Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Tai gi, buvau 03.24 apie 3 val dienos Saulėtekio Iki (V. Krėvės pr. 97, Kaunas). Vaizdelis tai ne koks prie kasų. Eilės vidutiniškos, dvi kasos + trečia kurioje aš buvau. Trečioje kasoje dirbo kiaulė, kitaip ponia Perovskaja. Na, aš esu dirbus Iki parduotuvėje, žinau, kas turi būti ir ko neturibūti kasoje, ji to nežinojo. Tai gi:
1) Nėra uždegtos kasos lemputės, kitose dvejose žmonių vos ne po 8, o jos 3+aš.
2) Nesuprasi ar ji dirba ar ne, nes nėr šviesos, nėr lentelės, tik žmonės stovi.
3) Nėra momentinių bilietų, info kasa nedirba, kasoje, kuri turi turėti bilietus, neturi bilietų, tai pirmas dalykas, kurį turi kasininkė padaryti- atsinešti bilietus prieš pradedant dirbti. To nebuvo ir negalejau nusipirkti bilieto, nes jo fiziškai nebuvo.
4) Darbuotoja pažiūrėjo į mane kaip į kokią debilę ir pradėjo skanuoti prekes, nei labas nei kažką kito draugiško, už kurį yra mokami priedai.
5) Nepaprašė Iki kortelės. Tai gerai, kad neturėjau prekių kurioms reik kortelės.
6) Visa prekių suma buvo 9, 23. Turėjau 20 banknotą ir 0.30 centų (4 po 0, 05, 4 po 0, 02 ir 2 po 0, 01). Man reikėjo centų 0, 23 centų, tai padaviau ir paprašiau, kad atskaičiuotų iš 0, 30 centų, 0, 23 centus. Normalus žmogus paims ir atskaičiuos, bet ne ji. Ji pažiūrėjo ir pasakė "Tai ne mano darbas atskaičiuoti centus", aš aišku atsakiau "taip, tai jūsų, jūs turite ir pasisveikinti ir kortelės paprašyti", jai tai LABAI nepatiko, pasakė "Nachalkei nieko neturiu daryti, man centų nereikia.". Paskutonį kartą kai žiūrėjau, ką kasininkės turi daryti, buvo parašyta skaičiuoti pinigus ir maloniai aptarnuoti bet kokį klientą. Tuo istorija nesibaigia.
7) Kol pagaliau man suskaičiavo 0, 23 centus, piktinosi, kad nedaviau banknoto pirma, jei būčiau padavus banknotą pirmą, ji išmuštų čekį ir nepriimtų jokio cento.
8) Atidavė eurą. 1 monetą po 0, 50 ir 10 po 0, 05 centus. Net ne į rankas.
9) Iš kur žinoti, kad kasininkė akivaizdžiai nori įžeiti duodama grąžą? Ji nesugeba atiduoti visos grąžos. Neatidavė 10 eurų.
10) Pasakius "Neatidavėte 10 eurų", ji pradėjo kaltinti, kad dėl manęs ji neatidavė gražos. Lyg aš būčiau uždengus visus banknotus.
11) Turėjau po šiūkšlyną, jos kasa ne kasa, o šiukšlynas, ieškoti savo čekio, nes ji jo nepadavė man į rankas, nei padėjo su grąža.
12) Turėjau laukti savo 10 eurų.

Moral of the story: Ačiū ponia Perovskaja, kad davėt tuos 0, 50 centų rudais. Man jų kaip tik reikėjo, kad turėčiau 5 eurus rudais. malonaus susitikimo kitą kart, turėkite skaičiuole su savimi, nes skaičiuoti jūs tikrai nemokat.
Dėkoju Kauno Lukšio g 60 parduotuvės 4 kasos kasininkei p Vilmai kurios dėka šiandien prieš valandą pasijutau it šlapiu skuduru per veidą aptaižytas...Dėl to jog nesupratau keistos lietinių blynų kainos (maniau pakuotė pasirodo vnt) ir atsisakiau juos pirkti buvau pavadintas balvonu...Patyčių ir taip šiame gyvenime būnant su negaliom nuo vaikystės apstu, bet kai jas išgirsti iš prekybcentrio kuriuose nuolat apsiperki darbuotojos, geros nuotaikos kaip nebūta...O visgi ne sovietmetyje gyvename noirs tokio komplimento ir tuomet netekę iš prekybos darbuotojų išgirst
Na ką galiu pasakyti "sveikinu!" kad kai kurie jūsų darbuotojai sugeba nuotaika sugadinti ir nesuteikti man reikalingos paslaugos. Kalba eina apie kasą kurioje yra perlo terminalas. Kadangi buvo ji uždaryta, nuėjau prie šalia esančios kasos. Baigdama atsiskaityti, paprašiau pardavėjos kad parduotų man keno loto bilietą (kadangi keno loto nėra galimybės įsigyti bet kurioje kasoje). Pardavėja man atsakė kad - ką jūs nematote?, kasa nedirba. Kasininkė išėjo valgyti.
Aš paklausiau gal būt galėtų išmušti bilietą kas nors kitas? Atsakymas - ne, niekas neturi teisę lysti prie jos kasos.
Paklausius gal būt ponios galiu palaukti kol ji pavalgys? Ir vėl sulaukiau atsakymo - ne, nes ji katik išėjo valgyt, ir kad niekas manęs neaptarnaus.
Dabar klausimas jūms Gerb. Iki personalo atstovai. Jums čia atrodo normalu? Mažo to kad ir taip jau tragiška situacija toj parduotuvėje, tai dar ir darbuotojai nesugeba atsakingai dirbti. Juk tai jūsų veidas, juk nuo jų priklauso jūsų verslas. Negi pas jus nėra jokių taisyklių vidinių? Kaip kas nori, taip tas dirba. Prie skyriaus gali stovėti iki 30 min kol kas prieis, nors pro šalį praeina daug darbuotojų. Aišku galvo, "-ne mano skyrius, ko man ten eiti. Lai stovi tas žmogus"
Salėje pro daržoves nepraeisi, nes kraudama savo daržovės pasistato vežimą taip kad negali praeitį, maža to dar turiu atsiprašyti kad galėčiau praeit. (o matytumėte kokia veido išraiška buvo, toks jausmas kad pusę algos būčiau atėmusi).
Žinau.. Jaučiu galvojat "nu nepatinka neeik tu į tą parduotuve, ko čia skundies"
Nu bet nesuprantu aš kam tada tiek reklamos, apmokymai darbuotojų kaip reikia dirbti ir t.t.
Liūdna padėtis su ta parduotuvę. Prisegu nuotraukas čekio pas kurią kasininke apsipirkinėjau ir atsisakė man parduoti bilietą iš terminalo. Ir kalbėdama už visą parduotuvės personalą, teigė kad man niekas negali parduoti to bilieto.
2019 03 21 autob.stoties Vilniuje Iki pirkau akcij.bananus po 0, 99 okasininke Olga 28 pas kaiciavo kaip raudonus bananus 0, 925 kg, padarydama man beveik 2 euru nuostoli.Kvitas 422/498471#004.Prasyciau nuostoli komprnsuoti.
Klaipėdos autobuso stoty esanti iki parduotuvė. Šiandien (2019-03-21d) stovėjau eilėje, kad nusipirkti teleloto bilietą. Eilėj praėjus, atėjo mano laikas, paprašiau, vieno bilieto, o man pardavėja atsakė, kad terminalas neveikia, bet šalia jos agentas stovėjo ir sako, terminalas veikia. Aš mandagiai atsakiau, kad agentas sako, kad veikia, ji man atsakė, aš niekur neisiu ir tau bilieto nespausdinsiu, netrukdykit ir leiskit man aptarnauti kitą žmogų. Aš jos paklausiau tai ką aš ne žmogus ? Laukiau visą laiką eilėj, kad bilietą nusipirkt, ir jūs sakot, kad neveikia terminalas, nors agentas patvirtino, kad veikia.. Ji nusišypsojo pasimetė nieko nebepasakius, ji nebaigdama su manim pokalbio, paėmė kito žmogaus prekes ir nebekreipė į mane dėmesio...
Vilnius Frankog. 2a, lyg ir nieko parduotuvele, gyvenu salia uzeinu daznai. BET PASTOVIAI TRUKSTA KAINU, YPAC ANTRAME AUKSTE, NERA KAINU SODO PREKEMS, GYVUNU IR CHEMIJOS. Sutvarkykite pagaliau tas kainas.
Skundas dėl IKI parduotuvės darbuotojų Antakalnio g. 73, Vilnius. Laikas 13.30 h, 2019.03.19. Gavusi pinigų perlaidą per perlo terminalą atėjau į parduotuvę, atstovėjau ilgą eilę ir man pasakė "atsiprašau aš naujokė nemoku, eikit į kitą eilę ten skyriaus vadovė tai mokės", atsisakiau stovėti dar vieną eilę 10 minučių, tai bandė pakviesti skyriaus vedėją kuri atsakė "pas mane eilė". Tada dar kita kasininkė bandė išimti pinigus, sako ne toks asmens kodas, nors vedant pinigus net nereikėjo asmens kodo duoti. Jau žmonės pikti visi, laukia eilėse, burba, tai atėjo ta skyriaus vedėja pagaliau. Dar pasakė kažką tokio "yra kortelės tokiem dalykam". Kaip čia suprast? Tai jeigu yra tokia paslauga kodėl aš turiu jaustis kaip kokia nusikaltėlė, kad noriu savo pinigus gauti. Žodžiu sugadino nuotaiką ne tik man bet ir kitiems pirkėjams kurie stovėjo eilėse ir laukė kol 3 kasininkės kažkaip sugebės išimti 6 eurus iš perlo terminalo.
Labas vakaras.
Norėjau pranešti, kad nusipirkusi Iki Gourmet spalvotus makaronus kaspinėlius radau 3 kirmeles, iš kurių dvi buvo pačiame makarone, mano šeimos narys valgydamas taip pat rado kirmelę tuose pat makaronuose.
Stai kokiomis zuvimis prekiaujate P.Luksio g.60, Kaune esancioje parduotuveje. Ir isvis kiek i ja nueinu, tiek vis kazkokiu nesamoniu...
....susirinkau lipduku isvajotiems dilimano indams...viskas puiku...grizus namo puoliau ruosti maisto..atlikau visas paruosimo indu instrukcijas... na ka..idejau kepti... 150c po 10min.. pukst maistas sugadintas....dangtis sprogo...visur stiklai.. ir sema be vakarienes...
Normali praktika Palink (IKI) tinkle, pardavineti sugedusius produktus. Si karta veiksmas Vilniuje, Fabijoniskiu/Ukmerges g. parduotuveje
Situacija paprasta ir aiški: susideliokite tikras kainas !!
Tą pačią prekę pirkau šiandien Anykščiuose esančioje IKI parduotuvėje ir Ukmergėje Vilniaus g. esančioje parduotuvėje. Prekės pradinė kaina kiek suprantu yra 4, 85 €, su akcija 2, 47€. Kasoje buvo paduota galiojamti kortelė, kasos ekranėlyje išmetė, kad mokėti 6, 49€. Jūs man paaiškinkite iš kur 6, 49€, jei knyga be akcijos kainuoja 4, 85€ ?!!
Jei nesugebate susitvarkyti kainų - tai priimkite daugiau žmonių !!!

Imkitės veiksmų, nes šis skundas pasieks ir kitas įstaigas !!
Esu labai nusivylusi prekybos centru, , Iki'', esančiu Kaune, Rietavo g- vėje. Ne kartą esu apgauta : kainos prekybos salėje ir kasoje nesutampa (kasoje įvesta didesnė kaina). Pastebėjus apgaulę permoka yra grąžinama. Kiek žmonių yra apgautų? Kodėl tyčiojamasi iš pirkėjų? Gaila, čekių neišsaugojau, bet esu rašiusi prekės grąžinimo aktą. Prašyčiau patikrinti parduotuvės kainas ir mane informuoti, kas padaryta apsaugojant pirkėją.
Biržų IKI Palink, padalinio direktorė nuplaukusi, nemoka elgtis su žonemis 0 gedos jausmo pas ja. prie kitu žmoniu ikivaizdoja žemina savo darbuotojus, rekoja per visa parduotuvė metomos prekes ant grindu, keiskite ta vadove nes nebebus tuoj kas dirbs toje parduotuvėja..
SUPUVUSIŲ DARŽOVIŲ IR VAISIŲ TINKLAS...
Sveiki, kada atnaujinsite parduotuve Uzupyje ir pakeisite kelis ziauriai nemandagius, nemalonius darbuotojus. Geda pries uzsieniecius del nepagarbaus aptarnavimo. Vyras prie kasos dirbo sirgdamas, ziauriai snargliuodamas, kosedamasaplink i visus. angliskai nekalba. Uzsienieciai, o ju cia gausu stebisi. Aptarnavimo lygis to vyruko ir vedejos zemiau plintuso. Daznai kainos nurodytos etiketese ir cekyje skiriasi, cekyje didesnes. Gaila, kad taip trumpai ten dirba sviesus, mandagus jaunimas. Tik spejam apsidziaugti, praeina keli men. Ir ju nera. Zodziu laukiam pokyciu is esmes. Ausra. Uzupio gyventoja P.. S. Kiek tenka lankytis "Minsko" Iki, Pamenkalnio (netoli Zaros), Mindaugo iki darbuotojai visada mandagus. Tik geri atsiliepimai. Jei Jums svarbus Jusu bendroves veidas ne tik vilnieciu, bet ir gausiu turistu Uzupyje, tuomet tikiu, kad geru pokyciu sulauksim.Pirmiausia naujo, mandagaus, sviesaus kolektyvo.
Buvau Iki parduotuveje Taikos pr.109 apie 21:30 alkoholio skyriuje skaiciau alkoholinio gerimo etikete.Po poros minuciu pribego apsaugos darbuotuoja ir pradejo ant manes rekti bei grubiai aiskinti jog as negaliu stoveti alkoholio skyriuje ir norint nueiti prie kasos turiu daryti visa rata aplonk parduotuve.Tada apsaugos darbuotuoja mane pradejo kaltinti jog as pavogsiu alkoholi ir jog pries iseinant is parduotuves jinai mane tikrins.Visa ta laika kol mes snekejome buvo labai grubi, reke i veido nebuvo visiskai mandagi ir mane i kreipesi ne jus o tu ir snekejo taip jog as buciau atejas is gatves.Buvo labai nemalonus pokalbis ir labai nemaloni darbuotoja.Tikiuosi kasnors atsizvelgs i sita skunda ir padarys isvadas apie apsaugos darbuotoja.Esu labai nusivyles Iki prekybos centro aptarnavimu.ir noreciau suzinoti ar tikrai yra istatymas draudziantis vaikscioti po alkoholio skyriu po 8valandu ir draudziantis skaityti etiketes.Alkoholio skyriuje nebuvo jokiu zenklu ar uztvaru neleidzianciu ieiti i alkoholio skyriu.Visa pokalbio laiko jinai aiskino jog negalime pirkti alkoholio po 8 valandu nirs as net nesiruosiau jo pirkti tiesiog skaiciau etikete ant butelio galo
IKI prekiauja pasenusia mėsa.2019.vasario 23d. Pirkau sveriamą vištienos krūtinėlę parduotuvėje Šiaurės Pr.90.Galiojimo data buvo parašyta iki 02.26d. Namie padaviau katei ir ji apsinuodijo nuo tokios brangios ir kabutėse šviežios mėsos. Žmonės, netikėkite galiojimo datomis ir nepirkite atvirai gulinčios mėsos iš IKI.
2019-02-24 kazkur apie 21:40 val. apsilaniau IKI parduotuveje Klaipedoje H. Manto g. 90-1 ir priejusi prie kasos pastebejau jog viena is darbuotuju (SLAVINSKIENE) naudojo mobiluji telefona ir net nekreipe i mane demesio, turejau laukti kol ji atliks savo reikalus ir tuomet mane aptarnaus, o viso aptarnavino metu is ranku nepaleido telefono. Kelis kartus paziurejau i ja, galvojau susipras pasideti telefona nors kol mane aptarnaus, taciau atgal gavau pasipiktinusi zvilgsni. Net nepasake kokia suma moketi, tik labai intensyviai ziurejo i telefona. Tikrai daugiau nesilankysiu sioje parduotuveje. BAISU!
2019-02-23 apsilankiau Palink parduotuveje esancioje Liepojos g. 238, Klaipeda. Norejau nusipirkt mineralinio vandens "Vytautas", etiketeje buvo nurodyta akcijine kaina 0, 35€, taciau kasoje ismuse visai kita kaina 0, 69, pardaveja paaiskinti, kodel taip ivyko nesugebejo, pakvieciau is administracijos tuo metu atsakinga asmeni, bet vel buvau nemaloniai nustebinta, jokio paaiskinimo, nueme etikete, ir tarsi taip turejo but, nei atsiprase, nei paaiskino sita situacija. Beje ne pirma karta ivyksta tokie sumaisymai tinkle Palink, apgaudinejami vartotojai. As manyciau, kad turejo parduot tokia kaina mineralini, kokia pamate klientas, tuomet atidziau ir atsakingiau darbuotojai dirbs skyriuose, kurie jiems priklauso. Suorganizuokite apmokymus darbuotojams, kaip elgtis tokiose situacijose, kad apgintu Jusu tinklo garbe, ir vartotojai butu patenkinti. Mokekite ne tik pelna skaiciuoti, gerbkite save ir parduotuves pirkejus, nuo kuriu tiesiogiai priklauso JUSU egzistencija.
Dekui...
2019-02-23 dieną 12 val.49 min. IKI parduotuvėje Kniudiškių g.6, Panevėžys pirkau 1, 925 kg. bulvių (0, 38 eurų/kg). Kvito Nr.300/448856. Parsinešu namo ir jas nuskutus, supratau, kad tai visiškas piliečių mulkinimas. Bulvės iš išvaizdos atrodė normaliai, bet pradėjus jas skusti, pasirodo, kad tai atitirpintos bulvė. Jos buvo paprasčiausias ledo gabalas, tik paviršius atitirpęs. Pabandžiau jas išvirti, tai išvirus gavosi pajuodę bulvių gabaliukai. Gėda, gėda ! ! !
Vilniuje S.Staneviciaus g. esancioje IKI parduotuveje pastovi tragedija, bet kuriuo parduotuves darbo laiko metu esant net nedideliam kiekiui pirkeju dirba viena, geriausiu atveju, po barniu 2 kasos, kurios nesusitvarko su savo uzduotimi. Eiles auga, kasdien kelis kartus per diena gali aptikti ir eiles iki pat parduotuves galo, zuvies skyriaus.
Antra pastaba, prekiu kokybe pasibaisetina, ypac kalbant apie darzoviu ir vaisiu skyriu. Faktiskai niekuomet nepavyksta rasti svieziu darzoviu/vaisiu. Viskas pernoke, padengta pelesiais, dalis produkcijos puna lentynose.
Trecia pastaba - prekiu asortimento isdestymas tragiskas. Nors parduotuves prekybos sales plotas tikrai nedidelis, taciau ieskant prekiu sioje parduotuveje tenka praleisti ilgiau nei planuota, kadangi prekiu isdestymas visiskai nepasiduoda logikai, o pasiteiravus sales darbuotoju, jei tokiu rasi, ir pamates ju reakcija daugiau nebenoresi grizti cia, kadangi jausiesi kaltas, jog uzdavei klausima.
Nuejus i Fabijoniskiu g. IKI skirtumas kaip diena ir naktis, kas liecia prekiu isdestyma, taciau kasu darbas ir darbuotoju etikos normos vienodai zemos.
SUPRANTU, KAD PREKYBOS TINKLO ATSAKINGI ATSTOVAI NEIPATINGAI DOMISI PARASYTAIS ATSILIEPIMAIS, TAI GAL MES KAIP PIRKEJAI APLENKIME SI TINKLA IR APSIPIRKINEKIME KITUR, KAD IR KIEK TOLELIAU NUO NAMU. TUOMET JIE NEBETURES KUR DETIS, BANKROTAS ARBA PERMAINOS
Šiandien apsilankęs parduotuvėje „IKI“ Šeškinės g. 22, buvau aptarnautas nemaloniai ir nepagarbiai Kasininkės Tatjanos. Ji sėdėjo ir neaptarnavo manęs kaip kliento, o kalbėjosi už manęs stovinčia drauge. Apmokant prekes, naudojausi be kontakte kortele, pridėjęs kortelę prie atsiskaitymo prietaiso išgirdau patvirtinantį signalą, pamanęs kad už prekes sumokėjau, pasukau išėjimo link. Kasininkė lyg niekur nieko toliau sėdėjo plačiai šypsojosi ir kalbėjosi su savo drauge, po akimirkos išgirdau klausimą, o už prekes nereikia susimokėti? kur jūs einate? Priėjau dar kartą ir pasakė, įdėkite kortelę, aš pasakiau kad jau sumokėjau, tačiau ji atsakė NE. Prieš sumokant dar kartą, pasakiau kad bus parašytas skundas, štai jis ir čia. Tikiuosi, kad įmonės vadovai ar atsakingi asmenys už darbuotojų etiką ir darbo taisykles įvertins šios darbuotojos elgesį ir darbą.
Vakar vėlai vakare su vyru apsipirkinėjome iki parduotuvėje kuri yra Utenoje. Ir tik namuose pamatėme, kad mus apgavo. Pirkome tris puokštės tulpių, dvi po septynes ir vieną tris. O mums paskaičiavo visas tris po septynes. Dar to negana, tai dar ir glaistytiems sureliams nuolaidos negavom. Taip ir sugadina šventinę nuotaiką. Būtumėm grįžę su čekiu, bet parduotuvė jau nebe dirbo. Labai gaila, kad tokios pardavėjos mus aptarnauja. Dingsta noras į tokias parduotuvės sugrįžti.
Steponas 2018-12-06 17:14:00
Nu ką, katik iš parduotuvės iki :D Skanaus :D Tokio dydžio kirmelė tikrai ne per vieną dieną prinoko :D Baisu, baisu ir dar karta baisu. Kas nors iš viso tikrina šituos skundus? Kiek rašyta, jokio atsako. Norėtusi sužinoti kas ten slepiasi po valdžia. Šlykštu, gerai kad ne kažkur viduryje kirmelė pasitaikė, o tai dabar skaniai baltiminę mišrainę valgytume ha ha ha... Kniaudiškių g. 6, Panevėžys, prekybos centras iki :)))
Mano nuomone cia ne iki kalte, o kedainiu konservu. Plius jei jau jus perkant nematet to padaro stiklaini, tai kaip iki darbuotojai turejo pamatyt? >_<
Sveiki, labai patinka naujas prekybos centras IKI Žali Visalaukio g.1 Vilniuje, esu nuolatinė pirkėja ir iki šios dienos viskuo buvau patenkinta. Tačiau vakar (2019-02-12) nusipirkau fasuotą šviežią A klasės viščiuką KEKAVA užaugintą be antibiotikų, kurio galiojimo laikas iki 17-02-2019, sumokėjau 5, 01 Eur ir šiandien (2019-02-13) iškepiau pietums. Deja, valgyti nebuvo galima. Kai ruošiau kepimui lyg kvapo nebuvo, tačiau iškepus jis turėjo stiprų sugedusios vištienos kvapą ir skonį, todėl valgyti negalėjome. Rašau Jums, nes labai nenoriu, kad geroje parduotuvėje būtų prekiaujama sugedusiais produktais.
Maloniai prašau užtikrinti parduodamų produktų kokybę, kad pirkėjas neprarastų pinigų ir nepatirtų nemalonumų, o prekybos centras Žali turėtų gerą vardą...Pagarbiai pirkėja Zita
Sveiki. Esu nuolatinis klientas jusu tinklo parduotuveje.Gerbiu visus zmones, nesvarbu ar vadovas, bet tokios situacijos tiesiog ismusa is veziu ir kartais pagalvoji, ar cia vadovybe kalta ar cia darbuotojai kartais nejaucia ribu. Nezinau ar bus sureaguota, taciau labai viliuosi, kad atkreipsite demesi ir siek tiek pamokysite tvarkos. Gardino g. 2 (Siauliuose) apsipirkineju labai daug, tai padesiu klausimu : kokios apsaugos darbuotojo atsakomybes parduotuveje? stoveti ir kalbetis su kasininkemis prie savitarnos kasu, kol dirba viena kasa, kurioje sedinti kasininke aptarnauja per dvi kasas?
toliau.... ar kasininkems yra leidziama izeidineti savo klientus? (vadinti pyderasta*s arba moliugais),
ir galu gale nuo 8 valandos ryto, dirba viena kasa...zmoniu kartais buna daug, vienai kasininkei dirbti prie terminalo, bitutese ir pirmoje kasoje yra sudetinga, o ponios su uniformomis esancios salia kasu ir skaiciuodamos sokolado batonelius nesugeba patvirtinti energetiniu gerimu jaunimui, atsakydamos, 'tai ne mano darbas'. Parduotuve buvo pati patraukliausia mano gyvenamosios vietos atszvilgiu, bet is po tokiu pajuoku neketinu grizti ir stebeti tas pacias nesamones. pamokykit apsaugos darbuotojus tvarkos, sudrausminkit jaunasias kasininkes savitarnos kasose, ir padekite kaip kolektyvas vienas kitam. Jeigu bus noras gauti atsakymus i tam tikrus klausimus, prasau susisiekite ir mes pasisnekesime.
Laba diena
Kėdainiuose P. Lukšio g. IKI parduotuvėje dirba nemandagios kasininkės, kurios įžeidinėja žmones, kalba lyg krovikės. Kaip tokios darbuotojos gali dirbti tokį darbą su žmonėmis. Reikia turėt kantrybės žmogui paaiškint, o ne užgauliot visokiais žodžiais. Į tokią parduotuvę nesinori net eiti apsipirkti.
Julija 2019-01-12 22:56:14
Fabijoniskiu 2A parduotuve dirba iki 23:00 valandu, apsauga uzdare parduotuve 22:50 ir nebeileido. Kam rasyt kad parduotuve dirba iki 23:00val.???
Juokinga, o ka ten jau veikt 22.50, reikejo anksciau eiti o ne nakti. Teisingai apsauginis padare, kad ne ileido.
Marijampoleje, likau labai nustebinta Živilės aptarnavimu mėsos skyriuje, labai mandagi ir kulturinga, beto turit labai malonia ir sazininga apsaugos darbuotoja Rita. Malonu sugrizti :] vytauto 48
Varėnoje IKI cento parduotuvėje kainos lentynose ir kasoje visiškai skiriasi, akcija pakabinta (galioja iki 02.10), bet kasoje ji neįvesta. Kitoje Varėnos IKI parduotuvėje tą pačią prekę su ta pačia akcija nusipirkau be jokių problemų. IKI, FIX YOUR SYSTEMS.
Iki parduotuvės esančioje Užupio g. 7 savitarnos kasos yra visiškas šlamštas, po kiekvienos prekės nuskanavimo prašo darbuotojo registracijos, o darbuotojas dirba dažniausiai tik vienas ir jis neturi laiko. Tad tas greitasis apsipirkimas tampa 5 kart ilgesnis negu stovint įprastoje kasoje. Sutvarkykit savo savitarnos kasas, nes ne aš vienas jomis skundžiuosi.
Vasario 3 d, ryte, apie 9 val., Vilniuje, Šeškinės g. 32 ‘IKI’ parduotuvėje pirkau tortą.Paprašiau pardavėjos pasakyti, koks torto pertepimas, pardavėja atsakė, kad nežino, pasivartė popieriuose, bet nieko neatsakė.Aš pasakiau, kad, Jūs pardavėja ir privalote žinoti apie savo prekes, o ji man atrėžė, kad nieko ji neprivalo ir labai nepatenkinta numetė man mažą popieriuką sakydama:skaitykite, aš nematau. Aš buvau priblokšta tokiu nepagarbiu pardavėjos, o ji buvo prisisegusi kortelę su vardu STANISLAVA, elgesiu.Nors man virš 70, aš dažnai einu į prekybos centrus, bet iki šiol nė vienoje parduotuvėje neteko susidurti su tokia akiplėša...
Sveiki. Pirkau bandeles Ramygaloje, (jų buvo 10) pardavėj vietoj to, kad su maišeliu jas paskirstytų ir suskaičiuotų, tai ji paime savo purvinom rankom (nes juk liečia pinigus, prekes ir pns, ant jų "tikrai nėra bakterijų")ir apčiupinėjo visas praktiškai.
Dar ir labai nekultūringos, ateini nusipirkt tarkim pieno, mato žmogus nori pasiimt prekę, tai ji vis vien toliau krauna prekes ir nepasitraukia.
Ne vienas atsiliepimas ir nusiskundimas yra suprantamas ir tikrai gaila, kad kai kurios situacijos įvyksta.

Bet come on, didžioji dalis čia rašomų skundų yra tiesiog rašomi žmonių, kurie niekad nedirbo prekyboje. Sekmės aptarnaut idealiai ir be klaidų, kai moka šūdą, apkrauna darbais, aparatūra daug kur sena palyginus su kitom parduotuvėm, o jei ir esi atsparus stresui ir idealiai moki susidėt darbą - vistiek esi žmogus ir klaidų būna.

O kad ir kokia klaida būtų, ji pataisoma, bet kas norės padėt žmogui, kuris į tave žiūri, kaip žemesnį už jį, ir kai su aptarnavimo personalu elgiamasi, kaip šiukšle. Logikos nulis.

Aišku, bet kokioje įmonėje nebūna idealaus personalo, dirba ne robotai, o žmonės, taigi visokių pasitaiko, kaip ir klientų, bet jūsų "a*******i" kasininkai tikrai nebando apgaut, jie jūsų per klaidą ne tų išmuštų obuolių ar nepamatytos nukainuotos kainos 0.1€ ar 1€ nepamatys nei savo sąskaitoje, nei kasoje darbo gale. Viskas eina į sistema, o su šiuolaikinių parduotuvių tinklų apyvartom iš jūsų tikrai nereik 1€ papildomos "paramos".

Sudiev
Šiandien t.y. 2019-01-25 Varėnoje Iki parduotuvėje nusipirkau lašišų file. Sumokėjau 5.35 eurus. Parsinešus į namus-pauoščius žuvį- ji smirdėjo- buvo pašvinkus. Iki pardavinėja sugedusius maisto produktus. Skambinau į parduotuvę ir norėjau pasakyti kad nepardavinėtų tokių produktų, bet su manimi nekalbėjo. Manau, kad tai bus pirmas ir paskutinis kartas. Po tokio pirkinio esu nusivylus jūsų parduotuve.
alma tamulevičienė
2019-01-26 15:31:16 IP 90.131.41.253
Šilutės iki Guboja parduotuveje lankomes kasdien. Lb daznai keisdavosi darbuotojai, dabar kuris laikas nusistovejes kolektyvas. Lb draugiški, malonus pardavejai. Ypatingai pardavejas Vytenis, visada malonus, draugiskas, pasiruošes patarti ar padeti. Linkiu kolektyvui sekmes ir kantrybes su vadove ir pirkėjais. :)
Laba diena, rašau jau iš paskutiniu jėgu, nusibodo tylėti, pastovai apsipirkinėju šitam prekybos centre link moletu IKI, bet greit į jį nebevažiuosiu... niekada info kasoje nėra kasininkės o paprašius ateiti iš gretimos kasos sulaukiu pikto kasininkės veido ir PALAUKITE.. ka jus galvojate kad turiu stovėti bendra eilę kad susimokėčiau už paslaugas? kada pradėsit drausminti savo kasininkes?
Šiandien buvau nemaloniai nustebinta, kai po apsipirkimo IKI parduotuvėje (Vilniuje, Didlaukio 80 A) pamačiau čekyje prekę, kurios nepirkau (net nebuvau užsukusi į tą skyrių) - sumuštinį už 1.99 €.
Pardavėja metuose, senai čia dirbanti, bet pasirodo pasitikėti negalima

Apgaudineja zmones - del kainu
Paskambinus i informacija kalbama nemandagiai, bando nutraukti pokalbi nesuteigdami informacijos
Tikrai nusivyliau
Anksciau IKI buvo mano megstamiausia parduotuve. Svezi produktai, teisingos kainos.

Dabar tikrai ne.
Dabar parasyta viena kaina, kasoj ismusa kita del vaisiu man taip buvo.
Dabar galima rast supuvusia preke.
ir blogiausia tai
kad
beveik kiek vienoj IKI Vilniuje pastovei dirba 1-2 kasos ir pastovei reik stovet eilei po 10-15minuciu kad nupirkt kas koki viena preke, kai MAXIMOJ jejgu kasoje daugiau negu 5 zmones, atsidaro iskart kita kasa, tai cia gali stovet 15 zmoniu ir nieks niekada neatidaris kitos kasos. 2019 metai o mes dar po 15min stovim eiliose parduotuvese.
Girstupio IKI Kaune bananų kaina uždėta 0, 85EUR/kg, bet perkant bananai kainuoja 0, 95EUR/kg. Galbūt pataisė jau kainas, bet neapsigaukit pirkdami, apgaudinėja. Kasoj grąžino 10cnt :). Negrąžu apgaudinėt, reiktų kad vartotojų teisės pasidomėtų kainomis lentynose ir kasoje.
Kaune sauletekio iki parduotuveja 7 kasoja dirbo labai nemandagi pardaveja visa pikta nei pasisveikino, nei paprašė nuolaidu kortelės ir pastoviai pas ja be eiles.
Linksmutis gaidelis 2019-01-19 10:07:19
Gaideli eik jau sau, prekybcentriu, LT pasto ir geju baru gynejas.
Visus tik uztaria, gaidukas.
Eik is tavrtu mesla nesti prascioke juodom panagem.
Net nesistebiu, tokio atsakymo ir tikejaus is ligoto zmogaus kuris atstumtas zmoniu ir artimuju.
Invaliduma gauni garantuoju tad turi laiko knistis ir atrasineti visiem, prasivarzdioti. :D. Eik po delfi komentarus pasiknisk, pagal savo 80 Iq tik ten ir tepritapsi ;). Sekmes cia burbuliuot, bent riebaluotus pirstukus prasijudinsi iskrypeli.
Pasisakysiu kokia yra mano padėtis dirbant prekybos centre. Kur dirbu, atrodo, kad mano vadovams visiškai nusispjauti ant pirkėjų, jų aptarnavimo ir t.t. Jiems yra svarbiau kiti dalykai kas turi būt padaryta ir atlikta. Bet kur aš dirbu, mes labiau (paprasti darbuotojai) žiūrime į pirkėjų padėti ir aukojame kitus darbus. Bet užtat jei mes kažko nepadarome, tai kiekvieną kartą (kitą dieną) turime sulaukti nemalonumų iš vadovų, administracijos, kad kažkas yra neatlikta, nepadaryta. Taip ir kenčiame kas kartą nuo to, kad mes labiau rūpinamės aptarnavimu, nei kitkuo ką turime daryti. Tad galiu suprasti, kad yra kažkas panašaus, kad ir tame Iki, todėl daug kur labiau žiūri į kitus dalykus, nei į žmonių aptarnavimą. Darbas nėra malonus ir lengvas dirbant prekybos centre. Bet jei niekas nedirbtų, kur jūs galėtumėte apsipirkti, apsitarnauti? O ir šiaip, jei turite galimybių daug anksčiau apsipirkti, o ne vėlyvu laiku. Tai tą ir darykite. Palengvinsite tiek sau padėti, tiek darbuotojams.
Esu kito tinklo darbuotojas. Bet tikriausiai visuose prekybos centruose nukainuotas prekes padaro kasininkai. Automatiškai jie nepasidaro (tą daryti reikia rankiniu būdu, kurias daryti gali tik darbuotojai), dauguma pirkėjų šito nežino. Automatiški būna tik ne nukainuotos prekės, o tik su akcijomis. Nežinau kaip su Iki savitarna, bet pavyzdžiui Maximoje visados dėl tokių prekių reikia kviestis konsultantą. Ir ten gali padaryti tą nukainavimą. Skaitant komentarus, tai matau, kad yra beprasmiškai kaltinami darbuotojai. Iš viso siūlyčiau jums patiems paragauti prekybos centrų darbą, tuomet suprasite kokia reali jos yra pusė. Kai niekada nėra dirbę ar iš pažįstamų, artimų nedirba, tai viskas jiems kitaip atrodo. Visuose prekybos centruose darbuotojų darbas nėra lengvas. Jų krūvis yra didžiulis ir darbų jie turi daug. Ne vien sėdėti kasoje ir aptarnauti pirkėjus. Priekaištus reikia reikšti ne paprastiems darbuotojams, o apskritai prekybos centrų vadovams (jų galvoms). Tik jie gali kažką dėl to daryti, o paprastas darbuotojas nieko nepadarys. Jei jiems yra nurodymai, jie turi jas vykdyti (pirkėjų sąskaita, kitaip tariant subloginant aptarnavimą).
Linksmutis 2019-01-19 08:52:08
Dar viena ligone.
Iki darbuotoja kuri komentavo žemiau, sitai kutvelai net nesivarginkite atrasineti, tai kompleksu pilnas nelaimingas zmogus kuris viskuom nepatenkintas, visoms imonems tik pila purva ir savo nelaimingus ispudzius galvodama kad kazkokia bamba yra.

Trumpai tariant sis zmogus yra "kaziolas" kuris slepiasi uz pravardes "vardas ir imone" nes supranta kad idejus tikra varda, ilgai sioje salyje nevaiksciotu
Beja jeigu imone turi savas taisykles ir iskabina plakatus su reklamom kur gaut nuolaidas, TU kaip pirkejas turi ju laikytis arba eit apsipirkinet i kita imone nes uz melagingus komentarus norint sumenkint yra baudziama, tu gi ta debile puikiai zinai sprendziant is tavo kitu komentaru. Keista kad tiek daug hypocrite siuksliu sioj salyje, pisa prota vieniems, nors daro ta pati ir yra dar didesni autistai.
Jums laikas gyditis!
Gaideli eik jau sau, prekybcentriu, LT pasto ir geju baru gynejas.
Visus tik uztaria, gaidukas.
Eik is tavrtu mesla nesti prascioke juodom panagem.
IKI 2019-01-18 22:02:43
Pirmiausiai eik dirbti, aiskintoja.
Antra klientas neturi begioti tarp kasu ir ieskoti smulkiu instrukciju, nesamu "padetu plakatu", nuskanuoji, sumoki, iseini.
O trecia, kitos prekes, irgi su nuolaida, kuo puikiausiai skanuojasi ir nuolaida taikoma.
Ir siaip, niekas taves nieko neklause.
Dar viena ligone.

Jums laikas gyditis!

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%