Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

IKI 2019-01-18 22:02:43
Pirmiausiai eik dirbti, aiskintoja.
Antra klientas neturi begioti tarp kasu ir ieskoti smulkiu instrukciju, nesamu "padetu plakatu", nuskanuoji, sumoki, iseini.
O trecia, kitos prekes, irgi su nuolaida, kuo puikiausiai skanuojasi ir nuolaida taikoma.
Ir siaip, niekas taves nieko neklause.
Dar viena ligone.
Iki darbuotoja kuri komentavo žemiau, sitai kutvelai net nesivarginkite atrasineti, tai kompleksu pilnas nelaimingas zmogus kuris viskuom nepatenkintas, visoms imonems tik pila purva ir savo nelaimingus ispudzius galvodama kad kazkokia bamba yra.

Trumpai tariant sis zmogus yra "kaziolas" kuris slepiasi uz pravardes "vardas ir imone" nes supranta kad idejus tikra varda, ilgai sioje salyje nevaiksciotu
Beja jeigu imone turi savas taisykles ir iskabina plakatus su reklamom kur gaut nuolaidas, TU kaip pirkejas turi ju laikytis arba eit apsipirkinet i kita imone nes uz melagingus komentarus norint sumenkint yra baudziama, tu gi ta debile puikiai zinai sprendziant is tavo kitu komentaru. Keista kad tiek daug hypocrite siuksliu sioj salyje, pisa prota vieniems, nors daro ta pati ir yra dar didesni autistai.
Jums laikas gyditis!
Darbuotoja 2019-01-18 21:08:12
Pirmiausia, tai is cekio as matau, kad jus apsipirkinejote savitarnos kasose. Antra, savitarnos kasos niekada netaiko 50%, ir prie kiekvienos kasos padeti plakatai su ispejimais. O trecia, siulau tiesiog netingeti ir paskaityti pries apsitarnaujant patiems!
Pirmiausiai eik dirbti, aiskintoja.
Ir siaip, niekas taves nieko neklause.
Tavo vardas ar imone 2018-12-26 10:05:59
Pasidoro IKI apgaudineja!
Taip nemalonu.Perki, sumoki, paziuri i kasos ceki ir matai kad tesiog apgavo..Jokiu 50% nuolaidos.
.Nemalonu ir tiek.Esme ne tik tas euras ar pusantro.Tesiog jausmas lieka kad iesko kvailiu, isnaudoja tave.
Savaime aisku tuojau bus IKI komentaras: "atsiprasome, klaida, nesuveike sistema..." ir panasus bonalus 100 kartu publikuoti reveransai.
Valentina 2019-01-17 15:33:16
Laba diena siandien apie 9 valondos ryto buvau uzejiusi iki jovaras apsipirkti s.staneviciaus 23 dirbo tik viena kasa prie kurios buvo daug zmoniu kada as nujiejou pas ka paklausti ar gali atidaryti antra kasa todiel kad 1kasoj buvo daug grazinimu ir visi zmones stovejo jau pikti pas ta darbotaja prie kurios as prijejau paklausti jinai piktaj pradejo ant manes rekti (jinai man rekdama pasake kad kasa neatidarysiu)veliau nujejau pajeskoti derektores man pasake kad jinai isvaziavo kada atejo administratore jinaj man pasake kad kasininke K.Januskiene labai gailese bet prie visu zmoniu jinai pasake kad neatsiprasines ir nieko jinaj negailesi ir kad nieko net negalvos atsiprasiti K.Januskiene net neturiejo zenkliuko su vardu bei darbo pareigomis mano kantribe beigiasi kada K.Januskiene apvadino nane alkoholike nelaiminga ir rekdama ant visos parduotuves pasake eik greiciau is cia mano kantribe beigesi ir as iskvieciau policija Kada policija atvaziavo mes uzejom i administracija kur nieko neradom ir K Januskienes irgi nebuvo palicija pasule parasyti pareiskima ant K Januskiene ka as ir padariau
Mano manimu tokie zmones tikrai neturi teises dirbti aptarnavimo sritija man 56 metai pati dirbu prikiboje ir uz visa savo givenima nebuvau maciusi ir niekados nesusiduriau kaip susidurjau su K.Januskiene
Eik tu na... Kviest policija kai pati prisipisi ir pradedi pretenzijas reikst o zmogus (darbuotojas) atsikerta atgal :D nu dar tokiu ligoniu reik paieskoti. Nu gi faktas kad zmogus ant taves nereks ir nevarys is niekur nieko, faktas kad puse istorijos nuslepi nes bijai kad pacios rura degs :D ko greiciau tavoji senbezdu karta ismirs nuo ligu ir senatves, tuo geriau siai valstybei bus.
Atsiprasimo ji uzsimane senbezda.
Šiandiena17-01-2019 apsipirkinejau iki parduotuvei kovo 11 g 22, Kaune ir mane apgavo pardavėja pirkau prekių už 22, 82 € padaviau 52, 85€ o atidavė grąžos 20, 03 o turejo atiduoti 30, 03 € tad nusuko 10 € pasakius apie tai verte akis kad atidaviau gerai per skaičiavo kada rodė kad nėra pertekliaus, pasiūlė nueiti pas apsauga nuėjome atsukome kameras o jos rodo kaip per rūką aš nesuprantu kaip dyrba apsauga tokiom sąlygom per kurias nieko nesimato kam ji išvis reikalinga kodel neprižiūri nieks darbuotoju tuos darbuotojos vardas Vilma Nr 20 tikiuosi sulaukti atsakymo kaip viskas spręsis ačiū
Teko susidurti su Marijampolėje, Saulės gatvės, "iki Cento" vedėja Aušra Flėderiene. Buvau pažeminta, įskaudinta ir apšaukta, jog netinkamu (matyt) laiku atėjau į skelbiamą laisvą darbo vietą pakartotinam pokalbiui. Jų paskirtu laiku. Man buvo pasakyta, kad jai atsibodo visi šie prašalaičiai. Kad į prieš tai buvusią laisvą vieną darbo vietą ji priėmė net tris. Taip norėdama mane sumenkinti ir pažeminti.Jučiuosi įskaidinta. Tokio jos "pareigų" ir "statuso" demonstravimo.
Per visą savaitę vikuse akcija taip ir nepavyko nusipirkti tualetinio popieriaus. Jo tiesiog niekad nebuvo, nesuprantu kam daryti akcija jai prekės nebus, ir toks reiškinys labai dažnas ir ne vien su tualetiniu popieriumi. Kuo toliau tuo rečiau lankomės grigiskiu iki parduotuvei. Yra akcija tai niera prekės, akcija baigėsi pilnos lentynos. Pasityčiojimas iš žmonių.
Teko apsipirkti Raudondvaryje esančioje IKI. Likau nustebinta ir pašiurpusi nuo tuo metu dirbusios kasininkės ČEBOTANIENĖS elgesiu. Daugiau ten nebegrįšiu.
Fabijoniskiu 2A parduotuve dirba iki 23:00 valandu, apsauga uzdare parduotuve 22:50 ir nebeileido. Kam rasyt kad parduotuve dirba iki 23:00val.???
Laukininku g. Esancios parduotuves stovejimo aiksteleje niekada nera vietos kur pastatyti automobilio, nes aplinkiniu namu zmones ten laiko savo. Nors ir yra zenklas kad galima stoveti tik 2val. Taciau niekas nesiima jokiu veiksmu del sios situacijos, o uzsiminus sios parduotuves darbuotojai apie sia situacija, ji mane praignoravo. Taigi nuo siol rinksiuos tolimesnes kito tinklo parduotuves butent del to kad nera kur pastatyti automobilio.
O tu kietas 2018-12-09 19:14:43
Ačiū tau kosmonaute kirmėlių prisiėdusiam už išsamu atsakyma :DDD Netikrina ten jie kaip turėtu tikrint ka tu čia dar šneki :D Ufonaute sako :D Žinau aš tą tavo produktų patekimo sistemą, nėra jin tokia gera kaip tu įsivaizduoji. Pateko sugedę, gal ir aplaidumas uspaskicho imonės, bet dvigubas aplaidumas pačio iki centro, nemanau kad toks vienas indelis pateko į prekyba... Beto ne visi mes maži būdami kirmeles valgėm.. Jei protavom maži, tai manau ir dabar nieks nenori to tavo proteino vadinamo :))
Neginu kirmeliu prisiedusio komentatorio, bet esu isitikinus kad tu eilini syki rasai klaidinga/melaginga komentara ponas "Alanai" ponas "Arnai" ponas "Steponai" kad pakenkti imonei nes tikriausiai visuomeneje esi nepriemamas taip, kaip noretum kad tave priimtu ir jautesi atstumtas. Tai ka darote yra gan rimtas pazeidimas bet turiu jums geru ziniu, imone per didele kad ceckintus su vabalais kaip jus, tik to nedarykite su mazesnemis imonemis kurios rimtai ziuri i melaginga ir klaidinancia informacija, nes net nepajusit kaip su 4000 euru bauda sedesit ;). Sekmes gyjant!
Buvus kasininkė 2018-12-30 10:39:06
O jūs įsivaizduojat, kaip užknisa tokie skambučiai, kai sistema padaryta tokia, kad viena pardavėja per visus skyrius lieka? Atsimenu, kažkoks dol*ajobas atsiprašant laikydavo nuspaustą skambutį gal 5 minutes... užmušt norėjosi. Visa parduotuvė skambėjo. Pabandykit dirbt tokį darbą, kai vienu metu darai 12 darbų, tada galėsit skųstis.
2o18-12-30 17-54-31 pirkau prekių už 28, 68 euro.IKI MINSKAS parduotuvėje.Kasininkė KRASAUSKAITĖ.Gavau keistą čekį, kurį tik namuose patikrinau.Pirkau tik vieną indelį, , GRIETINĖ, , ŽALOJI KARVUTĖ'' 1, 19A IR vieną indelį BIFI ACTIVE JOG.SU KIVIAI 0, 59A ir kitų prekių.Kvite buvo du taisymai.Kvite du kartus parašyta grietinė ŽALOJI KARVUTE po 1, 19A.toliau BIFI ACTIVE JOG.SU KIVI 0, 59. Tada prasideda taisymas-BIFI AKTIVE JOG SU KIVIAI -0, 59A, BIFI ACTIVE JOG SU KIVIAI 0, 59A VEL KARTOJA BIFI ACTIVE JOG SU KIVIAI 0, 59A.Vėl taisymas-BIFI ACTIVE JOG SU KIVIAI -0, 59A.Ta malynė mane labai lyg ir nenuskriaudė, bet išnagrinėjus gavoso, kad pirkau 1 indelį grietinės, o užmokėjau už 2
Buvęs pirkėjas 2018-11-29 15:57:33
IKI Gardino 2 Šiauliai. Kam dedate tuos plakatus prie sveriamų prekių skyrių su užrašais SPAUSKITE SKAMBUTI, IR MES NEDELSIANT JUS APTARNAUSIME, jeigu skambinti reikia kelis kartus, ir laukti kokį 10 minučių. Ypač vakarais - laksto viena pasimetusi moteriškė per kelis skyrius, mažų mažiausiai juokinga tokiai parduotuvei..
Tavo vardas ar imone
2018-12-26 10:05:59 IP 88.119.202.80
Pasidoro IKI apgaudineja!
Kažkurie rašo, kad ateini į kasą ir ne sveikinasi kasininkai su žmonėmis, atsiprašau kai pasisveikini tai ir atgal ne girdi nieko, tai ko mums reikia sveikintis, jei yra daug kiaulių kurie net negali pasakyti ačiū. Žiūrėkite visi į save.
Rasau apie Ikiuka esanti Vilniaus gatveje. Esu vietine ir kasdien ateinu i parduotuve. Ketvirtadieni (20d) atejus i parduotuve pamaciau kad darbuotojai girti dirba. Pirma karta pamacius skundo nerasiau nes galvojau gal kazka svencia. Tvarkykit savo darbuotojus. Ateini apsipirkti o darbuotojai prasmirde alkoholiu ir is veidu matosi kad ne pagirioti o geria darbo metu. Pati parduotuve baisi. Norint pasiimti darzoviu reik tuscias dezes patiems nusikelti.
2018 12 21 d. 15.55 atvykus į parduotuvę IKI Sukililėliu pr., Kaune norėjau nusipirkti bloka cigarečiu, pardavėja buvo pirmoje kasojejau buvo užsidariusi, kažka tvarkėsi, vis per petį pažiūrėdama į mane. Pralaukus 9 min. kasininiė grubiu balsu pareiškė, kad kasa nedirba ir kad jos darbo laikas baigėsi 16 val. Aš pasakiau, kad atėjau prieš keturias, ji pareiškė, kad nieko nežinanti ir, kad manęs tikrai neaptarnaus. Prie kasos nebuvo padėta lentelė, kad kasa nedirba, Jasutyte inkė pareiškė, kad IKI parduotuvėje tokios lentelės nedamos, Klientas pats turi apaispręsti. Labai nematode.
Didžiausi nusiskundimai Šakių Iki parduotuve pardavėjos tiesiogine žodžio prasme isiziojusos. Mandagumo jokio. Visa laiką didžiulės eilės nes tik viena kasa dirba. Plius pardavėjos kad ir mato jog žmonių labai daug net nekviečia kitos kasininkės dar kaip tik pirmiau savo prekes pasižiūri kiek kainuoja negu skubintusi aptarnauti kliantus. Visiems nerekomenduoju į šitą parduotuve eiti nes tikrai užtruksite labai ilgai kol sulauksite eilės prie kasos,
Tomas 2018-12-06 17:49:24
1. Ne IKI gamina žirnelius, o kažkam mielo politiko fabrikas Kėdainiuose.
2. Net neįmanoma pagaminti tūkstančių indelių, kuriuos neprasmuks nei viena kirmėlė. Jokia technika nedirba 100 proc.
3. Šių kirmėlių turbūt visi esame prisivalgę vaikystėje šimtais, kai eidavom kaime patamsiai skinti žirnių į bobutės daržą.
4. Daugiau kalorijų - tik į naudą. Ekologiška, be antibiotikų ir pašarų mėsa.
Ka tu ce sneki tau tikrai reik galvos operacija darit eik galva gidik kol nevelu proteinas jam i nauda tu isvis supranti kad jokiu kirmentu neturi but maiste tau jauciu jej prisiks i maista irgi sakisi kad ce sveika ir ekologiskai, ai nors kam as tai rasau pagal ta ka parasiai durnelis esi.
Iki vetrunge Klaipeda, vaiksto bomzai pijokai praso pinegu, jej neduodi pradeda izeidinet siust belent kur, vakar norejau nusipirkt cigareciu, laukiau pardavejos atejo pijoke paprase pinegu, pasakiau kad neturiu 10 kart, poto kai suprato kad neko negaus pradejo izeidinet, ir rekaut ant visos parduotuves, ir nei veno apsauginio net nebuvo ja isvarit is parduotuves, nesuprantu ar isvis ira apsauga, jej ira tai kodel neko nedarot su tais bomzais, jems ten jau kaip namai tapo. Ne parduotuve o bomzinas kaskoks tapo nusiviliau IKI parduotuve.
kai salia mano gyvenamosiosvietosiikure ikiasziaugiauii, taciaus aiskeja kad tai tik mesklas ateitiesp rekybininkams
Ar pagaliau SUGEBES "IKI" israuti visas plunkasnas is vistu? Ar man ir toliau reikes tikrinti, ar netycia tokios nerasiu keptoje vistoje? Baisu!!!!!!!!!! Jusu laimw kad isroviau, nenuneses i parduotuve atgal!
Vakar girstučio IKI pirkau sunokusį mangą, o kaip vėliau pamačiau ir pernokusį ir nebe labai keliantį apetitą. O ir kaina (standartinei lietuvio kišenei) nemaža (pirkau su nuolaida už 2, 09 euro, kai pilna yra 2, 99 euro). Nusivyliau. Aišku ne visada darbuotojas pastebės vaisiaus gedimą, bet kartais geriau apsidrausti ir išimti vaisių iš prekybos ankščiau, taip niekas nenukentės.
Tomas 2018-12-06 17:49:24
4. Daugiau kalorijų - tik į naudą. Ekologiška, be antibiotikų ir pašarų mėsa.
Sveiki, man liko mažiau nei pusmetis iki pilnametystės, tačiau šiandien (2018-12-06 apie 14:00 val.) IKI Mažajame Kaimelyje (Klaipėdoje) pardavėja nepardavė degtukų, kurių man reikėjo uždegti fejerverkus ant torto (juos pirkau kartu su degtukais). Iškart nusipirkus, turėjau sveikinti draugę su gimtadieniu, tačiau neturėjau galimybės uždegti fejerverkų. Paklausus pardavėjos, kaip man uždegti žvakutes, jos atsakymas :, , kaip nori”. Neradau įstatymo draudžiančio nepilnamečiams parduoti degtukų, beje, ir apie metus teirautasi nebuvo.
Steponas 2018-12-06 17:14:00
Nu ką, katik iš parduotuvės iki :D Skanaus :D Tokio dydžio kirmelė tikrai ne per vieną dieną prinoko :D Baisu, baisu ir dar karta baisu. Kas nors iš viso tikrina šituos skundus? Kiek rašyta, jokio atsako. Norėtusi sužinoti kas ten slepiasi po valdžia. Šlykštu, gerai kad ne kažkur viduryje kirmelė pasitaikė, o tai dabar skaniai baltiminę mišrainę valgytume ha ha ha... Kniaudiškių g. 6, Panevėžys, prekybos centras iki :)))
Labai dekoju-Romas Jokubaitis
Arturas Staniulaitis
Nuostabus darbuotojai-Kaunas V.Kreves 57, , IKI, , Visad pasitempe, demesingi, labai greiti ! Aptarnavimas auksciausio

lygmens! Kai jie dirba eiles tirpsta ! Tokius darbuotojus reikia skatinti ir myleti ! Dekojame
Kiek kartų teko lankytis IKI parduotuvėse nusiskundimų nebūdavo išskyrus vieną parduotuvę Klaipėdoje Taikos pr. 109. Baisu koks personalas ten dirba kalbant apie kasinknkes.. grubios, nemandagios o apie kultūringumą išvis patyliu. Su klientais išvis bendraut nemoka.. Nei laba diena nei viso gero. Kaip įsivaizduojama išlaikyt lojalius klirntus kai toks aptarnavimas. Jei tik turiu galimybę stengiuosi aplenkt šią parduotuvę..
RIETAVO IKI PARDUOTUVĖJE, kasininkė vardu LAIMA yra labai nemaloni niekada nesisveikina neprašo nuolaidų kortelės, net žodžio neistaria kokia mokama suma. Baisu ir liudna kad tokie žmonės dirba prekyboje. 2018.11.29
Visiškai nesiskaito su žmonėmis kasininkės ir pamainos viršininkės, per daug sau leidžia su įžeidinėjimais pirkėjų. Daugiau ten nesilankysiu!!! Studlendo iki!
Anonimas 2018-11-25 20:29:28
Esu nepatenkinta IKI parduotuvės Vievyje darbo specifika. Kiekvieną sekmadienį atėjus apsipirkti susiduriu su tuo, kad akcijinės prekės jau buna nepažymėtos, jau buna nuimtos nuolaidinės kainos, kadangi jau būna ruošiamasi naujoms pirmadienio akcijoms. Aš kaip pirkėja galbut nupirkčiau daugiau prekių, jei matyčiau kam dar galioja akcija, atmintinai laikraštuko su akcijomis aš nemoku ir tai, kad kainos jau nuimtos man trukdo sklandų apsipirkimą. Kitose parduotuvėse to nebūna.. Prašau nusiūskite sekmadienį slaptus pirkėjus ir įsitikinkite šią netvarka..eilinį sekmadienį nusiviliu apsipirkimu..
Sveiki "anonimai". Manau kad jus sergate ir net rimta liga ir jum reiktu iskviest slaptus gyditojus kad tai patvirtintu. Daugelis prekybos imoniu diena pries jau privalo bei gali vakare keistis kainas, etiketes, asortimenta, kitu atveju jos nespetu to padaryti kita diena ir pretenziju is pirkeju butu dar daugiau.
Jeigu sena smegenine nebedirba ir neisimenate laikrastuko mintinai, tada pasiimkite ji i rankas ir ziurekite ji apsipirkinejant, argi ne tobula iseiti jums daviau?
Kitose parduotuvese tai buna nes pats keliose dirbau ir aiškiau maciau kaip konsultantes diena pries keitesi kaineles, lipdukus. Aciu uz demesi, sekmes gyjant!
Sveiki, siandien iki parduotuvei gelezinio vilko 9a ivyko nemaloni situacija, priejome su mama prie mesos skyriaus kur aptarnavo mesininkas pries mus stovejo moteriske ir jis ja skubino negalejo pasiringti pradejo mus skubint as ir sakau gal duosite issirinkti o ne taip ka imsit greiciau ir pan pradejo aiskint kad jam plautis reikia, tada kyla klausimas kokio velnio isejo aptartauti?pora min kazkas pakeistu?nespetu isplaut cecho?Jeigu isejo aptarnaut tai turi jau visus ir aptarnaut o ne elgtis kaip kiaule, pastoviai ten problemos tai prie salotu reikia valanda laukti kol pries ir pan, as suprantu kad buna vienas zmogus ant viso skyriaus bet reikia ir pajudet siek tiek o ne stovet nugara kai pirkiejai laukia, juk nuo pirkeju priklauso ju algos as nesuprantu ar ten visiem dzin ir niekas nenori dirbti arba nezinau betvarke kazkokia.Tikiuosi kazkas pasikeis.
Klaipėdos iki, Kretingos g. Jau n metų dirbanti pusamžė šviesių trumpų plaukų pardavėja, baisesnės nesu gyvenime mačiusi. Nuolat su savo pretenzijom pirkėjams, visad nepatenkinta jei kas ne taip. Nesiskaito nei su vaikais, nei su vyresniais, lyg būtų čia kokia vadovė tos parduotuvės :) kartą vaikas ne taip suskaičiavo pinigėlius, ir padavė per mažai, tai išvadino kvailiu, liepė išmokt skaičiuot, ir kai išmoks, ateiti, o dabar negaišti jos laiko. Dar prieš kelias dienas senyvo amžiaus vyras norėjo užsimokėti už pirkinius, visos situacijos nemačiau, nes sėdėjau mašinoje, bet jis laikė pinigus rankoje, bet ta pardavėja buvo tokia susinervinusi, kad gavusi pinigus METĖ ATGAL žmogui, manau kad ir kokia situacija buvo, taip daryti negalima, o ypač pardavėjai. Arogancija trykšta per kraštus. Norėtųsi, kad vadovai atkreiptų į tai dėmesį, nes atrodo, kad ne į parduotuvę apsipirkt ateini, o išmaldos prašyt.. ☺
Šiandien IKI EXPRESS - Talino, apie 18:15 dirbęs pardavėjas turbūt pats nemandaugiausias matytas. Norėjau nusipirkti kramtomosios gumos, o kasai išmušus kainą 0.69€ vietoj 0.51€ paklausiau dėl kainų neatitikimo, jis ne tik, kad nepaaiškino kodėl kaina ne tokia, bet dar ir atsisakius pirkti nusikeikė. Ir šiaip visuomet šioje IKI pardavėjos nemalonios ir nepatenkintos visuomet, nes pagal jas labai daug vaikų ateina apsipirkt, o vaikai, kadangi ne žmonės, tai galima nesiskaityt ir rėkaut. BAISU...
Piliete 2018-03-12 19:37:01
Noriu pasiskusti del kasininkes GELENOS K., dirbancios IKI PC MADA, Virsuliskiu g.42.

2018.03.10 d. apie 21.59val. buvau apsaukta, kad taip velai uzsukau su vyru nusipirti energetinio gerimo bei saldainio. Mus apsauga ileido 21.56 val. prie kasos jau buvome 21.58 val. Kasininke GELENA K. pradejo skaityti mums moralus, kad pastoviai ateiname apsipirkti taip velai. Pasakiau kad mus ileido apsauga bei kas cia tokio, jeigu apsipirksime iki 22val. likus porai minuciu, mums tik reikejo energetinio bei sokolado. Jai tas nepatiko ir pradejo saukti kad jau uzsidare ir mes cia tokie nenaudeliai, privertem GELENA K. dirbti lygiai iki 22.01 val. Neistveriau ir pasakiau kad jeigu jinai neliausis varyti ant musu, tai nueisiu pas vadybininka pasiskusti, bet jinai tik pasijuoke ir pasake kad ji nebijo savo vadybininkes, nieko jai nebus. Likome su vyru nemaloniai nustebinti tokiu kasininkes elgesiu bei nusivyle, kad IKI dirba tokia nemandagi kasininke. Slykstu bei geda IKI, del tokios darbuotojos.
O kokia tu turi teise ją fotografuoti ir dėti i viešą edvę?Uch..kaip nekenčiu tokių personų
Sveiki, per savo gyvenimą nesu susidūrusi su jokiom problemom parduotuvėse.O "IKI" aš įpatingai mėgstu, visada galima rasti ko reikia ir daug patrauklių akcijų.Dėl prekių kokybės irgi nesuprantu nusiskundimų, taigi mes patys renkamės ir dedam i krepšelį kokias norim.Kritiniu atveju galima ateiti grąžinti arba pakeisti.Visada bendraukit su šypsena, mandagiai ir nė vienas darbuotojas nešiauš plunksnu.Apskritai gerbiu ir lenkiu galvą prieš tuos kurie dirba aptarnavimo sferoje.
Paskelbet lietuvisku bulviu akcija po 19 cnt. Kur bulves? Juokdariai! Kalba eina apie sostines parduotuves 2018.11.21.Dabar gal pusmeti nebeisiu, a*******i! Suprantu, gal yra tam priezasciu, bet kur atsiprasymai? a*******i!
Didlaukio IKI. Vilnius. 2018-11-17 10:51:05
Kasdien apsiperku toje pačioje iki, ir kasdien pastebiu, kad ten dirba tie patys žmonės, ir tas pats kolektyvas. Tačiau šiandien, nuėjau atsiskaityti ir susimokėti už prekes, pas kitą "žmogų", nei visada. Bet viskas prasidėjo dar ne nuo to, o nuo to kad atėjus prie terminalo pasiimti pinigų, pardavėjas nei pasisveikino nei atsisveikino, kas manau dirbant parduotuvėje yra privaloma. Patinka tau tas žmogus ar ne, tu privalai sveikintis su kiekvienu kuris pas tave ateina. Tačiau tai nebuvo pati didžiausia bėda, viskas buvo kurkas sudėtingiau, kai kaip ir minėjau atėjom atsiskaityti už prekes, jis nei pasisveikino, net nesugebėjo pasiteirauti ar turiu nuolaidų kortelė, kas yra privaloma, patinka jam tai ar ne. Kaip ir visada, stengiuos mokėt grynais ir lygine suma, tačiau pirma davus pinigus, daviau centus, tačiau jis jų nepaimė, ir atrėže, kad "man jų nereikia", jis net neturi teises taip elgtis, o ką jau kalbėti apie tai, kad net neturi vardo korteles, ir dirba su šortais, kas yra visiškai nekultūringa, ir nemandagu. Kai tokiam darbe dirbdamas tu privalai dirbti su ilgom kelnem, nes niekam neįdomios tavo plikos kojos. Nepriklausomai nuo metų laiko, jo apranga yra tokia pati. Šortai ir liemene, bei maikutė trumpom rankovėm. Tačiau, tai dar ne pabaiga, paprašius pakviesti parduotuvės vadovą, jis pareiške kad jos nera, nes jai išeigines. Sakau pakvies vyr. Kasininka, jis pareiškė kad ir tokio nėra, tada sakau pakviesk ką nors kas būtų aukščiau už tave, jis pareiške nieko nera ar tau neaišku, tai tik dar kart parodo jo nemandagumo ir išsilavinimo lygį. Tada nuėjau pas kita kasininke, paklausiau to paties ar yra vyr. Kasininkas. Ji pasake kad yra kita moteris kuri gali ateit, per ta laika kol jos laukiau, man ji ir pinigus pakeite, ko tas vaikinas kurį vadino atrodo Artūras, nesugebėjo padaryti, paaiškindamas kad nekeičia pinigų. Ir laimingas kažkur išėjo. Atėjus parduotuves vyr. Kasininkei (negaliu įvardinti tikslių jos pareigų) ji kaip ir privalėjo taisė jo klaidas, atsiprašė ir sakė, kad daugiau tai nepasikartos, kad jo paauglyste yra tokia ir t.t tačiau savo kaprizus ir savo paauglystes rodyti darbe yra tikrai ne vieta, tas kaip vadinamas "Artūras", tikriausia net nežino kaip reikia elgtis ir bendrauti su vyresniais, o ką jau kalbėti apie klientus. Kai pats yra dar "studenčiokas". Aišku mano skundas nieko nepakeis, nes juk jie turi pilna klientų, ir dideles apyvartas, bet gal kas nors atsižvelgs į darbo reikalavimus ir taisykles, kurios yra privalomos visokiuose darbuose. Kaip ir minėjai negaliu įvardinti tikslaus vardo, nes dirba be korteles. Bet gal kai klientai prades rašyti skundus, gal kada nors darbdaviai į tai atsižvelgs, ir labiau žiūres ką priima į darba, ir su kokias žmonem, mum klientams tenka bendrauti. Aišku nuo to kenčia ir parduotuvės lygis.
Duodu galva nukirst, jums "zmogau" virs penkiasdesimt ir kazkoki pasispardima paskutini bandote padaryt pries graba tikriausiai. Koks skirtumas pasisveikino ar ne, paprase kortelės ar ne :D? Ar tu koks ponas cia jautesi ir i parduotuve ateini pavaidint aukstesniu uz ta jibana pardaveja ar apsipirkt ateini?
Neteisinu jaunuolio elgesio, reik moket su klientu bendrauti, bet ziauriai sujuokino sito senbezdos komentaras ir situacija :D. Speju prisiknisote iskart negave "laba diena" tai ir buvo su jumis elgiamasi siurksciai. Nebe 20 amzius kur pardavejai sukande dantis gali klausytis jusu murmejimu ir kur "klientas visada teisus" kiekvienoj parduotuveje truksta pardaveju, tad atsigauk senbezda ir pirmiausia pats pagarba rodyk, o ne vadovais grasink, klounas :D.
Rasau kadangi nebegaliu nutyleti nes gaila darbuotoju, kada valdzia susidomes Joniskio miesto iki. Darbuotojai keiciasi kas savaite neatlaike vadovo kabinejimosi, iseina is darbo net seniai dirbantys darbuotojai.Pati dirbau tame iki bet kaip ir kolegos isejau nes truko kantrybe.Kiekviena savaite vadovas uzseda, kaip mes sakome, ant sprando ir kabinejasi prie maziausio menkniekio.Ir taip uzburtas ratas sukasi.Ir kiek ilgai taip tesis niekas nenori eiti dirbti nes pagarsejes iki visame Joniskio mieste. Buve kolegos bekite is to pragaro kuo greiciau nebekentekite vadovo patyciu.
Visada pas Jus pirkdavau žalią mėsą ir draugams sakydavau, kad Jūsų prekybos centre žalia mėsa yra labai geros kokybės.Bet vakar labai nusivyliau Jūsų prekybos centre Alytuje, kuris randasi Jaunimo g.24. Pirkau kumpį be odos ir kaulo pardavėja atpjovė įdėjo į maišelį einu lik kasos iš karto mano pirkimo krepšyje pajutau prašvinkusios mėsos kvapą.Atėjau prie kasos apsimokėti sakau pardavėjai man mėsa įtartina sugedusi ji paskaičiavimo, jeigu parsinešu namo ir netinka, tai ateikite su mėsa.Šalia stovėdama pirkėja sako jo kvapas jaučiasi, kad mėsa yra sugedusi.Sakau aš jos neperku, pardavėja eikite prie informacijos ir laukite kol ateis pardavėja ir sugrąžinsime pinigus..Palaukiau atėjo pardavėja mėsą pasiėmė aš jau sakau nepardavinėkite sugedusios mėsos, jos veidas buvo nepatenkintas.Labai nusivyliau, kad pardavinėt nekokybišką mėsą ir dar darbuotojai ateina nepatenkintu veidu. Esu Jūsų pastovi klientė.Po vakar dienos vengsiu pirkti žalios mėsos.Mieli vadovai pardavinėkite savo pirkėjams kokybiškus produktus jeigu ne, tai reikės kreiptis į maisto ved..stotį ar Jūs laikotės sanitarinių higienų taisyklių.Diena buvo sugadinta, turėjau važiuot į kitą parduotuvę.Draugams, pažįstamiems pasakysiu, kad atidžiai pirktų prekes.Turiu pirkimo čekį.
Didlaukio IKI. Vilnius.
2018-11-17 10:51:05 IP 95.173.34.114
Šios problemos su prekių trūkumais, aptarnavimais ir kitais dalykas tęsis tol kol kuri viena pusė (pirkėjai arba darbuotojai) nesiims rimtų, labai griežtų veiksmų. Tai būtų streiko pobūdis. Pirkėjai turėtų sutartinai, vieningai visiškai visą dieną neiti į prekybos tinklą (nesikeičiant padėčiai kartoti ir dažnai). Tai būtų jau nuostolis pačiam prekybos tinklui. Darbuotojai turėtų visiškai vieningai nedirbti. Reiškiasi nebūtų jokio aptarnavimo ir prekių pildymo ir t.t. Taip pat būtų problema ir nuostolis. Taip, kad kokie pavieniai klientai nusprendžia nieko nepirkti ir išeiti dėl eilių ar prekių trūkumų ar dar kažkokių nusiskundimų jiems nieko nereiškia. Nes kaip matai pirkėjų yra, ir vis tiek jų bus. Jei ne tokie kaip jūs, visada bus kantrūs ir prastovės ilgoje eilėje.

Net pats labai retai lankausi šiame tinkle, nes niekada greitai neįmanoma apsipirkti. Jų terminalas turėtų visada dirbti, bet nedirba. Norint nusipirkti cigarečių ar dėl 1 ar kelių prekių. Juk ten visada ribojamas prekių kiekis. Man geriau Maximoje, ten yra savitarna, eilių nebūna (ne piko metu), greitai apsiperku ir laiko nesugaištu.

Šiaip esu nuomonės, kad visi prekybos centrai galėtų turėti tų darbuotojų ir ne dėl atlyginimo. O paprasčiausiai jie tą daro taupymo sumetimais (jiems 1 darbuotojas nemažai kainuoja). Pavyzdžiui žinau vieno tinklo parduotuve, ten tikrai yra mažai darbuotojų ir dauguma darbuotojų turi papildomai dirbti. Jiems geriau, kad papildomai žmogus dirbtų, nei naują priimtų. O apie darbo skelbimus ir pan. nė garso. Ir čia spėju daug kur taip yra. Todėl ir yra tokia problema.
Svarbiausia ne klientas. Svarbiausia - darbuotojas. Jei rūpinsiesi savo darbuotojais, jie pasirūpins tavo klientais." - Richard Branson
Buvusi darbuotoja 2018-11-10 00:19:17
Sveiki. Raso buvusi darbuotoja. Man patiko dirbti sioje sistemoje kol neivyko baisus insidentas. Atejau i darba nuejau i taromata sutvarkyti visa taromata pradejau rusiuoti ir netycia isireziau ar i buteli ar i maiso uzrisomo juosta ir perplyso kelnes ir bom kraujas pradejo begti ir taip pat buvo gili zaizda. Zinau jog man niekas neatlygins fizines zalos kuri ivyko pries menesi ir sio metu dar neuzgijo ir turiu nakti skausma jausti net meslungis. Man net gydytojai negali padeti. Israse vaistu ir viskas. Va pasiziurekit kaip dar gija zaizda. Ir bus visa mano gyvenima ir negalesiu su tuo susitaikyti ir susigyventi. Ir dar galiu pasakyti jog vadoves pasirenka darbuotojus kurie buna isnaudojami aukos ta prasme virsvalandzius dirbti tenka nors ir tu nenori ir negali ir niekas musu neatsiklausia ar jus galite padirbeti.pastato ir dirbk. Ir sako kad nera kam dirbti nors sakydavau kad negaliu o jos vistiek savo padaro. Mes irgi turime savo gyvenimus. Nuovargis ir isnaudojimas padare savo Gabijos g. Vilnius iki. Nors ir sio metu neturiu darbo labai sunku kai dirbi is visos sirdies bet taves niekas nesupranta net vadovas kuris uz mus atsakingas.
Ateikit dirbt i mazyte iki express parduotuve kur nera jokiu taromatu ir nesiskaitymo su darbuotoju :))

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Teismas: D. Drobužo ir R. Juodviršio sandoris dėl "Panevėžio kelių" akcijų galioja 05-27 10:09
Statybos ir nekilnojamojo turto plėtros grupės "Panevėžio keliai" vieno pagrindinių akcininkų Gvido Drobužo sutuoktinei teisme nepavyko panaikinti daugiau kaip prieš 20 metų sudaryto sandorio...
"Fabula ir partneriai" skaičiuoja mažesnę apyvartą ir pelną
"Fabula ir partneriai" skaičiuoja mažesnę apyvartą ir pelną 05-27 10:08
UAB "Fabula ir partneriai" ("Fabula Hill + Knowlton Strategies") per 2018 m. skaičiuoja 21% mažesnius pardavimus. Komunikacijos agentūros grynasis pelnas per metus sumenko 3 kartus.
D. Grybauskaitė susitiks su G. Nausėda
D. Grybauskaitė susitiks su G. Nausėda 05-27 10:03
Dalia Grybauskaitė, kadenciją baigianti prezidentė, pirmadienį susitiks su Gitanu Nausėda, išrinktuoju šalies vadovu.

Kur atostogausite šią vasarą?