Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Ar pagaliau SUGEBES "IKI" israuti visas plunkasnas is vistu? Ar man ir toliau reikes tikrinti, ar netycia tokios nerasiu keptoje vistoje? Baisu!!!!!!!!!! Jusu laimw kad isroviau, nenuneses i parduotuve atgal!
Vakar girstučio IKI pirkau sunokusį mangą, o kaip vėliau pamačiau ir pernokusį ir nebe labai keliantį apetitą. O ir kaina (standartinei lietuvio kišenei) nemaža (pirkau su nuolaida už 2, 09 euro, kai pilna yra 2, 99 euro). Nusivyliau. Aišku ne visada darbuotojas pastebės vaisiaus gedimą, bet kartais geriau apsidrausti ir išimti vaisių iš prekybos ankščiau, taip niekas nenukentės.
Tomas 2018-12-06 17:49:24
Na tu ir ufonautė.
1. Ne IKI gamina žirnelius, o kažkam mielo politiko fabrikas Kėdainiuose.
2. Net neįmanoma pagaminti tūkstančių indelių, kuriuos neprasmuks nei viena kirmėlė. Jokia technika nedirba 100 proc.
3. Šių kirmėlių turbūt visi esame prisivalgę vaikystėje šimtais, kai eidavom kaime patamsiai skinti žirnių į bobutės daržą.
4. Daugiau kalorijų - tik į naudą. Ekologiška, be antibiotikų ir pašarų mėsa.
Ačiū tau kosmonaute kirmėlių prisiėdusiam už išsamu atsakyma :DDD Netikrina ten jie kaip turėtu tikrint ka tu čia dar šneki :D Ufonaute sako :D Žinau aš tą tavo produktų patekimo sistemą, nėra jin tokia gera kaip tu įsivaizduoji. Pateko sugedę, gal ir aplaidumas uspaskicho imonės, bet dvigubas aplaidumas pačio iki centro, nemanau kad toks vienas indelis pateko į prekyba... Beto ne visi mes maži būdami kirmeles valgėm.. Jei protavom maži, tai manau ir dabar nieks nenori to tavo proteino vadinamo :))
Sveiki, man liko mažiau nei pusmetis iki pilnametystės, tačiau šiandien (2018-12-06 apie 14:00 val.) IKI Mažajame Kaimelyje (Klaipėdoje) pardavėja nepardavė degtukų, kurių man reikėjo uždegti fejerverkus ant torto (juos pirkau kartu su degtukais). Iškart nusipirkus, turėjau sveikinti draugę su gimtadieniu, tačiau neturėjau galimybės uždegti fejerverkų. Paklausus pardavėjos, kaip man uždegti žvakutes, jos atsakymas :, , kaip nori”. Neradau įstatymo draudžiančio nepilnamečiams parduoti degtukų, beje, ir apie metus teirautasi nebuvo.
Steponas 2018-12-06 17:14:00
Nu ką, katik iš parduotuvės iki :D Skanaus :D Tokio dydžio kirmelė tikrai ne per vieną dieną prinoko :D Baisu, baisu ir dar karta baisu. Kas nors iš viso tikrina šituos skundus? Kiek rašyta, jokio atsako. Norėtusi sužinoti kas ten slepiasi po valdžia. Šlykštu, gerai kad ne kažkur viduryje kirmelė pasitaikė, o tai dabar skaniai baltiminę mišrainę valgytume ha ha ha... Kniaudiškių g. 6, Panevėžys, prekybos centras iki :)))
Na tu ir ufonautė.
1. Ne IKI gamina žirnelius, o kažkam mielo politiko fabrikas Kėdainiuose.
4. Daugiau kalorijų - tik į naudą. Ekologiška, be antibiotikų ir pašarų mėsa.
Labai dekoju-Romas Jokubaitis
Arturas Staniulaitis
Nuostabus darbuotojai-Kaunas V.Kreves 57, , IKI, , Visad pasitempe, demesingi, labai greiti ! Aptarnavimas auksciausio

lygmens! Kai jie dirba eiles tirpsta ! Tokius darbuotojus reikia skatinti ir myleti ! Dekojame
Kiek kartų teko lankytis IKI parduotuvėse nusiskundimų nebūdavo išskyrus vieną parduotuvę Klaipėdoje Taikos pr. 109. Baisu koks personalas ten dirba kalbant apie kasinknkes.. grubios, nemandagios o apie kultūringumą išvis patyliu. Su klientais išvis bendraut nemoka.. Nei laba diena nei viso gero. Kaip įsivaizduojama išlaikyt lojalius klirntus kai toks aptarnavimas. Jei tik turiu galimybę stengiuosi aplenkt šią parduotuvę..
RIETAVO IKI PARDUOTUVĖJE, kasininkė vardu LAIMA yra labai nemaloni niekada nesisveikina neprašo nuolaidų kortelės, net žodžio neistaria kokia mokama suma. Baisu ir liudna kad tokie žmonės dirba prekyboje. 2018.11.29
IKI Gardino 2 Šiauliai. Kam dedate tuos plakatus prie sveriamų prekių skyrių su užrašais SPAUSKITE SKAMBUTI, IR MES NEDELSIANT JUS APTARNAUSIME, jeigu skambinti reikia kelis kartus, ir laukti kokį 10 minučių. Ypač vakarais - laksto viena pasimetusi moteriškė per kelis skyrius, mažų mažiausiai juokinga tokiai parduotuvei..
Visiškai nesiskaito su žmonėmis kasininkės ir pamainos viršininkės, per daug sau leidžia su įžeidinėjimais pirkėjų. Daugiau ten nesilankysiu!!! Studlendo iki!
Anonimas 2018-11-25 20:29:28
Esu nepatenkinta IKI parduotuvės Vievyje darbo specifika. Kiekvieną sekmadienį atėjus apsipirkti susiduriu su tuo, kad akcijinės prekės jau buna nepažymėtos, jau buna nuimtos nuolaidinės kainos, kadangi jau būna ruošiamasi naujoms pirmadienio akcijoms. Aš kaip pirkėja galbut nupirkčiau daugiau prekių, jei matyčiau kam dar galioja akcija, atmintinai laikraštuko su akcijomis aš nemoku ir tai, kad kainos jau nuimtos man trukdo sklandų apsipirkimą. Kitose parduotuvėse to nebūna.. Prašau nusiūskite sekmadienį slaptus pirkėjus ir įsitikinkite šią netvarka..eilinį sekmadienį nusiviliu apsipirkimu..
Sveiki "anonimai". Manau kad jus sergate ir net rimta liga ir jum reiktu iskviest slaptus gyditojus kad tai patvirtintu. Daugelis prekybos imoniu diena pries jau privalo bei gali vakare keistis kainas, etiketes, asortimenta, kitu atveju jos nespetu to padaryti kita diena ir pretenziju is pirkeju butu dar daugiau.
Jeigu sena smegenine nebedirba ir neisimenate laikrastuko mintinai, tada pasiimkite ji i rankas ir ziurekite ji apsipirkinejant, argi ne tobula iseiti jums daviau?
Kitose parduotuvese tai buna nes pats keliose dirbau ir aiškiau maciau kaip konsultantes diena pries keitesi kaineles, lipdukus. Aciu uz demesi, sekmes gyjant!
Sveiki, siandien iki parduotuvei gelezinio vilko 9a ivyko nemaloni situacija, priejome su mama prie mesos skyriaus kur aptarnavo mesininkas pries mus stovejo moteriske ir jis ja skubino negalejo pasiringti pradejo mus skubint as ir sakau gal duosite issirinkti o ne taip ka imsit greiciau ir pan pradejo aiskint kad jam plautis reikia, tada kyla klausimas kokio velnio isejo aptartauti?pora min kazkas pakeistu?nespetu isplaut cecho?Jeigu isejo aptarnaut tai turi jau visus ir aptarnaut o ne elgtis kaip kiaule, pastoviai ten problemos tai prie salotu reikia valanda laukti kol pries ir pan, as suprantu kad buna vienas zmogus ant viso skyriaus bet reikia ir pajudet siek tiek o ne stovet nugara kai pirkiejai laukia, juk nuo pirkeju priklauso ju algos as nesuprantu ar ten visiem dzin ir niekas nenori dirbti arba nezinau betvarke kazkokia.Tikiuosi kazkas pasikeis.
Klaipėdos iki, Kretingos g. Jau n metų dirbanti pusamžė šviesių trumpų plaukų pardavėja, baisesnės nesu gyvenime mačiusi. Nuolat su savo pretenzijom pirkėjams, visad nepatenkinta jei kas ne taip. Nesiskaito nei su vaikais, nei su vyresniais, lyg būtų čia kokia vadovė tos parduotuvės :) kartą vaikas ne taip suskaičiavo pinigėlius, ir padavė per mažai, tai išvadino kvailiu, liepė išmokt skaičiuot, ir kai išmoks, ateiti, o dabar negaišti jos laiko. Dar prieš kelias dienas senyvo amžiaus vyras norėjo užsimokėti už pirkinius, visos situacijos nemačiau, nes sėdėjau mašinoje, bet jis laikė pinigus rankoje, bet ta pardavėja buvo tokia susinervinusi, kad gavusi pinigus METĖ ATGAL žmogui, manau kad ir kokia situacija buvo, taip daryti negalima, o ypač pardavėjai. Arogancija trykšta per kraštus. Norėtųsi, kad vadovai atkreiptų į tai dėmesį, nes atrodo, kad ne į parduotuvę apsipirkt ateini, o išmaldos prašyt.. ☺
Šiandien IKI EXPRESS - Talino, apie 18:15 dirbęs pardavėjas turbūt pats nemandaugiausias matytas. Norėjau nusipirkti kramtomosios gumos, o kasai išmušus kainą 0.69€ vietoj 0.51€ paklausiau dėl kainų neatitikimo, jis ne tik, kad nepaaiškino kodėl kaina ne tokia, bet dar ir atsisakius pirkti nusikeikė. Ir šiaip visuomet šioje IKI pardavėjos nemalonios ir nepatenkintos visuomet, nes pagal jas labai daug vaikų ateina apsipirkt, o vaikai, kadangi ne žmonės, tai galima nesiskaityt ir rėkaut. BAISU...
Piliete 2018-03-12 19:37:01
Noriu pasiskusti del kasininkes GELENOS K., dirbancios IKI PC MADA, Virsuliskiu g.42.

2018.03.10 d. apie 21.59val. buvau apsaukta, kad taip velai uzsukau su vyru nusipirti energetinio gerimo bei saldainio. Mus apsauga ileido 21.56 val. prie kasos jau buvome 21.58 val. Kasininke GELENA K. pradejo skaityti mums moralus, kad pastoviai ateiname apsipirkti taip velai. Pasakiau kad mus ileido apsauga bei kas cia tokio, jeigu apsipirksime iki 22val. likus porai minuciu, mums tik reikejo energetinio bei sokolado. Jai tas nepatiko ir pradejo saukti kad jau uzsidare ir mes cia tokie nenaudeliai, privertem GELENA K. dirbti lygiai iki 22.01 val. Neistveriau ir pasakiau kad jeigu jinai neliausis varyti ant musu, tai nueisiu pas vadybininka pasiskusti, bet jinai tik pasijuoke ir pasake kad ji nebijo savo vadybininkes, nieko jai nebus. Likome su vyru nemaloniai nustebinti tokiu kasininkes elgesiu bei nusivyle, kad IKI dirba tokia nemandagi kasininke. Slykstu bei geda IKI, del tokios darbuotojos.
O kokia tu turi teise ją fotografuoti ir dėti i viešą edvę?Uch..kaip nekenčiu tokių personų
Sveiki, per savo gyvenimą nesu susidūrusi su jokiom problemom parduotuvėse.O "IKI" aš įpatingai mėgstu, visada galima rasti ko reikia ir daug patrauklių akcijų.Dėl prekių kokybės irgi nesuprantu nusiskundimų, taigi mes patys renkamės ir dedam i krepšelį kokias norim.Kritiniu atveju galima ateiti grąžinti arba pakeisti.Visada bendraukit su šypsena, mandagiai ir nė vienas darbuotojas nešiauš plunksnu.Apskritai gerbiu ir lenkiu galvą prieš tuos kurie dirba aptarnavimo sferoje.
Paskelbet lietuvisku bulviu akcija po 19 cnt. Kur bulves? Juokdariai! Kalba eina apie sostines parduotuves 2018.11.21.Dabar gal pusmeti nebeisiu, a*******i! Suprantu, gal yra tam priezasciu, bet kur atsiprasymai? a*******i!
Didlaukio IKI. Vilnius. 2018-11-17 10:51:05
Kasdien apsiperku toje pačioje iki, ir kasdien pastebiu, kad ten dirba tie patys žmonės, ir tas pats kolektyvas. Tačiau šiandien, nuėjau atsiskaityti ir susimokėti už prekes, pas kitą "žmogų", nei visada. Bet viskas prasidėjo dar ne nuo to, o nuo to kad atėjus prie terminalo pasiimti pinigų, pardavėjas nei pasisveikino nei atsisveikino, kas manau dirbant parduotuvėje yra privaloma. Patinka tau tas žmogus ar ne, tu privalai sveikintis su kiekvienu kuris pas tave ateina. Tačiau tai nebuvo pati didžiausia bėda, viskas buvo kurkas sudėtingiau, kai kaip ir minėjau atėjom atsiskaityti už prekes, jis nei pasisveikino, net nesugebėjo pasiteirauti ar turiu nuolaidų kortelė, kas yra privaloma, patinka jam tai ar ne. Kaip ir visada, stengiuos mokėt grynais ir lygine suma, tačiau pirma davus pinigus, daviau centus, tačiau jis jų nepaimė, ir atrėže, kad "man jų nereikia", jis net neturi teises taip elgtis, o ką jau kalbėti apie tai, kad net neturi vardo korteles, ir dirba su šortais, kas yra visiškai nekultūringa, ir nemandagu. Kai tokiam darbe dirbdamas tu privalai dirbti su ilgom kelnem, nes niekam neįdomios tavo plikos kojos. Nepriklausomai nuo metų laiko, jo apranga yra tokia pati. Šortai ir liemene, bei maikutė trumpom rankovėm. Tačiau, tai dar ne pabaiga, paprašius pakviesti parduotuvės vadovą, jis pareiške kad jos nera, nes jai išeigines. Sakau pakvies vyr. Kasininka, jis pareiškė kad ir tokio nėra, tada sakau pakviesk ką nors kas būtų aukščiau už tave, jis pareiške nieko nera ar tau neaišku, tai tik dar kart parodo jo nemandagumo ir išsilavinimo lygį. Tada nuėjau pas kita kasininke, paklausiau to paties ar yra vyr. Kasininkas. Ji pasake kad yra kita moteris kuri gali ateit, per ta laika kol jos laukiau, man ji ir pinigus pakeite, ko tas vaikinas kurį vadino atrodo Artūras, nesugebėjo padaryti, paaiškindamas kad nekeičia pinigų. Ir laimingas kažkur išėjo. Atėjus parduotuves vyr. Kasininkei (negaliu įvardinti tikslių jos pareigų) ji kaip ir privalėjo taisė jo klaidas, atsiprašė ir sakė, kad daugiau tai nepasikartos, kad jo paauglyste yra tokia ir t.t tačiau savo kaprizus ir savo paauglystes rodyti darbe yra tikrai ne vieta, tas kaip vadinamas "Artūras", tikriausia net nežino kaip reikia elgtis ir bendrauti su vyresniais, o ką jau kalbėti apie klientus. Kai pats yra dar "studenčiokas". Aišku mano skundas nieko nepakeis, nes juk jie turi pilna klientų, ir dideles apyvartas, bet gal kas nors atsižvelgs į darbo reikalavimus ir taisykles, kurios yra privalomos visokiuose darbuose. Kaip ir minėjai negaliu įvardinti tikslaus vardo, nes dirba be korteles. Bet gal kai klientai prades rašyti skundus, gal kada nors darbdaviai į tai atsižvelgs, ir labiau žiūres ką priima į darba, ir su kokias žmonem, mum klientams tenka bendrauti. Aišku nuo to kenčia ir parduotuvės lygis.
Duodu galva nukirst, jums "zmogau" virs penkiasdesimt ir kazkoki pasispardima paskutini bandote padaryt pries graba tikriausiai. Koks skirtumas pasisveikino ar ne, paprase kortelės ar ne :D? Ar tu koks ponas cia jautesi ir i parduotuve ateini pavaidint aukstesniu uz ta jibana pardaveja ar apsipirkt ateini?
Neteisinu jaunuolio elgesio, reik moket su klientu bendrauti, bet ziauriai sujuokino sito senbezdos komentaras ir situacija :D. Speju prisiknisote iskart negave "laba diena" tai ir buvo su jumis elgiamasi siurksciai. Nebe 20 amzius kur pardavejai sukande dantis gali klausytis jusu murmejimu ir kur "klientas visada teisus" kiekvienoj parduotuveje truksta pardaveju, tad atsigauk senbezda ir pirmiausia pats pagarba rodyk, o ne vadovais grasink, klounas :D.
Rasau kadangi nebegaliu nutyleti nes gaila darbuotoju, kada valdzia susidomes Joniskio miesto iki. Darbuotojai keiciasi kas savaite neatlaike vadovo kabinejimosi, iseina is darbo net seniai dirbantys darbuotojai.Pati dirbau tame iki bet kaip ir kolegos isejau nes truko kantrybe.Kiekviena savaite vadovas uzseda, kaip mes sakome, ant sprando ir kabinejasi prie maziausio menkniekio.Ir taip uzburtas ratas sukasi.Ir kiek ilgai taip tesis niekas nenori eiti dirbti nes pagarsejes iki visame Joniskio mieste. Buve kolegos bekite is to pragaro kuo greiciau nebekentekite vadovo patyciu.
Visada pas Jus pirkdavau žalią mėsą ir draugams sakydavau, kad Jūsų prekybos centre žalia mėsa yra labai geros kokybės.Bet vakar labai nusivyliau Jūsų prekybos centre Alytuje, kuris randasi Jaunimo g.24. Pirkau kumpį be odos ir kaulo pardavėja atpjovė įdėjo į maišelį einu lik kasos iš karto mano pirkimo krepšyje pajutau prašvinkusios mėsos kvapą.Atėjau prie kasos apsimokėti sakau pardavėjai man mėsa įtartina sugedusi ji paskaičiavimo, jeigu parsinešu namo ir netinka, tai ateikite su mėsa.Šalia stovėdama pirkėja sako jo kvapas jaučiasi, kad mėsa yra sugedusi.Sakau aš jos neperku, pardavėja eikite prie informacijos ir laukite kol ateis pardavėja ir sugrąžinsime pinigus..Palaukiau atėjo pardavėja mėsą pasiėmė aš jau sakau nepardavinėkite sugedusios mėsos, jos veidas buvo nepatenkintas.Labai nusivyliau, kad pardavinėt nekokybišką mėsą ir dar darbuotojai ateina nepatenkintu veidu. Esu Jūsų pastovi klientė.Po vakar dienos vengsiu pirkti žalios mėsos.Mieli vadovai pardavinėkite savo pirkėjams kokybiškus produktus jeigu ne, tai reikės kreiptis į maisto ved..stotį ar Jūs laikotės sanitarinių higienų taisyklių.Diena buvo sugadinta, turėjau važiuot į kitą parduotuvę.Draugams, pažįstamiems pasakysiu, kad atidžiai pirktų prekes.Turiu pirkimo čekį.
Didlaukio IKI. Vilnius.
2018-11-17 10:51:05 IP 95.173.34.114
Šios problemos su prekių trūkumais, aptarnavimais ir kitais dalykas tęsis tol kol kuri viena pusė (pirkėjai arba darbuotojai) nesiims rimtų, labai griežtų veiksmų. Tai būtų streiko pobūdis. Pirkėjai turėtų sutartinai, vieningai visiškai visą dieną neiti į prekybos tinklą (nesikeičiant padėčiai kartoti ir dažnai). Tai būtų jau nuostolis pačiam prekybos tinklui. Darbuotojai turėtų visiškai vieningai nedirbti. Reiškiasi nebūtų jokio aptarnavimo ir prekių pildymo ir t.t. Taip pat būtų problema ir nuostolis. Taip, kad kokie pavieniai klientai nusprendžia nieko nepirkti ir išeiti dėl eilių ar prekių trūkumų ar dar kažkokių nusiskundimų jiems nieko nereiškia. Nes kaip matai pirkėjų yra, ir vis tiek jų bus. Jei ne tokie kaip jūs, visada bus kantrūs ir prastovės ilgoje eilėje.

Net pats labai retai lankausi šiame tinkle, nes niekada greitai neįmanoma apsipirkti. Jų terminalas turėtų visada dirbti, bet nedirba. Norint nusipirkti cigarečių ar dėl 1 ar kelių prekių. Juk ten visada ribojamas prekių kiekis. Man geriau Maximoje, ten yra savitarna, eilių nebūna (ne piko metu), greitai apsiperku ir laiko nesugaištu.

Šiaip esu nuomonės, kad visi prekybos centrai galėtų turėti tų darbuotojų ir ne dėl atlyginimo. O paprasčiausiai jie tą daro taupymo sumetimais (jiems 1 darbuotojas nemažai kainuoja). Pavyzdžiui žinau vieno tinklo parduotuve, ten tikrai yra mažai darbuotojų ir dauguma darbuotojų turi papildomai dirbti. Jiems geriau, kad papildomai žmogus dirbtų, nei naują priimtų. O apie darbo skelbimus ir pan. nė garso. Ir čia spėju daug kur taip yra. Todėl ir yra tokia problema.
Svarbiausia ne klientas. Svarbiausia - darbuotojas. Jei rūpinsiesi savo darbuotojais, jie pasirūpins tavo klientais." - Richard Branson
Buvusi darbuotoja 2018-11-10 00:19:17
Sveiki. Raso buvusi darbuotoja. Man patiko dirbti sioje sistemoje kol neivyko baisus insidentas. Atejau i darba nuejau i taromata sutvarkyti visa taromata pradejau rusiuoti ir netycia isireziau ar i buteli ar i maiso uzrisomo juosta ir perplyso kelnes ir bom kraujas pradejo begti ir taip pat buvo gili zaizda. Zinau jog man niekas neatlygins fizines zalos kuri ivyko pries menesi ir sio metu dar neuzgijo ir turiu nakti skausma jausti net meslungis. Man net gydytojai negali padeti. Israse vaistu ir viskas. Va pasiziurekit kaip dar gija zaizda. Ir bus visa mano gyvenima ir negalesiu su tuo susitaikyti ir susigyventi. Ir dar galiu pasakyti jog vadoves pasirenka darbuotojus kurie buna isnaudojami aukos ta prasme virsvalandzius dirbti tenka nors ir tu nenori ir negali ir niekas musu neatsiklausia ar jus galite padirbeti.pastato ir dirbk. Ir sako kad nera kam dirbti nors sakydavau kad negaliu o jos vistiek savo padaro. Mes irgi turime savo gyvenimus. Nuovargis ir isnaudojimas padare savo Gabijos g. Vilnius iki. Nors ir sio metu neturiu darbo labai sunku kai dirbi is visos sirdies bet taves niekas nesupranta net vadovas kuris uz mus atsakingas.
Ateikit dirbt i mazyte iki express parduotuve kur nera jokiu taromatu ir nesiskaitymo su darbuotoju :))
Įprastai nerašau atsiliepimú bet visgi gyvenant šalia Girstučio esančios IKI parduotuvės ir nuolat susiduriant au nepatogumais joje apsipirkinėjant tikrai negalima tylėt. Visú pirma nežinau su kuo buvo galvota kai priėmėte sprendimá jog norintys įsigyti tabako gaminiú žmonės turi stovėti bendroje eilėje, nesamoniú nesamonė, kuri gaišina žmoniú laiká ir tai galioka visiems IKI tinklams. Antras dalykas, atėjusi apsipirkti į Girstučio IKI nustebčiau jeigu nors viename prekiú skyriuje, kuriame renkuosi prekes nebūtú tuščiú lentynú, nedažnai būna taip viskas iššluota, kad tiesiog nebelieka kito aptimalaus pasirinkimo, tai galioja tiek vaisiú ir daržoviú asortimenté, tiek kitú prekiú skyriuose. Trečias dalykas, nežinau ar toje parduotuvėje yra darbuotojú trūkumas o gal tai lemia kažkokios kitos priežastys bet tarkim piko metu prie kasú nuolat esti kilometrinės eilės, pamačiua net nesinori eiti viduj, tiesá sakant ne kartá esu apsisukusi ir išėjusi, gal dėl tos pačios priežastiea ir tos lentynos kenčia nuo prekiú stygiaus nes jú tiesiog nespėja papildyt, o gal del tos pačios priežasties ir pardavėjos kartais tenka ilgai laukti kol ji parbėgs nuo mėsos skyriaus į žuvies, gal ir iš tabako skyriaus padaryta bendroji kasa dėl kasininkiú stygiaus ir pinigú taupymo... Reikėtú atsižvelgti, kad ši maisto parduotuvė yra viena iš nedaugelio aplinl Girstutį ir šiek tiek pasitempti pirkėjú atžvilgiu nes kitá kartá atrodo geriau paaukosi šiek tiek daugiau laiko bet nuvyksi į kitá prekybos centrá, kuria labiau atitiks lūkesčius
Antras bandymas- jus patys zinot kas esat
Kodel darbo skelbimu darbo birzoj daugiau nei 50% iki- jus zmonems nieko nemokat, maziau nei maximoj ?
jus atsakykit- rasykit tiesiai mes ieskom vergu ir moketi nesiruosiam
Kiek maisto bankas dave atkato ?
Šįkart pirkau iš Kretingos, rotušės a.7, persimonu ir kiek juos nusiskutau, tiek buvo tas pats, kvapas pagedęs, išvaizda - nekokybiška, 2h bėgyje vyras išvėmė. Na nemanau, kad taip turėtu būti.
Broliai Lietuviai, esat darbstus! Nebijokit kazko keist gyvenam tik viena karta! Nebijokit pabandyt
padirbeti uzsienyje cia gryzt visada spesit. Klausiat, kaip??? Lengva uzsirasykite ant facebook sienos
jog ieskote darbo uzsienyje, nustebsite kai atsiras kokie gyminaiciai ar artimi zmones kurie pasiulys
kazka (nebukyt uzsidare, yra geru zmoniu). Antra varijantas yra tokia imone AgroPraktika 100% patikimumas
labai, daug Lietuviu per ja uzsikabino gyventi Uk, dar visai nebloga Tromina idarbina i Olandija.
Gana vergaut ir kentet Lietuviams uz zeminancius atlyginimus. Nebijokit permainu, kazka keist ir
pamatysit, kaip gyvenimas pageres! Darbscius zmones visur vertina! Sekmes tautieciai <3
Sveiki, IKI parduotuvėje Rygos gatvėje Vilniuje ne kartą nupirkau prekes su kirminais, t.y. avižinių dribsnių keturias pakuotes, grikių dvi dėžutes (pakeliais) ir iki 500 gr. žirnių pakelį, kuriems tuo metu buvo taikomos akcijos ir buvo tinkamas galiojimo laikas. Visa tai pusmečio bėgyje... Šiuo metu parduotuvėje taikoma akcija grikių kruopoms pakeliuose, galiojimas iki 2019 m. vidurio. Viena pakuotė buvo atidaryta, tad apžiūrėjau grikių pakelius, viename jų aiškiai matėsi sutrupėjusios kruopos... Parodžiau tai parduotuvės vedėjai, bet ji į tai nekreipė dėmesio, patarė ateityje nupirkus kirmėlėtas prekes atnešti pirkimo kvitus, tik tiek! Sakė aš pirmoji prakalbusi apie kirmėlėtas prekes, kuo tikrai nepatikėsiu... Ir labai nekultūringa vedėja, grubi, negeranoriška. Dažnai parduotuvėje būna didžiulės eilės, bet tai nepalyginamai geriau, nei parsinešti kirmėlėtą maistą...
Prekybos centras Šilutėje, Dariaus ir Girėno g. 11. Jau neina tylėti apie prie šio prekybos centro įėjimo gyvenančius asmenis (benamius). Po darbo kiekvieną dieną užsuku apsipirkti. Malonus aptarnavimas ir prekių pasirinkimas. Bet deja išeinant lauk su pirkiniai, pastoviai prisistato etatiniai benamiai kaulydami pinigų. Ne kartą mačiau kaip prisipirkę pakuočių bambalių alaus užsirakina saugojimo spintelėje pasiėmę kelis butelius apšilimui. Paskui apsvaigę klaidžioja po aikštelę ir kabinėjasi. Dažniausiai prieina prie moterų, kurios apsiperka vienos. Jei šalia yra vyras jie nesikabina. Tikrai nėra malonu tamsoje išvysti tokią žmogystą šalia mašinos. Ir niekas nieko nedaro. Tai jau tęsiasi kelinti metai. Kiek galima. Norėdama išvengti tokių "susitikimų" pradėjau važiuoti į kita prekybos centrą, kur ramiai be baimės galėsiu pasiekti automobilį.
Palink visos IKI parduotuves galėtų pasekti kitų parduotuvių pavyzdžiu per didžiąsias šventes nedirbti.nors kartą leistų visiems savo darbuotojams pabūti su savo šeima ypač per didžiąsias šventes;kalėdas, naujuosius, velykas... manau nuo to tikrai biznis versle nenukentėtų....
Parduotuvė esanti Tilžės g. 28, Šiauliai. Tikrai labai prastas aptarnavimas, kainos lentynoj visada klaidinančios, kainos net kelias savaites nekeistos. Su terminalu nemoka susitvarkyti, nesugeba paprasto dokumento atspausdinti ir dar drasko akis.
pries metus dirbau iki minske. skubei reikejo darbo suradau skelbima paskambinau, susitarem su diriku pasikalbet. Pirmas ispudis nu va pagaliau darba radau viskas zajebis itt. Pastate i vaisiu ir darzoviu skyriu.Pirma diena atidirbau gerai bet poto dieve brangus, Skyriaus vadove Birute ar kaip ten huj znajet zemindavo mane kiekviena karta, klausimas kokia teise vadove turi zemint darbuotojo oruma??? kas jiai leidzia kelt tona ir must darbuotoja?? Buvo primusus ne uz ka galejiau tikrai atgal kaip ipist i snuki tai huj atsistuotu tikriausiai...Pietu pertraukieles dieve tu mano duodavo 2kotletus vakkume sumustini ir vsio tai cia nrmln papietaut galima??? jau nezinau kaip bet Maximoi geriau maitina ir visai skanu. Taigi apibendrinant visa situacija jeigu rasit parduotuves skelbima kad iki minsko parduotuvei reikalingi darbuotojiai apeikit negadinkit sau nervu ir sveikatos. o jiai taip pasitaikys kad issidarbinuot tai sprukyt kuo greiciau is ten.. Ten konkretus debilizmas.
Lukšio gatvej esancioje "iki" parduotuvėje tikra betvarkė. Pries savaite pirkau sveriama mėsa, tai žiūriu pardavėja kuri dirba mėsos skyriuj, (tokia metuose, šviesių trumpų plaukų) mano paprašyta gabaliuką mėsos paėmė su rankom be pirštinių ir net neplautom dėt į maišelį, man taip britku pasidarė, as jos paklausiau kodėl ji be pirštinių, o ji man atsakė juk koks skirtumas, nu siaubas kažkoks, bet nk.ta kartą aš jį pirkau, bet šnd.2018-11-01d 21h.nuėjus vėl apsipirkti į tą pačią Iki parduotuvę, masčiau pirkti mėsos, bet vel pamačiau tą pačią darbuotoją be pirštinių kraunant mėsas ar tai dešreles, tai vos nesupykino, susinervinau ir nuėjau prie kitų produktų, mėsos šnd.vien dėl to nepirkau.
O dar gražiausiai jau skanuojant prekes BITUTĖS KASOJE ji pastrigo, kol sulaukėm pagalbos, atėjo darbuotoja ant tiek nepatenkinta, visa susiraukus, tokia su kuodu šviesiais plaukais, metuose (ji lb dažnai dirba prie kasų), po to vedant i aparatą banko kortelės numerį, aparatas nukrito, tai ji už nugaros kažkur stovėdama jau girdžiu burba nemandagiai" ir dar aparata sugadino" nu čia viršūnė kažkokia, priena po kiek laiko kai jau prekės maiše ir pradeda ji su manim labai nemandagiai šnekėt, jog aš čia kalta atseit sulaužiau, nors aparatą vos priliečiau pirštais vesdama kodą, tai net neištvėrus pasiunčiau ją! nu siaubas kažkoks, kokie čia darbuotojai dirba, jokio mandagumo, švarumo darbo metu, nu esu pasibaisėjus. Esu dažna lankytoja tai ji amžinai viskuom nepatenkinta būna, ar kalti pirkėjai jog nemegsti savo darbo? darbų pilna!
Inga 2018-10-17 16:41:30
Staneviciaus gatveje esancioje IKI tiesiog siaubas. Eiles milziniskos, aprarnavimas letas. Betvarke.
pritariu net nebesilankau ten siaubas
Parduotuvė esanti Architektų gatvėje pati prasčiausia ir prekės taip pat. Pirkau kijevo kotletus tokių baisių kijevų dar neteko ragauti nesupratau iš ko jie bet tik ne iš vištienos.
Jei vakare po darbo reikia apsipirkti tai daug ko nerasi, verčiau neiti.
Prasčiausia blogiausia parduotuvė Lazdynuose
Tiesiog noriu sureaguoti į kelis komentarus.
Brangieji, jei piktinatės parduotuve, tai aš piktinuosi švietimo sistema. Todėl, kad 12 metų sėdėjote mokykloje, o klientas ir klijantas, klijentas neatskiriate. Negalvojau, kad vidurinės mokyklos atestatai dalinami tokia lengva ranka.
Dabar prie Iki parduotuvės:
Taip, darbuotojas pasirėmęs ant kasos. Ir kas čia blogo? Ką jis ne taip daro? Na pasirėmė ir tiek. Juk mes į parduotuvę einame tik apsipirkti ir tai pavargstame, o jie tai dirba visą dieną... Juk žmonės o ne robotai dirba. Viskas ten gerai.
Dabat dėl "laba diena" man asmeniškai, yra šiek tiek smagiau kai pasisveikina, bet nedarau tragedijos jei nepasisveikina. O vat mano giminaičiai (senesni, vyresni, pasenusių pažiūrų) tai kai plepėjom tai jie prasitarė, kad nemėgsta jokio kontakto ir jokių šabloninių pasisveikinimo. Tad.... neperšu jokios savo ar ne savo nuomonės, bet tiesiog žinokite, kad yra žmonių kuriems patinka kai su jais nesisveikina. Aš beje su ne savo aukšto kaimynais daugiabutyje irgi nesisveikinu - nematau prasmės. Jie man per daug svetimi žmonės ir man jų gyvenimai neįdomūs, bet su pardavėjais beveik visuomet pasisveikinu, kartais būna net ir pirmas su jais pasisveikinu ir nedarau bėdos.
Ir ką nors padarykite su Kaunas Varnių g. IKI (Vilijampolė) piko metu dirba vos viena kasa, eilės visada didelės, pensininkių pilna, darbuotojų kaita didžiausia iš visų Kauno IKI parduotuvių. Kelkit algas galų gale jei nemokamais pietumis ar gera darbo aplinka nepriviliojate gerų darbuotojų.

Tai tiek šiam kartui.
Vilnius Kauno g, 1A iki
2018-10-26 09:28:00 IP 78.60.90.85
Pati baisiausia IKI parduotuvė kurioje esu buvusi. Kodėl pardavėjos pastoviai sėdi už prekystalio, nu neįmanona pačios prekių sedėdamos nepasiekia joms dar padavinėti reikia. Ten tik galva kyšo ir viskas.... naudos nulis, atrodo kaip vaikų darželis. Jei jos jau taip negali pastovėti tai gal nupirkite joms aukštesnes kėdes, nes šiaip tai klaikiai atrodo. Apie laba diena ir viso gero išvis tyliu. Visus mus darbai būna sunervina, bet jei nepatinka ir negali tai ir nedirbk. Geriau ten savitarnas padarytumėte ir apsauginį "pastatytumėte" naudos daugiau ir greičiau būtų.
Ar taip darbuotojai turi dirbti??? Iki balsiuose..
Laba diena, spalio 18 d. apie 11val. ryto, Klaipėdos mieste, Debreceno gatvėje esančioje parduotuvėje, taromate pridavinejau depozitinę tarą, įdėjus kazkelinta taros vienetą taromatas sustojo, parodė klaidą, atidavė kvitą, perėjau prie kito, už kelių akimirkų ĮPUOLĖ parduotuvės darbuotojas, rėkdamas...tai ką, użlaužei vieną, tai dabar kitą nori užlaużti. Man paprašius paaiškinti, kaip aš jį užlaužiau, ir jei tai mano kaltė, aš atlyginsiu nuostolius, jis nesugebėjo nieko paaiškinti, per kelias sekundes pašalino gedimą, paprašiau atsiprašyti, tai spirdamas su koja duris išdidžiai išėjo. Parduotuvėje paprašiau pakviesti vadovę, pasakė kad nėra, šiandien nebus ir nežinia kada bus. Pasidalinau įspūdžiais su žmona, jį pasakė kad taip pat yra susidūrusi ir iš kitų girdėjusi apie šio darbuotojo grubumą. Dirbu užsienyje, lankausi daugelyje šalių, miestų ir parduotuvių, nieko panašaus nesu matęs.
Siandiena buvau didziojoi iki parduotuveje apsipirkti elektrenuose ir pirkau bulves paziurejau bulviu kaina uzdeta 29 euro centai, bet prie kasos kai jau mokejau cekije bulviu kaina ismusta cekije 49 euro centai;kodel cekyje neismusta 29 centai? pradejau skaiciuoti visa pirkta maista su nuolaidom ir be nuolaidu ziuriu kad man nesueina kainos su nuolaidom, salese kainos uzdetos vienos o prikasos musa didesnes kainos nei uzdeta prie prekes.Perku daznai keptas slauneles ir nusipirkau jau nukainuota kepta bet salta sufasuota slaunele savitarnoi o kasosi ismuse kaip svieziai iskepta silta slaunele be nuolaidos o namuose dantis isilauziti gali paskutinius tiek sudziuvintos saltos o prie snareliu mesa zalia atplesti neimanoma be kirvio o ji ira iskepta.
Laba diena. Buvau siandien apsipirkti Amaliu iki parduotuveje. Likau patenkinta darbuotoju elgesiu, grazus, siltas aptarnavimas bet nuotaika sugedo tada kai reikejo isvaziuoti is parduotuves....as suprantu kad Kaunas tvarkosi, suprantu kad siokie tokie nepatogumai na bet isvaziavimui palikti tokius bordiurus... mano masina zema, gal is 5 karto vos vos uzlipo ant to kanto (na gal kokie 15 cm, masinos dugna brauke, judejimas didziulis, praleisti niekas nenori.... o uzsoki ant to kanto ir reikia spausti... o dar kur galiniai ratai...maniau be padangu
liksiu... pirkau parduotuveje zarneliu desrelems, anksciau viwno pokelio uztekdavo 5 kg mesos, si karta tilpo vos 1 2 kg.. zarneles kiauros, sukarpytos 20 cm galiukais... kokybe apgailetina... nekaltinu iki tinklo bet tu zarneliu tiekejui reiketu susimastyti apie tiekiamoa produkcijos kokybe....
Prekybos tinklas "Iki" manau tikrai turėtų išmokinti savo darbuotojus elementariausio mandagumo...Nžn kodėl, bet būtent šiose parduotuvėse dauguma darbuotojų nesugeba išlementi "laba diena" ar "viso gero".. Dažniausiai stovi ilgiausioje eilėje, tačiau žinai jog ten su tavim kalbės maloniai...Negi jums nusispjaut į klientus..?!!!!
Galiu pagirti administraciją, kad laikosi žodžio.
Gaminome IKI parduotuvei smulkias kanceliarines prekes. (pirkinio suma buvo nedidelė). Buvo šventinis periodas. Laikas beprotikai spaudė nes prekės buvo šventinės tematikos renginiui. Telefonu patikino, kad bus apmokėjimas. Rizikavome. Atidavėme prekes. Neaišku kas pasirašė ant sąskaitos, kad prekes gavo. Ir viskas baigėsi gerai - kaip ir buvo tartąsi telefonu - po kelių dienų sąskaita buvo apmokėta pavedimu.
Nustebino, kad tokioje didelėje įmonėje nepasimetė sąskaita, apmokėjimas buvo įvykdytas ir nieko nereikėjo nei ieškoti nei prašyti nei aiškintis.

Ačiū.

Kaip pirkėjas parašyčiau ir neigiamų atsiliepimų apie kai kurias parduotuves, bet tegul neigiamus atsiliepimus rašo kiti. Aš tiesiog su gera nuotaika tik pasidžiaugti norėjau. :)

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Baltijos šalių universitetų diplomams – automatinis pripažinimas
Baltijos šalių universitetų diplomams – automatinis pripažinimas 12-18 16:27
Seimas antradienį ratifikavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos susitarimą, kad šių šalių aukštųjų mokyklų diplomai būtų pripažįstami automatiškai. Už vienbalsiai balsavo 86 parlamentarai.
M. Dubnikovas: ekonominė padėtis Lietuvos regionuose – ne beviltiška
M. Dubnikovas: ekonominė padėtis Lietuvos regionuose – ne beviltiška 12-18 16:27
Lietuvos verslo konfederacijos atstovas pareiškė, kad ekonominė padėtis Lietuvos regionuose darosi bauginanti, kita vertus, ji nėra beviltiška. Problemas, anot Mariaus Dubnikovo, konfederacijos...

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%