Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palangos vėtra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palangos vėtra

Atsiliepimai apie Palangos vėtra, UAB

Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Jūsų verslui ir poilsiui!
Parašyk savo nuomonę apie Palangos vėtra, UAB

UAB Palangos vėtra
2022-06-07 10:00:18
Ligita 2022-06-06 10:32:41
Turėjome “puikų” savaitgalį viešbutyje Palangos Vėtra. Viešbučio vidiniame parkinge buvo apvogtas automobilis. Suprantama, viešbučio parkingas nėra saugoma automobilių aikštelė, nors kaip vėliau sužinojome, tokios periodiškai pasikartojančios vagystės viešbučiui neturėtų būti didelė staigmena.
Spėkite kokią pirmą frazę išgirdome po to, kai apie vagystę informavome registratūrą ? - “mes aikštelės nesaugome”. Na taip, mes ir nesitikėjome, kad saugosite, bet pati pirma gynybinė frazė leido suprasti, kad viešbutis jau turi “patirtį” šioje srityje. Ok, įvyko nemalonus incidentas, iškvietėme policiją, tai sakome gal padėkime policijai peržiūrėti aikštelės filmavimo kamerų įrašus, gi kabo ant visų sienų ir viešbučio vidaus tvarkos taisyklėse rašote “ Jūsų ir Jūsų turto saugumui užtikrinti viešbučio bendro naudojimo patalpose bei pastato išorėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros”. Deja ir čia gauname sausą, lakonišką, bet užtat labai konkretų atsakymą - KAMEROS NEVEIKIA. Na kaip sakoma, ačiū už pagalbą ir čia.
Apibendrinant savaitgalį: -4000 eur mašinos remontas (tikimės padengs draudimas), apie mėnesį be automobilio ir žinoma ačiū už puikią nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius.
p.s. apie viešbučio “patirtį” vagysčių srityje rašiau ne šiaip sau (raktiniai žodžiai vagystė Palangos Vėtra). “Kameros neveikia” ir kaip supratau greit neveiks ir v***s tai greičiausiai žino.
Miela, Ligita, mums tikrai labai apmaudu, kad šį savaitgalį ilgapirščiai apvogė Jūsų automobilį. Deja nei vienoje aikštelėje, arba mieste nesame apsaugoti nuo piktavalių. Dėl kamerų veikimo - jos visada veikė, tiesiog prieš registratūros baldų montavimą buvo būtina atjungti kamerų įrašymo įrenginį, kad sumontuoti naujus registratūros baldus. Registratūros baldai buvo baigti montuoti tik 06.03 ir vaizdo įrašymo įrenginys nebuvo pajungtas, nes tam reikingas atitinkamos kvalifikacijos specialistas, kuris galėjo atvykti tik 06.08. Bet iš savo ilgametės patirties galiu pridurti, kad video vaizdo peržiūrėjimas jokių būdu neužtikrina, kad v***s bus identifikuoti. v***s ateina tam gerai pasiruošę, devedami atitinkamą aprangą, kad būtų neatpažįstami.
Bendravau su draudimo kompanija, tai mane patikino, kad turint kasko draudimą, žala turi būti kompensuota išskaičius išskaitą. Būčiau labai dėkinga, jeigu susisiektumetė su manimi, kai draudimo kompanija duos atsakymą: [email protected]
P.S. paskutinį tokį nemalonų įvykį turėjome 2014 m. ir deja kameros, kurios veikė nepadėjo identifikuoti profesionalių vagių.
Pagarbiai, Direktorė Audra Vainoraitė
2022-03-18 15:03:01 IP 28m9ufnl
Aušra 2022-01-18 10:19:45
2021 -12-03 buvo rezervuota ir sumokėta už dvi naktis 02-11-12 (stintų šventės metu) kambarys viešbutyje Vėtra, tuo metu dar buvo didelis pasirinkimas šiai datai su skirtingomis kainomis. Rezervacija patvirtinta. 2020-01-18 viešbučio administracija atsiunčia laišką, kad turi atšaukti rezervaciją, nes viešbutis užsidaro rekonstrukcijai.
Ar būtų galima patikėti, kad administracija to nežinojo prieš 1, 5 mėnesio ir apie kokį požiūrį į klientą galima kalbėti šiame viešbutyje. Laiške net nepasivarginta pateikti informaciją, kada bus grąžinti pinigai.
Tikiuosi nebus tuoj pat ištrintas mano komentaras, kaip nepatogus.
Miela Aušra, labai apgailestaujame, kad teko Jus nuvilti ir anuliuoti kambarį dėl planuojamų vykdyti remonto darbų. Deja mūsų įmonė negalėjo įtakoti akcininkų sprendimo dėl planuojamų vykdyti kapitalinių remontų. Dar gruodžio 13d. sprendimas vykdyti remonto darbus buvo atmestas, buvo teikiamos papildomos ataskaitos ir tik gruodžio 22d. vakare gavome patvirtinimą, kad tvirtinami numatytos apimties remonto darbai.
Norėčiau Jus pakviesti apsilankyti ir įvertinti kambarių bei registratūros atnaujinimo darbus. Mielai pritaikysimime Jums specialią nuolaidą, kaip kompensaciją už patirtus nepatogumus. Dėl rezervacijos prašome kreiptis: [email protected]
Saulėtos nuotaikos linkėdama,
2022-03-18 14:35:09 IP 28m9ufnl
[email protected] 2021-08-26 08:37:23
Sovietynas totalus, per lubas sunkias vanduo, aplinka giliai tarybinė, o kainos kaip Ispanijoje.. Fui, sugaišom laiką ir nusivylėm
Miela Redvita, 2021 m. buvo atnaujinti viešbučiai Klaipėdoje, bei viešbučio Palangos Vėtra 2a. kambariai, šiais metais atliekamas likusių kambarių kapitalinis remontas bei įrengiami nauji kambariai. Galime drąsiai sakyti, kad dabar viešbučio "Palangos Vėtra" kambariai bei registratūra patenkins net išrankaiusio svečio lūkesčius.
Balandį -Gegužę planuojame pabaigti kapitalinius remontus ir atnaujinti viešbučio veiklą. Labai lauksime Jūsų svečiuose!

Gražios dienos linkėdama,
2022-03-18 14:30:23 IP 28m9ufnl
Rasa 2018-12-27 03:16:38
Žiemą geriau čia nevažiuoti. Langai visuose apartamentų trijuose kambariuose normaliai neužsidaro. Lieka dideli tarpai, pučia vėjas, greit prišala kambariai, o šildytuvai tiek prikaitina, kad miegoti neimanoma - išdžiovina orą, prakaituoji. Visą naktį teko keltis tai pašildyti, kad nesušaltume, tai išjungti šildytuvus, kad neperkaistume, to pasekmė - blogai išsimiegojome, nepailsėjome.
Miela Rasa, 2021 metus buvo atlikti langų remonto darbai, pakeista šildymo'šaldymo sistema, atnaujinti 2a. kambariai, šiuo metu atnaujinami likę kambariai bei įrengiami nauji 7 kambariai. Labai tikimės, kad atnaujintas viešbutis sukels visai kitas emocijas, nei buvusi viešnagė.
Gražios dienos linkėdama,
Direktorė Audra Vainoraitė
Tikiuosi nebus tuoj pat ištrintas mano komentaras, kaip nepatogus.
Spa labai nemaloni persona dirba. Daugiau šiame viešbutyje niekada nesilankyčiau.
Norim visos šeimos vardu padėkoti viešbučio personalui už nuostabų aptarnavimą. Visa administracija yra tiesiog puiki!!!Valantis, kambarinės, personalas tiesiog puikus-nelenda be įspėjimo visada paklausia ar nieko netrūksta ar nereikia pakeisti rankšluoščių ir t.t...maistas gal ir brangokas- bet tiesiog puikus-mėsa ar žuvis nėra profarširuoti prieskoniais-tiesiog druska pipirai česnakai, na...natūralūs
Laba diena. Dėkojame už malonų ir šiltą priėmimą, už suteiktą gerą poilsį, už rūpestį, už jaukumą ! Visa tai kelia norą čia sugrįžti, dar. Ačiū labai maloniam darbuotojam vešbučio ir restorano. Atskirai noriu padekuoti Jūsų darbuotojui (gaila, kad nežinau vardą- jaunas žmogus), bet Jis taip šiltai ir gražiai organizavo mūsų atvykimą, kad noresi padekuoti Jam atskirai. Labai skanus maistas, geras aptarnavimas. Likome labai patenkinti. Buvome pas Jus nuo 16 iki 18 balandžio. Pagarbiai, Zoja
Jau kelintą kartą poilsiaujame šiame nuostabiame viešbutyje ir su šeima ir dviese su vyru (praeitą savaitgalį buvome). Esame labai patenkinti aptarnaujančiu personalu. Ypatingą dėmesį ir padėką noriu skirti administratorei p.Renatai. Tokio šilto, nuoširdaus ir geranoriško administratoriaus, mums su vyru dar neteko sutikti, o keliaujam ne tik EU ir LT. Su šypsena, su atvira širdim ir didžiuliu geranoriškumu, ji patars kas ir kaip, kaip geriau, kokį kompleksą rinktis ir t.t... Kambarys buvo nuostabus, visur švara ir jaukumas (aišku, chalatai ir rankšliuoščiai jau nuskalbti- bet švarus WC bei vonia, šilta atmosfera kompensuoja visa tai). Buvom su vaikais, visi patenkinti ir laimingi, vaikai teliuškavosi baseine, garinosi pirtyse. Kai vaikai džiaugiasi, ko daugiau reikia? Sėkmės ir progreso jūsų darbe bei veikloje.
Pagarbiai, Marius ir Kristina M.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%