Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ozo padangos

Atsiliepimai apie Ozo padangos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ozo padangos, UAB

Mano žmona čia tvarkėsi galinę padangą nes ji šiektiek leido orą (jų kokybė buvo dar gera). Bandė klijuoti 2 kartus, nesekmingai, po to pasakė kad ji per daug sudilusi nes buvo blogas ratų suvedimas, tai pakeitė abi galines padangas į kitas dėvėtas su pradrėkstais šonais. Nuvažiavus i kitą servisą pasidaryti suvedimą, paklausė ar atvažiavom profilaktiškai, nes jokių nukrypimų nėra, vos pareguliavo vieną pusę... Išmetėm 35eur ant suvedimo ir tikėtina praradom dar geras padangas...
Dar nemaciau, kad taip greitai ir kokybiškai permontuotu padangas, tikrai. Patiko !
Ieva Sveikauskaitė
2020-08-21 10:48:30 IP 2g44bbc3
TRAGEDIJA. Tikiuosi savininkas atsižvelgs į savo darbuotojų (piemenų) elgesį ir žodyną. Pasakius pastabą, kad vienos iš siūlytų padangų medinės ir nereikėtų pardavinėti, nes nesaugu važiuoti su tokiomis, atgal susilaukta komentaro, kad "reiktų išmokti vairuoti", o vėliau sekė kito darbuotojo komentaras cituoju "mašina senesnė už padangas". :) padangas būtume nupirkę (brangiausias iš siūlytų), deja, su tokiu bendravimu nieko neparduosite.
Pardavinėja šiukšlyną netinkama naudojimui.Pirkau padangas, kurios buvo pažymėtos kaip NAUJOS.Kadangi man jų nebereikėjo, nutariau parduot.Pardavęs tik sužinojau kad jos 2011m. Žmogus ant manęs pareiškimą parašė policijai.Nes tas padangas jau ir naudot pavojinga.Gryžtu ketvirtadienį, gražinu pinigus ir tuo pačiu rašau policijai pats pareiškimą.Nes išdūrė lygioj vietoj.Žiūrėkit metus gamybos.Jei patys nežinot kaip tai žymima, prašykit pažystamų ir pan.Nes ten spėju prekiauja nurašytu šlamštu ar iš griovių surinktom padangom.
Pirkau padangas, kaina zema nieko per daug nesitikejau, bet gavau slamsta
Siandien pirkau padangas, skelbime buvo parasyta kad padangos 2017m, bet patikrinus viena padanga buvo 2017 kita 2011 metu, bet jau buvo speja sumontuoti jas, paklausus del kazkios nuolaidos tik kreivai paziurejo ir viskas..... dvieju padangu montavimas ir balansavimas kainavo 20e is kur tokios kinos???
Tikrinkit ka parduoda!!!