Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Laura 2019-04-14 19:33:49
Dirbau penkis metus, bet taip nesielgiau ir tikrai taip su klientais nekalbėjau, čia tiesiog žmogus parodo savo lygį, čia jos darbas o jei nepatinka tada tegu nedirba
Priklausant kur dirbai ir koks kolektyvas. Kiekviename tinkle viskas būna skirtingai. Kur aš papuoliau dirbti, vienintelis pliusas kolektyvas. Jei ne kolektyvas, darbo atmosfera, tikriausiai pats neiškęsčiau viso šito. Taip žmonių būna visokių ir jie tikrai sugeba sugadinti nuotaikas, nervus ir t.t. Žinoma turiu gebėjimą tvardytis. Kad ir kaip norisi kažką blogo pasakyti - nepasakau. Nuo žmonių tikrai labai pavargsti ir atrodo, kad jau visai nepajėgsi dirbti, jau vien dėl šio dalyko (žmonių/pirkėjų) labai nenoriu eiti į darbą ir dirbti šio darbo. Stengiuosi būti pirkėjams malonus, sveikintis, palinkėti gero ryto, dienos, vakaro, nakties. Kad ir kaip tu ten būsi malonus, ne visi su tavimi būs malonūs. Dauguma yra, kurie nepasakys nieko, tik piktai pasižiūrės į tave. Bet yra ir malonių žmonių, pirkėjų. Vieni sugadina nuotaikas, kiti kažkiek pakelia ja. Pats jau nuo šito darbo kasininko jaučiu didelį išsekimą, pervargimą (ar net perdegimą), kad jau noriu išeiti iš šio darbo. Taip ir būna, realiai dauguma nepatempia šio darbo ir išeina, o paskui būna, kad tinklai priima bet ką, kad kas dirbtų. Jei patys žmonės būtų labiau supratingi ir elgtųsi atitinkamai, gal ir išlaikytų gerus darbuotojus šiame darbe. Vienintelis dalykas kas mane laiko šiame darbe, tai kolektyvas. Bet yra dalykų, kai darbe gali smarkiai susimauti (pvz nepatikrini dokumento slaptam pirkėjui), o tai ir pakenktų visam kolektyvui, tuomet pasinaudosiu progą ir išeisiu iš darbo (jei tik susimausiu). Žmonės tikrai nelaiko šiame darbe.
Jau tik nereikia lia lia, kas pasedi kasoje, tas žino kas tai per malonumas. Padirbėjus 12 valandų kasoje ir dar kiekvienam labas ar turi nuolaidų kortele ir kiek reikia mokėti ir dar daugiau.... Tiesiog nesinori nieko. Ir dar žmonės pikti, viskas blogai, ir kasininkė ne taip pasakė, ne taip nusišypsojo. Pirmiausia reikia būti pačiam žmogumi, tada ir kiti bus geri.
Vilniuje, Rygos g. Esancioje Iki parduotuveje nera suteikiama pirmenybe nesciosioms bei moterims su vaikais iki 3m. Kasininkes nekreipia demesio, kad ir kokios ilgos eiles bebutu. Daznai lankausi sioje parduotuveje, dar galeciau pridurti - jeigu kasininkes darbas nepatinka ar nera kur daugiau islieti savo emociju ir nepasitenkinimu, tai siulyciau kasininkei Laimai E. Pasikeisti darba, nes jos negatyvumas, nemandagus elgesys bei zioplumas pasitaiko ne pirma karta, kas kuo toliau vercia nusivilti visa parduotuve vien del jos aptarnavimo.
As 2019-04-14 19:25:39
Pabandykite pati padirbti kasoje. Užmušti norėsis...
Laura 2019-04-13 19:13:06
Šiandieną apsipirkau vilniuje architektų g.43, iki parduotuvėje ketvirtoje kasoje, deja kasininkė labai nemaloniai aptarnauja ir kiekvieną kartą pastebėjau jog nenori duoti priklausančių sodinukų, kai šiuo kartu vėl nedavė paprašiau ir ji labai supykusi liepė eiti į informaciją pasiimti pačiai, ten vėl turėjau laukti ilgą eilę su maūais vaikais, dėl šios kasininkės kalbėjau su vadove ji labai atsiprašinėjo, kai baigėm pokalbį ptie manęs priėjo ta pati kasininkė ir garsiaiblabai pikta man sako prie visų žmonių ar esu patenkinta kad sugadinau jai nervus ir nuotaiką, ir sako kam tie man sušikti sodinukai reikalingi matai, geriau rūpinkis savo vaikais!noriu paklausti ar galima taip užsipulti savo klientą ir taip kalbėti prie visų žmonių ir gązdinti priėjus mano vaikus?!dar mane išvadino malaletka atseit jai aiškinu, nors esu moteris ir dviejų vaikų mama, manau tokie žmonės negali dirbti su klientais, aš tik norėjau man priklausančio daikto, nesuprantu kaip įmanoma priimti į darbą tokį piktą ir nekenčiantį žmonių žmogų!
Pabandykite pati padirbti kasoje. Užmušti norėsis...
Sveiki, šiandien apsipirkinėjau iki Mada parduotuvėje ir teko pirmą kartą nusivilti darbuotoja Olia (jeigu neklystu dėl vardo)... akivaizdžiai nepastebi kur kieno prekės prasideda ir baigiasi, nors aiškiai viskas buvo... Suprantu, kad būna pasitaiko kai nepasdebi, kad jau prasidėjo kito žmogaus prekės, tačiau kokią teisę turi kelti balsą prieš klientą? Taip pat vos nesulaužė nuolaidų kortelės. Labai liūdna, kad priimami į darbą neatsakingi žmonės.
Nusivyliau Vilniaus r., Zujūnų sen. esančia IKI parduotuve. Darbuotojos nekultūringos. Apsipirkinėjant mėtomos prekės, neatsakinėjama į užduodamus klausimus. Aptarnaujant klientus nesisveikinama, neatsiprašoma, neinformuojama kokia prekių krepšelio suma.
Sulaukusios komentaro nereaguoja. Prašome atkreipti dėmesį. Aptarnavimo lygis labai žemo lygmens.
Sveiki, ar gaus iki parduotuvė esanti Salininkuose Vilniuje sėklų sėjinukų, nes šįvakar perkant prekių daugiau nei už 10€ jų negavome, nes pardavėja pasakė, kad juos visus išdalino ir neaišku ar jų daugiau gaus. Liūdna.
Iki Neris parduotuvėje prie kasininkės priėjo senyvas žmogus ir pasiskundė, kad neprimato ir jau pusvaladį klaidžiojąs po parduotuvę nerasdamas darbuotojo, kas jam padėtų kai ką nusipirkt. Žmogus buvo parsiųstas atgal į salę toliau klaidžiot ir ieškot darbuotojo. Nebuvo imtasi jokių veiksmų surasti, kas padėtų. Liūdna...
Tiesiog noriu papasakoti kokia yra padetis Iki ekspress parduotuveje. (Jogailos g.12 Vilnius)
Viena, kad patys darbuotojai stengiasi dirbti kuo greiciau ir gerai atlikti savo darba, bet ne turi 10 darbu padaryt per 1 min...
Man pavyzdziui labai liudna del tokio darbo, ypac kai zmogus nenori dirbti cia ir nori iseiti is sito darbo turi kenteti, nes vadove neatleidzia tiesiog krauna darbais.... nemandagus, nei kolekyvas, nei pagarbos, kaip siuksles meto tai ten, tai dar kur.
une 2019-04-07 23:09:26
Tikrai? Viską iš šono matei? Kažkaip įvykiai sumaišyti vietomis.
Žmonės pradėjo piktintis, nes Ponia Perovskaja pradėjo pirma ginčytis, nes paprašiau atskaičiuoti kelis centus. Tai ji laikė eilę, o ne aš.
Plus, ten nebuvo maišiukas, ten buvo popierinė kišenė vietoj piniginės, kurią ji numetė į savo šiukšliną kasą. Aš jį padėjau priešais ją, priešingai ką ji padarė su mano pinigais.
Beto, vieninteliai žmonės kurie sundėsi buvo alkoholikai, kuriems knietėjo išgerti alaus ir brendžio.
Nu kažkaip žinokite kaip tik įvykius jūs sumaišėte vietomis :) jauna mergina, o taip elgtis su kitais žmonėmis negalima, kad ir kasininkai jie turi jausmus, o jeigu nepatinka neapsipirkinėkite brangioji mano Saulėtekyje, darote iš musės dramblį, sakau pradėkite nuo saves, tada šmeižkite kitus pati ne aukso gabalas esate manyčiau, be to nei vieno alkoholiko nemačiau visi padorūs žmonės nebent čia jau metate akmenį į mano daržą :))
Karolis 2019-04-01 14:46:22
Pirmiausia reikia pradėti nuo saves brangioji mano tada kalbėti apie kitus, aš viską mačiau iš šalies kaip jūs stovėjote kasoje ir krapštėte savo rankinėje kažką, žmonės piktinos, kad laikot eilę, o jūs toliau savo tada ištraukėte iš rankinuko rudų centų maišelį ir numetėte kasininkėj kaip kaulą kokiam elgataujančiam šuniui. Pati užvirėte visą šitą konflikta gavote atsaka, palaikau Ponia Perovskaja, nes ji yra šauni kasininkė kai pradėsite apie kitus galvot tada pradės ir apie tave :)) sekmės Ponia Perovskaja visada kai apsipirkinėju tai tik pas jus :)))
Tikrai? Viską iš šono matei? Kažkaip įvykiai sumaišyti vietomis.
01.04.2019 IKI - Vetrunge parduotuveje Klaipeda Taikos pr. 28 pagal akcija pirkau kiaulienos sprandine is Belgijos.Jau namie atidares pajauciau negera kvapeli, bet maniau kad pasirode. Is sios mesos pamarinavau saslykus ir vakar pakepiau orkaiteje. Vis delto nepasirode ir mesa turi negera kvapa.Pirkejai bukit budrus, o iki tinklo administracijai siulau patikrinti preke.Aciu kas isgirdo.

pgrb
darius
*iandien apsipirkau Kaune Sukileliu pr.Iki uz daugiau nei 20 euru su lojalumo kortele tik kodel man kasininkas nei dave nei liepe is kazkur pasiimti augintini apie kuri jus labai daug reklamuojates.Likau apgauta.
Nuolatinis klientas 2018-04-06 22:57:18
Parduotuveje IKI prie žaliojo tilto Kalvarijų g. 3 kasininkė nuolat apgaudinėja. Kai pirkėjas išeina kasininkė perbraukia savo nuolaidų kortelę o sumos skirtumą tikriausia sau pasiema.
Neimanoma jei ji išmuša čekį ir atiduoda grąžą ir kameros matytu jei ji pasiimtų... jei niekaip nepavyktų...
Berašti išmok be klaidu rašyti, jeigu aš erelis, tu gaidelis.
Arvydas 2019-04-01 20:03:01
Norėčiau paklausti kodėl 2019-03-31 16 : 02 laiku, adresu: Savanorių pr. 214 A, Kaunas, P. C. IKI, visose kasose nebuvo pardavėjų? Prašyčiau peržiūrėti vaizdo įrašus P. C. IKI, ir man raštu atsakyti.
o kas tu toks kad tau dar cia atsakyneti Erelis
Une 2019-03-25 22:11:46
Tai gi, buvau 03.24 apie 3 val dienos Saulėtekio Iki (V. Krėvės pr. 97, Kaunas). Vaizdelis tai ne koks prie kasų. Eilės vidutiniškos, dvi kasos + trečia kurioje aš buvau. Trečioje kasoje dirbo kiaulė, kitaip ponia Perovskaja. Na, aš esu dirbus Iki parduotuvėje, žinau, kas turi būti ir ko neturibūti kasoje, ji to nežinojo. Tai gi:
1) Nėra uždegtos kasos lemputės, kitose dvejose žmonių vos ne po 8, o jos 3+aš.
2) Nesuprasi ar ji dirba ar ne, nes nėr šviesos, nėr lentelės, tik žmonės stovi.
3) Nėra momentinių bilietų, info kasa nedirba, kasoje, kuri turi turėti bilietus, neturi bilietų, tai pirmas dalykas, kurį turi kasininkė padaryti- atsinešti bilietus prieš pradedant dirbti. To nebuvo ir negalejau nusipirkti bilieto, nes jo fiziškai nebuvo.
4) Darbuotoja pažiūrėjo į mane kaip į kokią debilę ir pradėjo skanuoti prekes, nei labas nei kažką kito draugiško, už kurį yra mokami priedai.
5) Nepaprašė Iki kortelės. Tai gerai, kad neturėjau prekių kurioms reik kortelės.
6) Visa prekių suma buvo 9, 23. Turėjau 20 banknotą ir 0.30 centų (4 po 0, 05, 4 po 0, 02 ir 2 po 0, 01). Man reikėjo centų 0, 23 centų, tai padaviau ir paprašiau, kad atskaičiuotų iš 0, 30 centų, 0, 23 centus. Normalus žmogus paims ir atskaičiuos, bet ne ji. Ji pažiūrėjo ir pasakė "Tai ne mano darbas atskaičiuoti centus", aš aišku atsakiau "taip, tai jūsų, jūs turite ir pasisveikinti ir kortelės paprašyti", jai tai LABAI nepatiko, pasakė "Nachalkei nieko neturiu daryti, man centų nereikia.". Paskutonį kartą kai žiūrėjau, ką kasininkės turi daryti, buvo parašyta skaičiuoti pinigus ir maloniai aptarnuoti bet kokį klientą. Tuo istorija nesibaigia.
7) Kol pagaliau man suskaičiavo 0, 23 centus, piktinosi, kad nedaviau banknoto pirma, jei būčiau padavus banknotą pirmą, ji išmuštų čekį ir nepriimtų jokio cento.
8) Atidavė eurą. 1 monetą po 0, 50 ir 10 po 0, 05 centus. Net ne į rankas.
9) Iš kur žinoti, kad kasininkė akivaizdžiai nori įžeiti duodama grąžą? Ji nesugeba atiduoti visos grąžos. Neatidavė 10 eurų.
10) Pasakius "Neatidavėte 10 eurų", ji pradėjo kaltinti, kad dėl manęs ji neatidavė gražos. Lyg aš būčiau uždengus visus banknotus.
11) Turėjau po šiūkšlyną, jos kasa ne kasa, o šiukšlynas, ieškoti savo čekio, nes ji jo nepadavė man į rankas, nei padėjo su grąža.
12) Turėjau laukti savo 10 eurų.

Moral of the story: Ačiū ponia Perovskaja, kad davėt tuos 0, 50 centų rudais. Man jų kaip tik reikėjo, kad turėčiau 5 eurus rudais. malonaus susitikimo kitą kart, turėkite skaičiuole su savimi, nes skaičiuoti jūs tikrai nemokat.
Pirmiausia reikia pradėti nuo saves, brangioji mano tada kalbėti apie kitus. Tuo labiau apie premijas
Šiandien buvau nemaloniai nustebinta jaunos darbuotos INGOS K mesos skyriuje klaipedos vetrunges iki. Pirka jau nusistebejau kai pries tai buvusiai moteriai paprasius pasverti mesos uz tam tikra suma, ji atsove kad pagal suma nesveria, sveria tik pagal svori. Atejus mano eilei, pasvere ka reikejo ir nubego i kita skyriu nieko nesakius, as pasakiau kad dar nebaigiau, tai panele atsove kad jai prikpauso ir ten dirbti (deliojo zuvi), grisus pasakiau kad ji pirma turi aptarnaut klienta o po to dirbti antraeili darba. Uz manes buvusiai moteriai taip pat isreiskus nepasitemkinima, pardaveja pasake kad jei sitaip su ja kalbes, isvis jos neaptarnaus :) gerai. Svere man toliau kita pridukta, padave ir vel isbego dar i kita skyriu, na tada jau tikrai supykau! Grizus jai, pasakiau kad tikrai rasysiu skunda, kad ji negali sitaip lakstyt aptarnaudama zmogu, tai panele pareiske kad jai vienodai sviecia, galiu rasyt, kad jai vandens svarbiau atsigert! Na baige man svert tuos produktus visus, dar pasiteiravau ar nebus daugiau sprandines, nuejo paklaust mesininko, grizus pasake kad veliau, na jei veliau tai paprasiau idet nedailu likuti ir tuo metu iskart mesininkas atnese sviezia skerdiena, tai man paprasius det ta sviezia, nes ji nepasake kad tuoj pat atnes kita, tai velgi buvo baisiai nepasitenkinusi. Zodziu darbuotoja matosi jauna, bet jau tokia akiplesa, nepagarbiai ne tik bendrauja, bet ir elgiasi. Tiek nemokejo normaliai aptarnaut pries mane buvusio zmogaus, nei manes, o dar ir po manes klientei pareiske kad gali jos neaptarnaut isvis. Tai gal paaiskinkite kaip elgtis su klientais, kad pirma turi baigt aptarnaut zmgu, atsiprasyt sekancio ir eit atsigert, kazka kita deliot ir taip toliau, o ne po visur lakstyti aptarnaujant viena zmogu!
Iki, kaune, amaliuose ne pirma kart pasitaiko, kad riesutu skyriuje zemes riesutai sudyti sumaisyti ir suberti i viena kruva su anakardziais... isivalykit...
Pardavėja rudaminos IKI express kasoj kuri dirba 19:50 nemoka bendrauti su klientais. Nemandagei elgesi su pirkejais. Pirma karta šiuoj IKI matau tokia neišaukleta pardavėja....
1) Nėra uždegtos kasos lemputės, kitose dvejose žmonių vos ne po 8, o jos 3+aš.
8) Atidavė eurą. 1 monetą po 0, 50 ir 10 po 0, 05 centus. Net ne į rankas.
12) Turėjau laukti savo 10 eurų.

Dėkoju Kauno Lukšio g 60 parduotuvės 4 kasos kasininkei p Vilmai kurios dėka šiandien prieš valandą pasijutau it šlapiu skuduru per veidą aptaižytas...Dėl to jog nesupratau keistos lietinių blynų kainos (maniau pakuotė pasirodo vnt) ir atsisakiau juos pirkti buvau pavadintas balvonu...Patyčių ir taip šiame gyvenime būnant su negaliom nuo vaikystės apstu, bet kai jas išgirsti iš prekybcentrio kuriuose nuolat apsiperki darbuotojos, geros nuotaikos kaip nebūta...O visgi ne sovietmetyje gyvename noirs tokio komplimento ir tuomet netekę iš prekybos darbuotojų išgirst
Na ką galiu pasakyti "sveikinu!" kad kai kurie jūsų darbuotojai sugeba nuotaika sugadinti ir nesuteikti man reikalingos paslaugos. Kalba eina apie kasą kurioje yra perlo terminalas. Kadangi buvo ji uždaryta, nuėjau prie šalia esančios kasos. Baigdama atsiskaityti, paprašiau pardavėjos kad parduotų man keno loto bilietą (kadangi keno loto nėra galimybės įsigyti bet kurioje kasoje). Pardavėja man atsakė kad - ką jūs nematote?, kasa nedirba. Kasininkė išėjo valgyti.
Aš paklausiau gal būt galėtų išmušti bilietą kas nors kitas? Atsakymas - ne, niekas neturi teisę lysti prie jos kasos.
Paklausius gal būt ponios galiu palaukti kol ji pavalgys? Ir vėl sulaukiau atsakymo - ne, nes ji katik išėjo valgyt, ir kad niekas manęs neaptarnaus.
Dabar klausimas jūms Gerb. Iki personalo atstovai. Jums čia atrodo normalu? Mažo to kad ir taip jau tragiška situacija toj parduotuvėje, tai dar ir darbuotojai nesugeba atsakingai dirbti. Juk tai jūsų veidas, juk nuo jų priklauso jūsų verslas. Negi pas jus nėra jokių taisyklių vidinių? Kaip kas nori, taip tas dirba. Prie skyriaus gali stovėti iki 30 min kol kas prieis, nors pro šalį praeina daug darbuotojų. Aišku galvo, "-ne mano skyrius, ko man ten eiti. Lai stovi tas žmogus"
Salėje pro daržoves nepraeisi, nes kraudama savo daržovės pasistato vežimą taip kad negali praeitį, maža to dar turiu atsiprašyti kad galėčiau praeit. (o matytumėte kokia veido išraiška buvo, toks jausmas kad pusę algos būčiau atėmusi).
Žinau.. Jaučiu galvojat "nu nepatinka neeik tu į tą parduotuve, ko čia skundies"
Nu bet nesuprantu aš kam tada tiek reklamos, apmokymai darbuotojų kaip reikia dirbti ir t.t.
Liūdna padėtis su ta parduotuvę. Prisegu nuotraukas čekio pas kurią kasininke apsipirkinėjau ir atsisakė man parduoti bilietą iš terminalo. Ir kalbėdama už visą parduotuvės personalą, teigė kad man niekas negali parduoti to bilieto.
2019 03 21 autob.stoties Vilniuje Iki pirkau akcij.bananus po 0, 99 okasininke Olga 28 pas kaiciavo kaip raudonus bananus 0, 925 kg, padarydama man beveik 2 euru nuostoli.Kvitas 422/498471#004.Prasyciau nuostoli komprnsuoti.
Klaipėdos autobuso stoty esanti iki parduotuvė. Šiandien (2019-03-21d) stovėjau eilėje, kad nusipirkti teleloto bilietą. Eilėj praėjus, atėjo mano laikas, paprašiau, vieno bilieto, o man pardavėja atsakė, kad terminalas neveikia, bet šalia jos agentas stovėjo ir sako, terminalas veikia. Aš mandagiai atsakiau, kad agentas sako, kad veikia, ji man atsakė, aš niekur neisiu ir tau bilieto nespausdinsiu, netrukdykit ir leiskit man aptarnauti kitą žmogų. Aš jos paklausiau tai ką aš ne žmogus ? Laukiau visą laiką eilėj, kad bilietą nusipirkt, ir jūs sakot, kad neveikia terminalas, nors agentas patvirtino, kad veikia.. Ji nusišypsojo pasimetė nieko nebepasakius, ji nebaigdama su manim pokalbio, paėmė kito žmogaus prekes ir nebekreipė į mane dėmesio...
Vilnius Frankog. 2a, lyg ir nieko parduotuvele, gyvenu salia uzeinu daznai. BET PASTOVIAI TRUKSTA KAINU, YPAC ANTRAME AUKSTE, NERA KAINU SODO PREKEMS, GYVUNU IR CHEMIJOS. Sutvarkykite pagaliau tas kainas.
Skundas dėl IKI parduotuvės darbuotojų Antakalnio g. 73, Vilnius. Laikas 13.30 h, 2019.03.19. Gavusi pinigų perlaidą per perlo terminalą atėjau į parduotuvę, atstovėjau ilgą eilę ir man pasakė "atsiprašau aš naujokė nemoku, eikit į kitą eilę ten skyriaus vadovė tai mokės", atsisakiau stovėti dar vieną eilę 10 minučių, tai bandė pakviesti skyriaus vedėją kuri atsakė "pas mane eilė". Tada dar kita kasininkė bandė išimti pinigus, sako ne toks asmens kodas, nors vedant pinigus net nereikėjo asmens kodo duoti. Jau žmonės pikti visi, laukia eilėse, burba, tai atėjo ta skyriaus vedėja pagaliau. Dar pasakė kažką tokio "yra kortelės tokiem dalykam". Kaip čia suprast? Tai jeigu yra tokia paslauga kodėl aš turiu jaustis kaip kokia nusikaltėlė, kad noriu savo pinigus gauti. Žodžiu sugadino nuotaiką ne tik man bet ir kitiems pirkėjams kurie stovėjo eilėse ir laukė kol 3 kasininkės kažkaip sugebės išimti 6 eurus iš perlo terminalo.
Labas vakaras.
Norėjau pranešti, kad nusipirkusi Iki Gourmet spalvotus makaronus kaspinėlius radau 3 kirmeles, iš kurių dvi buvo pačiame makarone, mano šeimos narys valgydamas taip pat rado kirmelę tuose pat makaronuose.
Stai kokiomis zuvimis prekiaujate P.Luksio g.60, Kaune esancioje parduotuveje. Ir isvis kiek i ja nueinu, tiek vis kazkokiu nesamoniu...
....susirinkau lipduku isvajotiems dilimano indams...viskas puiku...grizus namo puoliau ruosti maisto..atlikau visas paruosimo indu instrukcijas... na ka..idejau kepti... 150c po 10min.. pukst maistas sugadintas....dangtis sprogo...visur stiklai.. ir sema be vakarienes...
Normali praktika Palink (IKI) tinkle, pardavineti sugedusius produktus. Si karta veiksmas Vilniuje, Fabijoniskiu/Ukmerges g. parduotuveje
Situacija paprasta ir aiški: susideliokite tikras kainas !!
Tą pačią prekę pirkau šiandien Anykščiuose esančioje IKI parduotuvėje ir Ukmergėje Vilniaus g. esančioje parduotuvėje. Prekės pradinė kaina kiek suprantu yra 4, 85 €, su akcija 2, 47€. Kasoje buvo paduota galiojamti kortelė, kasos ekranėlyje išmetė, kad mokėti 6, 49€. Jūs man paaiškinkite iš kur 6, 49€, jei knyga be akcijos kainuoja 4, 85€ ?!!
Jei nesugebate susitvarkyti kainų - tai priimkite daugiau žmonių !!!

Imkitės veiksmų, nes šis skundas pasieks ir kitas įstaigas !!
Esu labai nusivylusi prekybos centru, , Iki'', esančiu Kaune, Rietavo g- vėje. Ne kartą esu apgauta : kainos prekybos salėje ir kasoje nesutampa (kasoje įvesta didesnė kaina). Pastebėjus apgaulę permoka yra grąžinama. Kiek žmonių yra apgautų? Kodėl tyčiojamasi iš pirkėjų? Gaila, čekių neišsaugojau, bet esu rašiusi prekės grąžinimo aktą. Prašyčiau patikrinti parduotuvės kainas ir mane informuoti, kas padaryta apsaugojant pirkėją.
Biržų IKI Palink, padalinio direktorė nuplaukusi, nemoka elgtis su žonemis 0 gedos jausmo pas ja. prie kitu žmoniu ikivaizdoja žemina savo darbuotojus, rekoja per visa parduotuvė metomos prekes ant grindu, keiskite ta vadove nes nebebus tuoj kas dirbs toje parduotuvėja..
SUPUVUSIŲ DARŽOVIŲ IR VAISIŲ TINKLAS...
Sveiki, kada atnaujinsite parduotuve Uzupyje ir pakeisite kelis ziauriai nemandagius, nemalonius darbuotojus. Geda pries uzsieniecius del nepagarbaus aptarnavimo. Vyras prie kasos dirbo sirgdamas, ziauriai snargliuodamas, kosedamasaplink i visus. angliskai nekalba. Uzsienieciai, o ju cia gausu stebisi. Aptarnavimo lygis to vyruko ir vedejos zemiau plintuso. Daznai kainos nurodytos etiketese ir cekyje skiriasi, cekyje didesnes. Gaila, kad taip trumpai ten dirba sviesus, mandagus jaunimas. Tik spejam apsidziaugti, praeina keli men. Ir ju nera. Zodziu laukiam pokyciu is esmes. Ausra. Uzupio gyventoja P.. S. Kiek tenka lankytis "Minsko" Iki, Pamenkalnio (netoli Zaros), Mindaugo iki darbuotojai visada mandagus. Tik geri atsiliepimai. Jei Jums svarbus Jusu bendroves veidas ne tik vilnieciu, bet ir gausiu turistu Uzupyje, tuomet tikiu, kad geru pokyciu sulauksim.Pirmiausia naujo, mandagaus, sviesaus kolektyvo.
Buvau Iki parduotuveje Taikos pr.109 apie 21:30 alkoholio skyriuje skaiciau alkoholinio gerimo etikete.Po poros minuciu pribego apsaugos darbuotuoja ir pradejo ant manes rekti bei grubiai aiskinti jog as negaliu stoveti alkoholio skyriuje ir norint nueiti prie kasos turiu daryti visa rata aplonk parduotuve.Tada apsaugos darbuotuoja mane pradejo kaltinti jog as pavogsiu alkoholi ir jog pries iseinant is parduotuves jinai mane tikrins.Visa ta laika kol mes snekejome buvo labai grubi, reke i veido nebuvo visiskai mandagi ir mane i kreipesi ne jus o tu ir snekejo taip jog as buciau atejas is gatves.Buvo labai nemalonus pokalbis ir labai nemaloni darbuotoja.Tikiuosi kasnors atsizvelgs i sita skunda ir padarys isvadas apie apsaugos darbuotoja.Esu labai nusivyles Iki prekybos centro aptarnavimu.ir noreciau suzinoti ar tikrai yra istatymas draudziantis vaikscioti po alkoholio skyriu po 8valandu ir draudziantis skaityti etiketes.Alkoholio skyriuje nebuvo jokiu zenklu ar uztvaru neleidzianciu ieiti i alkoholio skyriu.Visa pokalbio laiko jinai aiskino jog negalime pirkti alkoholio po 8 valandu nirs as net nesiruosiau jo pirkti tiesiog skaiciau etikete ant butelio galo
IKI prekiauja pasenusia mėsa.2019.vasario 23d. Pirkau sveriamą vištienos krūtinėlę parduotuvėje Šiaurės Pr.90.Galiojimo data buvo parašyta iki 02.26d. Namie padaviau katei ir ji apsinuodijo nuo tokios brangios ir kabutėse šviežios mėsos. Žmonės, netikėkite galiojimo datomis ir nepirkite atvirai gulinčios mėsos iš IKI.
2019-02-24 kazkur apie 21:40 val. apsilaniau IKI parduotuveje Klaipedoje H. Manto g. 90-1 ir priejusi prie kasos pastebejau jog viena is darbuotuju (SLAVINSKIENE) naudojo mobiluji telefona ir net nekreipe i mane demesio, turejau laukti kol ji atliks savo reikalus ir tuomet mane aptarnaus, o viso aptarnavino metu is ranku nepaleido telefono. Kelis kartus paziurejau i ja, galvojau susipras pasideti telefona nors kol mane aptarnaus, taciau atgal gavau pasipiktinusi zvilgsni. Net nepasake kokia suma moketi, tik labai intensyviai ziurejo i telefona. Tikrai daugiau nesilankysiu sioje parduotuveje. BAISU!
2019-02-23 apsilankiau Palink parduotuveje esancioje Liepojos g. 238, Klaipeda. Norejau nusipirkt mineralinio vandens "Vytautas", etiketeje buvo nurodyta akcijine kaina 0, 35€, taciau kasoje ismuse visai kita kaina 0, 69, pardaveja paaiskinti, kodel taip ivyko nesugebejo, pakvieciau is administracijos tuo metu atsakinga asmeni, bet vel buvau nemaloniai nustebinta, jokio paaiskinimo, nueme etikete, ir tarsi taip turejo but, nei atsiprase, nei paaiskino sita situacija. Beje ne pirma karta ivyksta tokie sumaisymai tinkle Palink, apgaudinejami vartotojai. As manyciau, kad turejo parduot tokia kaina mineralini, kokia pamate klientas, tuomet atidziau ir atsakingiau darbuotojai dirbs skyriuose, kurie jiems priklauso. Suorganizuokite apmokymus darbuotojams, kaip elgtis tokiose situacijose, kad apgintu Jusu tinklo garbe, ir vartotojai butu patenkinti. Mokekite ne tik pelna skaiciuoti, gerbkite save ir parduotuves pirkejus, nuo kuriu tiesiogiai priklauso JUSU egzistencija.
Dekui...
2019-02-23 dieną 12 val.49 min. IKI parduotuvėje Kniudiškių g.6, Panevėžys pirkau 1, 925 kg. bulvių (0, 38 eurų/kg). Kvito Nr.300/448856. Parsinešu namo ir jas nuskutus, supratau, kad tai visiškas piliečių mulkinimas. Bulvės iš išvaizdos atrodė normaliai, bet pradėjus jas skusti, pasirodo, kad tai atitirpintos bulvė. Jos buvo paprasčiausias ledo gabalas, tik paviršius atitirpęs. Pabandžiau jas išvirti, tai išvirus gavosi pajuodę bulvių gabaliukai. Gėda, gėda ! ! !
Vilniuje S.Staneviciaus g. esancioje IKI parduotuveje pastovi tragedija, bet kuriuo parduotuves darbo laiko metu esant net nedideliam kiekiui pirkeju dirba viena, geriausiu atveju, po barniu 2 kasos, kurios nesusitvarko su savo uzduotimi. Eiles auga, kasdien kelis kartus per diena gali aptikti ir eiles iki pat parduotuves galo, zuvies skyriaus.
Antra pastaba, prekiu kokybe pasibaisetina, ypac kalbant apie darzoviu ir vaisiu skyriu. Faktiskai niekuomet nepavyksta rasti svieziu darzoviu/vaisiu. Viskas pernoke, padengta pelesiais, dalis produkcijos puna lentynose.
Trecia pastaba - prekiu asortimento isdestymas tragiskas. Nors parduotuves prekybos sales plotas tikrai nedidelis, taciau ieskant prekiu sioje parduotuveje tenka praleisti ilgiau nei planuota, kadangi prekiu isdestymas visiskai nepasiduoda logikai, o pasiteiravus sales darbuotoju, jei tokiu rasi, ir pamates ju reakcija daugiau nebenoresi grizti cia, kadangi jausiesi kaltas, jog uzdavei klausima.
Nuejus i Fabijoniskiu g. IKI skirtumas kaip diena ir naktis, kas liecia prekiu isdestyma, taciau kasu darbas ir darbuotoju etikos normos vienodai zemos.
SUPRANTU, KAD PREKYBOS TINKLO ATSAKINGI ATSTOVAI NEIPATINGAI DOMISI PARASYTAIS ATSILIEPIMAIS, TAI GAL MES KAIP PIRKEJAI APLENKIME SI TINKLA IR APSIPIRKINEKIME KITUR, KAD IR KIEK TOLELIAU NUO NAMU. TUOMET JIE NEBETURES KUR DETIS, BANKROTAS ARBA PERMAINOS
Šiandien apsilankęs parduotuvėje „IKI“ Šeškinės g. 22, buvau aptarnautas nemaloniai ir nepagarbiai Kasininkės Tatjanos. Ji sėdėjo ir neaptarnavo manęs kaip kliento, o kalbėjosi už manęs stovinčia drauge. Apmokant prekes, naudojausi be kontakte kortele, pridėjęs kortelę prie atsiskaitymo prietaiso išgirdau patvirtinantį signalą, pamanęs kad už prekes sumokėjau, pasukau išėjimo link. Kasininkė lyg niekur nieko toliau sėdėjo plačiai šypsojosi ir kalbėjosi su savo drauge, po akimirkos išgirdau klausimą, o už prekes nereikia susimokėti? kur jūs einate? Priėjau dar kartą ir pasakė, įdėkite kortelę, aš pasakiau kad jau sumokėjau, tačiau ji atsakė NE. Prieš sumokant dar kartą, pasakiau kad bus parašytas skundas, štai jis ir čia. Tikiuosi, kad įmonės vadovai ar atsakingi asmenys už darbuotojų etiką ir darbo taisykles įvertins šios darbuotojos elgesį ir darbą.
Vakar vėlai vakare su vyru apsipirkinėjome iki parduotuvėje kuri yra Utenoje. Ir tik namuose pamatėme, kad mus apgavo. Pirkome tris puokštės tulpių, dvi po septynes ir vieną tris. O mums paskaičiavo visas tris po septynes. Dar to negana, tai dar ir glaistytiems sureliams nuolaidos negavom. Taip ir sugadina šventinę nuotaiką. Būtumėm grįžę su čekiu, bet parduotuvė jau nebe dirbo. Labai gaila, kad tokios pardavėjos mus aptarnauja. Dingsta noras į tokias parduotuvės sugrįžti.
Steponas 2018-12-06 17:14:00
Nu ką, katik iš parduotuvės iki :D Skanaus :D Tokio dydžio kirmelė tikrai ne per vieną dieną prinoko :D Baisu, baisu ir dar karta baisu. Kas nors iš viso tikrina šituos skundus? Kiek rašyta, jokio atsako. Norėtusi sužinoti kas ten slepiasi po valdžia. Šlykštu, gerai kad ne kažkur viduryje kirmelė pasitaikė, o tai dabar skaniai baltiminę mišrainę valgytume ha ha ha... Kniaudiškių g. 6, Panevėžys, prekybos centras iki :)))
Mano nuomone cia ne iki kalte, o kedainiu konservu. Plius jei jau jus perkant nematet to padaro stiklaini, tai kaip iki darbuotojai turejo pamatyt? >_<

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Bendradarbystės centrų operatoriai plėtrą planuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje
Bendradarbystės centrų operatoriai plėtrą planuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje 04-18 13:28
Keli bendradarbystės (angl. co-working) centrų operatoriai žada naujų vietų tiek Vilniuje, tiek Kaune. Be to, dairosi ir į galimybes kaimyninėse valstybėse.
"Iki" pakeitė požiūrį į elektroninę prekybą
"Iki" pakeitė požiūrį į elektroninę prekybą 04-18 13:26
Uždirbti iš elektroninės prekybos maisto produktais vis dar sudėtinga daugelyje šalių, tačiau "Rewe" yra nusprendusi, kad įmonių grupei būtina turėti vietą šiame traukinyje. Mat vieną dieną e...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%