Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Prekybos centras Šilutėje, Dariaus ir Girėno g. 11. Jau neina tylėti apie prie šio prekybos centro įėjimo gyvenančius asmenis (benamius). Po darbo kiekvieną dieną užsuku apsipirkti. Malonus aptarnavimas ir prekių pasirinkimas. Bet deja išeinant lauk su pirkiniai, pastoviai prisistato etatiniai benamiai kaulydami pinigų. Ne kartą mačiau kaip prisipirkę pakuočių bambalių alaus užsirakina saugojimo spintelėje pasiėmę kelis butelius apšilimui. Paskui apsvaigę klaidžioja po aikštelę ir kabinėjasi. Dažniausiai prieina prie moterų, kurios apsiperka vienos. Jei šalia yra vyras jie nesikabina. Tikrai nėra malonu tamsoje išvysti tokią žmogystą šalia mašinos. Ir niekas nieko nedaro. Tai jau tęsiasi kelinti metai. Kiek galima. Norėdama išvengti tokių "susitikimų" pradėjau važiuoti į kita prekybos centrą, kur ramiai be baimės galėsiu pasiekti automobilį.
Palink visos IKI parduotuves galėtų pasekti kitų parduotuvių pavyzdžiu per didžiąsias šventes nedirbti.nors kartą leistų visiems savo darbuotojams pabūti su savo šeima ypač per didžiąsias šventes;kalėdas, naujuosius, velykas... manau nuo to tikrai biznis versle nenukentėtų....
Parduotuvė esanti Tilžės g. 28, Šiauliai. Tikrai labai prastas aptarnavimas, kainos lentynoj visada klaidinančios, kainos net kelias savaites nekeistos. Su terminalu nemoka susitvarkyti, nesugeba paprasto dokumento atspausdinti ir dar drasko akis.
pries metus dirbau iki minske. skubei reikejo darbo suradau skelbima paskambinau, susitarem su diriku pasikalbet. Pirmas ispudis nu va pagaliau darba radau viskas zajebis itt. Pastate i vaisiu ir darzoviu skyriu.Pirma diena atidirbau gerai bet poto dieve brangus, Skyriaus vadove Birute ar kaip ten huj znajet zemindavo mane kiekviena karta, klausimas kokia teise vadove turi zemint darbuotojo oruma??? kas jiai leidzia kelt tona ir must darbuotoja?? Buvo primusus ne uz ka galejiau tikrai atgal kaip ipist i snuki tai huj atsistuotu tikriausiai...Pietu pertraukieles dieve tu mano duodavo 2kotletus vakkume sumustini ir vsio tai cia nrmln papietaut galima??? jau nezinau kaip bet Maximoi geriau maitina ir visai skanu. Taigi apibendrinant visa situacija jeigu rasit parduotuves skelbima kad iki minsko parduotuvei reikalingi darbuotojiai apeikit negadinkit sau nervu ir sveikatos. o jiai taip pasitaikys kad issidarbinuot tai sprukyt kuo greiciau is ten.. Ten konkretus debilizmas.
Lukšio gatvej esancioje "iki" parduotuvėje tikra betvarkė. Pries savaite pirkau sveriama mėsa, tai žiūriu pardavėja kuri dirba mėsos skyriuj, (tokia metuose, šviesių trumpų plaukų) mano paprašyta gabaliuką mėsos paėmė su rankom be pirštinių ir net neplautom dėt į maišelį, man taip britku pasidarė, as jos paklausiau kodėl ji be pirštinių, o ji man atsakė juk koks skirtumas, nu siaubas kažkoks, bet nk.ta kartą aš jį pirkau, bet šnd.2018-11-01d 21h.nuėjus vėl apsipirkti į tą pačią Iki parduotuvę, masčiau pirkti mėsos, bet vel pamačiau tą pačią darbuotoją be pirštinių kraunant mėsas ar tai dešreles, tai vos nesupykino, susinervinau ir nuėjau prie kitų produktų, mėsos šnd.vien dėl to nepirkau.
O dar gražiausiai jau skanuojant prekes BITUTĖS KASOJE ji pastrigo, kol sulaukėm pagalbos, atėjo darbuotoja ant tiek nepatenkinta, visa susiraukus, tokia su kuodu šviesiais plaukais, metuose (ji lb dažnai dirba prie kasų), po to vedant i aparatą banko kortelės numerį, aparatas nukrito, tai ji už nugaros kažkur stovėdama jau girdžiu burba nemandagiai" ir dar aparata sugadino" nu čia viršūnė kažkokia, priena po kiek laiko kai jau prekės maiše ir pradeda ji su manim labai nemandagiai šnekėt, jog aš čia kalta atseit sulaužiau, nors aparatą vos priliečiau pirštais vesdama kodą, tai net neištvėrus pasiunčiau ją! nu siaubas kažkoks, kokie čia darbuotojai dirba, jokio mandagumo, švarumo darbo metu, nu esu pasibaisėjus. Esu dažna lankytoja tai ji amžinai viskuom nepatenkinta būna, ar kalti pirkėjai jog nemegsti savo darbo? darbų pilna!
Inga 2018-10-17 16:41:30
Staneviciaus gatveje esancioje IKI tiesiog siaubas. Eiles milziniskos, aprarnavimas letas. Betvarke.
pritariu net nebesilankau ten siaubas
Parduotuvė esanti Architektų gatvėje pati prasčiausia ir prekės taip pat. Pirkau kijevo kotletus tokių baisių kijevų dar neteko ragauti nesupratau iš ko jie bet tik ne iš vištienos.
Jei vakare po darbo reikia apsipirkti tai daug ko nerasi, verčiau neiti.
Prasčiausia blogiausia parduotuvė Lazdynuose
Tiesiog noriu sureaguoti į kelis komentarus.
Brangieji, jei piktinatės parduotuve, tai aš piktinuosi švietimo sistema. Todėl, kad 12 metų sėdėjote mokykloje, o klientas ir klijantas, klijentas neatskiriate. Negalvojau, kad vidurinės mokyklos atestatai dalinami tokia lengva ranka.
Dabar prie Iki parduotuvės:
Taip, darbuotojas pasirėmęs ant kasos. Ir kas čia blogo? Ką jis ne taip daro? Na pasirėmė ir tiek. Juk mes į parduotuvę einame tik apsipirkti ir tai pavargstame, o jie tai dirba visą dieną... Juk žmonės o ne robotai dirba. Viskas ten gerai.
Dabat dėl "laba diena" man asmeniškai, yra šiek tiek smagiau kai pasisveikina, bet nedarau tragedijos jei nepasisveikina. O vat mano giminaičiai (senesni, vyresni, pasenusių pažiūrų) tai kai plepėjom tai jie prasitarė, kad nemėgsta jokio kontakto ir jokių šabloninių pasisveikinimo. Tad.... neperšu jokios savo ar ne savo nuomonės, bet tiesiog žinokite, kad yra žmonių kuriems patinka kai su jais nesisveikina. Aš beje su ne savo aukšto kaimynais daugiabutyje irgi nesisveikinu - nematau prasmės. Jie man per daug svetimi žmonės ir man jų gyvenimai neįdomūs, bet su pardavėjais beveik visuomet pasisveikinu, kartais būna net ir pirmas su jais pasisveikinu ir nedarau bėdos.
Ir ką nors padarykite su Kaunas Varnių g. IKI (Vilijampolė) piko metu dirba vos viena kasa, eilės visada didelės, pensininkių pilna, darbuotojų kaita didžiausia iš visų Kauno IKI parduotuvių. Kelkit algas galų gale jei nemokamais pietumis ar gera darbo aplinka nepriviliojate gerų darbuotojų.

Tai tiek šiam kartui.
Vilnius Kauno g, 1A iki
2018-10-26 09:28:00 IP 78.60.90.85
Pati baisiausia IKI parduotuvė kurioje esu buvusi. Kodėl pardavėjos pastoviai sėdi už prekystalio, nu neįmanona pačios prekių sedėdamos nepasiekia joms dar padavinėti reikia. Ten tik galva kyšo ir viskas.... naudos nulis, atrodo kaip vaikų darželis. Jei jos jau taip negali pastovėti tai gal nupirkite joms aukštesnes kėdes, nes šiaip tai klaikiai atrodo. Apie laba diena ir viso gero išvis tyliu. Visus mus darbai būna sunervina, bet jei nepatinka ir negali tai ir nedirbk. Geriau ten savitarnas padarytumėte ir apsauginį "pastatytumėte" naudos daugiau ir greičiau būtų.
Ar taip darbuotojai turi dirbti??? Iki balsiuose..
Laba diena, spalio 18 d. apie 11val. ryto, Klaipėdos mieste, Debreceno gatvėje esančioje parduotuvėje, taromate pridavinejau depozitinę tarą, įdėjus kazkelinta taros vienetą taromatas sustojo, parodė klaidą, atidavė kvitą, perėjau prie kito, už kelių akimirkų ĮPUOLĖ parduotuvės darbuotojas, rėkdamas...tai ką, użlaužei vieną, tai dabar kitą nori užlaużti. Man paprašius paaiškinti, kaip aš jį užlaužiau, ir jei tai mano kaltė, aš atlyginsiu nuostolius, jis nesugebėjo nieko paaiškinti, per kelias sekundes pašalino gedimą, paprašiau atsiprašyti, tai spirdamas su koja duris išdidžiai išėjo. Parduotuvėje paprašiau pakviesti vadovę, pasakė kad nėra, šiandien nebus ir nežinia kada bus. Pasidalinau įspūdžiais su žmona, jį pasakė kad taip pat yra susidūrusi ir iš kitų girdėjusi apie šio darbuotojo grubumą. Dirbu užsienyje, lankausi daugelyje šalių, miestų ir parduotuvių, nieko panašaus nesu matęs.
Siandiena buvau didziojoi iki parduotuveje apsipirkti elektrenuose ir pirkau bulves paziurejau bulviu kaina uzdeta 29 euro centai, bet prie kasos kai jau mokejau cekije bulviu kaina ismusta cekije 49 euro centai;kodel cekyje neismusta 29 centai? pradejau skaiciuoti visa pirkta maista su nuolaidom ir be nuolaidu ziuriu kad man nesueina kainos su nuolaidom, salese kainos uzdetos vienos o prikasos musa didesnes kainos nei uzdeta prie prekes.Perku daznai keptas slauneles ir nusipirkau jau nukainuota kepta bet salta sufasuota slaunele savitarnoi o kasosi ismuse kaip svieziai iskepta silta slaunele be nuolaidos o namuose dantis isilauziti gali paskutinius tiek sudziuvintos saltos o prie snareliu mesa zalia atplesti neimanoma be kirvio o ji ira iskepta.
Laba diena. Buvau siandien apsipirkti Amaliu iki parduotuveje. Likau patenkinta darbuotoju elgesiu, grazus, siltas aptarnavimas bet nuotaika sugedo tada kai reikejo isvaziuoti is parduotuves....as suprantu kad Kaunas tvarkosi, suprantu kad siokie tokie nepatogumai na bet isvaziavimui palikti tokius bordiurus... mano masina zema, gal is 5 karto vos vos uzlipo ant to kanto (na gal kokie 15 cm, masinos dugna brauke, judejimas didziulis, praleisti niekas nenori.... o uzsoki ant to kanto ir reikia spausti... o dar kur galiniai ratai...maniau be padangu
liksiu... pirkau parduotuveje zarneliu desrelems, anksciau viwno pokelio uztekdavo 5 kg mesos, si karta tilpo vos 1 2 kg.. zarneles kiauros, sukarpytos 20 cm galiukais... kokybe apgailetina... nekaltinu iki tinklo bet tu zarneliu tiekejui reiketu susimastyti apie tiekiamoa produkcijos kokybe....
Prekybos tinklas "Iki" manau tikrai turėtų išmokinti savo darbuotojus elementariausio mandagumo...Nžn kodėl, bet būtent šiose parduotuvėse dauguma darbuotojų nesugeba išlementi "laba diena" ar "viso gero".. Dažniausiai stovi ilgiausioje eilėje, tačiau žinai jog ten su tavim kalbės maloniai...Negi jums nusispjaut į klientus..?!!!!
Galiu pagirti administraciją, kad laikosi žodžio.
Gaminome IKI parduotuvei smulkias kanceliarines prekes. (pirkinio suma buvo nedidelė). Buvo šventinis periodas. Laikas beprotikai spaudė nes prekės buvo šventinės tematikos renginiui. Telefonu patikino, kad bus apmokėjimas. Rizikavome. Atidavėme prekes. Neaišku kas pasirašė ant sąskaitos, kad prekes gavo. Ir viskas baigėsi gerai - kaip ir buvo tartąsi telefonu - po kelių dienų sąskaita buvo apmokėta pavedimu.
Nustebino, kad tokioje didelėje įmonėje nepasimetė sąskaita, apmokėjimas buvo įvykdytas ir nieko nereikėjo nei ieškoti nei prašyti nei aiškintis.

Ačiū.

Kaip pirkėjas parašyčiau ir neigiamų atsiliepimų apie kai kurias parduotuves, bet tegul neigiamus atsiliepimus rašo kiti. Aš tiesiog su gera nuotaika tik pasidžiaugti norėjau. :)
IKI Jaruzalės g. 17, Vilnius 2018-10-01 08:56 pirkau už 8, 66 eurus prekių, terp jų ir Vilniaus duoną. Lentynoje rodė jos nuolaidą, bet kasa paėmė be nuolaidos. Kasininkė Dabrovolskytė atsisakė primti atgal duoną ir patarė kreiptis į Ekspres kasą, bet joje penkias minutes kasininkė nepasirodė. Išėjau į priemiestinį autobusą, nesulaukės kasininkės. Duona buvo pasenus, sukietėjus. Tai ne pirmas atvejis, kai šioje parduotuvėje lentynose rodoma nuolaida, o kasa paima be nuolaidfos.
Penktadienį Vilniuje, Molėtų plente, Iki parduotuvėje pirkau fasuotą pjaustytą kiaulienos sprandinę be kaulo KREKENAVA. Tik pradėjus kepti pasijuto aštrus tvaikas. Jei padarote akciją, tai nereiškia, kad galite prekiauti kuilio mėsa, kurios dėl kvapo net neįmanoma valgyti Gėda!!!
Ieva Abromavičiūtė
2018-09-26 14:23:14 IP 78.62.188.245
Sveiki, IKI parduotuvėja Šiauliuose Birutės gatvėja nusirideno, aš žiūrėjau skalbiklius norejau pakviest drauge patart kurį imti nes mamai turėjau nupirkti ir priėjo pardavėja ir paklausė " Ai pirksi? " Aš atsakiau: " Kolkas dar ne " o ji man pasakė " Tai padėk į vieta visa parduotuve verčiat " nuejau, priejau prie draugų ir atėjo ir pradėjo šaukt " SKAMBINSIU TEVAM NIAUKIAT PARDUOTUVE!" Dar mano draugo mamai iškrito iš rankų čipsai, nes turėjo mano draugo broliui pirkt o apsaugininkė pasakė " Ramiau pone " Stebiuosi tokiu žeminimu! Dar girdėjau už kasos pardavėja mus vadinant monstrais... Ir sakė " Aš viena karta pristatysiu juos prie sienos, kad viską rinktų! Prarado 7 klientus kurie kekvieną dieną ateina! Gyvenime ten neeisiu! Nerekomenduoju!
Laba dieną. Esu nusivylęs IKI parduotuvės, esančios Kaunas kovo 11- osios 67, darbu. Klijentai yra kvailinami, kaip avių banda. Paskelbiamos akcijos, o prekių nėra. Prieš dvi savaites buvo svogūnų akcija. Tai, arba jų visai nebuvo, arba atvežė pora maišiukų. Šį savaitgalį skelbėsi sviesto ir arbūzų akcija. Nei vieno, nei kito... Išlukštentų riešutų jau nėra dvi savaitės. Salės darbuotojai nieko nežino. Pamainos viršininkės surasti neįmanoma. O, kai pagaliau apsireiškia, sako, kad daugiau nei pusės prekių jai neatvežė. Kas ką nori, tas tą daro. Kam skelbiat akcijas, jeigu tų prekių arba neturite, arba nepristatote. Nuvažiavau į Maximą ir apsipirkau. Kituose prekybos centruose tokių cirkų nebūna. Jeigu prekės nerandi lentynoje, salės darbuotojas atveža iš sandėlio. Ir jokių telefono numerių, kam būtų galima pasiskambinti ir išsiaiškinti nėra. Matomai, prisidirbusi administracija bijo klijentų priekaištų. IKI prekybos tinklas nusivažiavo. Ar neištiks PRISMOS likimas.
Sveiki, didžiojoje IKI parduotuvėje Šeškinėje parduotuvės darbuotoja Tatjana nepagarbiai elgėsi su klientais. Mano krepšelyje buvo likęs galiojantis čekis iš taromato su tam tikra pinigų suma. Darbuotoja savavališkai, man dar nebaigus apsipirkti savitarnos kasoje, paėmė krepšelį ir išmetė arba pasiėmė taromato čekį. Paklausus kur dingo čekis, ji atsakė, kad nežino, gal išmetė ir nesivargino padėti surasti. Sakė: nu nebėra ir viskas. Tai buvo jūsų kliento pinigai, kuriuos jūs išmetėte arba nusavinote.
Ir dar iki Staneviciaus gatvei parduotuvei nebuna pakeistos kainos i akcijos kainas, ir tai jau ne pirma karta pastebiejau, net viena karta nenuimta sena akcijos kaina prie pieno padaviau sales darbuotojai kuri dar ir padekojo man. Si parduotuve yra arti namu ir man patogu i ja vaiksciot, kada bus tvarka sioi parduotuvei, ir dar kai buna dideles eiles ir dirba tik dvi kasos ir tos pacios beveik kasininkes, nieks is administracijos neiseina jom padet, kas cia per tvarka!!!!!
Sveiki, iki Staneviciaus gatvei visada ilgos eiles darbo dienom, neimanoma normaliai apsipirkt nes visad dirba tik dvi kasos, o viena tokia kasininke yra kuri vis kazkuo nepatenkinta net nemalonu i ta kasa eit, o kodel sioi iki parduotuvei nepadaro savitarnos kasos??? tikrai eiles sumazetu ir zmones pykti tokie nebutu, nes visad dirba tik dvi kasos o zmoniu kurie uzeina i parduotuve po darbo buna daug, kasu daug o dirba tik 2, tai geriau butu savitarnos kasos, tai ir tom varksiom kasininkiem butu lengviau o zmonem greiciau, ir eiles butu mazesnes..........
Aš paisbaisejus arba tvarkykite Kretingos "IKI" arba keiskit darbuotojus, akcijų pilna rodo per televizorius atėjus į parduotuvę tos akcijos net nėra ant prekystalio, na gerai galvojau gal dar nespėjo pakeisti kainų, bet ne kur gi juk jau vakaras... Nuėjus iki kasos galvojau, kad akcija duos kasoje, nu kur gi nėra, paklausus kasininkiu kodėl nėra akcijų, atšauna "ne mūsų reikalas" tai darykit kažką, kiek galit žmonės apgaudinėt....
Sveiki, kas pas jus per amžinas bardakas parduotuvėje Bajorų kelias 4. Praktiškai kada beužeitum, visada didžiausios eilės, savaitgaliais išvis tragedija..... Dažnai labai skubu ir per tas eiles nespėju į autobusą. Ir dabar einu pėstute nes dėl eilių nespejau.
Darykit kažkokias išvadas.
Kitas dalykas, šioje parduotuvėje dirba labai nemalonus kasininkas, Rimvydas. Maža to, kad labai grubus ir nemandagus, kada ko bepaklaustum apie prekę ar jos kainą, jo atsakymas buna, kad jis kasininkas, o ne salės darbuotojas ir neva ne jo rekalas kad kainos neatitinka ir panasiai. Žodžiu chamas iš didžiosios raidės.
Kartą mano teta norejo atsiskaityti už paslaugas ir kaip tik pakliuvo ant jo (žinau nes buvau kartu) tai buvo pasakyta, kad reikia labai daug visko suvedinėti ir jis neturi laiko. Tai kaip suprasti jo tokį aptarnavimą???
Mūsų šeimai ši parduotuvė strategiškai labai patogi, bet dėl mano išvardintų priežasčių labai dažnai pravažiuojame toliau.

Ačiū
Rūta
Aš pasibaisėjus klientų aptarnavimu IKI rygos g. Apie tai, kad darbuotojai nesugeba išlement laba diena net nekalbėsiu. Šiandien atsiskaitinėjant kortele informavau darbuotoją, kad kortelių skaitytuve sumą rodo 1 eur, nors turėjau mokėt daugiau. Ji atsakė, kad viskas čia gerai, suvedžiau pin kodą, bet nuskaičiavo tik 1 eur. Pasakiau, kad kortelių skaitytuvas sugedęs, o ji man atsakė kad čia mano kortelė sugedus. Kaip gali būt sugedus kortelė, jei aš jos net nebuvau įdėjus. Tai gi, atsiskaitinėjau po 1 eur 6 kartus, dar ji nepatenkinta pradėjo mane kaltint, kad trukdau normaliai dirbt ir ragino atsiskaityt grynais. Aš grynais neatsiskaitinėju! Išėjus iš parduotuvės kitoje vietoje sėkmingai atsiskaičiau kortele. Manau reikėtų darbuotojams mokymų apie elementarų mandagumą ir bendravimą su klientu. Dėl visa ko išsaugojau čekius, nes neaišku ko ten priskaičiavo. Patys nesugeba susitvarkyt savo sistemos ir dar drįsta kaltint mane ir gaišt mano laiką.
ROMUALDAS TAMOŠIŪNAS 2018-09-13 15:21:43
2018 09 10 apie 15 val Taikos pr.109, Klaipedoje stovint prie kasos statybininkai ejo prieš pirkejus, t.y. prieš srovę, paklausiau kodel jie taip gali daryti, o ne eiti aplink, buvo grubiai atsakyta, kad tai turi daryti apsauginis o ne ji., pirkau 1l alaus butelį ir pastūmiau 2 eurų monetą, graža buvo grubiai numesta-pabrežiu:monetos numestos kaip šuniui kaulai.neapsikenčiau ir pasakiau :žiurke.už tai ji pavadino mane alkoholiku...ar gali man metyti grąža, nors ir už alų...nesvarbu ar aš jį gersiu, ar kiti...esu neįgalus ir alaus negeriu.šis momentas taip įskaudino.... kreipiausi į vedeją, ji padave anketą ir nedavė teisės rašyti adm.patalpoje atsiliepimo ir gyne pardavejos poziciją-neva ji viską mate ir. gasdino įrašu.nesilankau iki parduotuveje, nesvarbu kokia pamaina bedirbtų.Prašome. duoti skubų atsakymą
Romualdas Tamasiunas. As esu ta kasininke, toj parduotuvei kur ivyko incidentas. Pirmiausia noriu atsiprasyti uz vieninteli savo klaida kai pavadinau jus ne graziai, buvau netaisa. Labai atsiprasau. O dabar prisiminkim incidenta. Statybininkai, ejo per ta kasa, del to kad musu parduotuvei tai vienintele vieta kur galim praeiti ei tu neko neperki. Vienas is statybininkas praedama pro jus atsiprase. Bet Jums tas atsiprasymas nepaveiko. Jus ne paklauset, o pradejod saukti ir grubej mane apsivardzinejot, kada as atsakiau Jums kad reikia sakyti apsaugai. Taip pat Jus izeidet i musu apsauginiu darbuotoja pavadinat ji invalidu. As negaliu itikinti, bet ta diena as manau Jus buvot neblaivus. Tai pat Jus grubej kalbejot ir su administracija. Pinigus as nemeciau, o padejau an stalo. Del to, kada Jus mane pavadinot ziurke, atsiprasau bet ne buvo noru jums graza paduoti i rankas. Pirmiausia kai rasyti skundus pripazinkit kad Jus buvot netaisus.
IKI miršta 2018-09-16 10:22:00
Kai neišeina gražiuoju, pabandyk pyktuoju. Tai va, užpisot k****s, kiek b**t galima? Pastoviai, pastoviai taspats. As pats ne vilnietis, bet jei buciau tai tikrai b**t atvaziuociau i Vilniaus palinka jum ausų nusukiot p*****i nelaimingi. Kuom b**t aš kaltas, kad IKI bankrutuoja? Kuom čia dėtos mano cezario salotos? Dapisot rimtai!!!!! Nx dėt ta padaža b**t apversta jei išbėga nx vistiek visas? Bukapročiai jus b**t. Taaaip dapisot n***j nu rimtai, p*****i nelaimongi nx. Prisegu foto jusu eiliniu debilizmu. Lodariai nx, veida apspjaut maža
Nu ir kultūra
Eivinas 2018-05-27 21:53:34
Pirkau didelį čipsu pakeli kurio kaina turejo buti 1.49e o kasoje sumokejau 2.39e. Nesuprantu kam skelbiate akcijos jeigu jos nera...
Nežinau kaip kitur, bet Šiauliuose toks gana dažnas IKI triukas apgaudinėjant klientus, nepabijočiau žodžio- planuotas sukčiavimas. Teko eilėje stovėti, norint rasti teisybę prie kasisininkės dėl tokio IKI tinklo pirkėjų apgaudinėjimo. O eilė susidarė iš prieš mane stovinčių tokių pačių apgautų, bet atidžių kllientų, kurie ieškojo teisybės. Už lentynoje nurodytą kainą nesutiko parduoti ir net atsiprašymo nebuvo, tik nemaloni pardavėjos išraiška, žvilgsniu siunčiatį toli toli. Gražinau prekę, atsiėmiau šiaip ne taip savo pinigus.
Ir taip kartojasi bent kartą per savaitę.
Stengiuosi nebepirkti IKI, o jei peirku - visada tikrinu kainas kokios buvo lentynoje ir kokios išmuštos čekyje. Tik sunkiau, kai daug prekių perki, bet dėl to, kai reikia pirkti daug - važiuoju nors ir toliau, bet tik ne pas IKI.
Vagie - kepurė dega :)
ROMUALDAS TAMOŠIŪNAS
2018-09-13 15:21:43 IP 78.61.190.109
Kniaudiškių g. 6, Panevėžio mieste esančioje „IKI“ parduotuvėje pakuotos cezario salotos atkeliauja iš Vilniaus „PALINK“. Kiek bepirkčiau, o perku kiek vieną dieną, vis kažkoks bardakas su tomis salotomis. Padažas pastoviai apverstas, išbėges. Atsidarius tikrai nemalonus vaizdas pamatyti sulipusias, sutežusias salotas dėl to kad kažkokie i*****i tai daro tyčia, nes logiškai mastantis žmogus niekada gyvenime nesumanys dėt belekoki daikta aukštyn papais. Visada buvau labiausiai už“„IKI“ tinkla, bet kuo tolyn, tuo baisyn ir baisyn. Nuraškykit ausis tiems salotu gamintojams ar išvis uždrauskit jiem artintis prie ju. Nu tiesiog baisu... Čia juk maistas, o ne pliušiniai žaisliukai, kaip jūs ten netikrinat kaip kas dirba? Visi ten Vilniuj tikriausiai taip pat atsipute kaip ir Panevėžio palinke. Patys nesiimsit nieko, eisim tikrint su maisto kontrole ;)
Tikriausiai, kad visose "IKI" parduotuvėse tas pats. Man šalia namų taip pat yra ši parduotuvė, bet po tokių naujų kasininkių poelgių nesinori ir eiti, jau geriau tada pavažiuoti toliau. Kultūros, mandagumo - nerasta, (perkam vieną prekę ir tą pačią nuskanavus meta), vardas neaišku koksai, nes apsirengus neva darbinius rūbus, bet visa susikuitusi, be vardo kortelės. Ko paklausi to negausi, nes net atsinešus tarkim kriaušes, klausia ar čia tos akcijinės? Tokio mažumo parduotuvė jau atmintinai turi viską žinoti ir pažinoti. Jei aš noriu pirkti tai ir nežiūriu ar prekė akcijinė, ar ne.
Ši parduotuvė Kovo 11- oji 67, Kaunas.
Ačiū Iki Minskas, Vilnius kasininkei Rubinskienei už malonų aptarnavimą,
Kniaudiškių g. 6, Panevėžyje esančioje „IKI“ parduotuvėje pastoviai netvarka su pakuotomis salotomis. Beveik visada salotas ruošiantys žmonės atrodo tarsi specialiai apverčia padaža, kad šis išsilietu ar dar kokiais neaiškiais tikslais. Perku cezario salotas kiek viena diena ir taip dar nebūdavo, jog visada visada netvarkingai paruošta, bet tikrai paboto pastoviai terliotis. DIDELIS MINUSAS tiem kas ruošia tas salotas ir tikiuosi iki jų tai daeis. Pats paruošimas salotu irgi skiriasi. Kartais atidarai ir labai gražu, o kartais atidarai ir atrodo apvalgyta, nuvalgyta ir dar indeliai suvartyti : (
Parduotuvėje, esančioje Molėtų g 13, Vilniaus r. nuolat "dingsta" kasininkės. Gerai, jei dirba nors viena kasa, nors žmonių būna ir didelė eilė, bet, pvz.: rugsėjo 6 d. apie 9.45 val. nebuvo nė vienos kasininkės, atbėgo kažkokia pagyvenusi salės darbuotoja, kai pasakiau, kad einu į administraciją. Po keletos minučių atėjo ir dvi kasininkės. Tokia situacija kartojasi dažnai. Suprantu, kad gali trūkti darbuotojų, bet gal ne tiek, kad dirbtų vienoje kasoje ne kasininkė, ir dar lakstytų į rūkalų skyrių aptarnauti kitų klientų... Nesinori keisti patogioje vietoje esančios parduotuvės, bet, matomai, geriau jau nuvykti į netoliese esančią Rimi, ten tokių dalykų dar nepasitaikė.
Reda 2018-05-30 19:11:02
Noriu pasiteirauti ar pridavus tuščia tarą taromate ir Iki parduotuvėje nieko neperkant vistiek reikia stovėti ilga eilę, kad išmokėtų užkvitą priklausomus pinigus?
Taip
Apsilankius IKI Cento Palangoje Klaipėdos gatvėje kilo noras pakomentuoti kaip jiems rūpi žmonės.
Apie 18 val. su vaiku 7metų atėjome į minimą parduotuvę, po kelių minučių vaiką prispyrė į tolėtą. Paklausius pardavėjos kur galima vaikui skubiai atlikti gamtinius reikalus, atsakymas buvo "tik personalui tolėtas". Nieko kito neliko, tik palikti pirkinius ir eiti į kitą parduotuvę, kur į mažus mūsų piliečius žiūri pagarbiau. Pasistengsime į minimą parduotuvę nebe užsukti.
Ger. IKI savininkai. Kada nustosite tyčiotis iš savo pirkėjų ir versti juos stovėti eilėje po 15 minučių?
Esu nustebusi kaip kasininkai dirba Vilniuje, Žalieji ežerai parduotuveje IKI. Dar tokio dalyko nemačiau, kad kasininkai būtų taip, , ATSIPALAIDAVĘ''.Maža to, kad aptarinėjo savo reikalus tai dar vaikinukai jokios kultūros neturi.Vienas kasoje sėdi išsidrėbes lyg namuose prie kompjuterio, kitas nei laba diena, nei visogero, kasos visa diena nesitvarkęs, čekiais apsikrovęs.
Siandien IKI Vytauto gatveje buvau sokiruotas kasininkes, lygtais Jolantos, , elgesiu paprasiau pilko Cesterfild cigareciu pakelio, man padejo melyna, paprasius pakeist, pirmiausia man buvo pasakyta, kad paprasiau melyno..., kai pasakiau, kad melyno as nerukau, man buvo, , paaiskinta, , kad jai visai nesvarbu ka as rukau ir tt...Tokios arogancijos ir priesiskumo dar nebuvau sutikes jokiame kitame prekybos centre.Daznai cia apsipirkdavau, kadangi netoli gyvenu, bet daugiau manes cia nebus.Kam man gadintis nuotaika ? Ir dar buvo pareikalauta parasyti grazinimo akta!!! Kas cia per??? As atsisakiau, tada parase pati... I ncidentas ivyko 2018.08. 21 00
Laba diena aš vakar vakaria apie 21 val apsipirkinejau Rygos g.41.Eile buvo didžiule ir dirbo tik viena kasininkė kiek man žinoma vakaria lieka ir vyr.kasininke kodel ji nesedi kasoja?Galejo atsisesti ir praleisti žmones aš ėsu nepatenkinta dėl tokio elgesio su pirkejais.
Norėčiau pagirti Kaune, Žemaičių pl.23 dirbantį kasininką Butkų, jaunuolis šaunus, greitai dirbantis ir mandagus. Visada stengiuosi su prekėmis eiti tik pas jį, ir tokios pat nuomonės daugelis šioje parduotuvėje apsiperkančių žmonių.
Jau tikrai atsibodo... Ne kartą pasimokiau, jog is Iki tinklo bulvių pirkti negalima, bet visgi vėl susigundžiau akcija ir užlipau ant grėblio vėl. Visos bulvės žalios.. Valgyti negalima... Nesuprantu kaip gali tokias prekes atvešti ir parduoti žmonėms.... Šiauliai

Iki parduotuvė esanti priešais žirmūnų verslo centrą nesugeba susitvarkyti su žmonių srautu. Ryte palikta 9val viena kasininkė, kuri dar mokinė. Žmonių eilėj apie 30, žmonės pamatę eilę palieka parduotuvę. Eilėj stoviu apie pusvalandį, išėjo mažiausiai 10 žmonių.
Tragiska IKI parduotuve Vilnius, Fabijoniskiu g.2a, nesuprantu kur ziuri administracija, maza to kad pastoviai eiles tai dar jaunos kasininkes pasiputusios ir nemandagios, ar jom isvis buvo paaiskinta kad reikia dirbti ir pirkejus aptarnauti, o ne flirtuoti su apsauga...
Aleftina 2018-08-15 22:51:42
Esu pakraupusi Iki parduotuve Klaipėdos g. Gargžduose. Jau ne pirmą kartą tenka susidurti su prekių nebuvimu lentynose, darbuotojų nemandagumu, bet šį kartą su 2 metų sūnumi 17:45 valandą užsukome nusipirkti bandelių, o jų nebuvo! Nejaugi tokią valandą leidžiama palikti klientus be asortimento? Manau iki mažiausiai 8 valandos turi būti pilnas pasirinkimas.
Nuotraukos
Žuvęs gali pralaukti apie 10minuciu visi laksto niekas neaptarnauja kam tada darbotojai Minsko iki
Riešės iki (link Molėtų pc) kaip visada, eileje pralaukt reikia po 10 min. Liūdna tai, kad visi apsipirkę iki iseina nusiminę, suirzę, pikti.. :) kam blogiau? Gerai, užtat turiu daug laiko parašyti atsiliepimą :)

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%