Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Šviežia. Žalia. Šalia.
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Keletas mėnesių nuo vasaros buvo labai skanūs kijevai, o dabar vėl, du nupirkau ir išmečiau, norėjau pirkti dešimt vienetų gimtadieniui, kad negaminti, sūnui ir jo klasiokams, gerai kad paragauti nupirkau, kokia ten pašvinkusi vištiena vėl, nuodyjat žmones!, kreipsiuosi į instanciją, jau pabodo tiesa pasakius
Kiekviena diena bet kuriuo laiku kai neuzeinam i iki parduotuve tai eilės galo nematyti reikia laukti po 20 min ir ilgiau o i covid REIKALAVIMUS visai niekas nekreipia dėmesio, prašau imkitės priemonių nes jau da..so tokios nesąmones. Dar pasirupinsiu kad ministerija irgi gautų nuotraukas ir skundus apie sita parduotuvę. Elektrėnai iki sodų gatve
Sveiki! Kiek galite tyčiotis iš Palangiškių?? Tas Iki nesusipratimas, nėra darbuotojų, o jei yra įžūlūs, nęs nėr kam dirbt, bet kam tyčiotis???? Ką mano Palink uab???kodėl pirkėjas nukenčia?????
Renata 2021-10-14 11:08:05
Iliskite į iki.lt susikurkite savo paskyra su savo kortele ir ten rasite visus savo bilietus kuriuos reikia aktyvuoti internete. Pasidomėkite pirma o ne nesąmones rašyti ir klaidinti žmonės.
Ne visi tokie protingi kaip Jus Niekas Panelyte neklaidina Jums nesamones - tai ko nesamones skaitote?
irena 2021-10-09 12:26:56
EILINIS MELAS
Šiandien 10.23.23 Mindaugo g.25 parduotuvėje pirkau prekių už 16, 52 Eur. (Kvitas nr. 18/209272 0008)
Parėjusi namo skaitau čekyje Jums prikaluso 1 IŠ GIMTADIENIO RATAIS IŠVAŽIUOJAM bilietas ir t.t.
Kur tas bilietas? Kas jį duoda? Kur JĮ GAUTI? Eilinis durninimas, apgaudinėjimas ir melas. Ką AKTYVUOTI per 3 dienas? Pasidarote SAU žaidimą? Ar visus APGAUDINĖJATE REKLAMUODAMIESI PER TV?
Kažkokie priklauso dar 3 Berghoff lipdukai?
Paprasčiausiai nepadoru ir negražu.
Sveiki apsilankiau šiandien iki Express Kauno 1a, Vilnius Buvau su savo 2 metu vaikų iš iki parduotuvės sklido būgnų garsas vaikas išsigandusi pradėjo verkti, bijoti. Priėjus prie apsauga darbuotojos paklausti kas darosi, maloniai atsakė čia mūsų kaminai muzikantai repetuoja. Aš labai jūsų prašau susitvarkyti su tais muzikantais
Andreus Sapacius
2021-10-11 11:04:31 IP 2anaqqqp
Jonažoliu g 1, IKI, visada malonu apsipirkti, švieži vaisiai ir daržovės, labai malonios pardavėjos.Ypač vedeja (Renata) labai maloni.Visada padeda visais klausimais.
Jonažoliu g.1, IKI Parduotuvė, taip malonu visada apsipirkti, prekiu osaartimentas visada gausus, ypač daržovės švežios, visada galiu ka pasirinkti, labai malonios pardavėjos.Ypač vėdeja labai maloni ir paslaugi. (Renata) ;)
mokamui testavimui ne
2021-10-10 21:17:09 IP 27peq4i1
Gruodzio 1 diena visi masiskai iseinam is darbu! Verslas ir taip vos laikosi betruksta, dar kokiu 15 procentu nauju bedarbiu ir verslai patis katastrofa, vyriausybe nebeissilaikys ir bus priversti atsaukti sita covidini spektakli NESIPLESIKIT, PAILSEKIT VISU PINIGU GYVENIME NEUZDIRBSIT! :)
EILINIS MELAS
Kažkokie priklauso dar 3 Berghoff lipdukai?
Paprasčiausiai nepadoru ir negražu.
... 2021-10-08 04:04:33
Dirbusi, bet supratimo neturi ir jokio apsišvietimo apie darbuotojų trūkumų problemas. Suprantu žmogų, nėra ko plėšytis. Atlyginimas mažas, darbuotojų didelis trūkumas, niekas neina dirbti. Viena turi vargti su tokiu krūviu. Dar visokių žmonių būna, kurie viską numeta ant kasininko kas nėra jo (-s) kaltės. Pats dirbu kasininku, bet kitame tinkle. Labai yra smagu dirbti neturint daugiau darbuotojų. Visas krūvis ant tavęs, labai išvargina ir psichologiškai sunku. Kiek jau yra buvę norų, ketinimų spjauti į darbą, užsidaryti. Paskambinti gydytojui, pasiimti biuletenį ir eiti namo. Ar net parašyti pareiškimą ir visiškai spjauti ant visų tų žmonių ir pačio darbo. Ne kasininko kaltė ir problema, o pačių prekybos centrų, kurie negali mokėti geresnių atlyginimų, negali užtikrinti gerų darbo sąlygų. Kad vienintelis vienas kasininkas dirba ir negali savitarnos kažkas prižiūrėti. Tai nėra normalu. Čia jokia kasininko kaltė, kad taip dirba ar toks yra. Čia ne darbas, čia absurdas taip dirbti. Pats pilnai suprantu ir palaikau kasininke. Nėra čia ko kankintis. Kartoju pačių prekybos centrų yra kaltė, problema, kad taip yra ne darbuotojų.
Dirbau viena prie žymiai ilgesnių eilių ir spūsčių, nesvarbu atlyginimas mažas ar ne, jei nenori darbo dirbti atsakingai, padoriai tada kodėl neini kito darbo ieškotis, tau juk moka pinigus už darbą o ne tinginiavimą nesvarbu kiek, nesvarbu kur dirbu visada stengiuosi būti pavyzdinga darbuotoja, net telefono prie savęs nesinešu, tiesiog negaliu suprasti ir žiūrėti į neatsakingus darbuotojus.
Eglė 2021-10-06 13:46:46
Pirmą kartą rašau skundą dėl kasininko, apie 13:30. (2021-10-06)Parduotuvėje IKI Nėris, dirbo darbuotoja vardu Jūratė, vienintelis žmogus dirbęs kasoje, susidarinėjo ilgos eilės, darbuotoja matomai pradirbusi ilgiau nes atmintinai mokėjo kodus, bet dirbo taip išsireiškūs, ATSIPŪTUSI, niekur neskubėdama, gaišindama žmones, pati esu buvusi IKI kasos darbuotoja dirbusi prieš kokius 4 metus, todėl jos elgesys pasirodė neatitinkamas esamai situacijai ir srautams, tuo labiau tokiais laikais kai buriuotis negalima, kasoje prastovėjau kokių 15min nors prieš mane buvo tik kokie 3 žmonės, pagaliau apsipirkus žmonių eilė buvo dar didesnė nei prieš tai, o savitarnoje kasininko irgi nebuvo kuris galėtų patvirtinti amžių perkant tam reikalaujančius pirkinius.
Taikos g. 68a, Palanga IKI parduotuvėje apsaugos darbuotojas nesiskaito su pirkėjais, savitarnos kasose grubiai bendrauja. Pamainos viršininkė taip pat labai nemaloni. Esu pasibaisėjusi daugeliu šios parduotuvės darbuotojų ir tai jau nepirmas kartas. Gėda, kad aptarnavimo srityje dirbantys žmonės tokie nemalonūs
Palangos IKI pamainos viršininkė ir apsaugos darbuotojai nesiskaito su pirkėjais, grubiai bendrauja ir rėkia ant pirkėjų. Labai nemalonus aptarnavimas, pagalbos nesulaukta
2021.10.02 zirmunu g.106c esancioje parduotuveje pardaveja su roziniais plaukais visiskai nesiskaito su klientais!! Dar tokios neteko sutikti
Jei samdote žmones prie durų tikrinti galimybių pasus, tai ir apmokinkit juos. Įstatymų absoliutus nežinojimas ir bukas TIK galimybių paso įžūlus reikalavimas kai galioja ir kiti dokumentai. Esu vaikelio laukime (labai akivaizdžiai matosi), darausi testus, kurie galioja 48 val. (Įstatymiškai išsiaiškinau situaciją kur ir kiek laiko galioja). Šie duomenys neslepiami, tad apmokinkit personalą prieš paleisdami dirbti. Tai ne jų kaltė, kad nežino - jie bijo baudų. JŪS turit pasirūpinti sklandžiu darbuotojų darbu. Apmokinti, išegzaminuoti ir tik tada darbuotojas gali ginčytis su ateinančiais. Malonesnių rytų linkiu administracijai nei šis rytas buvo man apsilankius IKI Madoje.
IKI parduotuvėje, adresu Vilniaus g.220 Šiauliai, didžiausia betvarkė. Dirba tik 1 kasa, savitarnoje eilės nemažos, o informacijos kasa iš viso nedirba, kasininkė, kuri dirba kasoje, sakė, kad informacijoje sulaukti kasininkės yra laimės dalykas. Man pasibaigė korteles galiojimas, tai kasininkė iš kasos, pasiūlė atsistoti prie informacijos ir laukti, gal kada nors kasininkė ateis, jei ne tai kita diena bandyti laimę. Jei neturite darbuotoju tai gal iš vis panaikinkit informacijos kasa, arba direktorė tegul eina ir dirba, o ne kabinete sėdi.
Apsipirkinėjome su šeima IKI Žaliakalnyje. Sveriamos mėsos skyriuje, dirba tikras profesionalas, pirkome jautienos kumpi, davė patarimų kaip marinuoti ir iškepti žemoje temperatūroje, kad būtų minkšta sultinga mėsa. Nuo šiol pradėsime sekmadienio tradicija valgyti jautienos kepsni dėka puikaus mėsininko. Didelis ačiū
Lukšio g. 60 Kaunas, pardavėja dirbanti info kasoje elgėsi nemandagiai, nesutiko priimti kad susimokėti už automobilio draudimą, nes jos darbo laikas baigęsi, bet tai labiausiai įžeidė, kad nuėjus nuo info kasos jis priėmė visus kitus žmonęs kurie priėjo prie jos kasos
Lukšio 60 Kaunas, darbuotoja nemandagiai pasakė, kad neaptarnaus infornacijoje, nes baige darba, nors jos darbo laikas baigiasi už gero pusvalandžio, vardu Eglė Rybekienė. Nemandagus bendravimas tai kai sėdi ir nepakelia galvos į telefona ylindus, negali pasakyti ko pirkėjas klausia, spauda tvarkydama neprideda tam reikalingu laikraščių, žurnalų, nors akivaizdžiai matosi jie informacijos skyriuje, kad jie turi. Man nuėjus ji priėmė kitus žmones. Aš norėjau sumokėti mokeščius.
Kas per "d*****s"nusprendė atimti Kaune iš senojo Žaliakalnio gyventojų puikią ir taip mėgiamą parduotuvę (Savanorių pr.111) ir padaryti iš jos antrą "Rausvę", kuri seniai merdėja, bet neužleidžia vietos normaliam PC?Prieš "atsinaujinimą" ten galėjo apsipirkti ir senas, ir jaunas, prekių asortimentas stebino savo gausa.Dabar visus per prievartą varo į savitarnos kasas, kas pagyvenusiems žmonėms (o jų šiame rajone tikrai daug) visai nepriimtina ir užima žymiai daugiau laiko.Na, o kad senjorai, o tuo pačiu ir dažnai besilankantys PC-re moksleiviai nesipainiotų ir nepridarytų nuostolių, asortimentą sumažino iki minimumo.Dar galima pateisinti, kai tokia praktika taikoma sveriamoms prekėms:yra viena rūšis apelsinų ar, tarkim, slyvų ir imk (ką duoda), nesvarbu kiek kainuoja ir kokios kokybės. Bet kai prekybos centre darbo dieną, 10 val ryto, pieno skyriuje tegali nusipirkti vienintelį ilgai galiojantį "Mū" (2, 5%) pieno variantą, apdorotą ultraaukšta temp. (kainą, manau, dauguma žino), tai pasijunti tikrai nejaukiai, lyg būtum gilioje provincijoje.O štai su alkoholio skyriumi "atsinaujintojai" nepasikuklino...Gerkit į sveikatą! Skyrius prie pat įėjimo, lentynų galybė ir jos perkrautos tiek, kad jau 2 kartus mačiau, kaip pirkėjui einant pro šoną, "gėralas" krenta iš lentynos. Vienas barzdotas vyrukas net sumokėjo apie 6 Eu už nukritusį vyno butelį, nors tikrai neturėjo to daryti.Tokiais štai būdais, matomai, bandoma išlaikyti prieš "atsinaujinimą" buvusią apyvartą.Liūdna tai, kad šioje Žaliakalnio vietoje nalabai yra iš ko rinktis: tik nedidukas "Šilas" ir dabar štai šitas "nesusipratimas".Kojas reik išsukinėti tiems "reformatoriams".
kiekviena diena einu i iki parduotuve ventos g. 10b, mazeikiuose, kuo toliau tuo baisiau, darbuotojos dirba vis ne parom, nuo ankstaus ryto iki velaus vakaro, is 4kasu apart terminalo veikia tik dvi. zmoniu eiles nezmoniskos pralaukiame po 20-30 min eilese. lentynos pustustes o paletees stovi nes nera kam iskrauti.
Tokios baisios parduotuvės kaip justiniškėse IKI nėra. Parduotuvės darbuotojams maišai, kad ateinj į parduotuvę. Keiskit greičiau darbuotojus, juk jei sunku vyresniame amžiuje dirbti, reikia eiti ilsėtis
Jau beveik mėnuo kai nekeičiamos lojalumo kortelės, atsakymas būna-nėra.Galbūt prie reklaminių bukletų reikėtų pridėti informaciją, neapgaudinėti pirkėjų o gal taip prekybos tinklui patogiau?Gal kaip kas savo darbo neatlieka?
Iki parduotuvėse perkant nukainuotas prekes labai dažnai nepritaikoma nuolaida, gal čia nurodymas iš aukščiau, nes kartojasi
ne vienoje iki parduotuvėje
Šiandien buvau IKI Rygos gatvėj, Vilniuje. Tikrai malonu lankytis šioje parduotuvėje, visur tvarka, švara, lentynose yra visas prekių asortimentas. Mėsą arba šviežią žuvį pasveria maloni darbuotoja (šviesiaplaukė, truputį garbanotais plaukais pardavėja). Ačiū parduotuvės vadovei už tokią gražią parduotuvę. Kasininkės puikios, tačiau man smagu susimokėti bitutėse, tai trunka gal tik vieną minutę.
Ką veikia iki valdžia Vilniuje? Jeigu kažkas ten pas jus nusprendė, kad nuolaidų kortelės paseno ir nebegalioja, tai sudarykit sąlygas pirkėjams jas pasikeisti. Dabar ateini į iki ir išgirsti : nėra, neturim. Tai ir valio, miegokit taip ir toliau, norfai maximai šventė, daugiau klientų turės. Veiksmas čia J. Biliūno g. 13, Anykščiai.
Jonavos Kosmonautu IKI kasininkė raudonais plaukais, tiesiog nesuprantu ka jinai ten daro. Gyvenime nebuvo pasisveikinus, prekes amžinai skanuodama mėto, niekada gyvenime nepaprašė nuolaidu korteles, ir niekada gyvenime nepasake kokia suma man reik sumokėt. Jeigu dirba daugiau kasininkių betkokiu atveju iškart einu pas kita, jeigu reikia ir eile atstovet ilga, tik ne pas ja. Kartais tiesiog ner iš ko rinktis, tai tiesiog ateinu, pasisveikinu, jinai su manim ne, prekes mėto, ir dar dažniausiai kairei pusei pasidėjus telefona ir dar susirašinėja su kažkuo, juokias viena atsisėdus. TRAGEDIJA!!!!!
Iki parduotuvėje Nemenčinės pl. 2 visuomet didžiausia betvarkė : dirba tik viena kasa, rugsejo 10 d. prie kasos praleidau 67 min, eilėje buvo 23 žmonės, pardavėjos grubios. Parduotuvės vadovė Eva (buvau informuota kad toks vardas) nesusitvarko su pareigomis, nereaguoja į betvarkę parduotuvėje, rūko lauke ir nekteipia dėmesio į pasipiktinusius pirkėjus. Kasos aparatai nesureguliuoti, pastoviai stringa.
Kokio šlykštumo IKI reklama per M-1 !!! Atsibodo išjunginėti ! Feeeee....
Sveiki. Norėčiau pranešti jog šiandien buvau IKI parduotuvėje Rygos g. 41. Negalėjau atrasti prakės. Labai maloni pardavėja man padėjo atrasti prekę. Taip pat pasiūlė kuri prekė yra geresnė. Tikrai malonu bus grįžti į šią parduotuvę. Kiekvienai parduotuvėj linkėčiau tokio darbuotojo Darbuotojos vardas JOLANTA.J
Noriu padėkoti Vilniaus prekybos centre Mada šiandien puse 4 dirbusiam vyrui savitarnoje už paslaugumą! Buvome su vaiku, kuris zirzė, maloniai atėjo pagelbėti ????
Pirkau vakar batoną jau beveik nebegalioja skonis kaip papelijes būtų net bloga pasidarė kai suvalgiau
Dabar Lietuvoj, vis dar covid situacija nėra labai gera ir reikėtų parduotuvėse praleist kuo mažiau laiko. Nepaisant to, kad prekes susirenki per keletą minučių, eilėje tenka praleisti kelis kartus daugiau laiko, nes dirba tik dvi kasos ir kasininkė būtinai turės paplepėti su kokia nors pažįstama, bei pasakys, kad nėra daugiau darbuotojų... Arba darbinkit daugiau žmonių arba visur statykit savitarna, visi kiti tinklai kažkaip tvarkosi geriau ????
Rūta Guzevičiūtė
2021-09-06 17:01:01 IP 4lji300
Šiandien Vilniuje, "IKI", kuris buvusio "Minsko" patalpose Žirmūnuose pirkau virdulį "SEG" WK 101B/WK 101R. Atsinešus namo, aptikau, kad iš skoču užklijuotos virdulio dėžės išvogtas išimamas virdulio vandens filtras. Ir kokiu būdu dabar ta jūsų "IKI" man tą privalomą prie virdulio filtrą grąžins į jam priklausančią būti vietą?!
Su kiekvienu tokiu incidentu jūs savo firmos markę vis žemiau užkasat po plintusu.
Rūta Guzevičiūtė
2021-09-06 16:49:10 IP 4lji300
Kalvarijų g. esančios IKI parduotuvės darbuotojoms būtų pravartu išmokti bent elementaraus mandagumo ir išlaikyti nors šiek tiek mažiau surauktus veidus.
Bent jau pasisveikinimas/atsisveikinimas iš jų pusės būtų malonu.
Taip pat laukti prie kasos, kol pardavėja lauke pabaigs rūkyti (o tada grįžta prisirūkiusi ir tomis pačiomis rankomis skanuoja tavo prekes) taip pat nėra šaunu.
Sveiki, ačiū❤ už tragišką išvaizda ir skonį Griliažinį tortą, pirktą Iki. Mindaugo g. 2021 08 31. Turėtų būti jums gėda pateikt į prekybą tokį gaminį.
Ema, LR Generalinė prokuratūra
2021-08-29 21:07:36 IP 2e7r3var
Sveiki, esu priblokšta Jūsų įmonės darbuotojos (kortelė su vardu Galina), dirbančios IKI parduotuvėje Vilniuje, Jasinskio g. 16, elgesio. Ji ne tik kad gerai neatlieka savo tiesioginių pareigų prie savitarnos kasų, bet dar ir paprašyta pagalbos nemandagiai atsikalbinėja, aiškina, kad jai kažko nepriklauso daryti. O šiandien, kai paprašiau jos pasitraukti nuo lentynos su duonos gaminiais, kur ji paprasčiausiai stovėjo ir plepėjo su kolege, nemandagiai, lyg pašiepdama, atsikirto. O dar vėliau, padarius jai pastabą, puolė visaip asmeniškai įžeidinėti. Ši pardavėja jau seniai pasižymi savo grubumu, netašytu elgesiu, nenoru padėti klientui. Prie savitarnos kasų jos pagalbos ilgokai reikia laukti, o kartais iš viso nesulaukiama: ateina kiti pardavėjai. Parduotuvė prie Seimo, Jasinskio g. 16, yra nebloga parduotuvė, čia aš lankausi nuo pat jos įsikūrimo, nes greta gyvenu. Yra puikių darbuotojų, pardavėjų, tačiau tokios, kaip ši, t.y., Galina, tik gadina jos įvaizdį ir nuotaiką klientams. Prašau kažkaip sudrausminti savo darbuotoją, o būtent Galiną (žemo ūgio, dažytais kaštoniniais plaukais, dirbo šios dienos pamainoje), nes jau darosi baisu eiti į šią parduotuvę. Iš anksto dėkoju.
Jūs pasidomėkite koks yra kasininkų trūkumas prekybos centruose. Iki su kasininkais padėtis daug blogesnė, nei Maximos. Pagal skelbimų skaičių (bet ir maximos ne ką geresnė). Pats nesistebiu, kurios dar dirba, tenka apturėti didžiausia darbo krūvį. Dar turi būti teigiami. Kai patys jūs pirkėjai būnate neigiamos nuotaikos, elgesio ir viską išsiliejate ant dar likusių, dirbančių kasininkų. Ir per tokius kaip jūs, niekas ir nenori eiti į kasas dirbti. Priedo dar prisideda valdžios nesąmonės, kurios neleidžia dirbti. Tad supraskite dar ir tai, kad nėra tų darbuotojų. Jums kas, kas dirba prekybos centruose yra ne žmonės kažkokie, mašinos, kiborgai, robotai? Kad turi kažkas jums dirbti. Patys ateikite ir paragaukite duonos, o tada kalbėkite kokie tie darbuotojai. Manau patys ne ką būtumėte už tuos, kuriuos skundžiate, rašote čia. Iš viso reiktų džiaugtis, kad dar kažkas dirba. Yra pilną kitų parduotuvių, pasirinkimų turite. Nepatinka kažkas toje parduotuvėje, einate kitur.
Apsipirkinejau Iki Taubučiuose, bet ne pirmą kartą pastebiu, kaip pardavėjos nemandagiai ar net įžeidžiančiai elgiasi su pirkėjais. Šiandien ir aš papuoliau atsiskaitinėti pas pačią, , mandagiausią" pardavėja (kortelėje Virginija K). Jei darbas per sunkus, reikėtų pagalvoti, gal jis ne Jums. Prašome neišsilieti ant pirkėjų ☺️
Ernestas Karpavičius
2021-08-26 15:57:31 IP 28meqeuh
Sveiki, siandien apsioirkinejau IKI parduotuveje, Kedainiuose, Zemaites gatveje, tai likau šokiruotas JUSU apsogos darbuotojo elgesio. Stovejau kasoje, pardaveja skanavo prekes, as dejau i maiseli ir priejas "apsauginis" pradejo grabalioti mano vaika (10 metu). Taip, GRABALIOTI, vos ne kelnes mauti prie visu zmoniu, eileje buvo apie 7 zmones. Nieko nelaukdamas ispludau jusu "APSAUGINI". Pats dirbau apsaugoj, norfoj, tai tokiu bairiu pries 15 metu nebuvo, o dabar toks jausmas kad pedofilas dirba, jokiu atsiprasau ar apgailestauju, turetumet pasidomet kokius zmones priimate i darba, o ne bet ka
Atvežiau krovinį šiai įmonei iš Latvijos, niekas neiškrauna, laikiu jau dvi valandas
Rugpjūčio 21d apsipirkau Iki Vaivadai, pardavėja Greta "mandagumo" įsikūnijimas. Suprantu, kad darbas varginantis, bet pirkėjas kuo dėtas?
Vytauto g 101, Vilkaviškis. Iki 0618 parduotuvė. Kasininkė Šulskytė. Dažnai papuola pas ją kasoje apsipirkti. Patirtis baisi. Ateina nepatenkintu veidu, visada pikta.. Iki šiandien galvojau, kad gal mergina nebylė... nei "laba diena, nei gero vakaro" nuolaidų kortelės niekada neprašo. O šiandien buvo visko viršūnė. 16val 40 min, dirba viena kasa, eilėje prieš mane suskaičiavau 12 žmonių, antra kasininkė, Šulskytė, atėjo į kasą tik tada, kai žmonės pradėjo piktintis... Prekių pas mane buvo nedaug. Nuskenavo prekes ir laukia kol sumokėsiu. Kaip visada be žodžių, tik citrinos veidu... Aš jai pasakiau, kad turiu nuolaidų kortelę, o ji man drįso pasakyti " šitoms prekėms nebus nuolaidos, nereikia tos kortelės" bet aš vis tiek išsireikalavau, kad leistų perbraukti.
Pridedu čekį, nuolaida, kad ir 10ct, bet vis tik buvo.
Labai nemalonu apsipirkinėti, kai kasininkė akivaizdžiai rodo pyktį neaišku kodėl...
Kiek žinau, tai Palink politika kliento atžvilgiu yra labai griežta. Kasininkai privalo prašyti kortelės net jei perka cigaretes ar alkoholį...
O čia... Abejoju ar daugiau eisiu į tą parduotuvę, vien del šios konkrečios kasininkės...
Šiauliu IKI Gardino parduotuvės kasininkai/ės nemandagūs, įžūlūs, netaktiški. Kyla klausimas ar darbuotoju kolektyve yra bėda ar vadovo. Kasos retokai dirba, aptarnauti neaptarnauja, pagalbos negausi, pirkėja ignoruoja, į klausimus neatsako. Ir kiekvieno apsipirkimo metu taip.. tikrai nebesinori čia grįžti dėl kasos darbuotoju!!! Ar ši parduotuvė turi vadova?? Toks aptarnavimas ir pirkėjimo negerbimas menkina parduotuvės IKI varda, planuoju ten nebegrįžti, o tai buvo mano pagrindinė apsipirkimo vieta.
Rugpjūčio 22d, ~12val, Kauno IKI Topolis. Antiek blogos darbo sąlygos, kad nėra darbuotojų?? Ar darbuotojos kažkur buvo išėjusios? Viena pardavėja aptarnavo kasoje, taip pat ta pati lakstė po savitarnos kasas, kol prie kasos buvo susidarius nemaža eilė ir laukė, kol pardavėja vėl sugrįš aptarnauti jas. Mums pradėjus sakyti, kad kviestų kitą darbuotoją, apsauginė išvis net nesureagavo ir išėjo savo keliais. Kas čia per aptarnavimas?? Beje, tai pardavėjai dirbusiai per penkuas vietas, tikiuosi nors didesnį atlyginimą jai mokat. Nors man prie namų tai artimiausia parduotuvė, bet visuomet ją aplenkiu dėl tragiško aptarnavimo, tačiau sugrįžau čia po mėnesio nebuvimo ir matau, kad padėtis nesikeičia. Jeigu trūksta darbuotojų, tai gal darykit išvadas, kodėl čia niekas dirbt nenori??
Sendien 20.08.diena pirkau su akcija kruasanus.parduotuve randasi prie zalio tilto
.buvau labai nustebinta ziauraus aptarnavimo pardavejos leonoros.ji ne tik mane apstauge bet ir lupo prekes is ranku.viska mate apsauga
Bet jokiu veiksmu nesieme.su sia pardaveja susiduriu ne pirma kart.bet sendien jau kantrybe baigesi.mes juk ir zmones ir norime malonaus aptarnacimo.tikiuosi valdzia priims sprendima del tokio ilhesio.
Pirkau korėjietiškas salotas.Valgydama jutau kad per rūgštu bet neatrodė kad sugedusios vakarop pasijuntau labai blogai.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: vaisiai; daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
Vaisiai Daržoves.Riešutai internetu,džiovintos uogos,džiovinti vaisiai,šokoladiniai riešutai,sėklos,Liofilizuotos,užkandžiai,egzotiniai,tropiniai,ekologiški i namus,internetu,urmu,i ofisą,i biurą,be cukraus,pigiau,šokolade,akcija,rūšys,pristatymas,apvalkale,dovanoms. Natūralus džiovinti vaisiai ir riešutai Daržoves...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Ypatingas pirmas kartas: gegužės 3-osios Konstitucijos originalas Valdovų rūmuose 10-19 21:25
Vilniuje, LDK Valdovų rūmų muziejuje, atidaryta paroda "KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ. Lietuva ir Lenkija 1791 m. konstitucijos epochoje".

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

IBM 142,32 -1,58%
Walt Disney 171,14 -3,01%