Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orenus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orenus

Atsiliepimai apie Orenus, UAB

Sąžiningai | Skaidriai | Kokybiškai
Parašyk savo nuomonę apie Orenus, UAB

Ačiū vadybininkui už operatyvią pagalbą
Pasirinkus si administratoriu aplinka tapo tvarkinga, reguliariai valomos laiptines. Valytojos kruopsciai ir atsakingai atlieka savo darba.
Komunikavimas su klientais tikrai aukšto lygio. Ar vadybininkui, ar direktoriui, ar administratorei paskambinus, visada yra išklausoma ir stengiamasi išspręsti bet kokiį klausimą. Pagal savo ir pažįstamų ratą, žinau, kad čia dirba malonūs ir kompetetingi žmonės.
Dokumentai greitai suruošiami, sklandžiai ir skaidriai sureaguojama į laiškus ar skambučius. Atsakymai gaunami labai greitai.
Kilus techninei nelaimei, dėl didelio streso, buvau nuraminta ir buvo suteikta reikiama pagalba. Si gyvenamuju namu administravimo imone puikiai dirba savo darba. Rekomenduoju.
Verta paskaityti

Kolektyvas maloniai priėmė konsultacijai. Susiderinus dieną ir laiką, galėjome aptarti kilusius neaiškumus.
Labai greitai atsiliepia i skambucius, oparatyviai sureagavo i technine problema. Technikas atvyko labai greitai ir puikiai atliko savo darba.
Žmonės ką jūs padarėte perėję į orenus kovaliuko17 namas ar jūs visai nematote sąskaitų?kiek mes mokame, tai visame Vilniuje nerasite tokių sąskaitų Pilaitėje 70m27-28€justiniskese 68m 22€ ir t.t.o čia siaubas dviejų kambarių butas moka virš 33€kas čia dabar ar jūs tikrai pasirasete visi sutartį?ar už jus kažkas pasirašė?jie net negali sąskaitų normaliai paskaičiuoti, pas juos matote programos stringa, ir t.t.as nuo pat pradžios negaliu išsireikalauti normalios sąskaitos, o liftai kiekvieną mėnesį po 4kartus genda ir vis mokame jiems už remontą, tai gal specialiai taip taiso, kad gestų...
Rekomenduoju renkantis administratorių šį apeiti ir nesirinkti. Prieš pereinant labai grąžiai kalbėjo ir kainas siūlė gan nemažas. Bet kai perėjome kainos pakilo. Taip pat vienas yra bendras telefono numeris. Nieks neatsiliepia, į laiškus taip pat neatsako. Kažkaip atrodo kad nemoka susitvarkyti. Galiu patvirtinti, kad šūkis Sąžiningai/ Skaidriai/ Kokybiškai neatitinka. Mes kai pereidinėjome labai gražiai kalbėjo Agata o pasirodo kad ji jau seniai nedirba, kažkoks vyrukas vadybininkas dirba. Tikrai rekomenduoju stebėti gaunančias sąskaitas ir už ką yra skaičiuojama.
Įmonė sudaro tokį įvaizdį, kad visiškai neturi patirties, man atrodo, kad jie net tarpusavyje nesusikalba.kai namą norėjo perimti iš Mano būstas tai prirašė labai daug pažadų ir kritikos mano būstui, o dabar jau kaip namas priklauso jiems, tai kažkoks siaubas, vienu ir tuo pačiu tel.tvarkomi visi reikalai (tipo bus perduota) o paskui lauki atsakymo mėn.ir matai kad nieko neišsprendė, aš dar tokio administratoriaus nesu girdėjusi, kainas taip pat užkėlė nors kiti administratoriai kainų nekelia, man tai šokas iš kur tokius administratorius žmonės randa?
tinklapis kartais neveikia., neimanoma prisijungt. el.paštas buvo užregistruotas, nuo lapkričio 2021 metu negaliu prisijungti prie savitarnos rašo kat tokio el.pašto neranda. Tiesiog antra mėnesį ne gaunam jokių saskaitu, netgi laišku, sas-nera. Skambinom lapkriti paskui sausio 2022m, Buvo pasakyta kat bus išspręstas šis klausimas, bet viskas iki šiol tai nieko nepasikeitė.
I elektroninius laiskus neatsako visiskai. Lyg tai jie neegzistuotu. Tinklapis neaisku koks. Ilgai ieskojau kaip atsisakyti ju popierines saskaitos taip ir neradau. Kartais tinklapis keistai veikia, kartais visai neveikia. Kartais neimanoma prisijungt. Gal jie kompiuteriais naudotis nemoka. I skambucius niekad neatsiliepia. Po kurio laiko patys perskambina.
Šiandien 16 val turėjo paleisti karštą vandenį, pamiršo.Gal rytoj prisimins.Spyną pataisė po ketvirto skambučio.
Nelinkėčiau niekam tokio administratoriaus
Nusiskundimų neturiu, namas perduotas nuo rudens. Kiek teko susidurti, tai stengiasi, tvarko. Atliko namo apžiūrą, padarė defektinį aktą, laukiam tinkamų orų ir pradėsim darbus. Lauksim rezultatų. Tikrai norint pakeisti administratorių - Rekomenduoju.
Marius Ivanauskas
2020-04-30 07:27:02 IP 2ju3l5ok
Jauna, veržli įmonė, besistengianti dėl klientų. Įdomu kaip bus toliau, bet kol kas esam labai patenkinti.
Tik patys geriausi atsiliepimai,
Nuo kovo pradejo administruoti mūsų namą (anksčiau buvo Naujininkų ūkis)- skirtumas akivaizdus!
Padarė susirinkimą gyventojams, pristatė namo būklę, apsitareme nuo kurių problemų pradėsime pirmiausia tvarkytis, o ir laiptines valo du kartus per savaitę ir abu šlapiai.
Tiesiog jaučiasi, kad pagarbiai ir kaip su žmonėmis, kaip su tikrais klientais bendrauja.

Ačiū "Orenus" ir sėkmės grąžinant mūsų namą!
Šaraškina kontora. Ir patis pati dar komentarus rašo.... GĖDA!!! Žmonės jus bent žinote, kad jie neadministruoja nei vieno namo?
Nepasitikėkit šitais, apgaudinėja!!!
Mindaugas Geniauskas
2018-07-28 02:21:12 IP 2kutquik
Turbūt vienintelis namo administratorius kuris laikosi žodžio ir neapgaudinėja gyventojo,
Be to, tai visiškai atvirai vykdė namo laiptinės remonto darbų konkursą, visas rangovų pateiktas sąmatas pristatė namo gyventojams per susirinkimą, skatino pačius gyventojus aktyviai dalyvauti ir pasirinkti labiausiai tinkanti remonto pasiūlymą,
O tada kai rangovas pradėjo dirbti, vat buvo gražu žiūrėti, kaip "dulkino" darbininkus, kad būtų laiptinės remonto darbai padaryti pagal STR ir pagal sutarties sąlygas ir terminus.
Laiptinė išremontuota - pasaka, kaina už- remontą gavom 25% mažesnę (ačiū UAB "Orenus", kad puikiai pravedė rangovo atrankos konkursą).
Jaučiasi, kad jiems ne vis vien. Matosi, kad stengiasi. Tegul tik neišsikvepia ir didžiausios sėkmės.
Jau greit bus du metai kaip bendradarbiaujame su Orenus. Dėl daugiabučio priežiūros jokių nusiskundimų, vadybininkas labai atsakingas, atviras ir sąžiningas.
Siandien imones atstovai mūsų name pristatė savo imone, įkainius ir darbo principus. Labai sudomino. Renkames Orenus
UAB "Orenus" jau kurį laiką rūpinasi mūsų namu, tikrai galėčiau rekomenduoti šitą įmonę, nors įmonė nera didelė, tačiau dėmesingai rūpinasi kiekvienu gyventoju, o ir kaina labai palanki. Kolkas esame labai patenkinti
Tai kaip ir aisku
Namo igaliotinis
2018-07-18 01:19:27 IP 28m87271
Vakar vakarą kaip tik Orenus įmonės atstovai atvyko į susitikimą su mūsų namu, pristatė įmonę, pasiūlymą kas kiek kainuos, atsakė į klausimus. Man patiko, kaimynams mačiau irgi. Nusprendėme balsuoti už UAB "Orenus" kaip mūsų namo administruojančią įmonę. Tikimės, kad dirbs taip gerai kaip gražiai kalba. Linkime jiems sėkmės!
a*******i, pasisaugokit.
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/administratoriu_konkursai__pasipelnymas_aferistams/, %20print.1
Romas Darzinkevicius
2018-07-13 22:57:29 IP 5f4sosvq
Nežinau kaip kam, asmeniškai mes pasirinkome jos. Atvažiavo į vietą, darėme kelis susitikimus su šios įmonės atstovais.Jokiu nesklandumu, matosi, kad turi patirti, į visus reikiamus klausimus atsakė, kainas pagrindė, kodėl išsiskyrę iš kitu irgi viską paaiškino.Labai malonus tiek vadybininkas dėl direktorė. Kainos tikrai normalios. Tikėkimės kad ne bus kaip su bustais kad teks tikrinti darbą po kelis kartus ir kontroliuoti kad neprirašytu daugiau sąnaudų ar darbų, kad tik pinigus išpliešti. Ir daugiabučio kaupiami pinigėliai bus mūsų o ne kažkieno kišenėje.
rizikuojame rinktis sia imone, matysime ateityje
Vilius Rimkevičius
2018-07-12 23:31:03 IP 2e7r3u97
Vykstant mūsų daugiabučio gyvenamojo namo administruojančios imonės parinkimui džiaugiuosi prieš priimdamas sprendimą paskambinęs šiai įmonei. Išsamiai atsakė į mano klausimus apie namo priežiūrą ir matosi, kad nusimano kaip kokybiškai, sąžiningai ir nebrangiai pasirūpinti mūsu namu. Aš balsuoju už juos. Vilius Rimkevičius, Architektų 32, Vilnius
Paskaičius apie šiuos "geradarius" tampa viskas aišku.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/administratoriu_konkursai__pasipelnymas_aferistams/, print.1
50 eurų vidutinis atlyginimas? Ir čia skaidri įmonė???
Super administratorius. Kainos tikrai krikščioniškos. Net gedimus bute pašalino už nedidelę kainą. Dirba tikri profesionalai. Kreipiausi kelis kartus ir esu labai patenkintas paslaugų kokybe. Ne tik suteikia išsamią informaciją, bet ir tą pačią dieną pašalino gedimus. Džiaugiuosi, kad namas pasirinko šią imonę. Ačiū Jums, kad taip prižiūrite mūsų namą.
Andrius Vaitiekus
2018-05-15 13:48:14 IP 66et2hav
Esu daugiabučio namo įgaliotinis. Prieš pusmetį pasirinkome UAB "Orenus" administruoti mūsų namą. Kol kas viskuo patenkintas. Pažadus vykdo, darbus daro. Patiko, kad administravimo kaina daug mažesnė nei mokėjome anksčiau.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Naugarduko g. 98, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Pastatų administravimas

Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvivo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Drobės g. 25D, LT-45189 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%