Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orenus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orenus

Atsiliepimai apie Orenus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Orenus, UAB

Šaraškina kontora. Ir patis pati dar komentarus rašo.... GĖDA!!! Žmonės jus bent žinote, kad jie neadministruoja nei vieno namo?
Nepasitikėkit šitais, apgaudinėja!!!
Mindaugas Geniauskas
2018-07-28 02:21:12 IP 91.232.238.164
Turbūt vienintelis namo administratorius kuris laikosi žodžio ir neapgaudinėja gyventojo,
Be to, tai visiškai atvirai vykdė namo laiptinės remonto darbų konkursą, visas rangovų pateiktas sąmatas pristatė namo gyventojams per susirinkimą, skatino pačius gyventojus aktyviai dalyvauti ir pasirinkti labiausiai tinkanti remonto pasiūlymą,
O tada kai rangovas pradėjo dirbti, vat buvo gražu žiūrėti, kaip "dulkino" darbininkus, kad būtų laiptinės remonto darbai padaryti pagal STR ir pagal sutarties sąlygas ir terminus.
Laiptinė išremontuota - pasaka, kaina už- remontą gavom 25% mažesnę (ačiū UAB "Orenus", kad puikiai pravedė rangovo atrankos konkursą).
Jaučiasi, kad jiems ne vis vien. Matosi, kad stengiasi. Tegul tik neišsikvepia ir didžiausios sėkmės.
Jau greit bus du metai kaip bendradarbiaujame su Orenus. Dėl daugiabučio priežiūros jokių nusiskundimų, vadybininkas labai atsakingas, atviras ir sąžiningas.
Siandien imones atstovai mūsų name pristatė savo imone, įkainius ir darbo principus. Labai sudomino. Renkames Orenus
UAB "Orenus" jau kurį laiką rūpinasi mūsų namu, tikrai galėčiau rekomenduoti šitą įmonę, nors įmonė nera didelė, tačiau dėmesingai rūpinasi kiekvienu gyventoju, o ir kaina labai palanki. Kolkas esame labai patenkinti
Tai kaip ir aisku
Vakar vakarą kaip tik Orenus įmonės atstovai atvyko į susitikimą su mūsų namu, pristatė įmonę, pasiūlymą kas kiek kainuos, atsakė į klausimus. Man patiko, kaimynams mačiau irgi. Nusprendėme balsuoti už UAB "Orenus" kaip mūsų namo administruojančią įmonę. Tikimės, kad dirbs taip gerai kaip gražiai kalba. Linkime jiems sėkmės!
a*******i, pasisaugokit.
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/administratoriu_konkursai__pasipelnymas_aferistams/, %20print.1
Romas Darzinkevicius
2018-07-13 22:57:29 IP 188.69.213.178
Nežinau kaip kam, asmeniškai mes pasirinkome jos. Atvažiavo į vietą, darėme kelis susitikimus su šios įmonės atstovais.Jokiu nesklandumu, matosi, kad turi patirti, į visus reikiamus klausimus atsakė, kainas pagrindė, kodėl išsiskyrę iš kitu irgi viską paaiškino.Labai malonus tiek vadybininkas dėl direktorė. Kainos tikrai normalios. Tikėkimės kad ne bus kaip su bustais kad teks tikrinti darbą po kelis kartus ir kontroliuoti kad neprirašytu daugiau sąnaudų ar darbų, kad tik pinigus išpliešti. Ir daugiabučio kaupiami pinigėliai bus mūsų o ne kažkieno kišenėje.
rizikuojame rinktis sia imone, matysime ateityje
Vykstant mūsų daugiabučio gyvenamojo namo administruojančios imonės parinkimui džiaugiuosi prieš priimdamas sprendimą paskambinęs šiai įmonei. Išsamiai atsakė į mano klausimus apie namo priežiūrą ir matosi, kad nusimano kaip kokybiškai, sąžiningai ir nebrangiai pasirūpinti mūsu namu. Aš balsuoju už juos. Vilius Rimkevičius, Architektų 32, Vilnius
Paskaičius apie šiuos "geradarius" tampa viskas aišku.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/administratoriu_konkursai__pasipelnymas_aferistams/, print.1
50 eurų vidutinis atlyginimas? Ir čia skaidri įmonė???
Super administratorius. Kainos tikrai krikščioniškos. Net gedimus bute pašalino už nedidelę kainą. Dirba tikri profesionalai. Kreipiausi kelis kartus ir esu labai patenkintas paslaugų kokybe. Ne tik suteikia išsamią informaciją, bet ir tą pačią dieną pašalino gedimus. Džiaugiuosi, kad namas pasirinko šią imonę. Ačiū Jums, kad taip prižiūrite mūsų namą.
Esu daugiabučio namo įgaliotinis. Prieš pusmetį pasirinkome UAB "Orenus" administruoti mūsų namą. Kol kas viskuo patenkintas. Pažadus vykdo, darbus daro. Patiko, kad administravimo kaina daug mažesnė nei mokėjome anksčiau.

Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Parduotuvių įranga
Sandėliams ir gamybai, parduotuvėms, biurams, Ho Re Ca, aplinkai

Adresas: Šilagėlių g. 1, LT-52181 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; baldai (gamyba); baldai (prekyba); biuro įranga; buities paslaugos; darbo sauga; gėlės ir dekoratyviniai augalai; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; sandėliavimas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; tara, pakuotės; technologinė įranga.
UAB „Parduotuvių įranga“ pavadinimas tiesiogiai nusako tik mažą dalį įmonės veiklos. Labai apibendrinus, įmonė tiekia, projektuoja, gamina bei montuoja kokybišką įrangą beveik visų tipų įmonėms (B2B), įranga verslui bei privatiems asmenims. Pagrindinės įmonės veiklos sritys: GAMYBOS CECHŲ, SANDĖLIŲ, SANDĖLIUKŲ...
Degetas
Mobilus valymo servisas

Adresas: Jonavos g. 37, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; automobilių parkavimas; buities paslaugos; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
Mobilios valymo paslaugos visoje Lietuvoje bei automobilių saugojimo aikštelė Kaune - pagrindinės Degetas, UAB veiklos. MOBILAUS VALYMO SERVISO PASLAUGOS Visos valymo paslaugos statybos sektoriuje, pramoniniuose, prekybiniuose bei privačiuose objektuose Gamybinių patalpų valymas Cechų valymas Sandėlių valymas Namų...
Ainava
Valymo paslaugos, Automobilių švaros centras

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 21 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Ostas
Dr. Schutz | Forbo

Adresas: Laisvės pr. 88, LT-05259 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Oficialus CC Dr. Schutz GmbH atstovas Lietuvoje. Įmonės veikla - prekyba grindų dangomis ir įrengimo medžiagomis. Grindų valymo ir priežiūros priemonės, kojų valymo sistemos, įėjimo grindų grotelės. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos...

TS-LKD pirminiuose prezidento rinkimuose – Šimonytė ir Ušackas
TS-LKD pirminiuose prezidento rinkimuose – Šimonytė ir Ušackas 09-24 13:11
Lapkričio pradžioje rengiamuose opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LK) pirminiuose remiamo kandidato į prezidentus rinkimuose dalyvaus Seimo narė Ingrida Šimonytė ir...
Parduotas Kauno "Merkurijus", į naują projektą investuoja 20 mln. Eur
Parduotas Kauno "Merkurijus", į naują projektą investuoja 20 mln. Eur 09-24 13:06
Kauno Laisvės al. esantį sklypą, kuriame anksčiau stovėjo prekybos centras "Merkurijus", su statiniais įsigijo verslininko Augustino Rakausko valdoma įmonių grupė "Litvalda".
"Strategy Labs" turi naują vadovą ir partnerį
"Strategy Labs" turi naują vadovą ir partnerį 09-24 12:52
Konsultacijų įmonėje "Strategy Labs", kuri priklauso verslo paslaugų grupei "Lewben Group", nuo spalio 1 d. pradeda dirbti naujas vadovas ir partneris Vytautas Staugaitis.

Kai susergate, Jūs..

Skoda