Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Oriflame Kosmetika, UAB Kauno filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Oriflame Kosmetika

Atsiliepimai apie Oriflame Kosmetika, UAB

Kauno filialas

Parašyk savo nuomonę apie Oriflame Kosmetika, UAB

Sveiki, visi tie kurie turejote problemu del uzsakymu velavimu bei kitu nesklandumu. As neseniai pradejau bendradarbiauti su sia imone. Viskas klostosi super tad jei norite apsipirkti, siulau save kaip pardaveja kuris uztikrins jusu prekiu atkeliavima laiku, bei galiu jus konsultuoti bei padeti 24/7 jei ka domina kokybiskas, bei superinis apsipirkimas su neblogomis akcijomis as padesiu jums ([email protected]) i visus klausimus atsakau vos per 5mi. Tad jums nereikes laukti kelias valandas ar net dienas. Pagarbiai G.Bartkus
Jau 3-čią kompaniją užsakant produkciją, tenka laukti virš savaitės siuntos pristatymo. Toks įspudis, kad siuntą papraščiausiai pamiršta laiku išsiųsti. Pristatymo grafikas visiškai neatitinka realybei. Dabar jau ir parašyta, kad siunta tiketina bus pristatyta šiandien (jau vėliau 2-iem dienom), visvien post.lt rašo, kad tik sukurtas lipdukas. Jau ne pirmą mėnėsį darosi tokia betvarkė!!! Žmogus pasitiki informacija, gal but kažkam reikia ankščiau tam tikro produkto, o laiku negauna!
Pritariu! Kažko nusipirkti neina. Tiek visko prisirinkom, susidėjom krepšelin ir viskas veltui. kaip pikta paliko. labai nuusivylėm. Apmokėti neįmanoma, nu dar to nebuvo!
Labai stebiuosi, kaip jums iš viso pavyko nusipirkti. Mes nuo pat ryto kankinamės, ir niekaip už kvepalus sumokėt negalim kortele. Už viską mokam (vaistai, vitaminai), o čia niekaip. Nesąmonė kažkokia. Taip nebūna, kad trys skirtingos kortelės veikiančios ir su pinigais netiktų jų svetainei. Labai gaila, kad be kvepalų liksim, vien dėl jų ir registravausi... Atrašė, kad sutvarkė, bet jokio pokyčio. Pusę dienos stengtis nusipirkt - tik laiko gaila ir keiktis tik norisi po tokio "aptarnavimo ir greito ir lengvo pirkimo".
Registravausi norėdama prekių įsigyti tik sau. Neįmanoma apmokėti, konsultantė sakė :"ir man taip buvo, reikia užpildyti lapą ir tada per 16 dienų sutvarkys apmokėjimą." Kokį lapą? Iš karto noriu sumokėti už prekes, o ne tada, kai neliks prekių arba pasikeis kainos. Pastoviai gaunu reklamines sms žinutes su pasiūlymais pirkti. Rašau atsakymus -nenoriu gauti jokios reklamos. Nereaguoja. Atsiliepimai tik blogį
Darant užsakymą pirma katalogo diena, daug prekiu nėra. Kodel turime laukti po mėnesį ir daugiau....Jeigu laiku negebate užsivezti prekiu kam tada siūlote, ir erzinate norinčius jas įsigyti. Gruodžio men. Kataloge daug prekiu nėra, šventiniai rinkiniai ir tt...Turėtumėt labiau pasistengti del savo pirkėju.
VidA Šuoipienė 2013-01-23 18:13:00
Labas vakaras, rašau ketvirtą kartą be atsako, kas čia per firma.Skambinau del įsiskolinimo, , kad sumokėsiu dalimis, nes vaikas apsinuodijo Jūsų papildais- dar aiškinames KMU.sAKĖ, KAD GALIM PARAŠYTI GRAFIKĄ IR VISKAS GERAI, bet Jūsų darbuotoja šiandien mane iškoneveikė, išsityčiojo... neturiu komentarų-tik TV IR žiniasklaida bei teismas.Tikrai neatleisiu už išsityčiojimą, nepagarbą klientui.....Gavau iš LINDORFO raštą su % ir išieškojimu, nors į teismą niekas nekvietė.Padaviau į teismą ir aš - ieškinys kainavo 2000Lt ir kt.išlaidos, aiškinamės dėl papildų vaikams, nuo kurių vaikas sirgo...Išsiaiškinsim kieno kaltė.Tokius darbuotojus, kurie tyčiojasi iš klientų - dar neteko sutikti?????Baisu.....Pokalbį įrašiau su Jūsų darbuotoja -labai įdomu....bus būsimiems klientams Vilniuje..
Kokia buvo išvada? Kuom pasibaigė?
Laba diena. Kodėl iš prekyboje nėra kvepalų "Mirage"? Tikiuosi jie vėliau bus :-)
labas diena as turiu jusu katalogu ir turiu viena tik uzsakima ir as ji padarisiu ir norecau orifleimu atcisakik ka man darit tokiu atveju darit
Oriflame tai kompanija kuri gamina aukštos kokybės veido priežiūros priemones, o dukterinė kompanija Wellnes by Oriflame aukštos kokybės švediškus vitaminus bei papildus. (Beja, vaikams gaminami tik vitaminai ir Omega3, jokių papildų) Aš pats ilga laiką skeptiškai žiūrėjau tinklinį marketingą, bet galiu tikrai patvirtinti t, kad tai geri produktai už pakankamai neaukšta kainą. Yra ir kitos kompanijos kurios prekiauja tiesioginiais pardavimais, t.y. be tarpininkų ir be reklamos už kurią turi susimokėti klientas. Bet pasirinkai Oriflame, kaip pagrindinį tiekėją.
Kas link ofisų darbuotojų tai, deja, Lietuva :) Čia tikrai visko gali pasitaikyti ir ne tik Oriflame. Gaila žinoma, kad pasiteiko tokių incidentų. Bet tai tik nemalonus epizodai ir dar neaišku kas kiek yra kaltas. Norėtusi, labai norėtusi, kad to nebūtu, ir tikrai ne švedai kalti, kad lietuviai paniūre ir dar pagiežingi.
Prekių kiekis sandeliuose yra tikrai ribotas, dėl tos priežasties, kad kompanija negamina daug daugiau nei poreikiai, ir todėl sandeliuose prekės neguli metus ar neduok diev dar ilgiau. todėl prieš šventes verta ilgai nedelsti, ypač jei norite įsigyti paklausius produktus.
Esu labai nusivylusi ir supykusi. Visada darydama mokėjimus sumokėdavau daugiau, norėdama apsidrausti, jeigu kartais kito užsakymo metu vėluotų pinigėliai ir pan. Ir ką jūs galvojat? Noriu padaryti naują užsakymą, rašo pradelstas mokėjimas! Nesuprantu koks?! Mano permoka buvo gal virs 100lt, už viską sumokėta, susirinkau visus dokumentus, parašiau laišką į informaciją, tylu jau trečia diena... Absurdo teatras, o ne kažkokia kompanija! Net didžiausiam priešui neleisčiau platinti šios kosmetikos. Nieko nėra "abidniau", kai Tau pažada geriausias sąlygas, tipo didelį uždarbį ir su Tavim po to nesiskaito... Ech...
Labai net stipriai nusivyliau Oriflame įmone. Skubėjau su pirmu užsakymu užsakyti prekes prieš kalėdas, kad v
isas jas gaučiau. Pasirodo, jos tik kataloge yra (pasižiūrėti), o nusipirkti - negali, netgi su pirmu užsakymu. Koks, , pasisekimas'', tiek daug užsakinėjau prekių ir, , sutapimas'' nė vienos nebuvo.
VidA Šuoipienė
2013-01-23 18:13:00 IP 2g5vd4uv
Oriflame kosmetika brangoka, o norimu prekiu daznai nebuna.
Vilniuje aptarnaujantis personalas visada susiraukes ir nepatenkintas klientais.
Sveiki:) Oriflame įmone ar kitaip sakant firma galiu tik pagirti ir girti :) Tai labai primtinos kainos, kokybiškos prekės ir tiesiog nuostabūs pasirinkimai:) Labiausiai esu patenkinta nagų priežiūros prekėmis ir galėtų daugiau prekių atsirasti susijusiomis su nagų priežiūra ir jų tobulinimu:) O šeip liuks prekės:) Sekmės jums:)

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.

Nacionalinėje jaunųjų bendrovių parodoje šį penktadienį – technologijos ir tvarumas 05-18 15:02
Gegužės 20-tą dieną "Kablys+kultūra" dėl geriausios šių metų jaunosios bendrovės titulo konkuruos 40 atranką įveikusių mokinių bendrovių. Nacionalinėje eXpo mokomosios bendrovės, dalyvaujančios...
Didžiausios agromaisto inovacijų dirbtuvės Baltijos šalyse paskelbė apie naują vadovę 05-17 21:43
Didžiausios Baltijos šalyse agro ir maisto inovacijų dirbtuvės "ART21”, neseniai paskelbusios apie tiksliosios žemdirbystės mažmeninio verslo "AgroSmart ūkiams 2.1." pardavimą "Agrokoncernui" ir...
"NRD Cyber Security" kviečia į kasmetinę "CyberSOC" virtualią konferenciją
"NRD Cyber Security" kviečia į kasmetinę "CyberSOC" virtualią konferenciją 05-17 21:38
Gegužės 25 d. vyks jau ketvirtoji metinė konferencija, joje bus kalbama apie saugumo operacijų centrus (SOC), jų formavimo ypatumus, užduotis, naudojamas technologijas ir tendencijas. Pranešėjai...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Citigroup 51,05 +7,56%
McDonald's 241,63 -0,99%