Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IKI Lietuva, UAB

IKI prekybos tinklas

Šviežia. Žalia. Šalia.
Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie IKI Lietuva, UAB

Vakar lankiausi uab palink, utenoje, buvau su mažiuku vaiku ant rankų, labai nustebino pardaveja dirbusi antroje kasoje, vyresnio amžiaus, pamačiusi, kad esu su mažu, nevaikštančiu vaiku ant rankų sudėjo mano pirkinius į pirkinių maišelį, likau maloniai nustebinta, kad šiais laikais dar yra tokių malonių pardavėjų, ir aptarnavo labai maloniai, tokių malonių ir mokančių dirbti savo darbą šiais laikais retai kada pasitaiko.
Pasakysiu dirbau iki nelengva jūs patys žmonės davedat iki to ateinant kaltinant kasininkės dėl visko palaukti kreipkitės vadovė pam viršininkė klausykit kas neaišku sugebate rašyt atsiliepimus turekit kantrybės visi jūs isklausys
Praėjusį savaitgalį teko lankytis Geležinio Vilko IKI (rugsėjo 24d) ir ten patirti pačią didžiausią nepagarbą bei įžūlų ir chamiškai nemandagų IKI darbuotojos Teresos Bliškevič aptarnavimą, kurio kliento aptarnavimu net nedrįsčiau pavadinti. Buvo 17 val vakaro ir man paprašius darbuotojos Teresos Bliškevič atpjaut ir pasvert sūrio, ji visiškai nekreipė į tai dėmesio ir demonstratyviai nuėjo į mėsos skyrių, kur akivaizdžiai “užmušinėjo laiką”. Kadangi aš likau laukti prie sveriamų sūrių ir net nesiruošiau nueit, T.Bliškevič visgi turėjo sureaguoti į skambučių paspaudimus. Jai vėl atėjus prie sūrių, beje aš antrąkart su ja pasisveikinau, ji pasisveikinti taip ir nesugebėjo, ir man dar kartą paprašius atpjaut ir pasvert sūrio, ji grubiai pareiškė, kad darbuotoja, kuri pjausto sūrius jau yra išėjusi namo. Buvo tik 17 val vakaro, parduotuvė dirba iki 22 val - ar tai yra normalus dalykas, kad klientui yra nemandagiai pareiškiama, kad sūrio niekas nepjaustinės? Beje, T.Bliškevič darbe neturėjo jokios darbuotojo kortelės, man paklausus kuo ji vardu, ji pareiškė, kad neturinti savo vardo pirkėjams sakyti, jos darbo rūbai buvo ištepti. Parduotuvėje buvo ir daugiau žmonių, kurie skundėsi T.Bliškevič elgesiu ir tai galite pamatyti peržiūrėję video kamerų užfiksuotą vaizdą. Absurdiškiausias T.Bliškevič žingsnis buvo tai, kad ji perėjo bendrauti rusų kalba. Matyt tikėjosi, kad aš jos nesuprasiu ir paliksiu ją ramybėje taip ir nenusipirkusi sūrio.
Parduotuvė IKI esanti Klaipėdoje Vingio g.lankausi tik todėl, kad yra šalia namų, bet teks rinktis deja kitas.Laikiausi nekomentavusi nes manau, kad visur yra žmonės, jie taip pat pavargsta, būna be nuotaikos.Bet jau atsibodo bjaurus, atgrasus bendravimas su pirkėjais, šaukia gerkles paleidusios į valias, kainų, akcijų nežino, suteikiant pagalbą bitutėje komentuoja kiek aš galiu tau padėti (komentarai skirti senjorams).Šiandien prekės kaina nurodyta buvo 1.19 čekyje išmušė 1.40, nuėjau pasitikrinti kainą ir ėjusiai darbuotojai pasakiau, kad prekės kaina ne tokia, pažiūrėjo kaip į durnę ir nuėjo, jokio komentro neišlemeno.Mokėjau bitutės kasoje, norint susigrąžinti permoka liepė stotis iš naujo į terminalo kasą.Ne centuose esmė o mokėjime bendrauti, tikiuosi bus mokymai pravesti.
pensininkė- senjora Angelė
2022-09-25 17:37:55 IP l3
Nesityčiokit iš savo pirkėjų.Jūs skelbiate AKCIJAS prekėms, siuntinėjate SMS žinutes, bet nuvykus į parduotuvę lentynose akcijinių prekių niekada nėra.Taip buvo vasarą su akcijiniais agurkais, taip yra beveik visada su gyvūnų prekėmis, lengviausia įdeda į lentyna lentelę "PREKĖ VAŽIUOJA" vos ne mėnesį stovi lentynose užrašas važioja ir niekaip nedavažiuoja.? Kalba eina apie jūsų tinklo parduotuves KAUNE, LUKŠIO G. BEVEIK VISOSE PARDUOTUVĖSE TA PATI NETVARKA, AKCIJAS SKELBIA PREKIŲ NĖRA.GĖDA!!!!!!!!!!! JEI VADYBA NESUGEBA UŽSAKYTI PREKIŲ, KEISKITE DARBUOTOJUS.
Saulė 2022-09-23 08:50:04
Jokio pigintuvo nebuvo, buvo lapas uždėtas kad visoms picoms 40% o ledas ne mažas o iš didelių pakuočių
Picoms reikia pigintuvo, kad būtų nuolaida. O dėl ledų negaliu pasakyti, nes nežinau apie kokius kalbate. :)
Fabijoniskii 2 Jusu parduotuveje pastoviai nera darbuotojo savitarnos kasoje! As cia gyvenu ir apsipirkineju! Tai nenormalu kai 10 minuciu reikia laukt patvirtinimo!
Vakar apsilankiau Klaipedos Studlendo IKI parduotuveje... nu iki siandien atsigaut sunku po tokio aptarnavimo. Personalas, kuris nekalba lietuviu kalba, bent galetu nesiot kazkoki zenkliuka, o ne lyg niekur nieko i mane kreiptis rusu kalba.Veiksmas vyko prie zuvies skyriaus, paklausus ar nesupjaustyt kepsneliais lasisos, nes akcija butent lasisos kepseneliams, as buvau tiesiog aprekta, kad cia ponia nezada nei valyti nei pjaustyti zuvies. Tai ne pasaulio pabaiga, taciau reiketu apmokinti pesonala bendravimo etikos.
Ilona 2022-09-23 08:11:40
Gal picai reikėjo PIGINTUVO, o ledai buvo 3+1? :)
Saulė 2022-09-22 18:15:28
Sveiki. Pirkau Klaipėdos VYTURYS IKI prekių tarp kurių buvo pica ir ledai su nuolaida, tačiau tos nuolaidos nebuvo įmuštos ir mokėjau pilną kainą. Tai jau ne pirmas kartas kai pažymėta kad su nuolaida o jos nėra.
Gal picai reikėjo PIGINTUVO, o ledai buvo 3+1? :)
Šiandien, 22.09.21, dukra apsipirkinėjo Kauno Taubūčių IKI. Apsitarnavo pati "bitutės"kasoje, pirko kelias prekytes. Iš 10€, aparatas atidave tik centus. Taigi...ėjom aiškintis. Pirmiausia, norečiau pasakyti ačiū ukrainietei darbuotojai, dirbusiai V/D sk, kad vargais surado kazka iš atsakingų asmenų. Kitas, ypatingas Ačiū, vyr.kasininkei ir Grifs apsaugos darbuotojai. Merginos tikrai labai rimtai ziūrėjo į šį įvykį ir po beveik valandos, kamerų atsukinejimo, išrašų išemimo, paaiškėjo problemos priežastis. Gaila jog tokia liudna ir gėdinga. Taigi, labai norėtųsi, kad šios dvi darbuotojos, būtų deramai įvertintos parduotuvės direkcijos, už požiūrį į savo darbą, atsakingumą ir neatsainumą.Ačiū.
Oksana 2022-05-18 17:27:33
BUIVIDIŠKIU 17 antra skunda per sia savaite rašau ant šitos parduotuves, bei ju aptarnavima.TOKS JAUSMAS KAD NIEKAM NEIDOMU KAD STOVI DIDŽIAUSIA EILE PRIE KASU.PABANDZIAU PATI PAJESKOTI KASININKES KURIOS KAIP IKI PRIIMTA VISOS DAR IR SALEI KRAUNA, TAI MAN ATSAKE KAD NERA TOKIU ČIA : (Ir Piko metu 17-18 dirba tik viena kasa : (PYKTA : (KODEL NERA JOKIOS REAKCIJOS I SKUNDUS ??, TOKS JAUSMAS KAD IMONEI VISIŠKAI NEIDOMU KAS VYKSTA : (
I kepykla reikia kreiptis juk parduotuve nekepa pyrageliu
Laba diena, susitvarkykite su apsauginiais stovais Kėdainiai, Rasos1. Susimokėjus kasoje už prekes stovas cypia. Iškrausčiau rankinę, nusirengiau striukę vistiek cypia. Kaip reikia jaustis pirkėjams matant.? Nepaaiškinsi, kad nieko nepavogei. Nemalonu eiti į tokią parduotuvę!
Kaunas, Topolių IKI. Atvykus į parduotuve 09.18. 21:49 iš karto buvome paraginti apsaugos darbuotojo spartinti savo apsipirkima. Apsaugos darbuotojas labai nemandagiai bendravo. Paklausus kuo apsaugos darbuotojas vardu, buvo atrėžta, kad tai ne mano reikalas. Susimokėjus už prekes dar teko laukti apsaugos darbuotojo kol atrakins fasadines duris. Manau neturėtu pirkėjai atėja į parduotuve apsipirkti dar parduotuves darbo laiku, klausytis nepatenkinto ir nepagarbiai bendraujacio apsaugos darbuotojo
Keliais žodžiais:pigintuvas tipo 50%, viską padariau, ir vistiek mokėjau be nuolaidos, pvz.majoneza pasirinkau pigintuve..kaina jo 2.63, su kortele 2.09 bet kuris nupirktų, o pigintuvas turėjo būti 50%.ir kodą nuskanavau..bet vistiek mokėjau, kaip ir visi. nesąmonė... kažkokia...paaiškinti, kam tie žaidimai.
Šiandien apsipirkau “Iki” parduotuveje pupinės g, 6, Vilnius. Nusipirkau suri su geriu galiojimu laiku ir pakuoteje pamačiau pelėsi.
Šiandieną, t.y.2022.09.15. 13 val. 41 min. lankiausi IKI parduotuvėje esančioje Kaune, Baltijos g.59...Po atnaujinimo viskas puikiai atrodo.Prisikrovus krepšelį ir priėjus prie kasos, kasininkė pareiškė, kad eičiau prie savitarnos nes jau neaptarnaus, o daugiau kasų kaip ir nėra.Teko palikti PILNĄ krepšelį produktų ir nueiti į šalia esančią RIMI parduotuvę kur buvau SKLANDŽIAI APTARNAUTAS prie KASŲ.Pabrėšiu IKI vadovybei.Prie savitarnos kasų:NĖJAU, NEINU ir NEISIU...tol-kol bus kasos.O kai ant parduotuvės bus užrašyta-"TIK SAVITARNA"-jokiu pretenzijų neturėsiu ir eisiu TEN kur bus KASOS.
Šiandien, t.y. 2022.09.14 apie 13 val. atėjau į IKI parduotuvę, esančią Vilniuje, Buivydiškių gatvėje.Priėjęs prie šaldytuvo, kur laikomi šaldyti koldūnai, pamačiau storu ledo sluoksniu apledėjusias slankiojančios duris, todėl negalėjau jų atidaryti bei pasiimti norimos prekės.Pagalbos paprašiau vienos iš dviejų besišnekučiuojančių pardavėjų.Atėjusi ir taip pat nesugebėjusi atidaryti užšąlusio šaldytuvo, nepatenkinta pardavėja pareiškė negalinti jo atidaryti ir pasišalino savo reikalais, pareiškusi, nesiruošianti nieko daryti, kad išspręsti problemą.Eidamas ieškoti pagalbos toliau, pamačiau tą pačią pardavėją su kita parduotuvės darbuotoja bei paklausiau, kur galiu rasti vedėją, į ką šalia buvusi darbuotoja pasakė, jog vedėja esą ji.Paaiškinus situaciją, vedėja pareiškė, kad kaltas esu aš, t.y. parduotuvės klientas, nes buvau nepatenkintas, bet ne parduotuvė, neprižiūrinti savo įrangos ir ne įžūlios pardavėjos, nevertinančios savo darbo, bei kenkiančios IKI prekybos tinklo įvaizdžiui.Pareiškiu, kad su tokiu įžūliu šios parduotuvės pardavėjų elgesiu susiduriu ne pirmą ir ne antrą kartą ir tikrai niekada joje nesilankyčiau, jei ne aplinkybė, kad gyvenu šalia.Noriu pabrėžti, kad šioje parduotuvėje dirbančios ukrainietės visada mandagios ir paslaugios.Taip pat pridursiu, kad lankausi ir kitose IKI tinklui priklausančiose parduotuvėse, bet nei vienoje kitoje nemačiau tokios žemos aptarnavimo kultūros, bei žmoniškos kultūros taip pat, nei vienoje kitoje parduotuvėje savo apsilankymu nesijaučiu lyg būčiau sutrukdęs pardavėjoms bendrauti tarpusavyje.Ir ne mano, kaip kliento reikalas kiek jos uždirba, nes ant pardavėjos, dirba taip, kiek uždirba ir esą jei ne jos-išvis čia nebus kam dirbti.Dar kartą pabrėžiu-su tokiu šios parduotuvės personalo elgesiu susiduriu ne pirmą kartą, taip kad prašau imtis priemonių, kad toks elgesys nesikartotų nei su manimi, nei su kitais klientais.
Aš suprantu ir nepykstu, kai į Lietuvą atvykę ukrainiečiai kasininkai nemoka lietuvių kalbos, bet kodėl Iki kasininkė Vilniuje, Dzūkų gatvėje, mūsų šalies pilietė, man prie kasos kalba rusiškai? Aš jai atsakiau, kad man kalbėtų lietuviškai, nes nesupratau ką man pasakė rusiškai. O kasinininke man atšovė, kad iš nieko darau problemą. Viskas įvyko vakar.
Jau seniai pastebėjau, kad būtent Iki parduotuvių darbuotojai Vilniuje prastai moka valstybinę kalbą ir mieliau kalba tik rusiškai.
Pradėsiu gal taip, kada nustosite prekiauti jau supuvusių maistu. Vakar vyras apsipirkiniejo IKI parduotuvėje Architektų g. 43 Vilniuje. Gaila kad nepaėmė jis čekio, nes būčiau nuėjusi ir pati grazinciau ta ką jūs parduodate, ta ka vadinate maistu. Nupirko vakar arbuza ir braškės, net para nepraėjo kaip viskas sugedo. Baisu, gana nuoditi kitus, galite patis save nuoditi.
Naujoji programėlė be IKI kortelės barkodo. Susirašinėju mesendžeriu, kol kas atrašinėjantys asmenys problemos neišsprendžia. Kreipiausi telefonu, pagalbos nėra. Nusiunčiau laišką, taip pat problema neišsprendžiama. Kam kurti programėles, kurios neveikia, o aptarnaujantis personalas nesuvokia kas negerai nors pateikiamos ekrano nuotraukos.
Pilaitės pr. nauja parduotuvė graži, švari, bet kiek teko apsipirkti tai likau patenkinta vos kelis kartus. Labiausiai nuvylė paskutinis apsipirkimas. Suprantu, kad kartais savitarnos kasos gali klysti, bet darbuotojų elgesys labiausiai pribloškė. 1-iausiai ten pasirodo visi darbuotojai šioje parduotuvėje nedirba (taip ir pasakė: nieko nežinau aš čia nedirbu). 2-a pasirodo kalendorinė diena pasibaigia dar net parduotuvei nepabaigus darbo dienos. Ilgai teko įrodinėti, kad tai sistemos klaida ir išreikalauti, kad grąžintų permoką. Labai nemalonus personalas.
Klaipėdoje esančioje PC Studlendas iki parduotuvėje pirkau, , Atvėsintas atlantinių lašišų uodegas" kad būtų didesnis svoris darbuotoja pridejo virš 200g pelekų, kurie buvo paslepti tarp uodegų. Pasityčiojimas iš pirkėjų.
Iki Salininku rajone, dirba labai nemandagi pardaveja E.Solnceva, jau rašau antra kartą tikejausi kad po pirmo karto pasikeis, bet deja šiandiena pataikiau vėl pas ja, niekada nepasisveikins, labai meto produktus, nemalonu pas ja kažka pirkti.tikiuosi kad pasikeis nes jeigu ne teks kreiptis aukščiau.
Ši vakara teko užeiti į IKI parduotuve esančia J.Janonio g.21 Klaipėdoje apie 15:50 ~ 16:00val. nusipirkt žvejo bilietus....Pardavėja (vardo nepasakysiu nes nesegėjo jokios kortelės, jauna tamsi mergaitė ilga kasa) nemokėjo jo man atspasdint pasakė kad tokio nėra kokio prašiau...Paprašius pakviest kas sugeba ir moka tai padaryt pradėjo labai grubiai ir nemandagiai kalbėt...pasakius kad truputi mandagumo reikėtu pasimokyt kaip su klientais kalbėt tai nuėjo kažka burbuliuodama pakviest kita darbuotoja....Kol laukiau kol kita darbuotoja padarys bilietukus ji ir su kitu klientu nemaloniai kalbėjo....Trūksta žodžiu....daugiau i tokia parduotuve tikrai nebesinori eiti....
Norejau suzinoti kur tos bulves "akcijines" nei vienoj is triju Kedainiu IKI nera bulviu jau 9 ryto! Juokdariai!!!
Iki parduotuve saltinelis bardakas galiojimas neziuretas vadove nemandagiai kalba su klientai bardakas uzvakar vakare buvau uzejas netgi žiurkę maciau prie kruopų skyriaus net praėjo noras ir pirkti kaazka parasiau skunda i veterinarija kad patikrintu niekam ten nelinkėčiau ten eiti apsipirkti
2022-09-07, IKI Debreceno g. 54, Klaipėda. Pardavėja vardu Rasa. J, nepasižymi mandagumu ir maloniu aptarnavimu. Savitarnos kasoje reikiai laukti 10-15min. Tuo metu pardavėja užsiima nebūtinais darbais, kai parduotuvė pilna klientų. Garbingo amžiaus moteriai paprašius pagalbos buvo atsakyta :, , Neruriu tam laiko” ir nuėjo pakuoti cigarečių.
Kitos pardavėjos didesnik srauto metu skaido parduotuvės leidinius.
Laba diena, vakar vakare (2022 09 05), Panevėžyje iki parduotuvėje Rožynas 19:40 priėjus prie taromato, jis pypsėjo ir neveikė, palaukėm 20 min niekas neatėjo, tada nuėjau į parduotuvę ir informavau pardavėją prie kasos apie padėti taromate. Palaukėm dar 10 min vėl niekas neatėjo, vėl nuėjau tada pasakė kad "taromatčiko" jau nėra, vedėja irgi išėjus, o kas gali pataisyti skaičiuoja pinigus.pralaukėm iki 20:30, niekas neatėjo, nors dar kartą informavau apie padėtį taromate. Išvažiavome ir pridavėmė kitoje IKI (lik prie geležinkelio vadinasi) ten buvo pora kartų užsikišę, bet ateidavo darbuotojas ir viską greit sutvarkydavo. Klausimas kodėl vienoje parduotuvėje visi yra ir aptarnauja klientus, o kitoje nieko nėra ir niekas nevyksta, ar tik nereikia keisti Rožyno vedėjos dėl tokio aplaidumo?
Iki Mada prasčiausia
2022-09-04 00:51:51 IP 2e7r424i
iki Mada (Vilnius, Viršuliškių 40). Budulių ir padugnių irštva. Aptarnavimas žemiau nulio. Net savitarnos kasose neįmanoma apsisaugoti nuo chamių-pardavėjų. Ypač pasižymėjo tokia akiniuota padugnė, pardavėja su lenkišku akcentu, apie 55 metų, neužauga, baltų dažytų plaukų - tokiai budulei reikia tualetus valyti ir gatves šluoti, o ne klientus aptarnauti. [monės, netylėkyt, rašykite skundus apie tokias budules-pardavėjas - jūs ateinate tenai savo pinigus mokėti ne tam, kad jus žemintų visokios padugnės, tegul tokias padugnes išvaro iš darbo tualetus valyti.
Buves 2021-12-10 03:44:49
Senai ariantiems linkiu ir toliau arti.
O žmonėms norintiems dirbti čia linkiu truputi pagalvoti.
2016-12-10 buvo 7407 darbuotojų.
2021-12-10 buvo 5932 darbuotojai
Dingo1475 jų nėra.
Naujos parduotuvės atsidaro, o darbuotojų mažėja?
Sumažino darbuotojų skačių.
Nes aria už du, o gal vietomis ir už tris.
Ne darbas, o sportas.
Vokiečiui per 2020m.
priarta GRYNO PELNO virš 10ml €
Savo suluošintų nugarų ir kitų galunių sveikatos sąskaita.
Skaičiai pateikti iš čia rekvizitai.lt
Dėl šios politikos pakeičiau darbą,
kol dar nepraradau sveikatos.
Gerbiami klientai,
būkite pakantūs vergoviškomis sąlygomis dirbantiems.
Ačiū.
Penktą kartą iš eilės Klaipėdos stoties iki parduotuvėje informaciniam skyriuje manęs neaptarnavo. Pastoviai nėra darbuotojo, o jei ir ateina siunčia į savitarnos skyrių. Perlo terminalo nei vienam prekybos centre savitarnos skyriuje nebūna, paslaugų susijusiu su perlas terminalu, šioj parduotuvėj gauti beveik neįmanoma.
Antakalnio 42g. Esančioje IKI parduotuveje dirba tikrai nemalonus darbuotojai, apšaukinėja vaikus, stumdo, liepia išeiti jeigu nieko neperki nors stovi su draugais, mano nuomone taip neturėtu kasininkai esantys savitarnos kasose elgtis su klientais. Šiandien susidurėme su iš matymo nauju kasininku- Aleksandr.
Klaipėdos iki Tauralaukis (Liepojos g) atėjome dideliam apsipirkimui. Kasa uzdaryta, veikė tik savitarnos kasos. Žmonių buvo kad reikėjo laukti savitarnos eilėje. Paklausėme kasisinkes ar atidarys kasa, pasake NE, be jokių paaiskinimu. Mums prekes nebetilpo ant savitarnos stovo, dėjom viena ant kito. Iškrito šilauoges nuo viršaus, už kurias sunokejome. Daugiau IKI nebesinori apsipirkti. Kasininke jauna, gal nesupranta, kad savitarna kai turi nedaug prekiu. O kai du zmones atein pilasi krepsiais gal reiktų atsizvelgti. Jei tokia sitema sukurta tai tada neverta kojos kelti. Ir plius ta pati kasininke kuri atsisakė atidaryti kasa šalia stovejo… galės prasivalyti grindis nuo isbirusiu silauogiu, o ju ten buvo nemazai. Aciu IKI už tokia sistema ir tokia paslaugią darbuotoja
Iki apgaudineja su kainomis
2022-08-31 15:50:15 IP 2ju3kt0q
.Pirkau sūrį ant jo aiskiai parasyta kaina 2, 34 cnt.bet kasoj imuša 2, 84 cnt.Persikai parašyta akcija kg 1, 45, isidėjau 920 gr.Bet kasoj su akcija ismuse uz nepilna kg.1, 79.Mes nesekam kainų, jie gražia forma mus reketuoja, visada jiems paliekame daugiau pinigu.Bukite atidesni dėl kainų.
Dar karta neigiami komentarai apie IKI parduotuves.Akcijinų prekių beveik niekada nėra.Kada beateisi uždėtos geltonos kortelės, tipo laukiama.Laukiama laukiama ir nieko nesulaukiama.O apie IKI programėlę pigintuvas iš vis nėr ką gero pasakyti.Prekių iš vis nėra.Svarbu smarkiai per televizija pasireklamuoti.O ir atsakymų į nusiskundimus nėra.Reikia suprast, kad jiems nusispjaut į savo pirkėjus.
Klaipėdos, IKI- Vėtrungė adresu Taikos pr 28, , norint įsigytę prekę kuri yra nurodyta žurnale, atėjus vieną dieną darbuotoja pasakė kad bus prekės iškrautos rytoj, atėjus kitą diena pasiteiravus dėl norimo daikto (kurio patys neradome) atsakė kad prekės yra sandėlyje dar neiškrautos, klausiu kada bus pateikta prekyboje? Darbuotojos atsakymas gal rytoj, gal ne nežinau. Kam skelbti datą kad prekė bus prekyboje, jei jos nesugebate pateikti salėje?
Iki Jaunimo g. 24 Alytaus parduotuvėje ne pirmas kartas, kai ta pati darbuotoja pasako, jog nedirba perlo terminalas 20.00 val, taip buvo ir šiandien 2022.08.26, pasiteiravus, kodėl nedirba, jeigu grafike nurodyta iki 21.00 val., darbuotoja ignoruoja ir vengia kontakto.
Kitos darbuotojos būtent šioje parduotuvėje aptarnauja perle net ir prieš 21 valandą.
Nepaisant to, jog moteris nėra jauna - dirbant tokio pobūdžio darbą turėtų mokintis dirbti ir perlo terminalo sistema. O taip pat vadovas galėtų suteikti informacijos šiai darbuotojai, kaip yra aptarnaujami klientai.
Labai labai prasta vaisiu kokybė. Labai apmaudu, kad pardavinėjami tokios prastos kokybės produktai. Šviežumas tikrai negarantuojamas, o kai kuri produkcija tiesiog pasenusi, nebetinkama vartojimui. Pridedu nuotraukas, kokias vynuoges galite įsigyti IKI parduotuvėje, kuri tikrai nėra žemiausias kainas siūlanti.
Norėjau keletą žodžių dėl IKI pigintuvo.Gal iniciatyva ir graži, bet turbūt daugiau reklaminis triukas.Šią savaitę pasirinkau sviestą po 0, 99 cnt.ir popierines nosinaites po 0, 01 cnt.Per keturias keliones į dvi IKI parduotuves, labai pasisekė, kad gavau nusipirkti vieną pakelį sviesto.Visus kitus kartus nei sviesto, nei nosinaičių.Ir kiek klausiau pardavėjų, tai sakė kad nosinaičių net nebuvo gauta.Tai ar čia ne pirkėjų apgaudinėjimas?
Liudmila Staskoit
2022-08-19 20:03:40 IP 2ju3l8oq
Sveiki, esu labai pasipiktinus darbuotojos Iki parduotuves esancios Parko g.34 Vilniuje.2022-08-19 apie 19:30 buvau izuliai aprekta, kadangi turejau susimoketi Perlo terminale.Kasininke kategoriskai atsisakinejo mane aptaurnauti, reke ir pareikalavo daugiau neiti i sia parduotuve naudotis Perlo paslaugomis.Incidento meti buvo priejes ir apsaugos darbuotojas.Kasininke izuliai tvirtino, kad neis, kadangi ji turi aptarnati zmones perkancius alkogoli.As kategoriskai neisejau, reikalaudama pagal pirkejo teises mane aptarnauti.Po ilgo kivirco man leido susimoketi ir izuliai pateikalavo daugiau neateiti su mokesciais per Perlo terminala.Esu pazeminta orumu ir kaip pirkeja daugumos zmoniu akivaizduoje.Labai tykiuosi, kad bus atsizvelkta i tai ir priimtas sprendimas, del tokiu darbuotoju.
Su pagarba Liudmila
Laims 2022-08-10 17:54:41
Ir vėl tas pat, paskelbia akciją-programėlės skilt. :Pigintuvas, o prekės - nėra, bus rytoj ir t. t. Nekokia reputacija šiam prekybos tinklui. Eilinis pasityčiojimas iš pirkėjų.
Pigintuvai yra prekių išpardavimas, naujų prekių neatveža kaip akcijines, jeigu jūs nespėjat nusipirkti tai čia ne darbuotojų kaltė
Sveiki, 08.13 užsukau į IKI Fabijoniškių g. 2, Vilniuje. Ieškojau maskarponės torto, kurį taip reklamavo, kad pagamino Žolinių proga. Vitrinoje jo nemačiau, vaikščiojau aplink, išlindo darbuotoja ir sako: "pirksit ką?" Sakau ieškau pyrago, kuris ta proga pagamintas, sako: "nieko nežinau" ir pasilenkė toliau tvarkytis. Nu ar taip reikia bendrauti su klientais? kitas klausimas, jei tu dirbi tam skyriui, kaip gali nežinoti apie visą sav.reklamuojamą tortą. Vyras mano irgi pasibaisėjo tokiu bendravimu, apsisukom ir nuėjom kitur apsipirkti.
Sveiki, rugpjucio14d, uzejau apsipirkti i iki parduotuve esancia Kauno raj.Ramuciu km, centrine g.56, mesos skyriuje issirinkau preke, tik neradau jos kainos.Pardavejos skyriuje nebuvo, teko ir jos ieskoti, po 8min atejusi pardaveja, Evalda Sagdanaviciute, labai nepatenkinta man atreze, kad ji kainu nezinanti, nors ir jos skyrius, ir liepe eiti i kasa, kad nuskanuotu mano preke ir pasakytu jos kaina, kasoje buvo zmoniu, ir lysti be eiles as nenorejau, man pasidare labai nemalonu ir pikta, kodel gaip negraziai ir nemaloniai aptarnaujami pirkejei? Juk zmoniu skyriuje net nebuvo, tuomet nusprendziau vykti i kita prekybos centra Lidla.
P.S..Per tokias pardavejas, parduotuves praranda pirkejus...
Gabriele 2022-04-04 22:02:04
Šiauliai, vilniaus g. "iki".
Amžinai tuščia informacijos kasa. Visoje parduotuvėje yra tik viena pardavėja, kurios paprašius iškart ateina į kasą. Visoms kitoms yra vienodai, stovi, lauki 15 minučių mato tave, bet nesiteikia ateiti.
Šiandienos situacija: atėjau apsipirkti, kasa buvo tuščia, nusprendžiau pirmiausia apsipirkti ir vėl bandyti laimę informacijos kasoje, aišku ir vėl buvo tuščia. Kadangi yra užrašas "kreiptis į pardavėją prie kasų" taip ir padariau, gavau atsakymą, kad žinokit dabar skaičiuoja pardavėja kasas ar tai kažkas tokio... Sakau tai kiek laiko čia užtruks? Gavau atsakymą : žinokit net nežinau...
Grįžau prie kasos ir laukiau daugiau nei 20 minučių :) ta pardavėja matė, kad laukiu, bet nei pati priėjo nei kolegei pasakė :)
Kai tokių laukiančių atsirado daugiau ir vėl buvo paprašyta, kad kas nors prieitų, pagaliau savitarnos kasų pardavėja pajudino savo užpakalį ir pasakė kolegei, kad prieitų.
Jei nėra pardavėjos tai uždarykite išvis tą kasą.

Sekantį kartą kelsiu skandalą pačioje parduotuvėje kaip daro didžioji dalis klientų, nes kitaip nieko neprisišauksi.
Jei situacija nesikeis, nebesilankysiu šitoje parduotuvėje ir kitiems nerekomenduosiu.
Jei nežinote vidaus taisyklių - nekelkite šaršalo. Nekiekviena pardavėja gali jus aptarnauti informacijos kasoje. Skaičiuojanti pingus pardavėja negali visko mesti ir ateiti jūsų aptarnauti. Jei pagarbiai norite būti aptarnauti, rodykite daugiau pagarbos pardavėjoms ir kitiems parduotuvės darbuotojams. Kai neliks kasų, galėsite savo žinias reikšti savitarnoje :)
Aurelija 2022-08-13 10:49:26
Sveiki, jei bus nurodita akcija, o prie kasos jos nebus net su nuolaida kortele, kreipsiuos i vartotuju teises jau trecia karta taip papuolu atsibodot nedurna esu net barkodus sutikrinu o akc nera!!!!
Man irgi tas pats buvo popieriaus išvis nebuvo o kola pilna kaina mušė
VITALIJA 2022-04-22 10:19:20
VISAM PALINK TINKLUI !!!!!
TAI SKIRTA SAVININKAMS !!!
APTARNAVIMAS KLAIKUS, NES JO TIESIOG NĖRA.
KASŲ YRA IR GYVAI APTARNAUJANČIŲ, O KUR DARBUOTOJAI JOSE.
KASOS SAVITARNOS, PASTOVIAI PUSĘ NEVEIKIANČIŲ, PASTOVIAI STRINGA. O KUR DARBUOTOJAI APTARNAUJANTYS?
PIKO METU EILĖS NUSIDRIEKIA IKI PARDUOTUVĖS GALO, BET PRIE SAVITARNOS PASTOVAUS DARBUOTOJO NIEKADA NEBŪNA. IŠSIRINKUS PREKES REIKIA LAUKTI SUSIMOKĖJIMUI 10-20 MIN. AR ČIA YRA NORMALU?
KONKREČIAI KALBU APIE PARDUOTUVES KAUNE, DAUGIAUSIA LANKAUSI TAIKOS PR, PARTIZANŲ G.
PARDAVĖJŲ DAUGELIO IŠVAIZDA NETVARKINGA, NEMANDAGIOS.
PARDAVĖJŲ NEMANDAGUMĄ SUPRANTU, NES KRŪVIAI DIDELI, O ATLYGIO NĖRA. BET TVARKINGUMAS?
NEI VIENAM PREKYBOS CENTRE NĖRA TOKIO APTARNAVIMO KLAIKUMO, TOKIO POŽIŪRIO Į KLIENTUS.
Kai klientai susiprotės ir pradės elgtis su darbuotojais kaip žmonės, o ne gyvūnais arba jų psichologais (kadangi visus savo nervais mėgsta išlieti) tai tada į klientus požiūris pasikeis ;)
Nesamonių muziejus tos iki akcijos pasirinkau kolos akcija pigintuve ir popierių už centą tai popieriaus iš vis nerasta tokio o kola paskaičiavo pilna kaina sukčių s*****i siūlyčiau vengti šios parduotuvės arba bent nesinaudoti tokiomis akcijomis

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delnora
EASTANBUL

Adresas: Gariūnų g. 56, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; patalpų nuoma; sandėliavimas.
Mes MYLIME maistą. MES įsimylėjęs aukštos kokybės maistą ir gėrimus. Mes mylime istorijos apie tai kaip žmonės gamina maistą ir kaip atsirado patiekalas. Maistas vienyja mus visus. Geras maistas vienyja mus visus ir padeda rasti bendrą požiūrį. Manome, kad vienas didžiausių gerio šaltynių yra pietų stalas ir viskas...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. UAB Delikana klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, išplėtoti...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%