Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

laba diena....Klausykit kas cia darosi garliavoj iki vytauto g grizdamas po darbo negaliu uzeit i parduotuve...nes valyutoja reikalauja nusivalyt batus kaip yra ar man reik vaziuot 15 km iki namu persirengt ir grizt atgal kad galeciau uzeit i parduotuve...?
Klientas 2017-11-18 22:10:47
Todel kad pacios darbuotojos sau nuolaidas darosi, maciau ne viena kart... O jei tai per daznai darys kas bus? Jos paklaus kodel tiek daug nukainuota, vat zmoniem ir ne daro to kas priklauso nes sau liks
matei, ir pavydas eme, ka? O pardavejos ne zmones? Jos nupirkt negali pigiau? Galvoji uz dyka joms duoda? Pati turbut stovi ir lauki, kol isves? Paziuresiu, ka darysi, ksi viska ispirks, ir nukainuotu nebus! Ot tada tai galesi paverkt :D
Koks siaubas! Iki kapsų 22, pastoviai dirba tik viena kasa, apsipirkinėjau, prastovėjau ilgiausioj eilėj, kasininkė Aldona skambino, bet niekas nesistengė prieiti ir atidaryti kitos kasos. Pristatyta palečių, praeiti neįmanoma. Įdomu, ką veikia darbuotojos. Kasininkė buvo labai maloni, pasisveikino, o apsipirkus palinkėjo geros dienos.
Noreciau kad atkreitumete demesi i iki eksperes prie zaliojo tilto.ten dirba viena kasininke ji labai mane ir mano kolegas zavi savo sugebejimu aptarnauti mus net ne per viena kasa o per dvi.bet labai nustebau ji jau pora dienu dirba viena net per tris kasas.idomu kodel ji viena.nesakau kad ji nespeja ji susitvarko bet jus pagalvokite apie kruvi kasininkes.gailiuos kad cekio nepaemiau nes buciau net pasakius jos varda ar pavarde.cia neskundas o pagirimas saunuole ji.mane labai zavi jos atsidavimas
Šiandien buvau Vilniaus autobusų stoties, , Palink" parduotuvėje, pralaukiau didžiulėje eilėje ir priėjus prie pat kasininkės norėjau pereiti į kitą kasą ir laukti eilėje vėl. Kasininkė nepagarbiai elgėsi su klientais, net nesugebėjo pasisveikinti. Moteris paprašė nuskanuoti maišiuką, o ji pradėjo rėkti, , Palaukit, aš baigsiu ir tada", nors ta moteris buvo pirmesnė eilėje. Buvau pakraupusi jos bendravimu su klientais. Dar nesu mačiusi tokio blogo aptarnavimo. Tikrai nesiruošiu ten sugrįžti. Tokios darbuotojos neturėtų dirbti tokiose darbo vietose, kur yra pastovus bendravimas su žmonėmis.
Sveiki. Šiandien nuėjau nusipirkt mandarinų į Vilniaus stoties Iki, ir mus aptarnavo labai nemandagi kasininkė, vienai moteriai paklausus ar gali duoti pirkinių maišelį, ši užrėkė nu taigi palaukit. Vėliau bijojau jai ką ir pasakyt.
Kažkoks košmaras iki kapsų g. 22! Purvinos grindys, paletėmis apstatyta visa parduotuvė, darbuotojai vakarais vaikšto girti!! jau nebe pirmą kartą matau, ypač savaitgalio vakarais. Baisiau nei baisu!
Nijolė 2017-10-30 10:01:14
2017-10-29 atėjau į IKI parduotuvę apsipirkti. Prisirinkau prekių ir kasoje pardavėja pradėjo skaičiuoti.Pastebėjau, kad neįvertino prekei 50% nuolaidos, padariau pastabą ir pirštu parodžiau į užklijuotą lipduką, sakė, kad nematė, bet pasakiau, kad ne aš tuos lipdukus klijuoju, bet jos pačios, tai reikėtų juos užsiklijuoti taip, kad nereiktų ieškoti.Prekę išminusavo ir dar kartą įskaičiavo, bet kažkodėl ne 50% nuolaida, bet 20%.Ir vėl neteisingai. Tai kaip suprasti tokį aptarnavimą - ar tai aplaidumas ar tai sukčiavimas? Kiek reikia kantrybės, nes šitaip kas antrą dieną rodyti ir aiškinti, kad kaina lentynoje ir kasos kvite turėtų sutapti, ar ne?Ir tai jau yra sistema.
Apie ką galima kalbėti jei IKI parduotuveje ne tik kasininkės vagės bet ir vyr. Kasininkės ir pamainos virsininkės ir net pačios vadovės slapsto tuos vagius nes visi dalinasi po darbu net su apsaugą kad neišduotu. O jei zmogus vagia iš darbo ir tiesioginis vadovas slapsto.. Tai kaip galima tokią įmonę pavadint? URVAS kuriame dirba vagiai ir bomžai. Jei skaitydami šį komentarą susidomes bent jau personalo vadovai, nekalbant apie regiono vadovus, galite susisiekt su manimi, mielai pasidalinsiu informacija su vardais, pavardėm, ir kas kur kaip. Pats esu verslininkas ir nekenciu vagių. Žinant apie tokį kolektyvą net į parduotuvę šlykstu eit, tikrai žemas lygis
Parduotuve iki Kapsų 22 Vilnius, vakarais savaitgali girti darbuotojai, bet ir diena ne ką geriai, vaiksto kaip mirisios musies, su vezimeliu praeit neimanoma, visur prikrautos paletes su prekemis, kuriu nekas netvarko, kasininkeN.Lobeiko tai is vis zodziu nera, keikiasi prie visu, eiles didziules, isivaizduoja kad ji esanti parduotuves seimininke,
Nesuprantu kas darosi Rietavo IKI parduotuveje? Kasoje viena pardaveja, eiles dideles. Parduotuveje darbuotoju neimanoma rasti pasiteirauti del prekiu. Pasibaisejau kai kasininke isvaliusi taromata, toliau leke aptarnauti zmoniu. Ar nebera daugiau darbuotoju? O gal bankrutuojate?
..na ko jus žmonės norit iš to IKI, ten visiems viskas dzin, na kokios algos taip ir dirba, o algos minimumas, ir niekas nesistengia ir nesistengs, darbuotojai keiciasi kas savaite, nes reikalauja dirbt už kelis o mokėt nenori !!!
Nežinau ar tvarka parduotuvėje priklauso nuo prasto vadovavimo ar gal vieta kažkokia, , nesėkminga", bet prastesnės parduotuvės, kaip Rygos 41 IKI, nesu mačiusi. Eilės pastoviai didžiulės (apie 15 val. prie kasų stovi po 12-15 žmonių), mėsos ir žuvies skyriuje pardavėjų neprisišauksi - ten kur jų reikia - nėra, o prekes tuo metu lėtai dėlioja kokie 5-7 darbuotojai. Dabar, kai uždarė Taikos Maximą remontui, padėtis dar pablogėjo, nes pirkėjų padaugėjo, o kasininkės visada 2 arba 3.
Gaila, kad tai yra arčiausiai namų esanti parduotuvė, todėl tenka kartais užsukti, bet dažniausiai einame ar važiuojame į kitas ne dėl asortimento, o itin prasto aptarnavimo.
Sveiki, spalio 31d, kniaudiskiu g 6, pirkau baklazana buvo akcija tai daržovei. Parsinesus namo vaizdas nuliūdino, vidus visas sūkirmijes. Perki daržovė ir nežinai ką rasi prapjovus.
Šendiena Spalio 30d. apie 12h su kudikiu lankiausi Panevėžio Aukštaičių g. 4 Stumbro IKI, likau sukrėsta. Su savo mažyle užsukome i terminalo kasą greitai sumoketi komunalinių mokesčių, kaip žinom galima šioje kasoje stoti į eile su maisto produktais, arba be eiles susimokėti mikesčius, bent jau kitose parduotuvėse taip vyksta, prieš mus stovėjo moteris, mes palaukėne i tada man pardavėja pareiškė, kad stočiau į eilę už kitų ten stovinčių zmonių, paklausiau ar nesvarbu kad laukiau, kad pirma atėjau kol dar nebuvo eilėje žminių ir kad esu su kūdikiu, atsakė kad NESVARBU, atsistojome į eile mano kūdikis pavargo ir pradėjo verkti, o ji toliau lėtai aptarnavi kitus žmones, kol atėjo mūsų eilė. Kažkas žiauraus, likau sukrėsta tokia darbuotoja.
Sveiki, vakar spalio 29 d. buvau IKI Ukmergės kel. 8, Užubalių k., kartu su savo dukra 4 metų, ji užsinorėjo į tualetą. Tualetas buvo užrakintas, as nuėjau pas apsauginį paprašyti rakto. Jis pasakė, kad raktas pas kasininke. Nuėjusi prie kasos kasininkė man pasake, kad turečiau ieškoti rakto pas picerijos darbuotojus (priešais kasas yra maža picerija), ten taip pat rakto nebuvo. Vienu žodžiu į tualetą mano dukra taip ir nepateko.
Šiandien spalio 28d., parduotuvėje "iki" link molėtų prekybos centre kasininkė Žukauskaitė pardavė man ne tos rūšies prekę (cigaretes), ją padavė tik po apmokėjimo todėl šito nepamačiau. Pastebėjus pardavėjos klaidą paprašiau prekę pakeisti, tačiau ji pareiškė, jog to padaryti negali ir pinigų negrąžins, ir prekės nepakeis. Ta prekė man visiškai netiko, teko ją išmesti ir čia pat mokėti tą pačią kainą už kitą...
Šiandien, spalio 23d, apie 10 val. Klaipėdoje IKI "Vyturys" parduotuvėje nuėjau į informacijos skyrių apmokėti komunalinių paslaugų. Padaviau sąskaitas ir paaiškinau kas, kur ir kaip surašyta. Kasininkė pasiėmusi sąskaitos lapelį nuėjo prie perlo terminalo ir garsiai pradėjo piktintis: ateina čia, prirašo visokių nesamonių... Matydamas, kad kasininkė rodo nepagarbą ir didžiulį nepasitenkinma pirkėju, pareikalavau grąžinti man sąskaitas ir išėjau iš parduotuvės. Mano nuomone dėl tokių nemandagių kasininkų Jūs netenkate ne mažai pirkėjų. Manau daugiau nesilankysiu šioje parduotuvėje, tą patį patarsiu daryti savo kolegoms.
Jolanta Skrenuteniene
2017-10-22 08:49:32 IP 80.240.14.164
Sekmadieni 2017 10 22 lankiausi apie 8.20 iki Papartis, buvau su mazu suniukiu, prie manes priejes apsaugos darbuotojas sauke, grasino policija, izeidinejo, vijo von is parduotuves.Manau jam niekas nedave tokios teises izeidineti ir saukti.Tokie darbuotojai neturetu bendrauti su pirkejais.
Pirkau Kybartų "Iki" Vilkaviškio r. Limonadą, kaina nurodyta 0, 67e, o kasoj įmušė 0, 95e.Pardavėja ginčijosi, kad ne jų kaltė kad kainos ne tokios, ir nesutiko įmušti kainos, kuri yra nurodyta prie prekės.Tai kada klientas teisus?
IKI Vilniaus g., Ukmergeje pirkome meliona, kuris buvo suruges. Nuostaba sukele tai, kad grazindami atgal ji, nesulaukeme net paprasciausio atsiprasymo uz negrazu ivyki.Kita "keistenybe", kuri kelia sypsni, kai parduotuveje puikuojasi uzrasas "PERRENKAME KAS VALANDA"!Belieka pakartot: cia Lietuva- cia melionai suruge
Sveiki, šiandien teko lankytis Iki parduotuvėje Sodo g. Maišą su pirkiniais aš buvau palikusi spintelėje (spintelės yra aplaužytos ir yra sunku surasti spintelę, kurį gerai užsidarytų), todėl palikau maišą spintelėje, kuri ne visiškai užsidaro. Netoli vaikščiojo apsauginis, todėl per daug negalvodama nuėjau apsipirkti. Po apsipirkimo aš neradau savo pirkinių maišo, o ir apsauginis buvo kažkur nuėjęs. Gal palikti maišą blogai užsidarančioje spintelėje nebuvo pats protingiausias poelgis, bet palikti pirkinius kitur nebuvo galimybės. Pasisekė, kad bendra pirkinių suma neviršijo 13 eurų ir nebuvo svarbių daiktų, tačiau kam tada yra pastatytos spintelės jei bet kuris žmogus net ir atėjęs iš gatvės gali pasiimti daiktus iš spintelių. Pastatykite naujas spinteles arba bent pataisykite senas jūsų klientu labui.
Neina mašinos apsidrausti Ežerėlyje Perlo terminale. Pardavėja per daug darbo turi. Tai prekes krauna, tai du žmonės eilėje stovi. Tai kam tas terminalas reikalingas.
Praneškite Pasvalio IKI kolektyvui, kad nebeapgaudinėtu žmonių ir nusiimtu LIBRESSE skrajutes su informacija, jog perkant 2 prekes laimėsite 2 bilietus į Robbie Williams koncertą.Ta akcija senai pasibaigusi iki 2017-07-30.Tikrai nebūčiau pirkusi dviejų pakuočių, nes nelinkusi kaupti paketų namuose, o be to ir kainuoja ne kapeikas, Šio metu visi skaičiuojame.Netgi turėčiau pilną teisę jas grąžinti.Pati dirbu prekyboje ir tokių klaidų mūsų tinkle negali pasitaikyti.AČIŪ.
Siandien su 3 metu dukryte lankiausi Jurbarko Iki parduotuveje.Kai atejo prie kasos mane aptarnauti eile, kasininke nuleke prie kitos kasos ja atsidare ir susuko pereikite cia.Visi uz manes stoveje perbego prie tos kasos, nes buvo vien vyrai su alkoholiu, o as likau stovet nes buvau kalna prekiu issideliojusi.Kai kreipiausi i pardaveja, nusijuoke.Kadangi as su vaiku buvom abi su temperatura teko prekes palikt ir iseit is parduotuves.Kur tai matyta kas alkoholi perka be eiles aptarnauja.
As noreciau suzinoti, kuo ypatingos lietuviskos bulves Iki parduotuvese, mat ju kaina 0.79 eur kg, kai tuo tarpu maxima 0.29 eur, lidl 0.14eur. Ir tai vienintelis bulviu pasirinkimas iki mazesnese parduotuvese. Pirkau nepaziurejus, nes iprastai bulves daug nekainuoja, o dabar ir sezonas. O namie paziurejus ceki, pamaciau, kad uz iprasta tinkleli bulviu sumokejau 2.80 eur. Dekinga uz atsakyma.
UAB PALINK Vienuolyno g. 10. Ukmergė. Prieš pora dienų ėjau pro IKI parduotuve ir užsukau nusipirkti pomidorų ir duonos. Priėjau prie pomidorų o jie visi supuvę ištižę, pomidorus palikau ir ėjau link duonos, eidanam link aš pamačiau du didelius vabalus, dingo noras pirkti kažką iš ten, su kainomis visai problemos neįmanoma rasti prekės kainos, kaip dar tą parduotuvės laikosi. Jeigu niekas neatkreips dėmesio i mano skundą aš kreipsiuosi į kažką aukščiau kad ji būtų sutvarkytą. Stebėsiu ta parduotuvė ir žiūrėsiu ar kažkas reaguoja į mūsų visų skundus.
Si ryta pasibaisejau pardaveja "IKI" parduotuveja Sauliu g Marijampoleje kuri noredama iseiti is kasos ir paimti ragazeles nustume mano 8 men vaika sedinti parduotuves vezimeli kaip koki suniuka i sona ir nepratare nei zodzio, vyro stovejusio eileje uz manes reakcija buvo tokia pati kaip mano, pasibaisejo zmogus
Maža parduotuvė Iki Grigiškese. Nedraugiškas ir piktybiškas kolektyvas/ Jeigu dirba sažiningas, ramus žmogus - butinai reikia ji "suvalgyti", išgraužti. Blogai dirba žmogus - liosokite, o neterrorizokite.
PC IKI V.Krėvės pr. 97 m. Kaunas, jei pas jus negalima susimokėti komunalinių mokesčių, prašau nedeklaruoti, kad tokią paslaugą teikiate. Situacija:ateini prie terminalo parašyta, kad su mokesčiais stoti į bendrą eilę, atstovėjus eilę (ILGĄ EILĘ) tau pasako, kad mokesčiu nepriima, reikia eit prie dar velniai žino kur stovinčio terminalo. Neklaidinkite ir negaiškinkite vartotojų.
Pirkau viena batona paskaiciavo uz du...
Miglė Paškevičienė
2017-09-17 19:50:15 IP 78.56.81.246
Prekybos centre "IKI", esancios Nemencines pl. 2 Vilniuje, pirkome avokadu. Viso kaina uz keleta vienetu buvo auksta- 4.74EUR. Taciau kokybe siaubinga- beveik visi avokadai buvo sugede. Manau, kad prekybos centras neturetu tokiu prekiu net iskelti i pardavima! Avokado vidaus patikrinti neimanoma, o vaisius rinkomes vidutinio kietumo. Likome labai nusivyle!
Kad IKI parduotuvese eiles tai cia tampa jau kasdienybe.Bet noretusi paklaust sios imones valdzios ar gali besilaukianti moteris dirbti 16val.per diena kai kita kolege atostogauja.Ar nepazeidziamas istatymas kuris gyna nesciasias?
Jolanta Maleronkienė
2017-09-15 20:29:00 IP 85.206.228.38
2017 m. rugsėjo 15 d. 19, 45 val. atėjau į Ukmergės mieste Vienuolyno g.10 esančią parduotuvę UAB "Palink". Pirmiausia įėjus išgirdau kažkokius santykių aiškinimus tarp darbuotojų. Jau tai nuteikė ne itin maloniai. Bet kai jaunutė pardavėja eidama link kasos pusiau rėkdama paklausė "ko norėsit"... jau tai pribloškė... Ar taip turi būti bendraujama su klientais? Negana to, pardavėja išgirdusi, kad aš noriu susimokėti už Avon prekes, šūktelėjo, kad terminalas jau priduotas ir nieko nebus. Paklausus iki kelių valandų dirba terminalas apsaugos darbuotojas ir vyresnio amžiaus pardavėja pasakė, kad iki 20 val. Pasiteiravau, kodėl nesulaukus 20 val. jau terminalas išjungtas, jie patraukė pečiais. O apsaugos darbuotojas arogantišku tonu man pasiūlė eiti į kitą parduotuvę. Po kelių minučių atėjusi į kitą kasą ta pati jauna pardavėja į mano pusę šūktelėjo, kad terminalas veikia iki 19 val. Aš puikiai pati žinau, kad visose parduotuvėse Perlo terminalai mokesčius priima iki 20 val.
Noriu atkreipti vadovybės dėmesį, kad toks darbuotojų elgesys ir požiūris į klientą tikrai nedaro garbės Jūsų įmonei!!! Beje, vykstant konfliktui, į parduotuvę užėjo dar vienas vyriškis, kuris taip pat norėjo atsiskaityti terminale... Tai gal UAB"PALINK" taip nori atsikratyti klientais???
Prašau informuoti apie šios situacijos išsiaiškinimą!
Baisu kas dedasi Skuodo iki eiles po puse valandos
Sveiki, idomu, kodel parduotuveje prekiaujama akcijose dalyvaujanciais produktaus su keitimais, laimejimais ir panasiai, nevykdo siu akciju????Pvz.Salantu mieste, Kretingos rajone, esancioje IKI parduotuveje, pastoviai tokie dalykai atmetami...pernai buvo su ledais, siuo metu su Pepsi gerimu...Laukiu atsakymo...
Noreciau suzinoti, kur kreiptis, kad atgauciau pinigus uz diapozita?Tara buvo priduota IKI parduotuves Kovo 11-os 22, taromate..Pateikus ceki, pardaveja aiskina, kad kasos aparatas jo nenuskaito..tai kieno cia problemos????
Labai apgaulingos akcijos. Jaučiuosi apiplėšinėjamas. Raudonai kaina sūrelio 0,2 EUR. Mažom raidytėm parašyta "jeigu perkate 4 vnt ir daugiau". O jei perki vieną - 0,29 EUR. Jau ne kartą ant šio kabliuko pasimaunu. Manau ir kiti pasimauna. Mano nuomone tai yra nesąžiningas pasipinigavimas.
KAIP GALI DIRBTI TOKS VADOVAS architektų g.214 IKI PARDUOTUVEJE.
kURIS TAIP ELGIASI SU ŽMONEMIS IR DARBUOTOJAIS KAIP SU GYVULIAIS?
KUR TIE REGIONO VADOVAI ? JIE KA NEMATO, KAS VYKSTA DARBO VIETOSE? AR REIKES KREIPTIS I TELEVIZIJA ? KAD NAUJIENOS PASIEKTU GENERALINI DIREKTORIU????
Ar tikrai LR Valstybėje tam tikrą darbo vietą užima atitinkantis darbuotojas ? O gal tai kažkam naudinga?

2017-09-07
Vilnius

IKI -parduotuvėje dirbanti vadovė Rita Ustinovič, sukelia kasdieninį rupesčių kalną, tiek darbuotojams, tiek klientams. Žmogus einantis tokias atsakingas pareigas, nesugeba atlikti pilnai savo darbo, parduotuvėje betvarkė, nešvara, kainų ar galiojimų sudėjimas skirtingas, kas pasimaišo jai po ranka ant to beveik žmogaus išsiliejama, užsakymai prekių daromi bet kaip, rašomi dokumentai, su klaidomis, darbuotojai atleidžiami iš darbo pagal jos nuotaika, kur čia teisybė? Ir kodėl taip yra elgiamasi? Kodėl niekas nekreipia į tai dėmesio? O gal kažkam tai yra naudinga?
Per daug kylančių klausimų į kuriuos atsakymų taip ir nesulaukima, nekalti žmonės tai yra klientai ir darbuotojai praranda darbus ir savo pragyvenimo šaltinį, nejau į tai niekas negali atsižvlgti ir tam užkirsti kelią?
Valstybinė Darbo Inspekcija
Vilnius
2017-09-07

SKUNDAS

Noriu pranešti apie IKI-Ąžuolas parduotuvės, esančios architektų g.214, Vilnius
Darbo veiklą, kuriai vadovauja vadovė Rita Ostinovič.
Darbo sutartys nėra sudarytos normalios pagal dirbamą darbą. Žmonės dirba daugiau nei bandomieji laikotarpiai, atlyginimai mokami skirtingai, kelintas mėnesis iš eilės vis tik kalbama, kad darbo sutartys bus pakeistos, nors pareigas atliekamos vis kitokios ir vis jų daugiau, kodėl nėra, priimta į darbo vietą tam tikri darbuotojai, kurie galėtų kiekvienas žmogus dirbti savo darbą.
O gal vadovė sau moka didesnį atlyginimą arba pinigai nukeliauja, kažkur kitur.
Priedai už sunkius darbus yra nemokami taip kaip turi būti, o mokama tik jos nuožiūra tam kas jai patinka.
Vadovė dirba ne pagal kvalifikaciją, užsakymai daromi bet kaip, nurašomos prekės dideliais kiekiais, su klientais ir darbuotojais elgiamasi kaip su gyvuliais. Atleidžiami žmonės iš darbo, be jokios priežasties, o pagal jos nuotaika.
Nepatenkinti tiek darbuotojai tiek klientai.
Norime, kad būtų išauktas Auditas, perduota viskas generaliniam Direktoriui ir regiono vadovui, nes gyvename civilizuotame pasaulyje ir Teisinėje Valstybėje. Kreipsimės tiek į vyriausybe ar net žurnalistika, kad toks žmogus, turintis tikriausiai vidinių sutrikimų, žalojantis žmonėms ateitį, negali dirbti tokioje įstaigoje ir dar atsakingo darbo, kurio aplamai nesupranta, nei kaip rašyti prašymus, nurašyti ar užsakyti reikiamą produkciją.
Noriu kad rimtai būtų atsižvelgta į šį prašymą ir viskas būtų patikrinta, išauktas AUDITAS, nes čia ne parduotuvė o turgelis, klientai ir darbuotojai, turi būti patenkinti, o ne žlugdomi kasdien.

PARDUOTUVEI VADOVAUJA RITA USTINOVIC
Noriu pranešti apie IKI-ĄŽUOLAS parduotuvės švarą ir higieną esančios Architektų g. 214, Vilnius 04215.
Ateinant į parduotuvę jaučiamas ne koks kvapas. Parduotuvės švara pasibaisėtina, prekės ir jų kainos, bei galiojimai yra sudėti galima sakyti be jokios tvarkos ir jokio atsakingumo.
Klientus aptarnaujančios kasininkės rūbai yra nešvarūs, jaučiasi itin nemalonus kvapas, ypač ryte. Parduotuvės direktorė pasibaisėtinai kalba su klientais, paklausus iš parduotuvės darbuotojų, kodėl tokia tvarka, visi sako kalta vadovė, kuri daro ką nori, kasininkė/pardavėja ir kepa bandeles ir valo orkaites ir paskui su tokiais rubais eina dirbti į kasą.Neišduodami jokie rubai nauji kuriuos, reikėtų persirengti, kraunant daržoves ir paskui einant i kasą.
Žmonės yra atleisdinėjami iš darbo be jokios rimtos priežasties, noriu kad šis prašymas būtų rimtai atsižvelgtas ir taip pat iškviestas Auditas kad patikrintų parduotuvę.Kaip gali būti tokia tvarka parduotuvėje, kurios niekas niekad netikrina, pasikeitė vadovė, parduotuvė tapo turgumi.
Nurašomos prekės, kurios turi būti išmestos, yra vadovės įsakymu nurašomos maisto bankui, kur žmonės gali numirti valgydami.
Dirba nekvalifikuotas žmogus, kuris su visiais elgiasi kaip su šiukšlėmis, tai gali patvirtinti pastovūs klientai ir darbuotojai.
Prašau Jūsų, kad būtų imtasi visų priemonių, išsprendžiant šią problemą tiek žmogiškai tiek suteikiant pagalbą darbuotojams, kurie užsipuolami nekaltai.
Nes šis laiškas pasieks, tiek seimą, tiek manau generalinį Direktorių ar net televiziją.

PARDUOTUVEI ARCHITEKTU G.214 VADOVAUJA RITA OSTINOVIC
Prekybos centras Vievyje skendi tamsoje, Naktį - nebūtina, bet vakarais, darbo metu centras atrodo vargana bakūžė.
Laba diena. Esu labai pasipiktinęs iki parduotuvės darbuotojais ar jų vadovais Raseiniuose... cukraus akcija nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 3. iškabos ant stiklų lauke iškabintos, o Nei vienoj parduotuvei neišdėliota lentynose nei etiketės jokios. Sudėta ant palečių cukrus ir ant viršaus miltai ir dar kažkokios prekęs. Žodžiu. Neišpakuotos... mano supratimu akcijinės prekės jei išperkamos tai turėtų būti greitai papildomos. O dvejuose parduotuvėse nieko panašaus. Tai kame reikalas norėčiau sužinot? Kam tas akcijas skelbti jei nėra prekės išdėliojamos ir etikėtės kainų net nėra, o rytoj paskutinė akcijos diena....
Laba diena, tokia pati situacija ir Vokieciu g. VIlniuje, pastoviai tik 1 kasa dirba, zmoniu daug vietiniu+turistai, paprasciausiai jus nenorit samdyt daugiau zmoniu, nes reikes moket atlyginimus, o pirkejas vistiek lauks, tai rodote savo tokiu elgesiu labai didele nepagarba.Tuoj labiau jus esat vienas is brangiausiu prekybos centru Lietuvoje.Jusu visa sita situacija viesinsiu per skundu portalus ir ne tik, nes situacija labai bloga ir nieko negereja visiskai...

norejau suzinot kokia situacija, ar bus gerinamas kazkur paslaugu servisas, ar taip viskas ir liks blogai, kaip ir dabar yra? paskutinius keleta kartu, as nenusipirkau prekiu, nes kai dirba viena kasa ir 9 zmones eileje, laukti 20min. yra NELOGISKA
Noreciau atkreipti jusu demesi i NESIBAIGIANCIAS EILES PRIE KASU!!! prekybos centreJeruzales g.17, (aptarnaujantis personalas atlieka nuostabiai savo darba), bet tas laukimas.kai esi desimtas eileje.tikrai vercia susimastyt.ar nevertetu rinktis kito prekybcentrio.kuriame netektu tiek laiko uztrukti.
Tikiuosi atkreipsite i mano pastaba demesi.
Geros dienos
noriu nusistebėti parduotuvės IKI Didžioji
g. 98, Kaunas aptanavimu. 08.27 15 val. paprašius pakeisti 5 EUR popierinius į metalinius, kad butų galima pasiimti didijį vežimą, pardavėja t.b. "VIRGINIJA" atšovė - nekeisiu. Taip ir nesupratau ar prie naujo savininko 40 EUR parduotuvei nereikalinga, ar dabar tokia "tarybinė" tvarka bus visada. Šalia MAXIMA, sekanti savatgali mėginsiu ten. Vaidotas
Dirbau Galgių iki 557 parduotuvėje beveik 3 mėnesius salės darbuotoju. Darbas patiko ir kolektyvas buvo labai draugiškas, tik, kad parduotuvės vadovė parduotuvės personalą laikė už vergus ir visiškai nekreipė dėmesio į mus, kaip jaučiasi kiti. Man pačiam grasino išmesti iš darbo su pažeidimu (ar kažkas panašaus...negaliu prisiminti tikslaus pavadinimo) kai aš jos paprašiau nuleisti balso toną, kai ji ant manęs pradėjo rėkti. Neesu žalingas asmuo, bet noriu parašyti šį skunda, kad kitiems dirbantiems toje parduotuvėję bent kažkaip padėčiau. Mūsų parduotuvė audite surinko 2 procentus iš 100 per patikrinimą ir parduotuvės vos neuždarė, mano manymu - dėl vadovės nekompetetingumo.Taip pat, mano nuomone ją reikėtu pašalinti iš dabartiniu pareigų.
Esu nusivylusi nes Ukmergėje (didžiojoje Iki parduotuvėje) dirba kasininkė, kuri elgiasi labai grubiai, perskanavysi prekes, tiesiog sviedžia link zmogaus, absurdas kažkoks, net nebesinori eiti į iki parduotuvę kai taip elgiamasi...

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Egipte teroristai surengė išpuolį mečetėje
Egipte teroristai surengė išpuolį mečetėje 11-24 16:38
Egipte, Šiaurės Sinajaus provincijoje, penktadienį teroristai surengė išpuolį Al-Rawdah mečetėje. Yra daug žuvusių ir sužeistų.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%