Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

tikrai dažnai lankasi jusų porduotuvese jeruzales gat., visalaik esu kantri ir supratinga bet šiandien jau kantribe truko.Eiles pas jus yra labai dideles visa laika reikia ilgai lakt.Bet šiandien šeštadienis (turetu viskas vikti sklandžiai bet)10, 10 dirba 2 kasos etes per visa parduotuve.Tai nera normalu žmones apsisuka ir išeina. Jeruzales gati. Buna problemos ir zaliukose Iki s eilem
Audronė Biguzienė
2020-05-29 11:29:08 IP 5f4sob83
Šiandien pirkau Panevėžyje Ukmergėsg.parduotuvėje šaltieną, kuri pagaminta UAB Palink, Lentvario g.33, Vilnius.Filialas #341.
Neapgaudinėkite Žmonių.Joje mėsos vos 4maži gabaliukai paviršiuje.Ateityje rašykite, kad parduodama želatina.Kažkas nupirks.
Kai žmonės nedirba tokio darbo, tai lengva kalbėti ir skųstis visokiais dalykais. Visų pirmą ne darbuotojas kaltas, o pradedant nuo vyriausybės/seimo (kurie prieš konstitucija) ir paskui įmonės vadovai. Kurie išnaudoja darbuotojus ir jų sveikatos sąskaitą kuo didesnį padaryti įmonės pelną ir taip patys prisilobti. Jiems turtą ir neša paprasti darbuotojai. Vergija niekur nedingo, tik ji yra kita forma. Ir niekas tų darbuotojų Lietuvoje negina. Profsąjunga neįgali (kitaip sakant jie yra kitoje pusėje). Jei darbuotojas yra neigiamas ir pan. reiškiasi toks yra nebe priežasties. Visur yra taip, kad kažkas turi dirbti, nudirbti nemaloniausius darbus. Kažkas turi būti valytojas, šiukšlių išvežiotojas, pardavėjas/padavėjas ir t.t. Įsivaizduokite, jei vieną dieną atsibundate ir nei vieno iš tų nelieka. Lieka tik vadovai, verslininkai aukščiausi ir t.t. Jokių paslaugų negautumėte, nei jums šiukšlių kas atveš, nei mokesčių susimokėti galėtumėte (kurie nemoka naudoti internetu ar neturi banko sąskaitos ar jame pinigų). Net maisto produktų nusipirkti negalėtumėte. Kaip jaustumėtės ir ką darytumėte? Prieš bet kokius neigiamus nusiskundimus rašant, prašome išbandyti bjaurų darbą, nors vieną dieną (pilną). O tada jau kažką rašykite.
Kiek daug urvinių 2020-05-27 19:30:33
Tai nu...Jokių normalių nusiskundimų. Savo durnumo lygius rodykite ne čia, o skambinkite į jų nemokamą info linija - 8 800 11 454 arba rašykite el. paštu - info@iki.lt. Nes jie tikrai čia į jūsų nusiskundimus net nereaguos.
Jums vargšams tenka stovėti kilometrines eiles su kaukėm??? O kasininkai ne žmonės 12 valandų su kaukėm, kurie negali net išeit į tualetą, nes marios "vargšų.". Visiems mažinami etatai, išleidžiami prievarta atostogauti, o krūvis lieka tiems kurie jau grįžę iš atostogų. Svarbiausia išsišaukt išsirėkt, ir vargšais pasivadint, truputį žmogiškumo visų atžvilgiu. Patys padirbtumėt tokiom salygom, ne tokiais vargšais vadintumėtės.
Jei aš nueičiau į bet kokį prekybos centrą ir man ten būtų blogas aptarnavimas, tai kaltinčiau ne prekybos centrą, o save (žinodamas kokia ten padėtis yra ir vis tiek ten ėjau). Tas pats kas nueitum į zoologijos sodą ir panorėtum paglostyti tigrą, liūtą ar kažką kitką ir nukentėtum per savo kvailą galvą perlipus tvorą. Kas kaltas? Zoologijos sodo darbuotojai, kurie jūsų nepamatė ir nesulaikė, ar patys? Žinote kokia padėtis yra prekybos centrų, tai ko ten einate? Ir dar renkatės piko metą. Eikite nuo ankstyvo ryto apsipirkinėti, rytais ne daug žmonių būna (nebent savaitgaliais gali būti). Darbuotojai ne robotai, jie į antros dienos puse ar į vakarą būna jau pavargę. O ir sąlygos darbe pasunkėjusios dėl prievolės kaukių dėvėjimo. Jums kiek ten reikia būti su jomis? O darbuotojai 12 valandų (ar daugiau) turi ten išbūti. Patys pabandykite padirbti, suprasite koks malonumas yra. Jei protingai laiką planuotumėte ar rinktumėtės kitus tinklus ar kitas prekyvietes. Mažiau nervų gadintumėtės ir mažiau pasirodytumėte kvaili (kitaip tariant taptumėte protingesni, normalesni).
Kiek daug urvinių
2020-05-27 19:30:33 IP 2e7r415i
Rasa 2020-05-26 14:46:38
Patikrinkit, prasau kaip dirbama iki, Staneviciaus 23 darbuotojai, is visu kas pastoviai veikia tik viena, darbuotojai visiskai nesiskaito su pirkejais, per visa parduotuve nusidriekusios kilomerines eiles, zmonems pandemijos metu ir taip sunku buti su kaukemis, o eilese tenka praleisti valandu valandas'
Asta 2020-05-25 14:40:58
Laba diena. Geguzes 24 d. uzejau i Klaipedos IKI Draugystes parduotuve esancia Debreceno gatveje, apsiprekinti. Buvo apie 9.30val.ar 10.00val. Buvau pribloksta, kai priejau prie kasu. Dirbo tik viena kasa. Suskaiciavau, as buvau eileje 30, po manes gal 15 zmoniu. Kaip suprasti? Kur karantinas, kur 2m. atstumas tarp zmoniu? Visi pikti, bet nei apsaugos darbuotojas, nei kitos pardavejos jokiu veiksmu padeciai sutvarkyti nesieme. Kodel pardavejos is skyriu, esant tokiai situacijai, negali padirbti kasoje, kol praeis zmoniu bumas. Bestovint eileje, kaip supratau is namu buvo iskviestas vaikinas, kuris atsisedo i kasa. Priejus eilei, butent pas ji (skyriaus vedejas), pasakiau, kad visa sita haosa, informuotu valdzia, kad imtusi veiksmu, nes sioje parduotuveje, tai pastovi netvarka. Bet niekas nieko nedaro. Kasininkas (skyriaus vedejas, ar virsininkas), nepamenu vardo, pasipiktines liepe man eiti i kita parduotuve (jei nepatinka sita), sake turbut neturiu ka veikti, kad triuksma keliu. Pasakiau, kad ne jis turi man nurodyti kur prekintis, ir jei netureciau ka veikti, kantriai stoveciau eileje, ir tyleciau. Pasakiau, jei tai dar pasikartos, iskviesiu zurnalistus. Mano pasakymas, dar labiau isiutino pardaveja. Prasau, imkites veiksmu. Jei neturite darbuotoju- uzdarykite parduotuve. Suprasciau, kad tai butu vienas, ar du kartai. BET SIOJE PARDUOTUVEJE ESANTI BETVARKE, TESIASI JAU KELINTI METAI !!!
Nu tai ko jūs į ja einate (yra žmonių, yra kas dirba, kam užsidaryti)? Jei tai tęsiasi ilgai (kelinti metai). Jau žmonių durnumo lygis, tai ne tas. Aš nei dirbu, nei apskritai tokiame tinkle nesilankau ir ramu. Kam gadintis nervus? Iki įmonei nusispjauti (ant pirkėjų ir savų darbuotojų), neskaitėte Iki įmonės pranešimo, jog jie atleidinėja darbuotojus, dar labiau juos mažina? Jokių jiems karantino metu premijų, atsisakė, mat jie sunkumo turi. Patys kalti, kad jūs į tokius tinklus einate. O darbuotojai aišku irgi ne ką geri, kad taikstosi tokiomis sąlygomis. Nes jūs pinigus atiduodate gobšuoliams (įmonės galvos), o ne varguoliams (pavaldūs žemiausi darbuotojai).
Dar vienas urvinis, mat įvaizdį įmonei gadina. :D Tai pati įmonė darbuotojų negerbia, išlįsk kada iš to savo urvo. Pasižiūrėk kas dedasi Lietuvoje, pasaulyje. Apart savęs nieko nemato.
Laba diena, buvau dabar jūsų parduotuvė Pilimo g.manes aptarnavė kasininkė Petrauskatė..Tokia nekulturinga ir nemandagi..Vos neišmetė mane iš parduotuvės..iškartu prisiminiautarybinės laikais.Paprašiau atsiprašinėti..ta pati papraše ir arti stovėjanti vyr.kasininkė.!!! bet Petrauskatė nagliai atsakė Ne!! buvo labai nemalonu.aš vyresne ta mergaitė..daugiau nėgu dvigubai..
Vilnius Mindaugo g. Esanti IKI. Kiekviena beveik diena vaikstau i ta parduotuve, ir ta pati problema. Prie Informacijos centro tenka laukti visada po 10-15 min.eiles susidaro iki pat duru, o darbuotojai stovi ir juokiasi is musu. Viska suprantu darbuotoju trukumas atostogos ir panasiai. Bet kai ateina darbuotojas ir vos ne ka nori vietoj Laba Diena visas noras kazka klaust ar nupirkt dingsta.Viena diena tai isvis pasake nepatinka musu parduotuve eikit i kita, na cia tai personalas pagalvojau.Dar tokio negirdejau. Bet visgi atkreipkit denesi i tai prasau.
Stanevičiaus g. 23, Vilnius kasininkas MIchailec neprašo pirkėjų pateikti "Iki" nuolaidų kortelės, todėl nepritaiko nuolaidos parduodamoms prekėms.
Klaipėdoje PC, , Žardės'' esanti IKI parduotuvėje. 2020-05-23
Prieš uzdaryma atejome apsiprekinti, męs esame nuolatiniai jūsų pirkėjai ir dar niekada nera taip nutike kaip šį kartą. Ir taip truksta tu pinigų per ta karantina tai renkiesi kas su akcija su tam tikrom iki korteles nuolaidomis, visi taupom kaip išeina.... Tedirbo tik savitarnos kasa kasininkes nera, susimušem savo prekes bandom aktivuoti iki nuolaidu kortele, Aparatas sako kortele aktivuota, bet sma nesikeičia bandom kišti viena kita puse vel sako kortele aktivuota, pagalvojom, kad tikrai nuskaite todėl sumokejome pinigus už savo pasirinktas prekes, bet pasiziureje iškart i ceki ar tikrai buvo suteiktos su kortele nuolaidos, ju nebuvo.......
Pasiteiravome gražiai iki darbuotojos kuri tuo metu atejo i savo darbo vieta, kodėl nera pritaikitu nuolaidu.... Tai gavome atsakyma tai ne mano bedos patys kalti kad nenuskaitete korteles, jei butu aktivuota kortele jum ant ceko apacios rašytu o dabar negaliu jums niekom padeti, norejome gražinti prekes tokiu atveju. Bet gavome kita atsakyma jus nebesvaikit mes jau uzsidarome dabar tu isivaizduok man čia grazinimus daryti po viena preke, pildyti blankus kazkokius niekuom negaliu padeti, susivaipe atsuko nugara ir net su manimi nebešnekejo. Na nežinau po tokių įvykių net nebesinoretu apsilankyti šoje, , Žardės'' IKI parduotuvėje, nes ir pačiai darbuotojai tikrai truksta mandagumo bendraujant su klientais. Esam Nusivyle.
Labai nepatiko agurkai maži mačiau daug supelijusiu iki parduotuvėje esanti girstuty
Laba diena, šiandien, nusipikau krema L"Oreal, supakuota viskas normaliai, bet atsukus dėžutė, jokios apsauginės plėvelės.
Vaivadu iki. Jau ne pirmą kartą perkant braškės šviežias yra nusiperkama šaldytų braškių. Braškės kaip akmuo atsildzius ir vaizdas pasikeičia ir skonis yra kaip parugusiu. Aplamai daržovės labai dažnai būna pagede ir niekas neskuba jų perrinkineti.
Pirkėja IKI JOVARAS
2020-05-20 10:42:43 IP 65hnbq6m
Šiandien 05 20, IKI JOVARAS parduotuvėje, 10 valandą aptarnavo labai nemandagus pardavėjas, dirbantis pirmoje kasoje prie cigarečių skyriaus, mėtė prekes, nepasakė sumos mokėtinos, nei man, nei prieš mane buvusioms pirkėjoms, trankė kasos stalčių. Patarimas jam: kirpyklos jau dirba, nueik ir susitvarkyk galvą, gal plaukai smegenis spaudžia, kad toks neapsakytai "mandagus" :)
Labas. Noriu pasakyti jusu darbuotojai Astai. Kuri ka tik 2020. 05.17diena pries pusvalandy neaptarnavo manes. Laukiau kol ydes pyrago apie15min. Ji kazka "veike" prie mesos. Ji mane tikrai mate.
Bet neaptarnavi.
Jei jums pone klijantas nepatinka jus pasirenkat ka aptarnaut o kas turi vaziuoti i kita parduotuve?
Laba diena, turejau nemalonu ivyki Zirmunu Iki (Saltynelis). Pirgdama mesa, paprasiusi maluoniai pardaveja leist issirinkti man patinkancius karbonadus buvau nemaloniai nustebinta ir uzpulta mesininko. Priminus ponui kad kaip pirkejas turiu teise pasirinkti jam patinkanti produkta, isklausiau visa notacija pakeltu tonu.
Turiu keletu nusiskundimu.
Jusu vadove turetu pagarbos tureti ir nerodidi uzpakalio kai skaiciuojia prekes.
Ant darbuotoju pastoviai saukiama kaip jie blogai dirba nors as kikviena diena ateinu ir visada malonus kasininkai-sales darbuotojai tai kodel ?
Karantinas yra, turit pagarbos savo darbuotojams ar ne ?
Jau negalima pakesti tokiu nuzmogejimu karantinas suprantu bet turekim garbes
Geg 14 d. 13:30 adresu Taikos g.68A Palanga, kur dirbo tik viena kasa, o buvo susikaupe nemazai zmoniu. Atejau pas pamainos virsininke, Zydrune S, kuri bjauriai bendravo ir sake ko jus cia ateinat isvis ir panasiai. Pasakiau kad rasysiu skunda, pasake: rasykite, o tai jus tik gasdinti mokat. Tokie bjaurus darbotojai tikrai negali dirbti pamainos virsininkais.
Darbuotojus apmažins, atleis juos, premijų negaus, krūvis padidės. Taip, kad retenybė bus pamatyti teigiamą darbuotoją. Susitaikykite su tuo arba rinkitės kitą tinklą. Tokiame tinkle iš viso neapsimoka dirbti. Kas joje dirba, yra gryni mazochistai.
IKI - PASIMATYMAS V. Krėvės pr. 57
2020-05-02 19:48:44 IP 55p9ac6n
Sveiki, apie IKI - PASIMATYMAS V. Krėvės pr. 57; Dažnai teko lankytis šioje parduotuvėje, nes ji arti namų, tačiau dabar renkamės kitas dėl darbuotojų elgesio.
Parduotuvės darbuotojai nemalūs, įžeidūs, kandūs.
6 Kasoje, "tabako" dažnai dirba vyriškis tikriausiai vardu tomas. Žmogus yra nestabilios būklės. Kai padidėja žmonių srautai ir užduoda "kvailus" klausimus, jis ima virpėti iš pykčio. Mažiausiai 10 kartų, kol stovėjau eilėje iš jo išgirdau tokius žodžius kaip " Tai ką man dabar nusižudyti?"; tai ką man dabar pasikabinti ant šakos? " Nemanau, kad žmogus yra adekvatus. Aš asmeniškai į konflitus nesiveliu todėl visa tai mačiau iš šono. "tabako" kasoje visada nėra tvarkos, nėra žmogus, amžini ginčai, pykčiai. Taip yra darbuotojų kurie nuostabūs ir šypsosi ir visada palinki geros dienos ir jiems atsakau tuo pačiu.
Salėje ne karto teko matyti kaip darbuotojos stovi prie šaldytuvų, kosėja į kaukes, nesilaiko saugaus atsumo ir negana to dar šūkauja juokelius apie koronavirusa. Šiandien užsukau tiesiog grietinės. Vienoje kasoje moteriškė ne tik buvo labai nemaloni, bet dar ir kaukės nė karto nebuvo užsidėjusi, visą laik pasikišusi po smakru. Nuotraukų nedariau, nes pats dirbu klientų aptarnavime ir žinau kad šis darbas nelengvas. tačiau už manęs stovėjusi mergina manęs paprašė pasitraukti, kad galėtų nufotografuoti.

Stengiamės kuo mažiau lankytis šitoje IKI, tačiau ne visada pavyksta.
Nepatenkintas pirkėjas
2020-04-30 14:01:36 IP 2i24rrv1
Laba diena. Klaipėdoje, Šaulių g., anksčiau buvo <Gausa>, dabar tai <IKI> parduotuvė. Kasa dirba tik viena ir visą laiką stabdanti <Bitutė>, paklausiau kasininkes, kodėl dirba tik viena kasa, pasakė, kad nebėra kam dirbti, o mano kaimynė, tos pačios prduotuvės kasininkė pasakė, kad priverstynai išvarė visus į atostogas. Krepšius privalo dezinfekuoti vargša valytoja, kuri turi suspeti išplauti patalpas, surinkti šiušlės, išdezinfikuoti tualetus ir padaryti dar begalybė darbų. Jolab papildomai <IKI> jai už tuos darbus nemoka, aš idomumo dėliai jos paklausiau. Lentynų saleje niekas nevalo, kai kur lentynų gale jau pilna voratinklių. Žmonių pilna, niekas nekontroliuoja, eilės ilgiausios. Vienu žodžių nėr apie ką kalbėti, visiems galiojantis taisyklės <IKI> kaip visada negalioja. <MAXIMA> iki šiol apsauga prižiuri, kad žmonės galėtu išlaikyti saugų atstumą.
nemirtingi iki garliavoje darbuotojai.nesaugo savęs ir kitų.
Labai nuvylė Vilniuj, Plytinės g. esanti ‘IKI’. Prie pyragų skyriaus pralaukus 10-15 min. (aišku, skambučiu skambinta buvo ne vieną kartą ir tuo tarpu spėjo praeiti pro pyragų skyrių trys darbuotojai akivaizdžiai matydami, jog laukiame) galų gale išlindo berniukas ir paprašė palaukti dar 10-15 min. Bendrai laukti 20-30 min, kol atpjaus pyrago gabaliuką? Gal papraščiau tiesiog padaryti savitarną, jei nesugeba prieiti darbuotojai. Juolab, jog rekomenduojama parduotuvėje užtrukti kiek įmanoma trumpiau.
Vakar nusipirkau, , pagaminta iki" keptus šašlykus ir troškintas kepenėles. Tai geriau jau būčiau visai nieko nepirkusi. Kepenėlės su akcija 2 eur., bet pačių kepenėlių radau du mažus gabaliukus ir visą kalną svogūnų su kažkokiu padažu. Šašlykai atrodo turi mėsos, bet vien nesukramtoma masė. Mėsos ten tikrai niekas neras, tik kažkokias kremzles. Niekam nepatariu šių gaminių pirkti.
Šiandien, balandžio 27d. apie 16val. Panevėžio Rožyno IKI pirkau Cote D'or šokoladą ir tik grįžus namo pamatėm, kad šokolado galiojimo laikas yra iki balandžio 15d. Bandžiau oaskambinti į kokybės liniją, tačiau palikti balso pranešimo nepavyko :)
2020.04.26 dieną 19 valandą 50 minučių parduotuvėje „Iki“ adresu: Vilnius, Bajorų kelias 4 kreipiausi į parduotuvės darbuotoją su prašymu papildyti parduotuvėje esančius dezinfekcinio skysčio dozatorius. Tik pakartotinai pareikalavus 20 valandą 10 minučių buvo papildytas parduotuvės viduje esantis dozatorius. Vienkartinių pirštinių prie įėjimo taip pat nebuvo.
Paprašius papildyti ir prie lauko durų esanti dozatorių darbuotoja be atpažinimo kortelės (su vardu ir pareigomis) gana agresyviai pareiškė, kad jis seniai sugedęs. Paaiškinau, kad pirkėjai bando dezinfekuoti su neveikiančiu dozatoriumi rankas, čiupinėja jį ir tokiu būdu plinta virusas, todėl reikia jį nukabinti.
Atsakymas buvo - „ Tai ne tavo reikalas“. Pasakiau kad kreipsiuosi į UAB „Palink“ prekybos tinklo administraciją. Pareiškė - „ Kad jį pati administratorė ir aplamai tuoj man iškvies policija“. Elgėsi neadekvačiai, kilo rimtų abejonių dėl darbuotojos blaivumo, todėl aš pasakiau, kad tai aš iškviesiu policiją, dėl tokio agresyvaus elgesio, tai akivaizdžiai išgąsdino darbuotoją.
Iki parduotuvės Vilniuje, S.Stanevičiaus gatvėje 23 pardavėja laibai nemaloni. 2020 04 25 apie 13:30 2 kasoje dirbanti pardavėja labai nemaloniai aptarnavo. Iš manęs pasiėmė prekes ir su pykčiu jas nuskanavo. Turėjau nuolaidų kortelę, ją braukiau kortelių aparatu, bet vis niekam tas aparatas nepriėmė jos. Tada pardavėja išanęs atėmė tą kortelę, pradėjo mane mokyti kaip reikia visais tais aparatais ir kortelėm naudoti ir pati su visa jėga ten braukė tą kortelę tame aparate. Neturėjau kortelėje pinigų, tad atsiskaičiau grynais. Viską daviau normaliai, padėjau ant padėkliuko, tai ji išsiliejus ant klientų man pusę grąžos padėjo atgal ant padėkliuko, o centus ten susiskaičiavus numetė. Susidarė įspūdis, kad jei tau reikia pasiimk ir kad iš vis ko tu čia atėjai. Nelabai ir norėčiau dar grįžt į tą IKI parduotuvę, nes ten taip jau ne pirmą kartą.
IKi parduotuve Tauregej, silales gatveje, baisus kolektyvas, dirba kasoj tik viena visda, eile visda didele, kitos pardavejos laisvos vaikscioja, o jei atsistoji i eile prie perlo terminalo sumoket mokescius, tai neaisku kiek reiks laukt, i tave pasiziuri ir nesiruose ateit.Paprasius iskviest vadove tada aptarnavo nepatenkinta, ir taip visada. 2020.0424 d.Net nesinori eit i tokia betvarke
IKI PARDUOTUVE, KUR JŪSŲ KOKYBĖ? Aš nesuprantu, už ką jus gavot apdovanojimą? Nusipirkau bulvių, tai iš septynių bulvių šešis teko išmesti lauk. Tai jūsų vadinama "geros kokybės" "Clever" bulvės. Ir tai liečia ne tik bulvės, bet ir apskritai visus vaisius ir daržovės. O apie viščiukus ir apskritai mėsą aš daug ką turiu papasakot. Viščiukai labai blogai nupešti, plunksnų ir smulkių plaukelių be galo daug. Visą viščiuko oda teko išmesti, plius dar pusė vidurių-užmečiau visas to jūsų "Сlever" viščiuko atliekas ant svarstiklių- 274gramai išmesti lauk. Tai kodėl aš turiu mokėti už atliekas? Ir dar toks klausimas, kodėl mėsoj tiek daug druskos pridėta, nes kai gaminu, druskos nededu, o šeimos nariams per suru. Aptarnaujantis personalas būna ižulus, nemandagus. TAIP KAD DAUGIAU NEI AŠ, NEI MANO DRAUGAI TIKRAI KOJOS NEKELSIM Į "IKI", TAI PASKUTINĖN PARDUOTUVĖ, KUR AŠ EIČIAU. KAINAS SUKĖLĖT KOSMINĖS, O KOKYBĖ SUPRASTĖJO.
pirkau keptuvės dangtį, ir nepažiurejau kad po lipduku 28 buvo 26, netiko ant keptuvės, pamatavus rodė 26, pasitikėdamas prekybos centru čeky išmečiau.
Gedimino 28, labai keistai dezinfekoja krepšius:vidus dezinfekojamas į tą krepšį dedamas kitas krepšis, o išorė nedezinfekota.Tokiais krešiais priverstinai siulo naudotis.Kažkoks absurdas.Šiandiena stovejau eileje 15 min.nes dirba tik viena pardaveja, apsauginis atsirado, kai parduotuveje buvo jau daug žmoniu ir taip kasdien.
Šiandien Pagiriu iki parduotuvėje apie 13:20 dirbo kasininkė, kuri nepagarbiai bendravo ir atsisakė pakeisti man duotą sugadintą banknotą.Apmaudu...
Norėjau pasiteirauti kas pas Jus per naujos taisyklės.
Šiandien Jogailos g. IKI buvau neįleistas vidun su kuprine nors moterys prieš mane ir po manęs ėjo su rankinukais :-/
Kokia čia politika?

Aš nežinau kas spintelėse buvo laikoma prieš tai ir nesiruošiu ten dėti savo daiktų be to kuprinę naudojama kaip pirkinių krepšys, bei joje laikomi brangūs el. prietaisai. Logika prasilenkia man. Jei tai dėl viruso, kodėl nėra prašoma prieš užeinant išsirengti...

Prašau pakomentuoti
Labas, šakiu iki parduotuveje visada kai tik vyksta akcijos to dsigto ir negausi. Ypac jai akcija coca colai visada pasako kad jau neturim. Nesvarbu ar rytas at vakaras pradzia ar galas akcijos laiko
IKI aptarnavimo "kokybė"
2020-04-09 12:28:53 IP 1pq4a3qt
Šiandien, atėjus į parduotuvę IKI, Šiauliuose Gardino g., pasiėmus keletą vienkartinių pirštinių atskiriems maisto produktams paimti, jas iš manęs pardavėja atėmė. Buvau apšaukta dėl to, kad pasiėmiau daugiau nei 2 vienkartines pirštines. Šiuo metu, kai taip svarbu higiena, ar su ta pačia pirštine rinktis bulves, vaisius, paskui varškę, pieną, duona? tai ką tada gali parsinešti iš tos IKI, kai ant pirkėjų, kurie laikosi higienos taisyklių yra šaukiama, o nevalos, kurie kosėja ant maisto produktų, renkasi prekes be jokių pirštinių - yra gerai? IKI tinklas savo reklamoje taip reklamuoja higieną ir primygtinai siūlo naudotis vienkartinėmis pirštinėmis, tačiau salės darbupotoja jas atima ir dar šaukia kaip ant kokio kalinio. Buvau šokiruota.
Taikos pr 28 darbuotoja vaikšto be saugos priemoniu (prie tortu skyriaus). Apsauginiai labai nemalonus. Renkantis prekia eina kas 10 sekundžiu ir vis sako "liko 10 min". 2 is eiles ejo ir tapati sake labai nepagarbiai.
Lina 2020-04-04 07:39:43
Kaskart atėjus į IKI esančią ulonų g. Nei vieno darbuotojo nematau su apsaugos priemonėm. Vienas šalia kito stovintys, rūšiuojantys prekes ir be jokių kaukių, ne visada ir su pirštinėm.
P. S. Vilniuje Ulonų g.
Iki pirkome pabrangusią kiaulienos sprandinę, iškepus mėsą kepsniai neteko 50% savo dydžio ir svorio bei tapo juokingai maži (susitraukė), puse keptuvės buvo vanduo, tokio cirko gyvenime nematėme
Tamara 2019-11-22 11:01:04
Laba diena. Kodel man nenorejo grazinti pinigus uz atitikanti kaina kur reike sumoket 30.66Euru, o kur 7.70 Euru skirtumas gi yra. Ir dar su manim aiskinasi kad jinai neko nedaris ar pirkit uz tokia kaina arba nieko nepirkit. O issiaiskinti nenori kodel taip apgaudinejo zmones!
Negalima pirkti daugiau nei 5vnt tuomet ne pritaikoma nuolaida. Reikia per kelis cekius mušti, kad gauti nuolaida. Tokia sistema.
norėčiau sužinoti kodėl Jūsų darbuotojai sveriamam skyriuje Grigiškių IKI nesilaiko higienos normų. kovo 27 d. prie durų stovėjo apsaugos darbuotojas, kuris liepė kiekvienam dezinfekuoti rankas ir užsidėti vienkartines pirštynes, o sveriamo skyriaus darbuotoja nedėvi nei pirštynių nei kaukės, aptarnavo kelis pirkėjus tortų skyriuje tada atėjo aptarnauti manęs prie šviežios mėsos, atsistojo pliurpė akivaizdžiai su savo pažystama ir perdavė jai kažkokį maišą, nenusiplovus bent jau rankų, neužsidėjus pirštynių pradėjo dėti maisto produktus.tai normalu pagal higienos reikalavimus??o ypač esant tokiai situacijoje visame pasaulyje.
Nu nx kainos pakeltos akciju nei vienos. Krv daunu imone
Iki parduotuvė Džiaugsmo g Vilniuje, tragedija, pradedant nuo smarvės, tik įėjus alkoholiu sklinda pastoviai, nuo ten besiburiuojanciu vietinių pijoku, apsauginio rūkymas prie pat įėjimo duris. Pastovus prekių trūkumas, kasininkės jau atskira Respublika, sveikintis nemoka, pasakius sveiki, lieki kaltas kad pasisveikinai, pastoviai nepatenkintos, svarbiausia nieko neklausti nes kitaip likusi diena bus sugadinta, jeigu taip blogai joms gal tegul keičia darbą.
2020-03-27 dieną 14.45 apsipirkinejau Iki esančioje Buivydiškių g. 17. Mane 2-oje kasoje aptarnavo kasininkė 11-likta pavarde Madzevič. Paprašius vienų cigarečių - kasininkė net nežiūrėjus pasakė jog neturi. Tada paprašiau kitų cigarečių, kurios pavaizduotos cigarečių stende - man ji piktai vėl atrėžė, jog neturi. Pasakiau, jog stende yra parodyta, tai turi buti ir prekyboje. Ta vėl piktai pasake "tai pavyzdys". Kam deda tada cigaretes į stendą, jei jų neturi??? Ir kodėl ji taip tingi net pažiūrėti ar tikrai neturi cigarečių?? Tada paprašiau kitų cigarečių du pakelius. Ji man padavė 1 pakelį. Paprašiau paduoti ir antrą pakelį. Ta piktai prie visų pirkejų nusikeikė sakydama :"PYZDIEC".
Likau labai nepatenkinta aptarnavimu. Daugiau nebepirksiu iki parduotuvėje.
Atėjusi į Stanevičiaus g. Vilniuje IKI parduotuvę buvau tiesiog pasibaisėjus pardavėjos, o gal ir visos parduotuvės neatsakingumu. Visų pirma, dirba be pirštinių ir be kaukės. Paėmusi į rankas priešais mane stovėjusio pensininko pinigus, vėliau lietė veidą. Taip pat, kadangi pirkau cigaretes, reikėjo parodyti dokumentą. Bandžiau išvengti fizinio kontakto ir pateikiau vairuotojo pažymėjimą taip, kad labai aiškiai matėsi ir gimimo metai ir visi kiti privalomi duomenys. Tačiau pardavėja vis tiek paėmė jį į rankas, priliesdama ir mano ranką, su kuria dar prieš kelias minutes ėmė grynuosius pinigus. Puikiai suprantu situaciją, kad dabar ypatingai trūksta apsaugos nuo virusų priemonių, tačiau manau turėtų būti pasirūpinti ne tik pirkėjų, bet ir pačių pardavėjų saugumu.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Lietuvoje užfiksuoti 8 nauji COVID-19 atvejai
Lietuvoje užfiksuoti 8 nauji COVID-19 atvejai 05-30 11:37
Lietuvoje, šeštadienio duomenimis, nustatyti 8 nauji COVID-19 užsikrėtusiųjų atvejai. Pranešama ir apie dar dvi su COVID-19 susijusias mirtis.
Šiandien – antras "SpaceX" bandymas
Šiandien – antras "SpaceX" bandymas 05-30 11:03
Šeštadienį kompanija "SpaceX" ir JAV kosmoso tyrimų agentūra NASA antrą kartą bandys paleisti Elono Musko vadovaujamos kompanijos sukurtą "Crew Dragon" kapsulę su įgula į Tarptautinę kosminę stotį...
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO 05-30 09:18
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė nutraukiantis JAV ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuri, jo teigimu, dėjo nepakankamas pastangas kovoje su pradiniu naujojo...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%