Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

sveiki, kas pas jus imonej darosi? kodel jus nepriimenejet zmones dirbt su pasa nuolatines gyventi Lietuvoj?pasirodo imone istatymu nezino? norejou isidarbinti bet man pasake kad negaliu nes turiu tureti dar viena pasa
Siauliai. Turgaus IKI. Pardaveja AGNE.Mama siandien pirko vynuoges, kaina buvo kg viena o imusu preke buvo visiskai kita.. pasikviete pardaveja ir tada mano mama buvo aprekta ir pasakyta nepatinka nepirkite ir ka dabar jai padaryti kad taip musa... mama parase pretenzija ant jos uz nemalonu bendravima. Po kokios valandos pardaveja suzinojus kad gavo pretenzija, kita darbuotoja paklause uz ka... o jos atsakymas buvo aj toke durna boba buvo. Nu atsiprasau nemanau kad tai yra smagu girdeti. Apie kiekviena klienta taip snekama???? Beje megeja metyt prekes nuskanavus ir pasakius kad negalima sitaip susiraukus ziuri nepatenkinta.
Sveiki. Kaune girstučio iki nusipirkome apipelijusi sūrį, kai nunešėme gražinti ir paprašėme, kad gražintu pinigus prie informacijos kasos kasininke elgesi labai baisiai. Išpradžiu pradėjo šaukti, kad čia nekištume jai to čekio, poto griebė iš rankų. Kai vyras pasakė, kad turetu su klientais elgtis pagarbiau ir mandagiau, kur jinai jauciasi esanti, dar labiau susinervino pasake, kad jai neaiskintume, numete lapą ir tusinuką nieko nepaaiskinus.Darbuotojai su klientais neturėtu taip elgtis. Baisu. Susitvarkykite prekes ir nereikes šaukti ant žmonių, kai jie nori grazinti nekokybiskas prekes.
Labas vakaras, nelabai supratau, kodėl Molėtų plente esančioje IKI dirbanti kasininkė (Ksenija) nešneka lietuviškai, bei prašo klientų, kad į ją kreiptųsi rusiškai. Teko nusivilti - juk jūsų tinklas gana populiarus Lietuvos rinkoje, negi yra įprasta priimti darbuotojus, kurie nesupranta ir nekalba įteisinta valstybine kalba, užimdami pareigas, kuriose nuolat tenka bendrauti su klientais. Koks tada yra Jūsų požiūris į savo klientą, jo tautybę, jei net eidamas apsipirkti jis negali vartoti gimtosios kalbos. Nemanau, kad dar susitiksime, Iki.
Šiandien, Klaipdoje, Liepojos g.IKI parduotuvėje nėra nė vieno kasininko.Gražu...

Šiandien Klaipėdoje, Liepojos g.IKI parduotuvėje nėra nė vieno kasininko.

Šiandien Klaipėdoje, Liepojos g.IKI parduotuvėje nėra nė vieno kasininko.
Gyvenu netoli IKI parduotvės Bajorų kelias 4. Pastoviai ten apsipirkinėju, nors ateity to, turbūt, jau nedarysiu. Betvarkė baisi. Šiandien 16 val iš 7 kasų dirbo tik 2. Žmonių labai daug, eilės prie dirbančių kasų vinguriuoja tarp lentynų. Pirkėjams pradėjus piktintis viena iš kasininkių lyg tai ir kažkam skambino, bet per 10 min. kol priėjo mano eilė daugiau kasininkių taip ir nepasirodė.Ir tai jau ne pirmas kartas. Negana to, akcinei prekei nuolaida taip ir nebuvo pritaikyta. Apsižiūrėjau namuose, bet nurodytu parduotuvės tel nr. ryšio nėra.Daugiau jokių kontaktų nerasta ! Kaip įslaptinta organizacija. Gėda
Laba diena, Rašau Jums jau nebeiškesdama. Esu pasišlykštėjusi Antakalnio Iki, esančia Antakalnio 73 parduotuvę ir jos didžiai gerbiama "vadovę'' ir personalu. Kaip ji šneka su pirkėjais, jokio mandagumo, su senesnio amžiaus žmonėm išviso baisu kas darosi, eik tu na.... iš čia, nėra tokios prekes akcijinės eik i kita parduotuvę, arba užsidėk akinius jei nematai.... ir taip kasdien. Man si parduotuvė arčiausiai namų ir pakeliui į darbą, bet paskutiniu metu mastau tikrai reik kažka keisti, ar parduotuvę ar rimtai pašnekėkite su vadove. Taip pat yra jos kelios draugaitės. 3 merginos jaunos, bet tokios lietuviškai normaliai šnekėti jos irgi nemoka, keikiasi sėdėdamos kasoje, salėje, prekes yra numetamos..... O musu "DIDŽIAI GERBIAMA DIREKTORĖ" tik stovi juokiasi dar pridedama kalną keiksmažodžių................ Labai norėčiau atkreipti dėmesį valdžios, padarykite patikrinimų daugiau, nes toks jausmas, kad būtent į šita parduotuvę esančia ANTAKALNIO G.73 Tikrai PATIKRINIMAI NEUŽSUKA JOKIE......
Kaip Vilkaviskio Iki esancioje Vytauto g gali dirbti Ruta Glatkauskiene smirdanti amzinai pagiriota nesiprausianti. Ji dirba prie mesos yra slykstu ten pirkti mesa kur ziuri jusu valdzia ir idarbina moteris is kalejimo beto jinai dar ir vagia kaip geria dar giriasi savo chebrai ir juokiasi is tos pacios valdzios ir ja smeizia neseniai geriau su ja ir girdejau savo ausim atsakau uz bazara
Ieva 2017-08-01 14:49:26
Eilinį kartą neatiduoda grąžos, jau antrą kartą kaip trūksta euro!! IkI parduotuvė esanti prie žaliojo tilto.
Kreipkites i administracija.
Teko apsilankyti iki cafe stotyje, aptarnavimas baisesnis nei slykstus, panele /moteris slykciai atsakinejo i klausimus, kai paprasiau nuvalyti staliuka nes visi kavines staliukai buvo purvini, isgirdau zodzius nepatinka pati isivalyk. Moters veido israiska viso aptarnavimo metu buvo suraukta, drystu klausti ar visose iki parduotuvese darbuotojai elgiasi su kliientais taip slyksciai. Beja uzsisakiau kavos kurios skonis buvo kaip vanduo, net nedrysau pakeisti del moters elgesio. Teko laukti prie kasos 10min, o kavineje buvau vienintelis asmuo. Prasau atsizvelgti i komentara.
Esu gan nepatenkintas neminčinės plento “IKI” parduotuvės personalu. Šįryt, ~8:30 pasiėmęs paninį paprašiau, jog darbuotoja, kuri tuo metu dirbo vienintelė parduotuvės gale, man jį pašildytų. Vietoj to, ji išliejo savo pyktį ir nepasitenkinimą ant manęs ir pradėjo kviesti kitą darbuotoją. Kitai darbuotojai atėjus ji maloniai sutiko pašildyti tą paninį, bet jį šildė tiek daug, jog plastikas aplinkui paninį susiraukšlėjo, o jį paėmus į rankas, jas galėjo nudeginti. Bet ta darbuotoja kreatyviai išsprendė problemą tą paninį įdedama į maišelį.
Neįsidemėjau toks piktos darbuotojos vardo, bet ji yra apie 150cm, turi stačiakampius akinius su geltonos spalvos karoliukais aplink kaklą ir yra labai nemalonaus būdo.
Esu iš Kalvarijos man patinka apsipirkti jūsų prekybos centre tačiau tuščią tarą esu priverstas nešti į maximos taromatą. Gaunasi taip apsiperku pas jus tarą nešu į maximą su čekučiu turiu atlaukti eilę susigrąžinti pinigus už tarą ir vėl gryžti pas jus apsipirkti. Pagalvojau kad jai supirktumėt tarą neprarastumet pirkėjų pakeltumet apyvartą, nevytumėt žmonių į maximą ir mums pirkėjams būtų patogiau. Čia rašo vienas žmogus o taip kaip aš Kalvarijoje galvoja šimtai. Susigrąžinkit tuos šimtus sau ir tik per superkamą tarą. Ačiū
Šiandien apsipirkdama su savo mažamečiais vaikais jūsų parduotuvėje esančioje prie seimo (Gedimino pr.64) pasijutau labai nemaloniai, priėjęs jūsų apsaugos darbuotojas laidėlabai nemalonias replikas. ("Ko čia tie maži pypliai laksto ir garsiai šneka"). Nejaugi su vaikais draudžiama eiti į parduotuvę?
Nu zinot jau atsibodo jusu parduotuve esanti kaune savanoriu 219 kitaip "iki rausve", nu blemva zmones akcijines prejes galima rast pirma akcijos diena ir kaip baigesi akcija. Tik kainas kad ale akcija o prekiu ner. Cia kalbu apie "enyou" limonada ir "iki" ledus ragelija. Kiba cia reik skambint regionuj kad sureguotumet. Nes kantrybe jau baigesi. Visur kur imanomu skusiu apie jusu al e "akcijas"
Laba diena. Esu pastovus IKI Rygis 41 pirkejas. Man idomu kas darosi su sia parduotuve, daznai pastebiu kad dirba tik maza saujele darbuotoju, man ju realei gaila, atrodo pavarge ir pikti. Gal del to parduotuvei truksta prekiu? Rytais buna kad dirba 1 kasa, kurioj sedi vadove (bent jau taip supratau), o salei krauna prekes dar 2 darbuotojai, darzovese vaikinas ir pieno skyriuje jauna panele, toliau tuscia parduotuve, net ner pas ka pasiteiraut del prekiu, man idomu kur jusu kiti darbuotojai!? Nenoriu skustis, bet man kaip lojaliam pirkejui nesinori matyt parduotuvei betvarkie vien del to kad solidi firma kaip Palink negali sau leist daugiau darbuotoju.
Tikiuosi kad Palinko valdzia atkreips demesi i mane ir kitu pirkeju poreikius ir prades sprest musu mylimos parduotuves bedas.
Aciu uz demesi

noriu pasiskųsti dėl įvykio, kuris įvyko Rudaminos IKI parduotuvėje. Įvyko labai nemalonus incidentas su viena iš Jūsų kasisninkių ir mano mama, apie 15.40, ketvirtadienį, liepos 20 dieną. Mano mama nuspirko produktų, tačiau veikė tik viena judanti kasa, buvo labai didelės eilės. Bet ne tame esmė. Tada ji nuėjo į mažąją nejudančią kasą, padėjo produktus, kasinikė juos pradėjo vartyt, skenuoti. Na tada mano mama, pamaniusi, kad jau nuskenuota, pradėjo dėtis juos į krepšį. Tačiau ta kasininkė pademonstravo netikėtą agresiją ir grubumą. Pradėjo šaukti ant mano mamos, neva ta imanti dar neskenuotas prakes, mama atsiprašė, o ta dar labiau pradėjo šaukti, taip elgtis, neva ta vagianti prekes. Mama tikrai jai mandagiai bandė paaiškinti, kad pamaniusi, kad viskas nuskenuota, bet ta vis vien rėkė. Ta, , kasininkė'' jai įvarė be galo daug streso, kadangi tokia reakcija buvo žiauriai netikėta... Ant čekio parašyta, kad aptarnavo kasininkas Pašuk nr 16. Tikiuosi, kad Jūs ją įspėsite dėl tokio chamiško elgesio.
Žmonės nerasikit tokių nesąmonių, kas nedirba tas neklysta!
Saugis 2017-05-30 23:14:53
Antradienio vakara buvau neileistas i Jusu parduotuve, sales darbuotoja atsisake mane aptarnauti. Tiesa atbegau 22:57, bet ant iskabos parasyta, kad dirbat iki 23:00h. Buvau blaivas, jeigu Jus nedirbat iki 23:00 tai turit ir iskabose tai pateikti, kitu atveju tai zmoniu mulkinimas. Gal ta moteriske naujai dirba pas Jus, gal jai bloga diena, cia ne mano reikalas. Tikiuosi daugiau tokiu nekompetetingu darbuotoju neteks sutikti Jusu parduotuvese.

Pagarbiai Saugirdas
Kuo reikia bent į parduotuvę tokių laiku????????????? Parduotuvę dirba nuo 8iki 23h. Tai jūs išprotėjęs¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vilniuje, Ukmergės gatvėje (kitapus kelio Senuku) tikslaus adreso nepamenu, pastoviai savitarnos kasose reikia laukti pardavėjų patvirtinimų, o pardavėjų ten tenka laukti ilgai, kol kas nors nepradeda šaukti neapsikentę. Tai kam tada tos savitarnos kasos nesuprantu. Vat Vilniaus Minsko Iki tokių trugdžių niekad nebūna, ten pastovi tvarka ir švara.
Garliavoje, , IKI'' prekybos centre, esančiame S.Lozoraičio gatvėje netvarka su aptarnavimu. Kiekvieną vakarą maždaug nuo 19val. lieka tik 2 kasininkai, nors yra 5 ar 6 kasos. Reikia labai ilgai stovėti eilėse, o eilės susidaro nežmoniškai didelės. Tad būkit geri ir palikit vakarais bent 3 kasininkus.
Sveiki, lankiausi S.Stanevičiaus g. 23 PC "Iki" norėčiau, jog atkreiptumėte dėmesį į 1-ąją kasą, kurioje yra prekiaujama loterijos bilietais, taipat tabako gaminiais. Norint nusipirkti tabako gaminių ar loterijos bilietą neperkant kitų prekių reikia stovėti bendroje eilėje. Tačiau kitose jūsų PC prie terminalo klientai aptarnaujami atskira tvarka. Siekiant kokybiškumo ir pagarbos klientams siūlau aptarnauti klientus atskira tvarka, prie terminalo keičiant bilietus ir perkant tabako gaminius.
Skaniausi ir tikrai svieziausi bananai. Juk atrenkami kas valanda... :D

dažnai lankausi Jūsų "IKI" parduotuvėje Topolyje ir man labai patinka kasininkės Virginijos G. darbas. Ji visada maloniai, greitai ir mandagiai aptarnauja visus pirkėjus, yra tolerantiška ir taktiška. Džiugu, kad turite tokią darbuotoją, ją reikia vertinti.

Gelminė Sližienė
Į IKI parduotuvę esančią Jurbarke, einu beveik kiekvieną dieną ir nesuprantu kur vadovybės akys, nes nera buvę, kad atėjus apsipirkti nereikėtu mažiausiai 10 min. stovėti eilėje, nes dažniausiai dirba tik viena kasa, o kitų pardavėjų net nematyti salėje. Klausimas kur jos? Salėje esanti pardavėja gali spaudinėti iškvietimo mygtuką kad ir 5 minutes, niekas ten neskuba ateiti į kasą, o kai pasirodo tai būna ne pačios geriausios nuotaikos. Šendien stovėdama kokių 20-ies žmonių eilėje, teko susigrumti su moteriške dėl vietos eilėje, tada visi aplinkui pradėjo piktintis dėl kiekvieną dieną šioje parduotuvėje esančios situacijos. Jeigu apklaustumėte Jurbarko miesto žmonis, turbūt kas antras patvirtintų mano žodžius.
Taip atrodo daržovių lentynos IKI parduotuvėje, Vilniuje (Bajorų kelio g.). Nuolatinis prekių trūkumas ir betvarkė.
Nauja parduotuvė, bet tvarkos nerasta.
Senoji Bajorų IKI buvo rojus palyginus!
Darykite ką nors!!!
Nauja parduotuvė, bet tvarkos nerasta.
Senoji Bajorų IKI buvo rojus palyginus!
Darykite ką nors!!!
Paskutiniu metu iki pc Saules g.kaunas maisto prekem dedamos 50% nuolaidos.taciau kasoje rodo dauk mazesnes nuolaidas.Manau.kad jus naudojates neatidziais pirkejais taip apgaudinedami juos.Taip jus gadinate savo ivaizdi.Pagarbiai, jusu pastovus klijantas.
Sveiki, noriu parašyti "atsiliepimą" apie katik įvykusį incidentą. Darbuotoja dirba IKI parduotuvėje Klaipėdoje Vingio gatvė. (Darbuotoja pagyvenusi, stambi, trumpų šviesių plaukų nuolatos dirba su plaukų lankeliu bei akiniais.) Nuolat einu prekintis į šį prekybos centrą todėl šiandien nusprendžiau įsigytį nuolaidų kortelę. Paprašiau pardavėjos: gal man galėtumėte duoti lapą užpildyti, kad galėčiau įsigyti kortelę? Pardavėja išklausė nusisuko po kelių sekundžių atsisuko ir neatsakiusi į mano klausimą tiesiog dar kartą pasakė sumą. Gal tai ir mienkniekis tačiau jaučiuosi labai įžeistą kad man nesugebėjo netgi atsakyti. Reziume likau be kortelės (kurios nei karto net nėra pasiūliusi įsigyti). Kur dingo normalios pardavėjos mokančios kalbėti? Aš net ne prašau kad man nuolatos šypsotusi ar atsisveikintu tiesiog prašau elgtis atsakingai, nes šiuo metu nesuprantu už ką Jai yra mokama alga. Tikiuosi į mano komentarą bus atsižvelgta ir sekantį kartą galėsiu įsigyti kortelę. (2017 07 05 apie 18val.)
Noriu patikslinti PC Skuode
Liepos 2d.apsilankius jūsų parduotuvėje likau labai pasipiktinusi jusu apsaugos darbuotojo elgesiu.Paklausus ar nebus kasininkės kitoje kasoje atsakė, jeigu nepatinka neikit į šią parduotuvę.Eile didžiulė dirba tik vieną kasininkė.Salia stovėję pirkėjai sakė čia visuomet tas pats b a r d a k a s.Baisu.
jus blokuojate skundus
kada baigsite terorizuoti savo darbuotojus ?
Kol rašiau prieš tai buvusį nusiskundimą, žmona išpakavo pomidorus, tai šie beveik visi supuvę........
Grįžau ką tik iš "iki" parduotuvės, Birutės g. Šiauliuose........ žodžiu bardakas kažkoks...... parduotuvėje pridaužyta butelių, kurių niekas nevalo, kimba batai prie plytelių, daržovių skyriuje maišeliai pasibaigę, reikia po visą parduotuvę ieškoti........dirba tik viena kasa, eilė didžiausia, pardavėja nesenai dirbanti, dar matyt nelabai moka šį darbą dirbti, konvejeris prekėms dėti visas nutaškytas, net nesmagu dėti maisto prekes ant tokio konvejerio, kad pardavėja nors truputuką apsivalytų, bet ne, jai tai nė motais......pirkau ledų, matyt šaldytuvas silpnai šaldo, tai kol stovėjau eilėje tie ledai visai atsileido, paprašiau, kad pardavėja įdėtų juos į maišelį, pasakė, kad tokių nebeturi, jei noriu, galiu nueiti prie kitos kasos paieškoti, tai kol žiūrėjausi kaip tuos ledus į savo tašę įsidėti, kad nesutepti kitų pirkinių, pardavėja mano pirkinius jau apkrovė kito kliento pirkiniais.........ne taip senai buvau atėjęs smulkmenos nusipirkti 21:45 val, užtrukau parduotuvėje 5 min. ir 21:50 pardavėja jau burnojo ant manęs, kad vėlai atėjau, joms "reikia valytis, o dar klientai vaikšto čia visokie"............ turbūt dar ilgai nesinorės grįžti į šią parduotuvę apsipirkti
Pirkau pyne "Banga", radome pyne su razinomis, kuri yra pigesne, saldesne ir netinkama musu skoniui !!! Apgaudinejimas vidury dienos. Pyne pirkta Luksio gatveje IKI. Jau nesakau, kad su razinomis yra pigesne...
Tauragė Gedimino 21 IKi parduotuves kasininkė apgaudinėja klientus ir net nesugeba atsiprašyti kaip gali tokie žmonės dirbti aptarnavimo sferoje. Gėda visam prekybos tinklui
Pirmą kartą rašau. Taigi vakar pirkau sūrį. Pridedu nuotrauka kaip jis atrodo šiandien.
Šiandien 06. 28 d. IKI esancoje Vilnius Parko g-ve, pirkau karstai rukyta Panevezio file, parasita kad AKCIJA kaina, 6eur, su centais, prie kasos man spauzdina kad kaina 7, 49 eur. kodel taip yra, kasininke liepe skambinti i ofisa,
Šiandien, 06.27, Iki, esančioje Buivydiškių g. 17, pirkome grietinėlę, galiojančią iki 07.01, tačiau sugižusią, surūgusią ir neitin gero kvapo. Pardavėjos maloniai sutiko pakeisti į normalią.
Iki kelių turi dirbti parduotuvė jeigu rašo iki 23h? Atvažiuoji 22:40. Nueini į konditerijos skyrių. Lauki nes nieko ten nėra, tada po 10 minučių mandagaus kantraus laukimo, gauni iš gretimo skyriaus pasakymą kad gali nelaukt nes skyrius nebedirba, nors tas 10 min kurias prastovėjai jos matė kad lauki. Tada sakai kodėl nebedirba, sako nes miegot laikas, sakau o tai iki kelių dirbat? Nesuprantu tokios logikos. Jeigu jūsų mašinai pradėtų meistras keist alyva, kuris dirba iki 18h. Ir 17:30 sakytų ryt pabaigsiu įpilti alyva nes šiandien jau namo varau. Liuks. Visos iki geros, bet Klaipėdos studlendas ne pirma karta mala š
Noriu pranesti kad architektu g.214 vilniuje Iki parduotuveje yra dirbanti kasininke/pardaveja ANA JAKŠTA yra labai maloni, paslaugi, ir greitai mokanti aptarnauti darbuotoja, tokiu zmoniu galetu dirbti daugiau, zmogus visada pasitinkantis su sypsena. Tikrai likau nustebes kaip klientas.
Sveiki, siandien norejau pasikeisti Iki mylimiausia kortele Iki Centrine g 56, Ramučiuose, Kauno raj ir pasinaudoto Iki kortele bei teikiamomis nuolaidomis, taciau mergina dirbanti prie terminalo, pakeisti atsisake nes ji neturi anketu, uzuot pasirupinus klientu ir paprasiusi vyr kasininkes ar vadoves atnesti ankentu ir tuo paciu pasirupinuosi klientu, pasiule pasiieskoti paciai gal kas iš parduotuvej esančiu pirkeju jums paskolins.nusivyliau, klientas nera svarbus
Laba diena. Labai apmaudu, tačiau šiandien pirkta grietinėlė surūgudi... pastebėjau tik jau prakirpusi pakelį ir pildama į ruošiamą maistą. Įrodymus pridedu. Surūgti dėl netinkamų sąlygų nebūtų buvę kada, nes iš parduotuvės parnešta gaminti.
IKI EXPRESS Kaune, Vilniaus g. 56, dirba labai nemaloniai aptarnaujanti kasininkė vardu Žavinta. Ši kasininkė ne tik nežino elementarių mandagumo frazių kaip "laba diena" ir "viso gero", bet išvis nereaguoja į klientą (pvz. tiesi jai nuolaidų kortelę, o ji žiūri kaip ožys į vartus ir neima kortelės, nieko nesako). Tokia situacija pasitaiko nebe pirmą kartą.
Turetumet kazka daryti su jusu tinklo kondicionavimo sistema.Neymanoma i parduotuve ieiti...ka jau kalbeti, kad vaikus atsivesti..toks saltis.tik ligai pasigauti.tikrai del sios priezasties renkuosi kitas parduotuvesm
Esu senyvo amžiaus moteris bet negalėjau nepalikti atsiliepimo apie Vokiečių g. Esančią IKI parduotvę. Atėjus apsipirkti gavau aukščiausios klasės aptarnavimą. Parduotuvė klaidi nes ratas joje.Pasiklydau. Paklausiau kur išėjimas, buvau palydėta ir net krepšys nuneštas. Pagarba senam žmogui. Paskui paaiškėjo kad man padėjusi jauna mergina yra parduotuvės vadovė.Labai pagirtinas požiūris į klientą ir nesvarbu koks jos amžius. Retai pasitaiko toks malonus aptarnavimas ypač senam žmogui. Ačiū
Didžiausi ablodismentai Bendoriu IKI pamainos virsininkei Ilonai uz profesionalu konfliktu su klientais sprendima, darbo organizavima ir nuolatine sypsena
Tai taip ir prarandate klientus. Sėkmės :)