko, jei nori normaliai rinkti apyranke. issirinkau spaustuka, tai kad aiskina, kad abiejose pusese turi buti vienodi. nu zodziu, jauciausi, kad vos ne nurodineja, ka pirkti. kaip noresiu, taip ir pradesiu rinkti. ne pirma jau mano apyranke
Kauno megoje gavome labai nemalonu aptarnavome, priejome prie pandora salelės ir žinoma pradėjome domėtis apie apyrankes, nes šiuo atveju mums reikėjo dvieju vienodu apyrankiu, taigi besirenkant iš patdavėjos išgirstu žodžius “gerai kad greičiau būtų aš greit išvardinu kainas” ir tai buvo pasakyta tikrai ne su šypsena
Greta 2019-02-19 18:25:51
Esu labai nusivylusi. Turiu apyrankę ir nemažai karoliukų. Deja, vos po keliu uzsidejimu, apyrankės užsegimas sulūžo. Kadangi buvo praėję vos keli menesiai nuo pirkimo, tai susiradusi kvitą, nukeliavau i artimiausią pandoros parduotuvę (Kauno Akropolyje) ir ten parodžiusi bėdą tikėjausi kad viskas bus sutvarkyta, nes garantinis dar yra. Pardavejos paėmė užsegimą, jį apžiūrėjo, liepė parašyti pretenziją, ir perspėjo, jog dažniausiai nėra tvarkoma. Užklausėme ar turi savo juvelyrą, į kurį galėtume kreiptis jei garantinis netvarkytų. Atsakė jog ne. Paklausėme ar yra pirkti kitų užsegimų. Atsakė jog ne ir pasiūlė nusipirkti kitą apyrankę, kurios vertė yra beveik 100 eurų. Praėjus savaitei sulaukiau pretenzijos, kad tai yra ne gamyklinis brokas ir kad nebus tvarkoma. Taip pat pridėjo nuotraukų, kurios nevisai atitiko realybę bei daug teksto, kad galėtų turėti pasiteisinimą. Supratus, jog yra išleista nemažai pinigų ant visų pakabukų, karoliukų - viską palikti stalčiuje būtų absurdas, o pirkti antrą apyrankę, kai ji taip pat gali sulūžti, ir žinoti kad jos niekas netvarkys taip pat gaila. Todėl nieko nelaukdama pradėjau ieškoti juvelyro, kuris galėtų sutvarkyti mano sulūžusį užsegimą. Po ilgu ieškojimų ir paliktų nemažų pinigų, vėl galėjau džiaugtis brangia apyranke. Smalsumui patenkinti, po kurio laiko, vėl nuėjau į tą pačią pandoros parduotuvę apsižvalgyti (po to karto pasakiau sau, kad nebeleisiu pinigų šioje parduotuvėje, nes jei vėl kažkas atsitiks, liksiu be apyrankės ir kelių šimtų eurų), žvalgiausi po įvairiausius papuošalus ir pamačiau karoliukus labai panašius į mano apyrankės užsegimą! Užklausiau pardavėjos kas tai, o ji ramiai paaiškino, jog tai yra apyrankės užsegimas (!!!). Pamaniau, kad negerai supratau ir pasiteiravau ar tai tikrai yra tai, apie ką aš galvoju, ir tik dar sykį patvirtino kad taip. Tarp šių dviejų apsilankymų buvo praėjęs ne daugiau kaip mėnuo, todėl sunkiai tikėtina, kad buvo gautos naujos prekės, kurių niekada anksčiau nebuvo (nes jei būtų buvę, pardavėjos būtų galejusios pasiūlyti palaukti prekių papildymo ir nusipirkti naują), o pardavėja patvirtino, kad prekių ilgą laiką negavo ir turi tik likučius. Susimąsčiau ar nėra pažeistos vartotojų teisės? Manau, kad yra. Ir tikrai rašysiu pretenzija ten. Sumokėjus nemažus pinigus, klienta paliekat likimo valioje jam meluodami ir apgaudinėdami jį. Brangiai pigi prekė su istorija. Įdomu ar čia tik šioje parduotuvėje tokios taisyklės ar vis tik pandoros vadovai tokį biznį suka, prarasdami klientus?
Kauno Akropolio pardavėjos labai nemalonios, nieko neturi ir siūlo pačius brangiausius karoliukus, ekspertizei nesiunčia, nes alia jūsų kaltė, o nevežus į Klaipėdos Akropolį, buvo be žodžių išsiųst. Lyginant su Klaipėdos Akropolio pardavėjo iš skiriasi su kaip diena nu nuo nakties.
vis kelia abejoniu, ar tikrai papuosalai sidabriniai???

nes nera jokiu sertfikatu, dokumentu, jokio uzraso parvirtinancio.. parduoda lyg pigausia bizuterija kioske, labai visko gaili, maiseliu, dezuciu

daug brokuotu karoliuku, teko nusivilti, pirkau zmonai, pasitikejau, o dovanos iteikimo momentu buvo pastebeti defektai.. karoliukai turbut is aliexpesso?
Labai nusivylusi klientu aptarnavimu Vilniaus akropolyje, pirkau apyranke ir daug karoliuku, sumete viska i viena dezute, nedave priklausanciu kiekvienam karoliukui dezuciu.. grizusi namo, pradejau apziurineti, radau broku - burbuliuku ant karoliuku, prastas padengimas.. visur kartu prie apyrankes eina valymo skuduriukas - jo irgi nebubo.. ir galiausiai ipakavo i panaudota viena maisiuka.. absurdas, kuri geda ne tai kad dovanot, rankoje nesti..

idomu, tokia kultura jau iprasta padora paruotuvese? po tokio aptarnavimo nesinori daugiau grizti i Pandora.. graudu, sugadinta nuotaika, o prekes beje nera pigios, kad toks zemo lygio aptarnavimas butu.. apie pardaveju arogancija net tyliu
Esu labai nusivylusi Panevėžio “Pandora” parduotuvės personalu.
24diena. Taip, sutinku, šventinė diena, daug žmonių, priėjau savo eilę, jog parodyti žiedelio broką (aplinkui žmonių nebebuvo, tiesiog kita pardavėja aptarnavo kitą klientą) ir pardavėjai parodžius žiedelio iškritusią akutę, gavau atsakymą, jog mes neapkeisime žiedelio. Amm, ta prasme nekeičiate? 2metai garantija!
Konsultantei atsakiau, jog juk aš turiu garantiją, juk ankstesnę dieną buvau Kauno “Pandora” parduotuvėje ir man labai išsamiai išaiskino, jog žiedelio neturi, reikėtų užsakyti į man patogesnį pasirinktą miestą. Man, žinoma, Panevėžyje buvo patogiau, todėl ir atvykau čia. Ir, kai konsultantei pasakiau šią situaciją ir dar kartą parodžiau žieduką, man atsakė, jog dydžio mes nekeičiame!
Bet juk aš ne apie dydžio pakeitimą kalbu, o apie žiedelio iškritusią akutę. “Aaai, apie broką” Na, galvoju, gerai šventės, esame visi išsiblaškę. Atsakiau taip, apie broką. Ir vėl gavau šokiruojantį atsakymą: gal galite ateiti vėliau? (Su juoku veide)
Amm, koks vėliau?? Juk atėjau aš dabar, ne vėliau, juk visiems laikas yra svarbus ir juk į darbą ateiname laiku, o ne vėliau. Ir vėl gavau su pašaipa atsakymą, jog mes žiedelio bent kokiu atveju neturime pakeisti. Tai gerai, ar mano darbas yra užsisakyti žiedą ir paaiškinti klientui, jog reikia užsakyti?
Na, tai aš ir pasakiau, jei neturite, tai gal galima užsakyti...
Tai su tokia “pašaipa” veide užsirašė žiedelio numerį ir telefoną. Tačiau jokios info daugiau negavau nei kada turėtų paskambinti, nei kaip kas..
Personalui, iš tiesų, yra kur pasitempti! Likau labai nepatenkinta :)
Kaledos.. visi sukasi, skuba ir iesko dovanu, bet uzsukus i Pandora PC Panorama (Vilnius) aptarnaujantis personalas dar gerokai sugadina nuotaika. Merginos tokios arogantiskos ir nemandagios, kad.. dar paklausus ka gali pasiulyti del papuosalu uz tam tikra kaina syptelejo ir palidejo tokiu zvilgsniu, kad pasijaiciau taip kvailai, kad geriau nebuciau klausis.. atnese du karoliukus ir sako viskas ka turim uz jusu norima kaina! nuleido akis, savo apyranke tik demonstravo ir juokdamasi pasake “o ko jus norit, sventes ispirkta” ir pridure, kad nei dabar nei po svenciu nebus tokiu karoliuku daugiau :-) papuosalai brangus ir verti to, tik gaila personalas ne koks!
Gimtadienio proga zmonai nupirkta apyranke buvo per maza.Pakeisti i didesve pardavejos atsisake nes praejo 14d.terminas Nors kaina tokia pati.Aisku cia pardavejos nekaltos vadovai taip nurode.Zmones perka dovana kuri sugadina ir svente ir nuotaika.Nera jokio zmogiskumo.As tikiu, kad nei vienas skundas ju nedomina.
Aptarnavimo lygis 0 !!!! Klaipeda, Akropolis! Merginos, jeigu jus pasirinkot dirbti aptarnavimo sferoj, tai būkit malonios nors pašnekėti su klientais ir atsakyti į klausimus o ne stovėti kaip stulpai ir žiūrėti į lubas, tikrai jau senai ne buvai susidūrusi su tokiu žemu aptarnavimo lygu ! Visas noras pirkti pas jus kažką dingo !!!
Galiu tik prisijungti prie besipiktinančių aptarnavimu.
Paprašius pasimatuoti žiedus, arogantiškai juos išėmusi darbuotoja, tiesiog žvalgėsi į šonus ir demonstratyviai rodė nepasitenkinimą.
Paprašius antro žiedo, pirmąjį padėjo atgal, lyg už mane nusprendusi, kad jis netiko.
Pasiteiravus dėl garantijos paauksuotiems gaminiams, buvo tiesiog pasakyta "nėra", jeigu nusitrina dėvint, tai čia mano kaltė. Tai ne blemba, nusiperku žiedą ir laikau lentynoje.
Man taip pat panaši situacija buvo. Gavau dovanų pandoros apyrankę gal po kelių mėnesių sugedo jos užsegimas, Tiesiog pradėjo atsisegti o tada, po kelių kartų išvis neužsisegė daugiau. Nuvežėme Vilniuje į Pandoros parduotuvę, kad pakeistų, nes taip pat turėjau visus garantinius ir panašiai, na o jie lygiai taip pat paaiškino kad čia mano kaltė, sugedo fiksatorius nulūžo kažkokia dalelytė. Tai aš nelabai suprantu kaip gali būti kad paprastos apyrankės su normaliais užsegimais laiko kuo puikiausiai nei nutrūksta nei dar kas joms pasidaro, o vat šios apyrankės, kuri kainuoja nemažus pinigus, po kelių mėnesių nešiojimo užsegimas paėmė ir sugedo dėl mano kaltės. Čia naturaliai kyla klausimas tai kokia jos kokybė jai saugant, nemiegant su ja, ji sugesta po kelių mėnesių.???? Apsurdas, o dar apsurdiškiausia kad tokiu atveju turi pirkti visą naują apyranke nes nėra pvz tiesiog užsegimų pirkti....
Esu labai nusivylusi Pandoros darbuotojų požiūriu į klientą. Padovanojau draugei paauksuotą pakabuką, kuris po poros dienų sulūžo. Nunešus atgal i Ozo parduotuvę, darbuotojos iš karto pasakė, kad tai mūsų kaltė, nors pakabuko detalė akivaizdžiai buvo blogai sutvirtinta. Nunešus į Panoramos PC - atsakymas tas pats. Panašu, kad dėl kiekvieno broko kaltas pats žmogus, o Pandora už nieka neatsako. Paskaičius atsiliepimus peršasi išvada, kad darbuotojos vieningai išmokintos dainuoti tą pačia dainą.
Pandoros apyranke labai trumpai teko pasidziaugti, gavau su gimtadieniu ir po menesio apsauginis karoliukas isluzo, visa laime, kad laiku pastebejau ir nepameciau. Nuejus i pandoros parduotuve iskarto pasake kad jie nieko negali padaryti, cia yra mano kalte.niekas nepakeis ir pinigu negrazins, nors cekius turiu.sake jiems labai sugrieztino situs reikalavimus. Pasiule parasyt pretenzija ir lauk atsakymo visa menesi, kadangi vasara daug atostogauja tai ir atsakymo reikes palaukt ilgiau.Nesvarbu kad as visa menesi negaliu nesiot apyrankes.Labai noreciau suzinoti kas turi atsitikti tada kad taikytu garantini?
Aneta 2018-02-26 13:50:12
tenka pirkti Pandora juveliryką ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dar niekur neteko pariti tokio žemo lygio aptarnavimo, kai patyrėme su vyru 2018 02 21 d. Ozas Pandora skyriuje.

Vyras nupirko kaip staigmeną man širdelę vasario 13 d., kurią įteikė vasario 14 d., kai nebuvome Lietuvoje. Užsidėjus pakabuką iš karto pastebėjau, kad ta širdelė atsidaro ir jos negalima užfiksuoti, t.y. pritvirtinti tų puselių ilgesniam laikui. Grįžus į Lietuvą vasario 21 d.apie 19 val.kreipėmės į Pandorą skyrių Ozas prekybos centre. Pardavėja Agnė į mūsų prašymą pakeisti pakabuką sureagavo šaltai ir iš karto atsakė, kad šios prekės pakeisti negalima. Ji net nebuvo paėmusi pakabuko į rankas, tai padarė po ilgo ginčo, kai mes jos to paprašėme.Ji net nebuvo pasidomėjusi ar turime kvitą ar turime kainą ir pan. Jos atsakymas buvo NE ir viskas, be jokių kalbų. Sunervino ir mane ir vyrą, kuris pasikliaudamas Pandora servisu darė staigmeną žmonai. Tokios staigmenos su aptaranavimu Ozas Pandora skyriuje tikrai nesitikėjome. Esu pasibaisėjusi tokiu požiūriu į klientą.
Sveiki, kaip baigėsi šis incidentas? Taip pat turiu panašų karoliuką ir tokią pat bėdą.
2016 gruodžio mėnesį PC PANORAMA Saltoniškiu g. 9 "Pandora" parduotuvėje įsigyjau apyrankę ir karoliuka. Praėjus metams, nusipirkus kita karoliuka. Bandziau ji uždėti ir to man padaryti nepavyko. Bandant uždėti karoliuka, jis užstrigdavo. Bandant nusukti senaji karoliuka, apyranke išsiardė. Apyrankė buvo saugoma, valoma, naudota pagal instrukcijas. Apsilankius parduotuvėje buvau apkaltinka netinkamai ja naudojusi, kad apyranke buvo pažeista sunkaus svorio. Apyrankės savininkė esu as ir žinau, kad jokiu panašiu incidentu nebuvo. Todėl su šia pardavėjų nuomone nesutikau ir parduotuvėje parašiau pretenziją. Tai padariau 2018-01-31, kadangi parduotuvė įsipareigoja pateikti raštišką atsakymą klientui per 14 dienų aš jo laikiau, tačiau nesulaukiau. 2018-02-23 praėjus beveik mėnesiui po pretenzijos pateikimo, nusprendžiau pati paskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti dėl atsakymo. Atsiliepusi mergina prisistate naujokem ir patikino, jog dar nėra kompetetinga atsakyti į šį klausimą ir perdavė telefoną kitai konsultantei. Ši man pasakė, jog parduotuvės vadovė man atsakė i pretenziją, bet jis jos man NEIŠSIUNTĖ. Esu pakraupusi parduotuvės neatsakingumu, nusiperki nekokybišką prekę, tave apkaltina netinkamu naudojimu, atsisako pakeisti prekę ir net nesugeba išpildyti įsipareigojimų ir atsakyti savo klientui per nurodytą tikslų laiko terminą. Tikėjausi, kad parduotuvė ieškos kompromiso su klientu, tačiau teks kreiptis į vartotojų teises...

Rašau skundą dėl Vilniaus PC „Akropolis“ parduotuvės darbuotojos Svetlanos nepagarbaus ir arogantiško elgesio. Pirmą kartą su šia problema susidūrėme 2017 metų birželio mėnesį, dėl tokio elgesio turėjome keliauti į PC „Ozas“ padalinį, kur aptarnaujantis personalas pasakė ne pirmą kartą girdinčios apie arogantišką PC „Akropolis“ pardavėjų elgesį. Antrasis kartas įvyko per „Jamam“ akciją, darbuotoja vietoj paaiškinimo kaip tą dieną veikė aptarnavimo sistema, tiesiog atsisakė padėti ir nuėjo toliau.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Minske į laisvę paleidžiami per protesto akcijas sulaikyti žmonės
Minske į laisvę paleidžiami per protesto akcijas sulaikyti žmonės 08-14 11:03
Baltarusijos sostinėje per masines protesto akcijas sulaikyti žmonės paleidžiami iš izoliatoriaus, praneša portalas tut.by.
Tyrimas: finansinę laisvę jaučia ir sau gali leisti, ką nori 24% gyventojų
Tyrimas: finansinę laisvę jaučia ir sau gali leisti, ką nori 24% gyventojų 08-14 10:58
Savo finansinę padėtį geriausiai vertina aukštąjį išsilavinimą turintys 26–45 m. amžiaus gyventojai iš didžiųjų šalies miestų, tačiau pusė šalies gyventojų jaučia, kad jų turimi finansai iš esmės...
Teismui perduota Kelmės rajono mero V. Andriulio kyšininkavimo byla
Teismui perduota Kelmės rajono mero V. Andriulio kyšininkavimo byla 08-14 10:40
Prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kyšininkavimu kaltinamas Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Cisco 42,72 -11,19%