Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orewa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orewa

Atsiliepimai apie Orewa, UAB

"Vaiko vaikams"

Baldai skirtingų kartų žmonėms: nuo kūdikio lovelės iki lovos seneliams.
Parašyk savo nuomonę apie Orewa, UAB

Labai džiaugiuosi pirkiniu-stilinga sofute. Užsakymas buvo įvykdytas laiku ir be priekaištų. Paprasta buvo pateikti užsakymą, suderinti detales :) Rekomenduoju !
Laimingi mažiukai miega naujose medinėse lovytėse. Džiugina paprasta ir nuoširdi darželio padėka.

ačiū, lovytės labai gražios. Siunčiame jų foto :)
Jonavos vaikų lopšelis-darželis "Dobilas"
Tel. (8 349) 65 083
El. paštas [email protected]
Chemikų g. 33, LT-55238 Jonava
Stanislava Vorienė
2021-10-28 17:42:21 IP 28mct1va
Tatjana 2021-07-10 13:08:08
Siaubas!!! Nė už ką nerekomenduoju! Užsisakiau iš šios firmos kampinę spintą, kurios gamyba turėjo užtrukti 3 mėn. Pasibaigus terminui niekas nesusisiekė, neinformavo (pinigai kas be ko sumokėti, ir ne maži - 1500€). Pirmą kartą skambinant atsiliepė, patikino, jog spintą turėsim po savaitės. Laukiu, praėjo savaitė, nieko. Skambinu - nekelia!!! Rašau - nieko! Po inirtingo bandymo susisiekti paskambino "meistras", kuris, sunku net patikėti, kokių tik nesugalvodavo pasiteisinimų ir priežasčių, kodėl spinta dar nėra pagaminta ir vis žadėdavo atvežti po savaitės... Kai nebeišlaikė nervai, pagrasinau, kad jeigu neatveš žadėtą dieną, kreipsiuos į visas įmanomas institucijas ir reikalausiu grąžinti pinigus, spintą atvežė. Žinoma išrinktą... Vyrui pradėjus ją dėti iškart pasimatė brokai, fotografavome ir siuntėme "meistrui", kuris ir vėl turėjo begales paaiškinimų (žiauriai nemalonus tipas), o svarbiausias jų, kad aš jį skubinau ir jis nespėjo pats spintos pamėginti sudėti! Galų gale atsiuntė pakeitimui detales "be brokų". Deja, deja... Nebeišlaikius ir vyro nervams, "meistras" atvažiavo pats. Dėjo spintą ilgiausiai (nors ne kartą minėjo, kad labai viskas yra paprasta ir greita, nes jis juk labai gerai pagamino). Ir ką... jau praėjo pusė metų, o aš vis susinervuoju vien pažiūrėdama į tą pusę, kur stovi išklerusi spinta (su tarpais, įskilimais). Pribrendau parašyti, nes norisi įspėti kitus, kad neapsigautumėte, kaip mes. Įdomu, ar sulauksiu firmos savininkės ar "meistro" komentarų, nes tiesiog neįsivaizduoju, kaip galima pasiteisinti tokioje situacijoje :)
Sveiki. Apgailestaujame, kad baldas nepateisino jūsų lūkesčių. Spinta priduota tvarkingai (ne kreiva, ne šleiva, nei dar kažkokia kitokia), atlikta netgi jums montavimo paslauga, kuri net nebuvo užsakyta!!! Pridedamos nuotraukos po montavimo darbų.
Sulaukiame ir mielų širdžiai atsiliepimų, tik klientai dažnai jų neafišuoja, tad dalinsimės ir širdžiai mielais atsiliepimais ir maloniu bendravimu su klientu.
Susirinkome lovytę ir likome labai nustebinti.
Ačiū už sklandų užsakymo vykdymą bei atskira padėka už konsultacijas ir puikų darbą padedant realizuoti kliento vizijas.
Labai rekomenduosime Jus savo draugams!

Julija Semaško
Esu patenkinta pristatymu bei bendravimu, pirkome du ciuzinukus, viena turėjo sandelyje, gavome po 3d.d. kito neturėjo, laukėme kol pagamins, pristatė ketvirtoje savaitėje. Pristatymas nevelavo, savaitę prieš dar paskambino pasitikslinti
Sigita Skurdeniene
2020-07-21 22:26:30 IP 2isklp82
--------------------------------------------------

Sveiki
Manau normalu yra paskambinus užsakovui, kad jis susisiekia su meistru o ne atsako skambinkite meistrui ir išsiaiškinkit su juo, o dar paaiškėja, kad jis jos vyras. Pateikus pretenzijas saket mums reikia pagalvoti, neatsiliepėte daugiau į skambučius tik po kiek laiko atsakėte į meila! Meistras pasiūle lentynai palikti tarpus iš abiejų pusių jeigu kampai nesueina! Lova perrinkti, perrinkus baldus kontaktavus gamintoją jis pareiškė, kad mes ne perrinkom ir meluojam, turbūt jie šalia stovėjo?Tiesiog mes šios įmonės NEREKOMENDUOJAM.Su visais komentarais kurie parašyti kitu klijentu visapusiskai sutinku!!
Sveiki.
Nemalonu matyti čia kaltinimus dėl gaminių kokybės.
Pateikus pretenziją buvo reaguota iš karto ir neskleiskite netiesos.
Mes su klientu kalbėjome telefonu ir toliau bendraujame tik raštu.
Klientas skundėsi, kad turi problemų dėl surinkimo. Iš atsiųstų nuotraukų matome, kad baldai surinkti nesilaikant surinkimo detalių eiliškumo. Buvo pasiūlyta susisiekti su baldus gaminančiu meistru, kad išaišknti visus subtilumus telefonu. Meistras išsakė visus pastebėjimus, kas blogai padaryta rinkimo metu ir pasiūlė perrinkti baldus.
Lentynai prieš išsiunčiant specialiai atlikome kontrolinį surinkimą- puikiai susirenka. Patarimas klientui kontroliuoti varžtų įveržimą surinkinėjant gaminį.
Dėl lovos stalčių. Įveskite stalčius neskersuodami.Lovos stalčius su rankenomis, kurios naudojamos stalčiaus ištraukimui/sustūmimui abiem rankomis ir tik tada jis tolygiai rieda.

Jei manote, kad tai yra mūsų brokas, gražinkite mums detales pristatytu jums adresu ir leiskite jas pasiimti.
Jei įvertinus nustatyta, kad brokas mūsų- perdarymas nemokamas.
Sigita Skurdeniene
2020-06-11 10:12:48 IP 2iskp9fv
Iš didžiųjų raidžių NEREKOMENDUOJU šios įmonės niekams!Uzsisakeme pastatoma lentyna ir lovą su istraukiamu stalčium ir viena vieta vaiko miegojimui. Abi prekės su broku.
Gamintojas atsakomybės nenori prisiimti!Pradžiai liepė kalbėtis su meistru o neradus mums bendro sprendimo dabar į skambučius neatsako ir į maila neatsako!Lovai stalčius neivažiuoja iki galo, pastatomai lentynai kampe tarpas, nesueina kampas.Nuotraukas pridedu.
Nesuprantu kaip galima taip neprofesionaliai dirbti ir ignoruoti užsakovus!Padaret broką tai prisiimkit atsakomybę!
Olegas Rumiancevas 2019-05-13 11:05:06
Laba diena. Pirkome vaikišką lovytę "kora". Lovytė atvažiavo laiku. Labai gaila, bet apdailinė matoma pusė atvažiavo su pabraižymais. Kreipėmės tiek telefonu, tiek el. paštu. Į komentarus ir pastabas niekas nesureagavo. Tai nekėle ragelio, tai pažadėdavo perskambinti, tuo ir pasibaigdavo. Dėl to, kad pinigus sumokėjome iškarto, mūsų problemos jiems nerūpi. Nors pirkome ne pirma karta, bet likome nesuprasti bei nemaloniai nustabinti jų abejingumu.
Pristatymo metu klientas nepareiškė skundo dėl išorinių pakuotės pažeidimų.
Įmonė neatsako po pristatymo už baldų pažeidimą juos sunešant, nekokybiškai atliktus montavimo darbus.
Iš atsiųstų nuotraukų matoma, kad pažeistos fasadinės detalės. Pabraižymai nėra gamykliniai.
Įmonė gali suremontuoti detales už papildomą mokestį.

UAB 'Orewa"
Olegas Rumiancevas
2019-05-13 11:05:06 IP 2ju3l7mk
UAB "Orewa" produkcija ir aptarnavimo kokybe esame patenkinti. Gaminiai atitiko lūkesčius ir poreikius, pristatyti laiku.
Vaikai saldžiai miega jaukiose, estetiškai patraukliose lovytėse. Džiaugiamės.
Vitalijus 2018-05-22 08:27:59
Papildymas - po tokio komentaro perskambino po valandos. Pristate po savaites. Dekui. Bet su klientu aptarnavimu tikrai reikia padirbti imonei...
Atsakymas į p. Vitalijaus komentarus.
Įmonė šiek tiek vėlavo pateikti lovą vaikui - neneigiame. Gamybos procese kai norima klientui pagaminti kokybišką medinį baldą- nepaskubėsi, o atlikti darbą bet kaip- negalime.

P. Vitalijus mėgsta viešai kritikuoti, bet deja nemato savo didžiosios problemos- asmeninių daiktų (lovos vaikui) pirkimo įmonės sąskaita.
Vitalijus 2018-05-12 13:28:53
Uzsakem jau pries 2.5 menesio. Zadejo per menesi ir paprase visos sumos kad greiciau pagamint. Uzsakymo iki siol neivykdo. Telefono nekelia. Jeigu pakelia tai vis "ragina"... ir neperskambina poto niekada ir vel nekelia...

Vis dar taikiai tikimes gauti arba lova vaikui arba grazinkit pinigus.

Jus dirbat ar jau bankrotas jums?

Haila kad viesai tenka jau jusu ieskoti... bet gal pavyks

Vis dar taikiai tikimes gauti arba lova vaikui arba grazinkit pinigus.

Jus dirbat ar jau bankrotas jums?

Haila kad viesai tenka jau jusu ieskoti... bet gal pavyks
Gerb. p. Vytautai Vitkauskai, vyras, prisistatantis "Mamos" slapyvardžiu
(2015-06-03 11:39:33 IP 83.188.26.149 [email protected]).
Labai apgailestaujame, kad talpinate tokio pobūdžio komentarą apie įmonę.
Mes raginome Jus jį pašalinti, bet į mūsų prašymą nereagavote. Tai padaryti galime tik kreipdamiesi į teisėsaugą.
Norime pažymėti, kad Jūs nesate mūsų pirkėjas.
Mūsų įmonė maža ir mes stengiamės dėl kliento. Aptarnaujančios merginos yra itin malonios ir niekada nešauktų, neįžeidinėtų, nežemintų ar kitaip nepagarbiai elgtųsi su klientu.
Kylantys nesusipratimai aptariami kolektyve ir yra sprendžiami nedelsiant nepaliekant neišspręstos situacijos.
Jei kliento reikalavimai ir lūkesčiai nepamatuotai dideli, o mūsų galimybės neleidžia jam padėti išpręsti jo norų, tenka atsisakyti pagelbėti.
Labai nemalonu, kad mes čia turime aiškintis ir įrodinėti savo tiesą.
Nerekomenduoju naudotis įmonės UAB Orewa vaikovaikams.eu paslaugomis. Ištikus nesklandumams dėl ju kaltės, būsite iškeikti ir apkaltinti. Aptarnavimas baisus - visos problemos - kliento rūpestis.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Prof. dr. A. Miceikienė: po kelerių metų derlių Lietuvoje užaugins robotai ir savaeigė technika 05-27 08:50
Prof. dr. Astrida Miceikienė, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) kanclerė, teigia, kad Lietuvos agroverslo pažanga akivaizdi. Šis verslas gal net sparčiau nei kai kurie...
Lietuviai jau gali apsistoti NT nuomos projektuose, į kuriuos investuoja: ką reikėtų žinoti apie "timeshare"? 05-26 23:49
Augant susidomėjimui sutelktiniu investavimu į nekilnojamojo turto (NT) nuomos projektus, atsiranda galimybė ne tik įdarbinti savo pinigus, bet ir gauti kitokios naudos. Viena iš tokių naudų –...
"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Adobe Systems 428,22 +4,80%
Pfizer 53,91 -0,15%