VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Palink, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Palink, UAB

Straipsniai apie Palink, UAB

iki pasirinko naujus komunikacijos partnerius
"Iki" pasirinko naujus komunikacijos partnerius 2019-01-10
Prekybos tinklas "Iki" pasirinko naujus komunikacijos partnerius. Jais tapo integruotos komunikacijos agentūra "vipcommunications"...
kaledini reklamos musi laimejo maxima
Kalėdinį reklamos mūšį laimėjo "Maxima" 2019-01-08
Per tik ką praūžusias šventes televizijos sulaukė bemaž ketvirtadaliu daugiau reklamos tiek skaičiuojant sekundėmis, tiek vertinant pinigais. Daugiausia reklamos sekundžių, kaip ir ankstesniais metais, transliavo TV3 televizija, o labiausiai buvo matomas prekybos tinklas "Maxima". Ji, aplenkusi "Tele2", atsistojo ant pirmojo laiptelio...
nauji vadovai prekybos imonese svarbiausios pozicijos
Nauji vadovai prekybos įmonėse: svarbiausios pozicijos 2019-01-07
Pastarąjį pusmetį prekybos įmonėse stebėjome vadovų rotaciją, paaukštinimus ir pasitraukimus...
prekybos sektorius konkurencine aplinka kaista
Prekybos sektorius: konkurencinė aplinka kaista 2019-01-05
Akivaizdžiausia pastarojo meto tendencija: valstybė vis labiau kišasi ten, kur tarpsta laisva rinka. Konkurencinė aplinka mažmeninės prekybos sektoriuje gali keistis, jei atsiras valstybinis bankas, alkoholio parduotuvės ar vaistinės...
smulkiuju diena be didziuju tinklu parduotuviu vienur pritruko duonos kitur stebuklo nebuvo
Smulkiųjų diena be didžiųjų tinklų parduotuvių: vienur pritrūko duonos, kitur stebuklo nebuvo 2019-01-03
Pirmąją Kalėdų dieną, kai nedirbo visų didžiųjų prekybos tinklų parduotuvės, pirkėjai ėjo į mažąsias – smulkieji sako, kad "treniruotė", ką reikštų didžiųjų darbo laiko ribojimas, baigėsi nutįsusiomis eilėmis ir ištuštėjusiomis lentynomis.Didiesiems ...
maxima ir iki pasitvirtino rekordines investicijas i savitarna
"Maxima" ir "Iki" pasitvirtino rekordines investicijas į savitarną 2018-12-05
Vis didesnei daliai vartotojų renkantis savitarnos kasas, prekybininkai drąsiau jas diegia, juolab kad šešias savitarnos kasas gali prižiūrėti vienas kasininkas, technologijai populiarėjant jos bazinis variantas darosi pigesnis, daugėja ir naujų funkcijų turinčių sprendimų.
top20 didziausiu darbdaviu algos uzmokesti kelia prekybos tinklai
TOP20 didžiausių darbdavių algos: užmokestį kelia prekybos tinklai 2018-11-29
Tarp didžiųjų darbdavių atlyginimus augina ne tik valstybinės įstaigos. Apie keliamas algas praneša ir didieji parduotuvių tinklai. Naujausi "Sodros" duomenys leidžia pažiūrėti iš arčiau į atlyginimų dinamiką daugiausia darbuotojų turinčiose įmonėse.
iki lentvaryje atidare antra parduotuve
"Iki" Lentvaryje atidarė antrą parduotuvę 2018-11-28
Mažmeninės prekybos tinklas "Iki", investavęs 435.000 Eur, atidarė 1.000 kv. m parduotuvę Lentvaryje.
prekybininku darbo laikas per sventes per kaledas didieji nedirbs
Prekybininkų darbo laikas per šventes: per Kalėdas didieji nedirbs 2018-11-28
Didieji prekybos tinklai "Maxima", "Norfa", "Lidl", "Iki" ir "Rimi" kalėdinių švenčių sezoną numatę dirbti trumpiau. Pirmąją Kalėdų dieną nedirbs visos maisto prekių parduotuvės.
antras lidl ejimas si karta su lietuviskumo korta
Antras "Lidl" ėjimas – šį kartą su lietuviškumo korta 2018-11-23
Prieš kelerius metus Lietuvoje startavęs prekybos tinklas "Lild" pirkėjų simpatijas bandė pelnyti mažesnėmis kainomis, naujumu, kitokiu prekių asortimentu. Dabar tinklas nusprendė sustiprinti prekės ženklą "Pagaminta Lietuvoje".
vartotojai gales lyginti maisto produktu kainas parduotuvese ir suzinoti antkainius
Vartotojai galės lyginti maisto produktų kainas parduotuvėse ir sužinoti antkainius 2018-11-22
Bus skelbiama daugiau oficialios informacijos apie svarbiausių maisto produktų kainas, taikomas didžiuosiuose prekybos tinkluose. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) informuoja, kad specialiame tinklapyje kas savaitę bus skelbiamos ne tik produktų krepšelio kainos skirtingose parduotuvėse, bet ir kokia tos kainos dalis atitenka produkcijos gamintojams ir prekybininkams.
g rogas iki tiekejams rewe atvers nauju galimybiu
G. Rogas: "Iki" tiekėjams "Rewe" atvers naujų galimybių 2018-11-13
Mažmeninės prekybos bendrovės "Palink" didžiausia akcininkė Vokietijos įmonių grupė "Rewe", išpirkusi kitų bendrovės akcininkų akcijas, aktyviau įsitrauks į antro didžiausio tinklo "Iki" valdymą Lietuvoje. Integravus "Palink" į "Rewe", atsiras galimybių labiau išnaudoti Vokietijos prekybininkės perkamosios galios, IT ir logistikos pranašumus. Žadama naujų galimybių ir Lietuvos tiekėjams, dirbantiems su "Iki", interviu VŽ sako Gerard’as Rogas, "Palink" generalinis direktorius.
iki turi nauja rinkodaros vadova
"Iki" turi naują rinkodaros vadovą 2018-11-13
Prekybos tinklo "Iki" rinkodaros departamento vadovo pareigas nuo ateinančio pirmadienio pradeda eiti Andrejus Pometko.
prekybininku darbo laikas per sventes daugelis dirbs trumpiau
Prekybininkų darbo laikas per šventes: daugelis dirbs trumpiau 2018-11-08
Didieji prekybos tinklai "Maxima", "Norfa", "Lidl" ir "Rimi" Kalėdų švenčių laikotarpiu dirbs trumpiau. Pirmąją Kalėdų dieną nedirbs beveik visos maisto prekių parduotuvės, daugelis durų neatvers ir sausio 1 d. Anksčiau dažniausiai per šventes sutrumpintu grafiku dirbdavę mažesni tinklai šiemet dar svarsto, ar laikytis tradicijų, ar per šventes užverti duris.
rimi ir iki nubaustos uz nurodytu kainu neatitikima
"Rimi" ir "Iki" nubaustos už nurodytų kainų neatitikimą 2018-11-07
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) už vykdytą nesąžiningą komercinę veiklą UAB "Palink", valdančiai "Iki" parduotuvių tinklą, skyrė 10.000 Eur baudą, o UAB "Rimi Lietuva" - 8.000 Eur baudą.
skvernelis susitiko su uzsienio mazmenininku gavo pazada investuoti lietuvoje
Skvernelis susitiko su užsienio mažmenininku, gavo pažadą investuoti Lietuvoje 2018-11-07
Saulius Skvernelis, Lietuvos premjeras, teigia iš užsienio mažmeninės prekybos bendrovės gavęs pažadą investuoti ir plėsti verslą Lietuvoje.
skvernelio laiskas iveikes laika ir logika
Skvernelio laiškas, įveikęs laiką ir logiką 2018-11-07
Premjeras Saulius Skvernelis šiandien pasigyrė, kad į jo laišką atsiliepė ir strategiją keisti apsisprendė viena didžiausių Europoje mažmeninės prekybos grupių.
s keserauskas protingai taikytis prie konkurentu elgesio nedraudziama
Š. Keserauskas: protingai taikytis prie konkurentų elgesio nedraudžiama 2018-10-15
Ūkio subjektams nėra draudžiama protingai prisitaikyti prie konkurentų elgesio, tačiau svarbu, kad įmonės savo komercinius sprendimus priimtų savarankiškai, nederindamos jų su konkurentais, sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos (KT) pirmininkas.
iki vadovas galvokite ir apie tai kaip islaikyti esamus investuotojus
"Iki" vadovas: galvokite ir apie tai, kaip išlaikyti esamus investuotojus 2018-10-13
Mažmeninės prekybos sektoriaus augimas 2019 m. sieks 5-6%, o mažmeninės prekybos tinklo "Palink" apyvarta augs kartu su rinka, prognozuoja Gerardas Rogas, prekybos tinklo "Iki" generalinis direktorius.
lidl atidaro parduotuve palangoje
"Lidl" atidaro parduotuvę Palangoje 2018-10-11
Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas "Lidl" spalio 18 d. Palangoje atidarys pirmą savo parduotuvę. Tai bus jau 39 "Lidl" parduotuvė šalyje.
2019 m prekybos sektoriaus prognozes lyderiu komentarai ir planai
2019 m. prekybos sektoriaus prognozės: lyderių komentarai ir planai 2018-10-10
Nors prekybos apimties augimas 2019 m. šiek tiek sulėtės, jis išliks vis dar gana solidus. Ekspertų nuomone, dideliu iššūkiu prekybos tinklams ir toliau bus jiems metami kaltinimai dėl kylančių kainų, nes kitąmet vyksiantys prezidento, savivaldos ir Europos Parlamento rinkimai vers politikus toliau spausti mažmeninės prekybos tinklus ir imtis nepamatuotų sprendimų.
mazmenines prekybos sektoriaus lyderiai trejetuke ikea skodos ir porsche automobiliu pardavejai
Mažmeninės prekybos sektoriaus lyderiai: trejetuke – IKEA, "Škodos" ir "Porsche" automobilių pardavėjai 2018-10-04
Mažmeninės prekybos sektoriaus lyderių veiklos sritys – pačios įvairiausios, tačiau jų vadovams būdingas noras keisti status quo, siekti rinką pranoksiančių rezultatų. Jie sako: "Lengvas kelias – ne mums, nes juo be vargo gali žengti ir konkurentai."
didziuju tinklu pletra nuosekli smulkios parduotuves nyksta
Didžiųjų tinklų plėtra – nuosekli, smulkios parduotuvės nyksta 2018-09-27
Maisto prekėmis, alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais prekiaujančių parduotuvių, nepriklausančių didiesiems tinklams, yra beveik 3%. Ekspertų nuomone, prieš smulkiuosius atsigręžė alkoholio prekybos ribojimas. Didžiųjų statistiką gerino sparčiai besiplečiantis Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas "Lidl", nes du dalyviai "Rimi" ir "Palink", turėję planų jungtis, 2017 m. beveik nevykdė plėtros.
valdzia zada visa puokste priemoniu del prekybos tinklu darbo
Valdžia žada visą puokštę priemonių dėl prekybos tinklų darbo 2018-09-19
Didinti prekybos tinklų konkurenciją, kviesti užsienio investuotojus, stiprinti smulkųjį ir vidutinį verslą, peržiūrėti kontrolės institucijų įgaliojimus, riboti prekybos centrų darbo laiką savaitgaliais, svarstyti mokestines lengvatas, kartu didinti žmonių perkamąją galią ir tuo pat metu neleisti prekybininkams pasiimti dalies didėsiančių jų pajamų.
regionu problematika verslo ir politiku nuomones
Regionų problematika: verslo ir politikų nuomonės 2018-09-10
Didžiausia problema regionuose yra darbuotojų trūkumas. Nesurinkdami pamainų prekybininkai atsiveža darbuotojų iš aplinkinių rajonų. Miestų merai sako darantys viską, kad provincijoje gyventi būtų gera, o darbuotojų lengvai randa mokantys daugiau, siūlantys gerą darbo aplinką.
vilkyskiu kefyro istorija iki svarbesnis ne pirkeju balsas o tinklo verdiktas
"Vilkyškių" kefyro istorija "Iki": svarbesnis ne pirkėjų balsas, o tinklo verdiktas 2018-09-06
Nuo vasaros vidurio prekybos centro "Iki" lentynose neliko "Vilkyškių" prekės ženklo kefyro. VŽ šaltiniai teigia, kad to priežastis – gamintojos bandymai susiderėti su tinklu palankesnę pardavimo kainą.
vidurio europos imoniu 500 uke mg baltic krytis ir girtekos suolis
Vidurio Europos įmonių 500-uke "MG Baltic" krytis ir "Girtekos" šuolis 2018-09-06
Vidurio ir Rytų Europos (VRE) didžiausių įmonių 500-uke šiemet – devyniolika lietuviško kapitalo bendrovių, o lietuviškas verslas pagal mokumo rodiklius šiemet įvertintas kaip pajėgiausias regione, jei tektų patirti staiga pablogėjusių verslo sąlygų sukeltą šoką. Kartu analitikai atkreipia dėmesį, kad jei sąrašas būtų sudarytas remiantis ne įmonių apyvarta, o jų verte, jis atrodytų kitaip.
norfa trumpina darbo laika sekmadieniais
"Norfa" trumpina darbo laiką sekmadieniais 2018-09-04
Mažmeninės prekybos tinklą valdanti UAB "Norfos mažmena" nuo lapkričio iki 6–10 val. trumpina parduotuvių darbo laikus sekmadieniais.
top 20 didziausiu darbdaviu atlyginimai liepa
TOP 20 didžiausių darbdavių atlyginimai liepą 2018-09-01
Nauji "Sodros" duomenys leidžia žvilgtelėti į tai, kokie atlyginimai vyravo liepos mėnesį didžiausiose, pagal darbuotojų skaičių, Lietuvos bendrovėse.
ukininku atstovas medaus menuo su maxima dar nesibaige
Ūkininkų atstovas: medaus mėnuo su "Maxima" dar nesibaigė 2018-08-29
Žemės ūkio kooperatyvo "Lietuviško ūkio kokybė" nariai, smulkieji ūkininkai, 2017 m. "Maximos" parduotuvėse pardavė produkcijos už 1 mln. Eur, beveik penktadaliu daugiau nei užpernai, kai šis skaičius siekė 850.000 Eur.
siulo prekybininkams kainas zymeti didesniu sriftu
Siūlo prekybininkams kainas žymėti didesniu šriftu 2018-08-16
Prekybos tinklų "Maxima", "Palink", "Rimi", "Norfa" ir "Lidl" vadovai gavo politikų siūlymą kainas žymėti didesniu šriftu.
baltisches haus pernai uzdirbo beveik 11 mln eur pelno
"Baltisches Haus" pernai uždirbo beveik 11 mln. Eur pelno 2018-08-02
Prekybinės paskirties nekilnojamojo turto (NT) valdytojai UAB "Baltisches Haus" praėjusiais metais uždirbo 10,978 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno. Tai yra 6% daugiau nei 2016 metais, kai grupės pelnas buvo 10,357 mln. Eur.
didziuju darbdaviu algu pokyciai nuo 1 5 iki 26
Didžiųjų darbdavių algų pokyčiai: nuo -1,5% iki 26% 2018-07-29
15 iš 20 daugiausia darbuotojų turinčių Lietuvos įmonių šių metų pirmą pusmetį, palyginti su tuo pačiu metu pernai, vidutiniškai mokėjo daugiau nei dešimtadaliu didesnes algas.

Taip pat rekomenduojame

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Eika" pernai pardavė 6% daugiau butų, planuoja investuoti 59 mln. Eur
"Eika" pernai pardavė 6% daugiau butų, planuoja investuoti 59 mln. Eur 01-16 09:51
Pernai investicijas dvigubinusi nekilnojamojo turto ir statybos įmonių grupė "Eika", šiemet investuos dar daugiau.
Svaras pademonstravo atsparumą "Brexit" susitarimo atmetimui
Svaras pademonstravo atsparumą "Brexit" susitarimo atmetimui 01-16 09:36
Jungtinės Karalystės parlamentarams atmetus premjerės susiderėtą "Brexit" sutartį, svaras sterlingų staigiai smuktelėjo kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu, tačiau neilgai trukus svaras prarastas...
R. Vilpišauskas: ko nori britai?
R. Vilpišauskas: ko nori britai? 01-16 09:00
Kaip ir buvo prognozuota, antradienį dauguma Jungtinės Karalystės (JK) parlamento narių atmetė savo šalies Vyriausybės susitarimą su Europos Sąjunga (ES) dėl išstojimo.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Citigroup 61,38 +4,16%
Amazon.com 1674,56 +3,55%
Adobe Systems 242,36 +3,33%
Google 1077,15 +3,11%
Ford 8,84 -1,67%
3M 188,94 -1,68%
General Electric 8,73 -1,91%
Goodyear 19,00 -13,04%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1250,40 +2,44%
Vištiena 2,09 +2,96%
Apelsinai 0,72 -1,37%
Dyzelis 1,82 -11,22%
Kava 2,80 -7,28%
Benzinas 1,46 -10,43%
Sidabras 14,77 +2,93%
Jautiena 4,19 +6,08%