Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę P. Varkojis ir kompanija, UAB

Atsiliepimai apie P. Varkojis ir kompanija, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie P. Varkojis ir kompanija, UAB

Jurga 2020-08-07 20:39:08
Užsisakėm langus, kokybės 0. Tokių langų į naujos statybos namą tikrai niekas nenorėtų montuoti. Užsisakėm viena, o Varkojis pasinaudoję jiems palankia situacija pagamino ir pristatė ką patys norėjo. Nuostoliai -15 000 €, įskaičius visas su projekto vėlavimu susijusias išlaidas suma dar padvigubėja.
Varkojis ir Ko visiškai neturi atsakomybės, nei klientų aptarnavime, nei gamybos procese, nei sprendžiant iškilusias problemas.
Parasykite kaip issisprende sia situacija su langais mums pabai aktuali sita tema Burbuliuxxx@gmail.com
Karolina 2020-09-19 17:54:31
Parasykite man prasau i el pasta
Parasykite kaip issisprende si situacija su langais mums pabai aktuali sita tema
Jurga 2020-08-07 20:39:08
Parasykite man prasau i el pasta
Pirkome didelius langus vitrininius, duris stumdomas dvejas, tai visu triju produktu dizainas skiriasi dar buvau taip nemates, kokybe tragiska, vadybininkas nesupranta ka reiskia zodis lygus langai, be pridetiniu stiklajuosciu.Buvo prakalbeta telefonu daugybe valandu, begales emailu prirasyta, nusiusta foto daugybe kaip turetu atrodyti langai.Buvo prizadeta padaryti tokius kokiu norime, bet gavome visiskai kita produkcija.
Vadybininko pasiaiskinimas kad gavote tokius kokiu prasete ir sake susidekit situs ir laimingai gyvenkit.
Tik apeit is tolo tokias firmas.
Likome labai patenkinti, nuo pačio pirmo užklausimo iki pat durų pastatymo. Laikėsi sutartų terminų, pagamino ir pastatė visas duris per 6 savaites. Dirba profai. Kokybe labai džiaugiamės. Rekomenduoju.
Regina is Palangos
2018-04-17 07:39:02 IP 28m9ujfu
Pirkome medinius langus euro92 profilio, padare per menesi kaip sutarem, dirbo du pagyvene vyrukai, viska mandagiai paaiskino ir dirbo krupsciai, likome labai patenkinti.
Atsiprašau, tačiau dar tokių grubių darbuotojų nesu regėjęs. Viena iš darbuotojų buvo labai nemandagi, jei uždavėme klausimą - atsakydavo vos ne rėkdama, puldama. Teko apsisukti ir išeiti, nors durų reikėjo tikrai nemažai. Per tokius darbuotojus prarandamas pelnas ir klientai šeimininkams.
Gerb "tomi"
Jei nekokybiškos prekės jums buvo pristatytos mūsų įmonės darbuotojų, prašome kreiptis tiesiogiai ir UAB P. Varkojis ir Ko administracija. Žalos klausimas bus nedelsiant išspręstas.
Jei įsigijote langus be montavimo pristatymo paslaugos ir prekių transportavimu rūpinotės patys arba įgaliojote trečius asmenis mes negalime atsakyti už kokybišką langų transportavimą.
nusivyliau varkoju kokybes is vis nera nesupakuoja normaliai apdauzo prekes

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Eigulių g. 2, (BMS Megapolis), LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
REYNAERS ALUMINIUM
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47-27, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast I KÖMMERLING

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
"Lidl Lietuva" ir "Tele2" apsikeitė vietomis
"Lidl Lietuva" ir "Tele2" apsikeitė vietomis 09-19 23:31
Tyrimų bendrovės "Kantar" duomenys rodo, kad liepą fiksuodamas spartesnis reklamos rinkos atsigavimas.
Pateikė kompensuojamųjų vaistų be priemokų pardavimų statistiką
Pateikė kompensuojamųjų vaistų be priemokų pardavimų statistiką 09-19 23:26
Nuo liepos įsigaliojusia naujove įsigyti kompensuojamųjų vaistų ar medicinos pagalbos priemonių be jokių priemokų pasinaudojo beveik 100.000 pacientų, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?