Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

2020.11.29 apsilankius Telšių IKI prekybos centre likau labai nustebinta kasininkės Gailienės 8 grubumu ir netaktišku elgesiu ir tai ne pirmas sykis. Ir pasakymas, kad jei nepatinka aptarnavimas galima išvis neiti į šią parduotuvę, tai taip išeina, kad ta parduotuvė kaip ir jos nuosava. Atstumu taip pat nesilaikoma eilėje, tik skuba greičiau aptarnauti pirkėja ir prekes krauna kone ant kito pirkėjo prekiu. Nesu nusistačius prieš vyresnio amžiaus darbuotojus, bet jau geriau dirbtu jaunesnės ir malonesnės darbuotojos.
2020.11.29 lakiausi IKI parduotuvėje, Kaune prie Bernelių užeigos. Pirkau energetinį, kasininkė vietoj to, kad gražiai pasakytų parodyti asmens dokumentą, pasakė “rodai dokumentą”, atsiprašau. Gal aš jos kiemo “draugelis” ar kas, kad “rodai dokumentą”, manau šiek tiek mandagumo klientams reiktų. Kasininkė KONTRIMAITĖ 6. :)) Kuo mažiau tokių kasininkų parduotuvėse, nes taip ir dingsta noras eiti į IKI parduotuves. :)) Linkėjimai jai ir daugiau šypsenos bei mandagumo palinkėčiau.
Šiandien 2020 - 11 -25 diena.. Kretinga Rotušės a.7 iki krautuvei dirba nemandangi pardavėja kuri dirbo apie 12h.. Nei laba diena, nei paprašius gavau atsakyma NE... jokio madangumo su kliantais.. gedaaaa
Kuršių 44 esančioje IKI atėjus 21:20, mėsos-žuvies skyriuje jau viskas uždengta arba išnešta turbūt į šaldytuvus, nors parduotuvė dirba iki 22. Aš irgi dirbu iki 21, bet jau atėjus į minėtą parduotuvę, mėsytės (sveriamos) nėra šaldytuvuose, arba likutis uždengtas, o tai normalu ???
Vistienos pastetas su fistacijomis-brangus bet sedevras-bravo meistrui. Aciu...
Keptas KIJEVO kotletas su bulviu kose-ant pakuotes parasyta "Jei maistas butu muzika, cia butu hitu hitas, tai istikro skonis fantastika, eigu padoti si IKI kijevo kotleta restorane tai niekas nesuprastu kas ir kur pagamino-bravo 10 is 10 balu.
Del salotu
1 vieta - cezario
2 vieta gurmaniskos salotos
Blogiausiu - su kebabu miesa del neskanaus padazo.
Aciu jums "IKI"
Nuejau sekmadieni 21:05 į vetrunges IKI. Klaipeda Taikos pr. 28
Norejau susimoketi uz draudima ir bauda terminale. Pardaveja sako nematai kad kasininkes ten jau nera niekas neaptarnaus. Paklausiau o jus ne kasininke, sako kad jau nebera kam visos isejo
Šiandien buvau IKI parduotuvėje Mažeikiuose, Skuodo g. Pasirinkau kriaušes "Lukas". Šalia jų buvo ir kriaušės "conference". Kasoje kasininkė įmušė kodą brangesnių kriaušių. Aš jai sakau, kad mano pasirinktų kriaušių kaina yra mažesnė. Paprašiau salėje pasitikslinti. Nuėjo į salę pažiūrėti, aš paskui ją. Rodau, kad ji neteisingai įvedė kainą.Ji nesutiko. Grįžusi prie kasos paprašė išimti preke ir vėl jas nuskanavo, šį kartą be kriaušių. Mano kriaušes padėjo į šoną..Likau be jų. Pirmąjį čekį išmetė. Padėjau prekes ir grįžau į parduotuvę. Man renkantis kriaušes "Lukas" salės darbuotoja atnešė anksčiau mano pasirinktas kriaušes ir sukratė į bendrą dėžę. Paklausiau, kokios čia kriaušės, ji patvirtino, kad tai kriaušės "Lukas". Kitoje kasoje man taip pat patvirtino, kad mano pasirinktos kriaušės yra "Lukas". Nuėjau pas tą pačią kasininkę. Ir vėl ji man įrodinėja kad jos yra "conference". Dar kartą paprašiau nueiti į salę ir parodžiau atskirai dėžėje sudėtas kriaušes ir jų kainą. Ji sako rinkotės iš kitos vietos. Nuo kada produkto kaina priklauso nuo vietos? Tai buvo 11mėn.21d. 16:26. Kasa NR.1 kasininkė Martyna. Tai ne pirmas kartas. Kai yra tos pačios prekės skirtingom kainom pardavėjos įmuša didesnę kainą. Jei joms yra taip blogai ir reikia vogti iš pirkėjų gali paprašyti, pagelbėsim. Toks pardavėjų elgesys žemina ne tik pardavėją.......
Lapkricio 21d. 10.35 val mokejau kasoje 4. Mane aptarnavo Eidukeviciene, taciau korteleje buvo duomenys Ilona B. Kasininke buvo labai nemandagi, kalbejo labai pakeltu tonu, mete prekes (is pakelio net iskrito sausainiai). Kreipiausi i pamainos virsininke, kuri bande isspresti problema. Pardavejai buvo liepta atsiprasyti, bet kai ju su manime kalbejo, buvo tik priekaistai, pakletas tonas ir jokio atsiprasymo. Parduotuve IKI Vytauto g. 48a-3, Marijampole
20-11-2020 parduotuvėje IKI Lukšio g. 60, Kaune pirktas tortas ''ŠOKOLADO IR LATTE MACCHIATO SKINIO" tortas. Torto apačia, maždaug 2 cm. užsalusi, juodieji serbentai tiesiog traškantys, o biskvitas su ledu. Gal tai padaryta tam kad tortas būtu sunkesnis.
Slabotkės iki apsipirkinėjau šiandien po 18.20 val maždaug. Ir buvau su mažu vaiku. Atsisukau ir jo nebemačiau ir garsiau pasakiau vaiko vardą, o kasininkė sako nešauk. Aš jai nei draugė nei kas ir išvis kaip taip gali sakyt. Kasininkės vardas Lina K. Labai nemaloni, ir nemandagiai bendrauja. Ir neturi teises ji man sakyt nešauk.
Raimonda 2020-11-10 17:11:59
KAS PADARYS TVARKA IKI parduotuveje Lyros 19 Siauliuose???Manau, sios parduotuves vedeja labai neatsakinga, vietoj 2 kasu pastoviai dirba 1 kasa. PANDEMIJOS metu to neturetu buti, pati i eiles nereaguoja ir dar atsikalbineja, idarbinkit ja pardaveja, nes jai ypac patinka krauti prekes
Vedėja padeda pildyti lentynas prekėmis, kad pirkėjams būtų ką pirkti, gal darbuotojų trūksta, negalvojate taip. Žmonės labai išrankūs, niekas nenori dirbti paprasto darbelio, nori tik kabinetuose sėdėti, prie kompiuterių. O vadovė tikrai atsakinga ir darbšti, kas nedirba tokio darbo, niekada nesupras.Trūksta iš pirkėjų pusės supratimo, kantrybės ir tolerancijos..
, , Perrenkami kas valanda ir visada sviezi."
Atėjau su vyru vakare į parduotuvę Iki, Grigiškių, susidėjau prekes ant konvejerio, žmonių eilėje nėra. Priėjus prie kasos vyras, paklausė ar bilietųkai loterijos jau neparsiduoda, nes prie kasos nebuvo. Ir kasininkė pradejo rėkti kad visiems čia visko reikia, vyras sako nesupratau ko jūs ant mūsų rėkiat, kasininkė rėkia toliau kad maxima matot nedirba tai visi čia sulyndo į iki ir eilės didžiausios dabar, nors daugiau žmonų kasoje nebuvo... Šale praeidinėjo viršininkė ir ramiausiai praėjo, nereguodama kad kasininkė ant mūsų rėkia. Paaiškinkit kasininkėms kaip jos turi elgtis. Kasininkė aptarnavo Jakšta. Daugiau niekada neeisiu į jūsų parduotuvė.
2020.11.09.įvyko toks siaubingas dalykas.Yra paskelbtas žaidimas-perkant už 5 eur., tudalyvauji žaidime.Bet aš ne apie tai pirkau virš 35 eur.Ir paprašiau pardavėjos kad taip ir skanuotų-tai jau buvo nesusipratimas.Bet svarbiausia, ką noriu akcentuoti, kada pasiėmiau visas prekes, o tual.popopierius jam nuplyšo rankenėlės, prašiau, kad ateitų vyras ir padėtų man išsinešti.Tuo metu vyko diskusija tarp dviejų pardavėjų ir tuo metu toje pat vietoje buvusios vedėjos.Matai sugalvojo žaisti, ką jai pinigų mažai, poniutė........Bet svarbiausia, kad tai buvo kalbama -diskutuojama esant visiems eilėja stovintiems pirkėjams, ir svarbiausia, kad tame tarpe diskutavo ir parduotuvės vedėja.Nebeiškenčiau, paimiau ir nusipirkau kramtomą gumą ir pasakiau, kad jei neturite etiketo-supratimo, bent palaukite, kol pirkėjas išeis iš parduotuvės-ir svarbiausia jūs vadovaujanti parduotuvei.Taip vyksta dažnai, bet nekreipiau dėmesio kol manęs nelietė.Gal reik įvest mokymus, kad apie pirkėją nebutų diskutuojama girdint visiems aplinkui.Dabar galvoju gal reik paviešinti soc.tinkluose.Kam įvedate žaidimus-jei kaip jos minėjo-ką mes neturime ką veikti.Tai gal eikit griovių kąsti.Tai įvyko Ukmergėje Stoties g.esančioje IKI.Gal pasijuokime iš soc.tinklų.
Sveiki. Priekulės IKI trūkumai:
1. Šalia parduotuvės yra metalinė neaukšta tvora. Tose vietose kur ant grindinio pritvirtinta mašinos ratų atsirėmimo juosta - viskas gerai, bet kur nėra, tai ne viena mašina atsiremia į ta tvorelę... (tvorelė buvo visai nulenkta į kito pastato pusę)
2. Kadangi taip jau yra - dažnai perkama prekes kai būna akcijos.Šią savaitę ledų, kuriems nurodytos akcijos, nėra. Pasako mums neduoda... Priekulėje yra ir maxima - tenka eiti nors ir toliau nuo centro, bet ten ledų su akcija yra...
Labadiena, aš esu sąžiningas žmogus, bet negaliu reguoti i tokius dalykus kaip Šilute dariaus ir gireno g 11, yra vagiama akivaizdžiai vadovybes žiniomis aš tik ivardinsiu 3 pozicijas: Daržovių, mėsos, pienų (vedėjos). Mano manymu visa vadovybė turėtu būti pakeista.Kai dingsta prekės nurašo ant paprastu žmonių, tikuosi bus išsprstas ši problema.
2020.11.05
Rudaminos iki (Gamyklos 26)
Iš pačio ryto buvau nemaloniai nustebinta vienos pardavėjos aptarnavimu.
Maniau, kad prekybos centrai (kaip jų darbuotojai)
stengėsi parduoti kuo daugiau o ne versti laukti...
Norėjau nusipirkti " šviežios " spaudos, bet deja man buvo atriežta -" Dar nepriimta ir imti negalima.
Galite nelaukti aš ilgai priminėsiu.
Kai parašiau tik vieno laikraščio, tai buvo atsakyta -
Po jūsų dar dešimt tokių ateis ir kaip aš žinosiu kiek jų buvo...
Nejaugi sunku buvo sutikrinti pirmoj eilėje tą spaudą kurią norėjau pirkti aš ?
Maniau kad parduotuvės žmonėms o ne atvirkščiai...
Vienas blogiausiu servisu, visur dirba max 1-2 kasinininkai, is 8-9 darbo vietu, visiskai apgailetina... driskiai nenori samdyti kasininku...
Sveiki.Jei jums tai įdomu. Pranešam dėl darbuotojos drausmes. Iki parduotuve Kaune, Raudondvario pl. 166 Rugsejo 30d.apie 21 val. Apsaugos darbuotoja apsaugos kaukę dėvėjo nedengiant nosies ir garsiai skeptikavo covido tema. Tai pakankamai nemalonu.
Pagarbiai Jūsų pirkėja.
Cezario salotos-skanus, bet brangus uz 2, 29eur 170 gr ir uz 2 gabalelius vistienos-skauda.
2020-10-26 Vytauto g. 60, Trakai. Pirkome supakuotą indelį šviežių kopustų. Vien druska, neįmanoma valgyti.
Iki saltinelis zirmunu g. 106 Vilnius
Kasininkes nedevi kaukiu! Kaukes yra bet net lupu nedengia. Ziaurus pazeidimas siais pandemijos laikais. Pirkejai irgi be kaukiu kaikurie bet jiems net zodzio nepasako. Kitose tinkluose zmoniu be kaukiu isvis neaptarnauja pavyzdziui. Eiles didziules, 10 pirkeju tikrai buvo o kasa dirbo tik 1. Saleje maciau gal 3 pardavejas bet niekas net nesiruose eiti i kasa aptarnauti pirkeju srauta. Daugiau nekelsiu kojos i jusu parduotuves.
Sveiki, as dabar galvoju mes snekome apie ekologija o eigu paskaicioti kiek per savaite, menesi ir metus iki parduotuveje sunaudoja reklaminiems skireliams tie spalvoti kurie kabo prie saldytuvu, kiek sunaudoja elektra gaminant, popieriu, dazus tai tikrai siaubas, negu nekaip nepakeisti pvz. i mazus monitorius arba viena i dideli monitoriu ir keisk kiek nori informacija ir reklama ir statik ieidamas i iki parduotuveje, nu nezinau atrodo gyvenam 18 amziuje.
Nelabai noreciau kreiptis i darbo inspekcija, bet manau teks. Klaipedos Laukininku gatves 19 prekybos centro vadove visiskai nekompetetinga, nesusitvarko su darbu, lentynos tuscios, zmones isnaudoja apkraudama dvigubais darbais, zmoniu nepriima i darba vien del to, kad vardas nepatiko, dar savaite palauksiu jei situacija nepasikeis ir sio tinklo vadovybe nesiims pruemoniu pradesiu rasyti skundus i visas imanomas institucijas, o patikekit manim jos atras ne viena pazeidima.
Neseniai įsigijau iki kortelę, apsilankiusi šiandien parduotuvėje paprašiau savitarnos kasoje dirbančios moters, kad padėtų ir pasakytų kaip naudotis ja, o ji man labai nemaloniai atsakė, kad, , pasižiūrėk, viskas čia parašyta" linkiu dažniau pasižiūrėti kokie darbuotojai pas jus dirba, nes aptarnavimo lygis prastas, viskas vyko Vilniaus autobusų stoties iki, sėkmės
Severina Gegužytė
2020-10-20 19:39:51 IP 2deqv6o4
Laba diena, Medvėgalio g. 23A Iki parduotuvėje buvau apšaukta apsauginio dėl savo nuosavo maišelio naudojimo pirkiniams. Nors apsauginis netgi man įeinant į parduotuvę pats pripažino, kad matė, jog maišelis buvo tuščias. Esu sutrikusi, nes juk einame prie ekologiškesnio gyvenimo ir daugkartinių maišelių naudojimo, ar tai tikrai draudžiama ir ar normalu šaukti ant pirkėjo ? Apsauginis atrodė jaunas. Viskas įvyko 2020.10.20. apie 17 h Dėkui
Vytautas Lesciauskas 2020-10-13 11:27:13
Kada šita betvarkė liausis? Kodel cigareciu skyriuje niekas istisai pabreziu istisai nedirba? Del cigareciu pakelio turiu stoti i bendra eile? Tai jeigu cigareciu ir perlo terminalo skyrius yra atskiras, kodel turiu laukti puse valandos ilgoje eileje? Absurdas visiskas kuris tesiasi jau puse metu kazkur? O jei saskaitas apmoketi? Tai visa eile lauks dar papildomai?!! Vyturio iki klaipeda. Paskutinis mano vizitas jusu parduotuveje, isseko kantrybe. Geros dienos
Dauguma iki parduotuvių, perlo terminalas ir cigaretes parduoda bendroje eilėje. Tik didesnėse yra atskiras info skyrius, kuriame priima mokesčius ir cigaretes parduoda, neaptarnauja su maisto prekėmis pirkėjų.
Vytautas Lesciauskas
2020-10-13 11:27:13 IP 2ju3l6p8
Tokios absurdo daugiau niekur nemačiau kaip iki parduotuvėje didlaukio gatvei. Kasinininku tempas lėtas, taromate užstrigus aparatams reikia laukt 40min kol kažkas teiksis ateit net paprašius darbuotojų kad kažką pakviestų vistiek niekam neįdomu. Tai čia toks požiūris į klientą ar tokie žmonės iš vis gali dirbti pirkėjų aptarnavime manau ne. Keiskit darbuotojus arba paaiškinkit kaip reikia dirbti tokiame darbe.
Šiandien 2020-10-09 apie 19 val Vilniuje, Buivydiškių g. kasininkė mane a p v o g ė. Skubėjau tai iš karto nepatikrinau pirkimo kvito nors pasirodė keistai per didelė suma mano prekių kiekiui. Papildomai priskaičiavo 5.99 eur už kavą Nescafe dolce gusto
Noreciau suzinoti kokiu pagrindu sumazinote atliginima.DIrbu palink 431 pard..tab nr.1034.Uz liepos m.ant popieroais 605..kazkur dingo 19 euru i rankas.
Šįryt Kauno Laisvės al. parduotuvėlėje pirkau vandens buteliuką, ant lentynos buvo parašyta 43 ct, darbuotoja pasakė 60 ct, daviau 2 Eur, grąžos gavau 1, 35 Eur. Neturėjau laiko nei ūpo aiškintis ir kvestionuoti dėl kainos ar grąžos, bet turiu laiko ir ūpo dabar, tai sveikinu tą bedarbio žmogaus sąskaita keliais centais praturtėjusią moterį su nuostabia visai neapgailėtina darbo dienos pradžia :)
Šiandien kaip vos ne kas dieną prekinaus parduotuvej Iki Nidos g. 5 Klaipėda, eilės didžiulės, dirba tik viena kasa ir taip nuolat, nors piko metas. Pardaveja JAVSEJEVA A. ypac grubi, nemaloni, perkant loterijos bilietus juos laikiau rankoj, nedejau ant transporterio kuris buvo uzimtas kito kliento prekem. Ji pareiske kad neturiu teisės imt loterijos bilietų i rankas, kad ji kas menesi is algos dengia 30e trukuma, taip ne tiesiogiai duodama suprast neva as juos pavogsiu. Esu pasipiktinus, nes toks grubumas ne pirmą kartą, tikiuos kad vadovai imsis priemoniu ir suvaldys sia kasininke.
Esu pasipiktinusi, Palangos iki Taikos gatvėje kasininkės nemandagumu. Stambesnė, trumpų kirpimu, šviesiais plaukais. Atrodo, kad klientai jai skoloj, o gal prekės mes nemokamai imam. Nemandagi, grubi. Gal pamokykit bendravimo etiketo su klientu. Nes jai aptarnaujant jauties lyg skoloj jai butum.
Visiška betvarkė iki parduotuvėse, Bitutese prastovi kaip kasose, nėra kam patvirtinti pirkimo. Ypač vakarais. Viena pardavėja laksto iš kasos į Bitutes ir atgal, bėga cigarečių, nes prie kasų nėra. Žmonės rėkia ant pardavėjų, apsauga pasislėpusi sėdi.Kodel ne paėmus pavyzdžio is Maxima, kur savitarnoj visada yra darbuotoja, ne dirbanti dešimt darbų iškart.
UAB "IKI" 2020-09-22 19:51:48
Pranesame kad i komentarus neatrasysime

Jusu UAB IKI.
UAB "IKI" ar UAB Palink?
Atsiprašome už nepatogumus, būtinai stengsimės, kad pirkėjams būtų patogu ir malonu apsipirkti mūsų parduotuvėse. Jei iškiltų klausimų, parašykite mums į mūsų el.paštą!
Arba pagal adresa Lentvario g. 33, LT-02241 Vilnius
Sveiki. Esu ilgametė IKI tinklo vartotoja. 2020.09.29 apsipirkinėdama IKI parduotuvėje Baltijos g, Kaune, vyno skyriuje rinkausi vyną naudodamasi VIVINO programėle. Pasirinkusi vyną, toliau apsipirkinėjau. Buvau nemaloniai nustebinta kai po kelių minučių prie manęs priėjo IKI apsaugos darbuotoja ir liepė ištrinti visas prekių nuotraukas. Apsaugos darbuotoja paaiškino, kad IKI neseniai įsigaliojo įsakymas, pagal kurį prekes fotografuoti gali tik parduotuvės vadybininkas. Būčiau dėkinga už patikslinimą, kokiu pagrindu remiantis negalima fotografuoti prekių prekybos centre. Tai padėtų man kaip vartotojui tinkamai elgtis PC.
Dėkoju iš anksto,

Vesta
Laba diena, siūlyčiau Jūsų valdomoje parduotuvėje "Iki", esančioje adresu Nemenčinės pl. 2, Vilniuje, įdiegti šiuos dalykus:
1) savitarnos kasas, nes didžiąją dalį pirkėjų čia sudaro jaunimas, studentai, šeimos su vaikais, kurie puikiausiai mokėtų elgtis su tokiomis kasomis, vien pagalvojus apie ilgiausias eiles šioje parduotuvėje, pasvarstai, ar verta užsukti;
2) pakeisti parkingo įvažiavimą be šlagbaumo, t.y. į numerių nuskaitymo sistemą, nes dabartinis operatorius, valdantis parkingą, nesusitvarko, pastoviai sugenda šlagbaumas, arba negali įvažiuoti arba išvažiuoti iš parduotuvės, o parduotuvėje dirbantys asmenys niekuo negali padėti.
Kristina 2020-09-22 19:09:41
Ivardikite, butent kuri pardavėja?
But gerai yvardint, jog korteles vardu nesiotu.
Ukmergės g. Panevėžyje IKI nusipirkau rūkytos mėsos gabalėlį, parsinešusi namo žiūriu, jau dvi dienas išėjęs iš galiojimo. Na, gal ir mano kaltė, kad nepatikrinau parduotuvėje. Bet, vis dėlto, IKI skaitoma aukštesnio lygio parduotuvė, gali atidžiau atrinkti prekes. Labai nusivyliau. 4eurai į balą, teko išmesti.
Inga 2020-09-25 18:26:52
Tauragės miesto, Šilalės gatvėje IKI parduotuvėje, labai dažnai, po 17 val., kai žmonės grįšta iš po darbų, ir nori apsipirkti, šioje patduotuvėje prie kasos +20 pirkėjų eilėje su pilnais krepšiais. Paprašius pakviesti papildomą kasininkę, atsakymas, kad nuo 17 val. parduotuvėje tik vienas kasininkas ir dvi salės darbuotojos, kurios tik krauna prekes. Žmonės eilėje pasipiktinę, meta prekes krepšiuose ir palieka parduotuvę. Prašau atsakingus asmenis atkreipti į tai dėmesį.
Laba diena, Inga,

Atsiprašome už nepatogumus, būtinai stengsimės, kad pirkėjams būtų patogu ir malonu apsipirkti mūsų parduotuvėse. Jei iškiltų klausimų, parašykite mums į mūsų el.paštą http://www.iki.lt.

Gero Vakaro.

Jūsų IKI
Kazkaip prastoka su aritmetika pas UAB "Palink".
Vienas sokoladukas kainuoja 0.34€.
2 sokoladukai po 0.34€ =...Kiek?Manote o.68€?
UAB "Palink" mano kad 0.69€!
Tesiog
Gražina Aukšikalnienė
2020-09-23 19:10:40 IP 2fbavaem
Sveiki, niekada nerašau jokių atsiliepimų, bet šiandien Panevėžyje Kniaudiškių gatvėje esančioje IKI parduotuvėje pirkau karšto rūkymo jūros lydeką, ir parsinešus namo, išėmus iš įpokavimo, žuvis atrodė lyg ištraukta iš vandens. Apėmė pyktis, bet patingėjau tiesiog ją nešti atgal. Tiesa, ji buvo ale akcijinė, apie 0, 50 ct pigesnė. Bet perkam ne dėl to, o kai reikia prekės. Už tai informuoju Jus, kokios" aukštos" kokybės produkcija prekiaujate!
Pranesame kad i komentarus neatrasysime

Jusu UAB IKI.
Jaroslav 2020-09-21 17:55:11
Kad pardaveja nemandagi vilniaus g. Panevezy gal prie arbatos, kavos kasoje geriant bunant sumustiniu atnesty?
Ivardikite, butent kuri pardavėja?

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA UAB Delikana klientus aptarnauja visoje...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

JK pareiškė, kad liko tik maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexito" 11-29 18:27
Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius sekmadienį pareiškė, kad jo šaliai ir Europos Sąjungai liko maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexit", o didžiausia kliūtis...
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių 11-29 16:55
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius gyventojų susibūrimus prie šeštadienį įžiebtų kalėdinių eglių didmiesčiuose ir perspėja, kad tai netrukus gali dar padidinti užsikrėtusiųjų...
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę 11-29 16:10
Nuo praėjusių metų lapkričio ketaus liejinių gamybos UAB "Panevėžio ketus" nutraukė senų koksu kūrenamų ketaus lydymo krosnių eksploatavimą. Tačiau senosios dėl išliekamosios muziejinės vertės...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%