VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB Palziv Baltic paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Palziv Baltic, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Putų polietileno pakuotės, izoliacinių medžiagų, vaikiškų žaislų gamyba pagal užsakymą Nr.8687 86720
Kryžminio jungimo putų polietilenas apdirbtas CNC staklėmis
2020-06-16 11:20


Kryžminio jungimo putų polietilenas apdirbtas CNC staklėmis – estetiški, kokybiški ir tikslūs gaminiai
„Palziv“ – daugiau negu 40 metų patirtį turinti įmonė, viena stipriausių Kryžminio jungimo (Cross Linked) Uždarų ląstelių (Closed Cells) putų polietileno gamintoja pasaulyje. „Palziv“ gamyklos veikia Izraelyje, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir Rumunijoje. Bendrovėje įdiegti tarptautiniai kokybės ir aplinkos vadybos sistemų standartai: ISO 9001:2008 ir ISO 14001:2004.
UAB „Palziv Baltic“ – oficiali Izraelio įmonės „Palziv“ atstovė Rytų Europoje tiekia įvairių spalvų bei tankių kryžminio jungimo putų polietileną bei jo gaminius. „PalFoam“ – putų polietileno blokai ir „GalFoam“ putų polietileno rulonai gali būti pjaustomi ir tiekiami kliento pageidaujamais matmenimis. Kryžminio jungimo putų polietileno panaudojimas yra itin platus – jis naudojamas statybų pramonėje (hidro izoliacija, vibro izoliacija, termo izoliacija, akustinė garso izoliacija, antikondensacinė izoliacija), pakuočių gamyboje (pakuotės įdėklai, daugkartiniai intarpai), sporto prekių gamyboje (sportiniai kilimėliai, jogos plytos, sportinė grindų danga), vaikų prekių gamybai (vaikiška grindų danga, vaikų žaislai), ortopedijos įdėklų, plūduriavimo įrangos, tarpinių ir kitų gaminių gamyboje.

Kryžminio jungimo putų polietilenas

Tai lemia „Palziv“ putų polietileno unikalios savybės bei geras kainos ir kokybės santykis. Ši ekologiška, draugiška aplinkai medžiaga atitinka visus Rohs reikalavimus. Kryžminio jungimo putų polietilenas yra atsparus daugeliui cheminių medžiagų, pasižymi aušta šilumine izoliacija. Tai ilgaamžė, itin atspari nusidėvėjimui, ilgai nesenstanti medžiaga.

Dėka vienalytės uždarų porų struktūros, putų polietileno gaminiai neįgeria vandens, yra atsparūs temperatūrai tarp -60 ° C ir + 90 ° C. Medžiaga yra lengvai ir tiksliai apdirbama CNC frezavimo centru. Putų polietilenas gali būti pjaustomas, iškertamas, termiškai formuojamas, klijuojamas ar laminuojamas su kitomis putomis, polimerais ar tekstile.

„Palziv“ turi visas technines galimybes savo Kryžminio Jungimo uždarų ląstelių putų polietileną pilnai apdirbti įmonės viduje. Tai leidžia visiškai kontroliuoti visus gamybinius procesus ir dėl apdirbimo lakstumo garantuoti konkurencinį pranašumą. Bendrovė gali tiekti tiek putų polietileno žaliavą, tek iš jos pagaminą galutinį gaminį.

„Palziv“ teikia kryžminio jungimo putų polietileno CNC frezavimo – 2D pjaustymo aukšto tikslumo staklėmis paslaugas. Jeigu nėra gaminių brėžinių pagal užsakovo pageidavimus, įmonė paruošia gamyklinius brėžinius. Kiekvienam gaminiui pagaminamas individualus įrankis, kurio pagalba iškertama pageidaujama forma. Horizontalus pjaustymas vandens srove suteikia galimybes pagaminti įvairių formų gaminius.

Kryžminio jungimo putų polietilenas yra lengvai apdirbama medžiaga, todėl „Palziv“ meistrai itin tiksliai išpjausto plataus spalvų ir tankio spektro, norimo dydžio gaminius. CNC apdirbimo staklės leidžia itin tiksliai, estetiškai ir kokybiškai išfrezuoti įvairių formų detales – pramonines tarpines, daugkartinio naudojimo pakuotes, pakuočių įdėklus, plūduriavimo įrangą, žaislus ir kitus gaminius iš polietileno.

Palziv Baltic, UAB - kryžminio Jungimo putų polietileno medžiagos, putų polietileno gaminiai
Palziv Baltic, UAB

Daugiau informacijos: www.palzivbaltic.eu

Žymėtas pagal apsauginės pakuotės iš putų polietileno putų polietileno Elektrostatinės iškrovos (ESD) pakuotės pakavimo transportavimo įdėklai pavimo, transportavimo įdėklų iš putų popietileno gamyba Kryžminio Jungimo uždarų porų putų polietileno gaminiai Kryžminio Jungimo uždarų porų putų polietileno pakuotės pakuotės iš Kryžminio Jungimo uždarų porų putų polietileno pakuočių gamyba EDS pakuočių gamyba transportavimo pakuočių gamyba Putų polietileno gaminių gamyba ir prekyba Pakuotė apsaugai nuo sugadinimo transportuojant ir sandėliuojant Kryžminio jungimo putų polietilenas apdirbtas CNC staklėmis – Kryžminio jungimo (Cross Linked) Uždarų ląstelių (Closed Cells) putų polietilenas Kryžminio jungimo putų polietileno gaminių gamyba Palziv Baltic, uab PalFoam putų polietileno blokai GalFoam putų polietileno rulonai hidroizoliacinės medžiagos iš kryžminio jungimo putų polietileno vibroizoliacinės medžiagos iš kryžminio jungimo putų polietileno termoizoliacinės medžiagos iš kryžminio jungimo putų polietileno akustinės garso izoliacinės medžiagos iš kryžminio jungimo putų polietileno antikondensacinės medžiagos iš kryžminio jungimo putų polietileno pakuotės iš kryžminio jungimo putų polietileno pakuočių įdėklai iš kryžminio jungimo putų polietileno daugkartiniai intarpai iš kryžminio jungimo putų polietileno sportiniai kilimėliai iš kryžminio jungimo putų polietileno jogos plytos iš kryžminio jungimo putų polietileno sportinė grindų danga iš kryžminio jungimo putų polietileno vaikų žaislai iš kryžminio jungimo putų polietileno ortopedijos įdėklai iš kryžminio jungimo putų polietileno tarpinės iš kryžminio jungimo putų polietileno plūduriamo įranga iš kryžminio jungimo putų polietileno kryžminio jungimo putų polietileno CNC frezavimas kryžminio jungimo putų polietileno 2D pjaustymas

Kiti PALZIV BALTIC pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas: karalius Mindaugas atvėrė Lietuvai duris į Europą
Prezidentas: karalius Mindaugas atvėrė Lietuvai duris į Europą 07-06 13:54
Lietuvai pirmadienį švenčiant Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad vienintelis šalies karalius atvėrė jai kelią į Europą ir Vakarus, o Lietuvos...
Keičiasi "Tele2" grupės generalinis direktorius Švedijoje
Keičiasi "Tele2" grupės generalinis direktorius Švedijoje 07-06 13:18
Keičiasi "Tele2" grupės prezidentas ir generalinis direktorius Švedijoje. Andersas Nilssonas palieka įmonę, o nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. šias pareigas pradės eiti Kjellas Mortenas Johnsenas.
Nusipelniusiems savo šaliai – valstybiniai apdovanojimai
Nusipelniusiems savo šaliai – valstybiniai apdovanojimai 07-06 12:43
Prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Xerox 15,73 +3,83%
CBS 40,77 +3,63%
Macy's 6,80 +3,34%
Manchester United 16,22 +2,98%
FedEx 155,48 -0,75%
Avon 5,60 -0,88%
Cisco 45,63 -0,93%
Facebook 233,42 -1,74%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 1,75 +0,57%
Sidabras 16,26 +7,90%
Auksas 1715,91 +1,95%
Vištiena 1,52 +19,69%
Nafta 40,65 +2,08%
Benzinas 0,88 +49,15%
Ryžiai 510,00 -9,57%
Kava 3,30 -3,23%