Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Esu nusivilusi IKi parduotuve, esancia Vilniuje. Gabijos g.Labai daznai, kada prasideda akcijos, cia nebuna prekiu. Vakar atejau pirkti Khanum lydyto sviestelio, nes jam prasidejo akcija, taciau prekes nebuvo.Anksciau su akcija norejau nusipirkti kaciu maisto, nebuvo. Paskelbua, kad nuolaida Rumsiskiu paukstyno atsaldytom vistom, taciau atejus i parduotuve labai daznai ju nerandi. Ir taip pastoviai, dar nuo pernai metų, akcija pols ledams, ju nera.paklausus kodel prekes nera, pastoviai isgirsti atsakyma"neatveze", pastoviai.Atsipradau, deficitu laikai...Nezinau, kodel sioje parduotuveje taip yra, gal cia nekompetetinga vedeja dirba, o gal taip daroma specialiai, norint privilioti pirkejus, kad ateje, visvien kazka nupirks...Ir dar, teko gal kokius tris kartus isigyti IKi dovanu kortele, tai pardavejai nemokejo jos parduoti, lakste po parduotuve, skambino kolegom, kviete vienas kita, aiskinosi kaip cia reikia parduoti, na, vienu zodziu, kazkas baisaus, niekur taip nebuvau susidurusi. Aptarnaujama buvau koki 20 min, kol pavyko pardavimas. Gal surasykit savo darbuotojams visa eiliskuma dovanu korteliu pardavimo, kad nereiketu taip blaskytis...
Zodziu sioje parduotuveje labai prasta patirtis.
Reiketu padaryti isvadas.

Ilona
Nesamone tos savitarnos kasos prekinaus pradeda strigt...
stovi lauki gaisti laika ; (((kokio velnio jos sugalvotos ateina pirkejas isigyt prekiu ir turi pats apsitarnaut gerai jei nestringa...
gopsus verslininkeliai net ant kasininkiu taupo...
Pirma vertinau jusu parda kaip geriausia is visu bet po tokiu insidentu pakeiciau nuomone tikrai daugiau nebeisiu i jusu debilu parda ; (((((
Viktor 2021-05-08 14:40:50
Iki pridekit instrukcija, kaip reikia atidaryti podeli su padazu skirtas cezario bei gurmaniskom solotoms-cezario solotoms ne tik imperatoriui tai aisku, kad imperatoriui nepadotu tap, be to galima geresnius padazas skirti podelius nes solotos ne is pigios.
Atidaroma tik su peiliu????
Viktor 2021-05-08 14:40:50
Galima tik su peiliu????
Laba diena.Gaila negaliu tiesioginio bendravimo isgirst...Pamirsau kortele Jusu prekybos centre, deja gryzus jos niekas negrazino.Ispirkau nauja 9440006300214732098'atrodo tas pats zmogus'asmens duomenys irgi, bet siunciant 10% nuolaida senosios korteles duomenimis, ar jie neatnaujinami?Ir kodel neimanoma iki jusu zaidimu kvito uzsiregistruot?Sutrantu, apkrova, kodel kainos nevisur stovi?Kitakart kreipsiuos kitur, ypatingai kai nenurodytos kainos.Klaipeda Taikos pr.28'Palink'Aciu jei perskaitet.
Ponia 2021-05-06 22:03:51
Ant čekio matau rašo avinžirnių ir pupelių mišinys, ir kaina foto teisinga 2.29. O jūs fotkinate kitos prekės kaina, kuri yra šalia, raudonas pupeles: (tai čia jūsų klaida o ne parduotuvės.
Šios pupelės Vapeur pupelių ir avinžirnių mišinys buvo visos sudėtos prie 1, 59 kainos, jei matosi nuotraukoje. Prie 1, 59 kainos turėtų būti sudėtos kitos rūšies pupelės. Žmogus, kuris krovė prekes sumaišė prekes. Taip pat ir mano neapsižiūrėjimas ar etiketė atitinka prekę. :)
Pavelas Komoliubio
2021-05-06 23:24:49 IP 2eehi4vt
2021.05.06 per akciją, ketvirtadienis žuvies diena, pirkau Šeškinės iki pleksnes. Iš kart pasirodė kažkokios minkštokos, nuraminau save, gal todėl kad atšildytos. Neprekiaus gi tokia įmonė š.... Pradėjus kepti, pasklido aštrus nemalonus kvapas, panašus į šlapimą (seno žmogaus) apsinuogino kaulai, žuvis sugriuvo gabalais. Pleksnę kepame ne pirmą kartą, mūsų šeimoje tai delikatesas, o su tokiu brudu susiduriame pirmą kartą, šeši eurai į šiukledėžę ne taip baisu, kaip sugadintas vakaras ir užsmardinta virtuvė, jeigu palink galvoja kad galima spjauti į pirkėjus ir jiems vis tiek užteks durnių... Tikiuosi mano kelios eilutės padės žmonėms susivokti.
Pirkeja 2021-05-05 12:54:47
Kodėl aš turiu sekioti kainas. Jeigu kaina lentynoje 1, 59, tai as ir noriu tiek moketi. Pasakius situacija pardavejai, buvo nemandagiai pasiulyta prekes isvis neimt, nes yra kaip yra. Ar cia pas jus taip priimta bendrauti su pirkejais? Situacija vyko topolio iki parduotuveje Kaune 12:39.
Kita situacija, jeigu ant duru parasyta, jog dirbate iki 22:00 ar yra normalu uzsidaryti 21:50? Tai tada ir rasykit, kad dirbat iki 21:50, o ne 22 valandos.
Pirkeja 2021-05-05 12:54:47
Ka aš žinau, bet pagal jūsų pateiktą foto matau matau kad pirkot prekę po 2.29 o ne po 1.59. Tad atidumo daugiau reikėtų.
Agresyvus apsauginis be rimto pagrindo
Tuskulėnų rimties parko IKI
Su pardavejos fraze-aš subinėj akių neturiu-, mano vizitas jonavos kosmonautų iki baigėsi.šlykštus aptarnavimas.kompetencijos -0. Tvarkos -0.....tsi kokia dvasia tvyro prekybos tinkle, jai vymdo nuo aptarnavimo.
Sveiki, vakar prieš uždarant apsipirkau Justiniškių Iki. Vištiena, galiojo iki 3d, deja, atidarius teko išmest. Žinoma, pati kalta, kad pirkau 50%nukainotą, norėjau sutaupyt, o gavosi priešingai. Mėsą jau buvo papilkėjus ir dvokė. Ir kasininkė arogantiška ir nemandagi, bet tiek to, gal pavargus. Bet neturėtų laikyt jau tokios produkcijos, kaip suprantu, paliktos iki rytojaus. Vakar tiesiog jau nenorėjau gadint nervų, bet šiandien nusprendžiau, kad reikia pranešti, gal kitiems taip nenutiks, gal iki atsakingiau prižiūrės prekės.
Pagarbiai, Alma.
Pirkau 1 citrina, bet kažkodėl turėjau sumokėt kaip už 800 gr. ir dar svogūnų sodinukai buvo nurodyti su akcija, bet pasirodo akcija pasibaigus vakar.Ar jus reikia sekioti? Ar kažkas turi pakeisti tas kainas?
Ne kol sugalvos ateiti, o kol padarys ne savo skirtus darbus. Jau senai nebesilankau šiame tinkle dėl tokių problemų, kad ten reikia sugaišti labai daug laiko. Prekybos centrų yra ne vienas, taip, kad nematau problemos apsilankyti kituose. Ir taip rytas/vakaras yra pats blogiausias laikas eiti apsipirkinėti. Tuo laiku jei einate, nusiteikite naudotis savitarna ir praleisti nemažai laiko. tas pats galioja ir kituose prekybos centruos. Ir pasikartojant, kol bus pirkėjų ir dirbančių. Niekas su šiuo dalyku nesikeis.
Daugiau kojos nekelsiu į šio tinklo parduotuves. Nežinau kame bėda, ar tiesiog gaili ir taupo priimti daugiau darbuotojų ar tiesiog įdarbina labai netikusius tuos darbuotojus. Klaipėdoje jau trečioje "Iki" atsitinka ta pati bėda - neįmanoma prisišaukti kasininkių. Tiek stoties "Iki", tiek Vetrungės, tiek Žardės iki paprastos kasos praktiškai nedirba, ypač rytais ir vakarais. Dirba tik savitarna, kuri amžinai pastringa, o pardavėjos aišku nei kvapo. Šiandien vos nepavėlavau į svarbų susitikimą vien todėl, jog prie savitarnos laukiau 20min pardavėjos. Apėjau visą parduotuvę, bet nei gyvos dvasios. Savitarnos kasoje skenuojant vieną kavą, įmušė kitą - brangesnę, o pagaliau atėjusi pardavėja sako viskas gerai ir nuėjo. Tiesiog trūko kantrybė. Nepaisant to, jog tiek laukiau dar ir pagalvos negavau, turėjau tiesiog nepirkti prekės. Kad neįmanoma rasti pardavėjų parduotuvėje tai čia yra rimta problema, su kuria jau susidūrė ir mano vyras ir artimieji. Visiems patarimas, ypač ryte, prieš darbą - nesivarginkit eiti į Klaipėdos "Iki" parduotuves, nes nebespėsit į darbus. Protu nesuvokiama, kaip visoje parduotuvėje nėra nei vieno aptarnaujančio žmogaus. Ir n kartų šitaip. Kažkada sutikau vieną prie sveriamų mėsų, tai tik suvapaliojo, jog laukti. Nenormalu atėjus į parduotuvę laukti puse valandos pardavėjos kasininkės, , kol ji sugalvos ateiti į savo darbo vietą.
Jeruzalės IKI.
Baisiausias aptarnavimas visame Vilniuje.
Lietuviškai kalbant tarpusavyje darbuotojų neišgirsi, atrodo atsirandi Rusijoje.
Darbuotojai nemandagūs visi, nesugeba atsakyti net į "laba diena", darbuotojams tikrai reikia pamokų kaip dirbti paslaugų sektoriuje ir kaip bendrauti su žmonėmis.
Visada naudojausi jusu prekybos centru Vilkaviskyje Vienybes gt.dziaugiausi jusu prekiu kokybe, aptarnavimu, bet atsidarius centrui Vytauto gt.Viska sugadino darbo organizavimas, kasu daug, o dirba viena stovi eileje puse val.zinoma jums gal tas pats, bet man pradejus lankytis LIDL pasigendu jusu prekiu kokybes, vis uzsuku galvoju gal kazkas pasikeite.....deje ne.Gaila kad viska padarote gerai, bet kazkas organizuoti darbo nesugeba.Tai mano nuomone ir patirtis.
Iki Didlaukio g. Vilniuje kiek kartų teko pirkti akcijinius maisto produktus (žuvies kotletukai, balandėliai) viskas smirda. Toks įspūdis kad padaro pigiau jau paaibaigusius galiot gaminius..juk nevisi ima čekius ir gali grąžint prekę.Laukt kulinarijos skyriuj irgi reikia ilgai kol ateina pardavėja. Paskutinį kartą pardavėja atėjo su kažkokiom dėžėm, ir nenusiplovė rankų. Su tom pačiom pirštinėm ir dėžes liečia ir pirkėjų maistą. Savitarnos kasoje niekad nėra darbuotojo, visada reikia laukt kaip minimum 5 minutes, taip susidaro eilės..paprastos kasos dirba 1-2.. maximum. Ir tai eilės per pusė parduotuvės. Juk A lygio parduotuvė!! Geras tik šviežios mėsos skyrius.
Nijole 2021-04-18 16:24:14
Sendien pirkau pomidorus labai nusivylusi parsinesusi namo jie visi sugede, o teigiamas, kad kas valandą peržiūrit.Tikiuosi sureaguosit, ir bus kompensouta
Na jūs visiški...Gal jums pinigus ir grąžins, jei ateisite su prekę ir kvitu (nežinau Iki politikos). Bet visų prekybos centrų padėtis yra vienoda. Atėję į PC jūs patys turite žiūrėti ką jūs imate. Tikėtis, kad kas nors tau už šūdinus atlyginimus ir blogas darbo sąlygas (turint galvoje, kai vienam apkraunama 2-3 žmonių darbas, neturint pilnas poilsio dienas) tau idealiai ims ir viską išrinks ir t.t. yra visiška, didžiausia kvailumo...viršūnė. Vienintelė PC karantino metu labiausiai yra nevaržoma (niekas jų netikrina, koronos ten nėra) ir galinti dirbti ir daug pinigų užkalti. Bet jie eina ne į paprastų darbuotojų kišenes, ne į jų atlyginimo gerinimo, nei į jų sąlygas ir t.t. Kad ir jūs pranešite inspekcijai, jie iš anksto gaus žinia, kad jie atvyks. Jie turi pinigų iš visų jūsų ir jiems dzin. Kol bus pirkėjų (kraunančių jiems pelną), tol padėtis niekada negerės. Įsidėmėkite šitą kaip 2x2. Ko jūs iš viso einate į PC. Jie jau pelno nemažai prisikrovė, kai kiti negalėjo ar dar negali dirbti. Eikite į turgų, dar kur kitur, remkite paprastus žmones. Ten manau yra daug geresnis aptarnavimas ir visą kitą, nei tuose PC.
Sveiki, iki - Žvėryne, ant Gintarinio alaus butelių, 1-o litro, klijuojami bar. kodai, kurių taromatas nepriima. P. Š tegul klijuoja aukščiau, ar čia parduotuvės apgaulė?
Garliavos parduotuvej kur arciau baznycia tai labai nekaip atrodo apsaugos darbo vieta, jus tyciojates is zmoniu ar kaip? Anksciau turejo savo kabineta o dabar istrenkti i koridoriu kur visi viska mato, apsauga net vagies negali pasekt nes cia sedi prie monitoriaus ir i ji ziuri arba snekina bendrininkai vagiu. Ir is vis nerimtai atrodo darbo vieta juoka kelia net dieve dieve, man gaila kas ten dirba nepavydziu. Bent jau jei taip istrenket i lauka tai bent sukalkit kokia buda is OSB ploksciu su durim kaip viesuosiuose tualetuose kad galetu bent privatumo turet ir normaliai dirbt savo darba, as manau jus patiriat daug minuso del vagysciu ir nenuostabu kodel nes taip ziurit i kokybe ir taip rupinates darbuotoju gerove, jus negalvokit, kad kada apsaugos darbuotojas buna salej nevagia niekas, kada ji mato 1 zmogus kiti kituose skyriuose svarina kita visi tie v***s sneka telefonais, jei apsauga stoves prie alkoholio tai tie svarins desras, jei ten tai atvirksciai, o uzkasi is vis nemato nieko, turi buti monitorinej ir matyt - viska vienu metu. O jei jiesko akivaizdus v***s kada 100% aisku kad ten toks, ir beldziasi i monitorine apsauga gali neatidaryti duru ir stebeti jo bendrus, cia tokia ju technika klasikine uzimt apsauga kol kiti vagia.
Niekas tikriausiai net nekreips dėmesio dėl tokių skundų. Kai ir taip tų kasininkų nėra (ar trūksta). Dauguma žino koks yra bjaurus darbas, tad retas kuris lenda į kasas.
Laba diena. Pirkau būtino vartojimo produktus Kauno IKI parduotuvėje Taubūčiai Jotvingių g. 15. Mane labai įskaudino, garbaus amžiaus pardavėjų pastabos, kad aš per daug produktų įdėjau į vienkartinius maišelius. Tai mane padaryti privertė bloga tvarka: pirkinių krepšeliai šlapi nuo dezinfekavimo, blogai nuvalytos supakuotos prekės (silkių, žuvų ir pieno produktai). Prie kasų konvejeriai nešvarūs, todėl dėti pramoninės paskirties prekes.karantino metu pavojinga. Kasininkės p. Kuprėnienė, p. Nijolė pastoviai viskuo piktinasi, priekaištauja, tuo pažeidžia pirkėjų orumą. Matomai jau laikas ATVĖSTI.Tikiuosi Administracija atkreips dėmesį šių darbuotojų elgesį.
Labas vakaeas 2021-04-09 20, 41 vakare apsipirkinėjau iki parduotuvėje Gegužiu g.21 Šiauliai, kasininkė Bartkutė blogai atidavė grąžą.Ta pastebėjau tik išėjęs iš parduotuvės. Pagal taisykles grąžą reikia tikrinti prie kasos, todėl į parduotuvę nesugrįžau aiškintis. Pinigus perskaičiavau mašinoje ir trūko 1€ Pinigai nedideli, bet būtų malonu, kad darbuotojos dirbtų atidžiau. Dabar aš būsiu priverstas nepasitikėti jumis ir tikrintis grąžą prie kasos.
Labai noriu padėkoti savitarnos kasoje, šiandien senojo Ukmergės kelio Iki (2021-04-06 16 val.) dirbusiai nuostabiai pardavėjai už malonų aptarnavimą ir pagalbą!
Ačiū!
Šiaulių Gegužių 21 Parduotuvė, 2021-04-03, 17 val. : manau, kad apsaugos darbuotojai nėra tinkamai parengti bendravimui su pirkėjais, nes susidūriau su tokiu darbuotoju, kuris ne tai, kad priėjęs paaiškintų, ką ne ten ir ne taip padėjau, bet paberia priekaištus ir dar paskui man apmokant prekes pripuola prie kasos ir vėl pradeda tą pat (šiaip prie kasos žmonės turi susikoncentruoti į apmokėjimo procesą, todėl, manau, kad apsaugos darbuotojui trūksta mokymų arba tai socialinių įgūdžių trūkumas. Gaila, kad su tokiais žmonėmis tenka susidurti...
Po remonto eilės prie kasų kilometrines, Iki Žemaičių pl. 25, Kaune, dirba viena kada, ir priedo pasodinta naujokė, žiauriai
Rita Skripskiene
2021-03-24 13:35:25 IP 66gka7ja
2021.03.23 IKI Visalaukio g.1 pirkau atsaldytu lasisu file 1, 130 kg.х 15, 99. Zuvis pasvinkusi. Pridetas visas saldytuvas.Manau, prekiaujama ir siandien..Pamirkiau vandenyje su actu, uzsudziau, tikejausi pakenciamo rezultato.Deja.Kvitas nr.133/90830 kasa 0001.Nera ka paduoti pietu seimai, labai pasipiktine tokia kokybe IKI
Nepatenkintas klientas
2021-03-23 16:14:34 IP 2ju3l6n0
Vaivadu Iki.
Vadoves elgesys baisus. Puola, saukia ant darbuotoju. Nesiskaito su darbuotojais. Baisu ziurint is sono kai yra puolama ant darbuotoju. Parduotuveje nuolat neveikia taromatas. Amzinai netvarka, per daug darbais apkrauna darbuotojus. Parduotuve visiskai netraukia. Baisiausia parduotuve Panevezyje.
Rietavo Iki.
Vadovo elgesys viršyja normas, ant darbuotoju šaukia, nesiskaito, uzduoda šimta darbų kurie nepriklauso. Iesko prie ko prikibti. Baisu iš šono žiūrint. Gaila darbuotojų, kurie dirba tokiu krūvių. Legali vergija.
Noreciau suzinoti kada gausiu pazadeta 50 e laimejima, ar tai tik mano svajone ir jusu apgavyste
Grigiškės.Kelis kartus apsilankiau ir po kiekvieno apsilankymo sakiau sau, kad daugiau gyvenime neapsipirkinėsiu ten. Amžinai kasos nedirba, ar tai būtų rytas ar vakaras, susigalvoję taisyklę, kad po 20val.klientai turi patys save apsitarnauti savitarnos kasose. Jei skenuojant reikia darbuotojo, turi tiesiog laukti, kol galbūt kas nors ateis. Suprantama, kad viena likus kasininkė visko nesužiūrės.Bet klausimas vadovams, kam dirbti išvis jei nesieki uždirbti? Dėžutės su alkoholiu tuščios, o kad gauti įpakuotą, apėjau visą parduotuvę, tam, kad surasčiau nors vieną dirbantį asmenį, kurio galiausiai neradau (prekės taip pat nepirkau).Sprendžiant į atsiliepimų kiekį ir atsakymo nebuvimą kituose atsiliepimuose, vargu ar kam nors tokios problemos išvis rūpi.
Esu šokiruota!
Parduotuvėje dirbo 2 kasos. Už manęs mano eilėje stovėjo min 15 žmonių.
Tuo tarpu kasininkė (Giedrė Š.) -... (pridedu foto). Turiu ir video su jos pokalbiu.
Tai ne pirmas kartas kai tai kasininkei daviau pastabą už nepagarbų bendravimą.
Miglė Kašėtaitė
2021-03-11 22:36:55 IP 2fbau4dj
"Clever" linijos graikiniuose riešutuose radau kartono gabalą. Pirkau Alytuje prieš porą savaičių.
Deimantė Lukaševičiūtė
2021-03-10 22:22:38 IP 65hih41s
Deimantė Lukaševičiūtė 2021-03-10 22:17:25
Dažnai lankydavausi IKI parduotuvėse įvairiuose miestuose ir niekad neturėjau jokio blogo žodžio, tačiau pradėjus gyventi Kaune, nustojau eiti į IKI vien dėl savo orumo išlaikymo. Prieš porą mėnesių IKI suteikdavo galimybę aplinkui gyvenantiems žmonėms daugiabučiuose pasistatyti mašiną jų aikštelėje, nes vietos daugubučių kiemuose yra begalo mažai, mašinos kartais yra statomos ir ant draudžiamų šaligatvių, nes žmonės nebeturi pasirinkimo kur daugiau statyti, tačiau prieš mėnesį IKI vadovė nusprendė aikštelę apmokestinti ir įrengti užtvarą (šlaugbaumą), nepaisant to dar sugebėjo užtverti šone esantį plotą, jog gink Dieve, niekas nepastatytų savo mašinos. Tokiais sunkiais laikais, kai DAUGELIS ŽMONIŲ IR TAIP NETEKO DARBŲ, jūs, miela IKI vadovė, sugebate lupti iš žmonių paskutinius centus ir iš to pasipelnyti?? Kur žmonėm statytis mašinas? Suprantu, jog norite, kad vietos turėtų ir pro šalį pravažiuojantys keliautojai ir užsuktų pas jus, bet gal būtų galima, bent naktį leist žmonėm pasistatyti, nes dauguma vistiek atlaisvintų vietas apie 5-7 valandomis ryte važiuodami į darbus. Tikrai manau, jog apie 90% jūsų pirkėjų yra iš šalia esančių daugiabučių, kurie jums algas moka praktiškai, o jūs taip kiauliškai su paprastais žmonėmis elgiatės. Nepatingėsiu nueit ir kilometro iki kitos parduotuvės, vien iš principo, nepaisant fakto, kad jūsų parduotuvė yra 20m nuo mano buto. Koktu matyti, kaip yra iš žmonių lupami pinigai. Gėda.
Papildysiu savo įrašą nurodydama adresą. Šis IKI yra įsikūręs Sukilėlių pr. 84, Kaunas 49335.
Deimantė Lukaševičiūtė
2021-03-10 22:17:25 IP 65hih41s
Galgių km Vilniaus raj palink po renovacijos o net šlykštu eiti. Pradžioj savitarna nieks nenori aptarnauti kad patvirtinti kiek metų perkant cigaretes atsakymas eiti pas kasininke pas kuria 6žmones eilej.o poto taromatas neištuštintas du sykius eita vadovė atsas antra syki jog ateis vel ištuštinti.atėjo '54 butelius kad priduoti ??? Pasakė vadovė pas mus nera informacijoj skambučio tegu tada padaro skambuti kad girdetu. Ta vadove ten negali susitvarkyti su darbu tai kam ji ten sedi bele pasedet valandas ir gaut atliginima?
Kasininkiu nera tik viena sedi o žmoniu pilna parduotuvė. Norit žmones neštu pinigus i imone tai bukit malonus kokybiškas paslaugas teikite
Labai nemaloni pardavėja Jūratė Kaune, Savanorių 214a.Visada nepatenkinta ir burbanti, pastoviai susiraukusi, barasi su klientais.Dabar kai pamatau, kad ji dirba, net neinu ten apsipirkt.Einu į Maximą.Kur žiūri valdžia?
Palangos Iki parduotuvėje sutvarkytas interjeras, tačiau aptarnavimo kultūra šlubuoja. Šeštadienio popietę apsilankius parduotuvėje mėsos skyriuje paklausus ar turi daugiau maltos kiaulienos, buvo atsakyta, kad taip, reikia laukti 10 min. kol grįš mėsininkas. Laukiam... mėsininkui grįžus į darbo vietą pardavėjos prašė, kad sumaltų kiaulienos, mėsininkui pasakė, kad klientas laukia... na dar kurį laiką palaukus matau per durų stiklą, kad mėsa yra pjaustoma, kažkas daroma... išėjus mėsininkui pardavėja klausia, “ tai kur malta mėsa?” mėsininkas atsako “ maltos mėsos nebus”... laikas gaišinimas, jokių atsiprašymų...rašau nes šios parduotuvės aptarnaujantis personalas nuvilia nebe pirmą kartą...
Kretingoje iki parduotuveje nedezinfekuojami krepseliai.Apsaugine paeme nunese ir paprastai padejo.Kodel as turiu imti neisdezinfekuota.Kur yra taisykles
Druskininku IKI prekybos centras kuris randasi M.K.Čiurlionio g., kiekviena kart atėjus prie informacijos kasos niekada nerasi kaaininkės retas atvejis kad būtų kasininkė prie savo darbo vietos, norint susimokėt terminale mokesčius ar dar esant reikalui kam kitam, turi stovėt vos ne 10, 15min kartais ir ilgiau kol nepradedi reikalaut savitarnos kasose stovinčios kasininkės kad iškviestu darbuotoją. Atėjusios prie kasos darbuotojos visalaik buna nepatenkintos ir burba po nosim, kad vos ne ko čia su savo mokesčiais ateinat. Kai kurios netgi terminalu nemoka padaryt draudimo automobiliui. Taip pat, savitarnos kasos dirba visada bet eilej susidarius iki pusės kolidoriaus turėtu dirbt ir ne tik savitarnos kasos, nes ne visada kasininkė buna, daznai pastaruoju metu palikta tik savitarnos. Paskutiniu metu tikrai kažkokia betvarkė, nesuprantu ar dėl kasoninkiu trukumo ar dėl kokios priežasties bet klijentai patiria nepatogumus ir laiko atėmima tame.
Su mažu vaikučiu turim laukti eilėje, eilė per visa parduotuvę, o dirba tik dviese. Birštono IKI
Laba diena.Siandien, vasario 27d.apie 8val, 15min, lankemes Birzuose IKI parduotuveje.Esame pastovus pirkejai, daznai perkame Gardesio, seklu duona.Kadangi vitrinoje jos nebuvo, pasiteiravome pas pardaveja Danguole.Ji mums pradejo aiskinti kad tokios duonos nera, kad IKI neprekiauja ji neprivalo zinoti visko.Pradejo kelti balsa, pasijauteme kvailiais.Nuotaika sugadinta.Galbut si pardaveja nemegsta savo darbo, kas jai leido taip elgtis su pirkejais.Prasome atsizvelgti ir imtis priemoniu.Su pagarba.
Panevėžio Vaivaidų iki. Kuo toliau, tuo labiau nebesinori ten lankytis, iš visų pardavėjų tik 3 malonios, kiti atrodo žvilgsniu kaltina, kad atėjai. Šiandien stovėjau prie kasos, neturėjau nuolaidų korteles, pardavėjai sakau palaukit, man žmogus paskolins, nuėjau gal metrą, atsisuku, ji jau man grąža duoda (20€ kupiūra buvau padėjus ten kur vieta pinigams), nelauke kol paduosiu kortele. Ir siaip, ne skanavo korteles kažkada mano.sako kita įsigykit, kai pasakiau, kad skaičius Nurasius ji nusiskanuoja, supykus pradėjo vest ir man priekaištauti. Blogiausia Panevėžio iki parduotuve.
Paprašius perpjauti arbuza buvo atsakyta kad nepjausto. Nors labai dažnai būna perpjautu. Šiuo metu nebuvo. Aplamai aptarnavimas šioje parduotuvėje prastas. Darbuotojai ne paslaugus. Vaivadu. Iki.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Hamas" paleido raketą Izraelio antrojo pagal svarbą oro uosto link
"Hamas" paleido raketą Izraelio antrojo pagal svarbą oro uosto link 05-13 15:57
Gazos Ruožą kontroliuojanti teroristinė organizacija "Hamas" ketvirtadienį pranešė paleidusi didelę raketą į Ramono oro uostą netoli Izraelio miesto Eilato. Į šį oro uostą buvo nukreipti...
Vilnius planuoja atnaujinti sovietmečio rajonus
Vilnius planuoja atnaujinti sovietmečio rajonus 05-13 15:46
Vilniaus miesto savivaldybė iki 2030-ųjų sieks atnaujinti sovietmečiu statytus rajonus juos labiau pritaikant šiuolaikinei gyvensenai, dalį gatvių žadama labiau pritaikyti pėstiesiems per...
JAV siekia išspręsti ginčą dėl "Boeing" ir "Airbus" iki liepos
JAV siekia išspręsti ginčą dėl "Boeing" ir "Airbus" iki liepos 05-13 15:35
JAV siekia iki liepos išspręsti užsitęsusį prekybos konfliktą dėl aviacijos milžinių "Boeing" ir "Airbus", trečiadienį Kongreso komisijai pareiškė JAV prekybos atstovė Katherine Tai.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Chevron 107,37 +0,63%
Hewlett-Packard 31,95 -4,88%