Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Kasdiena prekinuosi IKI Gardino g.2 Šiauliai visi darbuotojai mandagūs, paslaugūs priekaištų neturiu, bet vienas darbuotojas Vaidas nu jau peržengė visas ribas.Jei dirba prie informacijos kasoje, tai nereaguoja prie pačios info kasos stovinčių pirkėjų.Net, kai jį kviečia pirkėjai, nesureagavo net priėjus apsaugos darbuotojai ir pasakius, kad Vaidai kodėl neaptarnauji prie informacijos stovinčių.Kai dirba prie savitarnos kasų tai pat nereaguoja, kai paprašai pagalbos ar reikia patvirtinimo.Vaikšto prošali arba krapštosi, tvarko neva kasas.Priėjas mėto replikas kaip aš sugadinau kasą, kažką prispaudžiau čia ir t.t.Sakė reikia mokėti jomis naudotis...Prašau į tai atkreipti dėmesį!
Iki parduotuvė galėtų leisti atskirą laikraštį Pakruojo miestui.Nes kas būna skelbiama akcijose, tai iki Pakruojo niekas neatvažiuoja. Kame reikalas?Galėtų valdžia pasidomėti.
praeitą savaitę palikau spintelėj megztinį, antradienį (grįžus iš kelionės) nuėjau ieškoti. Aprėkė, kad per vėlai atėjau, sakė, , kažkas paėmė". Tai įvyko Kazlų Rūdos IKI padrduotuvėje DAUKANTO G. Noriu sužinoti, ar turėjo teisę darbuotojos radinį padėti viešoj erdvėj, kur filmavimo kameros negali nufilmuoti?
Laba diena kada pagaliau baigsis tas bardakas jūsų parduotuveje adresu Kaunas Varnių gatve, pastoviai ištisinės eiles, kaina viena-prekė kita, pasakius kasoje gauni atsakymą.kad nieko nžn..o šnd apsipirkus pirmoje kasoje, kur yra ir terminalas, pralaukus ilga laika, kur netik perki prekes, bet dar ir meta viska ir eina prie terminalo mokesčių priimti..tai nieko nesuprantu viena karta liepia stoti i eile ir sako, kad bendra eilė, kita karta, kad jau atskira..tai pagaliau apsispreskit ir informuokit visus darbuotojus, kad dirbtu vienodai, o ne kas kaip nori..beto nauja darbuotoja Audronė, pastoviai burbuliuoja ir pastoviai nepatenkinta.
klaipedoje iki parduotuveje, taikos prospekte, prie naujojo turgaus, bandziau nusipirkt zvejybos bileta nemuno deltos regijonineme parke, pirmadieni (04/16/2018), man buvo pareiksta, kad ji (kasininke) nemoka naudotis aparatu ir pasake eit kur nors kitur, kai paprasiau skundu knygos ar direktores, buvau ignoruojamas
Labas vakaras. Noreciau pranesti apie jusu darbuotojas iki parduotuveje Uosupio gatveje Marijampoleje, Siandienos pamainoje, jos yra nemandagios, graza numeta bet kur, niekada nuolaidu korteles nepraso. grubiai sneka su klientais. buvo toks atvejis, kad nenuskanavo prekes tai kasininke pasake "b**t kur ta preke yra ". prie visu klientu.prasome pasidometi.
Is anksto dekoju.
Jeruzalės Iki parduotuvėje kasininkė Genutė V. aptarnaudama klientus 2018.04.15 apie 19 val kalbėjo telefonu asmeniniais reikalais. Negražu.
Pries menesi nusipirkau tortilijas, ceki kaip ir dauguma ismwciau prie kasos, gryzusi pamaciau kad supelijusios, gavau atsakyma y el laiska kad neturiu cekio nerair bedos:) pamokos neismokau, ceki siandien vel ismeciau, pirkau marinuotu kukuruzu:))) matot ka radau:) parasiau zinute FB, paskaite IKI bet kadangi cekio neturiu tai vel mano bedos, zodziu esat a*******i ir tiek.
Pries pora menesiu nupirkau "ale medu" - atidariau, iskarto pasmirdo cukrumi, nu galvoju, nieko tokio - toks gal medus: ragauju, absoliuciai jokio medaus skonio, ištirpintas cukrus, skonis tiesiog "nepakartojamas". Skaitau sudeti: sudeties nera, skaitau Gamintoja: UAB Medaus pirkliai, pagal UAB Palink uzsakyma. Ir idomiausia: Kilmės šalis: Ne ES medaus mišinys.
Tai kaži kokia kilmies šalis, ir kokia sudetis? Ir kas iš viso gali valgyti toki "brūda"? Ir kaina nemaža 3, 79 eur - už ką? Už neiaškios kilmies ištirpintą cukrų, ir dar idėtą visokio šššš? Nu negi sunku pagal savo juolab UAB Palink užsakymą - užsakyti tikrąjį medų??? Ar pinigai užvaldė viską? Eisiu toliau, tai šito nepaliksiu, iki šiol šis "ale medus" parduodamas, negi nei vienam nepasirodė kad esamę mulkinami? :) žiauru...
Šiandien labai likau patenkintas kasininkės Dominykos aptarnavimu :) jauna ir labai patyrusi mergina :)
Marijampolės IKI Vytauto gatvėje mėsos ir žuvies skyriuje dirba darbuitoja Gitana.Visada labai maloniai aptarnauja.Malonu sugrįžti.
Varnių g. Pačio prasčiausio aptarnavimo lygio. Manau kad prastesniame prekybos centre neesu buvusi. Žmonių daug, o iš esančių 6 kasų dirba tik 2. Eilės nusitiesia per pusę parduotuvės. Tikiuosi greičiau atsidarys kas nors šalia. Žinoma, prekės irgi dažnai būna pasenusios.
Pirkau IKI parduotuvės lietuvišką varškės sūrį.Jo pjauti su peiliu nėra jokios galimybės, gryna varškė.Tai gal neklaidinkit pirkėjų, o prekę įvardinkit taip kokia ji yra.Visas, , sūris'' sutrupėjo.Arba išmokit gamint sūrius, nes gamintojas rašomas, , Palink''.Varškės sūris su kmynais, 0, 361kg-kaina 2, 16.Kg kaina -5, 99.riebumas22procentai.
š.m balandzio pradžioje apie 20h vakaro IKI - Bendoriai, Senasis Ukmergės kl. 8, teko atsistoti i eiles gala kurios galas buvu uz pirmu lentinu paciam gale, ir priejes prie kasos paprasiau kasininkes ar gali atidaryti antra kasa ji man reže kad nera daugiau kasininku kurie dabar dirba, bet po kažkur 10min stovejimo eileje priejo prie kasininkes apsauginis kuris jai pasake iškviesk antra kasininke, o ji jam atsake jog ji kažkuom ten yra labai užsiemusi. Tai gal imanoma idarbinti daugiau kasininku? arba apmokkyti sales darbuotojus, kad kai yra didelis žmoniu srautas galetu aptarnauti zmones....
Įvažiavimas į Kauno Girstupio IKI parduotuvę tragiškas. Būtent "ant" pačio įvažiavimo kasdien vis didesnė duobė skersai viso kelio.. Tai gal apsitvarkykit, jeigu klientai Jums rūpi.
Parduotuveje IKI prie žaliojo tilto Kalvarijų g. 3 kasininkė nuolat apgaudinėja. Kai pirkėjas išeina kasininkė perbraukia savo nuolaidų kortelę o sumos skirtumą tikriausia sau pasiema.
Šiandien pirkau IkI parduotuvėje. Priskaičiuota suma buvo 12.71. Paduodu 50eur ir dar 3eur ir 1cnt.
Grazos gaunu tik monetas su kvitu. Klausiu- kur grąža iš 50 eur. Kasininkė paprašo parodyti kvitą. Pažiūri ir grąžina 40eur su kvitu.
Grįžęs į namus pasižiūriu į kvitą- tenai paduoti grynieji 13.01.
Tai kodėl kasininkė be jokių ginčų grąžina 40eur?
Tikiuosi, kad treisingai įvertinsite apgaudinėjančią darbuotoją.
Kas nutiko su Kijevo kotletais? Vienos kremzles ir skonis 100 kart prastesnis......
Š.m. kovo mėn. pabaigoje prekybos centre, , IKI'' Alytuje, Naujoji 2c pirkau kačių ėdalą, , Kitekat.'' Už jį kasoje sumokėjau, bet skubėdamas pamiršau iš kasos pasiimti. mane maloniai aptarnavo kasininkė Ineta O. Nors jau buvo praėję nemažai laiko po mano apsiprekinimo, kai vėl kreipiausi dėl paliktos prekės pas kasininkę Inetą O., ji mane prisiminė, prisiminė ir mano paliktą prekę ir ją man grąžino. Dėkoju už sąžiningumą.
stora boba 2018-03-29 16:38:59
Taip tau ir reikia.Kaip suprantu, tu kasininkes nelaikai zmonemis.Daugumos lietuviu toks poziuris.Tu negerbi jos darbo ir jos laiko.Jeigu parasyta, kad parduotuve dirba iki 22 val.kokio velnio ten velkiesi.Kad pasirodytum kokia svarbi persona, kad pasityciotum is kitu darbo.Nekenciu tokiu zmoniu.Saipykis is savo namiskiu.
Va tikrasis lietuvos veidas.cha cha cha cha.
stora boba 2018-03-29 16:38:59
Ka man taip ir reikia? Matyt tu ir esi viena is neissilavinusiu kasininkiu, kad dristi cia verkslenti. Beja, as pasiekiau savo, tos kasininkes vakarais jau nebematau, esu ziauriai patenkinta. Aciu administracijai ! ;) Kaip vaiksciojau taip ir vaiksciosiu vakarais, o jeigu tau tas nepatinka - eik igyk auksta issilavinima ir keisk darba, kasininke tu bl ;)
Piliete 2018-03-12 19:37:01
Noriu pasiskusti del kasininkes GELENOS K., dirbancios IKI PC MADA, Virsuliskiu g.42.

2018.03.10 d. apie 21.59val. buvau apsaukta, kad taip velai uzsukau su vyru nusipirti energetinio gerimo bei saldainio. Mus apsauga ileido 21.56 val. prie kasos jau buvome 21.58 val. Kasininke GELENA K. pradejo skaityti mums moralus, kad pastoviai ateiname apsipirkti taip velai. Pasakiau kad mus ileido apsauga bei kas cia tokio, jeigu apsipirksime iki 22val. likus porai minuciu, mums tik reikejo energetinio bei sokolado. Jai tas nepatiko ir pradejo saukti kad jau uzsidare ir mes cia tokie nenaudeliai, privertem GELENA K. dirbti lygiai iki 22.01 val. Neistveriau ir pasakiau kad jeigu jinai neliausis varyti ant musu, tai nueisiu pas vadybininka pasiskusti, bet jinai tik pasijuoke ir pasake kad ji nebijo savo vadybininkes, nieko jai nebus. Likome su vyru nemaloniai nustebinti tokiu kasininkes elgesiu bei nusivyle, kad IKI dirba tokia nemandagi kasininke. Slykstu bei geda IKI, del tokios darbuotojos.
Norėčiau sužinoti, koks yra požiūris direktorių, vadovų, vedėju ir panašių veikėjų į paprastus žmones, darbuotojus, nes pirmą Velykų dieną darbo grafikas nuo 8iki22val.Taip suprantu visi veikėjai turi ir šeimas, ir nori švęsti, o paprasti neturi nieko ir nieko nenori. Pasityčiojimas.... Pasiūlymas darbuotojams visiems vienu metu susirgti penktadienį.
Baikit tyčiotis iš darbuotoju (čia viršūnelėms)jus galvojat, kad be jūsų neapseisim per Šv.Velykas, čia dirbantys žmonės irgi turi šeimas ir nors trumpam, bet nori pabūti, būtu mano valia, aš išvis uždrausčiau dirbti,.tokias šventes turim tik karta metuose, kaip Klėdos, Nauji metai, o Velykos, tai įprasta diena? O jums terūpi išnaudoti ir prisikimšti sau į kišenes vardan savęs, jums nieko nėra švento, mokat darbuotojam snarglius, išnaudojat ir dar išsityčiojat iš jų darbo.Rašau tokius komentarus nes pažystu daug žmonių ir giminaičių kurie dirba šiame tinkle.Linkiu prisikimšti sau pilvus kitų sąskaita, sveikata ir nervais.''SU ARTĖJANČIOM ŠVENTĖM''KIAULĖS KITAIP IR LIEŽUVIS NESIVERČIA
Šiandieną Siauliuose esančioje Lyros gatvėje pirkau svogūnų sodinukus, kaina uždeta viena, o prekiauja kita kaina beveik dvigubai brangiau. Šioje parduotuvėje yra dažnas atvejis. Tokiu prekybos IKI darbu tikrai labai nepatenkinta
norejau pasirasyti cia, kad su darbuotojais UAB, PALINK, regionai ir vedejai elgiasi negraziai, ne visi bet as susiduriau su tokia situacija, , buvo taip kad del lep vedejos laikinas pareigas einanti vedeja teko man iseiti is darbo del vedejos kaltes. bet kai gawau darbo sutarties nutraukimo sutarti ten parasyta kad isejau savo noru neturinti svariu priezasciu, nors as pareiskime rasiau kad iseinu is darbo del vedejos kaltes. kodel taip yra kad mes darbuotojai turime likti kalti nors tikrai ne visada taip yra.

Tai tikriausiai bus mano pirmasis noras parašyti atsiliepimą apie parduotuvės, esančios Kaune, ties požemine perėja. Dirbo mergina viena prie kasos, 03-24 dieną apie 20:15 valandą vakaro, manau, jog atsirinksite ją pagal darbo laiką. Buvau labai patenkinta jos aptarnavimu, labai mandagi, draugiška. Esu dažna pirkėja šioje parduotuvėje, nes gyvenu netoliese. Šis žmogus man pasiūlė įsigyti nuolaidų kortelę, visą dėmesį sukontencentravo į labai gerą aptarnavimą, o juolab, kad žmonių buvo tikrai nemažai, o ir mergina viena dirbo už kasos. Labai prašau pagirkite ją, ačiū šauniajai pardavėjai. :)
Vakar t.y 2018-03-20 kauno baltijos gatveje esancioje iki parduotuveje pirkau marinuota skumbre kurios nebuvo imanoma valgyti nes skumbre buvo prasvinkusi.
Šiandien vakarę apsipirkdamas IKI žalialjam tilte likau labai patenkintas vyr.kasininko Romualdo U. aptarnavimu jis manę labai greitai ir su šypsena aptarnavo tad šios parduotuvės vadovą raginu rašyti pagyrimą :) kad daugiau tokiu būtų :)
Praeita savaite buvau nusipirkusi pyrago "Naujienele" kuri su malonumu suvalgiau, o si pirmadieni nusipirkau ir likau nemaloniai nustebinta. Pacio biskvito storis yra tik 5 mm, o kremo net 10 mm. Kada pyragas "Naujienele" pakeite savo recepta ? Neimanoma valgyti vien tik augaliniu riebalu skonis burnoje, brr.... Vel kokius metus teks susilaikyti nuo pirkimo. Ar pas jus yra kokybes kontrole kuri atsakingi uz si "stebukla" ? Laukiu atsakymo.
Daniele Cerepoviene
2018-03-18 19:33:49 IP 78.63.58.174
niekaip negaliu suprast kur dingo darbuotojai galvokit kazka nes tokioj didelei ir musu mylimoj parduotuveje toks chaosas detis nebegali.

Laba diena. Buvau labai nusiviles siandienine akcija
Iki užubaliai taromato niekas nepriziuri. Laukti reikia apie valanda kol ateis kazkas. Zmoniu parduotuveje nera taciau darbuotojai neateina. Jei nesugebat aptarnauti uzsidarykit ir leiskit kitiem normaliai tinklam dirbti jusu vietoje.
Laba diena s/m kovo men.10 d. apsipirkus jusu parduotuveje S Lozoraicio g 2, gavau kvita nr 51602 groteles 0002apsipirkima su 10procentu nuolaida kitam kartui, kadangi 15 d.mano gimtadienis tai kvite rasoma, kad nuolaida galioja bet kurioje IKI parduotuveje s/m 03.15.d apsipirkau parduotuveje esancioje Vytauto g 67 GARLIAVA kvito nr 171/360173 groteles 0001 kasininke SADIENE PASAKE, KAD JUSU KVITAS SIOJE PARDUOTUVEJE NEGALIOJA, JUMS REIKIA PIRKTI TEN KUR JI GAVOTE, AS SAKAU JUS PASKAITYKIT TOLIAU KA RASO ANT KVITOIR PARODZIAU, SAKO MATAU, BET MUSU ADMINISTRACIJA TAI NELEIDZIA, SAKO ISSKAITYS IS MUSU, SAKAU JUS NETEISI, BLOGAI INFORMUOTA, KADANGI BUVO DIDELE EILE DAGIAIAU NENOREJAU KONFLIKTUOTI, TEKO NUSIVILTI PARDDUOTUVE KURIOJE TANKIAI APSIPREKINU IR DAR PATIRTI KAZKOKI MATERIALINI NUOSTOLI IR SUSIGADINT SVENTINE NUOTAIKA.NORECIAU SUZINOT AR TEISUS PARDUOTUVES KOLEKTYVAS.LAUKIU ATSAKYMO.GEROS JUMS DIENOS
Sveiki, esu labai nusivylusi IKI seskine parduotuves darbuotojais.Parduotuveje lankytis pradejau visai nesenai.Bet darbuotojai kazkokia katastrofa.Idomu kur mes randames Lietuvoje ar Rusijoje?Dvi dienas is eiles girdziu vien kalbant rusiskai.Eiles uzsisukusios, o viena is pardaveju (tai buvo 2018 03 12)stovi uz nugaros kitai pardavejai, kuri kasoje ir glosto plaukus, kazka rusiskai sakydama, ka ji darbo neturi?ar jai moka uz tai, kad sukuosenas darytu.Poto atkutusi nuejo i kasa, grubiai pastumdama zmones (moteris pagyvenusi, pilkais plaukais, uzsidejusi daug makiazo, o plaukus gloste jaunai merginai, kuri ilgu tamsiu plauku ir su akinukais).nu Iki kuo toliau tuo graziau, absurdo komedija....
IKI turėtų geriau prižiūrėti egzotinius vaisius. Suprantama, kad pasitaiko kiek pagedusių vaisių - vis dėlto jie ilgai vežami ir t.t. Tačau TIK IKI parduotuvėje tiek daug kartų teko nusipirkti kokosų ir atidarius pamatyti, kad jie išpuvę. Tas pats buvo nutikę ir su granatais. Galėčiau eiti prašyti grąžinti pinigus, bet tiek vargo dėl eurą kainuojančio kokoso - man brangesnė ramybė. Perkant egzotinius vaisius kitose parduotuvėse taip beveik niekad nėra nutikę, o IKI - ne vieną ir net ne du kartus.

Laba diena
Esu jusų nuolatinė klientė. Apsiperku labai dažnai. Patinka prekių asortimentas ir darbuotojos malonios, (rytais kartais dirba tik viena kasa. Blogai), bet pykdo aplinka apie parduotuvę. Šiukšlės. Nei kas renka jų, nei šluoja teritorijos, tiesiog laiptų... valytojos triūsia viduj, nejaugi negali apsitvarkyti kieme. Būtų smagiau. Tik nesakykit, kad šalta ar sninga, ar lyja:) surinkti maišiukus ir kitas šiukšles galima bet kada. Pvz Maximos kieme visa švaru. Aš kretingiškė.
Pagarbiai L.
Prašau patikrinti Kauno Partizanų g. 137 IKI parduotuvės darbuotojų darbo kokybę. Pastoviai reikia tikrinti čekius: kaina, nurodyta prie prekių etiketėse neatitinka kainos kasos čekiuose, nuolaidos, kurios jau seniai baigėsi, yra pritvirtintos prie prekių. Pasakius pastabą kasininkei, ji atšauna, jog tai ne jos darbas. Taip, tai ne jos darbas, bet ir ne pirkėjų.
Labai nemalonus jausmas, kai reikia tikrinti čekius ar viską paskaičiavo teisingai. Va ir šiandien, tuoletinis popierius "zew... Biržuose taikyta nuolaida 40% iki kovo 11 d (dar pasitikslinau kokia šiandien diena). Kadangi didelė eilė, kad nesitrugdytų, pasitikėjau pardavėje. Namuose pastebėjau, kad nuolaida nepritaikyta. Internetu nerandu jokios info, kur kreiptis. Bėda ta, kad reiktų važiuot 50km extra atgal į centrą.
Šiandien 2018.03.08 apie 8:30-8:40 Vilniaus užupio iki LABAI nemaloniai bendravo pardavėja. Norėjau atsiskaityti bekontakte kortele, bet pardavėja pradėjo pakeltu balsu sakyt, kad reikia kišt, o ne glaust, kai meginau paaiškint kaip noriu atsiskaity nekreipė dėmesio ir sakė, kad juk matai, neišeina, kišk. Taigi įkišau kitą kortelę, bet kadangi pardavėja šaukė ir nemaloniai bendravo, nors klausiau kodėl šneka su manim taip nemaloniai, pamiršau pin kodą. Pasakius, kad pamiršau pin kodą pardavėja vėl pradėjo labai nemaloniai kalbėt ir imti prekes ir mest po prekystaliu, nors net nepasakiau, jog nesumokėsiu. Kai užsiminiau, kad noriu sumokėt grynais, nereagavo ir pradėjo aptarnaut kita klientą, o aš pasakius, kad labai malonu, kai taip bendrauja ir palinkėjus tokio pat bendravimo ir nemalonios dienos, pasakė: dink iš čia. Taigi likau be produktu ir su labai maloniu atsiliepimu bei nuotaika. Manau, jog tokie žmonės neturėtu dirbt su kitais monėmis. Net nesupratau kodėl ant manęs rėkė ir kodėl jie turi tokia teisę.
Kaišiadorių m. Gedimino g.116, labai nekokybiškas aptarnavimas. Žuvies skyriuje tenka laukti pardavėjos dešimt ir daugiau minučių. Šiandien laukiau apie 10 minučių, skambinau tris kartus iškvietimo skambučiu, bet taip niekas ir neatėjo, teko eiti į kito prekybos tinklo parduotuvę. Labai nemandagu pirkėjų atžvilgiu. Manau parduotuvės vadovai blogai dirba, daro nuostolį parduotuvei bei savininkams.
Sveiki, patarciau atkreipti demesi i Vilniaus stoties iki kolektyva ir darbo organizavima. Visada diena ar vakare dirba 2-4 kasos is 10. Eiles didziausios. Bet paskutinis atvejis tiesiog pribaige. Stovi klientas o kasininke ant jo rekia kodel smulkiais duoda, ta pati kasininke veliau aptarnaudama net po mano pasisveikinimo tyli kol neateina laikas moketi ir uzkaukia "mokekite ne stovekite!" Kai pasakiau kad mokesiu kortele. Atsakymas "iskart reikejo taip sakyti" as ir sakiau. Veliau nuejus i informacija ten pralaukiau 10 min. Kol ateis pardaveja ir netiketai priesais mane uzlenda 0ries tai mane aptarnavusi kasininke ir kalbasi su info pardaveja. Gale kaupiasi zmones. Ir nieko nepirkdama pletkina iveldama i kalba slyksciu keiksmazodziu ir tai vyko pakankamai garsiai. As tiesiog noriu paprasyti kad pravestumete savo personalui aptarnavimo etikos paskaita. Nes tai ka maciau sioje parduotuveje netelpa i jokius remus. As nekalbu apie tai kad ne visur ir ne visada yra kainos. Ir kiti neatitikimai. Bet cia jau virsune. Dekui ir tikiuosi pasitaisysit.
Elektrėnuose iki parduotuvėje stovėjau prie kasos, kuri vienintelė turi terminalą, laukiau 25 min. Ir niekas nepriėjo. Šalia pardavėja dirbo, kaip įprasta iki parduotuvėje tikėjausi kad tarpe eilės ji ateis ir iki manęs, tačiau aš tokios garbės nesulaukiau, po 25 min aš paklausiau ar čia ta kasa nedirba, nes jokios lentelės nėra, pardavėja pasakė kad čia bendra eilė, pasakė tada kai paklausiau, po 25 min. Kai eilė jau pasikeitė 5 kartus. Paskambinus bendru numeriu, kurį nurodo elektrėnuose esanti iki, atsiliepė vyras, išgirdęs klausimą kokia čia tvarka, jis man atsakė tą patį, kad čia bendra eilė, tačiau kaip man žinoti, pirmą kartą atėjus į parduotuvę kokia čia tvarka, jeigu niekur neparašyta, jis man atsakė skųskis kur nori ir padėjo ragelį, antrą kartą net nebepakėlė. Esu labai nusivylusi, nes taip ir likau neaptarnauta. Na ačiū dievui jūsų tinklas Lietuvoje ne vienintelis.
Vasario 2 norejau atsigaivinti vaisiais..mandarinais brangiais.esu pensininke 76m.iki ramuciuose virs euro kg.ir ka...geko ismesti.visiskai be sulciu...ir kaip dar i prekyba deda...kg1.59...
Vilkijos iki parduotuvėje pardavėja Palauskienė nusukinėja pinigus nuo manes jau du kartus ir po eura žmonės apsipirkinėdami pas ją žiūrėkit ar gerai atidavė graža ar neprimušė to ko nereikia ir ko nepirkote į kasa
Iki Ramučių rašo, kad bandelės po 20 val. 50 % nuolaida, pasiėmiau dvi spurgas po 0, 55 ct, bet nuolaida tik 0, 14 ct, kodėl apgaudinėjate žmones, servetėlės su nuolaida, kasoj be nuolaidos! amžinos eilės ir nėra pardavėjų !!!
Kaip suprasti jusu ymone kat dirba sergantys darbuotojei butent kaune. Partizanu g 134
Žinokit pavargau jau....Kaune, prie pat pilies esančioj iki nėra darbuotojų, ryte tedirba viena kasa... terminalo kasa neveikia kad ir valandai ar pusantros nuo darbo pradžios. Ir atrodo nėra darbuotojų ką jum daryt. Pasiūlymas kol sėdit ant savo aukdinių kėdžių ir statotės kotedžus. Gal pakelkit asmenim algas kurie uždirbo jum jūsų turtus, nestuoj patys eisit dirbt
2018.02.26 18.50 Vilnius IKI Jasinskio (buvau... pastovus pirkėjas). Iškvietinėjome prieiti prie cigarečių ne veiną minutę... Prašiau 2 pokelių Winston tik be "mėsos vaizdo" - padėjo vieną grinai "mėsišką..." - pasakiau kad pirksiu tik vieną pokelį arba gal ras su kitu vaizdu - pagriebė pokelius ir pasakė nebeparduos nieko (-ko ne savininkė). Paprašius skundų knygos nedavė - pasikalbėti su administraciją neišėjo, nes pasirodo kad inoringoji pardavėja ir yra administracija (na dar.. bėgiojo, nusisukinėjo, kad nenufotografuočiau ir t.t.).
Jei mano pardotuvėse taip elgtusi darbuotojai..... na bet gal čia ne net..., o tik IKI...

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Lietuva – 33-a pasaulyje pagal įvairių svaigalų įperkamumą
Lietuva – 33-a pasaulyje pagal įvairių svaigalų įperkamumą 04-22 09:53
Liuksemburgo, Bahamų ir Šveicarijos gyventojams gali lengviausiai įpirkti cigaretes, alkoholį ir įvairius narkotikus, rodo "Bloomberg" kasmet sudaromas šį rodiklį matuojantis tyrimas. Lietuva...
VMI jau grąžino 30,5 mln. Eur pajamų mokesčio permokų
VMI jau grąžino 30,5 mln. Eur pajamų mokesčio permokų 04-22 09:08
Likus kiek daugiau nei savaiteI iki pajamų ir turto deklaravimo pabaigos, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) jau grąžino apie 30,5 mln. Eur permokų.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam