Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Tragiska IKI parduotuve Vilnius, Fabijoniskiu g.2a, nesuprantu kur ziuri administracija, maza to kad pastoviai eiles tai dar jaunos kasininkes pasiputusios ir nemandagios, ar jom isvis buvo paaiskinta kad reikia dirbti ir pirkejus aptarnauti, o ne flirtuoti su apsauga...
Aleftina 2018-08-15 22:51:42
Esu pakraupusi Iki parduotuve Klaipėdos g. Gargžduose. Jau ne pirmą kartą tenka susidurti su prekių nebuvimu lentynose, darbuotojų nemandagumu, bet šį kartą su 2 metų sūnumi 17:45 valandą užsukome nusipirkti bandelių, o jų nebuvo! Nejaugi tokią valandą leidžiama palikti klientus be asortimento? Manau iki mažiausiai 8 valandos turi būti pilnas pasirinkimas.
Nuotraukos
Žuvęs gali pralaukti apie 10minuciu visi laksto niekas neaptarnauja kam tada darbotojai Minsko iki
Riešės iki (link Molėtų pc) kaip visada, eileje pralaukt reikia po 10 min. Liūdna tai, kad visi apsipirkę iki iseina nusiminę, suirzę, pikti.. :) kam blogiau? Gerai, užtat turiu daug laiko parašyti atsiliepimą :)
Gal galėtumėte paaiškint kodėl Alytuje Vidzgirio Iki Jaunimo 24 atidarytas tik vienas pagrindinis įėjimas? Pasikeitė apsauginis ar skersvėjai? Klientam tenka apeit visą parduotuvę kad patekt į vidų.
Esu nusivylęs Iki Raudondvario, Kaune esančios parduotuvės darbu. Per pietus, dirba viena kasa ir žmonių eilė tiesiogine ta žodžio prasme per visą parduotuvę. Suskaičiavau, eilėje laukė 13 žmonių... Kaip yra organizuojamas darbuotojų darbas? Daugiau nei į šią parduotuvę, nei į kitą nebegrįšime.
Esame nusivyle jusu konditeriniais gaminiais, radome sokoladiniame figu pyrageleyje du rudus plaukus, tikrai sugadino visua grazius pusrycius. Daugiau nesirizome eksperimentuoti ieskodai plauku, nes net supykino. Todel is jusu tinklo daugiau niekada nebepirksime ir kitiems pasakysime.
Iki Express-Pajūris, adresas: Turgaus a. 16, Klaipėda.Jau kelintą kartą stebina apsaugos darbuotojos elgesys: moteris be jokių skrupulų kalbėdamasi su kasininkėmis, keikiasi pačiais riebiausiais rusiškais keiksmažodžiais ir jai nė motais, kad girdi klientai. Be to, po 8 val vakaro klientai nužiūrinėjami kaip nusikaltėliai ar kartais alkoholio netyčia neįsidėjo į krepšelį. Itin nemaloni patirtis...Šioje parduotuvėje labai dažnai apsipirkinėja svečiai iš užsienio - kokį įspūdį išsineš po susidūrimo su tokia darbuotoja, kuri nežino, kad klientą reikia gerbti.
Laba diena. Ką tik grįžau iš Jonavos kosmonautų gatvės parduotuvės.Labai nemaloni ponia Ilona. Norėjau pirkti saliami dešrą, kuri kainuoja 3, 07 o perkainuota 1, 53. Tai pardavėja niekaip nesurado tos kainos, trūko 12 centų ir su pykčiu ne dėjo ant prekystalio, o tiesiog metė.Paklausiau, kodėl tokia pikta, o ji atsakė"nuo pat ryto nervuoja". Ir labai daug pakeltu tonu vis kalbėjo. Laukiu atsakymo apie jos elgesį
Pas jus labai prastas taromatu aptarnavimas.Priduoti depozita-IKI Panevezyje-sermutas-misija sunkiai imanoma.Pastoviai groja muzika.Jei ir pasiseka-tai dazniausiai po 3-12 taros uzsikisa.
Prarandate klientus-ne tik priduoti, bet ir apsipirkti- mes jau isejome is IKI tinklo.Siandien galutinai apsisprendem.
Nors ir artimiausia pardutuve. Mes 5-iese sakom IKI-gal pasitaisysite?Gal susitvarkysite?
Palangos iki (senoji iki cento, prie pasto) kazkoks kosmosas. Prie terminalo nzn kokia tvarka primineja. Atejau du 1.5 metu dukryte ant ranku susimoket mokescio vieno, na stovi eilej 3 zmones galvoju gi palauksim jie su prekem kasoj pirmieji atejo. Stovim laukiam. Aptarnavo tuos 3 pasiziuri i mus nieko nesako, kantrai laukiam o ji toliau priimineja klientus. Zinokit vaikui pradejus jau nervintis pykti, vaikas jau ir nul laukimo saukt pradejo, kasininke bis paziuredavo bet nei zodeliu nesake ar mum cia tpliau stovet laukti ar cia i bendra eile stot... Taip ir likom nesusimojeje nes kasininke nereagavo i mus tik paziuredavo ir toliau prekes skanavo. Nebeturejsu nei laiko nei kantrybes lsukt nes dukryte jsu ir muistes ir vert eme. Nesuprantu kas per manieros kasininkes ir kas per tvarka.
Noreciau suzinuoti kelinta valanda reikia ateiti i parduotuve nusipirkti akcijines mesos. Pvz. Pavilniuje, prie sustojimo"Guriai", Iki parduotuveje buvau 2 kartus. Mesos dar nera ar jau nera. Gal prie akcijos reikia parasyti ir laika, kada ta mesa bus.
Jeruzalės g. esančioje IKI ketvirtadienį 07.26 ~20.30 aptarnavo kasininke vardu Irina (jei neklystu). Aptarnavimas yra baisus, aptarnavo senyvo amziaus ponia, ant kurios pradejo saukt, jog antro pakelio cukraus neneš, tačiau ponia paprase, kad atnestu. Kasininke atsistojo ir pradejo piktintis, kad jos kojos nera skirtos pirkeju uzgaidoms, isvadino bobute kvaile... Vyras eileje kazka pakomentavo, ta jam atreze atgal, jog viskas cia blogai, visi k******i ir jai tenka nesioti ta cukru. Niekada nerasiau atsiliepimo, bet sioje situacijoje as buvau soke. Pati dirbau panasioje sferoje, visko buna, taciau taip akivaizdziai, su keiksmais, parodant didziausia nepasitenkinima - niekad. Priejus mano eilej nei pasisveikino tik svaide mano prekes, nustebau, jog atsisveikino. Pasirode kazkokia neadektavi, galbut kazko pavartojus...
noriu išreikšti nepasitenkinimą dėl Vilniaus raj. Rudaminos esančia IKI būtent apie parkingą. Įdomu Jūsų valdžia kreipia dėmesį į pirkėjų patogumą, ar yra pirkėjams vietos pastatyti automobilį.? nes pvz vasaros metu pusė aikštelės užima gatvės prekiautojai su bulvėm, bandelėm ar augalais... kurie net mokesčių nemoka..
Asmeniškai aš apsiperku beveik kasdien, su dviem vaikais ir pilnu maišu produktų tikrai sunku pareiti iki automobilio, kai ji tenka palikti vos ne prie kebabų kiosko... atvažiuokite, kurią darbo dieną pasižiūrėkite.
Kalbėsiu apie Pagiriuose veikiančią IKI parduotuvę adresu Durpių g. 40. Tenka ten nors kartą savaitėje apsilankyti ir beveik kaskart lieku nemaloniai nustebinta. Pirmiausia, kasininkės visai nežino vaisių-daržovių kodų, klausinėja tarsi aš žinočiau, jei nepatikrini čekio arba nestebi ekrano, tai galiausiai pasitaiko, jog pavyzdžiui ėmiau vynuoges su nuolaidą, o įmušė brangesnes be jokios nuolaidos, tas pats labai dažnai pasitaiko su pomidorais. Tačiau į tai numodavau ranka, ir laikiau žmogišku dalykų, bet paskutiniu metu tiesiog neįmanoma apsipirkinėti, etikėtės su kainomas sudėtos ne pagal prekes, pirkau keksiukų formeles, kainą buvo nurodyta 0, 49 ct, o grįžusi namo pastebėjau, jog įmušta kaina 2, 49. Galiausiai vakar vieną tą pačią prekę įmušė kelis kartus...Ir dar parduotuvėje didelė netvarka, nuolat nebūna prekių su nuolaida, trūksta darbuotojų, nuolat eilės. Apsiperkant reikia LABAI, LABAI atidžiai tikrinti kainas, nes liksite apgauti. Nepatariu čia apsipirkinėti.
Kauno pilies IkI visad atrodo kaip nesusipratimas, dažnai rytais užsuku einama į darbą kažko nusipirkti, kad darbuotojos nusišypsos ar pasisveikins jau seniai nesitikiu, bet kai šiandien prie kasos padavus pinigus manęs paklausė "o smulkiau neturi" ir akivaizdžiai nusivaipė pasakius, jog ne.... na, tai sugadina nuotaiką. Kasininkė Jurgita.
Sveiki, daznai tenka apsipirkineti vaisvydavos IKI parduotuveje Kaune ir visa laika stojuosi i Kasininkes Irenos kasa. Kad ir po kokios siunkios darbo dienos buni pavarges ir nori kuo greiciau namo bet visada malonu apsipirkineti pas sia kasininke. Visada pasitinka su sypsena bei maloniai aptarnauja, kitoms kasininkems linkiu pasisempti is sios moters pozytyvumo ir kantrybes, nes praskaidrintumet diena ir kitam zmogui ir pacios butumete laimingesnes. Geros dienos, jusu nuolatinis pirkejas Audrius.
Laba.geniu gatvei vilnius.atejes i parduotuve paemiau pomidoru ateinu i kasa pardaveja sako kokie pomidorai aiškiai matosi kad be šakeliu.pasakes kad nezinau pasakiau tik kaina.pardaveja man pareiške kad ji nezino kas per kaina nes pas juos sendien patikrinimas buvo ir ji kaško nespejo sau po nosim keikdamasi nuejo pazeti kas per pomidorai.atejus i kasa atgal aš klausiu jos kur yra lentele su jos vardu ji nieko neatsakius susverię pomidorus ir pasake grubiu susiraukusiu veidu kiek moket.tada ja apsauga pradejo saukt vardu ir tik tada supratau kad jos vardas sofija.klausimas viso to toks ar pardaveja taip gali elgtis.ir kiek zinau privalo but vardo lentele prisegta but matomoi vietoi.
Sveiki. Nuo kada pardavėjai-kasininkei galima duoti pirkėjams savo nuolaidų kortelę? Vytauto g. 60, Trakai. 2018-07-20 21: 28 Kasininkė Baranovska
Klaipeda.Vingio IKI.Laba diena.Norečiau paklausti 1.kodėl mėsos skyriuje pastovei mėsą liečiama plikom rankom be pirštiniu.net mėsininkas atnėša mėsą plikom rankom.2.kai yra akcijos tai akcijiniu prėkiu niekad nėra lentynuose arba jos atsiranda tik akcijai pasibaigus.per viena diena apsilankiau 4 IKI parduotuvese kur visko būvo, bet tik kažkodėl Vingio IKI daug prekiu nebūvo lentynuose.bandžiau kalbėtis su parduotūves vadybininke kuria pasirodo kartais, tai kai pagaliau paklausiau kodėl taip yra, ji atsakė-JEI NEPATINKA EIKIT Į KITA PARDUOTŪVĖ.Labai profesionalu.
Esu nepatenkinta darbuotojos aptarnavimu 21:29 2 kassa kasininkas KLIUCININKIENE, pati dirbu pardavejai ir zinau kaip reike bendrauti su klienatais ne pirma karta ateinu i iki kalvariju g. 105/1 darbuotoja visada nepatenkinta
Sveiki, kasininkas Uzupio Ikiuke garsiai komentuoja, ka zmones perka. As su drauge pirkau cigaretes ir susilaukiu arsiu seksistiniu komentaru, kaip "moterims negalima rukyti, nes jos tures gimdyt vaikus, o vyrams galima viskas". Labai neprofesionalu.
Vilniuje jonažolių gatvėje iki parduotuvėje dirba labai nemandagi pardaveja, tokia jauna su akiniais, ryza, ji pastoviai susiraukusi, pinigus iš rankų taip ima net plėšia iš rankų grubiai........ Net nesinori pas tokia eiti. Gal valdžia jos galėtų paaiškinti kultūros?
Antakalnio 73 Vilnius Eglutės IKI. Nerealios eilės ne piko laiku...
~18.30 dvi kasos dirba, kiekvienoje po 10 žmoniu. Padarius kasininkei Pakalnytei "pavardė" pastabą kad dirba labai lėtai ir del jos vis daugėja žmoniu, gavome atsakyma kėliauti i jos vietą. Ar tai tinkamas požiuris į klientą, kuris kiekviena dieną apsipirkinėja sitoj parduotuvei?????? Atsakingo asmens už tvarką irgi nebuvo kažkoks senas dėdė apsauginis ir tai sutiko su netvarka... Toks jausmas kad tu ateini apsipirkt, kaip klounas puse valandos prie kasos stovi ir dar tave laiko už šiukle... Labai norėtusi kad butu atsakingas asmuo tuoj parduotuvei arba kreipsiuos i atitinkamas instancijas tegu puola su patikrinimais. Maža to visur stovi darbuotoju vežimai su kartonais ir šiukslėm didžiulei atremti i košes prasibraut neimanoma... Sveriamas salotas ir mėsa deda su tom pačiom pirštinėm kuriom rinko siukšles dedama į vežimą... DARYKIT TVARKĄ!!!!!!! TAI KARTOJASI PASTOVEI!!!!
Šiandien apsipirkau jonažolių g. esančioje parduotuvėje.Pirkau nukainuotą pieną su 50% bet nuolaidos nepadarė.Lipdukai buvo ant kamštelių, nesuprantu kaip galima nepamatyti.Perskubejima pati nepažiūrėjau.Prašom perspėti kasininkus būti atidžiais ir nemiegoti kasoje.Ir taip ne pirmą kartą šioje parduotuvėje.Vilnius
IKI pirkeja-kol kas
2018-07-10 10:23:36 IP 5.20.140.220
Vakar naujoje Iki parduotuveje Vilniuje Gabijos g.mane pasivijo aps.darbuotojas ir paklausė ar aš susimokėjau už prekes.
Keistas klausimas su šiuolaikinėmis vaizdo priemonėmis.Klausimas man- senjorei.Šioje parduotuvėje įėjimas į prekybos salę laisvas, be jokių barjerų, kaip kitose parduotuvėse.Tai parduotuvės vadovai apsispręskite: arba jūs pasitikite pirkėjais, arba užsidedate barjerus, kaip ir visose parduotuvėse.Iki parduotuvė senjorams pagal korteles taiko nuolaidą kelis proc.Žinote, netaikykite tos nuolaidos, nuo kurios per vieną pirkimą susidaro keli centai.Jūs geriau sudarykite savo parduotuvėje normalias apsipirkimo sąlygas, kad nepasivytų apsaugininkas ir neklaustų, ar aš sumokėjau už prekes.Sumokėjau.Prašau nematuoti žmonių pagal piniginės storį.Pasijutau diskriminuojama dėl amžiaus.Pirmą kartą per visą gyvenimą parduotuvėje apsauginis uždavė tokį klausimą.Ir tai atsitiko Iki tinklo parduotuvėje.Gėda, bet ne man, o tiems, kurie nesugeba teisingai įrengti parduotuvės salės. Aplenksiu šią parduotuvę, kad vėl nepaklaustų.Dabar ir aš pajutau, kad Lietuvoje pagyvenę žmonės nemėgiami,
228įtarinėjami nesąžiningumu.Gėda!
Noriu padėkoti Sukilėlių pr. 84, Kaunas IKI- Topolis dirbančiai kasininkei Alionai už malonų ir greitą aptarnavimą. Iš šios mokinės galėtų imti pavyzdį kitos, nuolat kultūringumu nepasižyminčios kasininkės - tai ne tik mano, bet ir mano šeimos narių nuomonė.
Laba diena, lankausi iki parduotuveje Kretingoje beveik kiekviena diena po remonto labai gražu, jauku, bet a
sortimentas nepasikeite palyginus su kitom iki labai vienodas nera nauju prekiu, o apie vegetariskas prekes tik pasvajoti.Kodel nera humuso, vegetarisku kepsniu, jogurtu, grietines?
Laba diena.
Kretingos mieste, Rotušės a. esančioje parduotuvėje "Iki" apytiksliai prieš mėnesį pageidavau nupirkti prekybos salėje šaldytuve esančią prekę "Virtiniai su obuoliais". Jų nepardavė, nurodė, kad dar neapskaityta, ar pan. Bandžiau kitą dieną - vėl nepardavė. Nurodė, kad esą jų negali pardavinėti. Praėjus mėnesiui laikui, vėl atsiradus pasiūloje tai pačiai prekei vėl bandžiau nupirkti bet ir vėl nepardavė.
Kodėl siūloma prekė, kurią realiai atsisakoma parduoti?
Labai baisios eiles iki parduotuveje v. Kreves pr. (Pasimatyme). Svarbiausiais dalykas jog tos eiles jau metai is metu, ir niekam neidomu ar tu skubi nes uz poros minuciu bus 20 h valanda ir negalesi nusipirkti kad kaip ir pvz dlight’o! Na o kaip ateina 21 h buna veikianti tik viena kasa! Jeigu niekas nesikeis rasysiu ir rasysiu skundus, o jei to neuzteks, teks ir sakmbinti!! Baisus poziuris i pirkejus!!
Kasdien apsiperku Rietavo IKI, tai merginos didelis aciu jums. Sekmes ir istvermes sunkiame darbe.
Kaime tokias bulves močiutė kiaulėm atiduodavo, o dabar MINSKO IKI kitokių sveriamų net nėra, arba perki tokias arba 2kg maišą. Smagumėlis.
Noriu pasakyti nueje minejimos akcijos ankciau laiko girstupio iki apsurdas. Kalbama apie gyvunu prekes.
Vakar Telsiuose prie autobusu stoties esancioje iki parduotuves teritorijoje esamciame taromate norejau priduoti tara, bet jos priduoti negalejau nes ant lango buvo informacija kad uzdaryta plovimui 19 iki 20val.Atvykus 20val15min taromatas neveike ir ant lango buvo ta pati informacija.skambinau nurodytu informacijos numeriu bet niekas neatsiliepe.Kodel sitaip apgaudinejami klijentai.Ne as viena likau nepatenkinta bet ir kiti klijentai.
Labai grazi ir nuostabi kasininke dirba jotvingiu 15 iki parduotuvej kaune vardas ant korteles lyg tais Kristina B.
Noriu tik pasidžiaugti, kad turite tokių šaunių darbuotojų kaip Kotryna Zakarevičiūtė, dirbanti Jūsų tinklo parduotuvėje Jogailos g. Vilniuje. Ačiū !
Labai esu nepatenkinta Vilniuje esancia Didlaukio Iki! Atejus puse 9 pries pat darba i iki taromata. Negalejau priduoti dipozito. Nuejus i administracija buvau aprekta kazkokios darbuotojos. Atrodo is pacio ryto turetu but viskas gerai ir pasiruose naujai darbo dienai, bet ne... dipozita turejau veztis i darba
Ilgai tylėjau, bet šiandien kantrybė trūko. Konkrečiai - Kaunas, Jotvingių g. 15, Taubūčiai. Pasikeitė mėsininkė, mėsos kokybė - klaiki. Labai retai perku maltą mėsą. bet retkarčiais susigundau.Šioje parduotuvėje kiaulienos faršas - vien lašiniai, šalia padėti - malti lašiniai. Beveik nieko nesiskiria, tik kaina ! Lašiniai - 0, 99, kiaulienos faršas - apie 2, 40. Skirtumą matot. Klausimas - negi nemato parduotuvės vadovė? Ar turi taip pat naudos, kaip ir mėsininkė? Nereikia daug mąstyti, kad suprastum apie nesąžingumą. Kažkodėl kitose to pačio tinko parduotuvėse Kaune - malta mėsa yra labai geros kokybės. O ši mėsininkė, net ir pasakius apie kokybę, jokios reakcijos. Ši darbuotoja, tur būt, tinka tik parduotuvės vadovei... Įdomu, ar bus kažkoks komentaras iš IKI tinko pusės?
Sveiki, norime paklausti-kodel Kaune Sukileliu Pr.84 Topolio IKI 9.45val dirba tik viena kasa? Kai pirkeju eilė iki alkoholio sk.Vyr.kas.Pirkejai pareiškusiai pretenzijas Vyr.kas.Pasiulė tik jai vienai atsiskaityti prie1-os kasos. Kada baigsis šita betvarkė jusu imoneje?
Jurbarko IKI parduotuvėje visada tragiškosneilės. Laukti reikia po 20 minučių. Kažkas BAISAUS. Jūs gal nekontroliuojat bendrai parduotuvių darbo? Padarykit kokį vertinimą ar slaptus pirkėjus.
Šilutės IKI (Dariaus ir Girėno g. 11), pirkome avinžirnių salotas su silke ir radome jose musę. Manau, kad reikėtų šioje parduotuvėje pasirūpinti apsauga nuo vabzdžių.
Urtė 2018-06-06 16:16:02
2018-06-05 pirkti trapučiai “Saulės Grūdas”. Pakelis atplėšiamas - - nesegamas. O viduje radau segiklį, su kuriuo būna susegtos duonos ar kitokių produktų pakuotės. Tai labai nemalonu. Net baisu pasidaro, kai pagalvoji kaip pakuojami tokie produktai. Gėda. Klaipėdos IKI adresu Butkų Juzės g. 9.
Kuo čia kalta iki? Čia į gamintoją reikia kreiptis, iki kasininkės tikrai trapučių nepakuoja.
Ieva 2018-06-03 22:09:53
Ukmerges plento Iki turejome patys ieskoti kepiniu skyriuje bandeliu su desrele. Teko klausti ne pardaveju, ir net ne sales darbuotoju, o pasitaikiusios kepejos, kuri pasivargino ir atnese tiesiai is virtuves. Taciau ar tai ne sales darbuotoju darbas papildyti ir pasirupinti, kad klientui netektu paciam eiti ir ieskoti? Taip pat bitutes kasose ne su ziburiu nerasi atsakingo darbuotojo, galincio patvirtinti prekes ir padeti. Teko eiti, zvalgytis, laukti, kol atejo darbuotoja, kuriai neprivaloma buvo dirbti bitutes kasoje, nes buvo susiraukus kaip s*kna, kadangi jos koleges, kuriai priklause ten buti - nebuvo. Aciu ir uz tai, kad patvirtino alkoholi ir padejo surasti preke. Cia nebegrisim.
Sveiki, labai nemaloni situacija. Jusu iki parduotuvei adresu Džiaugsmo gatve 28a. Vilnius. Nusipirkau kiausinius putpeliu su pasibaigusiu galiojimu, visa laime laiku apsiziurejau ir vaikuj nedaviau. Jau ne pirma karta nusiperku kazka nekokibisko.
Labai sugadino nuotaika šiandien ryte IKI Vyturio sveriamo skyriaus pardaveja, kuri buvo viena per visus skyrius ir ta dingo 30 min. Laukiau as ir daug pasipiktinusiu ir nesulaukusiu jos zmoniu. Matem kad ji kalbejo telefonu. Gryzusi neatsiprase ir paprasius pakviesti administracijos darbuotoja, jis nebuvo pakviestas. Tikiuosi nebeteks cia uzsukti nors gyvenu salia, nes laukti keptos vištienos 30 min, nesamone. Per tiekl aiko ja pati galejau issikepti. Aciu uz perskaityta ir sureaguota atsiliepimą. Laukiam sprendimu.
nesaziniga pardaveja
2018-06-03 15:46:37 IP 90.131.39.75
Sveiki, tokia situacija gan nemaloni : 2018-06-03 (laikas 11;19min) parduotuve IKI L.Asanaviciutes 17 Kasininke - (LEVICKAJA)- LR00Y4233 nesaziningu budu suteike nuolaida pries mane esanciam pirkejui.

ZMOGUS PIRKES -alkoholį- VANDENI IR ALU VISO 14 BUTELIU NETUREJO IKI NUOLAIDU KORTELES. tuo tarpu kasininke pasinaudodama tarnybine padetimi is kitos gretimai esanciios kasos paimta darbuotojo (PABREZIU DARBUOTOJO IKI NUOLAIDU KORTELE) SUTEIKE NUOLAIDA APSIPIRKIMUI...

DAR KEISCIAU KAD MAN NEPATEIKUS KORTELES TOKIO ZESTO JAU NEBEDARE, GALIU TEIGTI KAD PAZYSTAMI AR GIMINES ZMONES JOS NEBUVO NES IS PRAZIU IR JU PRASE TOS KORTELES (JEI TURITE NUOLAIDU KORTELE PATEIKITE) O JIE ATSAKE KAD NETURI.

ZODZIU VIENIEMS SUTEIKIA NUOLAIDAS ZENKLIAS KAIP IKI prekybos tinklUI KITIEMS MELUOJA...

melas; kai paklausiau kur jusu ta stebuklinga kortele su kuria suteike pries tai buvusiam asmeniui nuolaia ; atsakimas izulus ir nekorektiskas: jie padave kortele ir atsiskaite, paklausiau tai kodel as maciau kaip ta kortele paimate is kitos kasos, atsakimo nebuvo, dar karta paklausiau parodikite isidejote i knygute su uzrasais (atsakimas as neturiu jokios korteles) ir tai melas i akis ! antra paklausiau kodel kortele paimete is kitos kasos (atsakimas ti ju kortele) vel melas ! tai kam tada atsikelti ir eiti ieskoti i kita kasa jei viskas taip gerai ??? zodziu tis kartus sumelavo ziuredama i akis ir net nemirktelejo vizdo irasa NUFILMUOTA KAMERA (11VAL:19MIN) DATA 2018.06.03 KASININKAS LEVICKAJA (8) KVITO nr. 68/1052038 #0002
Sveiki. Rašau dėl paprasto klausimo. Ar privalo Iki darbuotoja nusiplauti rankas arba užsidėti pirštines mėsos skyriui dedant faršą ? Šiandiena, Šilalės miesto "IKI" parduotuvėje, pirkau faršą. Nekalbu apie tai, kad teko palaukti 10min kol kas prieis, net ir spaudus iškvietimo mygtuką, suprantu, kad darbų pilna. Bet darbuotoja parėjo traukdama dėžes. Po vandeniu pakišo du pirštus, kad galėtų praskirti maišiuką. Ir su šaukštu kabino man mėsa. Jos paklausus ar nereikia nusiplauti rankų arba užsidėti pirštinių man atsakė, kad su šaukštu nereikia to daryti. Bet... norėčiau žinoti tikslų atsakymą ! Nes atsiprašant neplautom rankom, kurios krumpliai atsiremia i mėsa dedant... na... pripažinkim nemalonu.
Kaune, Varnių g. 40 eilės visuomet didžiulės. Piko metu eilėje stovi ~20 žmonių, visi pasipiktinę, po tokio klientų antplūdžio parduotuvėje lieka daug pilnų krepšelių, nes žmonės neišlaukia. Ši parduotuvė yra už 10m nuo daugiabučių, vienintelė galima automobilių stovėjimo aikštelė yra šios parduotuvės teritorijoje ir administracija neleidžia joje pastatyti savo mašinos! Palikau automobilį 22h ir 7h ryte radau parduotuvės raštelį! Juk ši parduotuvė gyvena iš aplinkinių daugiabučių suneštų pinigų, o jiems net nakti automobilio neleidžia statyti, kviečia policiją, dar suprasčiau jeigu darbo valandomis neleistų. Kad administratorės galvoje kažkas negerai galima spręsti iš didžiulių eilių, geriau jau rinks pilnus krepšius prekių, nei pasamdys pora kasininkių, bet kad pastato parduotuvę viduryje daugiabučių ir neleidžia aplinkiniams statyti automobilių, tai čia jau virš visko. Iš principo neisiu pirkti nei pieno. Iš kasininkų girdėjau, jog negana to, kad moka minimumą, tai dar dalį algos išmoka maistu, čia jau virš visko, kažkokia bomžų įstaiga.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).
Turkija svarsto atsisakyti turistų pamėgto "viskas įskaičiuota"
Turkija svarsto atsisakyti turistų pamėgto "viskas įskaičiuota" 08-21 18:41
"Turkiją reikia gelbėti nuo turistų, kurie leidžia laiką įstrigę viešbučiuose", – tokie teiginiai pasirodė Turkijos žiniasklaidoje, mat šalyje vėl imta kalbėti apie būtinybę atsisakyti tarp...

Primenybe teikiate..

Skoda