Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pagalba mažyliui, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pagalba mažyliui

Atsiliepimai apie Pagalba mažyliui, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Pagalba mažyliui, UAB

Puiki klinika. Labai geri specialistai dirba. Tiek vaikų gydytojos Solveiga, Ligita ir Biliuvienė. Tiek LOR, akių, dermatologė, alergologė, echoskopuotojas. Abi dukras tik ten vedam 5 metus ir gaunam visas įmanomas konsultacijas ir tyrimus. Visada būna tikslios diagnozės ir tinkamas gydymas, bendravimas ne tik konsultacijos metu bet ir po jos.
Ačiū :)))
Sia klinika rekomendavo kolege, kuri savo mergaite cia veza jau tris metus. Norejome patekti pas gydytoja Solveiga, bet pirmo vizito metu ji negalejo atvykti pas mus i namus ir darbuotoja pasiule uzrasyti pas gydytoja Ligita Federiene. Buvau pasiskaiciusi komentarus ir kiek sudvejojau, bet sutikome. Dabar musu vaikuciui du menesiai. Turejome skirtingus berimus, dabar pienlige, kadangi tai pirmas vaikutis - visa tai mums pirmas kartas. Vadinasi turime daug klausimu ir patys nezinome kaip geriausia elgtis. Ir del to as labai dziaugiuosi, kad Ligita musu gydytoja! Visada visada labai issamiai viska paaiskina, kiek galima paprastesniais terminais, o ne vien medicininiais raktazodziais. Poreikiui esant susirasome El. Laiskais iki vizitu ir visada labai greitai atsako. Kartais net nejauku savaitgaliai ir vakarais ja trukdyti. Vizitu metu begalo svelniai elgiasi su mazyliu, mazius neverkia ir leidziasi apziurimas skirtingai nei su kitais gydytojais. Taip pat gydytoja supazindinusi su situacijom pasiulo keleta alternatyvu ir visada pasitariame kas geriau. Tad as esu labai patenkinta ir nepatingejau skirti laiko geram komentarui, nes dazniausiai skiriam laiko blogiesiem.
3 savaiciu kudikio tevai
2019-03-31 21:48:07 IP 4ljjdom
Pirmas ir paskutinis kartas sioje istaigoje!!!!!
Registraturos darbuotojos blaskosi, nelabai kreipia demesi i klientu klausimus, nelabai apmokytas personalas-privaciai istaigai!
Mus apziurejo Daktare Ligita Federiene, atrode uzsimiegojus, kompetecijos absoluciai nerasta, darbo patirtis labai maza (pasidomejome apie gydytoja suzinojome “gydytojos patirti”) kaip galima tokia daktare samdyti priimti naujagimius, jinai siuo metu yra motinystes atostogose, gal jose tegul ir lieka? Esame sokiruoti!
Po jos apziurejimo vaziavome kitur ir mus ta pacia diena pagulde i Ligonine del infekcijos ir alergijos, zaibiskai padare krauja rado uzdegima
Sita daktare minejo jog yra dirbus Santariskese nepasiule net nuvaziuot apziureti leliuka sake cia alergija normalu nieko tokio, nei kraujo tyrimo nepasiule- baisu baisu baisu, nenorejo net rasyt tam tikru receptu kuriuos skyre daktarai ligonineje iskart!
Tik girdejau, kad ateikite dar karta jeigu negerese, mazylis ta diena buvo paguldytas su antibijotikais i ligonine!!!!!!
tokiai daktarei reiktu atimti licenzija!!
Mamos nepasitikekite sios istaigos daktarais, esame tragiskai nusivyle !!!
Privati istaiga? Joje turetu buti geriausi daktarai-duodu pati blogiausia ivertinima!

Aciu dievui nuvaziavome kitur apziureti mazyli!!!
Istaigoje nebuvome, bet apsilankysime. O kiek teko kviesti i namus - tai nenuvyle, dirba tikrai profesionalus gydytojai, skiria pakankamai daug demesio ir laiko, bei kompetetingai diagnozuoja ir paskiria gydyma. Mano nuomone tikrai verta sumoketi kartais ir didesne kaina ir gauti pagalba laiku, nei stoveti eilese poliklinikose kur dauguma atveju dirba analfabetai...
Labai dziaugciausi, jei si klinika butu uzdaryta, nes nezino, ka reiskia gerbti klienta-pacienta..Jokios pagarbos, skaitymosi ir pan.Labai nuvyle.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%