Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Parduotuvė IKI Gausa, Klaipėdoje keičiasi ne į gerą. Gegužės 22 d. 8:00 atėjus prie kasų su nupiginta preke, nedirbo nė viena. Pakvietus pardavėją reikėjo laukti dar 10 min., nes neva kasos pradeda dirbti nuo 8 val., nors jau buvo 5 min. po 8 val. Taip pat prie parduotuvės (teritorija priklauso parduotuvei) nesužymėtos automobilių statymo vietos horizontaliu žymėjimu, tai automobiliai statomi bet kaip (atkreiptinas dėmesys į neįgalių asmenų automobilių statymo vietas). Kada baigsis ši betvarkė?
Iš kur Jasinskio 16 IKI gavo tokį arogantišką pardavėją, dirbantį rytais??? Visą šią savaitę dar nebuvo ryto, kad nebūtų ko nors apšaukęs. Jam negalima dirbti su žmonėm, jeigu jau taip neturit ką pasamdyti, tai bent neduokit jam bendrauti su žmonėm, nes aš tau jau tikrai į jūsų parduotuvę neužsuksiu, kol jis ten bus. Yra daržovių skyrius, tegul ant jų ir šaukia. Jau nekalbant apie tai, kad palieka kasą su eile žmonių ir išeina "kitų reikalų" tvarkyti neskubėdamas... Gaila, bet visai buvau pamėgusi jūsų parduotuvę, bet vienas žmogus gali viską sugadinti : (((
Juta 2019-05-22 19:43:53
Giedraiciu iki, atstovejus eileje del to kad nusiimti pinigus, mane pasiunte i terminala, o darbuotoja toliau aptarnavo klientus nors as kaip ir jie stovejau eileje ir turejau teise buti aptarnauta, darbuotoja patvirtino, kad pakvies kolege, ko viso gale prie kasos pralaukiau 20minuciu.
Oj ne.ap.si.ši.kai laukdama??
Dėl kasininkių neigiamumo (pikti, nemandagūs ir t.t.). Yra tekę ryte prastovėti ilgą eilę, nes tik viena kasa dirbo. O kita kasininkė dar negalėjo atsidaryti kasos, nes turi pasiruošti, susidėlioti loterijos bilietus ir galbūt dar kažką. Tai žmonės nuo pat kasininkių darbo pradžios labai juos užsipuldavo, išreikšdavo pykčius, nepasitenkinimus. Kodėl nedirba, kodėl tą ruošiantis kasą negali aptarnauti ir t.t. Iš karto pastebėjau, kai baisiai kasininke sunervino ir net neišlaikė įtampos ir pasišalino iš savo darbo vietos. Bet ar Jūs galite suprasti, kad ne šių kasininkių yra problema, dalykas, kodėl negali daugiau kasų ar tuojau pat atsidaryti kasą ir aptarnauti? Aš tikrai užjaučiu Iki kasininkų darbą. Kokia įtampa turi atlaikyti galbūt ne tik žmonių (pirkėjų), bet gal net ir vadovų. Aš net nesistebiu kodėl kas kartą užeidamas į šį PC matau labiausiai neigiamas emocijas jų veiduose. Nei lyginant kituose PC. Kodėl jie turi būti teigiami jums, jei Jūs esate jiems neigiami? Supraskite, kad jie, nieko padaryti nepadarys. Ne nuo jų priklauso ši padėtis. Kreipkitės į administracija ar apskritai skambinkite, rašykite į pačia PC tinklą. Bet palikite kasininkes ramybėje.
Vis kas kartą atsiranda vis naujų žmonių besiskundžiančių prekybos centrų (toliau PC) problemomis. Yra vienas sprendimo būdas, neiti į PC. Pas PC politika yra tokia (keista, nenormali), yra daug žmonių, tai jie ne darbuotojus didina, o pačius PC kiekius didina. Jūs skųskitės nesiskundę, nieko jie nedarys. Ir čia su visais PC problemomis yra dėl aptarnavimo. Iki tikriausiai gal net prasčiausia. Aš pavyzdžiui į šį prekybos centrą neinu (vien dėl šios problemos, nes greitai ten neapsipirksi). Jei Maximoje problema su kasomis, visada greitai apsitarnauju savitarnoje. Plius dar greitesnis atsiskaitymas banko kortele. Nes kas su grynaisiais irgi pastebėjimas, kad greitai neapsitarnausi. Rimi lankausi retai, bet su kasomis irgi problema, eilė didoka, bet savitarna beveik tuščia arba būna, kad tuščia matau. Nes nėra grynųjų, tai visi į 1-2 dirbančias kasas eina. Man tai palanku, ilgai neužtrunku. Norfa man iš viso yra nepakeliui (apsilankymas pats rečiausias). Tai ten nežinau padėties. Kiek teko lankytis irgi greitai neapsipirkdavau. Apie Lidl nekalbu, ten kita padėtis. Bet lyginant su kitais PC, Lidle greičiau apsiperku.
IKI SAULETEKIO! Kadangi dirbu visai salia o ir gyvenu salia tai uzsuku ganetinai daznai, visu pirma darbuotoju mandagumas... Jo nėra! Jau ne pirma karta susiduriu su akcijom kuriu nera... Plakatas - 40% braškėm ir šilauogem. Šilauogem buvo o braskem nera. Paklausus kasininkes kodel ii pasake as neatsakau uz nuolaidas saleje. Pasakius kad as nenoriu moket daugiau negu man priklauso, jau pasisiausus kasininke pakviete valdzia, kuri deliojo prekes. Atejus pasake man tai ten avietem nuolaida ziurekit atidziau! Parodzius plakata, , valdziai, , kad ten braskes o ne avietes ji tik sugebejo pasakyt, , cia senas plakatas, , apsisuko ir isejo. Aptarnavimo lygis zemas!!!!!!!!! Slykstu.
PC Iki Lukšio g. 34 labai lėtai dirba kasininkės, plius kai ilgiausios eilės dirba tik dvi kasos. Dėl eilių žmonės bėga į kitą PC (Rimi) palieka prekes nieko nenusipirkę. Kasininkės tingi paduoti cigaretes jei jų neturi kasoje.
Nekartą mačiau kai piko metu rampoje 2-3darbuotojai rūko!! Jūsų taromatas apšnerkštas, ir dažnai stringa
Vienas darbuotojas atlieka 4, maziausiai 4 zmoniu darba. VIRSVALANDZIAI NEAPMOKAMI. jeigu ka jums bus atsakyta nespejote jusu problema. Dal.ba.jo.bai vis dar norintys dirbti sioje suparasintoje kontoroje rikiuokotes i eile
pirkau pjaustytos nugarinės kepsnius, dar pasitikslinau ar be kauliuko, nes kaip ir užmačiau, bet pardavėja patikino, kad tikrai be,..parsinešus aišku radau ant visų gabalėlių kaulus, na gaila kad tokia smulkmena gadina gan neblogą reputaciją. suprantama, kad dėl tokio dalyko nesigaišinsiu laiko ir neisiu atgal. tiesiog nemalonu.
Neisivaizduojamos eilės kiekvieną vakarą. KIEKVIENĄ. S. žukausko g. Vilnius. 18:20
Laba diena, skaičiau UAB Palink aprašymą, tiek daug dėmesio skiriate maisto kokybei ir pirkėjams, bet neradau nei žodžio apie dėmesį darbuotojams... Manau nereikia būti labai protingu, kad suprasti jog svarbiausia yra rūpintis darbuotoju, jei jis bus laimingas ir gerai jausis darbo vietoje, tada ir pirkėjais bus pasirūpinta ir jie bus patenkinti darbo kokybe... Parduotuvių vadovai net nesugeba organizuoti darbo, o viska vainikuoja vadovų agresija ir šaukimas ant darbuotojų prie pirkėjų.
Laba diena. Kai tai tęsiasi kas antrą pirkimą, tylėti nebesinori. Iki parduotuvė yra netoli namų, todėl labai patogu užsukti einant po darbo. Parduotuvė Joniškyje. Mėgstu parėjusi namo išstudijuoti pirkimo kvitus. Kas antrą pirkimą visada būna įsivėlusių klaidų. Parodyta, kad prekėms yra akcijos, dar ir barkodus susitikrinu parduotuvėje, ar tikrai ta prekė, bet čekyje nuolaidos nepritaiko. Dažniausiai tai būna centai, todėl eiti aiškintis, tarkime dėl 40 ct kantrybės neturiu. Bet labai pikta, kad vyksta tokie dalykai.
kada baigsis Pavilnyje Dziaugsmo g-vej IKI parduotuveje kasininkiu savivale
Musa nepirktas prekes nepaiso nuolaidu ant prekiu /toks ispudis kad ateina i darba vogti o ne dirbti/pareiskus pastabas reaguoja piktai /darbo drausmes pazeidimas nieks nekreipia demesio
Šiandien, balandžio 26d., pirkau lietuviškų agurkų. Vidus visas geltonas. Noriu paklausti ar taip turi būti. Iki šiol geltonumo nebuvo, ir ar tai nekenkia sveikatai? Ačiū. Lauksiu atsakymo.
Nepatikrinau cekio prie kasos, bet parduotuveje iki (Zemynos 2) mane apgavo kasininke LUKJANOVA. Prsikaiciuota preke kurios nepirkau (kaina 3, 21) Net nezinau kas tai, kazkas brandinto. Retai lankausi sioje parduotuveje, dabar visai nebesilankysiu. ir tai ne pirmas kartas pas sia kasininke. Gaila kad dirba tokie zmones kaip KASININKE - v***s LUKJANOVA!!
Kokie jūs kvaili, jie ne šiaip sau neatidaro kasų. Jie turi kitokių darbų. Prekybos centrai žaidžia ant tų mažų darbuotojų. Ir jei jie mato, kad vis tiek tie kvaili pirkėjai eina pas juos ir jų būna, tai nieko ir nekeis. Gąsdinkite juos kiek norite, jei yra tiek žmonių, tai ir eis ten. Tai būk protingas vienas ir eik į tą RIMI. Skundus mat rašo, jiems nusispjauti ant jūsų skundų.
Banginio IKI šiarės miestelyje stovi apie 40 žmonių eilėje į vienintelę dirbančią kasą. 3 darbuotos vaikšto vengiant akių kontakto ir žmonės nejuda.
Atidaryti antrą kasą susimastė tik po gero pusvalandžio.
Trečia kasą buvo atidaryta kai priejo mano eilė, o aš buvau vienas iš paskutinių žmonių stovėjes vos ne parduotuvės centre.
Manau verta priminti, kad 100 metrų eijimo, ir bus RIMI su visu bloku savitarnos kasu. Jei dar sykį pamatysiu vienintelę dirbančią kasą, tikrai nepatingėsiu nueit ir parašyti dar kėlis atsiliepimus.
Ant prekės viena kaina, išmuša kitą. Pridėjau nuotrauką prekės ir čekio.
Niekada nemaniau kad yra tokiu kvailu apsauginių, kurie nemato prie kurio šaldytuvo eini, o atėję į salę gali apkaltinti, pasislykstejau varniu gatveje esancioje parduotuvėje. Incidentas ivyko 0421.
Žinau kad čia tu gerbiamoji, manęs neapgausi, taip pat kalbi kaip parduotuvėje, daugiau gaišti neketinu, bet jei dar taip elgsiesi išsikviesiu direktorę ir tegu pamoko kaip reikia tinkamai dirbti, manau pati supranti kaip blogai dirbi ir ne tokiems isterikams dirbti su klientais, ir nekaltink kitu kai pati nemoki bendrauti ir esi nesąžininga
Laura 2019-04-18 22:29:53
Man atrodo kad tu ir esi ta pati kasininkė, ir bandai save ginti
Deja ne mieloji, aš ne kasininkė, bet matau kaip vargsta tose kasose tie kasininkai su tokiais pirkėjais kaip tamsta. Kurie pastoviai kažkuo ne patenkinkinti ir kurie jaučia malonumą kitam žmogui padarius kažką negera. Aš dar kartą sakau, reikia būti pačiam žmogumi, tada ir aplinkui bus visi geri. Viso mieloji, daugiau su tamsta diskutuoti šiuo klausimu nenoriu.
Iki žaliasis tiltas ryte dirbo kasinkė vardu Giedrė, rėkauja ant klientų, sudaužė butelį, bei trukdo kitų darbuotojų darbui.
Dar kai kas nors parašo, kad jei nepatinka darbas, tegu nedirba. Taip gali niekas realiai ir nedirbti. Pasirinkite geriau salės darbuotojo darbą ir viskas, nebent bijoma fizinio darbo? Bet ko labiausiai bijoma fizinio ar psichologinio (iš pirkėjų)? Yra skirtingų tinklų, tad nebūtina eiti į kasininkus. O sakantys, kad tegu nedirba, tai galėsite visą amžinybę stovėti prie vienintelės vienos kasos dirbančios, nes niekas daugiau nenorės dirbti. O surasti norinčius dirbti sunku. Juk kiek daug tų prekybos centrų yra pristatyta. O kiekvienam surasti tuos darbuotojus, tikrai norinčius dirbti yra sunku. Bet ir patys pirkėjai yra kalti, kad tokie realiai tinkamiausi pasitraukia iš darbo. Matote, kad kasininkė (-as) yra malonus, geras, gerai aptarnaujantis. Prašyčiau savo neigiamus pykčius ir t.t. susilaikykite, tikrai nuoširdžiai patariu susilaikyti. Kad ir kaip norisi kažką pikto, neigiamo pasakyti. Nes tokie yra labiausiai psichologiškai pažeidžiami. O tie bjauriausi, jiems...todėl vienodai, kad ką sakysite, jie atkirs atgal su pykčiu. Čia daug dalykų galima rašyti ir rašyti, bet situacija prekybos centruose bus gera. Jei patys Prekybos centrai ims keisti politiką. Kasininkai turėtų labiausiai gauti didelius atlyginimus, nes tai psichologiškai labai sunkus darbas, ne kiekvienas jį patempia. Žinoma siūlant didelį atlyginimą galėtų daryti rimtas atrankas. Bet ko nepriimti. Ir būtų kažkas jau...Bet kitaip tikėtis, jūsų nusiskundimai tuščias reikalas. Svarbiausia, kad patys tik nepabloginkite situacijos, nei ji ir taip yra.
Man atrodo kad tu ir esi ta pati kasininkė, ir bandai save ginti
Laura 2019-04-14 19:33:49
Dirbau penkis metus, bet taip nesielgiau ir tikrai taip su klientais nekalbėjau, čia tiesiog žmogus parodo savo lygį, čia jos darbas o jei nepatinka tada tegu nedirba
O tai kodėl toliau nedirbi šio nuostabaus darbo, jei jis buvo toks mielas ir geras. O todėl, kad užkniso juodai tie žmonės ir "malonūs" pirkėjai, kurie prie kiekvieno menkniekio kimba. Jau praėjo tie laikai, kada pirkėjas buvo visada teisus, praėjo.
Laura 2019-04-14 19:33:49
Priklausant kur dirbai ir koks kolektyvas. Kiekviename tinkle viskas būna skirtingai. Kur aš papuoliau dirbti, vienintelis pliusas kolektyvas. Jei ne kolektyvas, darbo atmosfera, tikriausiai pats neiškęsčiau viso šito. Taip žmonių būna visokių ir jie tikrai sugeba sugadinti nuotaikas, nervus ir t.t. Žinoma turiu gebėjimą tvardytis. Kad ir kaip norisi kažką blogo pasakyti - nepasakau. Nuo žmonių tikrai labai pavargsti ir atrodo, kad jau visai nepajėgsi dirbti, jau vien dėl šio dalyko (žmonių/pirkėjų) labai nenoriu eiti į darbą ir dirbti šio darbo. Stengiuosi būti pirkėjams malonus, sveikintis, palinkėti gero ryto, dienos, vakaro, nakties. Kad ir kaip tu ten būsi malonus, ne visi su tavimi būs malonūs. Dauguma yra, kurie nepasakys nieko, tik piktai pasižiūrės į tave. Bet yra ir malonių žmonių, pirkėjų. Vieni sugadina nuotaikas, kiti kažkiek pakelia ja. Pats jau nuo šito darbo kasininko jaučiu didelį išsekimą, pervargimą (ar net perdegimą), kad jau noriu išeiti iš šio darbo. Taip ir būna, realiai dauguma nepatempia šio darbo ir išeina, o paskui būna, kad tinklai priima bet ką, kad kas dirbtų. Jei patys žmonės būtų labiau supratingi ir elgtųsi atitinkamai, gal ir išlaikytų gerus darbuotojus šiame darbe. Vienintelis dalykas kas mane laiko šiame darbe, tai kolektyvas. Bet yra dalykų, kai darbe gali smarkiai susimauti (pvz nepatikrini dokumento slaptam pirkėjui), o tai ir pakenktų visam kolektyvui, tuomet pasinaudosiu progą ir išeisiu iš darbo (jei tik susimausiu). Žmonės tikrai nelaiko šiame darbe.
Jau tik nereikia lia lia, kas pasedi kasoje, tas žino kas tai per malonumas. Padirbėjus 12 valandų kasoje ir dar kiekvienam labas ar turi nuolaidų kortele ir kiek reikia mokėti ir dar daugiau.... Tiesiog nesinori nieko. Ir dar žmonės pikti, viskas blogai, ir kasininkė ne taip pasakė, ne taip nusišypsojo. Pirmiausia reikia būti pačiam žmogumi, tada ir kiti bus geri.
Vilniuje, Rygos g. Esancioje Iki parduotuveje nera suteikiama pirmenybe nesciosioms bei moterims su vaikais iki 3m. Kasininkes nekreipia demesio, kad ir kokios ilgos eiles bebutu. Daznai lankausi sioje parduotuveje, dar galeciau pridurti - jeigu kasininkes darbas nepatinka ar nera kur daugiau islieti savo emociju ir nepasitenkinimu, tai siulyciau kasininkei Laimai E. Pasikeisti darba, nes jos negatyvumas, nemandagus elgesys bei zioplumas pasitaiko ne pirma karta, kas kuo toliau vercia nusivilti visa parduotuve vien del jos aptarnavimo.
As 2019-04-14 19:25:39
Pabandykite pati padirbti kasoje. Užmušti norėsis...
Laura 2019-04-13 19:13:06
Šiandieną apsipirkau vilniuje architektų g.43, iki parduotuvėje ketvirtoje kasoje, deja kasininkė labai nemaloniai aptarnauja ir kiekvieną kartą pastebėjau jog nenori duoti priklausančių sodinukų, kai šiuo kartu vėl nedavė paprašiau ir ji labai supykusi liepė eiti į informaciją pasiimti pačiai, ten vėl turėjau laukti ilgą eilę su maūais vaikais, dėl šios kasininkės kalbėjau su vadove ji labai atsiprašinėjo, kai baigėm pokalbį ptie manęs priėjo ta pati kasininkė ir garsiaiblabai pikta man sako prie visų žmonių ar esu patenkinta kad sugadinau jai nervus ir nuotaiką, ir sako kam tie man sušikti sodinukai reikalingi matai, geriau rūpinkis savo vaikais!noriu paklausti ar galima taip užsipulti savo klientą ir taip kalbėti prie visų žmonių ir gązdinti priėjus mano vaikus?!dar mane išvadino malaletka atseit jai aiškinu, nors esu moteris ir dviejų vaikų mama, manau tokie žmonės negali dirbti su klientais, aš tik norėjau man priklausančio daikto, nesuprantu kaip įmanoma priimti į darbą tokį piktą ir nekenčiantį žmonių žmogų!
Pabandykite pati padirbti kasoje. Užmušti norėsis...
Sveiki, šiandien apsipirkinėjau iki Mada parduotuvėje ir teko pirmą kartą nusivilti darbuotoja Olia (jeigu neklystu dėl vardo)... akivaizdžiai nepastebi kur kieno prekės prasideda ir baigiasi, nors aiškiai viskas buvo... Suprantu, kad būna pasitaiko kai nepasdebi, kad jau prasidėjo kito žmogaus prekės, tačiau kokią teisę turi kelti balsą prieš klientą? Taip pat vos nesulaužė nuolaidų kortelės. Labai liūdna, kad priimami į darbą neatsakingi žmonės.
Nusivyliau Vilniaus r., Zujūnų sen. esančia IKI parduotuve. Darbuotojos nekultūringos. Apsipirkinėjant mėtomos prekės, neatsakinėjama į užduodamus klausimus. Aptarnaujant klientus nesisveikinama, neatsiprašoma, neinformuojama kokia prekių krepšelio suma.
Sulaukusios komentaro nereaguoja. Prašome atkreipti dėmesį. Aptarnavimo lygis labai žemo lygmens.
Sveiki, ar gaus iki parduotuvė esanti Salininkuose Vilniuje sėklų sėjinukų, nes šįvakar perkant prekių daugiau nei už 10€ jų negavome, nes pardavėja pasakė, kad juos visus išdalino ir neaišku ar jų daugiau gaus. Liūdna.
Iki Neris parduotuvėje prie kasininkės priėjo senyvas žmogus ir pasiskundė, kad neprimato ir jau pusvaladį klaidžiojąs po parduotuvę nerasdamas darbuotojo, kas jam padėtų kai ką nusipirkt. Žmogus buvo parsiųstas atgal į salę toliau klaidžiot ir ieškot darbuotojo. Nebuvo imtasi jokių veiksmų surasti, kas padėtų. Liūdna...
Tiesiog noriu papasakoti kokia yra padetis Iki ekspress parduotuveje. (Jogailos g.12 Vilnius)
Viena, kad patys darbuotojai stengiasi dirbti kuo greiciau ir gerai atlikti savo darba, bet ne turi 10 darbu padaryt per 1 min...
Man pavyzdziui labai liudna del tokio darbo, ypac kai zmogus nenori dirbti cia ir nori iseiti is sito darbo turi kenteti, nes vadove neatleidzia tiesiog krauna darbais.... nemandagus, nei kolekyvas, nei pagarbos, kaip siuksles meto tai ten, tai dar kur.
une 2019-04-07 23:09:26
Tikrai? Viską iš šono matei? Kažkaip įvykiai sumaišyti vietomis.
Žmonės pradėjo piktintis, nes Ponia Perovskaja pradėjo pirma ginčytis, nes paprašiau atskaičiuoti kelis centus. Tai ji laikė eilę, o ne aš.
Plus, ten nebuvo maišiukas, ten buvo popierinė kišenė vietoj piniginės, kurią ji numetė į savo šiukšliną kasą. Aš jį padėjau priešais ją, priešingai ką ji padarė su mano pinigais.
Beto, vieninteliai žmonės kurie sundėsi buvo alkoholikai, kuriems knietėjo išgerti alaus ir brendžio.
Nu kažkaip žinokite kaip tik įvykius jūs sumaišėte vietomis :) jauna mergina, o taip elgtis su kitais žmonėmis negalima, kad ir kasininkai jie turi jausmus, o jeigu nepatinka neapsipirkinėkite brangioji mano Saulėtekyje, darote iš musės dramblį, sakau pradėkite nuo saves, tada šmeižkite kitus pati ne aukso gabalas esate manyčiau, be to nei vieno alkoholiko nemačiau visi padorūs žmonės nebent čia jau metate akmenį į mano daržą :))
Karolis 2019-04-01 14:46:22
Pirmiausia reikia pradėti nuo saves brangioji mano tada kalbėti apie kitus, aš viską mačiau iš šalies kaip jūs stovėjote kasoje ir krapštėte savo rankinėje kažką, žmonės piktinos, kad laikot eilę, o jūs toliau savo tada ištraukėte iš rankinuko rudų centų maišelį ir numetėte kasininkėj kaip kaulą kokiam elgataujančiam šuniui. Pati užvirėte visą šitą konflikta gavote atsaka, palaikau Ponia Perovskaja, nes ji yra šauni kasininkė kai pradėsite apie kitus galvot tada pradės ir apie tave :)) sekmės Ponia Perovskaja visada kai apsipirkinėju tai tik pas jus :)))
Tikrai? Viską iš šono matei? Kažkaip įvykiai sumaišyti vietomis.
01.04.2019 IKI - Vetrunge parduotuveje Klaipeda Taikos pr. 28 pagal akcija pirkau kiaulienos sprandine is Belgijos.Jau namie atidares pajauciau negera kvapeli, bet maniau kad pasirode. Is sios mesos pamarinavau saslykus ir vakar pakepiau orkaiteje. Vis delto nepasirode ir mesa turi negera kvapa.Pirkejai bukit budrus, o iki tinklo administracijai siulau patikrinti preke.Aciu kas isgirdo.

pgrb
darius
*iandien apsipirkau Kaune Sukileliu pr.Iki uz daugiau nei 20 euru su lojalumo kortele tik kodel man kasininkas nei dave nei liepe is kazkur pasiimti augintini apie kuri jus labai daug reklamuojates.Likau apgauta.
Nuolatinis klientas 2018-04-06 22:57:18
Parduotuveje IKI prie žaliojo tilto Kalvarijų g. 3 kasininkė nuolat apgaudinėja. Kai pirkėjas išeina kasininkė perbraukia savo nuolaidų kortelę o sumos skirtumą tikriausia sau pasiema.
Neimanoma jei ji išmuša čekį ir atiduoda grąžą ir kameros matytu jei ji pasiimtų... jei niekaip nepavyktų...
Berašti išmok be klaidu rašyti, jeigu aš erelis, tu gaidelis.
Arvydas 2019-04-01 20:03:01
Norėčiau paklausti kodėl 2019-03-31 16 : 02 laiku, adresu: Savanorių pr. 214 A, Kaunas, P. C. IKI, visose kasose nebuvo pardavėjų? Prašyčiau peržiūrėti vaizdo įrašus P. C. IKI, ir man raštu atsakyti.
o kas tu toks kad tau dar cia atsakyneti Erelis
Une 2019-03-25 22:11:46
Tai gi, buvau 03.24 apie 3 val dienos Saulėtekio Iki (V. Krėvės pr. 97, Kaunas). Vaizdelis tai ne koks prie kasų. Eilės vidutiniškos, dvi kasos + trečia kurioje aš buvau. Trečioje kasoje dirbo kiaulė, kitaip ponia Perovskaja. Na, aš esu dirbus Iki parduotuvėje, žinau, kas turi būti ir ko neturibūti kasoje, ji to nežinojo. Tai gi:
1) Nėra uždegtos kasos lemputės, kitose dvejose žmonių vos ne po 8, o jos 3+aš.
2) Nesuprasi ar ji dirba ar ne, nes nėr šviesos, nėr lentelės, tik žmonės stovi.
3) Nėra momentinių bilietų, info kasa nedirba, kasoje, kuri turi turėti bilietus, neturi bilietų, tai pirmas dalykas, kurį turi kasininkė padaryti- atsinešti bilietus prieš pradedant dirbti. To nebuvo ir negalejau nusipirkti bilieto, nes jo fiziškai nebuvo.
4) Darbuotoja pažiūrėjo į mane kaip į kokią debilę ir pradėjo skanuoti prekes, nei labas nei kažką kito draugiško, už kurį yra mokami priedai.
5) Nepaprašė Iki kortelės. Tai gerai, kad neturėjau prekių kurioms reik kortelės.
6) Visa prekių suma buvo 9, 23. Turėjau 20 banknotą ir 0.30 centų (4 po 0, 05, 4 po 0, 02 ir 2 po 0, 01). Man reikėjo centų 0, 23 centų, tai padaviau ir paprašiau, kad atskaičiuotų iš 0, 30 centų, 0, 23 centus. Normalus žmogus paims ir atskaičiuos, bet ne ji. Ji pažiūrėjo ir pasakė "Tai ne mano darbas atskaičiuoti centus", aš aišku atsakiau "taip, tai jūsų, jūs turite ir pasisveikinti ir kortelės paprašyti", jai tai LABAI nepatiko, pasakė "Nachalkei nieko neturiu daryti, man centų nereikia.". Paskutonį kartą kai žiūrėjau, ką kasininkės turi daryti, buvo parašyta skaičiuoti pinigus ir maloniai aptarnuoti bet kokį klientą. Tuo istorija nesibaigia.
7) Kol pagaliau man suskaičiavo 0, 23 centus, piktinosi, kad nedaviau banknoto pirma, jei būčiau padavus banknotą pirmą, ji išmuštų čekį ir nepriimtų jokio cento.
8) Atidavė eurą. 1 monetą po 0, 50 ir 10 po 0, 05 centus. Net ne į rankas.
9) Iš kur žinoti, kad kasininkė akivaizdžiai nori įžeiti duodama grąžą? Ji nesugeba atiduoti visos grąžos. Neatidavė 10 eurų.
10) Pasakius "Neatidavėte 10 eurų", ji pradėjo kaltinti, kad dėl manęs ji neatidavė gražos. Lyg aš būčiau uždengus visus banknotus.
11) Turėjau po šiūkšlyną, jos kasa ne kasa, o šiukšlynas, ieškoti savo čekio, nes ji jo nepadavė man į rankas, nei padėjo su grąža.
12) Turėjau laukti savo 10 eurų.

Moral of the story: Ačiū ponia Perovskaja, kad davėt tuos 0, 50 centų rudais. Man jų kaip tik reikėjo, kad turėčiau 5 eurus rudais. malonaus susitikimo kitą kart, turėkite skaičiuole su savimi, nes skaičiuoti jūs tikrai nemokat.
Pirmiausia reikia pradėti nuo saves, brangioji mano tada kalbėti apie kitus. Tuo labiau apie premijas
Šiandien buvau nemaloniai nustebinta jaunos darbuotos INGOS K mesos skyriuje klaipedos vetrunges iki. Pirka jau nusistebejau kai pries tai buvusiai moteriai paprasius pasverti mesos uz tam tikra suma, ji atsove kad pagal suma nesveria, sveria tik pagal svori. Atejus mano eilei, pasvere ka reikejo ir nubego i kita skyriu nieko nesakius, as pasakiau kad dar nebaigiau, tai panele atsove kad jai prikpauso ir ten dirbti (deliojo zuvi), grisus pasakiau kad ji pirma turi aptarnaut klienta o po to dirbti antraeili darba. Uz manes buvusiai moteriai taip pat isreiskus nepasitemkinima, pardaveja pasake kad jei sitaip su ja kalbes, isvis jos neaptarnaus :) gerai. Svere man toliau kita pridukta, padave ir vel isbego dar i kita skyriu, na tada jau tikrai supykau! Grizus jai, pasakiau kad tikrai rasysiu skunda, kad ji negali sitaip lakstyt aptarnaudama zmogu, tai panele pareiske kad jai vienodai sviecia, galiu rasyt, kad jai vandens svarbiau atsigert! Na baige man svert tuos produktus visus, dar pasiteiravau ar nebus daugiau sprandines, nuejo paklaust mesininko, grizus pasake kad veliau, na jei veliau tai paprasiau idet nedailu likuti ir tuo metu iskart mesininkas atnese sviezia skerdiena, tai man paprasius det ta sviezia, nes ji nepasake kad tuoj pat atnes kita, tai velgi buvo baisiai nepasitenkinusi. Zodziu darbuotoja matosi jauna, bet jau tokia akiplesa, nepagarbiai ne tik bendrauja, bet ir elgiasi. Tiek nemokejo normaliai aptarnaut pries mane buvusio zmogaus, nei manes, o dar ir po manes klientei pareiske kad gali jos neaptarnaut isvis. Tai gal paaiskinkite kaip elgtis su klientais, kad pirma turi baigt aptarnaut zmgu, atsiprasyt sekancio ir eit atsigert, kazka kita deliot ir taip toliau, o ne po visur lakstyti aptarnaujant viena zmogu!
Iki, kaune, amaliuose ne pirma kart pasitaiko, kad riesutu skyriuje zemes riesutai sudyti sumaisyti ir suberti i viena kruva su anakardziais... isivalykit...
Pardavėja rudaminos IKI express kasoj kuri dirba 19:50 nemoka bendrauti su klientais. Nemandagei elgesi su pirkejais. Pirma karta šiuoj IKI matau tokia neišaukleta pardavėja....

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Verslas požiūrį į atsakingą vartojimą pradeda keisti nuo savęs
Verslas požiūrį į atsakingą vartojimą pradeda keisti nuo savęs 05-25 16:50
Tvarų ir atsakingą vartojimą skatinantys prekybininkai ir gamintojai sako, kad nors jų rinka dar, palyginti, siaura ir nišinė, visuomenės supratimas gilėja. O labiausiai prie atsakingo požiūrio...
Butelio forma – taip pat prekės ženklas
Butelio forma – taip pat prekės ženklas 05-25 15:31
Gėrimų gamintoja "Bottega" ES apgynė dar 2013 m. registruotus du erdvinius butelio formos prekių ženklus su blizgia geltona ir rožine spalva.
Kas turtingesnis: Bezosas šiandien ar Rockefelleris vakar?
Kas turtingesnis: Bezosas šiandien ar Rockefelleris vakar? 05-25 14:53
Pasaulio istoriniai turtuoliai neretu atveju buvo turtingesni nei nūdienos milijardieriai. Pasirodo, kad XIX a. JAV pramonininkas ir filantropas Johnas D. Rockefelleris buvo beveik tris kartus...

Kur atostogausite šią vasarą?