Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

lankytojas 2013-03-21 23:50:33
na ir rašome kvailus apsiliepimus,ryte ir vakare gal ir švaru,nueikite dienos metu,grindys visos baisiois,ypač prie vaisių skyriaus(:.
Žiūrėk į prekes, o ne į grindis, pedantė atsirado, įdomu kas ten pritrypia?? Jei kraunasi bulves ar svogūnus, tai kaip paršai pridrabsto..Jau neduok die vynuogių akcija, tai išdrąsko, išmėto, trypia kaip gyvuliai, negi ir namuose taip elgiatės...
Jolanta 2013-02-15 22:34:02
2013.02.15d.apie 21val.30min.P/c"Saulėtekis" pamainos viršininkės Daivos S.paprašiau,kad atliktų grąžinimą žurnalui "Donaldas".Minėta darbuotoja paslaugą atlikti atsisakė motyvuodama tuo,kad " ji irgi žmogus ir jai jau atsibodo daryti šio leidinio grąžinimus".Aš jai taktiškai paaiškinau parduotuvės darbuotojo pareigas,tačiau kelias minutes ji atsikalbinėjo.Galiausiai man nusibodo klausyti jos notacijų ir aš griežtai pareikalavau atlikti grąžinimą.Nenoromis ji paslaugą įvykdė.Prašau paaiškinti prekybos centro pamainos viršininkei Daivai S.(pavardės ji nepasisakė),kaip reikia elgtis su pirkėjais nežeminant firmos vardo.Pagarbiai,Jolanta Žvikevičienė.
Donaldas ne karvė, reikia žiūrėt ką perki, o nešmeižt darbuotojų viešoj erdvėj..Klientas jau nėra teisus, o svarbus, bet jei taip fantazuoja, tai nei nereikalingas :) Pilna parduotuvių aplink, bet vistiek brukasi į tą IKI ir pastoviai nepatenkinti, sugrąžint jums reiktų tarybinius laikus, prisimintumėt kas yra kas...
jule 2013-03-21 22:23:25
daznai lankausi iki parduotuveje lazdijuose,paligint su kitomis parduotuvemis pastebiu svara ir tvarka,ypac tomis dienomis kai dirba moteris,berods vardu Tatjana.
na ir rašome kvailus apsiliepimus, ryte ir vakare gal ir švaru, nueikite dienos metu, grindys visos baisiois, ypač prie vaisių skyriaus (:.
daznai lankausi iki parduotuveje lazdijuose, paligint su kitomis parduotuvemis pastebiu svara ir tvarka, ypac tomis dienomis kai dirba moteris, berods vardu Tatjana.
tankiai lankausi iki parduotuveje lazdijuose, parduotuve paliginus su kitomis atrodo gana svariai, ypac tomis dienomis, kaip tvarkosi moteris, berods vardu Tatjana
Pirkau keptu vedaru.Atsiprasau, ka veikia gamybos vadovai.Baisu neina valgyti, zalia zarna, ir dar sudu smirda.sugedo nuotaika.Daugiau nepirksiu ir rekomenduoju kitiems nepirkti, rieikes ismesti.NEINA VALGYTI.
Man patinka IKI Seinų gatveje, prekės tvarkingai sudėtos tik yra keletas pardavėjų dėl kurių nenoriu eiti, gerai kad dirba ne kiekvieną dieną, tai dvi dienas einu dvi ne.Padarė didelią klaidą, kad priėmė Liną, kuri buvo dirbusi 'Maximoje", reikėjo paskambinti ir paklausti dėl ko ji yra atleista?Vagystė labai negražus dalykas!!!
Š.m.kovo 13d.Panevėžyje IKI prekybos centre Kniaudiškių gatvėje visoms sėkloms buvo taikoma 40procentų nuolaida.Salės darbuotojos dar perklausiau ar tikrai visoms, ji patvirtino.Prisipirkau sėklų, pavasaris.Kasoje kasininkei dar pasakiau, kad atkreiptų dėmesį sėklų nuolaidą.Grižęs namo perskaičiavau ir pamačiau, kad jokios nuolaidos nepritaikytos.Sugrįžau į parduotuvę.Man jokio skirtumo negražino.Pasirodo, kad nuolaidos taikomos nevisoms sėkloms ir t.t.Žodžiu viskas kaip visada.Būkit jūs turtigi.
visiskas pirkeju mulkinimas siame prekybos centre perkant fasuotus pyragus perskaityti jo sudeti be padidinamo stiklo fisiskai neimanoma, toliau dar graziau ant dezutes viena kaina o cekyje jau kita pvz. ant dezutes pyrago kg kaina 13.59 o cekyje tas pyragas jau 16.99 parduotuves vitrinoje apelsinu kaina 2.99 o prie kasos tie apelsinai jau 3.99. Gavus kasos ceki parasyta, , suteiktos nuolaidos -3.25" ir vel pirkejui visiskai neaisku uz kokias prekes jos yra suteiktos. Imones darbuotojai zaidzia zaidima atspek uz ka gavai nuolaida. Butu labai malonu, kad nereiketu nesiotis lupos arba pakabinkite skyriuose sias primones, nes pirkejas nori zinoti galiojimo laika ir prekes sudeti. Geru jums svenciu.
Gyvenu Gabijos gatveje, daznai uzeinu i Ikiuka, siaip parduotuve tvarkinga, kasininkes malonios. Bet kas liecia apsaugos darbuotojo, man kilo itarimu del jo blaivumo.
teko susidurti su tokia situacija IKI Kaisiadoryse buvo dvi eiles pilnut pilnuteles kuriu metu atejo is iki darbuotoja ir uzllindo pirma apsipirkti su tortuku.Kadangi zmones buvo nepatenkinti kad uzlindo be eiles Ji pasake kad pirmumo teise turi darbuotojai o poto tik klijentai.
2013.02.15d.apie 21val.30min.P/c"Saulėtekis" pamainos viršininkės Daivos S.paprašiau, kad atliktų grąžinimą žurnalui "Donaldas".Minėta darbuotoja paslaugą atlikti atsisakė motyvuodama tuo, kad " ji irgi žmogus ir jai jau atsibodo daryti šio leidinio grąžinimus".Aš jai taktiškai paaiškinau parduotuvės darbuotojo pareigas, tačiau kelias minutes ji atsikalbinėjo.Galiausiai man nusibodo klausyti jos notacijų ir aš griežtai pareikalavau atlikti grąžinimą.Nenoromis ji paslaugą įvykdė.Prašau paaiškinti prekybos centro pamainos viršininkei Daivai S. (pavardės ji nepasisakė), kaip reikia elgtis su pirkėjais nežeminant firmos vardo.Pagarbiai, Jolanta Žvikevičienė.
SVEIKI, noreciau su pasibaisejimu ir didele nuostaba pasidalinti savo nuostaba kaip IKI parduotuves, esancios Utenoje, vedeja Larisa O., bendrauja su pardavejomis kaip keliu klientu akivaizdoje rekia ant ju. Tiesiok be etikos ir be kulturos vedeja netgi kitos pardavejos perspeta kad taip garsiai nerektu nenustoja, ziauru ir zema, siais laikai neturetu vadovaujanciose pareigose dirbti tokius nervus turintys zmones o savo emocijas deretu reiksti tarnybinese patalpose.Tikiuosi mano skundas bus ivertintas ir apie darbuotojus zeminanti vedejos elgesi bus jau pranesta ir priimti sprendimai.Netgi tokiam mazam miesteli kaip Utena tai nepriimtina...,
Man keista Dulkino pozicija.Maximete Jolanta sunaikino visa regiona, isvare visus kompitetingus pard.vadovus, bijodama sau konkurencijos, Matit turi pecius, kartu su Ilona.Arba Maxima jai geraj pamokejo.Kejsta, kad Tomas bijo tokiu.
Jablonskis 2013-01-16 21:27:33
Tokie bajeriai bent karta per menesi ir man nutinka. :(
norejau jusu paklaust? kada esate dirbes prekybos centre? jeigu ne tai nesnekekit kad daug darbuotoju ir galima viska suspet. sales darbuotojo darbas tikrai sunkus susiziuret galiojimus, isvezti prekes sutvarkyti sale. ir dar visokiu papildomu darbu
zmones bukit biski supratingesni, nezinau man juokas ima kai del 20 centu kelia didziausia kipisa. pirkau bandele su sokoladu imuse su suriu skirumas 10 centu o va cia tikrai didele beda. as tikrai nieko nesakyciau jei apgautu ant 10 20 lt ar daugiau.

man vienas minusas is iki parduotuves yra tas kad administracija devi ta pacia apranga. kaip kasininkes ir sales darbuotojai. neina suprasti kur vadyba ir kur darbuotojai
Vasario 9 d. apie 17 val. į IKI parduotuvę, esančią Panevėžyje, Aukštaičių g., atnešiau priduoti apie 20 butelių. Man buvo paaiškinta, kad nepriima, nes neturi laisvų dėžių. Pasiūlė nešti kur nors kitur. Ar tai ne savotiškas pasityčiojimas iš pirkėjo? Suprantu, kad tai-smulkmena, bet iš tokių smulkmenų ir susideda viskas. Ar tokia pagarba klientui?
kadangi labai skubejau tai turbut ir buvo mano klaida nes nepasiemiau net cekio, bet bandele su sokoladu imusti kaip bandele su kazkokiu suriu kurio kaina dviguba, ezio saskaitos nepapildymas kai uz viska buvo sumoketa. labai apsukrus darbuotojai. zodziu pasimokymas toks jog visada reikia palaukti cekio ir persiziurineti kainas va taip. o iki tai prie giedraiciu stoteles Vilniuje.
Šeštadienį, apie 16 val pirkau pyrgą IKI parduotuvėje Vaivaduose, prie Panevėžio. Pardavėja padėjo ant svarstyklių dėžutę, įdėjo pyragą, pasvėrė, užklijavo etiketę su svoriu 870 g. Kilus įtarimui, kad mokėsiu ir už dėžutę, daržovių skyriuje uždėjau visą pirkinį ant svarstyklių. Rodė 0, 870, nei gramo mažiau, t.y. tiek, už kiek paskaičiuota suma. Grįžus ir paklausus pardavėjos, prasidėjo dėžutės dėliojimas ant svarstyklių, mygtukų spaudymas ir aiškinimas, kad viskas teisinga, kas dėžutės svoris įvestas jau iš anksto (!), nes šitose dėžutėse dažniausiai perkama. Kadangi skubėjau, nebesiginčijau. Namie pasvėriau dar kartą - visas pirkinys 0, 87, viena dėžutė - 0, 026, pyragas be dėžutės - 0, 845. Reiškia, už dėžutę sumokėjau apie 44 cnt - kaip už pyragą už 16, 99. Nenorėčiau tikėti, kad pardavėja tiek vėpla, kad nesusigaudo svarstyklių parodymuose. (Pas mus tai vadinasi " nunulinti tarą"). Jau greičiau tokiu būdu bando spręsti savo kažkokias darbines problemas - trūkumai, galiojimo laikai ar pan. 20 pirkėjų - apie 8 lt. Įdomu, su administracijos palaiminimu? Smulkmena tie 40 cnt, nenuskursiu dėl tiek, bet iš principo - kodėl turiu palikinėt kaip kokią išmaldą? O gal IKI parduotuvėse dėžutės mokamos? Kiek tada už kilogramą? Jei pirkčiau ką, nors, kas kainuoja 120 lt/kg, tada už dėžutę sumokėčiau 3 lt?
Naujai atidaryta "IKI" Klaipedos raj, Priekuleje, na kokia savaite buvo tvarkinga, kol naujai nepradejo uzkraudineti prekiu, pieno saldytuve susigaudyti neimanoma, majonezas pakelyje, salia tepamas suris, sviestas, vel koks suris, zemiau glaistyti sureliai, tarpas vel kokios prekes, vel majonezas, sureliai. chaosas. Yra prekiu be LT vertimo, lauke prie iejimo duru, siuksliu maisas tikriausiai keiciamas tik kas savaite. nemanau kad mazai ten darbuotoju, tvarkai palaikyti.
Ausra 2012-12-30 17:26:09
Laba diena, seniau pas mus buvo Birštone cento parduotuvė, būdavo visos prekės ir kainos teisingos sudėtos į tam reikiamas vietas. O dabar kaip atsidarė IKI parduotuvė , tai prekės išmėtytos bet kaip , kainos taipat . Jei reikia rasti prekės kainą reikia lb atidžiai ieškot. O ir tai radus buna parašyta pvz. "Batonas :kaina1,79'' , o kasoje sumoku virš 2Lt už jį. Ten dirba pakankamai daug pardavėjų , tai tikrai turi laiko viską teisinga susitvarkyti .
Tokie bajeriai bent karta per menesi ir man nutinka. : (
Utenoje, Basanavičiaus gatvėje esančioje iki parduotuvėje parduodamos maisto prekės, kurių galiojimas jau seniai pasibaigęs. Pvz meduoliai kaip asfaltas, ne vienas žmogus išsilaužtų dantis norėdamas paskanaut.
ro 2013-01-16 10:06:54
Rašyt poniute išmok!
Kas kaip moka, tas taip rašo. Svarbu esmė.
Kristina 2012-12-07 11:25:17
Aciu uz slikscia aptarnavima, uz sugadynta nuotaika!!! Paparcio parduotuveja -kasininke Vida Rapaliene skaito kad, gali prekaistauti pirkejams, kelt balsa, ne klaust apie IKI korteles , o reikalauti jos. Kas per tarybines darbo stylius? Atiduodami savo pinigu jusu prekybos sistemai mes galim tekietis bet pagarbos, o ne tokio aptarnavimo, po kurio ne noretumem vel grizti i PAPARCIO parduotuve. Aciu kaseninkei, aciu direktorei kuria leidzia savo pavaldiniams taip elgtis!!!!!
Rašyt poniute išmok!
Patikrinta informacija apie iki esancia Raseiniu mieste vadova kuris vercia darbuotojus pirkti prekias kurios pasibaias galiojimas isimas pagal palink nuostatus ne del darbuotojo kaltes, kuris dirba antroje imoneja baro vadovo darbo metu spendzia netik palinko bet ir sugiaba isprest antros imones problemas darbo metu nebuna darbo vietoje ir antros ymones jo vadovaujamoje istaigoj is uab palink velka kas neteiset tai yra pasibaigusio termino mesa nenurasoma o nesama y kita ymone prekes neisdalies nenuskanuojamos netinkamu kodu pries kasininku valia nes kitu atveju darbuotojei atleidziami nesutikus su jo norais. zodziu is vienos firmos gyvena dvi ogal net ir trys tai neskundas o faktas kuri kaskodel neuztikrina saugos firma del tam tikru priezasciu kurios acispindi darbuotoju kaitoje.
ieva 2012-10-20 20:16:35
Labas vakaras noreciau pasiskusti...siandien buvau iki bajorose...norejau akcijines prekes bet juos nebuvo..priejau paklausti vienos darbotojos kiek supratau tai buvo vadove nes kabejo ant kaklo kortele su vardu laura jurkunaite..ji kalbejo labai grieztai as norejau paklaust kada bus vel ta preke bet tuo metu priejo ieva.j. Sako laurut einam valgyt juos nuejo o as likau stoveti
juk laura irgi valgyt nori, o beje cia apie laura skundu nemazai yra.
Laba diena, seniau pas mus buvo Birštone cento parduotuvė, būdavo visos prekės ir kainos teisingos sudėtos į tam reikiamas vietas. O dabar kaip atsidarė IKI parduotuvė, tai prekės išmėtytos bet kaip , kainos taipat. Jei reikia rasti prekės kainą reikia lb atidžiai ieškot. O ir tai radus buna parašyta pvz. "Batonas :kaina1, 79'', o kasoje sumoku virš 2Lt už jį. Ten dirba pakankamai daug pardavėjų, tai tikrai turi laiko viską teisinga susitvarkyti.
Sveiki Vilnečiai.Kaip jums vyr.regiono vadovė ILONA ? Tikras siaubas.Kaip ji galvoja gyventi
toliau? Nesiskaito su darbuotojais visiškai.Aš tik linkiu, kad jos dukros turetų toki darbą ir dirbtu už kapeikas.Sekmės.
Nezinomas 2012-12-12 12:39:27
Laba diena. Stovėjau kasos eilėje 10min. ir išgirdau kaip panelė pardavėja Renata šaukė ant visų klieantų kad jie malonėtu nebestovėti eilėje prie jos kasos, nes kaip ji pati pareiškė norinti eiti atsigerti arbatos ir pailsėti. Mano mąnimu tai neteisinga. Jei atėjai dirbti tokį darbą tai dirbk, o ne eik ir ilsėtis kai yra žmonų. Dar yra viena problema, norint nusipirkti pyrago reikia laukti ponios pardavėjos, kol jinai teiksis prieiti. Tuo metu jos iš viso nėra arba ji tiesiog plepa su klientais.
O jus dirbdamas darbe pietaujate?Zinoma kad taip.Juk jai zmogus dirba nuo ryto iki vakaro, manau jis turi pilna teise bent jau papietauti.Juk pardavejos darbas gana sunkus.Tad bukime zmonemis, ir supraskite ir pardavejas
Laba diena.Daznai tenka lankytis jusu parduotuveje esancioje Kaune, Tvirtoves alejoje.Kodel ten taip salta?Pardavejos pastoviai susale, raudonom nosim.Kaip jos budamos susale gali su sypsena aptarnauti pirkejus?O gal jus duodate jom kokiu vitaminu kad jos nesirgtu?Pastoviai kaip prie baznycios prasineja pinigu.Gal jom vyr kasininke neduoda smulkiu?Del to ir eiles beveik visada, ir zmones pikti.
Daruotoja 2012-09-13 22:10:02
Laba diena. Lazdijuose mes dirbame tik dviese pamainoje. Dviem reikia sviezius susikrauti ,baze issikrauti gryztam vos gyvos. Dirbu cento parduotuveje Sodu-10. Lazdijai.Taip pat vadove Laima Orliukiene pardavineja pasibaigusias prekes parduotuves klientam du uz viena.Nesasi su pasibaigusiu galiojimu kasikais i savo masina. Kaip jus tai toleruojate?
TAI DAROMA KIEK ZINAU VISUOSE IKI
Nezinomas 2012-12-12 12:39:27
Čia rašoma apie Palangos IKI parduotuvę esančia Taikos g.
Prienų iki darbdavys samdo darbuotojus tačiau nesudaro jiems palankiu darbo sąlygų. Ir turi dyrbti uz 4 zmones o atlyginima moka uz 1. Jeigu darbas iki 10, lieki sutvarkyti sale tada darbas baigesi 12 kuo zmogu gristi jei jis ne vietinis??????
Aciu uz slikscia aptarnavima, uz sugadynta nuotaika!!! Paparcio parduotuveja -kasininke Vida Rapaliene skaito kad, gali prekaistauti pirkejams, kelt balsa, ne klaust apie IKI korteles, o reikalauti jos. Kas per tarybines darbo stylius? Atiduodami savo pinigu jusu prekybos sistemai mes galim tekietis bet pagarbos, o ne tokio aptarnavimo, po kurio ne noretumem vel grizti i PAPARCIO parduotuve. Aciu kaseninkei, aciu direktorei kuria leidzia savo pavaldiniams taip elgtis!!!!!
Laba, esu nusivyles dirbancios pardavejos prie Perlo terminalo 18.30.aptarnavimo kokybe.Paduodant apmokejimui nuskanuota TEO kvita, ir iskart nepavykus atlikt sknavimo proceduros, buvau pardavejos pakeltu tonu apsauktas kad mano aparatas tau sugedes, dar daugiau-sake kad nieks nepriims to mokescio, liepta nauja atsispauzdint, Padariau nauja kopija, pardaveja vel apsauke, be jokiu bandimu atmete mokestini lapeli aiskindama kad ju skaneris geras mano aparata reikia taisyt.Nuejau i spaudos kioska, per sekunde man nuskenavo mokesti, nors aisku teko sumoket ir daugiau.Grizus su irodimais ir ieskant teisybes, darbuotojos jau pamaina baigesi o kita esanti pardaveja-per keleta bandimu nuskanavo su Perlo Terminalu.Susidariau nuomone, kad tiesiog yra tingejimas dirbti darba, kiek mokau mokesciu tame Perlo Terminale Palink Iki Papartis-kitos likusios darbuotojos labai mielai be kazkokiu tai rupesciu ir komentaru priima mokescius, gal reikia ten pardavejas tada pazint, kam pasitiket.
Laba diena.Labai būtų įdomu sužinoti ar yra parduotuvių vadovaujamų asmenų kažkoks testavimas.Šilutės vadovaujamoje parduotuvėje IKI 445 Eglės Barčaitės, visiškas nesiskaitymas su darbuotojais.Ji žmogų laiko visiška atmata.Vadovauja moteris matyt kaip sugeba.Pati dažnai renkasi su savo pasirinkta komanda poilsio saleje, geriama ir diskutuojama kas liks dirbti kas nepatrauklus jai ir parduotuveje nedirbs.Moka apsimetinėti tik prieš aukštesnę valdžią ir tik kol ji išvažiuoja.Darbuotojai gazdinami su atleidimais jei jie skūsis.Darbuotojų kaita.Įdomu, ar toks žmogus gali vadovauti parduotuveje?kaip manot?
Lina 2012-09-20 08:45:33
Laba diena esu nusivylusi iki parduotuviu daroma dienos prekes akcija,nes pvz siandien dienos preke alu kalnapilis duble,ir ka jus manot 8.05 ryto buvau iki ir dienos prekes nebera,stovi vyrukai laukia nesuprate kaip taip,o pardaveja paaiskina nzn gal jau baigesi,nors parduotuve tik atsidarius,o pardavejos pazistama stovi kasoje su astuoniom pakuotem sio alaus,kaip tai paaiskint?Vadinasi dienos preke tik saviem tai gal dekit ir reklama "tik pazistamiem"
mielas kliente, nepamirskite kad darbuotojas tas pats zmogus kaip ir jus, jei jus butumete nezinoje kad tai yra padavejos pazystamas zmogus, o eilinis klientas tai nemanau kad ir rasytumete savo priekaista cia.
to gis 2012-10-18 20:26:39
tam yra reklamine medziaga "iki savaitele" joje ir pasiziuri ar yra ta akcija ar ne, galu gale yra sales darbuotojai, ir nereikia cia uzsipuldineti kasininku ju darbas rupintis kad butu tiksliai skanujamos prekes, o del kainu jie neatsako
Ne, nu baikit juokus. :) Taigi imu prekę iš Jūsų lentynos, kur šalia kainos parašyta "AKCIJA!". Prie ko čia "iki savaitėlės"? Parduotuvės lentynose mirga marga užrašas apie akciją, tai ir perku laimingas. O prie kasos visas linksmumas išgaruoja. : (
Sestadieni ryte pirkau akcijini visciuka IKI parduotuveje (Fabijoniškių g. 2a, Vilnius), atejes namo ir ispakaves is celofano, uzuodziau prasvinkusios mesos kvapa, palietus mesa pasirode slidi ir aplipusi skysciu lyg snargliais kokiais butu aplipusi. STAI JUMS IR IKI. Nusirito sis prekybos centras i bedugne, daugiau niekad as ten nieko nepirksiu.
iki parduotuveje pasigendame jau kuris laikas uztepeliu su: spinatais, dziovintais pamodorais ir ikrais (sveriamu). kiek nueiname pardaveju klausti, tai jos nezino ar dar kada bus.
norime, kad sugrazintumet si gardumyna, nes zmoniu laukianciu yra labai daug.
aciu.
pagarbiai, Sandra
Labai norėčiau, kad valdžia šiek tiek pasižiūrėtų visą tvarką IKI Ramučiuose. Labai dažnai sumaišomos akcijinės prekės ir kažkoks haosas parduotuvėje.
Jei kas neisku kaip ir kas galite kreiptis saulius 9000 isiaiskinsim apie iki ir jos trukumus :) nes ziuriu tik pyksta visi o kad nepyktumete pabandysiu sitais kalusimais padeti tada lauksiu jusu klausimu ir panasei :)
GIS 2012-10-15 15:39:23
Pastoviai apgaudinejate pirkejus su savo "akcijomis". Renkiesi preke, matai, kad kazkuriai yra akcija - jamam! Eini prie kasos - ten jau akcijos nebera! Kasininke aisku nieko nezino, siulo daryti grazinima. Del keliu litu aisku nesicackini ir keikdamasis nesiesi preke namo.
Gali pagalvoti, kad kokia klaida ar panasiai. Bet, kad taip jau yra nutike aibe kartu man, zmonai, draugams ir t.t.
Gal jau baikit su tom juodom technologijom!!!
Sveiki, Esu pastovi Iki klijente ir si sekmadieni (20012.10.14) buvau Iki Jaruzales g. 14 Vilnius ir norejau isigyti tartaleciu bet ten konditerijos skyriuje buvo milziniska eile. Visa tai gelbejo vaikinukas Kasininkas-pardavejas Vardu Pavel S. o poto jam i pagalba atskubejo Moteriske. Noreciau perduoti labai dideli aciu nes jie aptarnavo greit su sypsena mandagiai ir labai siltai tad noreciau kad atkreiptumete demesi i siuos darbuotojus Pagarbiai pastovi klijente. P.S. Visi klijentai buvo aptarnauti ir maloniai palydeti.
Gal jau baikit su tom juodom technologijom!!!
sendien 10 ryto sekmadienis turejo saldainiam aguona buti akcija ateinu nei vieno saldainio ir niekada kiek nueini i iki tiek ner akcijiniu prekiu turiu aumeni savaitgaliniu.
Lina 2012-09-20 08:45:33
veluojat..
2012.10.10. apsilankiau IKI parduotuvėje Mažeikiuose.Židikų g. Norėjau sumokėti žemės mokestį per terminalą "perlo" paslaugos, bet deja, ten dirbanti darbuotoja. nesugebėjo mokesčio priimti.ir ne man vienai, buvome keletas tokių klientų, teko eiti į Maxima centrą, ten be jokių problemų sumokėjau mokestį.Tas pats buvo ir su sąskaita už šiukšlių išvežimą. Būtų malonu, kad apmokytumėte savo darbuotojus.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%