Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palangos Linas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palangos Linas

Atsiliepimai apie Palangos Linas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palangos Linas, UAB

Zoja 2018-05-12 16:39:19
Labai aciu visiems darbuotojams. Geras ir malonus administratoriu darbas. Jokiu nesklandumu. Proceduros atleka labai
profesionaliai, tikri medikai. Puikus maistas. Labai svaru. Kaip gerai kad pas mus Letuvoje yra tokia reabilitacija, kur galyma
pastiprinti savo sveikata, atsipalaiduoti. Noriu palinketi isems Lino darbuotojams sveikatos, kantrybes. Linkiu visem myleti
save ir nors savaitgalems atvaziuoti i Lina, kur galyma nors kiek pagerinti savo bukle. Aciu,
Pagarbiai Zoja
buvome su vyru nuo 10 iki 12 geguzio 2018
Čia administracija pati savo giria?
Vyrui buvo paskirta reabilitacija po stuburo operacijos. Gavo siuntima i Palangos lina. Bendravo su gydytoju J.A. Keruliu. Gydytojas paskyre proceduras ir veliau net nesidomejo kaip ligoniui sekasi. Israsydamas net nesivargino susitikti su ligoniu ir aptarti jo sveikatos bukle ir paaiskinti ka ir kaip daryti kad greiciau pasveikti ir nepakenkti po operacijos. Tuo tarpu kartu su vyru kambaryje gyvenusi vyriski priziurejo moteris gydytoja. Visiskai kitoks bendravimas su pacientu.
Vis dėlto reiktų dėl maitinimo pasekti gerais Eglės sanatorijos pavyzdžiais.Šiuolaikiškiau, įvairiau ir sveikiau maitinama.Lino sanatorijoje valgiaraštis manau nekitęs nuo sovietinių laikų.Kitos paslaugos geros.
Regina Balčiūnienė
2019-02-28 16:46:58 IP 2e7r416h
Gydžiausi pas jus 2019.01.29-2019.02.15. Siūlus išėmė 02.11, 02.12. Išrašant iš sanatorijos, gyd.Ziabkienė net nepasižiūrėjo, kaip stuburas. Jame 7 varžtai ir strypai po 2 stuburo operacijų. Skausmams nesibaigiant, 02.27 d. buvo rasti neištraukti 3 siūlai, vienas jau supūliavęs. Siūlus išsaugojau, kad turėčiau įrodymą. Lauksiu, kol sugis. Kaip turėtumėte kompensuoti fizinę ir moralinę žalą? Tel. +37068076713.
Teko praeiti reabilitacija šioje nuostabioje sanatorijoje. Be galo rūpestingas visas personalas. Nuoširdų ačiū tariu gydytojai Sandrai Paplauskienei, kineziterapeutėms:Linai Brazdeikytei, Agnei Raciūtei, Ievai Japertaitei, slaugytojoms: Daivai Barkauskienei, Daivai Polečenkienei, Vilijai Marijai Litvinienei, Eurelijai Motiejaitienei, Onai Krištopaitienei, Laimai Vidai Balčiūnienei, Vaidai Viščiūnienei, Masažistei Monikai Tarvydienei, psichologei Neringai. Stiprybės Jums
A Č I Ū : virtuvės-valgyklos personalui už skanų maistą ir klasišką servisą ; masažistei Ingai už profesionalų masažą ; reabilitologei S.Paplauskienei už rūpestingą reabilitaciją ; logopedei V.Butrimienei už efektyviausią (ir linksmiausią:) terapiją ; registratorėms už registravimą ir išregistravimą. Sėkmės visiems
Nuo gimimo esu fiziškai neįgalus. Visiškai neapsitarnauju savęs. Į sanatorijas važinėju nuo 3 metų kartu su mama, kuri visapusiškai manimi rūpinasi., , Line'' gydytis teko pirmą kartą. Pačią pirmą atvykimo dieną mama kreipėsi į sanatorijos Direktorių, norėdama išsipirkti laisvą lovą mano palatoje, kad galėtų mane slaugyti. Tačiau jai buvo atsakyta, kad sanatorijoje visos vietos rezervuotos ir jai vietos nėra, nors visą gydymosi laikotarpį dviviečiame kambaryje gyvenau vienas. Mano mama išsinuomojo kambarį visai kitame pastate ir kasdieną ateidavo, kad pasirūpintų manimi bei nuvežtų mane į procedūras. Naktimis miegu prastai, nepavyksta pačiam apsitarnauti atliekant gamtinius reikalus. Vieną naktį paskambinau mamai, kad ateitų pas mane ir padėtų man. Mamai atėjus, registratorė Vaida Skėrienė ją išvarė. Likau pažemintas, įskaudintas, nes nesupratau KODĖL taip buvo pasielgta?!
Esu dėkingas nuoširdžiai, rūpestingai gydytojai D.Kišvinienei, visoms slaugytojoms už kokybiškai atliktas procedūras bei kambarinėms, kurios nuolat rūpinosi kambario švara.
Birutė 2017-05-31 16:56:46
Gegužės 27d atvažiavau parsivežti vyro iš sanatorijos Lino ir išsigandau, pamačiau ant staliuko dvi skardines 7.4% alaus ir dar du maišeliai pilni skardinių tuščių. Jam iš viso negalima gerti alkoholio, nes žmogus su galvos trauma. Buvo paskirti vaistai, bet kažkaip nei slaugėm, nei gydytojams kažkaip neįdomu. Niekas netikrina nei kambarių, išeina ligoniai atsigerti alaus į kavinę, pasibaisėjau priežiūra. Specialistai čia tikrai geri, bet priežiūros čia tikrai nėra, kam reikalingi ligoniams vaistai, jeigu alkoholis liejasi laisvai šalia valgyklos. Niekam nepatarčiau su sunkesne liga čia gulėti, ypač su galvos trauma kaip žmogus nežino kaip jam elgtis. Gerai, kad nėra dar čia viešnamio.
Ir be viesnamiu ten ras visi ko nores.Ir jusu vyrelis, kuris randa kur alaus nusipirkt, o sulciu ne.Dar nesu girdejusi, kad prie kiekvieno alkoholiko reikia pastatyti po sargybini.Galejote kaip puiki zmona likti ir rupintis.
Pacientas 2017-05-09 10:25:29
Kai tau kasdien primintu koks tu esi nereikalingas sitam pasauli, net gyvent nesinorisi. Tai gali suprasti tik sunkia negale turintis zmogus, sveikam tai neidomu, bet nepamirskit bet kada galit tapti tokiais neigaleis tada pamatysit kaip sunku gyventi, o ypac sunku prasineti visu pagalbos, nes patc be kitu pagalbos to nepadarysi.
Palangos Line atostogavau geguzes 1-9 dienomis.
dar neatvykus i sanatorija, pasieke telefono skambutis su rupesciu, ar nepasikeite planai ir ar palikti pietus, nes del tam tikru priezasciu velavausi.maloniai nuteike rupestingas administratores balsas.Siek tiek pavelavus, maloniai prieme, netrukus prieme gydytojas.
Kadangi nesu Lietuvos gyventoja ir siek tiek esu susipazinusi su sanatorijomis ne Lietuvoje, aisku siek tiek pradejau lyginti ir turiu pripazinti, nors ir kambaryje esantis vonios dusas ir ne pirmos jaunystes, bet lova patogi, geri ranksluosciai, viskas svaru-jauku.Vietos pilnai uzteko, kaip ir spinteliu.
ta pacia diena gavau procedura, kuri man padejo atsipalaiduoti ir atsigauti.Sekancias dienas gautos proceduros tikrai vertos pagyrimo-atliktos puikiai, kaip ir draugiskos darbscios darbuotojos.Patiko vandens-voniu proceduros, puikus masazai.
kas liecia maista-taip pat patiko.Pusryciu bufete platus pasirinkimas.Ir megstanties sociai pavalgyti, kaip ir tiems, kurie renkasi kukliau.Labai gera skani kava.Ir pasirinkimas sulciu bei vandens, skanus blyneliai ir koses.Pietus sotus, kaip ir vakariene-viskas sviezia.
paciame hole taip pat svaru, kaip ir kambaryje.
adminstratores kulturingos ir malonios-i klausimus buvo tuojau atsakyta be niurzgejimo, kas dar nereta Lietuvoje.Vienintelis kritikos punktas buvo vanduo duse.pirma diena beveik nebeo, antra diena isvis nebuvo karsto vandns, trecia deina pagurguliavo, o po pastabos viskas pasikeite ir nebeliko problemu.Visa tai galima isgyventi be didesniu traumu.;)
aplinka aplink sanatorija sutvarkyta, oras gaivus, netoli miskelis ir jura.pesciomis (kas gali gerai eiti) ir miesto centras neblogai pasiekiamas.
turiu keleta pastabu, bet ne sanatorijos darbuotojams, o patiems pacientams.
nebutina prie liftu okupuoti vieta-is pradziu reiktu isleisti nusileidusius pacientus, nes jei jie neislips-jus nesulipsite.ir jei liftas nusileido-nereiskia, kad visi laukiantys i ji gali sutilpti.Laiko turime-galime palaukti sekancio lifto.taip pat reiktu pagaliau ismokti naudotis tualetais.Juk jei apsisiojat krastus-galite paeme popieriaus nuvalyti, o po "didelio" reiktu nepamirsti nuleisti vandeni, nes nemanau, kad jums patiems yra malonu daryti tai, ka verciate daryti sanatorijos valytojas.nes blogas kvapas atsiranda ne del to, kad tualetai nevalomi, o todel, kad jus po saves paliekate netvarkingus.

aciu sanatorijos administracijai ir darbuotojams uz galimybe pailseti, grizau namo pilna nauju jegu.Viskas labai patiko.
Pagarbiai Zoja
buvome su vyru nuo 10 iki 12 geguzio 2018
NESIRINK UAB "Palangos Linas" AMBULATORINIAM GYDYMUI APSIGYVENTI ČIA NES TEKS " išvykti be laiko palikus procedūras "Linui" (MAN TAIP NUTIKO)
Kambaryje vietoj lovos AMBOLATORINIAM GYDYMUI 9E yra "metalinis sugedęs gultas vadinama lova" kurioje "puikus miegas", į prašymus administratorės atsako nieko negali padėti, ne jų reikalas, o šalia paguldo ligonį rebilitacijai, kuris po operacijos, pas kurį nuo ryto 6 val. zuja slaugytojos, tai niekam nesvarbu kaip tu miegi kuriuose apgyvendina, nepasitikėkite užsiregistravę telefonu ambolatoriniam gydymui iš anksto, nes agyvendina tik tada kai jau paskiria procedūras ir lėšos iš ligonių kasų jau nusirašo.
O PROCEDŪRAS KURIAS ATLIKO kurias atliko slaug/ darbuotojai: Agnė, Vaida, Vilija-Marija, Vilma, nuoširdus Ačiū.
Nuostabūs masažai!Dėkingi kinez.p.Almai.Ačiū labai.Puiki specialistė
Nuostabi ir rami vieta, vien iejus pro duris jauciasi vietos jaukumas, administratores veide nedingo sypsena, paslaugos ispilde visus lukescius, o pusryteliai sotus ir kaipnamuose ❤️ Didelis AČIŪ!!
Sveiki, Line buvau reabilitacijoje nuo 08, 08. Esu labai patenkinta. Kur galima dar taip gerai be rūpesčių nemokamai pailsėti prie jūros. Kambariai švarūs, tvarkingi, kasdien tvarkomi. Procedūros, masažai - viskas puiku, personalas mandagus, paslaugus. Maistas tikrai geras ir skanus (nepatiko nebent tiems, kas turi specialias dietas be druskos ar paruošta ant garų).Noriu dar kartą padėkoti gydytojams, sesutėms ir visam aptarnaujančiam personalui. Visiems linkiu stiprios sveikatos. Nuoširdžiai dėkoju. Pagarbiai, Dalia
Palangos Line nuo liepos 29 dienos buvau ambulatorinėje rebilitacijoje. Labai patiko procedūros, tinkamai pasirengę specialistai, savo darbą atlieka profesionaliai, malonus bendravimas. Kitą kartą vėl rinkčiausi Liną ir siūlyčiau draugui. Noriu padėkoti visiems specialistams už rūpestį, už grąžintą sveikatą, už supratimą ir atsidavimą savo darbui. Noriu padėkoti kavinės darbuotojoms už nuostabų aptarnavimą ir kokybišką maistą. Kokybiškos procedūros, geras oras, jūra, gera nuotaika ir sveikata garantuota, tai galima rasti Line. Atsakydama į komentarą dėl gyvenimo ambalatorinėje rebilitacijoje, įsipirkite kambarį ir problemų neliks. Man jo nereikėjo nors sėdžiu vežimėlyje, diena neprailgdavo, procedūra veja procedūrą, jau ir nėra dienos. Džiaukimės gyvenimu kol dar galime, dėkokime žmonėms, kurie mumis rūpinasi. Dar kartą visiems ačiū iki sekančių metų.
Su pagarba Laimutė
Surašiau keletą pastebėjimų, kuriuos pataisius galima būtų pagerinti reabilitacijos kokybę Line.
Manau, jog labai svarbu turėti geriamą vandenį pastate. Šiuo metu nei viename aukšte nėra geriamo vandens aparatų, išskyrus kineziterapijos salę. Kadangi iš krano vanduo negeriamas, tai belieka pirkti geriamo vandens butelius Lino kavinėje.
Labai pasigedau nuorodų kur rasti kabinetus. Reikia lentelių su informacija apie pastate esančias patalpas.
Skirtas 307B kambarys buvo apie 7 kv.m., kuriame gyventi turi 2 žmonės.
Pagalbos mygtukas esantis šalia lovos neveikia.
Nėra lempos skaitymui, kaip ir nėra jokio poilsio kambario kur galėtum tai daryti.
Prie lovos nei vienos rozetės.
Maitinimas pritaikytas tik visavalgiams, valgyklinis, daug mėsos ir vasaros metu maiste nėra jokios žalumos. Vegetaras turėtų vežtis savo maistą. Didelis patogumas būtų, jei kambaryje būtų virdulys, lėkštė ir stalo įrankiai, tuomet galėtum sau gamintis.
Kineziterapija, masažas patiko, maloniai bendrauja ir rūpinasi. Personalas recepcijoje, greitai sureagavo į pastabas dėl leidžiančios dušo žarnos ir prašymo papildomo prailgintuvo.
Vyr. gydytoja išrašydama neapžiūrėjo traumuotos vietos, nepasidomėjo kaip praėjo reabilitacija Line.
Geguze buvau ambulatorineje reabilitacijoje Line.Neigiamus prisiminimus paliko vadovybes poziuris i taip vadinamus 'ateinancius' ligonius. pradzioje dar registraturoje duodavo rakta kambario, kuriame galejau persirengti ir palikti rubus, pailseti tarp ir po tempimo proceduru.Bet po savaites poilsio ir persirengimo kambario aplamai nebeliko.savo automobili teko pritaikyti siems tikslams.Tiesiog didziai stebetina, kad mazos reabilitacijos ligonines turi ir persirengimo, ir poilsio kambarius, o cia kaip nori zmogau...persirenginek nemaloniai kvepianciame tualete ar automobilyje, ilsekis surmulingame ir tamsiame foje tik sedom (jei yra kur aplamai) arba automobilyje.Kazin ar tai atitinka reabilitacijos salygas.Isvada-reabilitacijai vien proceduru atlikimui cia nera sudarytos salygos.
Zmona 2017-05-04 15:02:47
Jetaus kaip baisu..... kaip konclageryje kokiam.
Pacientas 2017-04-25 19:18:13
VAŽIUOTI I LINA NEPATARIU. Aš šnekėsiu apie žmonėms kurie negali patys apsirenk ir įlipti į neįgaliojo vežimėlį.
Elektriniu (funkciniu) lovu ten neturi, nors užsiregistruojant sako kad turi. Mehaninės lovos tokios senos kad norint pakelt galvugali reikia jį pririšt šniuru kad laikytusi. Kambarei neva pritaikyti neigaliojo vežimėliams judėt, bet relei vos yra vietos apsisukti, čia dėl to kad į dviejų lovų palatą įkišo pora lovų kad kuo daugiau priimtų ligonių ir uždirbtų, nekreipdami dėmesį į ligonių komfortą. Kai kur nėra galimybių net apsisukti ir net įvažiuoti į toletą. Antram aukšte geresnė situacija bet vistiek lovos siaubingos. Slaugės pagyvenusios ir joms sunku sutvarkyti tokį kiekį žmonių. Dauguma slaugiu  iškart į jus žiūrės kaip į didžiulę rakšti ušpakalije, kai kurios tiesei į akis nebijo tai pasakyti. Kai ateis laikas tuštintis tai pamatysit jų nuostaba ir išgąstį ir pyktį, tarsi jums to daryti negalima. Negana to pridirptus pamperius išmes į šiukšline tolete ir ten jie prabus beveik parą smardindami jūsų kambarį. Proceduru grafike yra įrašas Soc. Darbuotojų Konsultacija, bet realiai niekas nieko nekonsultuoja, o labai reikėtų, kad slaugės žinotų kaip elgtis su kiekvienu neįgaliųjų konkrečiai.
Į Lina gali važiuoti kuriems nereikia slaugiu pagalbos arba jos reikia minimalei.
Jetaus kaip baisu..... kaip konclageryje kokiam.
Dar dadursiu. Prisisiavus pamperiu nevisada aptvarkys tiesiok ant apsisioto kūno dės naują pamperi. Kirkšniu retai plauna arba išvis neplauna. Tiesiog visa laiką būsite susmirdes ir į pasakima kad smirdėsiu jos atsakys visi pripratę prie tokių. Pasikrauti tikras nevalia ir norisi kuo greičiau dingti iš tokios reabilitacijos.
Apsimoka važiuot tik dėl proceduru bet dėl slaugiu priežiūros esu pakraupes ir gretimiausiu laiku dar važiuot nežadu ir kitiems nesiulau.
Nenoriu nieko įžeisti, ypač ten dirbančio personalo. Čia žinutė skirta vadovybei, vadovaujančiai įstaigai, kur apie žmogų su fizine negalia absoliučiai nepagalvojo. Kur žmogus, judantis vežimėlio pagalba, negali naudotis elementariomis gyvenimo sąlygomis - dušu, tualetu, nes nepritaikyta. Kur procedūrom skirti stalai (masažiniai) skirti tik vaikštantiems. Kur į baseiną pats gal ir įkris, bet nebus kam padėti išlipti. Žmogui iš pat pradžių buvo paaiškinta, kad yra slauga, kad dirba vyrai, kurie padeda. Deja...Matėm tik vyresnes moteris (slaugytojas), kur pačioms pagalba būtų į naudą. Liūdna.
"Line" ilsėjausi praeitą savaitę, 5 dienas su sese. Pirmą sykį. Patiko. Kaina tikrai atitiko kokybę. Buvo pikta ir gėda tik dėl kitų komercinių klientų, kurie, matyt pirko poilsį nepasidomėję kur - vieni žviegė (tikra to žodžio prasme), kad skurdus maistas, kad Druskininkuose ir Birštone duoda daug valgyt, o čia normuota, kiti piktinosi, kad nėra daug pirčių, baseinas mažas. Bet juk mes ir važiuojame į sanatoriją, o ne į SPA centrą, ir kaina atitinkamai kitokia nei ten, kur daug duoda "ėst". Patarimas būtų jiems - pirma perskaityti kur vyksta, o nepirkti, kad pigu. Dabar apie "Liną": personalas puikus, visi maloniai padeda ir pataria pasirinkti procedūras, supažindina su visomis taisyklėmis, maloniai bendrauja. Kambarys pakliuvo tvarkingas, švarus ir jaukus. Maistas normalus, skanus, duoda daug daržovių, viskas šviežia. Aš likau patenkinta savo poilsiu, to ir tikėjausi. Kitais metais ilsėsiuosi ten ilgiau. Rekomenduoju tiems, kas nori ramybės, kokybiškų procedūrų ir malonaus aptarnavimo.
Su vyru šioje sanatorijoje ilsėjomės savaite ☺ Esam abu labai patenkinti, kambari gavom be balkono, paprašius su balkonu buvo iš karto pasiūlytas kitas kambarys. Kambariai gražūs, tvarkingi.Maitinimas super
Iki atvykstant į šią sanatoriją apie ją teko girdėti nemažai gerų atsiliepimų. Atvykus paliko keista - daugiau kas nuvylė ir maža kas pasiteisino. Todėl gerb. Arvydui neišsiplėtojus tai dėl kitų padarysiu aš.
1. Maitinimas. Pasiūla pasirodė skurdi, o dienos valgiaraštis nesuderintas: vienos dienos ar savaitės racione pasirodė pernelyg daug gyvulinės kilmės produktų, per mažai šviežių daržovių ar įvairesnių grūdinių kultūrų. Apskritai neprašant dietologo konsultacijos maitintis patiekiamu maistu skrandžiui pasirodė per sunku ir reabilitacijos centro šiuo požiūriu nepriminė.
2. Apgyvendinimo sąlygos. Skirtas kambarys buvo tikrai ankštas dviem žmonėms, trūko nors kokios lentynos ar spintelės kiekvienam asmeniui susidėti būtiniausiems kasdieniams daiktams, nes laikraščio stalelis pernelyg mažas knygai, vonios priemonėms ir pan. Spintelė daiktams yra net ligoninėje... Kampiniame kambaryje su langu į šiaurės pusę šildytuvas ne šildymo sezono metu turi būti nekvestionuojamas inventorius - antraip šalta būti ir apskritai rizikuojama peršalti, tačiau šildytuvas duotas tik paprašius ir labai nenoriai, kai viena gyventojų susirgo. Kambaryje trūko kėdės, jei jau stalas yra per didelė prabanga.
Poilsio kambarys taip pat pasirodė nejaukus ir ankštas, jame stinga erdvės, sofos, paprastos kėdės ir stalo, prie kurio būtų galima skaityti ar dirbti kompiuteriu. Ne vasaros sezono, laisvu nuo procedūrų metu sėdėti kambaryje ant lovos su knyga ar juo labiau asmeniniu kompiuteriu yra labai nepatogu, todėl tikėtasi jaukios uždaros laisvalaikio erdvės, o jos nebuvimas nuvylė.
3. Aplinka. Apie sanatoriją labai trūko suoliukų - norisi išeiti pasėdėti į lauką, tačiau artimiausias nesulūžęs suoliukas yra tik paėjėjus toliau jūros link. Esant geram orui lauke maloniau laukti ir lydintiems asmenims, ir tiesiog išeiti pasėdėti pačiam pacientui, jeigu nesinori / nėra sveikatos eiti toli, o norisi pakvėpuoti grynu oru.
Vaziuojam i sanatorija savaitgaliui atsigauti, bent minimaliai pakeisti aplinka. Bet gristi su didziausiu gerkles skausmu, nes visur skersvejai pucia, nuvargimu, nes lovos namie siltesnes, patogesnes. kaip supratau anksciau tai valstybes valdomas, o dabar privatizuotas centras, turejes bent kazkiek modernesniu tapt tuo privatizacijos laikotarpiu, bet nepavyko to iki galo atlikti. Tikrai nuosirdziai nelinkiu vaziuoti i si centra. Galeciau pletotis ir pletotis kiek minusu apturejom per dvi dienas.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (Gas interconnector Poland-Lithuania, GIPL) rangos darbų konkursą ir antruoju vertinimu laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos dujų perdavimo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%