Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Orenus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Orenus

Atsiliepimai apie Orenus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Orenus, UAB

Šaraškina kontora. Ir patis pati dar komentarus rašo.... GĖDA!!! Žmonės jus bent žinote, kad jie neadministruoja nei vieno namo?
Nepasitikėkit šitais, apgaudinėja!!!
Mindaugas Geniauskas
2018-07-28 02:21:12 IP 91.232.238.164
Turbūt vienintelis namo administratorius kuris laikosi žodžio ir neapgaudinėja gyventojo,
Be to, tai visiškai atvirai vykdė namo laiptinės remonto darbų konkursą, visas rangovų pateiktas sąmatas pristatė namo gyventojams per susirinkimą, skatino pačius gyventojus aktyviai dalyvauti ir pasirinkti labiausiai tinkanti remonto pasiūlymą,
O tada kai rangovas pradėjo dirbti, vat buvo gražu žiūrėti, kaip "dulkino" darbininkus, kad būtų laiptinės remonto darbai padaryti pagal STR ir pagal sutarties sąlygas ir terminus.
Laiptinė išremontuota - pasaka, kaina už- remontą gavom 25% mažesnę (ačiū UAB "Orenus", kad puikiai pravedė rangovo atrankos konkursą).
Jaučiasi, kad jiems ne vis vien. Matosi, kad stengiasi. Tegul tik neišsikvepia ir didžiausios sėkmės.
Jau greit bus du metai kaip bendradarbiaujame su Orenus. Dėl daugiabučio priežiūros jokių nusiskundimų, vadybininkas labai atsakingas, atviras ir sąžiningas.
Siandien imones atstovai mūsų name pristatė savo imone, įkainius ir darbo principus. Labai sudomino. Renkames Orenus
UAB "Orenus" jau kurį laiką rūpinasi mūsų namu, tikrai galėčiau rekomenduoti šitą įmonę, nors įmonė nera didelė, tačiau dėmesingai rūpinasi kiekvienu gyventoju, o ir kaina labai palanki. Kolkas esame labai patenkinti
Tai kaip ir aisku
Vakar vakarą kaip tik Orenus įmonės atstovai atvyko į susitikimą su mūsų namu, pristatė įmonę, pasiūlymą kas kiek kainuos, atsakė į klausimus. Man patiko, kaimynams mačiau irgi. Nusprendėme balsuoti už UAB "Orenus" kaip mūsų namo administruojančią įmonę. Tikimės, kad dirbs taip gerai kaip gražiai kalba. Linkime jiems sėkmės!
a*******i, pasisaugokit.
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/administratoriu_konkursai__pasipelnymas_aferistams/, %20print.1
Romas Darzinkevicius
2018-07-13 22:57:29 IP 188.69.213.178
Nežinau kaip kam, asmeniškai mes pasirinkome jos. Atvažiavo į vietą, darėme kelis susitikimus su šios įmonės atstovais.Jokiu nesklandumu, matosi, kad turi patirti, į visus reikiamus klausimus atsakė, kainas pagrindė, kodėl išsiskyrę iš kitu irgi viską paaiškino.Labai malonus tiek vadybininkas dėl direktorė. Kainos tikrai normalios. Tikėkimės kad ne bus kaip su bustais kad teks tikrinti darbą po kelis kartus ir kontroliuoti kad neprirašytu daugiau sąnaudų ar darbų, kad tik pinigus išpliešti. Ir daugiabučio kaupiami pinigėliai bus mūsų o ne kažkieno kišenėje.
rizikuojame rinktis sia imone, matysime ateityje
Vykstant mūsų daugiabučio gyvenamojo namo administruojančios imonės parinkimui džiaugiuosi prieš priimdamas sprendimą paskambinęs šiai įmonei. Išsamiai atsakė į mano klausimus apie namo priežiūrą ir matosi, kad nusimano kaip kokybiškai, sąžiningai ir nebrangiai pasirūpinti mūsu namu. Aš balsuoju už juos. Vilius Rimkevičius, Architektų 32, Vilnius
Paskaičius apie šiuos "geradarius" tampa viskas aišku.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/administratoriu_konkursai__pasipelnymas_aferistams/, print.1
50 eurų vidutinis atlyginimas? Ir čia skaidri įmonė???
Super administratorius. Kainos tikrai krikščioniškos. Net gedimus bute pašalino už nedidelę kainą. Dirba tikri profesionalai. Kreipiausi kelis kartus ir esu labai patenkintas paslaugų kokybe. Ne tik suteikia išsamią informaciją, bet ir tą pačią dieną pašalino gedimus. Džiaugiuosi, kad namas pasirinko šią imonę. Ačiū Jums, kad taip prižiūrite mūsų namą.
Esu daugiabučio namo įgaliotinis. Prieš pusmetį pasirinkome UAB "Orenus" administruoti mūsų namą. Kol kas viskuo patenkintas. Pažadus vykdo, darbus daro. Patiko, kad administravimo kaina daug mažesnė nei mokėjome anksčiau.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Raudondvario pl. 162C, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...
Keista
PROJEKTAVIMAS/STATYBA/TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Adresas: Ozo g. 41, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; projektavimas; statyba.
UAB "Keista" Statybos paslaugos, įvairių bei sudėtingų statinių statyba Lietuvoje ir užsienyje. Investicinių projektų vadyba ir statinių statybos technine priežiūra. Ypatingų statinių bendrastatybiniai darbai. Projektavimas, projektų koordinavimas ir valdymas, teritorijų planavimo valdymas ir koordinavimas...

Vilnius už 30 mln. Eur rengiasi statyti dviejų lygių sankryžą
Vilnius už 30 mln. Eur rengiasi statyti dviejų lygių sankryžą 02-21 11:31
Vilniaus Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryža, kurią kasdien kerta daugiau kaip 60.000 transporto priemonių, ruošiamasi padaryti dviejų lygių.
"Facebook" seka žmones, kurie kelia grėsmę jo darbuotojams
"Facebook" seka žmones, kurie kelia grėsmę jo darbuotojams 02-21 11:26
Socialinis tinklas "Facebook" siekdamas apsaugoti savo darbuotojus taiko kontroversiškas priemones. Tinklas turi sąrašą žmonių, kurie esą kelia grėsmę "Facebook" kolektyvui, ir naudoja...
Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų, trys iš jų – advokatai
Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų, trys iš jų – advokatai 02-21 11:09
Teismų korupcijos byloje prokurorai prašo suimti 18 įtariamųjų, sulaikytas ir Vilius Karalius.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Caterpillar 140,31 +3,32%
Symantec 22,47 -2,26%