Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palangos miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palangos miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai apie Palangos miesto savivaldybės administracija

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Palangos miesto savivaldybės administracija

Sveiki, daugiau nei prieš metus Palangos m. sav. raštu pateikiau prašymą į Saugaus eismo komisiją, prašydama perkelti savavališkai pastatytą kelio ženklą mūsų sklypo riboje, per patį įėjimą. Nurodžiau topografinę nuotrauką, visus sklypo matavimus, įrodant, kad ženklas tikrai mūsų valdoje. Skambinėjau kelis mėnesius, mane siuntinėjo nuo vieno žmogaus prie kito, kol ratas apsisukdavo ir vėl iš naujo. Po 4mėn pavargau ir nustojau ieškoti atsakingų žmonių. Rašysiu naują prašymą vėl....
Palanga jau daugiau kaip 20 metu negali išspręsti tualetų problemos, apgailetina...
Laba diena, kada įrengsite NORS VIENOJE PUSĖJE šaligatvį Kunigiškių gatvėje einant iki pajūrio ??? Šiuo metu neužtikrinamas saugumas nei vaikams, nei suaugusiems, kadangi einant link jūros pėstiesiems pro šonus lekia mašinos. Prieš savaitę vos nenutrenkė mūsų vaiko, nors apribojimai sudėti - niekas jų nesilaiko ir lekia kaip akis išdegę.
Klaudija Viesulaitė
2019-04-23 12:06:32 IP 5f4sof97
2019.04.23 lankiausi Palangos m. savivaldybėje, norėdama pristatyti, , pagalvės mokestį, ,. Pakartotinai pristačiau dviejų metų mokestį, nes nebuvau tikra ar gavo mokėjimą įrodančius dokumentus. Mūsų mokestis niekada nebuvo didelis nuo 6-15eur. Bet mes visada deklaruojame pajamas ir užsiimame nuoma su verslo liudijimu ir visada sumokame visus mokesčius. Administracijos darbuotoja liko labai nepatenkinta kad mokama suma tik 10eur. Nežinodama nei nuomojamų patalpų būklės, nei senos močiutės amžiaus darbuotoja mane užsipuolė. Mokesčių inspekcija buvo apsilankiusi pas mus ir jokių nusiskundimų neturėjo. Taip kad mielieji mokesčių mokėtojai eidami pristatyti dokumentus į Palangos m. savivaldybę nusiteikite likti apkaltinti mokesčių vengimu. Ačiū už dėmesį.
Laba diena, atostogavome Palangoje su šeima, esame nustebę ir nusivylę. Žvejų g. Pležo aikštelėje 2018.08.05 pastatę mašiną gavome bauda. Vėl gi, mes nepiktybiški žmonės, tikrai būtume susimokeje, bet nematėme jokio ženklo! Ar šitaip galima tyčiotis iš žmonių? Daugumoje vietų sekmadieniais stovėjimas yra nemokamas, pas jūs mieste. Tai gal laikas pastatyti aiškius ženklus, o ne rašyti visiems baudas iš eilės?
Atvykus į Palangos metrikacijos skyrių pirmame aukšte nėra jokių nuorodų kur toliau eiti, kabarotis apie pirmo aukšto duris ar lipti į antrą aukštą nežinia kur... Palangos metrikacijos skyriaus darbo laikas internete nurodytas Pir-Ket 08:00-12:00 ir 12:45-17:00, Pen 08:00-12:00 ir 12:45-15:45. Nuvykus į vietą, darbo laikas nurodytas kitoks. Skyriuje nėra kasos aparato, kad būtų galima susimokėti už paslaugą vietoje grynais ar kortele, esi priverstas žygiuoti atgal į miestą, kad susimokėtum.
Tris kartus skambinome p. Vaidotas Kaklys visus kartus sugebėjo numesti ragelį net neprisistatęs... Labai liūdna, kad taip bendraujantys žmonės dirba tokio nuostabaus miesto savivaldybėje...
Nuostabus avarinių tarnybų darbas Palangos sezoną atidarius - 24 valandas be jokio vandens šaltinio gyventojai ir turistai paliekami, o avarinių tarnybų darbuotojai dirba tik darbo metu!!! Pasibaigė darbas 17 val ir viskas - namo. O jūs esantys Palangos kurorte supraskite - avarija. Ir palaukite kol jos likvidavimas bus atliktas kitą dieną kai darbininkai ateis dirbti.
Beje, ne viskas taip blogai - gyventojų patogumui - cisterna vandens pastatyta 3 kvartalai nuo gyvenamos vietos. Nueikite ir parsineškite vandens. Tik klausimas kuo? Rieškutėm?

Iš tiesų nuostabus požiūris į avarinių situacijų valdymą PALANGOJE.

Įdomu ar taip užkrečiamų ligų protrūkio nesukelsite su tokiu situacijos valdymu? Juk karščiai, infekcinių ligų protrūkiui daug nereikia.

Geros dienos

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?