Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB PAKUOTĖS CENTRAS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PAKUOTĖS CENTRAS

Atsiliepimai apie UAB "PAKUOTĖS CENTRAS"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "PAKUOTĖS CENTRAS"

NUOŠIRDŽIAI NEREKOMENDUOJU VAŽIUOTI Į FIZINĘ PARDUOTUVĘ- net neįmanoma viduj apsisukti, niekas nereguoja, laukti reikia labai ilgai ir prie viso to, vistiek paskutinę aptarnaus. Viduj “zavalas”, niekas net negali pakonsultuoti, žodžiu - katastrofa, tai likau be dėžučių dovanėlėm : (
Bendravimas su klientu apgailėtinas. Iš pradžių nekilo problemų dėl pristatymo ir prekių, tačiau kai negauni jokios informacijos kur ta prekė ir ar iš viso išsiuntė, neatsakinėja į laiškus, neįmanoma prisiskambint personalui, o direktorius paprašęs užsakymo kodo, net nepasižiūri, neatskambina ir niekaip nereaguoja... nei tą pačią dieną nei kitą... jokie laiškai jų nepasiekia, nors automatiškai rašo, galite mums rašyti, jei turite klausimų! Kaip įmanoma taip dirbti?!
Pardavinėja tai, ko neturi ir net nesiteikia pranešti.
Nelabai man įspūdis geras kažkodėl. Toks įspūds, kad darbo skelbimuose kiek bekandidatuotum - netinki nes esi per prastas, bet kai paskaitau atsiliepimus - supranti, kad tikrai tikrai ne šventieji tuose biuruose dirba... ir kad ten priimami bet kas.
Tai jei biure dirba bet kas, tai kodėl darbo skelbimuose reikalavimai seniau būdavo tokie aukšti?
Labai gerai, kad yra rekvizitai.lt portalas, kuriame ne visus komentarus už pinigus panaikina.

P.S. - Net savo telefono numerio be klaidos parašyti nesugebate.
Gal ir dėl smulkmenų kreipiausi, mažas užsakymas būtų buvęs. Žinoma, prieš šventes buvo daug darbo...
Bet šitaip su klientais elgtis negalima!
Po daugiau, nei mėnesio laiškas ištrinamas ir net neperskaitomas (siunčiau iš įmonės pašto, tad apie visus veiksmus outlook'as praneša), jau nekalbu apie atsiliepimą telefonu.
Vadovas, mano manymu, turėtų peržiūrėti personalą ar pravesti mokymus, netgi tikrinti ar sekti vadybą kol viskas pagerės, nes vertinimai dažnai svarbu klientų pasirinkimui.
Deja, teko turet reikalu ir man. Sunkiai sekėsi bendrauti, pagamino visai ne tai ko reikejo ir apie ka buvo susitarta.
Blogiausia, kad nera jokios iniciatyvos išsprest šia situacija. Vadybinkas dažniausiai atostogauja, skambuciai ir emailai ignoruojami. Likau sumokėjes uz nieka.
Gerbiamas Audriau,

Aš nekantriai lauksiu jūsų skambučio +37086796155 kaip galima greičiau! Noriu išsiiaiškinti kaš čia nutiko?!
Edmundas, Direktorius
2014-02-19 08:31:18 IP 66gk9l5g
Martynas 2014-02-17 14:24:21
Teko turėti reikalų. Įmonės vadybininkas dirba visiškai neatsakingai ir nėra suinteresuotas klientų gerove. Ieškokite kito žmogaus.
Esame jauni ir ambicingi, tad jei kažkur ir suklydome - Neteiskit. Mes vis dar mokomės būti geriausi.
Jei turite pastabų ar patarimų - kreipkitės, mielai juos išklausysime ir padarysime išvadas.

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Baltic Pallets
Eur/Epal padėklai

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sandėliavimas; tara, pakuotės.
UAB „Baltic Pallets“ – didžiausia naudotų padėklų prekybos įmonė Lietuvoje. Įmonės veikla sertifikuota EPAL asociacijos Vokietijoje. Įmonė prekiauja visų rūšių mediniais padėklais, medienos gaminiais, pakuotės priemonėmis. Turime daugiau nei 100 000 vnt. padėklų kasdien, daugiau kaip 30 skirtingų matmenų po vienu...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
PakMarkas
Pakavimo ir ženklinimo sprendimai

Adresas: Minsko pl. 95, Daržininkų k., LT-13264 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; pramonės įrengimai; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„PakMarkas“ siūlo profesionalius ženklinimo, pakavimo bei automatizavimo sprendimus. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: - lipnių etikečių, pakuočių spausdinimas; - inžineriniai pakavimo sprendimai; - prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais. „PakMarkas“ gaminamų produktų asortimentas: Įvairių rūšių etiketės...
CARTTARA
Kartoninės dėžės, pakavimo dėžutės

Adresas: Raudondvario pl. 164A, LT-47173 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; importas; popierius, jo gaminiai; tara, pakuotės.
Gaminame pakuotes, bet kokio sudėtingumo iš trijų sluoksnių gofruoto kartono "B", "C", penkių sluoksnių B+C, B+E, mikrogofro kartono E . Mes gaminame gofrokartono pakuotes skirtas tokiai produkcijai kaip: • Pakuotė maisto produktams (konservai, ledai, konditerijos gaminiai, pieno produktai...) • Dėžės...

"Facebook" darbui Londone pasamdys 1.000 specialistų
"Facebook" darbui Londone pasamdys 1.000 specialistų 01-21 09:52
"Facebook" plečia komandą Jungtinėje Karalystėje. Šįmet Londono biure planuojama pasamdyti apie 1.000 specialistų.
SEB: darbo užmokesčio augimas 2020 m. gerokai lenks infliaciją
SEB: darbo užmokesčio augimas 2020 m. gerokai lenks infliaciją 01-21 09:42
Lietuvos ekonomika šiemet į priekį judės lėčiau, tačiau gyventojų finansinė būklė neprastės – nedarbas turėtų likti stabilus, o prognozuojamas 7,1% vidutinio darbo užmokesčio augimas gerokai lenks...
Gėrimų gamintojai nuogąstauja dėl didėjančio šešėlio
Gėrimų gamintojai nuogąstauja dėl didėjančio šešėlio 01-21 09:35
Mažas stipriųjų alkoholinių gėrimų realizacijos augimas ir padidėjusios pajamos rodo, jog Lietuvos gyventojai galimai dažniau renkasi nelegalų alkoholį, nuogąstauja alkoholinių gėrimų gamintojams...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%