Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Vakar vėlai vakare su vyru apsipirkinėjome iki parduotuvėje kuri yra Utenoje. Ir tik namuose pamatėme, kad mus apgavo. Pirkome tris puokštės tulpių, dvi po septynes ir vieną tris. O mums paskaičiavo visas tris po septynes. Dar to negana, tai dar ir glaistytiems sureliams nuolaidos negavom. Taip ir sugadina šventinę nuotaiką. Būtumėm grįžę su čekiu, bet parduotuvė jau nebe dirbo. Labai gaila, kad tokios pardavėjos mus aptarnauja. Dingsta noras į tokias parduotuvės sugrįžti.
Steponas 2018-12-06 17:14:00
Nu ką, katik iš parduotuvės iki :D Skanaus :D Tokio dydžio kirmelė tikrai ne per vieną dieną prinoko :D Baisu, baisu ir dar karta baisu. Kas nors iš viso tikrina šituos skundus? Kiek rašyta, jokio atsako. Norėtusi sužinoti kas ten slepiasi po valdžia. Šlykštu, gerai kad ne kažkur viduryje kirmelė pasitaikė, o tai dabar skaniai baltiminę mišrainę valgytume ha ha ha... Kniaudiškių g. 6, Panevėžys, prekybos centras iki :)))
Mano nuomone cia ne iki kalte, o kedainiu konservu. Plius jei jau jus perkant nematet to padaro stiklaini, tai kaip iki darbuotojai turejo pamatyt? >_<
Sveiki. Esu nuolatinis klientas jusu tinklo parduotuveje.Gerbiu visus zmones, nesvarbu ar vadovas, bet tokios situacijos tiesiog ismusa is veziu ir kartais pagalvoji, ar cia vadovybe kalta ar cia darbuotojai kartais nejaucia ribu. Nezinau ar bus sureaguota, taciau labai viliuosi, kad atkreipsite demesi ir siek tiek pamokysite tvarkos. Gardino g. 2 (Siauliuose) apsipirkineju labai daug, tai padesiu klausimu : kokios apsaugos darbuotojo atsakomybes parduotuveje? stoveti ir kalbetis su kasininkemis prie savitarnos kasu, kol dirba viena kasa, kurioje sedinti kasininke aptarnauja per dvi kasas?
toliau.... ar kasininkems yra leidziama izeidineti savo klientus? (vadinti pyderasta*s arba moliugais),
ir galu gale nuo 8 valandos ryto, dirba viena kasa...zmoniu kartais buna daug, vienai kasininkei dirbti prie terminalo, bitutese ir pirmoje kasoje yra sudetinga, o ponios su uniformomis esancios salia kasu ir skaiciuodamos sokolado batonelius nesugeba patvirtinti energetiniu gerimu jaunimui, atsakydamos, 'tai ne mano darbas'. Parduotuve buvo pati patraukliausia mano gyvenamosios vietos atszvilgiu, bet is po tokiu pajuoku neketinu grizti ir stebeti tas pacias nesamones. pamokykit apsaugos darbuotojus tvarkos, sudrausminkit jaunasias kasininkes savitarnos kasose, ir padekite kaip kolektyvas vienas kitam. Jeigu bus noras gauti atsakymus i tam tikrus klausimus, prasau susisiekite ir mes pasisnekesime.
Laba diena
Kėdainiuose P. Lukšio g. IKI parduotuvėje dirba nemandagios kasininkės, kurios įžeidinėja žmones, kalba lyg krovikės. Kaip tokios darbuotojos gali dirbti tokį darbą su žmonėmis. Reikia turėt kantrybės žmogui paaiškint, o ne užgauliot visokiais žodžiais. Į tokią parduotuvę nesinori net eiti apsipirkti.
Julija 2019-01-12 22:56:14
Fabijoniskiu 2A parduotuve dirba iki 23:00 valandu, apsauga uzdare parduotuve 22:50 ir nebeileido. Kam rasyt kad parduotuve dirba iki 23:00val.???
Juokinga, o ka ten jau veikt 22.50, reikejo anksciau eiti o ne nakti. Teisingai apsauginis padare, kad ne ileido.
Marijampoleje, likau labai nustebinta Živilės aptarnavimu mėsos skyriuje, labai mandagi ir kulturinga, beto turit labai malonia ir sazininga apsaugos darbuotoja Rita. Malonu sugrizti :] vytauto 48
Varėnoje IKI cento parduotuvėje kainos lentynose ir kasoje visiškai skiriasi, akcija pakabinta (galioja iki 02.10), bet kasoje ji neįvesta. Kitoje Varėnos IKI parduotuvėje tą pačią prekę su ta pačia akcija nusipirkau be jokių problemų. IKI, FIX YOUR SYSTEMS.
Iki parduotuvės esančioje Užupio g. 7 savitarnos kasos yra visiškas šlamštas, po kiekvienos prekės nuskanavimo prašo darbuotojo registracijos, o darbuotojas dirba dažniausiai tik vienas ir jis neturi laiko. Tad tas greitasis apsipirkimas tampa 5 kart ilgesnis negu stovint įprastoje kasoje. Sutvarkykit savo savitarnos kasas, nes ne aš vienas jomis skundžiuosi.
Vasario 3 d, ryte, apie 9 val., Vilniuje, Šeškinės g. 32 ‘IKI’ parduotuvėje pirkau tortą.Paprašiau pardavėjos pasakyti, koks torto pertepimas, pardavėja atsakė, kad nežino, pasivartė popieriuose, bet nieko neatsakė.Aš pasakiau, kad, Jūs pardavėja ir privalote žinoti apie savo prekes, o ji man atrėžė, kad nieko ji neprivalo ir labai nepatenkinta numetė man mažą popieriuką sakydama:skaitykite, aš nematau. Aš buvau priblokšta tokiu nepagarbiu pardavėjos, o ji buvo prisisegusi kortelę su vardu STANISLAVA, elgesiu.Nors man virš 70, aš dažnai einu į prekybos centrus, bet iki šiol nė vienoje parduotuvėje neteko susidurti su tokia akiplėša...
Sveiki. Pirkau bandeles Ramygaloje, (jų buvo 10) pardavėj vietoj to, kad su maišeliu jas paskirstytų ir suskaičiuotų, tai ji paime savo purvinom rankom (nes juk liečia pinigus, prekes ir pns, ant jų "tikrai nėra bakterijų")ir apčiupinėjo visas praktiškai.
Dar ir labai nekultūringos, ateini nusipirkt tarkim pieno, mato žmogus nori pasiimt prekę, tai ji vis vien toliau krauna prekes ir nepasitraukia.
Ne vienas atsiliepimas ir nusiskundimas yra suprantamas ir tikrai gaila, kad kai kurios situacijos įvyksta.

Bet come on, didžioji dalis čia rašomų skundų yra tiesiog rašomi žmonių, kurie niekad nedirbo prekyboje. Sekmės aptarnaut idealiai ir be klaidų, kai moka šūdą, apkrauna darbais, aparatūra daug kur sena palyginus su kitom parduotuvėm, o jei ir esi atsparus stresui ir idealiai moki susidėt darbą - vistiek esi žmogus ir klaidų būna.

O kad ir kokia klaida būtų, ji pataisoma, bet kas norės padėt žmogui, kuris į tave žiūri, kaip žemesnį už jį, ir kai su aptarnavimo personalu elgiamasi, kaip šiukšle. Logikos nulis.

Aišku, bet kokioje įmonėje nebūna idealaus personalo, dirba ne robotai, o žmonės, taigi visokių pasitaiko, kaip ir klientų, bet jūsų "a*******i" kasininkai tikrai nebando apgaut, jie jūsų per klaidą ne tų išmuštų obuolių ar nepamatytos nukainuotos kainos 0.1€ ar 1€ nepamatys nei savo sąskaitoje, nei kasoje darbo gale. Viskas eina į sistema, o su šiuolaikinių parduotuvių tinklų apyvartom iš jūsų tikrai nereik 1€ papildomos "paramos".

Sudiev
Šiandien t.y. 2019-01-25 Varėnoje Iki parduotuvėje nusipirkau lašišų file. Sumokėjau 5.35 eurus. Parsinešus į namus-pauoščius žuvį- ji smirdėjo- buvo pašvinkus. Iki pardavinėja sugedusius maisto produktus. Skambinau į parduotuvę ir norėjau pasakyti kad nepardavinėtų tokių produktų, bet su manimi nekalbėjo. Manau, kad tai bus pirmas ir paskutinis kartas. Po tokio pirkinio esu nusivylus jūsų parduotuve.
alma tamulevičienė
2019-01-26 15:31:16 IP 90.131.41.253
Šilutės iki Guboja parduotuveje lankomes kasdien. Lb daznai keisdavosi darbuotojai, dabar kuris laikas nusistovejes kolektyvas. Lb draugiški, malonus pardavejai. Ypatingai pardavejas Vytenis, visada malonus, draugiskas, pasiruošes patarti ar padeti. Linkiu kolektyvui sekmes ir kantrybes su vadove ir pirkėjais. :)
Laba diena, rašau jau iš paskutiniu jėgu, nusibodo tylėti, pastovai apsipirkinėju šitam prekybos centre link moletu IKI, bet greit į jį nebevažiuosiu... niekada info kasoje nėra kasininkės o paprašius ateiti iš gretimos kasos sulaukiu pikto kasininkės veido ir PALAUKITE.. ka jus galvojate kad turiu stovėti bendra eilę kad susimokėčiau už paslaugas? kada pradėsit drausminti savo kasininkes?
Šiandien buvau nemaloniai nustebinta, kai po apsipirkimo IKI parduotuvėje (Vilniuje, Didlaukio 80 A) pamačiau čekyje prekę, kurios nepirkau (net nebuvau užsukusi į tą skyrių) - sumuštinį už 1.99 €.
Pardavėja metuose, senai čia dirbanti, bet pasirodo pasitikėti negalima

Apgaudineja zmones - del kainu
Paskambinus i informacija kalbama nemandagiai, bando nutraukti pokalbi nesuteigdami informacijos
Tikrai nusivyliau
Anksciau IKI buvo mano megstamiausia parduotuve. Svezi produktai, teisingos kainos.

Dabar tikrai ne.
Dabar parasyta viena kaina, kasoj ismusa kita del vaisiu man taip buvo.
Dabar galima rast supuvusia preke.
ir blogiausia tai
kad
beveik kiek vienoj IKI Vilniuje pastovei dirba 1-2 kasos ir pastovei reik stovet eilei po 10-15minuciu kad nupirkt kas koki viena preke, kai MAXIMOJ jejgu kasoje daugiau negu 5 zmones, atsidaro iskart kita kasa, tai cia gali stovet 15 zmoniu ir nieks niekada neatidaris kitos kasos. 2019 metai o mes dar po 15min stovim eiliose parduotuvese.
Girstupio IKI Kaune bananų kaina uždėta 0, 85EUR/kg, bet perkant bananai kainuoja 0, 95EUR/kg. Galbūt pataisė jau kainas, bet neapsigaukit pirkdami, apgaudinėja. Kasoj grąžino 10cnt :). Negrąžu apgaudinėt, reiktų kad vartotojų teisės pasidomėtų kainomis lentynose ir kasoje.
Kaune sauletekio iki parduotuveja 7 kasoja dirbo labai nemandagi pardaveja visa pikta nei pasisveikino, nei paprašė nuolaidu kortelės ir pastoviai pas ja be eiles.
Linksmutis gaidelis 2019-01-19 10:07:19
Gaideli eik jau sau, prekybcentriu, LT pasto ir geju baru gynejas.
Visus tik uztaria, gaidukas.
Eik is tavrtu mesla nesti prascioke juodom panagem.
Net nesistebiu, tokio atsakymo ir tikejaus is ligoto zmogaus kuris atstumtas zmoniu ir artimuju.
Invaliduma gauni garantuoju tad turi laiko knistis ir atrasineti visiem, prasivarzdioti. :D. Eik po delfi komentarus pasiknisk, pagal savo 80 Iq tik ten ir tepritapsi ;). Sekmes cia burbuliuot, bent riebaluotus pirstukus prasijudinsi iskrypeli.
Pasisakysiu kokia yra mano padėtis dirbant prekybos centre. Kur dirbu, atrodo, kad mano vadovams visiškai nusispjauti ant pirkėjų, jų aptarnavimo ir t.t. Jiems yra svarbiau kiti dalykai kas turi būt padaryta ir atlikta. Bet kur aš dirbu, mes labiau (paprasti darbuotojai) žiūrime į pirkėjų padėti ir aukojame kitus darbus. Bet užtat jei mes kažko nepadarome, tai kiekvieną kartą (kitą dieną) turime sulaukti nemalonumų iš vadovų, administracijos, kad kažkas yra neatlikta, nepadaryta. Taip ir kenčiame kas kartą nuo to, kad mes labiau rūpinamės aptarnavimu, nei kitkuo ką turime daryti. Tad galiu suprasti, kad yra kažkas panašaus, kad ir tame Iki, todėl daug kur labiau žiūri į kitus dalykus, nei į žmonių aptarnavimą. Darbas nėra malonus ir lengvas dirbant prekybos centre. Bet jei niekas nedirbtų, kur jūs galėtumėte apsipirkti, apsitarnauti? O ir šiaip, jei turite galimybių daug anksčiau apsipirkti, o ne vėlyvu laiku. Tai tą ir darykite. Palengvinsite tiek sau padėti, tiek darbuotojams.
Esu kito tinklo darbuotojas. Bet tikriausiai visuose prekybos centruose nukainuotas prekes padaro kasininkai. Automatiškai jie nepasidaro (tą daryti reikia rankiniu būdu, kurias daryti gali tik darbuotojai), dauguma pirkėjų šito nežino. Automatiški būna tik ne nukainuotos prekės, o tik su akcijomis. Nežinau kaip su Iki savitarna, bet pavyzdžiui Maximoje visados dėl tokių prekių reikia kviestis konsultantą. Ir ten gali padaryti tą nukainavimą. Skaitant komentarus, tai matau, kad yra beprasmiškai kaltinami darbuotojai. Iš viso siūlyčiau jums patiems paragauti prekybos centrų darbą, tuomet suprasite kokia reali jos yra pusė. Kai niekada nėra dirbę ar iš pažįstamų, artimų nedirba, tai viskas jiems kitaip atrodo. Visuose prekybos centruose darbuotojų darbas nėra lengvas. Jų krūvis yra didžiulis ir darbų jie turi daug. Ne vien sėdėti kasoje ir aptarnauti pirkėjus. Priekaištus reikia reikšti ne paprastiems darbuotojams, o apskritai prekybos centrų vadovams (jų galvoms). Tik jie gali kažką dėl to daryti, o paprastas darbuotojas nieko nepadarys. Jei jiems yra nurodymai, jie turi jas vykdyti (pirkėjų sąskaita, kitaip tariant subloginant aptarnavimą).
Linksmutis 2019-01-19 08:52:08
Dar viena ligone.
Iki darbuotoja kuri komentavo žemiau, sitai kutvelai net nesivarginkite atrasineti, tai kompleksu pilnas nelaimingas zmogus kuris viskuom nepatenkintas, visoms imonems tik pila purva ir savo nelaimingus ispudzius galvodama kad kazkokia bamba yra.

Trumpai tariant sis zmogus yra "kaziolas" kuris slepiasi uz pravardes "vardas ir imone" nes supranta kad idejus tikra varda, ilgai sioje salyje nevaiksciotu
Beja jeigu imone turi savas taisykles ir iskabina plakatus su reklamom kur gaut nuolaidas, TU kaip pirkejas turi ju laikytis arba eit apsipirkinet i kita imone nes uz melagingus komentarus norint sumenkint yra baudziama, tu gi ta debile puikiai zinai sprendziant is tavo kitu komentaru. Keista kad tiek daug hypocrite siuksliu sioj salyje, pisa prota vieniems, nors daro ta pati ir yra dar didesni autistai.
Jums laikas gyditis!
Gaideli eik jau sau, prekybcentriu, LT pasto ir geju baru gynejas.
Visus tik uztaria, gaidukas.
Eik is tavrtu mesla nesti prascioke juodom panagem.
IKI 2019-01-18 22:02:43
Pirmiausiai eik dirbti, aiskintoja.
Antra klientas neturi begioti tarp kasu ir ieskoti smulkiu instrukciju, nesamu "padetu plakatu", nuskanuoji, sumoki, iseini.
O trecia, kitos prekes, irgi su nuolaida, kuo puikiausiai skanuojasi ir nuolaida taikoma.
Ir siaip, niekas taves nieko neklause.
Dar viena ligone.

Jums laikas gyditis!
Darbuotoja 2019-01-18 21:08:12
Pirmiausia, tai is cekio as matau, kad jus apsipirkinejote savitarnos kasose. Antra, savitarnos kasos niekada netaiko 50%, ir prie kiekvienos kasos padeti plakatai su ispejimais. O trecia, siulau tiesiog netingeti ir paskaityti pries apsitarnaujant patiems!
Pirmiausiai eik dirbti, aiskintoja.
Ir siaip, niekas taves nieko neklause.
Tavo vardas ar imone 2018-12-26 10:05:59
Pasidoro IKI apgaudineja!
Taip nemalonu.Perki, sumoki, paziuri i kasos ceki ir matai kad tesiog apgavo..Jokiu 50% nuolaidos.
.Nemalonu ir tiek.Esme ne tik tas euras ar pusantro.Tesiog jausmas lieka kad iesko kvailiu, isnaudoja tave.
Savaime aisku tuojau bus IKI komentaras: "atsiprasome, klaida, nesuveike sistema..." ir panasus bonalus 100 kartu publikuoti reveransai.
Valentina 2019-01-17 15:33:16
Laba diena siandien apie 9 valondos ryto buvau uzejiusi iki jovaras apsipirkti s.staneviciaus 23 dirbo tik viena kasa prie kurios buvo daug zmoniu kada as nujiejou pas ka paklausti ar gali atidaryti antra kasa todiel kad 1kasoj buvo daug grazinimu ir visi zmones stovejo jau pikti pas ta darbotaja prie kurios as prijejau paklausti jinai piktaj pradejo ant manes rekti (jinai man rekdama pasake kad kasa neatidarysiu)veliau nujejau pajeskoti derektores man pasake kad jinai isvaziavo kada atejo administratore jinaj man pasake kad kasininke K.Januskiene labai gailese bet prie visu zmoniu jinai pasake kad neatsiprasines ir nieko jinaj negailesi ir kad nieko net negalvos atsiprasiti K.Januskiene net neturiejo zenkliuko su vardu bei darbo pareigomis mano kantribe beigiasi kada K.Januskiene apvadino nane alkoholike nelaiminga ir rekdama ant visos parduotuves pasake eik greiciau is cia mano kantribe beigesi ir as iskvieciau policija Kada policija atvaziavo mes uzejom i administracija kur nieko neradom ir K Januskienes irgi nebuvo palicija pasule parasyti pareiskima ant K Januskiene ka as ir padariau
Mano manimu tokie zmones tikrai neturi teises dirbti aptarnavimo sritija man 56 metai pati dirbu prikiboje ir uz visa savo givenima nebuvau maciusi ir niekados nesusiduriau kaip susidurjau su K.Januskiene
Eik tu na... Kviest policija kai pati prisipisi ir pradedi pretenzijas reikst o zmogus (darbuotojas) atsikerta atgal :D nu dar tokiu ligoniu reik paieskoti. Nu gi faktas kad zmogus ant taves nereks ir nevarys is niekur nieko, faktas kad puse istorijos nuslepi nes bijai kad pacios rura degs :D ko greiciau tavoji senbezdu karta ismirs nuo ligu ir senatves, tuo geriau siai valstybei bus.
Atsiprasimo ji uzsimane senbezda.
Šiandiena17-01-2019 apsipirkinejau iki parduotuvei kovo 11 g 22, Kaune ir mane apgavo pardavėja pirkau prekių už 22, 82 € padaviau 52, 85€ o atidavė grąžos 20, 03 o turejo atiduoti 30, 03 € tad nusuko 10 € pasakius apie tai verte akis kad atidaviau gerai per skaičiavo kada rodė kad nėra pertekliaus, pasiūlė nueiti pas apsauga nuėjome atsukome kameras o jos rodo kaip per rūką aš nesuprantu kaip dyrba apsauga tokiom sąlygom per kurias nieko nesimato kam ji išvis reikalinga kodel neprižiūri nieks darbuotoju tuos darbuotojos vardas Vilma Nr 20 tikiuosi sulaukti atsakymo kaip viskas spręsis ačiū
Teko susidurti su Marijampolėje, Saulės gatvės, "iki Cento" vedėja Aušra Flėderiene. Buvau pažeminta, įskaudinta ir apšaukta, jog netinkamu (matyt) laiku atėjau į skelbiamą laisvą darbo vietą pakartotinam pokalbiui. Jų paskirtu laiku. Man buvo pasakyta, kad jai atsibodo visi šie prašalaičiai. Kad į prieš tai buvusią laisvą vieną darbo vietą ji priėmė net tris. Taip norėdama mane sumenkinti ir pažeminti.Jučiuosi įskaidinta. Tokio jos "pareigų" ir "statuso" demonstravimo.
Per visą savaitę vikuse akcija taip ir nepavyko nusipirkti tualetinio popieriaus. Jo tiesiog niekad nebuvo, nesuprantu kam daryti akcija jai prekės nebus, ir toks reiškinys labai dažnas ir ne vien su tualetiniu popieriumi. Kuo toliau tuo rečiau lankomės grigiskiu iki parduotuvei. Yra akcija tai niera prekės, akcija baigėsi pilnos lentynos. Pasityčiojimas iš žmonių.
Teko apsipirkti Raudondvaryje esančioje IKI. Likau nustebinta ir pašiurpusi nuo tuo metu dirbusios kasininkės ČEBOTANIENĖS elgesiu. Daugiau ten nebegrįšiu.
Laukininku g. Esancios parduotuves stovejimo aiksteleje niekada nera vietos kur pastatyti automobilio, nes aplinkiniu namu zmones ten laiko savo. Nors ir yra zenklas kad galima stoveti tik 2val. Taciau niekas nesiima jokiu veiksmu del sios situacijos, o uzsiminus sios parduotuves darbuotojai apie sia situacija, ji mane praignoravo. Taigi nuo siol rinksiuos tolimesnes kito tinklo parduotuves butent del to kad nera kur pastatyti automobilio.
O tu kietas 2018-12-09 19:14:43
Ačiū tau kosmonaute kirmėlių prisiėdusiam už išsamu atsakyma :DDD Netikrina ten jie kaip turėtu tikrint ka tu čia dar šneki :D Ufonaute sako :D Žinau aš tą tavo produktų patekimo sistemą, nėra jin tokia gera kaip tu įsivaizduoji. Pateko sugedę, gal ir aplaidumas uspaskicho imonės, bet dvigubas aplaidumas pačio iki centro, nemanau kad toks vienas indelis pateko į prekyba... Beto ne visi mes maži būdami kirmeles valgėm.. Jei protavom maži, tai manau ir dabar nieks nenori to tavo proteino vadinamo :))
Neginu kirmeliu prisiedusio komentatorio, bet esu isitikinus kad tu eilini syki rasai klaidinga/melaginga komentara ponas "Alanai" ponas "Arnai" ponas "Steponai" kad pakenkti imonei nes tikriausiai visuomeneje esi nepriemamas taip, kaip noretum kad tave priimtu ir jautesi atstumtas. Tai ka darote yra gan rimtas pazeidimas bet turiu jums geru ziniu, imone per didele kad ceckintus su vabalais kaip jus, tik to nedarykite su mazesnemis imonemis kurios rimtai ziuri i melaginga ir klaidinancia informacija, nes net nepajusit kaip su 4000 euru bauda sedesit ;). Sekmes gyjant!
Buvus kasininkė 2018-12-30 10:39:06
O jūs įsivaizduojat, kaip užknisa tokie skambučiai, kai sistema padaryta tokia, kad viena pardavėja per visus skyrius lieka? Atsimenu, kažkoks dol*ajobas atsiprašant laikydavo nuspaustą skambutį gal 5 minutes... užmušt norėjosi. Visa parduotuvė skambėjo. Pabandykit dirbt tokį darbą, kai vienu metu darai 12 darbų, tada galėsit skųstis.
2o18-12-30 17-54-31 pirkau prekių už 28, 68 euro.IKI MINSKAS parduotuvėje.Kasininkė KRASAUSKAITĖ.Gavau keistą čekį, kurį tik namuose patikrinau.Pirkau tik vieną indelį, , GRIETINĖ, , ŽALOJI KARVUTĖ'' 1, 19A IR vieną indelį BIFI ACTIVE JOG.SU KIVIAI 0, 59A ir kitų prekių.Kvite buvo du taisymai.Kvite du kartus parašyta grietinė ŽALOJI KARVUTE po 1, 19A.toliau BIFI ACTIVE JOG.SU KIVI 0, 59. Tada prasideda taisymas-BIFI AKTIVE JOG SU KIVIAI -0, 59A, BIFI ACTIVE JOG SU KIVIAI 0, 59A VEL KARTOJA BIFI ACTIVE JOG SU KIVIAI 0, 59A.Vėl taisymas-BIFI ACTIVE JOG SU KIVIAI -0, 59A.Ta malynė mane labai lyg ir nenuskriaudė, bet išnagrinėjus gavoso, kad pirkau 1 indelį grietinės, o užmokėjau už 2
Buvęs pirkėjas 2018-11-29 15:57:33
IKI Gardino 2 Šiauliai. Kam dedate tuos plakatus prie sveriamų prekių skyrių su užrašais SPAUSKITE SKAMBUTI, IR MES NEDELSIANT JUS APTARNAUSIME, jeigu skambinti reikia kelis kartus, ir laukti kokį 10 minučių. Ypač vakarais - laksto viena pasimetusi moteriškė per kelis skyrius, mažų mažiausiai juokinga tokiai parduotuvei..
Tavo vardas ar imone
2018-12-26 10:05:59 IP 88.119.202.80
Pasidoro IKI apgaudineja!
Kažkurie rašo, kad ateini į kasą ir ne sveikinasi kasininkai su žmonėmis, atsiprašau kai pasisveikini tai ir atgal ne girdi nieko, tai ko mums reikia sveikintis, jei yra daug kiaulių kurie net negali pasakyti ačiū. Žiūrėkite visi į save.
Rasau apie Ikiuka esanti Vilniaus gatveje. Esu vietine ir kasdien ateinu i parduotuve. Ketvirtadieni (20d) atejus i parduotuve pamaciau kad darbuotojai girti dirba. Pirma karta pamacius skundo nerasiau nes galvojau gal kazka svencia. Tvarkykit savo darbuotojus. Ateini apsipirkti o darbuotojai prasmirde alkoholiu ir is veidu matosi kad ne pagirioti o geria darbo metu. Pati parduotuve baisi. Norint pasiimti darzoviu reik tuscias dezes patiems nusikelti.
2018 12 21 d. 15.55 atvykus į parduotuvę IKI Sukililėliu pr., Kaune norėjau nusipirkti bloka cigarečiu, pardavėja buvo pirmoje kasojejau buvo užsidariusi, kažka tvarkėsi, vis per petį pažiūrėdama į mane. Pralaukus 9 min. kasininiė grubiu balsu pareiškė, kad kasa nedirba ir kad jos darbo laikas baigėsi 16 val. Aš pasakiau, kad atėjau prieš keturias, ji pareiškė, kad nieko nežinanti ir, kad manęs tikrai neaptarnaus. Prie kasos nebuvo padėta lentelė, kad kasa nedirba, Jasutyte inkė pareiškė, kad IKI parduotuvėje tokios lentelės nedamos, Klientas pats turi apaispręsti. Labai nematode.
Didžiausi nusiskundimai Šakių Iki parduotuve pardavėjos tiesiogine žodžio prasme isiziojusos. Mandagumo jokio. Visa laiką didžiulės eilės nes tik viena kasa dirba. Plius pardavėjos kad ir mato jog žmonių labai daug net nekviečia kitos kasininkės dar kaip tik pirmiau savo prekes pasižiūri kiek kainuoja negu skubintusi aptarnauti kliantus. Visiems nerekomenduoju į šitą parduotuve eiti nes tikrai užtruksite labai ilgai kol sulauksite eilės prie kasos,
Tomas 2018-12-06 17:49:24
Na tu ir ufonautė.
1. Ne IKI gamina žirnelius, o kažkam mielo politiko fabrikas Kėdainiuose.
2. Net neįmanoma pagaminti tūkstančių indelių, kuriuos neprasmuks nei viena kirmėlė. Jokia technika nedirba 100 proc.
3. Šių kirmėlių turbūt visi esame prisivalgę vaikystėje šimtais, kai eidavom kaime patamsiai skinti žirnių į bobutės daržą.
4. Daugiau kalorijų - tik į naudą. Ekologiška, be antibiotikų ir pašarų mėsa.
Ka tu ce sneki tau tikrai reik galvos operacija darit eik galva gidik kol nevelu proteinas jam i nauda tu isvis supranti kad jokiu kirmentu neturi but maiste tau jauciu jej prisiks i maista irgi sakisi kad ce sveika ir ekologiskai, ai nors kam as tai rasau pagal ta ka parasiai durnelis esi.
Iki vetrunge Klaipeda, vaiksto bomzai pijokai praso pinegu, jej neduodi pradeda izeidinet siust belent kur, vakar norejau nusipirkt cigareciu, laukiau pardavejos atejo pijoke paprase pinegu, pasakiau kad neturiu 10 kart, poto kai suprato kad neko negaus pradejo izeidinet, ir rekaut ant visos parduotuves, ir nei veno apsauginio net nebuvo ja isvarit is parduotuves, nesuprantu ar isvis ira apsauga, jej ira tai kodel neko nedarot su tais bomzais, jems ten jau kaip namai tapo. Ne parduotuve o bomzinas kaskoks tapo nusiviliau IKI parduotuve.
kai salia mano gyvenamosiosvietosiikure ikiasziaugiauii, taciaus aiskeja kad tai tik mesklas ateitiesp rekybininkams
Ar pagaliau SUGEBES "IKI" israuti visas plunkasnas is vistu? Ar man ir toliau reikes tikrinti, ar netycia tokios nerasiu keptoje vistoje? Baisu!!!!!!!!!! Jusu laimw kad isroviau, nenuneses i parduotuve atgal!
Vakar girstučio IKI pirkau sunokusį mangą, o kaip vėliau pamačiau ir pernokusį ir nebe labai keliantį apetitą. O ir kaina (standartinei lietuvio kišenei) nemaža (pirkau su nuolaida už 2, 09 euro, kai pilna yra 2, 99 euro). Nusivyliau. Aišku ne visada darbuotojas pastebės vaisiaus gedimą, bet kartais geriau apsidrausti ir išimti vaisių iš prekybos ankščiau, taip niekas nenukentės.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Karaliaus Mindaugo taurė dosni žaidėjams ir žiūrovams
Karaliaus Mindaugo taurė dosni žaidėjams ir žiūrovams 02-16 13:26
Šį savaitgalį keturi stipriausi šalies krepšinio klubai Vilniaus "Siemens" arenoje stos į kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės. Du dešimtmečius rengtą LKL Žvaigždžių dieną prieš keletą metų pakeitęs...
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai?
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai? 02-16 12:40
Komunikacija yra labai vertinga. Laiku pavogta ji gali būti dar vertingesnė. Kūrybiškiausia visuomenės dalis neretai yra nusikaltėliai. Talentingi piktadariai visuomet ras būdų prasimanyti pinigų...
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams 02-16 12:03
Valstybės atkūrimo dienos proga prezidentė beveik keturioms dešimtims Lietuvos ir užsienio piliečių skyrė ordinų ir medalių.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%