Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AB Ortopedijos technika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ortopedijos technika

Atsiliepimai apie AB „Ortopedijos technika“

Gijos Klinikos

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie AB „Ortopedijos technika“

Klinika privati, uz paslaugas mokame, bet gydytojai leidžia sau veluoti!nekalbu apie laukima, kai uztrunka pries tai esantis pacientas kabinete, o tiesiog apie pirma pacienta kai tenka laukti gudytojo ateinacio i darba.
Светлана Же
2020-06-24 17:44:21 IP 27to4178
Atejau nusipirkti kojiniu, tai prisistate kazkoks darbuotojas Jonas ir dar su kvapu aiskina kad uzsisakyti padeliu reikia o ne pirkti. Tai atsiprasau is kokio kaimo jis, labai sunervavo, tegul vadovai pasiziuri kokie darbuotojai dirba.
Noriu padėkoti konsultantei, kuri dirba prie Dragūnų g Klaipėdoje už puiku aptarnavimą ir nuoseklų papasakojima apie kompresines pėdkelnės, ačiū kad padėjote issirinkti man tinkamiausias, vyras taip pat labai patenkintas už jūsų pasiūlytas kojines iki kelių
AB "Ortopedijos Technika"
Sveiki, 2019.12.09 pirkome su dukra, kuri yra 7 mėn.nėštumo, Dragūnų g.2, Klaipėdoje, kelnaites nėštukėms.Mums buvo parduotos kelnaitės skirtos nešioti po nėštumo, spausti pilvelį, kad jo nebūtų.Prie kasos, perkant darbuotoja dar patikslino, kad nekreipkite dėmesio į lipduką, kas parašyta, matyt neteisingai uždėta.Kadangi pilvelio spaudimas jau namie matuojantis buvo didžiulis, tai pradėjome domėtis internete, kad tos kelnaitės ne tam skirtos ie net ne taip atrodo..10 dieną paskambinau tai pačiai darbuotojai paklaust kodėl ji taip pardavė, tai atsakymas buvo toks-pas mus visos taip perka ir nešioja ie kitokių kelnaičių neturime.Tada aš pasakiau jai, kad pirkti atvažiavome pasižiūrėjusios internete, kad turi.12 dieną nuvežus grąžinti kelnaites, paklausiau jos ar ji supranta ką daro ir kad negalima spausti tokio pilvelio, čia jau yra nusikaltimas taip dirbti, tai ji šaltu abejingu veidu pasakė-tai gerai, tada atsiprašau!Ištraukė iš kažkur iš karto 19 Eu ir padėjo juos ant stalo, jokio prekės grąžinimo prašymo nepildžiau ir nei žodžio apie tai nebuvo.Būkit malonūs, pasidomėkite šita darbuotoja, nes neaišku kiek tokių nėštukių jau vaikšto Klaipėdoje.
Viskas pakankamai gerai, kolektyvas atrodo draugiškas, gydytoja super, slaugutės super. Vienintelis nusiskundimas maistas. Šiaip pakankamai skanus, bet lėkštės mažos, viskas virsta per kraštus ir toks jovalas padarytas, kad kartais net juokinga. Aš nesu lepus žmogus, jei uždeda duoną prie sriubos ant troškinio- nepykstu labai, bet kai neluptus kiaušinius, majonezą ir duoną paskandina burokėlių skystyje ir duoda vienoje lėkštėje be jokios net servetėlės ar indelio lukštams, tai atrodo, kad tyčiojasi. Nu sorry, bet negalėdama atsikelti iš lovos likau purvinom rankom ir prisivalgius lukštų su burokėliais. Mano nuomone praverstų kelių skirsnių padėklai. Tikrai pridėtų estetikos ir visiškai pakeistų nuomonę apie maitinimą.
Rugpūčio 22 d. apie 11 val. teko lankytis Kauno Gijos Klinikų registratūroj ir buvau nustebinta, kaip piktai, net sakyčiau grubokai, su klientais bendrauna prie 2 langelio dirbanti registratorė. Suprantu, kantrybės reikia su tais naujais, nesusigaudančiais pacientais, bet supraskim ir pacientus, ypač vyresnio amžiaus, kurie čia atvyko pirmą kartą. Nelabai malonu būti taip sutiktam...
„Gijos Klinikos“
2019-04-25 16:13:22 IP 2i24v5i0
Agne 2019-04-15 10:08:00
Ilgai laukiau kol bus laisvu vietu i tam tikras proceduras i 123 kabineta, o galiausiai sulaukus to laiko ir atejus i kabineta pavelavus 5 min, paprasciausiai neprieme, nes sesele pagyvenusi garbanotais rudais plaukais, del blogos nuotaikos ir del kitu veluojanciu zmoniu, paprasciausiai issiliejo ant manes ir neprieme i proceduras! O juk skubejau per puse miesto, ibegau i kabineta, o ji dar priiminejo kita klienta, tad pralaukiau dar 5 min. o kabinete dar ir laikrodi nusistate 5 min kad skubetu, tada perkreiptu veidu nemaloniai skundziasi kad visi veluoja, nors man atejus ji net neprieme manes iskart ir del to dar sugadina ir nuotaika ir prarandu procedura del tokio neprofesionalaus darbo! Si sesele linkusi visus kaltinti aplink, nes praeita karta atejus irgi i 123 kabineta, nes daktare suklydo ir israse ne tas procedura, ta sesele driso kaltinti mane kad as paciente, matot turiu paskaityti daktares kringelius ir suprasti kokias proceduras ji man israse ir pataisyti, jei ji suklydo. Tai neitiketinas dalykas, del daktaru klaidu kaltinit pacientus! Labai nemaloni moteris, dirba kaip robotas, nieko nepaaiskina, dirba nekalbedama, jei zmones paklausia kazko apie procedura ji nemaloniai atsakineja, tarsi, kaip tu to nezinai.
Laba diena, Agne,

Labai atsiprašome už patirtus nepatogumus. Dar šiais metais planuojame medicinos paslaugų plėtrą, tikimės, ateityje tokie nesusipratimai nepasikartos.
Esu dėkinga už malonu 123 kabineto slaugytojos su tamsiais garbanotais plaukais aptarnavimą. Einu ne pirmą savaitę ir visada šiltai ir draugiškai pasitinka. Geranoriškai padeda ar atsako jei kyla klausimų. Taip ir toliau!
Vytaute Stankaitiene
2019-04-11 09:46:09 IP 2be6bdun
Esu labai dėkinga Gijos Klinikoms už operatyvumą ir profesionalumą padedant mano sūnui, kuris susilaužė rankos pirštą. Mes užtrukome tik valandą ir išėjome su šypsenomis - mano sūnus buvo apžiūrėtas ortopedo traumotologo, padaryta rentgeno nuotrauka ir pagamintas įtvaras. Labai malonus aptarnavimas, specialistų geranoriškumas ir supratimas - sumažino skausmą vaikui, o man nuėmė stresą. Ačiū
Į tolimą kelionę pasiimtos kompresinės kojinės labai padėjo po kelių ilgų skrydžių ir laiko, praleisto oro uoste. Rekomenduoju tokias kojinės visiems keliautojams!
Vilniuje įsigytos kompresinės kojinės išgelbėjo kelionėje! Po 48 valandų autobuse, nejaučiau nuovargio, pėdų tinimo, blauzdų skausmo. Ačiū!
Užsisakiau 2018-06-11, 2018-09-14 turėjo būti pagamintos, bet iki šiol niekas negali informuoti kokiame jos stovyje, ar iš vis dar yra.
AB "Ortopedijos technika" 2018-09-27 09:18:01
Laba diena, Andrej,

Labai apgailestaujame, jog vizitas „Ortopedijos technika“ klinikoje paliko Jums nemalonų įspūdį.
Susisiekėme su Klaipėdos filialo vadovu, jis paaiškino, jog gydytoja negalėjo paskirti gydymo Jūsų vaikui, jam nedalyvaujant konsultacijoje.
Gydytojos elgesys nera pateisinamas, kalba ne apie vaiko dalyvavima, o apie gydytojos arogantiska elgesi! Turgaus boba, kitaip nepavadinsi..
2018-09-27 09:18:01 IP 2i24v5i0
Laba diena, Andrej,

Labas rytas,
Po vizito pas daktare Rita Chlopina, rytas ir diena buvo sugadinti !
Arogantiska, neprofesionali ir nemokanti bendrauti su pacientais.
Labai likom nusivyle klinikos darbuotoja,
Jos deka, atsisakeme jos ir klinikos paslaugu.
2018-07-02 09:36:33 IP 2i24v5i0
Labas rytas, Roma,

Labai atsiprašome už Jūsų patirtus nesklandumus.
Išsiaiškinsime šį atvejį su Jus aptarnavusia darbuotoja.
2018-06-18 buvo užsakyta prekė, 2018-06-28 man dar nebuvo paskambinta. Susiradusi tel. internete skambinu - su manimi kalbėjo parduotuvės "Sveikatinė" darbuotoja. Kalbėjo labai nemandagiai, priekaištavo man, kad aš turiu skambinti ne jai, o registratūrai, tačiau registratūra šiuo metu atostogauja. Registratūra visai šalia, aš juk nematau, kad ten nieko nėra, pagaliau, ar sunku paaiškinti gražiai, pasakyti tel. Nr. ir pan. Taigi, pasirodo, ji turi visą informaciją apie mano užsakymą, užsakymas atvežtas. Tai kodėl man nebuvo paskambinta? Kodėl iš pačio ryto taip nemandagiai kalbama su klientais?
2018-05-25 08:44:11 IP 2i24v5i0
Laba diena, Liudmila,

Gaminant individualius vidpadžius rekomenduojama atsinešti ir avalynę, su kuria juos dėvėsite tam, kad įdėklai būtų pritaikomi tiek prie Jūsų kojos, tiek prie avalynės.
Nuotraukoje esanti avalynė yra netinkama šiems vidpadžiams, rekomenduojame išmėginti kitus batus su aukštesniu užkulniu, geriausiai - aulinukus. Labai atsiprašome, jei Jums prieš gaminant gaminį nebuvo suteikta informacija apie avalynės pritaikymą individualiems įdėklams.
2018-04-18 15:39:47 IP 2i24v5i0
Rusnė 2018-04-18 14:17:23
Likau labai nusivylusi, kineziterapeuto gydimu. Dar tokio atsainaus požiūrio nebuvau mačiusi, atėjau su rimta trauma rebilitacijai uždavęs pratimus, specialistas visą laiką praleido prie kompiuterio, nestebėjo atliekamų pratymų kokybės. O šių procedūrų laukiau 2 mėnesius. Todėl prašau atkreipti dėmesį į atliekamą darbą.

Ačiū Jums už atsiliepimą. Labai apgailestaujame, jog patyrėte nepatogumų AB "Ortopedijos technika" klinikoje.
Būtume Jums labai dėkingi, jei detaliau aprašytumėte savo situaciją el. paštu atsiliepimai@ortopedija.lt, nurodydami miestą ir tikslią datą, kada lankėtės pas kineziterapeutą bei jo pavardę.
Norėtume detaliau ištirti šį įvykį, siekiant išvengti tokių nemalonumų ateityje.
2018-04-18 15:13:05 IP 2i24v5i0
Mindaugas 2018-03-05 09:42:50
Likau nusivyles priemimu pas gydytoja. Mums buvo paskirtas laikas 8:30 o prieme 9:30. Gal ir nieko butu palaukti, bet buvom su mazu vaiku, o pries mus prieme zmones su velesniu laiku. Nera tvarkos kazkaip...

Būtume Jums labai dėkingi, jei detaliau aprašytumėte savo situaciją el. paštu atsiliepimai@ortopedija.lt, nurodydami miestą ir tikslią datą, kada lankėtės pas specialistą ir jo pavardę.
Labai geras "specialistas" baldams perstumdyt ir darbuotoju metymams is vieno auksto i kita. Gaila man kai kuriu ten likusiu zmoniu, kurie bijo pakeist darba kur mokama dvigubai. Tai tiek, tikiuosi Petrikis susiims ir susimazins savo dali duodamas visiems jo darbuotojams uzdirbti. Uztenka gal jau tu nauju masinu..
Dar tikiuosi kad busimi darbuotojai paskaitys siuos komentarus ir gerai pagalvos ar verta dirbt tokioje imoneje, kur darbuotojams moka kelis simtus euru
Darbuotojas 2017-05-31 14:06:51
Dirbu gamyboje. Is pradziu viskas buvo gan neblogai. Atejus naujajam gamybos direktoriui R. Sukneleviciui, prasidejo chaosas. Darbo maziau, pablogino darbo salygas, dulkes, triuksmas didziausias, net nepasirupina ar reikalingos ausines. Isejus darbuotojui is darbo, kiti darbuotojai turi padaryti jo darba. Bazine alga nekeliama jau 10 metu. Buvo 1500 litu, dabar 434 euru pries mokescius.
Tavo nuomonė daugiau primena asmeniskumus vadovo atzvilgiu. Suknelevicius R. tikrai kompetentingas ir geras vadovas, bent jau toks buvo "OrthoBaltic" imoneje. Visada domejosi darbo pobudziu jeigu ko nors nesuprasdavo klausdavo arba tiesiog nesikisdavo ir leisdavo daryt darba specialistams del kurie tam ir samdomi, kad padarytu darba. Manau, kad cia tik pyktis kuri bandai islieti del styguojamos gamybos ir bardako gamyboje palikto buvusio jusu vadovo. Kurio nekompetencija ir ziniu stoka privede imone iki nuosmukio.
Norėčiau pasidalinti dviprasmiška nuomone, kurią susidariau, apsilankiusi Ortopedijos technikoje. Lankiausi čia ne pirmą kartą, tačiau paskutinis vizitas nustebino blogąja prasme. Specialistai kaip ir anksčiau savo darbą atlieka puikiai - atsakingai ir į pacientą žiūri rimtai, suteikia jam reikalingą informaciją bei išklauso. Ši priežasties be jokios abejonės skatina teikti pirmenybe apsilankymui būtent čia. Dėja, bet visur galime sutikti ir nemalonių darbuotojų. Prieš mėnesį užsiregistravusi vizitui atlikti echoskopiją ir atvykusi nurodytu laiku, buvau palaikyta "keistuole". Registratūroje lyg niekur nieko pasakė, kad, tikriausiai, užsiregistravau visai ne Ortopedijos technikoje, nes duomenų bazėje nebuvo jokio įrodymo, patvirtinančio, jog man paskirtas vizitas. Buvau priversta įrodinėti, kad tikrai buvau užsiregistravusi ir tai yra ne mano klaida. Suprantama, jog registracijos metu galėjo įsivelti klaida, dėl kurios ši registratorė taip pat nebuvo kalta. Visgi, esminė problema yra ta, kad bendraujant su pacientu reikėtų laikytis atitinkamų manierų, bet tikrai nereikėtų aiškinti ir, galų gale, su pajuoka uždavinėti retorinius klausimus - "Na, man įdomu, kur jūs skambinote, nes tikrai ne čia". Visas pokalbis buvo pilnas nepasitenkinimo iš registratorės pusės, lyg ši būtų norėjusi, kad greičiau eičiau savais keliais. Po ilgų diskusijų buvo sutarta, jog gydytoja mane priims, nes tikrai įvyko nesusipratimas. Sulaukti atsiprašymo dėl neatsakingo darbo būtų labai gerai, tačiau to nebuvo. Gaila, kad tokioje sėkmingoje ir daugybę puikių specialistų turinčioje gydymo įstaigoje dirba nemalonūs, labai nemandagūs ir netgi - įžūlūs darbuotojai, kaip ši registratorė. Viliuosi, kad ji tokia viena.
Pacientas 2016-09-28 12:24:27
2016m. rugsėjo mėn. 28d. apsilankiau Ortopedijos centre Kaune. Registratūroje dirbo Rita Tamoševičiūtė, paprašiau pažymos apie gydymo ir lankymosi eigą jų centre, tai buvo išsityčiota, žeminta iš manęs, kad nemoku prašymų rašyti, na, taip gal ir ne pats stropiausias mokinys buvau mokykloje, bet kam reikia mane auklėti ir kokią ji turi teisę tyčiotis iš žmogaus ir dar sergančio, ligonio... Trūksta žodžių šios įstaigos darbuotojos kultūra! Sugadinta nuotaika, pažymos negauta.
Ir tai ne pirmas kartas, tokia pat sugadinta nuotaika išėjau iš šios įstaigos prieš kelis metus, kai teko susidurti su ta pačia darbuotoja. Nejau, tokie darbuotojai gali taip elgtis su savo pacientais ir gali dirbti tokiose įstaigose ir dar su žmonėmis, jautriais, pažeidžiamais, sergančiais žmonėmis ?
Ortopedijos technikos darbuotojai gal ir neblogi, bet jiems galvas susuka vadovai. Tai darbuotojams ir reikia kažkaip išsikrauti. Teko matyti kaip vadovas paciento akivaizdoje aprėkia darbuotoją. Matomai vadovai be jokio išsilavinimo sulindę dirba per pažintis ir kyšius. Jei darbuotojas atiduoda vadovui gautas padėkas iš paciento, tai gerai, o jei nešasi namo, tai jau vagia iš įmonės. Vadovus reikia keist, o ne darbuotojus, kurie yra specialistai.

Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...
Neurovita
Medicinos, optikos dirbtuvių technika

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos.
Medicininė įranga, medicinos technika, optikos dirbtuvių technika, pardavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. UAB „NEUROVITA“ turi išskirtines teises platinti NIDEK CO.,LTD įrangą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė taip pat atstovauja apie 20 kitų pasaulyje gerai žinomų oftalmologinės bei optikos...
Alkotesteris [Kauno filialas]
Nuolaida Rekvizitai.lt lankytojams!

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 49, LT-44333 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; darbo sauga; didmeninė prekyba; dovanos; importas; interneto parduotuvės; kita veikla; laboratorijos, įranga; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
Profesionalūs alkotesteriai vairuotojų tikrinimui ir darbų saugai. Tikslūs asmeniniai alkotesteriai savikontrolei, dovanoms ar pramogai. Alkoblokai - kad transporto priemonę užvestų tik blaivus vairuotojas. Alkotesteriai policijai, medicinai ir kitoms tarnyboms. Rekvizitai.lt lankytojams taikoma nuolaida -...
Palziv Baltic
Putų polietileno medžiagos ir gaminiai Kaune

Adresas: Kranto 18-oji g. 17, LT-45291 Kaunas.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tara, pakuotės; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Palziv Baltic" - Kryžminio Jungimo putų polietileno medžiagos, putų polietileno gaminiai didmeninė prekyba. Putų polietileno pakuotė, Putų polietilenas sporto prekių, izoliacinių medžiagų, žaislų vaikams gamybai. Putų polietileno gaminių gamyba pagal individualius užsakymus. Palziv Baltic bendradarbiauja su...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Advokatų kontoroje "Cobalt" – naujas partneris
Advokatų kontoroje "Cobalt" – naujas partneris 07-13 14:32
Pasipildė advokatų kontoros "Cobalt" partnerių gretos. Kontoros partneriu tapo Marius Inta, "Cobalt" Komercinių ginčų praktikos grupės vadovas.
Kinija įvedė atsakomųjų sankcijų JAV įstatymų leidėjams ir pasiuntiniui
Kinija įvedė atsakomųjų sankcijų JAV įstatymų leidėjams ir pasiuntiniui 07-13 14:04
Kinija pirmadienį įvedė atsakomąsias sankcijas trims aukšto rango JAV įstatymų leidėjams respublikonams ir vienam Vašingtono pasiuntiniui, aštrėjant ginčui dėl Pekino elgesio su uigūrais...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%