Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Sveiki, norime paklausti-kodel Kaune Sukileliu Pr.84 Topolio IKI 9.45val dirba tik viena kasa? Kai pirkeju eilė iki alkoholio sk.Vyr.kas.Pirkejai pareiškusiai pretenzijas Vyr.kas.Pasiulė tik jai vienai atsiskaityti prie1-os kasos. Kada baigsis šita betvarkė jusu imoneje?
Klaipėdos m. Laukininkų g. 17 IKI VYTURIO parduotuvėje paskutiniu laiku tragiška situacija. Parduotuvėje penkios kasos, tačiau dažnai dirba tik dvi kasos, kasininkės darbuojasi salėje t., y., krauna prekes į lentynas. " Bitutėje" irgi eilės todėl, kad darbuotojai reikia patvirtinti nuolaidų kuponus, svaigiuosius gėrimus ir dar padėti pirkėjams, kurie nelabai gaudosi savitarnoje. Manyčiau, kad gal parduotuvės vadovas nekompetetingas ar netinkantis šiam darbui. Atsiprašau gal ką nors įžeidžiau. Norėčiau, kad į mano laišką būtų atsižvelgta kaip į pastovu šios parduotuvės pirkėją.
Jurbarko IKI parduotuvėje visada tragiškosneilės. Laukti reikia po 20 minučių. Kažkas BAISAUS. Jūs gal nekontroliuojat bendrai parduotuvių darbo? Padarykit kokį vertinimą ar slaptus pirkėjus.
Šilutės IKI (Dariaus ir Girėno g. 11), pirkome avinžirnių salotas su silke ir radome jose musę. Manau, kad reikėtų šioje parduotuvėje pasirūpinti apsauga nuo vabzdžių.
Urtė 2018-06-06 16:16:02
2018-06-05 pirkti trapučiai “Saulės Grūdas”. Pakelis atplėšiamas - - nesegamas. O viduje radau segiklį, su kuriuo būna susegtos duonos ar kitokių produktų pakuotės. Tai labai nemalonu. Net baisu pasidaro, kai pagalvoji kaip pakuojami tokie produktai. Gėda. Klaipėdos IKI adresu Butkų Juzės g. 9.
Kuo čia kalta iki? Čia į gamintoją reikia kreiptis, iki kasininkės tikrai trapučių nepakuoja.
Ieva 2018-06-03 22:09:53
Ukmerges plento Iki turejome patys ieskoti kepiniu skyriuje bandeliu su desrele. Teko klausti ne pardaveju, ir net ne sales darbuotoju, o pasitaikiusios kepejos, kuri pasivargino ir atnese tiesiai is virtuves. Taciau ar tai ne sales darbuotoju darbas papildyti ir pasirupinti, kad klientui netektu paciam eiti ir ieskoti? Taip pat bitutes kasose ne su ziburiu nerasi atsakingo darbuotojo, galincio patvirtinti prekes ir padeti. Teko eiti, zvalgytis, laukti, kol atejo darbuotoja, kuriai neprivaloma buvo dirbti bitutes kasoje, nes buvo susiraukus kaip s*kna, kadangi jos koleges, kuriai priklause ten buti - nebuvo. Aciu ir uz tai, kad patvirtino alkoholi ir padejo surasti preke. Cia nebegrisim.
Sveiki, labai nemaloni situacija. Jusu iki parduotuvei adresu Džiaugsmo gatve 28a. Vilnius. Nusipirkau kiausinius putpeliu su pasibaigusiu galiojimu, visa laime laiku apsiziurejau ir vaikuj nedaviau. Jau ne pirma karta nusiperku kazka nekokibisko.
Labai sugadino nuotaika šiandien ryte IKI Vyturio sveriamo skyriaus pardaveja, kuri buvo viena per visus skyrius ir ta dingo 30 min. Laukiau as ir daug pasipiktinusiu ir nesulaukusiu jos zmoniu. Matem kad ji kalbejo telefonu. Gryzusi neatsiprase ir paprasius pakviesti administracijos darbuotoja, jis nebuvo pakviestas. Tikiuosi nebeteks cia uzsukti nors gyvenu salia, nes laukti keptos vištienos 30 min, nesamone. Per tiekl aiko ja pati galejau issikepti. Aciu uz perskaityta ir sureaguota atsiliepimą. Laukiam sprendimu.
nesaziniga pardaveja
2018-06-03 15:46:37 IP 90.131.39.75
Sveiki, tokia situacija gan nemaloni : 2018-06-03 (laikas 11;19min) parduotuve IKI L.Asanaviciutes 17 Kasininke - (LEVICKAJA)- LR00Y4233 nesaziningu budu suteike nuolaida pries mane esanciam pirkejui.

ZMOGUS PIRKES -alkoholį- VANDENI IR ALU VISO 14 BUTELIU NETUREJO IKI NUOLAIDU KORTELES. tuo tarpu kasininke pasinaudodama tarnybine padetimi is kitos gretimai esanciios kasos paimta darbuotojo (PABREZIU DARBUOTOJO IKI NUOLAIDU KORTELE) SUTEIKE NUOLAIDA APSIPIRKIMUI...

DAR KEISCIAU KAD MAN NEPATEIKUS KORTELES TOKIO ZESTO JAU NEBEDARE, GALIU TEIGTI KAD PAZYSTAMI AR GIMINES ZMONES JOS NEBUVO NES IS PRAZIU IR JU PRASE TOS KORTELES (JEI TURITE NUOLAIDU KORTELE PATEIKITE) O JIE ATSAKE KAD NETURI.

ZODZIU VIENIEMS SUTEIKIA NUOLAIDAS ZENKLIAS KAIP IKI prekybos tinklUI KITIEMS MELUOJA...

melas; kai paklausiau kur jusu ta stebuklinga kortele su kuria suteike pries tai buvusiam asmeniui nuolaia ; atsakimas izulus ir nekorektiskas: jie padave kortele ir atsiskaite, paklausiau tai kodel as maciau kaip ta kortele paimate is kitos kasos, atsakimo nebuvo, dar karta paklausiau parodikite isidejote i knygute su uzrasais (atsakimas as neturiu jokios korteles) ir tai melas i akis ! antra paklausiau kodel kortele paimete is kitos kasos (atsakimas ti ju kortele) vel melas ! tai kam tada atsikelti ir eiti ieskoti i kita kasa jei viskas taip gerai ??? zodziu tis kartus sumelavo ziuredama i akis ir net nemirktelejo vizdo irasa NUFILMUOTA KAMERA (11VAL:19MIN) DATA 2018.06.03 KASININKAS LEVICKAJA (8) KVITO nr. 68/1052038 #0002
Sveiki. Rašau dėl paprasto klausimo. Ar privalo Iki darbuotoja nusiplauti rankas arba užsidėti pirštines mėsos skyriui dedant faršą ? Šiandiena, Šilalės miesto "IKI" parduotuvėje, pirkau faršą. Nekalbu apie tai, kad teko palaukti 10min kol kas prieis, net ir spaudus iškvietimo mygtuką, suprantu, kad darbų pilna. Bet darbuotoja parėjo traukdama dėžes. Po vandeniu pakišo du pirštus, kad galėtų praskirti maišiuką. Ir su šaukštu kabino man mėsa. Jos paklausus ar nereikia nusiplauti rankų arba užsidėti pirštinių man atsakė, kad su šaukštu nereikia to daryti. Bet... norėčiau žinoti tikslų atsakymą ! Nes atsiprašant neplautom rankom, kurios krumpliai atsiremia i mėsa dedant... na... pripažinkim nemalonu.
Kaune, Varnių g. 40 eilės visuomet didžiulės. Piko metu eilėje stovi ~20 žmonių, visi pasipiktinę, po tokio klientų antplūdžio parduotuvėje lieka daug pilnų krepšelių, nes žmonės neišlaukia. Ši parduotuvė yra už 10m nuo daugiabučių, vienintelė galima automobilių stovėjimo aikštelė yra šios parduotuvės teritorijoje ir administracija neleidžia joje pastatyti savo mašinos! Palikau automobilį 22h ir 7h ryte radau parduotuvės raštelį! Juk ši parduotuvė gyvena iš aplinkinių daugiabučių suneštų pinigų, o jiems net nakti automobilio neleidžia statyti, kviečia policiją, dar suprasčiau jeigu darbo valandomis neleistų. Kad administratorės galvoje kažkas negerai galima spręsti iš didžiulių eilių, geriau jau rinks pilnus krepšius prekių, nei pasamdys pora kasininkių, bet kad pastato parduotuvę viduryje daugiabučių ir neleidžia aplinkiniams statyti automobilių, tai čia jau virš visko. Iš principo neisiu pirkti nei pieno. Iš kasininkų girdėjau, jog negana to, kad moka minimumą, tai dar dalį algos išmoka maistu, čia jau virš visko, kažkokia bomžų įstaiga.
Noriu pasiteirauti ar pridavus tuščia tarą taromate ir Iki parduotuvėje nieko neperkant vistiek reikia stovėti ilga eilę, kad išmokėtų užkvitą priklausomus pinigus?
Laba diena, esu iš Alytaus. Šiandien užsukau į jūsų parduotuve iki esančią Dariaus ir Girėno g. Centre, buvau apstulbęs jog išeidamas iš namų atsiskaiciavau pinigelius tom prekė kurias pirksiu nes kainas žinau, pasiėmęs prekes atsistojau prie kasos atsiskaityti, jūsų pardavėja ne tik kad nemoka skaičiuoti iš trečio karto vis sakydama kad man trūksta 0.30€ centų aš negalėjau net padeti jei suskaičiuoti nes jis piktinosi viskuom ka pasakydavau, tegul išmoksta bendrauti su klientais jei ir butu pinigu neatitikimas galima tai ispresti draugiskai o ne rekti ant visos parduotuvės, tad pinigus palikau elkites kaio išmanote o ir prekes galit suvartoti. Ačiū už išklausyma geros dienos pagarbiai pasipiktinęs buvęs jūsų nuolatinis pirkėjas.
Pirkau didelį čipsu pakeli kurio kaina turejo buti 1.49e o kasoje sumokejau 2.39e. Nesuprantu kam skelbiate akcijos jeigu jos nera...
Sveiki. 2018 05 27 IKI parduotuvėje netoli stoties Mindaugo ir dar kažkokia pirkau keliata prekių. Dažnai apsipirkinėju. Bet labai nusivylusi. Pirkau arbūzą kuris yra praruges. Buvo prapjautas! 3€ kaip į balą. Pirkau dar strimeles. Taip pat nevalgomos! Sudziuvusios ir aplamai greičiausiai po galiojimo! Esu su vaikais.Tad nevaziavau pinigų susigrąžinti! Arbūzų labai norėjo vaikai. Gerai kad paragavau. Būčiau apnuodijusi vaikus! Labai liūdna dėl tokių dalykų! Turėtų darbuotojai atsakingai žiūrėti į savo darbą! Nes sveikata nuo to gali nukentėti!
2018-05-19, 16:30 apsipirkdama parduotuvėje IKI stotyje, viena preke, paklausiau pas kasininke, ar galima nueiti į greito aptarnavimo skyrių, kadangi buvo didelės eilės. Išgirdus teigiamą atsakymą ir nuejus į greito aptarnavymo skyrių, kasininkės nebuvo, vėliau, jai atejus, buvau labai nemaloniai aptarnaujama kasininkės Reginos G. ar Renatos G. (tiksliai neatsimenu). Paprašius mane aptarnauti greičiau, nes skubu į autobusą iš jos pusės pasipylė daug frazių, tokių kaip:, , Nėra ko čia vaikšiot", , , Aš jūsų neaptarnausiu" ir t.t.
Prašome imtis veiksmų, nes aš manau, kad ši kasininkė ne vien su manimi taip elgiasi.
Labas vakaras. Šiauliuose IKI parduotuvėlėje, kuri yra Vilniaus 128, nuėjau apsiprekinti 2018- 05- 18. Prekių įsigijau už 5 Eur.ir 30 ct. Padaviau 10 Eur. ir 30 ct. Pardavėja pradėjo šaukti, kad duok smulkiau, ką čia duodi stambius pinigus. Pasakiau, kad neturi kitokių pinigų, tik tie. Bet ji toliau šaukė, kad neturi man grąžos, nes per stambius pinigus duodu ir specialiai atiduos man grąžą smulkiais centais. Tai buvo penktadienio vakaras.Šį vakarą nuėjau ir vėl ta pati pardavėja aptarnauja su pykčiu. Radau nukritusius 20 ct. padaviau, ji griebė iš manęs, kaip žvėris. Radau ant kvito kasininkės pavardę:VIREIKYTĖ. Tikiuosi bus sureaguota.
Balandzio 18 diena lankemes su vyru prekybos centre studlendas ir norejome susimoketi komunalines iki terminale. Kadangi nieko nebuvo prie terminalo atsistojau i artimiausia veikiancia kasa. Priejusi pasakiau kad noriu sumoketi komunalines man buvo pasakyta paziurek kiek zmoniu negalime dabar ateiti prie terminalo paprasius ar gali kanors pakviesti atsake kad tikrai negali ir neis ir nepriims manes. Atsimenu pardaveja buvo vardu Ana. Labai nusivyliau ir buvau sokiruota tokiu darbuotojos pasakymu. Taigi ju toks darbas ir jie privalo priimti zmones arba bent pakviesti kita darbuotoja. Turejom vykti i kita parduotuve susimoketi mokesciu. Tikrai nesinoretu daugiau pakliuti pas tokia pardaveja.
Kodel elektrenu sodu gatveje, , IKI, , parduotuvei nera nuolaidu vaisiams, pvz, bananams visose, , IKI, , parduotuvese 79 cent, kg o minetujoe parduotuveje 1, 29 cent, kaina jai per tv transliuojama reklama kaikuriems vaisiu prekems nuolaida?o elektrenu sodu gatvei, , IKI, , parduotuvei nera, ir aplamai ar sioje parduotuvei buna nuolaidos, manau cia turetu susirupinti kainu kontroles inspekcija.ipac per sestadieni ir sekmadieni.
Kas dedasi Palangos IKI? Syvakar buvau, 16 zmoniu eileje, kita kasininke po 15 minuciu atlingavo, kasininkes sako Bertasiene kazkokia sodint i kasa. Ir taip pastoviai. Dekui uz atsakyma.
Kaune, Lukšio g. esančios bitutės kasos apsurdiškos. Kiekvieną kartą bandant atsiskaityti susiduriame su nesklandumais, kurie šiandien išvedė iš kantrybės. Niekada nepavyksta atsiskaityti be trikdžių. Veikia lėtai, nuolat iššokančios lentelės, kad reikalingas darbuotojo patvirtinas. Alkoholio nepirkome, bet vis po kiekvienos prekės nuskenavimo - reikalingas patvirtinimas. Gerai, daug žmonių, laukiam kol prieis kasininkė ar kokios ten jos tos pareigos, darbuotojos prie bitutės kasų nei su žiburiu nerasi. Vis laukiam... Ateina apsauginis padėti kitam vyrukui stovinčiam prie bitutės, tikiesi, kad būsi išgirsta, bet... nueina net neatsisukdamas. Laukiam... Nušvinta akys, nes pagaliau kasininkė atsiranda, paprašai jos prieiti, o ji atšauna, , Palaukit’’, kai jau ir taip geras 10 min tiesiog nieko neveiki, o IKI prekybos centre stovi ir lauki. Po kiek laiko galvą iškėlus prieina darbuotoja lyg ir sutvarko ir tikimės, kad PAGALIAU galėsim baigti skenuoti prekes ir susimokėti, bet.... Ir vėl iššokanti lentelė, prašanti patvirtinimo. Kantrybei trūkus apsisukome ir išėjome. Tikėtina, kad ilgam laikui pasimokėm ir ilgai negrįšim į IKI.
Vilniaus stoties IKI cafe. Labai nemaloni pardavėja gegužės 13d. 16.30h atėjus ir pralaukus beveik 10 min išlindo iš virtuvės nepatenkinta, matyt sutrukdėm. Peržiurėjus meniu, paprašius lietiniu su uogomis ji pasake rinkitės tik iš to ka matote vitrinoje. o kur užrašas kad pvz sekmadieniais nedirba virtuvė arba kažkas panašaus. Gaištam tiek savo laiką tiek jūsų. po tokio aptarnavimo nebesilankysiu.
Ačiū už sugadinta nuotaiką sekmadienio ryte. Klaipedoje prie taromato pralaukus 10 minučių, nes taromatas užpildytas ir niekas nesiteikia jo išvalyti nuėjome į parduotuvę pranešti, kad iškilo tokia problema, susiraukusi pardavėja piktu tonu pasakė laukit gal kažkada ateis. Atsiprašau aš pati dirbus pardavėja ir suprantu, kad yra laiko trūkumas ir panašiai, bet daugiau nėra jokio noro eit į parduotuvę kai žinai kad sėdi susiraukusios pardavėjos. O su taromato problema yra pastovi, darbuotojai skundžiasi, kad panaikinti etatai ir nieko nespėja. Taip pat nemanau, kad žmonėms, poilsiautojiems idomu klausytis, kai ateina susiraukęs vyras nors jo toks darbas ir čiut nepriekaištauja kam atėjom su tais visais bambaliais į taromatą. Pasakė ką namie vandens neturit, kad reikia pirkt vandenį?
Akvilė 2018-05-08 21:47:25
MES PIRKOME BEATOS BATONA. CEKYJE NEISPSAUSDINO KAD TURIU GAUT LIPDUKA O PRIE BATONO TIKRAI BUVO KARULIS.

REIKALAUJU ATSAKYMO KODEL CEKIJE NEISPAUSDINTAS LIPDUKO PRIKLAUSYMAS
Nes akcija eina perkant Beatos duona o ne batona, perziurekit savaitele idemiai
Laimutė 2018-05-08 15:08:39

gegužės 4 d. pirkau prekes Molėtų g. 13, Didžiojoje Riešėje. Nors kvite buvo nurodyta, kad man priklauso 2 Emociukų lipdukai, bet jų nedavė. Pasiteiravus pardavėjos, ji pasakė, kad jų neturi ir su kvitu galėsiu
kreiptis kitą savaitę. Taip ir padariau šiandien. Ir ką gi: nors naujame kvite vėl parašyta, kad man priklauso 1 Emociukų lipdukas vėl gaunu atakymą, kad lipdukų nėra ir nežinia, kada bus...

Jei kvite rašoma, kad" nepamirškite pasiimti jums priklausančių DELIMANO akcijos lipdukų, tai aš juos ir norėčiau pasiimti... Gal kartais parduotuvės administracija galėtų pasirųpinti ne po kelių savaičių, o kuo greičiau lipdukams pasbaigus jais apsirūpinti?

Šiaip man ši parduotuvė jau skolinga 3 lipdukus. Įdomu, kada juos galėsiu pasiimti?

Laimutė
Labas vakaras
Pranesu kad emociukai i Moletu g 13 Didziojoje Rieseje IKI yra jau atvezti, kai galesit nueikit ir kasininkes duos kiek buvo skolingos, bet ir pykt nereikia kasininkes juk nekaltos kad jie baigiasi ir kad laiku neatvaziuoja
Labai noreciau gauti atsakyma i savo komentara... IkI parduotuvese stovi terminalai, kur galima "greitai ir patogiai" isgrininti pinigus... Nelabai suprantu tvarkos!!! Parduotuveje IKI Vilniuje Guriuose Juodasis kelias g. Lankausi daznai. Stovedama pastoviai eileje atsiskaityti uz prekes daznai prieina zmones is terminalo puses ir nori nuimti pinigus, as niekada nebunu pries nes tai vyksta greitai, ir juolap kol zmogus iesko pinigu tai pardaveja greit iveda suma ir tikrai neuztrunka tai ilgai... Taigi, visada tai maciau, ir pati kaip reikedavo prieidavau ir nuimdavau,.. Niekada tai nebuvo problema... BET... Siandien, atsiskaicius uz prekes kitoj kasoj, priejau prie terminalo, neelgiausi naglai, stovejau laukiau kol pardaveja ras sekundele, man jinai pradeda aiskinti kad kodel as tokia gudra, kad eiciau i eile nes visi laukia...paklausius ar yra kazkur tai uzrasyta jinai ir vel ta pati kaip mane negirdetu... Visas jos pokalbis su manim buvo lyg tyciojimas is manes!!! Parduotuveje buvo tikrai daug zmoniu, jinai tiesiog pastate mane kvailes vieta, ir tiesiogiai saipidamasi is manes... Visgi as visa paraudonavus dalaukiau kol mane aptarnaus, jinai ir vel ta pati pradejo man sakyti...mano nuomone tokia:as tapati atsakiau pardavejai:jeigu taisykles yra kad bendra tvarka turi zmones laukt kad nuimti pinigelius, tai as nieko pries, bet tai turetu but parasyta ant terminalo. O svarbiausia kad tai galiotu visiems zmonems, ir kad taip elgtusi visi pardavejai... Taisykles yra taisykles!!! I ne taip kad dabar atejus i parduotuve turiu ziureti kas is pardaveju dirba, ir kokia nuotaika pas jas, ir speliot ar mane aptarnaus ar ir vel stovesiu raudona!!! Tikiuosi sia problema isspresit!

REIKALAUJU ATSAKYMO KODEL CEKIJE NEISPAUSDINTAS LIPDUKO PRIKLAUSYMAS

Laimutė
Brangus prekybos tinklas, taciau visiskai nieko bedaro, kad geretu aptarnavimo.kokybe, jau antra penktadieni vakare is eiles einu i Vilniaus Kauno g. Parduotuve, is 8 kasu dirba tik 2 kasos, situacija bloga daug zmoniu, elektroniniu kasu prekiu paieska stringa, nieko gero, neranda kas dirbtu uz juokingus atlyginimus turbut...
Situacija jau negereja o blogeja... o prekiu kainos toliau sekmingai dideja...
Laba diena ! Kasdieną prekinuosiu "IKI" parduotuveje, Krėtingos g. 83. Visi darbuotojai mandagūs, paslaugūs.Negaliu atsistebėti jų atsidavimu savo darbui. Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui linkiu sėkmės ir sveikatos!
Šiandien apsipirkinėjau Baltijos g.IKI.Akcijiniai bananai po 0, 69E-baisūs, arba pajuodę arba papuvę, matyt dėlto ir akcija, kad greičiau iškišt.Rinkdamasi raudonas vynuoges pakėliau viršutinę dėžę, nes joje buvo likę keletas maišelių.kad pasimt iš kitos dėžės.Bet čia pat išgirdau pardavėjos komentarą-ko čia aš dėžes kilnoju, visos prekės vienodos ir nėra ko kuist vos ne kaip kiaulei, Žinot pasijaučiau lyg kokį nusikaltimą padarius, nes nežinojau, kad IKI draudžiama pirkėjui rinktis.O pati pardavėja slankioja po skyrių lyg prisvaigus, Prekes krauna, gal motetiškei per sunku-obuolių dėžę ištrenkė ant grindų, obuoliai po salę ridinėja, Tai gal ir kitos prekės taip išvoliotos, o pasirinkt negali.imk kas po nosim pakišta.
Sveiki, esu šiek tiek pasipiktinęs, kadangi balandžio 31 dieną, nuvažiavęs į "Iki" aleksote, Kaune, negalėjau nusipirkt alkoholio, nors buvo likę 48 sekundės iki 20h sistema neleido įmušt alkoholio, pardavėja buvo pasimetus ir niekuo padėt negalėjo
Anykščiuose esančioje IKI 201-04-27 19:46, klientai, perkantys alkoholį, buvo aptarnaujami be eilės (kasininkės garsiai pranešė, kad prašo praleisti į priekį perkančius alkoholį), tuo tarpu visi kiti varomi į eilės galą. Buvau su 4 metų sūnumi, likome eilėje paskutiniai. Deja, nebesulaukę savo eilės, išėjome, vengsime apsipirkinėti IKI...
Esu labai nusivylusi Šeskinės gatvėje, Vilniuje esančios Iki parduotuvės darbuotojos elgesiu. Likau aprėkta, jog kasoje, , svėriau bulves be maišelio ir svarstyklės išsimuzojo''. Manau, jog kasininkė galėjo pasakyti tai asmeniškai, o ne per visą parduotuvę rėkti ir dalintis visam personalui. Labai nekorektiška ir nekompetentinga.
Panevėžyje norėjau apsimokėti savitarnos kasoje.Turėjau vieną prekę, tai galvoju nestovėsiu eilėje...O paskui labai pasigailėjau, nes visai dienai buvo sugadinta nuotaika.Esu daug vyresnė, negu vidutinio amžiaus, todėl budinčios, , , , vyr.kasininkės LAUROS paklausiau, kur mesti metalinius eurus, o ji taip pašiepiamai pasakė ''MAN Į KIŠENĘ'', supratau, kad ji tyčiojasi, kad sena, durna akla ir t.t. Aš jai įkandin pasakiau, kad ir ji bus tokio amžiaus ir nereikia tyčiotis iš vyresnių, jei jie ko nors nemoka, ar nemato...
Ar žinot kodėl tokios piktos IKI darbuotojos ?, o jūs pasidomėkit kokiomis nukainuotomis atliekomis darbdavys jas maitina, ypač mažuose miesteliuose.
Laba diena Gerbiamieji.Pastoviai lankausi IKI prekybos centruose.Gyvenu prie Zaliuju Ezeru.Kaip gerai, kad pagaliau atidaret netoli mano gyvenamos vietos toki ispudinga centra.Labai patogu, grazu, puosnu, o jau ideja su dviraciu trasa, tai jau marketingo virsune.Ir vaikams, jaunimui gerai, ir tevai patenkinti.Gi de Mopasanas galetu pavydeti (as turiu omeny jo romana apie prekybos centra*Moteru laime*.Taip ir vadinasi knyga)Na bet as apie kitka.Man labai patinka naujas centras *Zali*, tvarkinga, paslaugus personalas, taip ir laikykite.Turiu prasyma.Kepkite spirgus is kiaulienos odeliu. Tai geras pikantiskas priedas prie gerimu.Dabargi man tenka vazineti spirgu net i IKI Ukmerges plente. Su pagarba Algimantas.
Plungės mieste senamiesčio a. 1 šendien su vaiku apie 2h buvau apsipirkti. Mano vaikas dar tik 1metu. Priėjus prie kasų mano vaikas pradėjo verkti šalia stovėjo kasininkė juodais trumpais plaukais ji pradėjo šaukti ant manęs kad aš nuraminciau savo '' psichopata'' vaiką kas aš per mama kad leidžiu vaikui verkti tokios mamos kaip aš ir užaugina psichopatus vaikus ji ant manęs klykė prie visų žmonių kol aš išėjau iš parduotuvės. Labai nemalonu kai tave aptarnauja tokie žmonės. Visa diena sugadino, ji tikrai dirbti negalima jei vos tik išgirdusi pavargusio mažo vaiko verkima pradeda rėkti ir žeminti sukeldama vaikui stresą kad kažkokia nepazystama moteris rėkia ant mamos ir jo. Gerai kad vaikas dar mažas nesuprato kaip buvo pavadintas.... Siaubas
Kasdiena prekinuosi IKI Gardino g.2 Šiauliai visi darbuotojai mandagūs, paslaugūs priekaištų neturiu, bet vienas darbuotojas Vaidas nu jau peržengė visas ribas.Jei dirba prie informacijos kasoje, tai nereaguoja prie pačios info kasos stovinčių pirkėjų.Net, kai jį kviečia pirkėjai, nesureagavo net priėjus apsaugos darbuotojai ir pasakius, kad Vaidai kodėl neaptarnauji prie informacijos stovinčių.Kai dirba prie savitarnos kasų tai pat nereaguoja, kai paprašai pagalbos ar reikia patvirtinimo.Vaikšto prošali arba krapštosi, tvarko neva kasas.Priėjas mėto replikas kaip aš sugadinau kasą, kažką prispaudžiau čia ir t.t.Sakė reikia mokėti jomis naudotis...Prašau į tai atkreipti dėmesį!
Iki parduotuvė galėtų leisti atskirą laikraštį Pakruojo miestui.Nes kas būna skelbiama akcijose, tai iki Pakruojo niekas neatvažiuoja. Kame reikalas?Galėtų valdžia pasidomėti.
praeitą savaitę palikau spintelėj megztinį, antradienį (grįžus iš kelionės) nuėjau ieškoti. Aprėkė, kad per vėlai atėjau, sakė, , kažkas paėmė". Tai įvyko Kazlų Rūdos IKI padrduotuvėje DAUKANTO G. Noriu sužinoti, ar turėjo teisę darbuotojos radinį padėti viešoj erdvėj, kur filmavimo kameros negali nufilmuoti?
Laba diena kada pagaliau baigsis tas bardakas jūsų parduotuveje adresu Kaunas Varnių gatve, pastoviai ištisinės eiles, kaina viena-prekė kita, pasakius kasoje gauni atsakymą.kad nieko nžn..o šnd apsipirkus pirmoje kasoje, kur yra ir terminalas, pralaukus ilga laika, kur netik perki prekes, bet dar ir meta viska ir eina prie terminalo mokesčių priimti..tai nieko nesuprantu viena karta liepia stoti i eile ir sako, kad bendra eilė, kita karta, kad jau atskira..tai pagaliau apsispreskit ir informuokit visus darbuotojus, kad dirbtu vienodai, o ne kas kaip nori..beto nauja darbuotoja Audronė, pastoviai burbuliuoja ir pastoviai nepatenkinta.
klaipedoje iki parduotuveje, taikos prospekte, prie naujojo turgaus, bandziau nusipirkt zvejybos bileta nemuno deltos regijonineme parke, pirmadieni (04/16/2018), man buvo pareiksta, kad ji (kasininke) nemoka naudotis aparatu ir pasake eit kur nors kitur, kai paprasiau skundu knygos ar direktores, buvau ignoruojamas
Labas vakaras. Noreciau pranesti apie jusu darbuotojas iki parduotuveje Uosupio gatveje Marijampoleje, Siandienos pamainoje, jos yra nemandagios, graza numeta bet kur, niekada nuolaidu korteles nepraso. grubiai sneka su klientais. buvo toks atvejis, kad nenuskanavo prekes tai kasininke pasake "b**t kur ta preke yra ". prie visu klientu.prasome pasidometi.
Is anksto dekoju.
Jeruzalės Iki parduotuvėje kasininkė Genutė V. aptarnaudama klientus 2018.04.15 apie 19 val kalbėjo telefonu asmeniniais reikalais. Negražu.
Pries menesi nusipirkau tortilijas, ceki kaip ir dauguma ismwciau prie kasos, gryzusi pamaciau kad supelijusios, gavau atsakyma y el laiska kad neturiu cekio nerair bedos:) pamokos neismokau, ceki siandien vel ismeciau, pirkau marinuotu kukuruzu:))) matot ka radau:) parasiau zinute FB, paskaite IKI bet kadangi cekio neturiu tai vel mano bedos, zodziu esat a*******i ir tiek.
Pries pora menesiu nupirkau "ale medu" - atidariau, iskarto pasmirdo cukrumi, nu galvoju, nieko tokio - toks gal medus: ragauju, absoliuciai jokio medaus skonio, ištirpintas cukrus, skonis tiesiog "nepakartojamas". Skaitau sudeti: sudeties nera, skaitau Gamintoja: UAB Medaus pirkliai, pagal UAB Palink uzsakyma. Ir idomiausia: Kilmės šalis: Ne ES medaus mišinys.
Tai kaži kokia kilmies šalis, ir kokia sudetis? Ir kas iš viso gali valgyti toki "brūda"? Ir kaina nemaža 3, 79 eur - už ką? Už neiaškios kilmies ištirpintą cukrų, ir dar idėtą visokio šššš? Nu negi sunku pagal savo juolab UAB Palink užsakymą - užsakyti tikrąjį medų??? Ar pinigai užvaldė viską? Eisiu toliau, tai šito nepaliksiu, iki šiol šis "ale medus" parduodamas, negi nei vienam nepasirodė kad esamę mulkinami? :) žiauru...
Šiandien labai likau patenkintas kasininkės Dominykos aptarnavimu :) jauna ir labai patyrusi mergina :)
Marijampolės IKI Vytauto gatvėje mėsos ir žuvies skyriuje dirba darbuitoja Gitana.Visada labai maloniai aptarnauja.Malonu sugrįžti.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Akumuliatorių valdys dirbtinis intelektas
Akumuliatorių valdys dirbtinis intelektas 05-31 15:17
Pastaruoju metu kaip niekada daug kalbama apie energetinę nepriklausomybę, atsinaujinančią energiją ir jos panaudojimo keliamus iššūkius - efektyvų energijos paskirstymą ir galios...
LKL čempionais tapo Kauno "Žalgirio" krepšininkai
LKL čempionais tapo Kauno "Žalgirio" krepšininkai 06-18 20:49
Kauno "Žalgiris" penktosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse Kaune rezultatu 80:70 įveikė Vilniaus "Lietuvos rytą" ir laimėjęs seriją 4:1 iškovojo čempionato titulą.
Geriausi miestai, jei norite mažai dirbti ir daug uždirbti
Geriausi miestai, jei norite mažai dirbti ir daug uždirbti 06-18 18:47
Liuksemburgas pagal darbo laiko trukmės ir pajamų santykį yra palankiausias miestas darbuotojams, rodo naujas tyrimas. Vilnius šiame reitinge užima 22-ąją vietą tarp 69 tirtų pasaulio miestų.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda