Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

2018-01-20 jusu parduotuveje tilto g kedainiai apie 12:30 mėsos skyriaus darbuotojos buvau nemaloniai aptarnautas. Paklausus ar yra kiaulenos farso ji pasake kad reik sumalt bet mesininko nera ir ramiai sau nuejo net nepaklausus ar noresiu kazka dar, prastovejus prie skyriaus pora minuciu paklausiau ar ji menes nemato ar kaip nes ji lyg niekur nieko plove indus ir nesiteike manes aptarnaut.po mano raginimu ji priejo taciau paeeiske jog jos laikas darbo baigesi. As paklausiau gal tada pakviest skyriaus vedeja kad mane aptarnautu tai vargais negalais mane ji aptarnavo. Gal kiek nerisli bet istorija tokia atkreipkit demesi i tai nesvarbu kokio anziaus statuso zmogus ateina i jusu parduotuves, jis jusu klijentas-jusu darbuotojamjam jis
Violeta 2018-01-14 20:26:56
Sveiki.apsipirkinejau siandien vakare iki parduotuvej seskinei prie ukmerges pl., stovejau kasoi ir buvau nustebus kaip kasininke aptarnauja pries mane stovinti zmogu, sypsojosi jam pasirode labai mandagi, atejo mano eile (pirkau loterijos bilietus) ir pradedant aptarnaut su manim nepasisveikino ir visiskai nieko nepasakius padave man bilietus ir neatsisveikino. Kasininkes vardo nesimate nes ji buvo su liemene, zinau kad tai buvo 7 kasa. Tai yra ne pirmas incidentas, pirkau sviezia mesa taip pat buvo vakaras, priejus prie sio skiriaus ir issirinkus ko reikia, priejau prie pardavejos, ji su pirstinem plove riebaluota vyrikle, ir su tom paciom pirstinem aptarnavo mane.manau reiketu sioje parduotuveje biski tvarkos
“Poniai” gal dėmesio trūkumas? Vyras per mažai bendrauja, tai ateini į parduotuvę, kad su kasininke pabendraut? Ir dėl to, kad tu jai nei draugė, nei kas atsisakė - puoli skųstis rekvizituose, cirkas be pinigų..
Vilniuje, antakalnyje, prie silo tilto apsipirkinejau, ruosiaus daryt vakariene. Reikejo keleto pomidoru, jau norejau pirkti, bet pamaciau kad jie apauge pelesiu. Nezinau kas ten pas jus kasdien tas darzoves perrinkineja, ko gero tai tik klaidingos informacijos skleidimas ir eilinis zmoniu kvailinimas. Taip pat pirkau fasuoja kiauliena. Grizus namo atidariau pakuote, tarp mesos gabaliuku, beveik dugne, buvo plaukas. Esu pasislykstejusi, dingo visas apetitas o mesa teko tik ismesti. Ne karta esu atreipus demesi, kad mesininkes dirba palaidais plaukais, su tom paciom pirstinem valo riebalus ir liecia maista. Tai yra slykstu. Jusu parduotuviu tinkle daugiau neapsipirkinesiu, kadangi nors ir gaunate milijonus skundu, apie isvadas net negalvojate, liudna kad netenkate vis daugiau klientu.
Labas vakaras ar tai normalu kad po 17 val. Sudlendo iki klaipedoje eileje reikia stovėti daugiau nei 30 min. Ir kad tokiu laiku dirba tik 2 normalios kasos ir bitutė kai zmones po darbu apsipirkti..ir dar kasininke turi lipti is kasos kad grazinima padaryti
labas rytas pastoviai perku iki keptus pyragus pyragaicius ir duona as niekada neskaiciau sudeties produkto maniau tai kaip ir sako iskepti kaip namie bet pamaciau kad ten ieina palmiu aliejus kokiu velniu ji ten pila argi nera sveikesniu alieju taigi kepa pacioj parduotuvej o ne kokioje imoneje kaip suprasti nors cia nenuodytu zmoniu galvojau valgau sveikesnia duona kur tau pasislikstejau ju gaminiais
Violeta 2018-01-18 21:10:52
Daugiau niekada nekelsiu kojos i jusu parduotuviu tinkla, graudu moket pinigus uz pelesius ir is galiojimo isejusias prekes kaip galima pardavinet prekes kurios sekancia diena jau su pelesiais melynais juodais buna. gaila zmoniu kurie paskubom prisirenka ir veliau ateje namo randa pelesiu krepseli. Suvalge vaikas sureli su pelesiais kuri pirkau 2018.01.16 o kaip matau surelis galioja iki 17d. kaip galima pardavinet prekes kurios rytoj jau bus su pelesiais. aciu buvo labai malonu valgyti vaikui sureli su pelesiais aciu dievui pastebejau anksciau nes puse surelio jau su pelesiais yra suvalgyta.
Praejo pora valandu ir pradejo krest saltis vaikas visas dreba, pykina ir visus kaulus lauzo po jusu pelesio. Bukit demesingi zmones tikrinkit galiojimus stebekit ziurekit ka perkat net kai skubat nes pasitiket zmoniskai negalima niekuo. Prekes kurios galiojimas turi baigtis sekancia diena turi but istraukiamos ir ismetamos utilizavimui arba pardavinejamos uz puse kainos buna nukainuotos ir aiskiai matosi. O cia gulejo tarp geru sureliu sukysti specialiai kad su gerais sureliais dar pora su pelesiais prigriebtum du sureliai is keturiu buvo iseje is galiojimo ir su pelesiais.
Siandien nueinu i parduotuve IKI, noriu nusipirkti energetini gerima, tad kaip visada laukiu pardaveja patvirtins mano amziu. Galiausiai ji ateina, paziuri i mano tapatybes kortele ir sako:
- Tau nera 20-ties metu.
- Tai as tik energeti perku.
- Nuo 20-ties metu.
Tai ji man nepardave nors man 19. Tai kaip suprasti, kad energetinis gerimas yra parduodamas nuo 20metu? Nors istatymo tokio nera...
Kodėl nuspręsta uždaryti būtent IKI EXPRESS Vokiečių g. Vilniuje?...kurioje visada malonus aptarnavimas ir nors nedidelis bet reikalingas asortimentas. Apsiperkame su šeima kone kasdien. Gauname visą reikalingą informaciją ir šaunų aptarnavimą. Dabar reiks sukti galvą kur eiti apsipirkti ir kokį aptarnavimą gausime.
2018.01.09 iki parduotuveje Vilniuje, Sėlių g. Ivyko incidentas su kasininke Valerija R. Nemandagiai aptarnavo, užrekė, pagrasino, išmetė pinigus 2 kartus ant žemės ir liepe surinkt juos patiems, sakė neaptarnaus ir prasivardžiavo, be priežasties. Po pokalbio su administracija supratome, jog vadovė gina savo darbuotoja už toki poelgi, ir nieko konkretaus neatsakė. Siulome neapsipirkineti šioje parduotuvėje, kad nebūtų pasielgta panašiai ir su jumis :) Esame nepatenkinti aptarnavimu ir skundos priemimu.
01.07d.pirkau siauliuose vilniaus g.jusu parduotuveje sunu maista konservus iki zenklu nors jusu laikrastuke ir per tv.jus reklamuojat kad jiem 30 procentu nuolaida kvite jos nebuvo ir pritaikyta ji nebuvo tas pat buvo ir su sunu papildo kaulu, tai kam jus apgaudinejat zmones netikejau kad jusu tinkle tokios apgavystes bet dabar tikiu buvau pastovus jusu klijentas bet teks rinktis kita tinkla, zadu jusu melagystes paviesinti
Siandiena, t.y. 2018-01-06 d., po ilgo laiko uzbegau I Vilniaus autobusu stotyje esancia IKI parduotuve. Stipriai nusistebejau parduotuves personalo elgesiu. Maniau, jog visose IKI parduotuvese yra tie patys reikalavimai darbuotojams, deja klydau. 9-oje sios parduotuves kasoje klientus aptarnavo mergina, kuri akivaizdziai ziaumojo kramtomaja guma! Su klientais bendravo labia atsainiai. Matyt, jauciasi didele virsininke :). To pacio apsipirkimo metu 7-oje kasoje dirbanciai kasininkei-pardavejai suskambo telefonas ir mano dideliai nuostabai aptarnaudama klienta ji atsiliepe telefonu ir kalbejosi! Svarstau, gal nuo 2018 metu keiciasi Palink priklausanciu parduotuviu vidine tvarka? O gal vyrauja nuomone, jog autobusu stotyje lankosi tik demesio neverti zmogeliukai? Geru ir maloniu apsipirkimu visiems :)
Sveiki, šiandien ryte apsilankiau jusu parduotuveje P. C. Mada Viršuliškiu g. 40, Vilnius esančioje Iki, neveike nei viena kasa, nuejau i bitutes kasas, tuo metu pardaveja pirkosi sau coca cola, as pasveriau mandarinus ir padejus juos, man kasa parase kreiptis i pardaveja, paprasiau pagalbos pirkusios darbuotojos, jinai apsisuko ir nuejo i informacija, o as taip ir likau stoveti. Turiu po visa parduotuve lakstyti ir ieskoti, kas man parduos preke. Kaip manote ar tai yra geras aptarnavimas ir ar taip jus vertinate savo klientus? Mano imone uz toki aptarnavima atleistu darbuotoja is darbo. Tai yra ne tik nemandagu, bet ir izeidzia tave kaip zmogu, jau nekalbu apie klienta. Jei pardavejai nepatinka darbas ir jinai surauktu veidu vaiksto, tegul nedirba.
Šiandien, 2018-01-02 nuejus i IKI Plytinės, esančia saulėtekio al. 43, Vilnius, nusipirkus "krabu lazdelių salotų" ir atidarius, paaiškėjo, kad jos sugedę. Be viso to, kaip ir visada darbuotojai sioje parduotuveje aptarnauja tik po geru 10min laukimo, o ir perkant minėta produkta buvo ironiskai palinketa skanaus.
Noretusi, kad bent galiojimas butu aisku kur ir nepardavinetumet sugedusiu produktu, nes kazkada tikrai liudnai baigsis tiek zmogui tiek jums.
siandien sausio 1 d. nuejus i iki parduove esancia Kybartuose vilkaviskio raj.norejau i taromata priduoti tara pradejus deti tara pastarasis uzsikimso laukiau gal apie 10 min minuciu kol teiksis ateiti parduotuves darbuotoja sutvarkyti taromata, o kai galiausiai atejo pareiske kad ne sausio 1 diena nest bonkas parduot ir pastoviai atsiranda problemu tai perlo terminalas neveikia tai taros nenori priimti gal ponios bijo pirstukus susitepti nesuprantu bet cia tik viena pamaina kai dirba butent siandien sausio 1 dinžena ir be to pirkeju tuo metu saleja buvo tik vienas kasininke is neturejimo ka veikt centus skaiciavo o saleje dirbusi pardaveja dar pareiske kad jei neva jau pietu pertrauka tuos bus ir nturi laiko taromata tvarkyti kuris ateme 30 sekundziu jos labai brangaus laiko tikiuosi kad ponia pardaveja nepatruko kol atejo.DUOK DIEVE JAI SVEIKATOS TOKIAM SUNKIAM DARBE KAD TIK PAPERVARKTU
Jolanta Skrenuteniene 2017-10-22 08:49:32
Sekmadieni 2017 10 22 lankiausi apie 8.20 iki Papartis, buvau su mazu suniukiu, prie manes priejes apsaugos darbuotojas sauke, grasino policija, izeidinejo, vijo von is parduotuves.Manau jam niekas nedave tokios teises izeidineti ir saukti.Tokie darbuotojai neturetu bendrauti su pirkejais.
Sveiki. Siandien t.y 12.31 norejau apsipirkt iki papartis architektu 49, priejus prie kasos pastebejau kad per skubejima arba neisidejau punigines arba pameciau pakeliui. Tai pamacius atsiprasiau kasininkes uz sutrukdyma. Tuo tarpu apsauginis pradejo vyti is parduotuves, man praeinant izeidzianciai pareiskia kad daugiau tenn nesirodyciau.
Tad prasau internautai gal kas tiksliau zino kokia saugos firma saugo iki parduotuves. Iskart po svenciu kreipsiuos tiek i iki vadovybe tiek i saugos tarnyba kuri saugo.
P.S man paprasius prisistatyt pradejo apsauginis issisukinet kad man pasigirdo....
Labai įdomu vakar gruodžio 29 d. Vilniuje Pylimo gt IKI express mandarinai 11 val kaina 0, 89 ct, o Kauno gt. IKI express ta pacia diena 15 val. 1, 29 tie patys mandarinai. Tai pagal Palink reikia lakstyti po visas ju sistemos parduotuvesr ieskoti, ir gaisti laika, kad rasti akcijines prekes Gal tai pirkeju mulkinimas?
Šiandien (2017.12.30 13.00) buvau giliai šokiruotas Iki (H. Manto g.-Studlendas) Taros punkto darbuotojo poelgiu (Tomas vardu). Per Kaledines sventes susikaupusia tara (3 iki maiselius) norejau priduoti. Tuo metu priemimo patalpoje tvarkesi minetas darbuotojas. As su sunumi laukiau lauke.Po 5 min kai jis isejo, pakeltu balsu pradejo šaukti kad taros nepriims, niekas neveza per Naujuosius. Jo tonas ir bendravimas su klientais galejo isaukti konflikta. Susilaikiau gal be reikalo.
Palikta slogi nuotaika. Nors skelbimas koks butų kad nepriima taros!
V.Kijauskas 2017-07-08 11:38:48
Paskutiniu metu iki pc Saules g.kaunas maisto prekem dedamos 50% nuolaidos.taciau kasoje rodo dauk mazesnes nuolaidas.Manau.kad jus naudojates neatidziais pirkejais taip apgaudinedami juos.Taip jus gadinate savo ivaizdi.Pagarbiai, jusu pastovus klijantas.
Kaune, Saules g. irgi burdakas prekiu mazai pardavejos piktos, siandien pirkau pasteta jautienos ir ka visas apipelijas.Ryt eisiu aiskintis arba skunda rasysiu. nes pastoviai nusiperku koki pagedusi maita, ypac ju darzoves ar vaisius kur perrenka kas valanda
Laba diena, Alytuje Putinu g. IKI parduotuveje pakeiskit vadovaujancius zmones nes kaip zverys... eiles milziniskos pakvietus vyr kasininke berods vardu Neringa kazkokia nauja atejusi neismano savo darbo akis drasko nemandagi visiskai. Ir aplamai eina apkalbos apie sita parduotuve jog vadove atejusi isvaike senus zmones ir pakeite naujais. Kur valdzios akys i ka ziurima i zmones kurie gerai dirba arba su kuo geria vadovas tas tavo draugas nes pagal tai renkasi vadovas darbuotojus.
Nesamone muziejus 3000
2017-12-26 16:43:47 IP 188.69.196.5
Nu bet ant kiek reikia nekesti savo pirkeju sitam prekybos tinklui, as neisivaizduoju, beveik visuose IKI parduotuve, matomas labai didelis kasininku trukumas, tai yra neitiketina, tam, kad nusipirkti, labai brangiu produktu, pas oligarhus, dar turi stumdytis eileje, kaip sovietmetyje, aisku daug rasyta i prekybos tinklo administracija, taciau tai beprasmiska, visur eina lakoniski atsakymai, labai abstraktus, na o situacija tokia, kam oligarhui samdytis 10 kasininku, kai galima samdytis 3 kasininkus ir zmogus vistiek lauks eileje, nes maistro prekes, yra pirmo butinumo produktas, siandien, nuejau i Vilniaus parduotuve Kauno g. aisku ivaziavau pro kontroles posta, su slagbaumu, su gasdininciais uzrasais, kaip nepraziopsoti parkingo kainos, nes turesiu moketi ir panasiai, na o situacija, ejau pirkti produktu, ziuriu dirba tik 1 KASA!!! TAIP is begales kasu, dirba tik viena kasa? elektronines kasos mane erzina, nes daug produktu buvo, kur reikia ieskoti prekes paieskoi, dar ne ta ivesiu, poto busiu nusikaltelis, feee....
Tada aisku 1 kasa, idomiai, nuejau i informacija paklausti, atsakymas, buvo, kad taip daugiau kasu nedirba, sakau kodel tik 1 kasa??? ar isvis PC gali dirbti tik 1 kasa ? p.s express kasu irgi neturi IKI, tai apgailetina, na o informacijoi pasake, gal ir yra antra kasininke, bet ji pvz db WC gal yra? sakau na ok, tai ka sakau tik 2 kasininkes ??? sako, taip musu pamainoi 2 kasininkes... nu as neturiu komentaru, ant kiek sita sistema, negerbia savo pirkeju, kuria eina pirkti ultra brangius maisto produktus, cia kaip ismaldos kokios turi prasyt, kad butu uztikrintas servizas...
Patvirtino kad atjunge sildyma savaitgaliui nes laukia "silta". O as susirgau. Negalvoja apie darbotojus. Pirkejam aisku nerupi, atejo, apsipirko, isejo. Max 20m. Kas nori pasedet 8val nesildomoj parduotuvej prasom I zemynos 2. Butu neblogai gaut kompensacija bet kur ten, net nebandysiu
Iki zemynos g. 2. Dirbu 4 diena, pastebejau kad salta, siandien issiaiskinau kad cia nesildo. Idomu butu suzinot kokia yra leistina temperatura? Turetu but kazkoks isakymas reguliuojantis tokius dalykus
Nijolė 2017-10-30 10:01:14
2017-10-29 atėjau į IKI parduotuvę apsipirkti. Prisirinkau prekių ir kasoje pardavėja pradėjo skaičiuoti.Pastebėjau, kad neįvertino prekei 50% nuolaidos, padariau pastabą ir pirštu parodžiau į užklijuotą lipduką, sakė, kad nematė, bet pasakiau, kad ne aš tuos lipdukus klijuoju, bet jos pačios, tai reikėtų juos užsiklijuoti taip, kad nereiktų ieškoti.Prekę išminusavo ir dar kartą įskaičiavo, bet kažkodėl ne 50% nuolaida, bet 20%.Ir vėl neteisingai. Tai kaip suprasti tokį aptarnavimą - ar tai aplaidumas ar tai sukčiavimas? Kiek reikia kantrybės, nes šitaip kas antrą dieną rodyti ir aiškinti, kad kaina lentynoje ir kasos kvite turėtų sutapti, ar ne?Ir tai jau yra sistema.
Ne ne ponia, lipdukus ne kasininkės užklijuoja. Jeigu jau perkat su lipduku, padėkit prekes taip, kad jie būtų viršuje ir nebus taip. 20% buvo dėl to, kad prekė akcijinė - paprasta žmogiška klaida. Beje, kiek reikia kantrybės visą dieną klausytis skundų, kad kaina neatitinka, bet 99% visų atvejų buvo pasiimta tiesiog ne ta prekė.
Laba diena kas ce pas jus Lietuvoje vyksta zmona apsynuidejo maistu praveme puse nakties bet sazines griauzaties nuvejo iki darbo pasyrodyti pasakyti kad blogai jauciasi su skaudance galva vir kasininke vos ne i dantis dave kasa eiki dirbti ir iki dabar dirba 14;30 h kaip ce taip kas apmokes uz sveikata jei ji darbo vietoje atkrys ar padarys bent menkiause minusa ji liks kalta tik pati
Centrine g. 62 IKI. Galgių kaimas. Vilniaus raj. Svetlana G.nemandagus aptarnavimas mėsos skyriuje
2017/12/12 15:21 grįžusi namo čekyje pastebėjau, kad nusipirkau batonėlius veganams, nė velnio aš jû nepirkau, tik nesuprantu kaip pardavėja sugebėjo juos įmušti man į čekį, žinoma ir susimokėjau už tai, ko gyvenime nepirkčiau. Tad kažkam skanaus (prekiautojo ID 15005207, veiksmas IKI-Visoriai, Bajorû kelias 4, Vilnius).
Valgau ir stebiuosi, kaip taip greitai skanūs kibinai su vištiena patapo tokiais šlykščiais?...
Nuolat juos pirkdavau.Buvo trapi, skani tešla ir skanus, sultingas, su prieskoniais vištienos įdaras.
O dabar tešla kažkokia guminė, tarsi skirta virtiniams (miltai, druska ir vanduo), o ne kibinam (su daug sviesto, kad būtų traški).
Vištienos įdaras sausas ir manau, išvis be prieskonių.
Be to ir forma tapo panašesnė į bulvinio blyno su mėsa o ne į kibino.
Labai nusivyliau.Daugiau iš IKI nebepirksiu ir kitiems neberekomenduosiu.Šiai dienai skaniausius kibinus su vištiena (lyginu tik PC gaminamus) gamina LIDL.
Laba diena, apsilankiau Jūsų parduotuvėje Savanorių g-vė Kretingoje, apie 11, 20 val., prekių kainos konservuotoms daržovėms ir žuvies konservams ne išdėstytos, o Jūsų leidinyje "Savaitėlė" Nr.49 TOP šventiniai pasiūlymai pirmadieniui- konservuoti šprotai - nebuvo, apsilankius už valandos- ta pati betvarkė, atėjus dar už geros valandos atsirado viena darbuotoja, kuri dėliojo kainas- paklausus apie konservuotus šprotus- atsakymas - išpirko. Kaip gali išpirkt jei nėra nei prekės nei kainos, taip gali jei prekes išsidalija parduotuvės darbuotojos, tarp kita ko tai jau ne pirmas kartas parduotuvėje Savanorių g-vė Kretingoje.
Apsiankiau jusu parduotuveje esancioje Zemaiciu plente Kaune zuvies skyriuje kabo didziule reklamine lenta kurioje skelbema kad perkant bet kokia, gyva zuvi klientui pageidaujant zuvis bus isdorota paprasius pardaveja karpi isdoroti ji tai daryti atsisake motyvuodama kad doroja tik lasisas negana to is mesos skyriaus nese mesa ir svere zuvies skyriuje tai neatinka higienos taisykliu tai buvo 2017 11 28 apie 11 h nuvykus i Mximos parduotuve karpis buvo isdorotas be problemu apsilankius jusu parduotuveje nuotaika vsai dienai buvo sugadinta ir tikrai nepatarsiu ten lankytis kitiems
Vilniuje, Antakalnyje, parduotuvėje IKI pastate Eglutė nuolat matau darbuotoją Živilę Janutėnaitę sukišus veidą į šaldytuvą ir prie visų pirkėjų geriant ir valgant parduodamus maisto produktus. Šiandien vėl tas pats ir, maža to, nutyso seilė ir nukrito ant pieno produktų, o ji tik apsidairė ir nuėjo, o mes turim pirkti tokias prekes!
laba diena....Klausykit kas cia darosi garliavoj iki vytauto g grizdamas po darbo negaliu uzeit i parduotuve...nes valyutoja reikalauja nusivalyt batus kaip yra ar man reik vaziuot 15 km iki namu persirengt ir grizt atgal kad galeciau uzeit i parduotuve...?
Klientas 2017-11-18 22:10:47
Todel kad pacios darbuotojos sau nuolaidas darosi, maciau ne viena kart... O jei tai per daznai darys kas bus? Jos paklaus kodel tiek daug nukainuota, vat zmoniem ir ne daro to kas priklauso nes sau liks
matei, ir pavydas eme, ka? O pardavejos ne zmones? Jos nupirkt negali pigiau? Galvoji uz dyka joms duoda? Pati turbut stovi ir lauki, kol isves? Paziuresiu, ka darysi, ksi viska ispirks, ir nukainuotu nebus! Ot tada tai galesi paverkt :D
Koks siaubas! Iki kapsų 22, pastoviai dirba tik viena kasa, apsipirkinėjau, prastovėjau ilgiausioj eilėj, kasininkė Aldona skambino, bet niekas nesistengė prieiti ir atidaryti kitos kasos. Pristatyta palečių, praeiti neįmanoma. Įdomu, ką veikia darbuotojos. Kasininkė buvo labai maloni, pasisveikino, o apsipirkus palinkėjo geros dienos.
Noreciau kad atkreitumete demesi i iki eksperes prie zaliojo tilto.ten dirba viena kasininke ji labai mane ir mano kolegas zavi savo sugebejimu aptarnauti mus net ne per viena kasa o per dvi.bet labai nustebau ji jau pora dienu dirba viena net per tris kasas.idomu kodel ji viena.nesakau kad ji nespeja ji susitvarko bet jus pagalvokite apie kruvi kasininkes.gailiuos kad cekio nepaemiau nes buciau net pasakius jos varda ar pavarde.cia neskundas o pagirimas saunuole ji.mane labai zavi jos atsidavimas
Šiandien buvau Vilniaus autobusų stoties, , Palink" parduotuvėje, pralaukiau didžiulėje eilėje ir priėjus prie pat kasininkės norėjau pereiti į kitą kasą ir laukti eilėje vėl. Kasininkė nepagarbiai elgėsi su klientais, net nesugebėjo pasisveikinti. Moteris paprašė nuskanuoti maišiuką, o ji pradėjo rėkti, , Palaukit, aš baigsiu ir tada", nors ta moteris buvo pirmesnė eilėje. Buvau pakraupusi jos bendravimu su klientais. Dar nesu mačiusi tokio blogo aptarnavimo. Tikrai nesiruošiu ten sugrįžti. Tokios darbuotojos neturėtų dirbti tokiose darbo vietose, kur yra pastovus bendravimas su žmonėmis.
Sveiki. Šiandien nuėjau nusipirkt mandarinų į Vilniaus stoties Iki, ir mus aptarnavo labai nemandagi kasininkė, vienai moteriai paklausus ar gali duoti pirkinių maišelį, ši užrėkė nu taigi palaukit. Vėliau bijojau jai ką ir pasakyt.
Kažkoks košmaras iki kapsų g. 22! Purvinos grindys, paletėmis apstatyta visa parduotuvė, darbuotojai vakarais vaikšto girti!! jau nebe pirmą kartą matau, ypač savaitgalio vakarais. Baisiau nei baisu!
Nijolė 2017-10-30 10:01:14
Apie ką galima kalbėti jei IKI parduotuveje ne tik kasininkės vagės bet ir vyr. Kasininkės ir pamainos virsininkės ir net pačios vadovės slapsto tuos vagius nes visi dalinasi po darbu net su apsaugą kad neišduotu. O jei zmogus vagia iš darbo ir tiesioginis vadovas slapsto.. Tai kaip galima tokią įmonę pavadint? URVAS kuriame dirba vagiai ir bomžai. Jei skaitydami šį komentarą susidomes bent jau personalo vadovai, nekalbant apie regiono vadovus, galite susisiekt su manimi, mielai pasidalinsiu informacija su vardais, pavardėm, ir kas kur kaip. Pats esu verslininkas ir nekenciu vagių. Žinant apie tokį kolektyvą net į parduotuvę šlykstu eit, tikrai žemas lygis
Parduotuve iki Kapsų 22 Vilnius, vakarais savaitgali girti darbuotojai, bet ir diena ne ką geriai, vaiksto kaip mirisios musies, su vezimeliu praeit neimanoma, visur prikrautos paletes su prekemis, kuriu nekas netvarko, kasininkeN.Lobeiko tai is vis zodziu nera, keikiasi prie visu, eiles didziules, isivaizduoja kad ji esanti parduotuves seimininke,
Nesuprantu kas darosi Rietavo IKI parduotuveje? Kasoje viena pardaveja, eiles dideles. Parduotuveje darbuotoju neimanoma rasti pasiteirauti del prekiu. Pasibaisejau kai kasininke isvaliusi taromata, toliau leke aptarnauti zmoniu. Ar nebera daugiau darbuotoju? O gal bankrutuojate?
..na ko jus žmonės norit iš to IKI, ten visiems viskas dzin, na kokios algos taip ir dirba, o algos minimumas, ir niekas nesistengia ir nesistengs, darbuotojai keiciasi kas savaite, nes reikalauja dirbt už kelis o mokėt nenori !!!
Nežinau ar tvarka parduotuvėje priklauso nuo prasto vadovavimo ar gal vieta kažkokia, , nesėkminga", bet prastesnės parduotuvės, kaip Rygos 41 IKI, nesu mačiusi. Eilės pastoviai didžiulės (apie 15 val. prie kasų stovi po 12-15 žmonių), mėsos ir žuvies skyriuje pardavėjų neprisišauksi - ten kur jų reikia - nėra, o prekes tuo metu lėtai dėlioja kokie 5-7 darbuotojai. Dabar, kai uždarė Taikos Maximą remontui, padėtis dar pablogėjo, nes pirkėjų padaugėjo, o kasininkės visada 2 arba 3.
Gaila, kad tai yra arčiausiai namų esanti parduotuvė, todėl tenka kartais užsukti, bet dažniausiai einame ar važiuojame į kitas ne dėl asortimento, o itin prasto aptarnavimo.
Sveiki, spalio 31d, kniaudiskiu g 6, pirkau baklazana buvo akcija tai daržovei. Parsinesus namo vaizdas nuliūdino, vidus visas sūkirmijes. Perki daržovė ir nežinai ką rasi prapjovus.
Šendiena Spalio 30d. apie 12h su kudikiu lankiausi Panevėžio Aukštaičių g. 4 Stumbro IKI, likau sukrėsta. Su savo mažyle užsukome i terminalo kasą greitai sumoketi komunalinių mokesčių, kaip žinom galima šioje kasoje stoti į eile su maisto produktais, arba be eiles susimokėti mikesčius, bent jau kitose parduotuvėse taip vyksta, prieš mus stovėjo moteris, mes palaukėne i tada man pardavėja pareiškė, kad stočiau į eilę už kitų ten stovinčių zmonių, paklausiau ar nesvarbu kad laukiau, kad pirma atėjau kol dar nebuvo eilėje žminių ir kad esu su kūdikiu, atsakė kad NESVARBU, atsistojome į eile mano kūdikis pavargo ir pradėjo verkti, o ji toliau lėtai aptarnavi kitus žmones, kol atėjo mūsų eilė. Kažkas žiauraus, likau sukrėsta tokia darbuotoja.
Sveiki, vakar spalio 29 d. buvau IKI Ukmergės kel. 8, Užubalių k., kartu su savo dukra 4 metų, ji užsinorėjo į tualetą. Tualetas buvo užrakintas, as nuėjau pas apsauginį paprašyti rakto. Jis pasakė, kad raktas pas kasininke. Nuėjusi prie kasos kasininkė man pasake, kad turečiau ieškoti rakto pas picerijos darbuotojus (priešais kasas yra maža picerija), ten taip pat rakto nebuvo. Vienu žodžiu į tualetą mano dukra taip ir nepateko.
Šiandien spalio 28d., parduotuvėje "iki" link molėtų prekybos centre kasininkė Žukauskaitė pardavė man ne tos rūšies prekę (cigaretes), ją padavė tik po apmokėjimo todėl šito nepamačiau. Pastebėjus pardavėjos klaidą paprašiau prekę pakeisti, tačiau ji pareiškė, jog to padaryti negali ir pinigų negrąžins, ir prekės nepakeis. Ta prekė man visiškai netiko, teko ją išmesti ir čia pat mokėti tą pačią kainą už kitą...

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Baltarusija vietos aprangos gaminiams kuria specialių parduotuvių tinklą
Baltarusija vietos aprangos gaminiams kuria specialių parduotuvių tinklą 01-23 18:27
Vietos aprangos ir tekstilės gaminiams bus sukurtas parduotuvių tinklas, tokį sprendimą pasitarime priėmė Baltarusijos gamybos ir prekybos verslo atstovai. Tikimasi, kad regionuose atidarytos...
Daugiausiai "Oskarų" nominacijų susišlavė "Vandens forma"
Daugiausiai "Oskarų" nominacijų susišlavė "Vandens forma" 01-23 18:21
Los Anžele paskelbtos 90-ųjų Kino akademijos "Oskaro" apdovanojimų nominacijos. Į daugiausia jų – 13, pretenduoja Guillermo del Toro’s drama "Vandens forma" ("The Shape of Water"). Šių metų...
"INVL Asset Management" žengia į alternatyvaus finansavimo rinką
"INVL Asset Management" žengia į alternatyvaus finansavimo rinką 01-23 17:23
Investicijų valdymo įmonė "INVL Asset Management" perka 51,01% turto valdymo įmonės "Mundus" akcijų.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%